0'\chte Dichterbij pterb/, Nieuws van de Rabobank Spaaradvies met beide benen op de grond. Daar kom je uiteindelijk verder mee. Meer kansen dan ooit op woningmarkt! T Jazeker. De Hypotheker. BRAKELS ZN. IJ (0478) 530 300 (Cjj Nieuwe Dichterbij Realisme loont. Het is tijd voor de Rabobank. Bezwaren pinautomaat Meerlo worden opgelost www.groenwonen.nl van Rijswick-Kneepkens PEEL EN MAAS Donderdag 4 juni 2009 - Pagina 2 Op 12 juni verschijnt de nieuwe Dichterbij weer! Deze keer weer met veel lokale mensen aan het woord. En uiteraard weer vele mooie aanbiedingen. Het magazine Dichterbij wordt verstuurd naar al onze leden. Wilt u ook lid worden? Kijk dan op www.rabobank.nl/Venray. Venray Uw vakantie Heerlijk op vakantie! Vergeet niet om uw caravan of pleziervaartuig te verzekeren. En gaat u vaker op reis? Sluit dan een Doorlopende Reisverzekering en Annuleringsverzekering af. Ga naar www.rabobank.nl voor meer informatie, of loop binnen bij een van onze kantoren in Venray of Wanssum. De openingstijden van onze kantoren zijn: Kantoor Wanssum, Een realistisch spaaradvies gaat uit van uw persoonlijke situatie en doel. Dat levert u namelijk vaak meer op dan het blind najagen van buitenkansjes. Gelukkig staat de Rabobank van huis uit met beide benen op de grond. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Als vip naar de Efteling? Spaar uw vakantiegeld. Geniet samen met uw familie en vrienden van een fantas tisch verzorgd vip-arrangement in de Efteling. Zet uw va kantiegeld vóór 8 juni op uw spaarrekening en misschien bent u de gelukkige. Dagelijks honderd gratis toegangskaarten Wilt u een dagje gratis naar de Efteling voor twee perso nen? Dat kan. Naast de hoofdprijs verloten wij tot 8 juni dagelijks honderd gratis toegangskaarten aan vijftig deel nemers. Fantastisch vip-arrangement voor tien personen Zet vandaag nog uw vakantiegeld op uw spaarrekening en misschien gaat u wel samen met familie en vrienden ge nieten van een fantastische dag in de Wereld vol Wonderen van de Efteling. U wordt als speciale gast ontvangen. - gratis toegang tot de Efteling voor tien personen - ontvangst en rondleiding door de Wereld vol Wonderen - heerlijke lunch en diner - kaarten voor de musical Sprookjesboom - één nacht wegdromen in een themasuite van het Sprookjeshotel - vervoer van en naar huis Zet minimaal 750 op uw spaarrekening Haal meer uit uw vakantiegeld en zet vóór 8 juni mini maal 750 op uw spaarrekening. Heeft u nog geen spaar rekening bij de Rabobank? Vraag dan direct Rabo Internet- BonusSparen aan. Meer informatie: ga naar www.rabobank.nl In juni 2007 vond een nachtelijke "plofkraak" plaats bij de pinautomaat van de Rabobank in Meerlo. Er werd een poging gedaan om de kluis van de automaat op te blazen. De explosie veroorzaakte veel materiële schade, maar er werd geen geld buitgemaakt. Bij de direct omwonenden zat de schrik er echter goed in. Daarom heeft de Rabobank destijds besloten om een nieuwe plek te zoeken voor de automaat, die meer veiligheid biedt, ook bij dit soort onverhoopte incidenten. De bank had verschillende voorkeurplaatsen op het oog, maar uiteindelijk werd op aanwijzing van de gemeente Meerlo-Wanssum een nieuwe geldkiosk geplaatst nabij de ingang van het gemeentehuis. Al snel kwamen er bezwaren vanuit de Meerlose bevol king, in eerste instantie vanwege de opvallende blauwe kleur van de geldkiosk. Later kwamen er echter vooral klachten naar voren die betrekking hebben op het ge bruik van de automaat. Zo is er sprake van hinderlijke inval van zonlicht, waardoor het beeldscherm van de machine moeilijk afleesbaar is en is de beschutting tegen wind en regen onvoldoende. Op grond van de gesignaleerde tekorten heeft de bank overleg gezocht met de gemeente en met de dorpsraad. Als resultaat hiervan is er gekozen voor een oplossing om de uitstraling en gebruiksvriendelijkheid van de automaat te verbeteren. Zo zal de kiosk een rustige en neutrale lichtgrijze kleur krijgen en wordt er een nieuwe luifel en een zijscherm geplaatst aan de regenkant van de kiosk. Verder is de gemeente voornemens om leilindes aan te planten zodat het zonlicht niet meer op de voorzijde van de automaat valt en straatmeubilair en beplanting aan te brengen ter verfraaiing van de lokatie. "Ik ben ervan overtuigd, dat we met deze aanpak, waarbij we diverse belanghebbende partijen hebben betrokken, een passende oplossing hebben gevonden voor deze problematiek", aldus Frank Berends, directeur bedrijfs management van de Rabobank. Rabobank Blitterswijck Castenray Geijsteren Heide Leunen Meerlo Merselo Oirlo Oostrum Smakt Venray Veulen Vredepeel Wanssum Well Wellerlooi Ysselsteyn Ben je op zoek naar een huis? Speel je met de gedachte om een woning te kopen? Grijp dan nu je kans! De woningmarkt biedt meer kansen dan ooit. Wie enkele jaren geleden een woning wilde kopen had veel minder keus dan nu. In sommige regio's was de markt zo overspannen, dat mensen een bod deden zonder dat ze het huis gezien hadden. Sommige kopers boden zelfs boven de vraagprijs! De huizenmarkt werd toen beheerst door de verkopers. De situatie is nu totaal anders. Er is nu juist sprake van een kopersmarkt. Het aanbod is groot, dus je kunt op je gemak op zoek naar het huis van je dromen. Je hoeft niet overhaast te beslissen en je hebt dus tijd genoeg om alles goed te regelen. Zeker voor starters bieden de huidige marktomstandigheden veel mogelijkheden. Er staan veel huizen te koop en er zijn bovendien diverse finan ciële regelingen speciaal voor starters. Misschien komt daardoor een eigen huis ook binnen jouw handbereik! Zo bieden veel gemeenten speciale startershypo- theken. Ook komen veel starters in aan merking voor koopsubsidie. Daarnaast biedt een hypotheek met Nationale Hypotheek Garantie lagere maandlasten. Soms willen de media je doen geloven dat het op dit moment bijna onmogelijk is om een hypotheek af te sluiten. Maar dat is beslist niet waar! Natuurlijk kijken de hypotheekverstrekkers goed aan wie zij hun geld uitlenen. Maar als je een goed onderbouwde en passende hypo- theekaanvraag doet, dan zullen de banken je aanvraag gewoon toekennen. De Hypotheker Venray Henseniusplein 8 (0478) 53 01 50 Wij maken uw oude bank of stoel weer als nieuw, dus niet alléén stofferen, maar ook verdere reparaties. Voor particulieren, maar ook voor kantoren en instellingen. Ook voor zelfbouwmeubels of caravaninterieurs. Tevens levering van meubelstoffen, skai, polyether en polyether kussens, voor als uw kussens te slap zijn, in iedere maat en dikte. En verder stofferingsbenodigdheden voor de doe-het-zelver. UW VAKKUNDIGE MEUBELSTOFFEERDER Heinz Moormannstraat 1d - 5831 AS Boxmeer Tel. 0485-573909 - www.brakels.nl STEUN ONS IN DE STRIJD TEGEN DE ZIEKTE VAN DUCHENNE (•T'iiit PRACHTIGE PLEK OM TE WONEN VENRAY, Oude Oostrumseweg 3 In de jaren 50 is door Arch. De Vries een dub bel woonhuis gebouwd op een wel héél aan trekkelijk plekje, in het Centrum van Venray. De helft daarvan is nu te koop. Dit verras send ruime woonhuis van 392 m3 ligt op een kavel van 427 m2 en is goed onderhouden. Een bouwkundig keuringsrapport ligt ter inzage. Er zijn ook voldoende mogelijkheden om het pand nog uit te bouwen. De badkamer is overigens gedateerd. Veel meer informatie vindt u op groenwonen.nl! Richtprijs: 310.000,-- k.k. Serieuze belangstellenden kunnen op de vol gende tijdstippen dit huis komen bekijken: zaterdag 6 juni tussen 10.00 en 12.00 uur en dinsdag 9 juni tussen 17.00 en 19.00 uur Wij vragen u om uw komst vooraf bij ons aan te melden op 0478-692525 of via mail: patricia@groenwonen.nl voor uitgebreide brochures en foto's Register Makelaar en Taxateur RMTRT VENRAY (0478)69 2525 BOUWKEURMEESTER KEURT UW WONING Kennis over geld loont! Ventdy Jong geleerd is oud gedaan e fWlQX Q® De Rabobank is dichtbij üokalshs-scoromisch mircercar KeO^ T \SCA Kamperen bij de boer De Lires val: irce smaak A Ix^1 nP\6G'V-A-*-"''" Publiekstrekker naar Venray Eieer beheer projec7or:wikkelaar Rabobank Venray voor al uw vragen: Mail: info@venray.rabobank.nl Website: www.rabobank.nl Kantoor Venray, Schouwburgplein 13 ma di t/m do vr 11.00 - 17.00 uur 09.00 - 17.00 uur 09.00 - 19.00 uur Pastoorstraat 23 ma di t/m vr 13.00 - 17.00 uur 09.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur Geldautomaten: Leunen: Albionstraat 26, Meerlo: Beatrixstraat 5a, Oirlo: Hoofdstraat 34a, Oostrum: Watermolenstraat 1a, Venray: Wilhelminastraat 1a, Wellerlooi: Kruisstraat 1a, Well: Papenbeek 2, Ysselsteyn: Puttenweg 2. Chipknipoplader: Castenray: Matthiasstraat 2, Merselo: Grootdorp 99 www.rabobank.nl/sparen Rabobank Venray Postbus 64 5800 AB Venray (0478) 530 300 info@venray.rabobank.nl www.rabobank.nl Winnaar m 1 De Hypotheker www.hypotheker.nl Een pand kopen of verkopen? Schakel bouwkeurmeester Toon Peters in voor: 1 Aankoop keuringen 1 Verkoop keuringen 1 Meeloop keuringen 1 NHG keuringen Opleveringen Inspecties Energie Prestatie Advies Meer informatie of een oriënterend gesprek? Bel Toon Peters! Met kwaliteitsgarantie ISO 9001:9002 certificering TUV! Sprokkelveld 52 6596 DM I www.petersbouwadvies.nl Milsbeek T (0485) 516 775 i E info@petersbouwadvies.nl www.mudhunters4duchenne.nl VENRAY, Eindstraat 120, 199.000,- k.k Midden in het centrum van Venray, een instapklaar appar tement gelegen in een luxe appartementen complex. Het app. heeft een ruime woonkamer met 'half' open keuken, een ruime slaapkamer, badkamer met ligbad, balkon en een ruime berging in het souterrain. Vanaf het balkon heeft u uitzicht op de grote kerk van Venray. Bj 2001, inh. 200m3 6juni Vrijehuizenmarkt Vrijehuizenmarkt Venray, Mina Krusemanstraat 52 5803 AR Venray T. 0478-851210 E. huizing@vrijehuizenmarkt.nl www.vrijehuizenmarkt.nl

Peel en Maas | 2009 | | pagina 2