Ingezonden Lezing over kijken naar gezondheid Lekker op straat spelen 2500 euro voor Voedselbank De Papierkroam Linskens open Kleur in Castenray Jubileumloterij J elke dag vrijblijvend implantaten, klikgebit ÓNDZORG /n Gunhoek ook voor uw tuin ra ra E0 N T E R I E U R - Wonen - Slapen - Koken - Projecten PEEL EN MAAS Donderdag 11 juni 2009 - Pagina 7 Ail n in In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Meldingen vossenoverlast De Wildbeheereenheid Venray krijgt de laatste weken weer veel meldingen van dierenliefhebbers dat zij pluimvee en konijnen kwijt raken door de vos. De leden van de WBE Venray hebben de afgelo pen maanden meer dan honderd vossen geschoten in hun werkge bied, toch is er plaatselijk weer veel overlast. De overlastmeldin- gen komen nu hoofdzakelijk uit Merselo. Wij hebben als WBE een ontheffing om met de lichtbak op vossen te mogen jagen, maar van deze vergunning mag alleen gebruikgemaakt worden als er beheerovereenkomsten voor wei devogelbeheer zijn afgesloten. Ook mogen wij niet overal op de vos jagen. Als de grondeige naar/of grondgebruiker niet toe staat dat er beheer op de gron den plaatsvindt, dan mogen wij op deze terreinen niet ingrijpen. Staatsbosbeheer bijvoorbeeld staat geen jacht of beheer toe op zijn terreinen. Nu de jonge vos sen meer zelfstandig geworden zijn, gaan zij uitzwerven en op zoek naar gemakkelijk te bemach tigen voedsel, dat zij vinden bij woningen/stallen en de vele die renweides en kippenrennen. Zij blijven terug komen totdat zij vol wassen zijn. Ook de weidevogels en andere grondbroeders zijn nu een gemakkelijke prooi. Ook ben ik er zeker van dat zij de komende weken de buitenwijken Venray en de kerkdorpen gaan bezoeken. Als zij meer volwassen zijn hebben zij minder voedsel nodig, en gaan zij weer over muizen en andere die ren in het wild. Ons advies is dan ook: doe uw huisdieren s avonds en s nachts binnen, dan voor komt u veel ergernis. Wij proberen binnen de grenzen van de Flora Faunawet de overlast in te perken. Meer kunnen en mogen wij niet. Namens bestuur en leden van de WBE Venray, secretaris L. Swinkels. Asielopvang in Tienray De dorpsraad en omwonenden hebben met betrekking tot de asielopvang in Tienray voor juridi sche stappen gekozen. Wat steekt zijn de partijpolitieke lijnen waar langs de discussie gevoerd wordt en de negatieve reacties. Juist in deze kwestie lijkt sprake van poli tiek opportunisme ten koste van vluchtelingen. Kamervragen, na de PVV door zowel SP alsook de CDA - fractie geven hieraan voeding? De lijntjes blijken duidelijk, de bedoelingen minder, ook minder fraai! Tijdens de informatieavond, "een beschamende vertoning" vol gens de voorzitter van de dorps raad, heeft Tienray zich uitgespro ken. In de 'bedelbrief' van de dorpsraad staat de naam van raads lid Verstraelen genoemd. Dit roept vraagtekens op. Dit raadslid maakt voortdurend stemming, maakt niet uit ten koste van wat. Als er maar geen asielopvang komt, vooral niet dicht in zijn buurt (Nimby in opti ma forma In enkele passages van de 'bedelbrief' lezen wij dat men bijdragen kan storten o.v.v. 'geen TNV in Tienray'! Duidelijk, men wil er géén en burgers moeten die bijdrage zien als een "investering in leefbaarheid". Onze vragen? Durven dorpsraad én Verstraelen verenigingen niet te (ver)wijzen naar het Parochiehuis in Tienray, zodat daar nieuw leven ingeblazen wordt? Meerlo - Wanssum is trots op SOS Meerlo-Wanssum, haar wortels liggen bij vrijwilligers die toentertijd de asielopvang in Blit- terswijck ondersteund hebben. Heeft SOS, naast financiën voor projecten, niets opgeleverd in termen van sociale, humanitaire opvang, universele bewustwor ding, Rechten van de Mens etc.? Ontkennen wij collectief dat mil joenen mensen op de vlucht zijn en óók recht hebben op een beter leven en bestaanszekerheid? Leo Beterams, Carla Brugman - Rustenburg In tegenstelling tot wat men zou verwachten na het lezen van de titel 'Wake up Holland! It's time to be healthy!' is het boek wel degelijk Nederlands talig. De Australische chiro practor Vismai Schonfelder, die sinds 2001 een praktijk heeft in Castricum, geeft op dinsdag 16 juni van 20.00 tot 21.30 uur een lezing over zijn wijze van kijken naar gezond heid. Dat doet hij in Hotel Asteria aan de Maasheseweg. De toegang is gratis. "Hoe kan het zijn dat, met een gezondheidsstelsel dat miljoenen per jaar kost, er meer zieken zijn dan ooit?", vraagt Vismai zich af. "Meer mensen dan ooit hebben kanker, suikerziekte, hormonale klachten, spijsverteringsproble men en zijn depressief." Met zijn boek hoopt Vismai bij te dragen aan een back-to-basics-benade- ring van de gezondheid. Met een vernieuwend perspectief kijkt hij naar gezondheid: "Het probleem ligt in de verloren gezondheid, niet in de opgelopen ziekte. De oplossing is het terugkrijgen van je gezondheid, niet alleen het ver nietigen van de ziekte." Het boek is opgebouwd uit vijf verschillende delen die samen één geheel vor men. Allereerst wordt het gehele gezondheidsspectrum in kaart gebracht, van optimale gezond heid naar de dood. Vismai legt uit hoe stressfactoren op de gezond heid inwerken. Vervolgens komt zijn persoonlijke ziekteverhaal aan bod, waarbij hij de belangrijk ste modellen van gezondheids- en ziekenzorg uiteenzet. Deel drie gaat over hoe men zelf kan bij dragen aan een gezond leven en daarna volgt het gemakkelijkste, goedkoopste en meest belonende advies: "Drink schoon water." Het laatste deel is een samenvatting en hierin herhaalt Vismai zijn belang rijkste sleutelpunten. Al deze zaken komen in de lezing aan de orde. Het boek is na de lezing te koop en daarna verkrijgbaal bij IQ Wellness Center aan de Langstraat 106, Venray. Kijk voor meer infor matie op www.healthyholland.nl. Kluis weg In de nacht van donderdag op vrijdag hebben onbekenden een kluis gestolen vanuit een kantoor tje aan de Sint Jozefweg in Venray. Even na 03:30 uur werd er mel ding gemaakt van de inbraak, waar op agenten ter plaatse poolshoog te gingen nemen. Bij aankomst zagen ze dat de toegangsdeur van het pand was geforceerd en een kleine kluis was verdwenen. Bij de inbraak is een onbekend geld bedrag weggenomen. De politie komt graag in contact met men sen die deze nacht iets verdachts hebben gezien of gehoord, in de omgeving van de Sint Jozefweg. Beeldschermen gestolen In de nacht van maandag op dinsdag, tussen 03:15 uur en 03:45 uur, zijn er vanaf een Slowaakse oplegger, die stond geparkeerd aan de Ambachtstraat in Venray, een groot aantal beeldschermen weggenomen. De 54-jarige vracht wagenchauffeur uit Slowakije had in eerste instantie niets in de gaten, totdat zijn oplegger begon te schudden. Toen hij keek zag hij nog net enkele personen in een vermoedelijk witte vracht auto wegrijden. De daders hebben door het slot van de oplegger te verbreken toegang verkregen tot de lading. De totale waarde van de weggenomen beeldschermen is nog onbekend. Opsporing via Twitter De politie Limburg-Noord zal in de toekomst alle opsporingsbe richten ook via de (mobiele) inter netdienst Twitter verzenden. De politie kan, door middel van het plaatsen van opsporingsberichten op Twitter, zo snel mogelijk de hulp inroepen van bewoners en bovendien sneller grote groepen bereiken. Zo hoopt de politie in de toekomst sneller verdachten te kunnen opsporen. Het eerste opsporingsbericht dat de politie op 9 juni via Twitter verspreidde betreft een inbraak in een bejaardenhuis in Venray. Speelkoffer CliniClown voor VieCuri De kinderafdeling van VieCuri Medisch Centrum voor Noord Limburg, locatie Venlo, heeft sinds kort een zogeheten CliniClown Speelkoffer. Deze koffer werd ont huld tijdens een feestelijke mid dag, waarbij de clowns Soesa en Bums samen met de opgenomen kinderen een zoektocht onder namen naar de grote koffer. De speelkoffer is speciaal ontwikkeld om afleiding en plezier te bieden aan patiëntjes van de kinderafde ling op momenten dat de Clini- Clowns er niet zijn. Woensdag hield de Wijkraad Antoniusveld een straatspeel dag in de Mina Krusemanstraat. Vanaf 14.00 uur was de straat van de kinderen en konden zij veilig spelen. Met de nationale straatspeeldag wordt aandacht gevraagd voor de verkeersveilig heid. De bewoners in deze straat wilden met deze straatspeeldag benadrukken dat er te hard wordt gereden. Dit levert onveilige situaties op voor de vele spelende kinderen. Wethouder Patrick van der Broeck nam tijdens het straatfes tijn tientallen handtekeningen voor een veilige straat in ontvangst van de kinderen. Hij beloofde bin nen twee weken contact op te nemen met de wijkraad over de te nemen verkeersmaatregelen, die voor de Venrayse kermis 2009 gerealiseerd zullen worden. In De Rooijerie in Venray vond dinsdagavond de tweede haring party van businessclub SV Venray plaats. Ruim 100 ondernemers waren aanwezig op een geslaagde bijeenkomst. Als haringmaat van 2009 werd Norbert van Haren van Autobedrijf Van Haren uitgeroe pen. Dit vanwege de langdurige geschiedenis die er tussen Auto bedrijf Van Haren en de vereni ging businessclub van SV Venray bestaat. De twee vaatjes haring, die via opbod en lotenverkoop wer den verkocht, brachten in totaal 3600 euro op. Het vaatje dat ver loot werd, werd door de winnaar, Ria Cordang van Ricor Mode, weer teruggeschonken aan de business club en werd alsnog tegen opbod verkocht. Dit resulteerde in een extra opbrengst van 1000 euro en daar kwam nog een schenking van autobedrijf Van Haren van 400 euro bij. De avond leverde daarmee 5000 euro op voor twee goede doelen, Hospice Zenit en de Voedselbank, die ieder een cheque ter waarde van 2500 euro in ont vangst mochten nemen. Humanitas Limburg en Syn these Venray hebben woensdag een samenwerkingsconvenant getekend ten behoeve van de administratieve ondersteuning de Papierkroam. Het project biedt ondersteuning aan ouderen en mensen met een minimuminko men bij hun privé-administratie. Naast financiële middelen biedt Humanitas Synthese ook haar expertise op dit terrein aan en zo kunnen medewerkers en vrijwilli gers belast met de uitvoering van het project, gebruik maken van onder andere studiebijeenkom sten. Het samenwerkingsconve- nant is voor een jaar getekend en inmiddels is Synthese met Huma- nitas Limburg in gesprek over mogelijke andere gezamenlijke initiatieven op het gebied van welzijn. Tijdens deze bijeenkomst werd Ad Steverink symbolisch in het zonnetje gezet door Synthese als blijk van waardering voor zijn actieve en vasthoudende bijdrage bij de totstandkoming van het project. Als vrijwilliger bij Synthe se en de ANBO en overtuigd van de noodzaak van de Papierkroam heeft hij dit initiatief vanaf het eerste uur ondersteund en mede opgebouwd. Voor meer informa tie over de Papierkroam kunt u contact opnemen met Synthese Venray, Huub van Mill of Ankie Bongers, telefoon 0478- 517317. Mailen naar Synthese kan ook: info@synthese.nl Het onlangs gestarte bedrijf Lins kens in Wanssum opent zondag 14 juni zijn deuren. Het bedrijf heeft zijn focus gericht op drie peilers: interieurbouw, refit en jachtbouw. Tussen 10.00 en 17.00 uur staan de deuren voor alle belangstellen den wagenwijd open. Het bedrijf bevindt zich aan de Geijsterseweg 10 in Wanssum, aan het water naast de jachthaven. Reeds achttien jaar is de naam Linskens onlosmakelijk verbonden met hoogwaardige inte- rieurbouwkwaliteiten. Linskens BV richt zich zowel op particulie ren als bedrijven. Dat geldt voor de interieurbouw, maar ook voor de refit. Onder refit wordt verstaan: het verzorgen van serviceactivitei ten en make-overs van bestaande boten, maar bijvoorbeeld ook van trailers en campers, van interieur tot techniek. In samenspraak met de klanten worden wensen ver taald naar praktische, maar vooral ook fraaie oplossingen. Zowel het pand als de kolomzwenkkraan aan het water maakt het mogelijk om de drie peilers goed te kun nen bedienen en een optimale service aan de klant te bieden. De peiler jachtbouw behelst nog steeds nieuw te bouwen jachten zoals bijvoorbeeld Catfish, Classic Cruiser en Supercruiser. De core- business van Linskens ligt echter niet meer op alleen nieuwbouw, maar op het totaalpakket dat voortvloeit uit interieurbouw, refit en jachtbouw. Amba 25 jaar Dit jaar bestaat Amba kunsthan del lijstenmakerij 25 jaar. Dit zil veren jubileum kan Amba natuur lijk niet zomaar aan zich voorbij laten gaan en daarom staan er ook enkele feestelijkheden op het pro gramma. Het belangrijkste thema van deze festiviteiten is 'Kunst is er voor iedereen', waarbij Amba de mensen uitnodigt in de kunsthan del en lijstenmakerij. Ook zullen er demonstraties worden gegeven in het atelier van Amba. Al 25 jaar werkt Jan Maessen als lijstenma ker. Amba begon vroeger in de oude dorpsschool van Castenray, maar de in Horst geboren Maes sen verhuisde al snel naar het Ven- rayse centrum. Daar is Amba, met zijn kunsthandel en lijstenmakerij in de Patersstraat, al vele jaren een begrip. Daar maakt hij zijn lijsten en verkoopt hij schilderwerken van schilders als Annie Munsters, Clemens Briels en ook zijn eigen werk. Nu viert Amba zijn 25- jarig bestaan. Wekelijks zullen op vrijdagavond vanaf 18:00 uur de kunsthandel en lijstenmake rij openstaan voor publiek. Deze gasten worden met een wijntje ontvangen en rondgeleid door het pand aan de Patersstraat 24a. Gelijktijdig worden er boven in het atelier demonstraties gegeven door schilders die in die 25 jaar met Amba hebben samengewerkt. Er zijn zelfs plannen voor een jubileumboek over kunst in Ven- ray. Hou daarom deze krant of de website (www.amba-online.com) in de gaten voor meer nieuws, of stap binnen bij de Patersstraat 24a in Venray. 4 x 4 Kinderdag De 4 x 4 Kinderdag is een dag voor kinderen met een handicap of een blijvende ziekte. Deze dag is er echter ook voor kinderen in een weeshuis die hun ouders hebben verloren. Op zaterdag 18 juli vindt de eerste editie van de 4 x 4 Kinderdag plaats. In de toe komst ligt het in de planning dit evenement een a twee keer per jaar te houden, maar dit is alleen mogelijk als er genoeg sponsoring wordt ontvangen om de kosten van de organisatie te kunnen dek ken. Het doel is deelname koste loos aan de kinderen aan te kun nen bieden. Alle kosten die uit de organisatie voortkomen worden dus uit sponsoring of door bijdra ge van particulieren gedragen. Tij dens het evenement wordt er met terreinauto's over een parcours gereden. Tevens worden er ver schillende activiteiten gehouden en wordt de kinderen een drankje en een lunch aangeboden. Het eerste evenement is haalbaar door samenwerking met MSV Overloon die voor de eerste editie het par cours verzorgt. Nominatie Numac Door een jury zijn onlangs drie bedrijven genomineerd voor de titel Beste Leerbedrijf 2009 in de verkiezingsgroep Zuid-Nederland. Een van deze bedrijven is Numac Nederland BV uit Venray. In deze verkiezing streden leerbedrijven uit de provincies Brabant, Limburg en Zeeland tegen elkaar en kwa men de genomineerden als meest aansprekende leerbedrijven uit de bus. De jury besloot naast Numac ook Aa-Dee Machinefabriek Staal bouw Nederland BV uit Schijndel en Stork Food Systems uit Box meer te nomineren. De bezoeken die de jury binnenkort zal bren gen aan de genomineerde bedrij ven, zullen een nog betere indruk opleveren. Mede op basis daarvan zal de jury haar eindoordeel vellen en kiezen voor een uiteindelijke winnaar. De winnaar van deze ver kiezing wordt op 24 september tijdens een feestelijke bijeenkomst bekendgemaakt. Het winnende bedrijf dat tot Beste Leerbedrijf 2009 in de verkiezingsgroep Zuid Nederland wordt benoemd, ont vangt een award plus een bedrag van 2.500 euro. Dit bedrag moet worden aangewend voor een edu catieve of maatschappelijke acti viteit. Naast de verkiezingsgroep Zuid-Nederland zijn er nog twee verkiezingsgroepen waarvoor ver kiezingen Beste Leerbedrijf 2009 worden georganiseerd, namelijk Noord-Nederland bestaande uit bedrijven gevestigd in de provin cies Drenthe, Friesland, Gelder land, Groningen en Overijssel. En Randstad voor bedrijven geves tigd in de provincies Flevoland, Utrecht, Zuid-Holland en Noord Holland. De winnaars uit de drie verkiezingsgroepen dingen mee naar een landelijke titel Beste Leerbedrijf 2009. Man bedreigt vrouw met de dood Op de Bachstraat is in Venray vorige week woensdagavond een 28-jarige man uitAlmere aangehou den, op verdenking van bedreiging van een 18-jarige vrouw uit Ven- ray. De verdachte had de vrouw eerder die avond al aangesproken toen zij op haar fiets naar huis fietste. Op dat moment negeerde zij de verdachte en ging ze samen met haar 28-jarige vriend naar haar woning. Bij het binnentreden van de woning bedreigde de ver dachte de vrouw met de dood en schreeuwde dat hij haar iets aan zou doen. Agenten konden de ver dachte even later voor de woning van de vrouw aanhouden. Tijdens het fouilleren werd bij de man een mes aangetroffen. Bel 0478-514468 centrum mondzorg venray www.centrum-mondzorg.nl Kleur in Castenray is onlangs officieel geïnstalleerd als werk groep van de Dorpsraad Casten- ray. Daarmee heeft de werkgroep een formele juridische status. De installatie vond plaats door de symbolische overhandiging van een voorzittershamer en een spuitbus met verf, zodat de hamer nog een mooi kleurtje kan krijgen. De werkgroep Kleur in Castenray bestaat uit: Stan Vullings, Ilse Claes- sens, Rene Classens, Lonneke Duij- kers en wordt begeleid door twee leden van de dorpsraad: Christian van Bommel en Delène Steegs. De werkgroep ontstond vorig jaar toen de jongeren het idee oppak ten om het tunneltje onder de A73 helemaal op te knappen. Het project kreeg de titel Kleur in Cas- tenray en dat werd ook de naam van de werkgroep. Het project werd volledig door de werkgroep uitgevoerd samen met nog zestien andere jongeren uit Castenray. Bij het opknappen van de tunnel is het niet gebleven. De werkgroep heeft zich aangemeld voor een internationale conferentie van de organisatie Caretakers4all in Aber deen (Schotland). Deze interna tionale organisatie bestaat uit jon geren die zich verantwoordelijk voelen voor hun leefomgeving en het milieu en aan de verbetering ervan een actieve bijdrage willen leveren. De conferentie duurt van 5 tot en met 10 juli. De werkgroep gaat dan deelnemen aan aller lei workshops, zodat ze daarna nog beter in staat zullen zijn hun ideeën voor een beter milieu en een betere leefomgeving tot uit voering te brengen. De werkgroep probeert natuurlijk om zoveel mogelijk jongeren uit Castenray bij de projecten te betrekken. De werkgroep heeft nog vele ideeën. Een van de eerstvolgende projec ten dat wordt uitgewerkt, is het opknappen van de Jongeren Ont- moetings Plaats in Castenray. Dat project is aangemeld in het kader van Kern met Pit. De werkgroep heeft zich ook ingeschreven voor de pannakooi. De werkgroep voert allerlei activiteiten uit om zodoende gelden binnen te halen om de projecten te kunnen uit voeren. Een aantal leden van de werkgroep heeft zich aangeboden als babysitter, de wandelvierdaag se wordt gebruikt als een soort sponsorloop, tijdens de bierfees ten wordt een kraampje bezet om kinderen de mogelijkheid te geven voor het kleuren van een T-shirt en op vrijdag 26 juni vindt een kien- avond plaats. De werkgroep Kleur in Castenray is ook bezig met het opzetten van een eigen website, zodat iedereen de activiteiten kan volgen. De website is te raadple gen via http://castenray.dorpen- venray.nl/kleurincastenray. beÊjtfc onze <sHe- wwwjjun hoek.nl Venniy De Hoveniers o4?mm Ambachtelijk brood bij PLUS De komende weken staan bij PLUS helemaal in het teken van de broodafdeling. Want naast een algehele verbete ring van het broodschap ligt er vanaf maandag een nieuwe ambachtelijke broodsoort op de plank: Ben van Bakel. Bro den en broodjes, gebakken volgens een speciale recep tuur, vers gesneden in de win kel, voorzien van een knappe rige korst en lekker mals van smaak. Ter kennismaking ont vangt ieder klant die in week 25 een waardebon inlevert een halfje Ben van Bakel gratis! De waardebonnen zitten in een foldertje dat klanten van PLUS op vrijdag 12 en zaterdag 13 juni ont vangen. Daarmee kunnen zij zich ervan overtuigen dat de Ben van Bakel-broden beschikken over de volle, authentieke smaak van vroe ger. Met de verbetering en uitbrei ding van het broodassortiment onderstreept PLUS weer eens zij haar vers-afdelingen continue aanscherpt. U kunt bij uw PLUS Supermarkt terecht voor voorge sneden broden tot luxe Korenlan- ders broden! De robuuste Koren- landersbroden worden in de winkel afgebakken, zodat u deze vers mee kunt nemen. En bij PLUS bent u verzekerd van vers brood tot sluitingstijd. Want de Korenlan- ders broden worden de hele dag vers gebakken. Afsluiting EVA Moedercentrum EVA nodigt alle vrouwen uit Venray en omgeving uit voor een feestelijk afsluitings avond van het programmajaar 2008-2009. De feestavond wordt gehouden op vrijdag 19 juni van 19.30 tot 21.30 uur bij EVA op de Paterslaan in Venray. Het program ma omvat onder meer een optre den door Zanggroep KVG, een modeshow en buikdansen. Voor hapjes en drankjes wordt gezorgd. ~t~ ir~ LIJ HJ Op 20 december 2009 bestaat het Venray's Mannenkoor pre cies 100 jaar. Een jaar lang zul len verschillende grote festivi teiten georganiseerd worden om dit eeuwfeest luister bij te zetten. In aanloop naar dit jubileum organiseert het koor een grote loterij met als hoofd prijs een auto naar keuze ter waarde van 20.000 euro (belastingvrij). Daarnaast zijn er tijdens de vijf maandelijkse trekkingen nog eens 25 luxe flatscreens met een waarde van 450 euro te winnen. De loterij is enerzijds geïniti eerd om financiële middelen te generen om het feestjaar financi eel mogelijk te maken. En ander zijds een unieke aangelegenheid om een spiksplinter nieuwe auto ter waarde van 20.000 euro te winnen. Daarnaast maakt men ook nog eens kans op 1 van de 25 luxe flatscreens. Er zijn maar 2000 loten verkrijgbaar waardoor de winkans erg hoog is. Kortom, een kansspel waarbij het woord 'KANS' zonder overdrijving met hoofdletters geschreven mag worden. En dat alles belastingvrij, want het koor betaalt ook nog eens de kansspel belasting. Er zullen vijf maande lijkse trekkingen plaatsvinden te weten op 20 augustus - 20 septem ber - 20 oktober - 20 november en 20 december 2009. De trekkingen staan onder toezicht van een nota ris. De superhoofdprijs zal wor den getrokken tijdens de viering van het 100-jarig bestaan van het Venray's Mannenkoor en wel op 20 december 2009. De uitslagen zullen in de Peel en Maas en op de Kabelkrant bekend worden gemaakt. Prijswinnaars krijgen automatisch bericht. Loten zijn vanaf 20 juni verkrijg baar en kosten 50 euro per stuk. Ze kunnen in een keer worden afgerekend maar ook in vijf maan delijkse betalingen van tien euro. De loten zijn te koop bij alle leden van het Venray's Mannenkoor en enkele vaste verkooppunten: VVV- ANWB winkel, Henscheniusplein - Foto Hoedemaekers, Hensche- niusplein - Schouwburg Venray, Schouwburgplein - Compaenen Tabaksspeciaalzaak, Grote Markt - Boekhandel van den Munckhof, Hofstraat - Garage Gommans de Wit, Ysselsteyn - Elektro Martens, Schoolstraat en in verschillende horecagelegenheden in het cen trum van Venray. Voor meer informatie over de loterij en het 100-jarig jubileum kunt u terecht bij dhr. T. Janssen, telefoon 0478-583402. www.hermkes-interieur.nl HERMKES INTERIEUR WBDvdp- vnr. voorlichting Hotel I DeZw.un I Industriestraat 17a, 5961 PH Horst Tel. 077-3980889 - Fax 077-3980890 E-mail info@hermkes-interieur.nl SYNTHESE '8v*THE3li

Peel en Maas | 2009 | | pagina 7