Rustig aan front bij zesdeklassers Brons voor Jordy Wismans Jelle van Tilburg terug naar Holthees Vier spelers naar SV United Doelman Jurcik naar SSS'18 Venray strikt topschutter Jeffrey Geurts Voetbalschoenen voor Tom Hendriks Hoofdprijs Bas van Aken PEEL EN MAAS Donderdag 4 juni 2009 - Pagina 21 top inn town Geen nieuwe spelers, wel ambities SV United SV Leunen SV Venray Tijd voor een boek? hofstraat 6 - venray SV Oostrum Aanvaller vertrekt na drie jaar bij Oostrum Eerste elftal BVV'27 stopt met prestatief voetbal Topscorer Tom Hendriks blijft Leunen trouw Myrthe Moorrees opnieuw tegen België? Venray 2 naar eerste divisie SV Ysselsteyn WW I nutnoewinkifH Tijdens de Nederlandse kampioen schappen zaalvoetbal voor district steams heeft het district Zuid 2 de bronzen medaille gewonnen. Voor het eerst werd er in de Sporthallen Zuid in Amsterdam het NK futsal gehouden voor jeugd onder de 15 jaar. Jordy Wis mans van Futsal SV Venray was gese lecteerd en mocht meedoen aan dit toernooi. In Amsterdam waren zes dis tricten waar de beste futsallers onder de 15 jaar uit gingen maken wie zich kampioen van Nederland mag noe men. Zuid 2 won twee wedstrijden en speelde er twee gelijk. In laatste wedstrijd moest er gewonnen wor den van district West 1. Bij winst zou het kampioenschap binnen zijn. In een spannende wedstrijd waar Zuid 2 de beste kansen en het betere van het spel had, besliste West 1 in een over- talsituatie de wedstrijd en eiste daar mee het kampioenschap op. Dit was een teleurstelling voor de mannen van Zuid 2, maar al met al mogen ze tevreden zijn met een mooie bronzen medaille. Bij Merselo, SVOC'01 en Yssel- steyn is het bijzonder rustig gebleven aan het spelersfront. De drie zesdeklassers konden geen nieuwelingen verwelkomen en ze zagen ook niemand vertrekken. Dat wil niet zeggen dat het trio clubs geen ambities heeft. Integen deel. Alle drie koesteren ze hoge ver wachtingen voor het nieuwe seizoen na een wat teleurstellend voetbaljaar. Ysselsteyn loert op een terugkeer naar de vijfde klasse, waaruit het twee jaar geleden degradeerde. Afgelopen seizoen finishte de club op de vijfde plaats en greep net naast een perio- detitel. Trainer Fred Donkers neemt na de zomer het roer over van David Wijnands. Aanvaller Dennis Teunissen, die de laatste wedstrijden al in de basis stond, komt over van de A-jeugd. SVOC'01 maakte in 2008 de terug gang van de vijfde naar de zesde klasse. Een voorlopig dieptepunt voor de nog jonge fusieclub uit Oirlo-Cas- Programma zaterdag 6 juni Helden vet-Leunen vet tenray die afgelopen seizoen op een kleurloze negende plaats eindigde. Trainer Marcel Lenssen gaat na de zomerstop met dezelfde spelersgroep weer aan de slag. Ondanks de tegen vallende resultaten is Lenssen toch niet ontevreden. "De buitenwacht kijkt er wellicht anders tegen aan, maar ik zie wel degelijk vooruitgang. Zo is ons positiespel enorm verbe terd." SVOC'01 hanteerde voorheen vaker de lange bal om de gevaarlijke spitsen Ivan Maes en Arjan Tijssen aan het werk te zetten. Maes deed vorig jaar een stapje terug terwijl Tijssen na een paar voetballoze jaren weer terug keerde. "Die lange bal moet eruit", zegt Lenssen. "We zijn overgeschakeld naar de opbouw van achteruit. Dat heeft nu eenmaal tijd nodig." Verdedi gend staat het redelijk goed maar aan vallend laat het nog te wensen over. De terugkeer van de voormalige top schutter Arjan Tijssen kon daar weinig aan veranderen. Hij werd clubtopsco rer met slechts zes treffers. Lenssen: "Sinds zijn vorige periode bij SVOC is het spel totaal veranderd. Daar heeft Arjan ook aan moeten wennen. We moeten geduld hebben. Als het elftal dadelijk goed staat, dan komen de resultaten vanzelf wel." Merselo eindigde als voorlaatste in de zesde klasse F. De eerste competi tiehelft sloten de geelzwarten af met negen punten. Na de winterstop ging het steeds beter lopen en werden vijf tien punten behaald. Het trainersduo John Buksak en Henk Lammen werkt komend seizoen met dezelfde groep. Ahmad Qurishi komt over uit de jeugd. De club hoopt dat de jonge talenten zich goed blijven ontwikkelen, zodat Merselo wellicht een woordje kan meespreken in de bovenste helft van de ranglijst. Programma zaterdag 6 juni SVVenray E1 toernooi Rood Groen Vaals v. 8.00 SVVenray E3 toernooi Rood Groen Vaals v 8.00 SVVenray F2 toernooi districtbeker Susteren v 8.30 Programma zondag 7 juni SVVenray D1 toernooi districtbeker Susteren v. 8.30 SVVenray E2 toernooi districtbeker Susteren v. 8.30 van deni!^k?Tko1 bv Uitslag SV Oostrum Vet-Dijkse Boys/DSV 0-1 Programma vrijdag 5 juni Oostrum C1-FC Lierop C1 19.00 Programma zaterdag 6 juni Oostrum vet. toern America v 13 30 Oostrum F1 toernooi IVO v 12.30 Uitslagen Geysteren-SV United (Wanssum) 1-2 SV United E1co E toernooi Olympia'18 4e SV United E2co E toernooi Olympia'18 6e SV United F1co F toernooi Olympia'18 2e SV United F3co F toernooi Olympia'18 3e Programma zaterdag 6 juni SV United vet. Wanssum-Hegelsom 17.00 Programma zondag 7 Juni SV United E1co E toernooi Belfeldia 10.00 SV United E2co E toernooi Belfeldia 10.00 BVV'27 speelt komend seizoen geen prestatief voetbal meer. Na een stemming onder de spelers groep heeft de club besloten met het eerste elftal over te stappen naar de recreatieve reserveklasse. Vier spelers willen op niveau blij ven voetballen en ze hebben daar om overschrijving aangevraagd naar SV United. Het zijn doelman Marco Rutten, Jean Aerts, Mike Franssen en Constantijn Jeuken. Door Henk Willemssen Het kwartet BVV'ers wordt bij de fusieclub uit Meerlo-Wanssum met open armen ontvangen. "Ja, ik ben er heel blij mee", zegt trainer Peter van Osch. "We kunnen wel een verbreding van de selectie gebruiken. Constantijn Jeuken ken ik het beste. Een goede voetballer die nog bij Venray heeft gespeeld." BVV'27 bungelt al drie jaar onderin de zesde klasse. Afgelopen seizoen werd er zelfs helemaal niet gewon nen. Er moest daarom iets gebeuren bij de geelzwarten. Voorzitter Hans Speijcken hoopte met het aantrek ken van nieuwe spelers zijn club een impuls te geven. De zoektocht leverde echter te weinig resultaat op. Na afloop van de competitie zat de spelersgroep bij elkaar. "Op deze manier doorgaan heeft weinig zin. De motivatie verdwijnt", zegt Marco Rut ten. "We hebben gewoon te weinig kwaliteit om het beter te doen in de zesde klasse. De meeste spelers heb ben ervoor gekozen om dan maar de stap terug naar de reserveklasse te maken. Maar een aantal wil nog wel prestatief doorgaan." Constantijn Jeuken stond in de belangstelling van Holthees terwijl Marco Rutten was benaderd door EWC. Beiden besloten een gesprek aan te vragen met SV United. Vorige week dinsdag zaten Jeuken en Rutten aan tafel met trainer Van Osch en lei der Herman Theeuwen. "Constantijn en ik hebben allebei nog in de jeugd van Wanssum gevoetbald. We kennen de meeste spelers van United en dan is dit een logische stap. Daarbij kan de club wel wat aanvulling gebruiken." Ook Jean Aerts en Mike Frans- sen besloten daarop de overstap te maken. Vooral voor Mike Franssen ligt het nogal gevoelig omdat zijn vader Arno secretaris van BVV'27 is. Het afgelopen jaar heeft het een paar keer flink gebotst tussen de besturen van beide clubs over de gezamenlijke jeugdafdeling. "Wij horen die verha len wel, maar als spelers merk je daar toch niet zoveel van", aldus Rutten. "We hebben vorige week donderdag de ledenvergadering in Blitterswijck gehad. Sommigen, zoals de voorzitter, hebben moeite met ons besluit. Maar de meesten begrijpen het wel. Alhoe wel het voor de club toch een lastige beslissing is om het eerste elftal terug te trekken."De andere spelers hebben besloten BVV'27 trouw te blijven. Marco Rutten, evenals Jeuken afkomstig uit Geijsteren, speelde tien jaar bij de geelzwarten. "Het is jammer om op deze manier afscheid van BVV te nemen. Het zal voor iedereen even wennen zijn. Maar we willen graag de uitdaging aangaan. We zullen straks weer moeten knokken voor onze plaats. We hebben er allemaal veel zin in en we hopen SV United omhoog te brengen zodat we niet meer tegen degradatie hoeven te spelen", vertelt Rutten. De bestuurlijke perikelen over de jeugdafdeling zijn weer opgelost. Even zag het ernaar uit dat BVV'27 de samenwerking wilde beëindigen. De problemen spitsten zich toe op de hoogste jeugdgroepen. Inmiddels is de vrede weer getekend en hebben beide clubs besloten samen verder te gaan. Bij SV United gaat routinier Geurt Clevers in een lager team spelen. Wel licht keert in de persoon van Paul Beterams een andere ervaren voetbal ler terug. Beterams brak in maart 2008 zijn been in de derby tegen Swolgense Boys. Het herstel vorderde langzaam maar waarschijnlijk zal Beterams na de zomer weer bij de selectie aanslui ten. Van Osch: "Ik hoop dat Paul dan weer goed hersteld is. We hebben een vrij jonge groep en we kunnen wel wat routine gebruiken." Daarnaast heeft Erik van Vleuten van SSE 2 over schrijving aangevraagd. Hij verhuist binnenkort van Someren naar Meerlo. Jelle van Tilburg heeft de lok roep vanuit Holthees niet langer kunnen weerstaan. Na drie jaar verlaat de centrumspits Oostrum om terug te keren bij de blauw- witten. Komend seizoen in de vijf de klasse krijgt de derby Holthees tegen Oostrum een extra beladen tintje. Door Henk Willemssen In 2006 besloot Van Tilburg een stapje hogerop te maken. In zijn eer ste seizoen pakte Oostrum de titel en promoveerde naar de vierde klasse. Daaruit degradeerden de roodwitten alweer snel. In het kampioensjaar werd Van Tilburg topscorer met der tien treffers. Afgelopen seizoen bleef de teller op zes steken. Door blessures kwam de Holtheser meer dan de helft van de wedstrijden niet in actie. Inmiddels heeft Holthees ook de stap naar de vijfde klasse gemaakt. Zoals ieder jaar probeerde de club ook nu de dorpsgenoot weer in te lij ven. En driemaal is scheepsrecht, want ditmaal hapte Van Tilburg (29) wel toe. "Alhoewel ik eerst besloten had in Oostrum te blijven", vertelt Jelle die een begin dit jaar als prins carna val nog de scepter zwaaide over het rijk van de Kaevers. "Vanaf carnaval begon het weer. Ik heb eerst de boot afgehouden, omdat ik het in Oostrum prima naar m'n zin had. Bovendien is Oostrum komend seizoen een titel kandidaat." Holthees wist pas op de laatste competitiedag het vijfdeklasserschap veilig te stellen. Van Tilburg ging over stag na een onderhoud met trainer Hans Winkelhag en keeper Patrick Wijnen. "Aan dat gesprek heb ik een positief gevoel over gehouden. Hol- thees wil graag verder omhoog en daarbij kan ik van waarde zijn. Ik heb twee dagen bedenktijd gevraagd en heb toen de knoop doorgehakt. Het is toch de club uit mijn dorp en er spe len enkele vrienden. Dat heeft alles bij elkaar de doorslag gegeven." Bij Holthees vormde Van Tilburg een zeer succesvol aanvalduo met Hakan Sazak. In hun laatste gezamen lijke jaar, het seizoen 2005/06, scoor de Van Tilburg liefst 25 keer, terwijl Sazak achttien keer doel trof. Beiden hebben, geplaagd door blessures, een kwakkelseizoen achter de rug. Na de zomer wordt het duo weer in ere hersteld. "Het is fantastisch om weer samen met Hakan in de spits te spe len. We kennen elkaar door en door en we zijn goed op elkaar ingesteld. We hebben allebei pech gehad met blessures en hopelijk gaat het komend seizoen weer als vanouds." Toch neemt de aanvaller met wee moed afscheid van Oostrum. "Ja, ik heb er drie prachtige jaren gehad. Ik heb me in Oostrum altijd goed thuis gevoeld en heb een band met die club gekregen. Ik merk dat ik zelfs een brok in de keel krijg als ik vertel dat ik wegga. Maar ik denk dat het nu het juiste moment is. Stel dat Oostrum weer naar de vierde klasse zou gaan, dan wilde ik dat toch ook nog mee maken. Nu ik weer terug ben bij Hol- thees, ga ik hier ook niet meer weg. Het is toch mijn eigen dorp", zegt Van Tilburg die niet meer dezelfde Jelle is van drie jaar geleden. "Persoonlijk ben ik bij Oostrum een betere voetbal ler geworden. Ik heb er veel geleerd en daarom is die overstap ook goed Ales Jurcik, reserve-doelman van Venray, heeft overschrijving aangevraagd naar SSS'18. Bij de Overloonse tweedeklasser gaat de 31-jarige keeper de concur rentie aan met Bram Dekkers. De Tsjech Jurcik kwam drie jaar gele den over van de Poolse profclub Opole en hij toonde zich in Ven- ray een betrouwbare sluitpost. Door Henk Willemssen Maar Jurcik wil graag wekelijks onder de lat staan. Bij Venray moet hij Peter Nabbe en Niels Nielen voor zich dulden. SSS'18 was op zoek naar een nieuwe doelman omdat Paul Claes in een lager elftal gaat spelen. De Over- loners lonkten naar Jaap Litjens, maar die besloot van Eindhoven terug te keren naar Leunen. "Op het niveau van de tweede klasse heb je gewoon twee goede keepers nodig", zegt trainer John Thijssen. "Bram heeft zich afgelo pen jaar fantastisch ontwikkeld. Maar ook hij kan geblesseerd raken. Boven dien is concurrentie alleen maar goed. We hebben nog een vrij jonge, oner varen groep. Ales kan met zijn routine en coaching van waarde zijn." SSS'18 heeft nog twee talentvolle spelers aangetrokken. De 18-jarige Stefan Janssen, zoon van oud-trainer Noud, komt over van Venray A1. De linksbenige Roy Hendriks (19) maakt de overstap van het tweede elftal van JVC Cuijk. Hij wordt gezien als de ver vanger van linksachter Marijn Muijsers die lager gaat spelen. Van de nieuwe aanwinsten van een jaar geleden vertoeven Jan Verheijen (Oostrum) en Joey de Bouville (SIOL) Het zaalvoetbalteam van SV Ven- ray heeft zich versterkt met aan valler Jeffrey Geurts (20). Net als zijn leeftijdgenoot Egon Claessen komt de nieuwe aanwinst over van Amicitia. Voormalig jeugdin- ternational Geurts moet probe ren de gestopte topscorer Freek Thoone te doen vergeten. Jeffrey Geurts geldt al jarenlang als een van de grootste Limburgse zaalvoetbaltalenten. Een jaar geleden maakte hij de overstap van FC Heer- lerheide, dat uitkwam in de eerste divisie, naar eredivisionist Amicitia. Daar was de Zuid-Limburger afgelo pen seizoen topscorer met 34 treffers. Geurts is een technisch vaardige aan- in de lappenmand. Verheijen komt vanwege een zware knieblessure komend seizoen wellicht helemaal niet in actie. Hij gaat wel het tweede elftal van Oostrum trainen. De Bou- ville liep op het einde van het seizoen een beenbreuk op. Trainer Thijssen verwacht dat de vleugelspits rond de winterstop weer fit is.Serge van den Berg haakte in februari al af. Hij keert terug naar zijn vorige club Woezik. Volharding heeft op de valreep nog twee nieuwelingen gestrikt. Dave Hendriks (22) van Venray 2, niet te verwarren met linkerspits en zijn bijna naamgenoot Dave Hendrix, gaat zijn geluk in Vierlingsbeek beproeven. Ook verdediger Thijs van Gent (van JVC Cuijk A1) is komend seizoen op sportpark Soetendaal actief. De twee deklasser heeft zich vooral versterkt met jonge talenten uit de omgeving. Eerder werden Epi Lamers (Hapse Boys), Mark Daamen (Vianen Voor uit), Mark van den Heuvel (Toxan- dria), Marc Sommers (Olympia'18) en Guido Veenbrink (Stormvogels) al vastgelegd. Routinier Gijs Ermers verhuist naar Maastricht en doelman Erik Hubers doet vanwege zijn studie een stapje terug. Het eerste elftal blijft verder intact. Wel vertrekken vier spe lers van het tweede team, die dicht tegen de eerste selectie aanzaten: Stef van Asten (DSV), Norman Megens (Opheusden), Dennis Selten (Juliana Mill) en Joost Janssen (GVV'57). Bij Venray is het ook vlak voor het sluiten van de transfermarkt rustig gebleven. Van de vaste spelersgroep vertrekt niemand. Naast Ales Jurcik en Dave Hendriks heeft ook Bas Kusters overschrijving aangevraagd. De cen trumspits kwam een jaar geleden over valler die tevens gemakkelijk scoort. Dennis Snijder keert na vier seizoe nen terug op het oude nest. De Venray- naar is afkomstig van eerstedivisionist TFH/Omnisport. Snijder voetbalde de laatste jaren in Helmond, onderbroken door een kortstondig avontuur in Bel gië. Samir El Ghoul komt over van SV United, dat uit de hoofdklasse degra deerde. Vanuit de jeugd maken Eloy Linke en Daniël Saamena de overstap naar de eerste selectie van Venray dat komend seizoen zijn debuut maakt in de topdivisie. Twee spelers zijn ver trokken. Freek Thoone heeft gekozen voor het veldvoetbal bij Venray, terwijl Tim van den Bekerom is overgestapt naar Lake Valley. van Milsbeek. Bij Venray kwam hij niet verder dan een paar invalbeurten. Kusters speelt na de zomer weer voor zijn oude club IVO. De selectie van Venray wordt aangevuld met talent volle jongeren uit de A1 dat onlangs kampioen werd in de landelijke derde divisie. Eerder legde de hoofdklasser al Wesley Plugers (Geldrop) en Nick Bronzwaer (Jong Helmond Sport) vast. Leunen krijgt versterking van aan valler Willem Koenen uit Venray die van 2003 tot 2006 voor Merselo uit kwam. In het kampioensjaar 2004/05 was Koenen met 21 doelpunten top scorer bij de geelzwarten. Vanwege zijn studie vertrok hij daarna naar Nij megen. Bij Leunen wordt hij herenigd met Roel Biezenaar en Nick van Hoek die in dezelfde periode voor Merselo speelden. Willem Koenen wordt voor in de opvolger van Frits Lucassen die gekozen heeft voor het zaalvoetbal in de topdivisie bij SV Venray. Dat geldt ook voor Martin Michels, de doelman van het tweede elftal. Routinier Joris van Lierop is gestopt. Ondanks de terugkeer van Jaap Litjens, die in 2007 naar profclub Eindhoven overstapte, zit Leunen komend seizoen dun in de doelverdedigers. Luuk Goumans kampt met een chronische schouder blessure die hem het keepen belet. Hij voetbalt komend seizoen in een lager elftal van Venray. Gijs Jeuken gaat na de winterstop een wereldreis maken. Topscorer Tom Hendriks (25) blijft ondanks belangstelling van Milsbeek en Volharding de vierdeklasser trouw. De uit Ysselsteyn afkomstige centrum spits scoorde in de afgelopen twee jaar liefst 41 doelpunten voor de oranjewitten. Daarvoor kwam hij uit voor Venray en Helmond Sport. "Er is voor mij geen reden om bij Leunen weg te gaan. Want ik heb het goed naar mijn zin bij de club. We hebben weliswaar een minder seizoen gehad, maar dat kan een keer gebeuren", zegt Hendriks die niet de ambitie heeft om op een hoger niveau te gaan spelen. "Bij Venray ben ik veel geblesseerd geweest. Terwijl ik bij Leunen nu al twee jaar blessurevrij ben. Ik heb alles gespeeld wat ik kon spelen. In een hogere klasse is de druk groter en gaat de trainingsintensiteit omhoog. Nou, dat hoeft voor mij niet." Bij vierdeklasser Swolgense Boys blijft alles bij het oude. Ook doelman Gert Custers (38) knoopt er nog mini maal een jaar aan vast. "Ik heb altijd gezegd dat ik door zou gaan totdat de fusie met Tienray een feit is", zegt de routinier die opnieuw geen gemak kelijk jaar verwacht. "Als we met ons sterkste elftal kunnen spelen dan kun nen we goed mee. Maar als we twee, drie man missen dan zakt het niveau. We moeten daarom goed oppassen dat we niet teveel kaarten pakken. En hopelijk blijven we blessurevrij. Dan redden we het wel", verwacht Cus- ters. geweest. Alhoewel het scorend ver mogen wat minder is geworden." Bij de blauwwitten stopt zoals bekend laatste man Coen Wijenberg (41). De club had graag Volharding verdediger Hendrik Ermers, die afkomstig is uit Holthees, als vervan ger binnengehaald. Maar Ermers heeft besloten nog een jaar in Vierlingsbeek te blijven. Afgelopen seizoen speelde de verdediger voornamelijk in het tweede elftal. Holthees heeft wel de 18-jarige Stefan Groot aangetrokken. Hij heeft een jaar niet gespeeld en kwam daarvoor uit voor Volharding A1. TOP'27, eveneens uitkomend in de vijfde klasse, kan komend seizoen niet beschikken over Koen Erps die binnenkort voor een jaar naar Austra lië vertrekt. Voor Rob Heldens (zware knieblessure) en Tim Vervoort (gebro ken been) komt de competitiestart nog te vroeg. Beiden zullen wellicht voor de winterstop hun rentree maken bij de oranjezwarten. De nieu we trainer Gé Ummenthun moet het verder met dezelfde groep doen, want er komt in Tienray niemand bij. Bij Sport2000 in Venray werden afgelopen zaterdag de prijzen uit gereikt van het topschuttersklas sement 2008-2009, de wekelijkse rubriek in Peel en Maas in samen werking met Summa Advies groep. De winnaar van het individuele De topschutters van het afgelopen ray hun prijzen in ontvangst nemen. klassement werd Tom Hendriks van vierdeklasser Leunen met achttien doelpunten. Hij bleef Freek Thoone van Venray een treffer voor. Hendriks mocht een paar mooie voetbalschoe nen uitkiezen. De derde plaats werd seizoen mochten bij Sport2000 in Ven- gedeeld door Stan van Raaij (SSS'18), Michiel Santegoeds (Holthees) en Bob Crooij (SV Venray) met ieder elf goals, maar omdat Crooij in de hoogste klas se speelt, werd hij uiteindelijk derde. Thoone en Crooij mochten beiden een origineel shirt uitkiezen van hun favoriete club. Het teamklassement ging naar hoofdklasser SV Venray met 55 doel punten. Namens SV Venray nam Wendy Linders de prijs, een set trai- ningsballen voor het nieuwe seizoen, in ontvangst. Het Nederlands elftal voor speel sters onder 15 jaar speelt komende zaterdag 6 juni in Susteren een oefenduel met België. De uit Venray afkomstige Myrthe Moorrees zal dan wellicht haar tweede interland spe len. Gisteren (woensdag) behoorde ze in Zeist tot de voorlopige selectie van 24 meisjes die KNVB-coach van Heertum heeft opgeroepen voor een onderlinge wedstrijd. Voor zaterdag krimpt Van Heertum de selectie in tot achttien speelsters. Het tweede zaalvoetbalteam van SV Venray is gepromoveerd naar de eer ste divisie. Het reserveteam eindigde op de vijfde plaats in de hoofdklasse en won een periodetitel. De KNVB heeft besloten dat er geen nacompe- titie voor promotie gespeeld hoeft te worden. Afgelopen seizoen zijn name lijk drie clubs om uiteenlopende rede nen verdwenen uit de eerste divisie. Daarnaast valt hoofdklasser FV Weert 2, dat eveneens een periode won, af als promotiekandidaat. Dit komt doordat FV Weert 1 door verlies in de nacompetitie is gedegradeerd naar de eerste divisie. Op landelijk niveau mogen geen twee teams van dezelfde vereniging in één klasse uitkomen. waardoor Venray 2 promoveert. Programma zaterdag 6 juni Veteranen toernooi America v 13 30 De winnaars op de foto, van links naar rechts: Bram Lensen, Bas van Aken, Ger Schlooz (eigenaar Sport-Inn) en Angelo van Mil Bij sportzaak Sport-Inn in Ven- ray werden afgelopen zaterdag de prijzen uitgereikt van onze rubriek De Schijnwerper op. Dit jaar was het Bas van Aken van Swolgense Boys die het beste uit de bus kwam met zijn voorspellingen. Van Aken eindigde met twaalf punten op de eerste plaats. Uit handen van eigenaar Ger Schlooz van Sport-Inn mocht de voet baller van Swolgense Boys een paar fraaie voetbalschoenen in ontvangst nemen. Bram Lensen (SV United) en Angelo van Mil (SV Venray) waren aanwezig om een bal voor de jeugd afdeling van hun club in ontvangst te nemen, omdat zij in de tweede helft van de competitie met hun voorspel lingen beter waren dan de redacteu ren Ron Koenen en Henk Lammen.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 21