Sponsored by: Venray Meesterdak Ln BMhMMile' CM* f sMüiïD ia DE LA ROY Lf1 Lf1 i Ai ii IM; lil ut M Gemeente PEEL EN MAAS Donderdag 4 juni 2009 - Pagina 12 HERMO PLASTIC "i> ISOLATIE DESIGN VENRAY -v~\ 1600 judoka's uit 24 landen strijden op het grootste toernooi in Europa Het komend weekend zijn meer dan 1600 judoka's, vele begeleiders en supporters uit geheel Europa en daarbuiten te gast op het door Judo Vereniging Venray jaarlijks georgani seerde Judo Toernooi in Sporthal "de Wetteling". Het Venrayse toernooi is daarmee het grootste open judo evenement in Europa. Ook de belangstelling vanuit de andere Wereld delen, neemt steeds vastere vormen aan. Vanuit de Verenigde Staten zullen dan ook dit jaar voor het éérst deelnemers aanwezig zijn op de tatami. Ook deze 35e editie van het Venrayse evenement heeft dan ook weer een Internationale bezetting van top niveau. Zeker gezien de deelname van vele Nationaal kampioenen uit de 24 verschillende landen die acte de presence geven in de 100 verschillende leeftijd- en gewichtsklassen. Nergens in Nederland en Europa krijgt men het voor elkaar om ieder jaar weer zo'n sterk Internationaal deelnemersveld op de tatami te brengen. Het Venrayse toernooi heeft in de voorgaande 34 jaar dan ook inmiddels een grote reputatie opgebouwd. Alle Nederlandse topjudoka's uit heden en verleden waren al eens te gast op het Venrayse toernooi. Judo kenners kennen zeker nog de toppers uit het verleden zoals; Anita Staps, Irene de Kok, Monique van der Lee, Anthony Wurth, Ben Spijkers, Theo Meyer, Jenny en Jessica Gal, Angelique Seriese, Maarten Arens en nog vele andere toppers, allemaal goed voor Europese-Wereld en Olympische medailles. Zij allemaal waren al eens deelnemer in "de Wetteling". Maar ook de nog maar kort geleden met actieve wedstrijdsport gestopte Dennis van de Geest en vooral ook Mark Huizinga waren regelmatig als deelnemer op dit toernooi aanwezig. Onlangs schreef zijn trainer/coach Chris de Korte in een landelijk dagblad nog dat hij voor het éérst de uitzonderlijke judo capaciteiten van Mark ontdekte op het Venrayse toernooi. Maar ook van de huidige generatie vertegenwoordigers van ons land op het Internationale judo podium zoals; Deborah Gravensteyn, Claudia Zwiers, Elisabeth Willeboordse en Edith Bosch is bekend dat hun Internationale carrière mede hier gestalte kreeg en dat de sterke bezetting van het toernooi er toe heeft bijgedragen dat de Interna tionale resultaten mede ook daaraan ten grondslag heeft gelegen. Ook buiten ons land wordt het toernooi zeer gewaardeerd. Vele landen sturen dan ook hun Nationale selecties naar Venray om zich te kunnen meten met de beste judoka's uit geheel Europa. Zo zijn komende zaterdag en zondag in de Wetteling o.a. Dansk Judo Union, Bel gische Judo Bond, Irish Judo Association, Luxemburgse Judo Federation en de Georgian Judo Federation aanwezig met een van hun selectie teams. Ook enkele sterke regionale selektieteams zoals; Judo team Oost Vlaanderen, Franse section régionale La Madeleine en uit Rusland het selectieteam uit de streek en stad Tver zijn aanwezig. Over de aanwezigheid van judoka's uit Rusland mag de organisatie niet klagen, maar liefst 7 verschillende clubs zijn aanwezig, waaronder een team van de politie uit Moskou. De grote deelname uit sterke West Europese Judolanden als België, Engeland en Frankrijk en natuurlijk ons eigen land met o.a. de judoka's van topclubs als Kenamju uit Haarlem, Sportinstituut de Korte uit Hoogvliet, Sportinstituut Jan de Rooy uit Goirle staan garant voor een felle strijd om de medailles. Een plaats op het erepodium in Venray is een bewijs van goede judo wedstrijd capaciteiten. Wat betreft de deelnemers van de Venrayse Judo Vereniging liggen de kansen in het bij zonder bij de wedstrijden voor de jeugd, enkele ereplaatsen zullen wellicht te behalen zijn, al zal de Internationale tegenstand erg groot zijn. Voor de plaatselijke bevolking een mooie gelegenheid om komend weekend te genieten van mooie judosport. Op beide dagen beginnen de wedstrijden in de Venrayse sporthal de Wetteling om 9.30 uur. HIGHTECH THERMOFORMING G®ïïM België Judoschool Samurai Willebroek Judoclub Samurai-Goch-Kevelaer Raf Judo Vsevoloda Zelonija Dzudo Skola Budovereniging Bergen Sportcentrum Delta Vzw Judoclub Lokeren Kodokan Schoten Drjk Vfl Willich JSC Dsdc Singitaj Kodokan Mahorokan Sen No Sen Judo Club Ganshoren Bramfelder SV -hamburg Enfield Judodub Judo Vereniging De Kroeven '82 Judoclub Tielt Judodub Balen Judokampfgemeinschaft Essen Mkd Litouwen Sportschool Rob Van Der Hoorn Noord-Ierland Hirano Judoteam Koensel HT16 N. W. Area Ukmergé Judo Club Sportschool Frans De Boevere Mu ra kwai Juzando Provincie Antwerpen Niendorfer Tsv West Essex Judo Club Sportschool Geelhoed Walcheren Ecole Des Sports Judoschool Brasschaat TV Pirmasens Samurai Judo Club Luxemburg Sportschool Geelhoed Beveland Oostenrijk Judoclub Koksijde Yoshi Kan Booischot Judo Club Haaren 1974 E.v. Warrington Warjukai Team Luxembourg Judo Vereniging Koizumi UJZM Helfenberg Judoclub Ardooie Budo Kwai Opglabbeek Djk Aschaffenburg Dartford Judo Club Judodub Beaufort Judo Losser UJZM Adm Au hof Judoclub Eernegem Judo Veria ine Judoclub Obemburg Judo Club Esch Hei-sei-do Klimmen UJZM Lembach J.C.Ia Chenaie Antwerpen United Judo Judo-Club Yamanashi-Porz Estland Judo Vereniging Grootegast UJZ-St. Martin Kwai Moorsel e Jitsu-kwai DSC Wanne-Eickel -judo E.v. Sk Ookami Nederland Judoclub Reuver UJZ-Niederwaldkïrchen Judoclub Geetbets Judoclub Olen Vzw SV 08/29 Friedrichsfeld Budoiinn Judo Vereniging Venray Judoschool Kradolfer Kawaïshi Ingelmunster Judoclub Samoerai Ronse Jg Ladbergen Taiiku Judoschool Van Heest Polen Judoclub Oudenaarde Judoclub Activ Tongeren Judo-freunde Siegen-ündenberg E.v. Frankrijk Sportinstituut Ooms Bliemer Arashi Sport Okregowy Zwiazek Judo Lodz ASV Judoclub Arendonk Judoclub Banzai-Nazareth Judo-Club 66 Bottrop Harnes Sportschool De Lange Den Edel Fun To Be Fit Judoclub Neer pelt Judoteam Agglorex Lommei Senshu-hau E.v. Judo Esmery Sportinstituut Verhagen Dijkmansport Rusland Judoclub Lichtervelde 3031 Royal Judodub M. Clause Beueier Judoclub Section Régionale La Madeleine Bud oka i Venlo Budoclub Schijndel Sambo70 Judoclub Gullegem Vlaamse Judo Federatie Judo Club Holzwïckede Judo Club Lensois Hikari Westland Kodokan Tverjudo Kumiuchi Berlare Judodub Wetteren-Serskamp SV Darmstadt 98 Beaudimont Sandokan Ben Rietdijk Sport Olymp Kiai Ryu Herentals Crossing Schaerbeek TV Rees Orne Judo Ma koto Dokokaj Poelstra Tver Region Federation Of Judo Judoschool Kortrijk Judoclub Asahi Kwai Zele Judodub Kalkar AS Bondy Sportinstituut De Korte Judoclub Helden Sportclub Judo Admïraiteyec Sprimont Judo Team l.BaichsalerBudoclub ESSM Judodub Ko-tani Judoclub Hercules Judoclub Lenkai Judo Club Salm Oenemarken Budoclub Greffem GSS Senlis Judo Pijloo Sports J.C.-Kai In Sho- Police Judo Club Moscow Judocentrum Albert Piovier Danish Judo Federation Judoclub Langenfeld Judodub Made Sportschool Muilwijk Tori Beauvechain Hiilerpd Judo Judoclub Hennef Georgië Stella Duce Judoclub Berlicum Schotland Judoclub Herk-sport Amager Judo TSV Viktoria Mülheïm Georgian National Team Judo Ver Zempo Judo Groningen Sen-I Judo Club Nïjdrop Opwijk PSV Duisburg Judo Team Maastricht Judo Top Tilburg-Multifit Judoclub Samurai Eindhout Duitsland Hongarije Judo Kwai Beuningen Randers De Geus Verenigde Staten Judoclub Herzei e Tsv Abensberg Engeland Judo Pollak Judo Promotion Twente Judo Vereniging Duurstede Sportjudo - Burke Judoteam Oost-Vlaanderen Sfv Europa Westcroft Judo dub Budo Vereniging Deventer Budoclub Oud Geleen Judoschool Fudji-yama Tsv Bayer 04 Leverkusen Huddersfield Judo Club Ierland Judostichting Bos Meester Sportschool Sport En Bewegen Wales Judoclub Evergem Burgstadter Tsv 1878 E.v. Grimsby Irish Judo Association Budovereniging Asahi Dojo 't Loo Judokan Blerick Gen dros JS Lu m men Judokooperation Aachen Dolphin Judo Club Judo En Jiu-jitsu Club Gemert Judoclub Olympia Zonhoven Djk Ingolstadt Saffron Walden Judo Club Italië Kejuso Judoschool Marco Oord Zweden Goshin 1. JjJudoclub Dortmund E. V. 1952 Glossop Judo Club A.S. Judo Mestre 2001 Kenchutai Juveko Borger-Odoorn Spif Judo Kruis houtem Tus Voimetal 1887 E.v. Ford Judo Club Asd Judo Treviso SV. kodokan Sportschool Kreijtz Frövï Jk Budo Bruxelles Tv Hüinghausen Ealing Judo Club Judo Vereniging Breskens-Eede Sport&fitness Geldermalsen Asahi Wilrijk Tv Hohenlimburg Willesden Judo Club Kroatië Toradoshi Karei Gietelink Sport Zwitserland Judoschool Moorsel Tsv Hagen Judoabteilung Yoshi n Ryu Judo Klub Judokan Pozega Budovereniging Hoogeveen Judoclub Arashi Budo -kan Ecole De Judo Waremme 1. Judoclub Mönchengiadbach Wigan Judo Club Judoclub Amby Judo Yushi Judoclub Regensdorf Judoclub Athois 1. B.c. Eschweiler Judo Excellence Letland Budovereniging Judogoes Stichting Topjudo Kenamju Judoclub Uster Judoschool De Poorter le Judoclub-Lünen E.v. Devizes Dinamo Lat Banzai Simpeiveld Lu Gia Jen Judo School De Poorter TV Borghorst Marham Judo Club Makkabï Budokan Rotterdam Sportcentrum Jan De Rooy Sakura Braine J.C. Judo Club Sinn The Parks Judo Club Lido Judoteam Bijsterbosch Stichting Topjudo Nijmegen 6 en 7 jmujö

Peel en Maas | 2009 | | pagina 12