op NK Erik Stevens wint brons El G> FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 2 juli 2009 - Pagina 21 Sabine Franken naar EK Eventing in Hongarije ATV Venray De Peelrunners Neiske Becks naar EK Mudhunters DC De Piëlhaas PDV De Maasvogels PDV De Zwaluw Venray woensdag tegen VVV Myrthe Moorrees in Zweden Van Boekel fluit in Europa League Paardensport Ysselsteyn Concours hippique PC Sint Jan fr-lfr-ll IflUTil Kledingsponsors: Hoofdsponsors: fP0RT2000 3-on-3 Basketball Challenge groot success Sportnieuws -info "De sport geeft enorm veel levensplezier" De vierde 3-on-3 Basketball Chal lenge in sporthal De Wetteling in Ven- ray is afgelopen zaterdag een groot succes geworden. Er waren meer dan 175 deelnemers die deelnamen aan de 3-on-3 basketball wedstrijden en de freestyle basketball clinic. In het och tendprogramma streden deelnemers in de leeftijd van acht tot en met twin tig jaar voor de prijzen. Met opzwe pende muziek van dj Nick'E werd er in drie verschillende categorieën sportief gespeeld. Naast het 3-on-3 basketball waren er ook optredens van de Sensation Cheerleaders en het freestyle showteam Luv4DaGame. De mannen van Luv4DaGame lieten in De Nederlandse baankampioen- schappen atletiek in Emmeloord hebben een bronzen medaille opgeleverd voor Erik Stevens. Op de 200 meter behaalde hij in een tijd van 21,75 seconden de derde plaats. Hij liep daarmee de limiet voor deelname aan de EK voor junioren, later deze zomer in Novi-Sad in Serviï. De overige atleten van ATV Venray slaagden er niet om een ereplaats te beha len. Medaillekandidate An Lenders viel met een knieblessure uit op de 3000 meter en verscheen daarom ook niet meer aan de start voor de 1500 meter. Enkele weken geleden werd zij nog Nederlands kampioene op de 5000 meter. Een goede prestatie leverde de pas 14-jarige C-juniore Sandra Kleuskens. De jongste deelneemster op 100 meter in de categorie meis jes B behaalde de halve finale. In de series legde ze de 100 meter af in een tijd van 12,96 seconden. In de halve finale moest ze echter met een tijd van 13.02 seconden buigen voor de twee tot drie jaar oudere deelneem- Venray zien waarom zij enkele jaren geleden Europees kampioen freestyle basketball waren geworden. Met ver bazingwekkende trucs wisten zij alle ogen op zich gericht te krijgen en het publiek te verbazen. Ook na de finales van het ochtendprogramma waren de mannen van Luv4DaGame present tijdens de freestyle basketball clinic. Meer dan veertig kinderen kre gen les van de freestyle profs. In het middagprogramma streden de dames en de heren vanaf twintig jaar om de prijzen. Ook dit jaar waren er weer deelne mers uit heel Nederland en werd er gespeeld op erg hoog niveau. Tijdens sters op dat onderdeel. Bij de jongens A behaalde Erik Stevens een fraaie vierde plaats op de 100 meter in een tijd van 11.00 seconden in de finale. Bij het hoogspringen viel de gok op de tweede plaats met een poging over 1.98 meter echter verkeerd uit. Na het overslaan van enkele hoogtes, bleef hij in de eindrangschikking steken op 1.85 meter. Robin Teunissen liep in de serie van de 1500 meter een tijd van 4.09.29 minuten. In de finale kon hij tot 600 meter voor het einde goed vol gen, maar hij kwam in de eindsprint toch tekort. Zijn finish in 4.08.39 minuten was uiteindelijk goed voor een negende plaats. Niek Aarts bleef op de 5000 meter duidelijk boven zijn beste prestatie met zijn tijd van 16,50 minuten. Bart ter Huurne presteerde behoorlijk bij het kogelstoten. Hij stootte de 6 kg zware kogel naar een afstand van 11,33 meter. Don Keijzers miste met een worp van 44,98 meter de finale en dus drie extra pogingen om deze prestatie te verbeteren. Voor de jeugdatleten zijn deze nati onale kampioenschappen een goede ervaring voor de toekomst gebleken het middagprogramma traden de Sen sation Cheerleaders ook nog diverse malen op en gaven de jongens en meiden van Bruce Dance Factory uit Venray nog een show. Uitslagen: Heren 20+ 1. Mass Confusion. 3. EBCG Recreanten Dames 20+ 1. No Challenge. 2. Batouwe. 3. Trajanum U20 1. HouseOfHoops.nl. 2. Assw- hoopers Part 3. 3. Guess U16 1. Sesamstraat. 2. N.I.K.S. 3. Da Asians U14/U12 1. The Black Diamonds. 2. The Shooting Stars. 3. Clinic Clowns De triatlons van Oud Gastel en Didam hebben plaatsgevonden. Uitslag: Triatlon Oud Gastel 500m zwemmen-20km fietsen-5km lopen. Maikel Wismans 10e o.a. 1:03.53. Imke v.d. Munckhof 1e D14 1:11.12. Mieke Reintjes 2e D14 1:16.33. Erik v.d. Munckhof 1:16.34. Anne Reintjes 1:16.49. 1300m zwemmen-60km fiet- sen-14km lopen. Johan Snijders 14e 2:52.02. Triatlon Didam. Martien Dupont 12e H40 2:12.20. Vanaf donderdag 2 juli kan er weer op de atletiekbaan getraind worden. Programma: Zaterdag 4 juli:Kragten Avondloop Herten (Middenlimburgs Avondloop- criterium) en EK Triatlon agegroupers in Holten Zondag 5 juli: E.K Triatlon Holten voor Elite en Junioren en Triatlon Nuenen Zaterdag 11 juli:Triatlon Hooge Mierde. Trainingen pupillen: Woensdag (baan) 18.00-19.00 uur. Zaterdag (baan) 10.00-11.15 uur. C/D junio ren: Dinsdag (baan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (baan) 18.30-20.00 uur. A/B en senioren: Dinsdag (baan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (baan) 19.00-20.30 uur. Zondag (baan) 10.00 12.00 uur. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag 15.30-17.00 uur. NSG-atleten: Donderdag (baan) 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebun deld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulutweg. Zie ook www. atvvenray.nl. Nordic walking De Nordic walker kunnen op zaterdag vanaf 9.00 uur aan de slag. Het verdere schema staat op www.peelrunners.nl. Iedereen is welkom, dus kom gerust een keer meedoen. Dinsdag: baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag dames training van 9.00 tot 10.00 uur, Kas- tiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisse lende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeerplaats in de Schadijker Bos sen. Uitslag Sabic Sprint Traithlon Stein. Heren. 0,75 - 20,5 - 5 km. Twan Keijsers Horst 1:15:09. AH halve marathon Gennep; M50 21,1 km. Bert Versleyen Horst 1:50:24. Guus van Enckevort Evertsoord 1:51:41. Agenda 3 juli Arcen Hertog Jan Stratenloop 4 juli Herten Kragten Avondloop, 19.30 uur 5 juli Weert IJzeren Man Volkslopen, 10.00 uur. De wedstrijduitslagen staan op www.peelrunners.nl. Juniore Neiske Becks van ATV Ven- ray neemt zondag 5 juli deel aan het EK Triatlon in het Overijsselse Holten. Als warming up neemt ze donderdag 2 juli deel aan de teamwedstrijd van deze Europese kampioenschappen. Becks heeft dit jaar een grote stap voorwaarts gemaakt. Tijdens de inter nationale triathlon in Seneffe in België heeft ze zich met haar tweede plaats gekwalificeerd voor het EK. Tevens heeft ze een aantal sprintwedstrijden afgewerkt waarin ze zich kon meten met senioren van wereldniveau. Haar doel is het bereiken van een top-zes- tien plaats waarmee ze zich kwalifi ceert voor het WK triathlon junioren in september in Australië. Een keer per jaar proberen de Mud hunters buiten de benen ook de inner lijke mens te prikkelen. Dit jaar stond er een brunch op het programma die werd voorafgegaan door een trai ning. Er vertrokken dertig senioren en vijftien kids voor een training in niveaugroepen. De kids hadden een spellenochtend en de senioren splits ten zich al snel in twee groepen. Uit eindelijk kwam iedereen bij elkaar om te brunchen. Volgende week staat er weer een marathon op het programma. In het Belgische Lommel is er buiten kortere tourtochten van 38 en 43 ook een marathon van 100 km te rijden. Met drie verzorgingsposten en nog een aan de finish is deze tocht goed geregeld. Voor de thuisblijvers is er vanaf 9.00 uur een ronde rond de kerk van ongeveer 50 km. Belangstellenden zijn welkom bij de Mudhunters. Door dat er vaker in niveaugroepen gereden wordt is er altijd wel iemand waar je qua tempo bij aan kunt sluiten. Verder wordt er vaak in rondes gereden waar bij het aantal rondes varieert. Iedereen kan kosteloos vier keer meedoen. Kijk voor informatie op www.mudhunters. nl. Agenda: Zondag 5 juni vertrek 8.00 uur per auto voor een tourtocht van 100 km in Lommel. Zondag 5 juni vertrek 9.00 uur per fiets voor een training rond Venray. Dinsdagavond 19.00 uur training omgeving Venray. Op donderdag verruilen een aantal Mudhunters de brede banden voor banden van 23 mm. Vertrek 18.30 uur vanaf De Sprank. In café De Piëlhaas in Venray wordt op vrijdag 3 juli vanaf 20.30 uur een wedstrijd uit de zomeravondcom petitie gehouden. Er worden tien wedstrijden gehouden. Iedereen die hieraan wil deelnemen kan zich tot 20.15 uur inschrijven via telefoon (0478)582187. Op zaterdag 4 juli wordt er vanaf 20.30 uur een darts- toernooi gehouden waaraan iedereen kan deelnemen. Inschrijven kan via bovenstaand telefoonnummer. Uitslag whiskeydarten: winnaars ronde; 1) Dennis Smits. 2) Mart Boe laars. 3) Peter van de Berg. 4) Paul Hendrix. 5) Marcella van Gelder. 6) Geert van Hoof. Verliezersronde; 1) Michael Pietrzak. 2) Lou Janssen. 3) Johan van Hoof. 4) Thorsten Goo- ren. 5) Maggie van den Akker. 6) Tom Hendriks. Uitslag bokalen: Peter van de Berg en Lou Janssen, 439 punten. Na afkampen won Peter van de Berg. Derde was Paul Hendrix. Lady Piel- haas bokaal: 1) Ela Oosterwijk. 2) Mar- cella van Gelder. 3) Melissa Eggen. De hoogste finish van het seizoenwas met 158 punten voor Tom Hendriks. Gas- tenbokaal: 1. Johan van hoof. 2) Geert van Hoof. 3) Dennis Smits. Ladygas- tenbokaal: 1) Coby Janssen. 2) Maggie van den Akker. 3) Josephine Janssen. Uitslag wedvlucht Creil; 185 dui ven, twaalf deelnemers. 1, 2, 17, 20, 22 Freddy Textor. 3, 5 Jac Verhoeven. 4, 24 Wiel Theeuwen. 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 25 Theo Kleeven. 10 Jan Kuijpers. 12, 21 Bert Verhoeven. 15 Sraar Franc ken. 18, 19 Sraar Peters. 23 Toon Aarts. Uitslag wedvlucht Creil; zeventien deelnemers, 152 duiven. 1 W Bouten. 2, 5 J. van Kessel. 3, 14 van Haren-Stip hout. 4, 21 C. van Vught. 6 N. van Hoof. 7, 8, 20 A. Janssen. 9, 10, 13, 19 A. Sij- bers. 11, 12 M. Voesten en dochter. 15 L. Snijders. 16 Comb. Verdellen. 17, 23, 24 H. Strijbosch. 18 P Loonen. 22 H. Peeters. 25 Reijnders-Cuijpers. Op woensdag 8 juli speelt Venray een vriendschappelijke wedstrijd tegen VVV De aftrap is om 19.00 uur op sportpark De Wieën. De Venlose eredivisionist is sinds 15 juni in trai ning. VVV opent de competitie op zondag 2 augustus met de uitwed strijd tegen PSV. Voor hoofdklasser Venray is de competitiestart een maand later, op 6 september thuis tegen OJC Rosmalen. Trainer Jan Poels roept zijn manschappen een paar keer bij elkaar om niet helemaal onvoorbereid aan te treden tegen de Venlonaren. Bij Venray acteren drie voetballers die een verleden hebben in de Venlose hoofdmacht: Tom van Bergen, Sander Lenders en de nieuwe aanwinst Robert Willemse, die in het afgelopen kampioensjaar nog deel uit maakte van de selectie. Voetbalster Myrthe Moorrees uit Venray is opnieuw geselecteerd voor het Nederlands damesvoetbalteam onder zestien jaar. De veertienjarige Moorrees, speelster van SV Venray, is afgelopen weekend naar Zweden vertrokken om daar met de Neder landse jeugdploeg deel te nemen aan een toernooi. Tot en met 5 juli vindt in Zweden het toernooi om de Nordic Cup plaats. Arbiter Pol van Boekel uit Venray is door de UEFA aangesteld voor het fluiten van een wedstrijd in de tweede ronde van de Europa League in juli. De voormalige profvoetballer van VVV leidt op 23 juli het duel tussen het Ierse Derry City en Skonto uit Letland. In Meerlo is een concours voor pony's gehouden. In de klasse DB dres suur behaalde Isa Vermeule met Mara de derde plaats. In de klasse EB dres suur werd Femke van Hugten vijfde met Isma. Ook was er een concours voor paarden in Meerlo. Frits Verheyen behaalde in zijn tweede proef de eer ste plaats met Tezoway in de klasse L2 dressuur. Tamara Klaassen werd in de klasse M springen vijfde met Vencie. Verder is Tamara Klaassen naar een wedstrijd in Asten geweest. Ze werd vijfde met Zicorlien in de klasse B springen. In de klasse M springen werd ze vierde met haar paard Vencie. Sabine Franken uit Ysselsteyn, lid van Paardensportvereniging Ysselsteyn, is afgelopen zondag naar Hongarije vertrokken om daar met het Nederlands team deel te nemen aan de Europese Eventing Kampioenschappen voor landelijke ruiters. De kampi oenschappen beginnen vandaag (donderdag) en duren tot en met zondag in Nagykanizsa. In de manege van haar ouders in Meppel stond de eerste Shetlandpoy- ny voor haar klaar toen ze drie jaar was. De ruitersport is Sabine Franken dan ook met de paplepen ingegoten. "Het was meer spelen dan echt rijden. Toen ik een jaar of negen was, werd het pas echt serieus." Haar ouders waren inmiddels verhuisd naar Yssel- steyn en runden ook daar ook een manegebedrijf. "Ik ben bij de pony club gegaan, toen nog de Welshruiters geheten, en kreeg twee keer per week les", vertelt de 28-jarige amazone, die in het dagelijkse leven als begeleidster op een gesloten afdeling van de GGZ Noord- en Midden-Limburg werkt. Bij haar eigen club kwam ze ook in aanra king met de samengestelde wedstrijd (sgw, ook wel eventing genoemd), de niet-alledaagse discipline binnen de paardensport. Een keer per jaar orga niseerde de Welshruiters, nu Paarden sportvereniging Ysselsteyn, dit evene ment. Al 25 jaar lang. "Noem het maar de triatlon in de paardensport", maakt Franken een vergelijking met deze combinatie van zwemmen, fietsen en hardlopen. "Bij ons is het de dres suur, het springen en de crosscountry. Springen en dressuur zijn de populair ste onderdelen, vandaar ook dat even ting niet zo veel wordt beoefend." Sabine Franken nam vervolgens door het hele land deel aan even- tingwedstrijden, al waren die jaren Landelijke rijvereniging en pony club De Pijts uit Grubbenvorst houdt in het weekeinde van 4 en 5 juli de traditionele wedstrijden voor paarden en pony's. Op zaterdag worden vanaf 12.00 uur de verenigingskampioen schappen voor Limburgse verenigin gen verreden, zowel voor paarden als voor pony's. Die dag zijn er ook vier talwedstrijden voor paarden, waaraan door zes viertallen wordt deelgeno men. Op zondag is er een concours hippique voor de pony's. Dit is tevens de laatste selectiewedstrijd voor de rui ters en amazones uit de kring Noord Limburg om zich te kwalificeren voor de Limburgse kampioenschappen. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur. Tussen het ochtend- en middagpro gramma geven de broers Lenssen een demonstratie mennen met pony's. De broers Lenssen maken op dit moment furore in de nationale mensport. Zij laten zien dat men met de pony meer kan dan springen en dressuur. Wellicht is dit voor de vaders en moeders een mogelijkheid om ook eens met de pony van zoon of dochter te kunnen werken en zelf van de mensport te gaan genieten. De concoursen vinden plaats op de terreinen aan de Heier hoeve, waarschijnlijk voor de laatste maal: volgend jaar wil de overheid daar de Greenport Lane gaan aanleggen. Uitslag selectie Meerlo, georgani seerd door Oostrum. Dressuur: Ellen van Dijck is met Weldlady in de klasse L2 derde geworden met 196 punten en met Pouwer werd ze tweede in de klas se Z2 met 439 punten. Brigitte Kreuzer werd in de klasse Z2 derde met 437 punten. Christel Jacobs werd zevende met 201 punten in de klasse B. Ester van Dongen werd met Armani vierde met 187 punten. Springen: Verne Jans sen is zevende geworden in de klasse L met Zeldzaam. Petra van Dijck werd met Zemendes achtste en met Wolivia tiende. Zazoe en Rick Janssen zijn der tiende geworden in de klasse L. geleden op de vingers van een hand te tellen. De laatste jaren wordt het onderdeel steeds populairder onder ruiters en amazones. Franken won NKB-wedstrijden en raakte helemaal in de ban van de sport. "Ik ben echt besmet geraakt met het sgw-virus. Er helemaal ingegroeid. Nu vormt het voor mij de hoofdmoot. Ik neem ook nog wel deel aan spring- en dressuur- wedstrijden, maar meer als training voor de samengestelde wedstrijd." Ze geniet met volle teugen. "Het is een geweldige sport. Je bent een hele dag met je paard bezig. Bij een dres suur- of springwedstrijd kom je op een dag een keer in de ring en ben je klaar. Voor de sgw moet je een hele dag uittrekken. De training is ook veelzijdiger. Je bent met drie discipli nes bezig die alledrie hun specifieke training vereisen." Franken omschrijft zich dan ook meer als verenigings mens en minder als topsporter. 'Ach, ik wil niet ten koste van alles winnen. Het plezier, het genieten van, staat bij mij voorop. En bij de sgw kom ik volop aan mijn trekken. Er heerst op wedstrijddagen een unieke, gezellige en gemoedelijke sfeer. Vooral ook tus sen de deelnemers onderling." Dat betekent niet dat de prestaties haar zijn aan komen waaien. "Normaal train ik vijftien tot twintig uur per week. Nu, in de aanloop naar het EK, twintig tot dertig uur. Alle vrije tijd en alle vakantiedagen van mijn werk wor den opgeslokt door de paardensport. Maar ik heb het er graag voor over. Ik beleef zoveel plezier aan de sport." Om zich te kwalificeren voor Hon garije moest de sympathieke amazone een lange weg afleggen. "Ik heb dit jaar alle nationale wedstrijden moeten laten schieten en tijdens diverse wed strijden in Frankrijk, Duitsland en Bel gië me moeten kwalificeren en vorm- Klinte de Rijck en pony Omira van PC Nobel uit Oostrum hebben in Almelo deelgenomen aan de finale van de Imperial Riding Cup 2009. De KNHS Imperial Riding Cup heeft als belangrijkste doel de ontwikkeling van de ponydressuur, het selecteren van Nederlands beste ponycombi naties en de kadervorming voor de Europese kampioenschappen. Na een maandenlange selectie mochten de beste vijftien gekwalificeerde combi- behoud moeten tonen. Daarnaast heb ik deelgenomen aan de tweeweke lijkse selectietrainingen in Ermelo en Renswoude. Dat heeft enorm veel tijd en energie gekost." De beloning was er ook naar. Door de overkoepelende bond KNHS werd ze opgeroepen voor de voorlopige groep van tien combinaties, waarvan er acht naar het EK mochten. Met haar merrie Tenda doorstond ze uit eindelijk ook de laatste selectie en kreeg ze enkele weken geleden te horen dat ze naar Hongarije mocht. Ze geniet op voorhand al van het vier daagse evenement. Het EK betekent ook voor haar de afsluiting van een jarenlange verbondenheid met haar 9- jarige merrie Tenda (van Nassau). "Aan Tenda zit een prachtige geschiedenis. Het is het paard van vrienden van mijn ouders. De overgrootmoeder van Tenda, Henda, liep 35 jaar gelden voor de koets toen mijn ouders trouwden. Het is meer dan zo maar een paard voor mij. We vertrouwen elkaar blin delings. Dat is ook het eerste vereiste bij de samengestelde wedstrijd. Het wederzijds vertrouwen tussen mens en dier. Je gaat op volle snelheid door het bos, de waterbak in, over hinder nissen. Dat doet een paard alleen als hij vertrouwen in je heeft. Ieder paard vindt water eng. Ook Tenda, maar zij weet wat ze aan me heeft. En omge keerd. Dat is de basis om goed te kun nen presteren. Gevaarlijk? Nee, niet echt. Er gebeurt wel eens wat, maar de cross is echt niet gevaarlijker dan de meeste andere sporten." In Hongarije verschijnen de komende dagen negen landen aan de start. België en Duitsland zijn de uitgesproken favorieten in de landen- wedstrijd. Nederland staat in het rijtje met outsiders. Sabine Franken weet niet wat haar te wachten staat. "0nze naties deelnemen aan deze finale. Dus ook Klinte de Rijck met haar schim mel Omira. Na het rijden van de Inter nationale FEI landenproef eindigde Klinte op een zesde plaats, waardoor zij zich plaatste voor het rijden van de kür op muziek. Hierin eindigde ze op een zevende plaats, waardoor zij nu tot de zeven beste ponycombinaties van Nederland behoort. In Meerlo is een selectiewedstrijd voor paarden gehouden. Hierbij konden twee dres- bondscoach (Fried van Stiphout uit Horst, red.) gaat voor minimaal brons. Dan zouden we de prestatie van twee jaar geleden evenaren toen Nederland derde werd. Dat zou al prachtig zijn." Individueel hoopt ze op een goede klassering. "Tenda is op alle onderde len heel safe, een heel betrouwbaar paard. Maar ze blinkt ook op geen enkel onderdeel echt uit. Als debu tant is het voor mij al een hele mooie ervaring om mee te doen. Al hoop ik in ieder geval in de bovenste helft van de rangschikking te eindigen. Maar dat is ook afhankelijk van het cros- sparcours. Tenda mist de pure snel heid, dus een moeilijker parcours is in ons voordeel." Aan de voorbereiding kan het niet liggen. Samen met haar trainers Jac Lemmens uit Ysselsteyn (dressuur), Gerrit Franken, eveneens uit Yssel- steyn (cross) en Huub Janssen uit Cas- tenray (springen) heeft ze zich opti maal voorbereid. "Bovendien zijn mijn ouders een enorme steun voor me. Al jaren. Ze maken het mogelijk om met veel plezier de sport te beoefenen. En daar ben ik ze heel dankbaar voor." De opvolger van Tenda staat inmid dels klaar. "Ik wilde een eigen pony en heb dan ook de zoon van Tenda, Zodiac, enkele jaren geleden gekocht. Na het EK ga ik met hem aan de slag. Ja, ook crossen. Het is een ontzet tend zware sport, maar wel eentje waarin je veel voldoening terugkrijgt. De uitdaging is dan ook om met een zelfopgeleid paard weer aan de top te komen." Ook met haar nieuwe paard blijft genieten het belangrijkste motto. "Weet je wat het mooiste is aan de cross. Als de finish in zicht komt. Daar krijg ik zo'n kick van. Daar kan ik echt een hele week op teren. De cross is zo gaaf. Het paard en de sport geven me heel veel levensplezier. Alleen al daarom denk ik niet aan stoppen." Klinte de Rijck presteerde uitste kend tijdens de Imperial Riding Cup 2009- suurproeven gereden worden. In de klasse B startte Jaimy Muijsers met Archibalt en zij mochten twee keer de overwinning op hun naam zetten met een score van 202 en 226 punten. In de klasse L2 behaalden Bianca Enders en Zolena twee keer een derde prijs met 189 en 201 punten. m M MEMBERS VAN S Venray Kledingsponsors: ipotr 2000 d Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Ambassador Member: Gemeente Venray Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heldens Art.com Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep De Golfhorst, America Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hamilton Makelaardij Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Peeten BV installatietechniek Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Attractiepark Toverland Van den Munckhof B.V. van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers Dal Advies DatZitt Horeca Projectmeubilair Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Dinnessen Reclame BV, Boxmeer Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT van Grinsven Drukkers, Venlo Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Koenen en Co. Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst Lambert Wilms Venray De Lekkernij - tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Peelrand Makelaardij B.V. Price Cleaning B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Van der Putt Advocaten Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters Studio Spinazie De Swing B.V. Restaurant, America Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timer Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Vera Venray BV Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants Klinte de Rijck zevende in finale LVessuur 2009

Peel en Maas | 2009 | | pagina 21