MGC Venray Wedstrijd vissen voor jeugd Motorcrossers Gerrit en Dien Janssen winnen KBO-toernooi □L E Het Alvertje PEEL EN MAAS ff ff PEEL EN MAAS Donderdag 2 juli 2009 - Pagina 23 Jeugdclinic bij hockeyclub De Roerdomp Kevin van Leuven derde in Assen Clinic beachvolleybal niet ontvangen? Bel 582877! Hockeyster Isaline Kroon met Frankrijk naar EK In Spoordonk, de thuisbasis van MGC Oirschot vond de vijfde en laat ste speeldag van de districtscompe titie plaats. Er werd door de jongens beter gespeeld, dan op basis van erva ringen op deze banen mocht worden verwacht. Sterker nog, alle vier ron den eindigde Venray als vierde, wat recht gaf op drie wedstrijdpunten. De teamronden waren 116 - 107 - 115 en 109, wat een totaal van 447 slagen opleverde en goed was voor de vierde plaats en drie wedstrijdpunten. In de tweede ronde presteerde Jan Litjens het, net als Jan Engels om een rondje 22 te produceren, wat meteen de laag ste ronde van de dag aan Venrayse zijde opleverde (107 slagen). Hans Ver- kooyen (Oirschot en Gert van Valen (Geldrop 2) lieten met 21 slagen de laagste ronde van de dag aantekenen. Ook vandaag was Geldrop 2 weer een klasse apart en pakte de maximale aantal van zes punten met 392 slagen, gevolgd door thuisploeg Oirschot met vijf punten en 407 slagen. Zicht Nirve uit Nuth speelde andermaal een prima wedstrijd en werd met 430 slagen en vier punten derde. Individueel was Hans Verkooyen (Oirschot) de beste speler met 90 slagen. Bij Venray bleek Jan Engels met 100 slagen de sterkste, maar Jan Litjens was eveneens zeer in zijn nopjes met 107 slagen. De eindstand geeft een getrouw kopie van het dagresultaat van de teams: Kampioen werd dus Geldrop 2 met 29 punten en met een gemiddelde van 24,41 (1953 holeslagen. Tweede werd Oirschot met 23 punten (2130 26,63), gevolgd door Zicht Nirve met 19 punten (2168 27,10), Venray met 15 punten (2193 27.41), Geldrop 3 met 10 punten (2345 29,31) en ten slotte Eindhoven met 9 punten (2339 29.24). Onderlinge Competitie. Jan Engels is de overtuigende winnaar geworden van de achtste speeldag. Met een score van 74 slagen had hij zes slagen voorsprong op een goed spelende Jan Van Dijk met 80 slagen en Huub Straatman met 81 slagen. Bij de dames werd Miet Clevers met 86 slagen de winnares voor Jo Litjens met 91 en Fieke van ham met 96 sla gen. Henk van Leeuwen was de enige speler, die maximale 6 - 0 winst wist te puren uit zijn wedstrijd tegen Bets Wilms. Dit gebeurde in uitermate zwakke wedstrijd, want de scores vielen aan beide zijden erg tegen. Jan Engels wist zich te revancheren van zijn nederlaag van vorige week, al zag het daar in de eerste ronde nog niet naar uit. Met een zwakke ronde van 30 slagen wist zijn opponent Huub Straatman (26) wel raad en pakte daarmee de eerste winst. Maar daarna knokte Engels zich met twee rondjes 22 naar een 4 - 2 overwinning en een acceptabele score. Huub Straatman speelde wel een constante wedstrijd met slechts twee slagen maximaal verschil en eindigde op 81 slagen. Ton Hendriks liet zich in eveneens matige partij door Truus van Dijk een ronde afsnoepen, alvorens hij met een 4 - 2 winnend van het veld stapte. Sensatie in het Litjens-kamp. Engels kreeg een geweldige opdoffer te ver werken tegen Jo Litjens, die verdiend met 5 - 1 aan het langste eind trok. Gerrit Vermeulen had de handen vol aan Theo Litjens. Na drie ronden was de stand 3 - 3, maar de score van Ver meulen (85) was beter dan die van Litjens (88), waardoor Vermeulen uit eindelijk vier punten (een punt extra) op zijn conto kon bijschrijven en met 4 - 3 winnend het strijdperk verliet. Piet van der Elst en Fieke van Ham streden voor wat ze waard waren. De eerste twee ronden eindigden bei den in een gelijkspel, voordat Van der Elst zijn tegenstreven definitief op de knieën wist te dwingen: 4 - 2. Miet Clevers wist zich met een zege van 4 - 2 op Karel van Ham de sterkere, die echter alleen in de tweede ronde tot een aanvaardbare score (28) kwam en prompt de ronde winnend afsloot, maar daarna bleek de koploper bij de dames toch weer te sterk. Tot slot nog een verrassing. Ger- rit Janssen (84), die vorige week nog zo sterk uit de hoek kwam en als dagwinnaar van het veld stapte, liep tegen een 2 - 4 nederlaag tegen een degelijk en constant spelende Jan van Dijk, die met zijn score van 80 slagen een prima indruk maakte. De laagste ronde werd gescoord door Jan Engels (22) en Miet Clevers (26). Beiden wis ten hun leidende positie te continue ren. Na Engels (2 punten) volgen Har- rie Lenssen (4) en Theo Litjens met 6 punten. Bij de dames zijn Fieke van Ham (tweede met 14,5 punten) en de naar de derde plaats opgerukte Jo Lit- jens met 19,5 punten de gevaarlijkste concurrenten van Miet Clevers, die als koploper 7 punten heeft. Een keer per jaar houdt de jeugd commissie van Het Alvertje een spe ciale koppelwedstrijd voor de jeugd. Hieraan mogen ook kinderen deelne men die geen lid zijn van de vereni ging. Iedereen krijgt een prijs. De kop pelwedstrijd vindt dit jaar op zaterdag 4 juli plaats. Een koppelwedstrijd houdt in dat er met twee personen op dezelfde visstek gevist gaat worden en dat de vangst van beiden bij elkaar wordt opgeteld. Het is daarbij de bedoeling dat een jeugdvisser samen met zijn of haar vader, moeder, opa of oma vist. Heel goed kunnen vissen, is nog niet vereist. De jeugdcommissie zorgt wel dat er voldoende begelei ders rondlopen om te helpen en ze kan zelfs zorgen voor een hengel met lijn voor het meevissend familielid. Dit moet dan wel bij de aanmelding worden aangevraagd. De jeugdvis- sers zelf moeten uiteraard met hun eigen materiaal vissen. Voor voer en aas moet het koppel ook zelf zorgen. Om 13.15 uur worden de stekken uit geloot en de wedstrijdkaarten uitge deeld. Daarna kan worden begonnen met het klaarmaken van de visspullen op de visstek. Om 14.00 uur klinkt het beginsignaal. Er gaat dan gevist worden tot 16.00 uur. Vervolgens is er rond 16.15 de prijsuitreiking. Behalve de waardebonnen van Van de Ligt Allicht, zijn er ook enkele bekers voor de winnaars. Om de sterkte van de koppels enigszins gelijk te houden, is er één voorwaarde: de deelnemende volwassene mag niet iemand zijn die regelmatig aan viswedstrijden deel neemt, anders zou dat koppel te zeer worden bevoordeeld. Deelnemen mag iedere jeugdvisser die per 1 januari 2008 nog geen 16 jaar was. In verband met het bestellen van de prijzen is het natuurlijk wel noodzakelijk dat deelnemers zich aanmelden voor deze wedstrijd. Dit is mogelijk tot uiterlijk donderdag 2 juli bij Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e-mail info@hsvhetalvertje.nl. Ook dit jaar wordt het jeugdkoningsvissen gehou den. Hiervoor vist men twee wedstrij den en op de vrijdagavonden 10 en 17 juli. Er wordt gevist van 18.30 tot 20.30 uur en de deelnemers dienen om 18.00 uur aanwezig te zijn voor de loting van de plaatsnummers. Er wordt gevist in twee categorieën; de begin ners en de gevorderden. Dit doen we omdat het leeftijdverschil erg groot kan zijn, want alle jeugdleden tussen 8 en 16 jaar kunnen meedoen aan deze wedstrijd. De jeugdcommissie bepaalt in welke groep iemand wordt inge deeld. Ook zorgt ze voor voldoende begeleiding, zodat kinderen die nog niet zo goed kunnen vissen, geholpen kunnen worden. Men vist in de jeugd- vijver, waar het ook voor niet geoefen de vissers mogelijk moet zijn om wat vis te vangen. Er wordt gevist op aan tal; een leefnet is dus niet nodig. Voor deze wedstrijden hoeft geen inschrijf geld te worden betaald en toch krijgt iedereen prijs. Meteen na de tweede wedstrijd is de prijsuitreiking. De uit slag staat ook op www.hsvhetalvertje. nl. Jeugdleden van het Alvertje die mee willen doen aan deze wedstrijden moeten zich hiervoor uiterlijk woens dag 8 juli aanmelden bij Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e mail info@hsvhetalvertje.nl. MCC Neerijnen heeft een jeugd wedstrijd gehouden op circuit de Lage Paarden in Neerijnen. De harde baan lag er perfect bij en ook de club had veel werk verzet om het iedereen naar de zin te maken. Er hadden zich in totaal 180 rijders aangemeld wat aan de lage kant was maar MCC Neeij- nen was dik tevreden. Daar er slecht weer werd verwacht werd er na de trainingen meteen begonnen met de manches die in een vlot tempo ver liepen. Het was bewolkt en broeierig weer, maar gelukkig bleef het droog. Een rijder moest opgenomen worden met een gecompliceerde beenbreuk en avonds daaraan geholpen werd en wij wensen hem een voorspoe dig herstel. Bij de 50 automaten reed Kevin Simons zijn tweede wedstrijd en wist een vijfde plek veilig te stel len om ook de beide manches op een vijfde plek te doen afsluiten. Een vijftiende stek bij de 65 grote wielen was weggelegd voor Tino Broere met een vijftiende plek na het rijden van de wedstrijd. Bij de 85 kleine wielen A eiste Bart Pijpers een tiende plek op met een tiende en achtste plaats in de manches, terwijl Jules Deenen op een twaalfde en een veertiende plek werd afgevlagd om een veertiende plaats in het dagklassement veilig te stel len. Het was voor de eerste keer dat de Nationalen rijders een wedstrijd reden op circuit de Biest van MC Biest-Houtakker, die in samenwerking met MC de Dreef een wedstrijd orga niseerde. De baan was met ruim 1100 meter wat aan de korte kant, zodat de rijders zeer snel rond kwamen. Er hadden zich in totaal 198 rijders aan gemeld waaronder enkele rijders met een afvaardiging en worden er in de MX 2 Junioren serie's, herkansing en finale manche gereden omdat er zich in deze klasse 57 rijders hadden aan gemeld. Alles verliep volgens een zeer strak programma en de laatste rijder passeerde dan ook rond de klok van 16.15 uur de finishvlag. Bij de gecom bineerde klasse MX 1 en 3 junioren kwam de achtste plek op naam te staan van Luuk Simons, na een felle strijd ging hij in de manches op een tiende en een zevende plek over de meet. In de finale manche van de MX 2 junioren kwam de zesde plek op naam te staan van Bryan Kersten. In het weekend van zaterdag 4 en zon dag 5 juli zijn er weer wedstrijden op het circuit de Duivenbosch, zaterdag mag de jeugd aantreden en zondag de Nationalen rijders. Voor de derde keer wist Joe Maessen de Quadwedstrijd in het Duitse Prisannewitz op zijn naam te schrijven. In de eerste manche ging hij vanaf een vierde stek van start om al spoedig op te klimmen naar een tweede plek die hij vast wist te hou den tot de eindstreep en in de tweede manche reed hij op een derde plek om na enkele minuten de leiding in handen te nemen die hij niet meer afstond. Gerrit en Dien Janssen uit Heide zijn voor de tweede keer winnaar geworden van het KBO-Rabo Jeu de Boules 55+ Toernooi dat vorige week donderdag werd gehouden op de banen van JBC Venray 80. Er waren 80 deelnemers aan het toernooi, verdeeld over twee poules van ieder twintig doublettes. De finalewedstrijd werd gespeeld door Gerrit en Dien Jans sen uit Heide tegen Martien Beckers en Geert Camps uit Oostrum. Het was een spannende wedstrijd en een mooi kijkspel voor de vele toeschouwers, maar uiteindelijk moesten Martien en Geert zich na een tussenstand van 9- 9 toch gewonnen geven in de laatste werpronde. Gerrit en Dien scoorden vier punten en wonnen de wedstrijd met 13-9. De eindstand: 1. Gerrit en Dien Janssen uit Heide 2. Martien Beckers en Geert Camps uit Oostrum 3. Her man en Mien Janssen uit Heide. Heren een van hockeyclub Venray houdt op zaterdag 4 juli een jeugd- clinic. Vele jeugdleden hebben zich hiervoor aangemeld. De hockeyheren gaan dan ook hun best doen om de deelnemers een leuke en leerzame dag te bezorgen. Meer informatie is te vinden op www.mhcv.nl. De groepen 7 en 8 van de basis school in Well komen op vrijdag 3 juli naar vijvercomplex het Wanssums Ven om daar met de hengelsport kennis te maken. De kinderen krijgen daar een introductie over het vissen en alles wat daarmee samenhangt en gaan daarna, onder leiding van begeleiders, zelf met de hengel aan de slag gaan. De tweede wedstrijd om de vijverko ning is gevist. Uitslag: 1) Jan Sanders. 2) Antoon Langenkamp. 3) Martien Voermans. 4) Erich Hain. 5) Marco Classens. Ook de derde wedstrijd om de vijverkoning is gevist. Uitslag: 1) Lambert van den Hoogenhof. 2) Huub Reijnders. 3) René Wijnhoven. 4) Jan Sanders. 5) Antoon Sanders. Uitslag tweede wed strijd van de lentekoning voor korte hengels: 1) Bertje van den Hoogenhof. 2) Martien Voermans. 3) Piet Beijers- bergen. 4) Peter Gerrats. 5) Antoon Sanders. Uitslag van de derde wed strijd van de lentekoning voor korte hengels: 1) Martien Voermans. 2) Toon van Ooijen. 3) Toon Langenkamp. 4) Peter Gerrats. 5) Antoon Sanders. Uit slag van de derde wedstrijd uit de pickercompetitie: 1) Antoon Sanders. 2) Henk Hendriks. 3) Bert van den Hoogenhof. 4) Sjaak Theeuwen. 5) Wiel Verberkt. Uitslag van de vierde wedstrijd uit de pickercompetitie: 1) Wiel Verberkt. 2) Antoon Sanders. 3) Harrie Theeuwen. 4) Henk Theeuwen. 5) Toon Langenkamp. Op zaterdag 4 juli is de vierde wedstrijd om de len tekoning voor korte hengels. Er wordt gevist in vijver 2 van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeenkomst en loting om 7.00 uur. Op zondag 5 juli is de vijfde en laatste wedstrijd uit de pickercom- petitie. Er wordt gevist in de Maas bij Rob Wijnhoven en wel van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeenkomst en loting is om 6.45 uur bij Rob Wijnhoven. De laatste wedstrijden om de vijverko ning worden gevist in vijver 2 van het Wanssums Ven. Bijeenkomst is uiter lijk 18.00 uur en er wordt gevist van 18.30 tot 21.30 uur. Aanmelding kan uiterlijk de donderdag voorafgaande tot 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311. Voor de korte hengels kan, tot bovenstaand tijdstip, worden aangemeld bij Huub Reijn- ders via telefoon 06-25597166. Op zaterdag 4 juli is de jaarlijkse koppel wedstrijd, waarbij een jeugdvisser kan vissen samen met vader, moeder, opa of oma. Hieraan mogen ook niet leden meevissen. Op vrijdagavond 10 en 17 juli is het jeugdkoningsvissen. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tele foon (077)3662920 of via e-mail info@ hsvhetalvertje.nl. De maaskoning wordt gehouden op zondag 5 juli. Op woensdag 8 juli wordt de achtste zomeravondcompe titie gehouden en op zondag juli is er de derde 5 dorpen in Horst. Uitslag tweede maaskoning: 1) G. Robben. 2) H. Goemans. 3) A. de Klein. 4) A. van Deursen. 5) A. van Mill. 6) R. Vlem- mings. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden via www.hsvderoerdomp.nl. Voor verdere inlichtingen kan men contact opnemen met secretaris H. Hendriks via telefoon 06-23140989 of via info@ hsvderoerdomp.nl. Tijdens de TT in Assen heeft motor crosser Kevin van Leuven uit Swolgen een fraaie derde plaats weten te beha len. Van Leuven moest op zijn Yahama alleen stalgenoot en winnaar Jarno van der Marel en nummer twee, Roy ten Napel op Honda, voor laten gaan. Na zes van de elf GP's in de Dutch Supersport staat Kevin van Leuven op een vijfde plaats. Roy ten Napel gaat aan kop. Op vrijdag 17 juli barst het week end van Rooy on the Beach los. Er zijn voor dit evenement zeker negen velden nodig om iedereen te kunnen laten spelen. Dit komt mede door het Beach Circuit en het Junior Beach Championship die in samenwerking met de Nevobo worden gehouden. Op vrijdag heeft Rooy on the Beach iets extra's voor de jeugdleden van ActiveRooy gereserveerd. Buiten het Bedrijven Beachvolleybal Toernooi heeft de organisatie ook een beach- volleybal clinic geregeld onder leiding van Gijs Wachtmeester. Wachtmeester, die vaker vanuit de Nevobo clinics in heel het land geeft, is geen onbe kende op dit vlak. De volleyballer uit Wageningen speelt op divisieniveau in de zaal en is op dit moment de opleiding VT3 (Verenigingstrainer Beachvolleybal) aan het afsluiten. Tus sen 17.30 uur en 20.30 uur gaat hij de beginselen van het beachvolleyballen bijbrengen aan de jongste volleybal- lertjes van ActiveRooy. Op zaterdag 18 en zondag 19 juli wordt er beachvolleybal voor recre anten en footvolley gespeeld. Inschrij ven hiervoor is nog mogelijk. Kijk voor meer informatie op www.rooy- onthebeach.nl. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Sportnieuws -info Ik droom ervan zo ver mogelijk te komen Veertien jaar pas en dan al gese lecteerd worden voor de Euro pese jeugdkampioenschappen hockey die van 6 tot en met 11 juli in het Belgische Nijvel worden gehouden. Dat overkwam Isaline Kroon uit Venray. De derdejaars leerlinge van het gymnasium aan het Raayland College kreeg twee weken geleden de bevestiging dat ze was geselecteerd voor het Franse nationale team tot acht tien jaar. "Ik was erg blij. Het EK is toch voor iedereen een prach tige ervaring." Wat goed is komt snel. Dat staat model voor uitzonderlijke (sport)talenten. Ook Isaline Kroon is begenadigd met meer dan middelma tig hockeytalent. Op achtjarige leeftijd begon ze bij de zestallen van Hockey club Venray. Gelijktijdig en daarvoor had ze al een keur aan hobby's. Zwem men, turnen, tennis, paardrijden. Rond haar twaalfde jaar maakte ze uiteinde lijk een keuze: hockey was toch het liefste wat ze deed. En waarschijnlijk ook het beste kon. De Venrayse hoc keyclub had ze inmiddels ingeruild voor Oranje Zwart in Eindhoven, een vereniging die prestatief op een veel hoger niveau acteert. "De afge lopen twee jaar heb ik in meisjes C1 gespeeld. Met succes, want vorig jaar werden we derde op het landskampi- oenschap. Volgend seizoen speel ik in de A1." Opmerkelijk want ze slaat zo maar twee jaren in de B-junioren over. "Ik heb zelf gevraagd om in de A-selec tie te mogen spelen omdat het voor mijn ontwikkeling beter is. Zeker nu ik ook bij het Franse team tot achttien jaar speel. Dat zijn toch ook allemaal meiden die twee, drie jaar ouder zijn dan mij." De opmerkelijke overstap naar de A1 kwam niet zonder slag of stoot tot stand. Oranje Zwart staat bekend als een kweekvijver van hockeytalent en heeft de jeugdige toppers voor het uitkiezen. "De vereniging is begonnen met selectietrainingen voor een groep van dertig meiden, waarvan er uitein delijk vijftien in de A1 zijn gekomen. Daar hoor ik gelukkig bij." Via Oranje Zwart kwam de jonge hockeyster, die een dubbele nationali teit heeft (haar moeder is Francaise), in contact met de Franse hockeybond. In maart dit jaar kreeg ze een uitno diging voor een eerste trainingsstage met het nationaal team tot 18 jaar. "Met een groep van 25 meiden zijn we begonnen aan de voorbereiding op het EK. Daarvan zijn er uiteindelijk, na vier stages, achttien van overgeble ven." In tegenstelling tot Nederland, dat bij de heren en dames aan de lopende band Europese titels, wereldkampi oenschappen en Olympische medail- les verzamelt, is Frankrijk geen echt hockeyland. Ter vergelijking: in Frank rijk hockeyen zo'n 10.000 mensen in clubverband, in Nederland meer dan twintig keer zoveel. "Ik was dan ook echt benieuwd hoe ze zouden spelen", zegt Isaline over haar eerste kennismaking met de Franse jeugd- ploeg. Thuis tweetalig opgevoed, had ze in ieder geval geen enkel probleem zich aan te passen. Integendeel, de trainingsstages in een regionaal oplei dingscentrum vlakbij Lille bevielen haar uitstekend. "Het was heel gezel lig, trainen en 's avonds met de mei den samen op de kamer. Tijdens die dagen was je echt op elkaar aangewe zen. Soms wilde ik zelfs niet weg, zo gezellig was het", lacht ze. Bij Oranje Zwart staat alles in het teken van hockey. Zo werd ze door de club uitgenodigd voor het hockeycol- lege. Iedere woensdag krijgt ze sinds 2,5 jaar techniektraining van oud international Jeroen Delmee. Daar heeft ze veel profijt van. "Je leert de kleine details die je in de wedstrijden van pas komen." Volgend seizoen gaat ze vier keer per week trainen. Daar naast nog de wedstrijden. Blijft er tijd over voor studie? "Het gaat me alle maal redelijk makkelijk af op school. Maar het wordt natuurlijk steeds moeilijker. Vanwege de trainingssche ma's bij Oranje Zwart is er binnenkort een gesprek op het Raayland College om te kijken of er iets te regelen is. Anders is een Loot-school in Eindho ven misschien een alternatief." De gymnasiumleerlinge heeft er het maar druk mee. Studeren, vele uren per week hockeyen, af en toe uitgaan. En een vriendje? "Ik heb er een gehad", lacht ze ietwat verlegen. Ze doet liever van zich spreken op het hockeyveld. Morgen (vrijdag) vertrekt Isaline Kroon naar België voor een driedaagse training. Vervolgens staat het EK op het programma, waarin Frankrijk in een poule is ingedeeld bij Ierland, Engeland en gastland België. "Ik weet echt niet wat ons te wachten staat. Er zijn twee poules van vier. Het is al een hele eer om met een EK mee te mogen doen. Het zou leuk zijn als we nog tegen Nederland spelen, dat in de andere poule uitkomt. Daarin spelen waarschijnlijk ook twee mei den van Oranje Zwart." Het EK in België is voor haar sportieve carrière niet het eindpunt. Althans, als het aan haar zelf ligt. "Ik droom er van om als hockeyster zo ver mogelijk te komen. Europese kam pioenschappen, wereldkampioen schappen, de Olympische Spelen. Dat zou natuurlijk het einde zijn." Als inter national van Nederland of Frankrijk? "Gelukkig hoef ik nu nog niet te kie zen. Pas als in aanmerking kom voor het echte landenteam. Dat is gelukkig van latere zorg." Korfbalsters te sterk voor Duitsland De nationale jeugdselecties korf bal waren zondag in Velden enkele maatjes te groot voor Duitsland. Op het kunstgras van Swift won het jeugdteam onder zestien jaar met 22 12 van Duitsland. In dit team speel- den Aniek Drabbels (Oranje Wit) en Pia Bartray (De Peelkorf) mee. Ook het jeugdteam onder negentien jaar won met 22-10 van de oosterburen. In het team onder negentien jaar maak ten Noortje Philipsen (SvOc'01) en Linda Verlijsdonk hun opwachting. Voor de Nederlandse korfbaldames was het zondag wel wennen, want het korfbal in Duitsland wordt met andere regels gespeeld. Om aan beide partijen tegemoet te komen, werden Pia Bartray probeert te scoren. de regels voor de twee jeugdinter- lands aangepast. Uiteindelijk ble ken de beide Oranjeteams te sterk voor Duitsland.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 23