Venray neemt drie speelsters Roda JC over Competitie start op 6 september Rooy on the Beach 2009 SV United Biljarten VOP/DWH FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 28 mei 2009 - Pagina 26 Zoektocht naar geschikt veld vertraagt oprichting geel-zwarte voetbalclub iv/,s .7 rV» w^k n 1 ra Ladies Cup 2009 VVV op 8 juli naar Venray Volharding: vijf nieuwelingen SVOC'01 BVV'27 SV Merselo Uitslag SV Leunen SV Oostrum SV United F4co lager F - Dev-Arcen 6e SV United MF-SSS'18 MF 1+2 18-17 SV Ysselsteyn SV Venray PC Nobel Het Alvertje PC Sint Jan De Roerdomp I I IÏSSSI5I] lil!Wil Kledingsponsors: Hoofdsponsors: SÜ! Hü SPORT2000 Van hoofdklasse naar kelder zesde klasse Van Merselona naar Merselo Sportnieuws -info Volleybalheren naar promotieklasse In het eerste weekeinde van juni viert SV Merselo het 50-jarig bestaan. De oprichtingsdatum is 18 juli 1959. Na een impasse van twaalf jaar krijgen Merselo en Vredepeel weer een voetbalclub. Eigenlijk is het een heroprichting van Merselona dat in 1947 een zachte dood sterft. In de oorlogs jaren hebben alle voetbalclubs het moeilijk. Merselona, ontstaan in 1933, komt vlak na de bevrijding in het najaar van 1944 als een van de eerste weer in actie met een vriendschappelijke partijtje tegen Engelse militairen. Maar de ople ving is van korte duur. Want veel jonge Merselonaren moeten in de tweede helft van de jaren veer tig hun dienstplicht vervullen in Nederlands Indië. Dit betekent de doodsteek voor Merselona. Door Henk Willemssen Lang niet iedereen is rouwig om het verdwijnen van de voetbalclub. Vanaf de allereerste dag ondervindt Merselona veel tegenwerking. Vooral vanuit de kerk want het lof zondag middag om drie uur is 'heilig'. Alle Merselonaren trekken er trouw naar toe. De wedstrijden beginnen daarom om een uur zodat daarna alle leden naar het lof kunnen. Ook veel ouders verbieden in die tijd, onder het gezag van de geestelijkheid, hun kinderen lid te worden van de voetbalclub. Een echt speelveld is er niet. Een zand vlakte aan de Beekweg is het terrein. Het clublokaal is bij Harrie Arts waar het toneel als waslokaal dienst doet. Na veertien jaar wordt Merselona ont bonden. Er ligt boven op zolder nog een prachtige vlag die herinnert aan de voorloper van de jubilerende club. Op 17 december 1958 vindt in café Janssen de oprichtingsvergadering plaats. Vijftig leden melden zich aan en er is weer een echte voetbalclub in het dorp. Oud-scheidsrechter Toon Poels (72) is een van de oprichters. "We speelden al drie jaar lang vriend schappelijke wedstrijden. We wilden per se weer een voetbalclub in Mer- selo hebben. Het grote probleem was dat we geen geschikt terrein hadden. Noud Janssen heeft een nieuwe club gevonden. De Venrayse voet baltrainer gaat komend seizoen aan de slag bij Fiducia. De club uit het Brabantse plaatsje De Rips eindigde afgelopen seizoen op de laatste plaats in de zesde klasse F. Door Henk Willemssen Janssen zat zonder club nadat hij niet aan de slag mocht gaan bij vierde klasser SVEB. Daarvoor moest hij eerst het diploma trainer-coach II halen, maar met die opleiding is hij halver wege gestopt. SVEB zag toen van de overeenkomst met de Venraynaar af. Janssen mag met zijn diploma trainer- coach III alleen in de vijfde en zesde klasse werkzaam zijn. Dit seizoen was hij assistent-trainer bij hoofdklasser Venray. Maar dat beviel hem niet zo en hij wilde weer graag op eigen benen staan. Vlak na afloop van de competi tie kreeg hij een telefoontje van Fidu- cia. De spelersgroep was uitgekeken op trainer Gijs van den Bogert die na de zomer aan zijn vijfde seizoen zou beginnen. Na een gesprek met het Anders hadden we ons al eerder bij de KNVB aangesloten." Enkele Merselo- naren voetbalden in Ysselsteyn zoals Sjeng van Meijel en Jo Versteegen. De eerste wedstrijden worden gespeeld in Venray nabij het voor malige zwembad. Dit veld is te klein om competitievoetbal te spelen. Dat geldt ook voor het veld aan de Haag. Aan Kleindorp, waar nu houthandel Janssen is gevestigd, wordt een terrein gevonden. De KNVB keurt het af want er is geen grasmat. "Ik heb nog meege holpen om het terrein te fatsoeneren. Het was een echte zandvlakte. Het is wel eens ingezaaid maar er groeide weinig gras. Na afloop zaten je schoe nen vol zand", vertelt Poels. Met een tijdelijke vergunning mag Merselo toch met twee elftallen aan het sei zoen 1959/60 beginnen. Beide teams gaan van start op het laagste niveau, de derde klasse van de afdeling Lim burg. Om 13 september 1959 is het eindelijk zover. De competitie begint. Merselo 1 start met een 3-1 nederlaag bij Venray 5. Terwijl het reserve-elftal thuis met 0-3 verliest van Swolgense Boys 2. Weinig succes, maar het mag de pret niet drukken. Het eerste elf tal eindigt in het oprichtingsjaar als derde achter kampioen Wittenhorst 5 en Ysselsteyn 2. Terwijl Merselo 2 als voorlaatste finisht. Het eerste succes laat niet lang op zich wachten. In het seizoen 1960/61 grijpt Merselo het kampioenschap in de derde klasse X met een punt voor sprong op Meerlo 2. Na twee jaar staan de geel-zwarten in de tweede klasse. Toon Poels speelt tot 1963 in het tweede elftal. Hij is tevens bestuurslid en jeugdleider. Op zijn 25e besluit hij scheidsrechter te worden. Als voetbal ler heeft hij steevast commentaar op de leiding. Totdat scheidsrechtersbaas Herman Langenkamp hem prikkelde. 'Als jij alles zo goed weet, dan moet je zelf gaan fluiten', krijgt Poels te horen. En hij neemt die uitdaging aan. Hij moet wel het lidmaatschap van Mer- selo opzeggen. "Want als scheidsrech ter mochten we toen geen lid zijn van een vereniging. We moesten neutraal zijn. Maar mijn hart ligt nog steeds bij Merselo. Ik ga nog geregeld kijken." bestuur hapte Janssen toe. "Ik ga hele maal onderaan beginnen. Ik heb ook weinig te kiezen want alle clubs zijn inmiddels voorzien. Het is inderdaad een hele stap terug, van de hoofdklas se naar een club die onderin de zesde klasse staat." Noud Janssen (52) begon na zijn actieve loopbaan bij MVV (negen jaar) en Venray als trainer-coach bij Venray 2 en als assistent bij de Ven- rayse hoofdmacht. In 2001 ging hij aan de slag bij vierdeklasser Leunen. Bij zijn afscheid in 2005 was Leunen derdeklasser. Janssen stapte over naar SSS'18. De Overloners bracht hij bin nen drie jaar van de vierde naar de tweede klasse. Ruim een jaar geleden kon hij de lokroep van het naar de hoofdklasse gepromoveerde Venray niet weerstaan. Hij ging opnieuw samenwerken met hoofdtrainer Jan Poels. Al na een paar maanden viel het hem tegen om tweede viool te spe len. Hij besloot de trainerscursus te gaan volgen en tekende een contract bij SVEB. Afgelopen voorjaar kwam er een kink in de kabel toen hij abrupt Stapje voor stapje gaan de presta ties vooruit. In het seizoen 1967/68 kan het tweede kampioenschap worden gevierd. Merselo bereikt de eerste afdelingsklasse. Een sterke lich ting dient zich aan. Jan Arts, Toon Arts en doelman Huub Creemers zijn de aanstormende talenten. Zij vormen de basis van het elftal dat in de jaren zeventig de grootste successen uit de clubhistorie viert. De accommodatie blijft lang een probleem. In 1963 krijgt de club eindelijk een echt grasveld ter beschikking. Raadslid Teng Emonts stelt voor honderd gulden per jaar een wei beschikbaar. Waterleiding komt er pas in 1968 en tot die tijd moeten de voetballers het doen met een weide- pomp langs het veld. In 1970 start de aanleg van de nieuwe accommodatie. Op 20 augustus 1972 opent burge meester Schols sportpark De Vloet. Het openingsduel tegen Venray 1 trekt zeshonderd toeschouwers. Tijdens de jaarvergadering van 1972 neemt Bert Zegers, voorzitter vanaf het eerste uur, afscheid. Met de komst van De Vloet is zijn pionierswerk voltooid. Toch is de voetbalclub nog niet helemaal tevre den want een eigen kantine ontbreekt nog. Na een lange 'worsteling' met de gemeente is het eind 1981 einde lijk zover. Wethouder Van Oers opent de aangebouwde kantine. Die moet twintig jaar later plaatsmaken voor de oprukkende woningbouw. In 2001 wordt het nieuwe, prachtige clubge bouw D'n Hoek geopend. Het hoofd terrein wordt een halve slag gedraaid terwijl het tweede speelveld moet plaatsmaken voor woningen. Met een nieuw, tweede (trainings)veld wordt het sportpark weer voltooid. Na de verhuizing naar De Vloet komen de prestaties in een stroom versnelling. Ook het ledenaantal zit flink in de lift. Met de komst van trai ner Piet van Aalsum wordt de weg omhoog verder ingeslagen. In het sei zoen 1973/74 wordt Merselo tweede achter kampioen Brughusia. De vierde klasse lonkt maar in de promotiewed strijd is RKVB uit Baexem te sterk. Een jaar later presteren de geel-zwar- ten nog beter maar nu is het Leunen dat met een punt voorsprong de titel stopte met de opleiding. SVEB trok daarop de wel bevoegde Ger Verhe- ijen als nieuwe trainer aan. Noud Jans sen is vooral blij dat wij weer ergens aan de slag kan gaan. "Het is belang rijk om in het voetbalwereldje aan de gang te blijven. Als je geen club meer hebt, dan ben je ook snel vergeten. Ik vind het een uitdaging om van Fidu- cia iets moois te maken. Nee, ik weet echt niet wat ik me van het niveau moet voorstellen. Ik heb ze nog nooit zien spelen maar gezien de ranglijst is De voetbalcompetitie gaat op zon dag 6 september van start. Ondanks de late zomervakanties in Zuid-Neder land, heeft de KNVB toch vastgehou den aan de eerste zondag van septem ber als eerste speeldag. De eerste ronde van het beker toernooi wordt ook dit jaar in pou- levorm afgewerkt. De speeldata zijn zaterdag 22 augustus (18.00), dinsdag 25 augustus (18.45) en zaterdag 29 augustus (18.00). De eerste inhaalronde is op zon dag 25 oktober, dit is aan het begin van de herfstvakantie die dit jaar in de allerlaatste week van oktober valt. Het eerste damesteam van Ven- ray heeft zich voor komend sei zoen versterkt met drie voetbal sters van Roda JC. Het zijn Colette van Aalst (20) uit Roermond, Ilse Hennen (18) uit Oploo en Aniek Schepens (19) uit Weert. Roda JC besloot vanwege de finan ciële problemen na één jaar alweer te stoppen met het vrouwenvoetbal. De Kerkraadse ploeg eindigde op de laat ste plaats in de eredivisie. De speel sters zoeken momenteel hun heil bij andere clubs. Venray, uitkomend in de eerste klasse, wist daardoor de selec tie met drie talentvolle speelsters te versterken. Aniek Schepens heeft de meeste ervaring op het hoogste niveau. De middenveldster uit Weert maakt medio 2007 de overstap van RKTSV naar FC Twente. In het seizoen 2007/08 ging de eredivisie voor vrou wen van start. Schepens had niet altijd een basisplaats maar ze sloot het sei zoen in Enschede af met het winnen van de KNVB-beker door de 3-1 zege op FC Utrecht. Schepens ging studeren in Maas tricht en vroeg een jaar geleden over schrijving aan naar Roda JC. Colette van Aalst heeft altijd bij de jongens van SHH gevoetbald. Ze maakte deel uit van de nationale jeugdselectie onder-19. De laatste twee jaar heeft de aanvalster veel grijpt. Merselo is opnieuw veroor deeld tot promotieduels. Na zeges op Crescentia en Victoria heeft de ploeg thuis tegen Walburgia aan een gelijk spel voldoende. Voor achthonderd toe schouwers wordt het een klinkende 5 0 overwinning. Merselo stapt voor het eerst de 'grote KNVB' binnen. In het debuutjaar in de vierde klasse wordt een keurige vijfde plaats behaald. Zeven jaar lang weten de geel-zwar- ten het vol te houden. Maar de suc cesvolle generatie haakt voor en na af. De prestaties worden allengs minder en in het seizoen 1981/82 volgt de roemloze aftocht naar de eerste klasse van de afdeling Limburg. Een jaar later degradeert Merselo opnieuw en staat weer in de tweede afdelingsklasse, vergelijkbaar met de huidige zesde klasse.In 1989 kent de club weer een sportief hoogtepunt. Onder trainer Henk Moorren wordt glansrijk de titel gepakt in de tweede klasse. Het is een uniek kampioenschap want Merselo verspeelt geen enkel punt. Alle twin tig duels worden gewonnen met een doelsaldo van 87 voor en 21 tegen. De talentvolle spits John Janssen wordt topscorer met liefst 34 treffers. Nadat de topschutter in 1992 naar Leunen verkast, moet Merselo weer een stapje terugdoen. In 1995 en 1998 wint de club een periodetitel. Het volgende grote succes komt in 2005 als Merselo onder trainer Ger Delauw het vierde en voorlopig laat ste kampioenschap viert. Het verblijf in de vijfde klasse blijft beperkt tot een seizoen en de geel-zwarten ver dwijnen weer in de anonimiteit van de zesde klasse. Inmiddels heeft de club 1069 competitieduels gespeeld tussen 13 september 1959 en 3 mei 2009. De laatste ontmoeting is de 3-3 uit tegen Sambeek. Merselo wint 409 keer maar er wordt iets vaker ver loren (437), terwijl 223 duels in een gelijkspel eindigen. Het doelsaldo is daarentegen positief met 1875 voor en 1857 tegen. De maker van de aller eerste treffer, bijna vijftig jaar geleden gescoord tegen Venray 5, valt niet meer te achterhalen. Roy Swinkels scoort op 3 mei tegen Sambeek het 1875e doelpunt. het vergelijkbaar met Merselo." Sinds de invoering van de zesde klasse in 1996 is Fiducia een trouwe klant in de onderste regionen. De zevende plaats is de hoogste positie die de Brabantse club behaalde. "Nou, ik wil daar wel gaan presteren. Natuurlijk zal ik me moeten aanpassen aan het niveau. Ik leer nu de andere kant van de medail le kennen. Maar ik heb er veel zin om met die mannen aan de slag te gaan", zegt Noud Janssen die een overeen komst van een jaar tekende. Op zondag 13 december is het laatste volledige voetbalprogramma gepland van 2009. Zondag 20 december wordt benut voor inhaalwedstrijden. Daarna gaat de winterpauze in die duurt tot zondag 17 januari 2010. Carnaval valt volgend jaar op zon dag 14 februari. Op zondag 28 febru ari staat weer een volledige wed strijdronde op het programma. Op de zondagen 17, 24 en 31 januari en 7 en 21 februari kunnen er inhaaldu- els worden vastgesteld. De competitie wordt afgesloten op zondag 2 mei 2010. Een week later gaat de nacom- petitie van start. tegenslag gehad met zware blessures. In 2007 onderging ze een kruisband operatie. Bij de start van het vrou wenvoetbal bij Roda JC verscheen ze fit aan te start. Maar in oktober 2008 sloeg tijdens een training het noodlot opnieuw toe. Ze scheurde weer een kruisband in haar knie af waardoor het seizoen al snel ten einde was. Ilse Hennen is een verdedigster uit het Brabantse Oploo. Voor haar overstap naar Roda JC kwam ze uit voor Reu ver. Ze heeft in Kerkrade een goed sei zoen achter de rug. Voor de vijfde keer wordt op zon dag 30 en maandag 31 mei de SV Ven ray Ladies Cup gehouden op de voet balvelden van SV Venray. De Ladies Cup is een tweedaags internationaal dames- en meisjestoernooi. Er wordt gespeeld in de categorieën: Dames, Meisjes onder 17, Meisjes onder 15 en Meisjes onder 13. Er worden teams uit Nederland, België, Duitsland en Denemarken verwacht. In totaal gaan er vijftig teams deelnemen. De teams maken gebruik maken van acht goede velden. Het toernooi begint beide dagen om 10.00 uur en gaat duren tot ongeveer 16.30 uur, waarbij op zon dag de prijsuitreiking is waarbij ieder team een prijs ontvangt. Het seizoen 2008-2009 stond voor de Venrayse volleybalvereniging Acti- veRooy in het teken van vernieuwing. Een nieuwe naam, een nieuwe hoofd sponsor, een nieuw bestuur en nieuw bloed. Er was in overleg met de leden een nieuwe weg ingeslagen. Een weg die moet leiden naar de divisie. Vol leybal op het niveau van weleer. Alle inspanningen buiten het veld van het afgelopen jaar hebben ook binnen het veld hun weerslag gehad. Met trainer Rudi Kun Kuti heeft het Venrayse man- De kersverse eredivisionist VVV komt op woensdag 8 juli naar Ven- ray. Om 19.00 uur speelt de Venlose profclub op sportpark De Wieën een oefenwedstrijd tegen de Venrayse hoofdklassser. Het is voor de Venlona- ren het vierde duel in de voorberei ding die al op 15 juni begint met de eerste training. De eerste oefenwed strijd is op 27 juni tegen VOS. Op 1 juli speelt VVV tegen het VVCS-team van werkloze voetballers en op 3 juli treden de Venlonaren aan tegen Pan- ningen. Het vriendschappelijke duel met Venray is voor VVV de laatste testcase voor de ontmoeting met Feyenoord. Op zaterdag 11 juni komt Feyenoord naar Venlo in het kader van de Her man Teeuwen Memorial. Vijf nieuwe spelers voegen zich komend seizoen bij de selectie van tweedeklasser Volharding: Epi Lamers (Hapse Boys), Mark Daamen (Vianen Vooruit), Mark van den Heuvel (Toxan- dria), Marc Sommers (Olympia'18) en Guido Veenbrink (Stormvogels). De Vierlingsbeekse vereniging ziet Nor man Megens (Opheusden), Stef van Asten (DSV), Dennis Selten (Juliana Mill) en Joost Jansen (GVV'57) ver trekken. Ook Gijs Ermers verlaat 'zijn' club. De dertigjarige verdediger uit Vierlingsbeek verhuist naar Maastricht en zoekt in die regio een club. Keeper Erik Hubers uit Oploo gaat vanaf de nieuwe jaargang op oproepbasis spe len voor de roodbroeken. De spelers die van de A1 overko men naar de selectie zijn Pierre van Lin (keeper), Bart Koopmans en Stan Hendriks. Uitslagen SVOC'01 E3-Wittenhorst E8 3-7 Regiofinale 4 tegen 4 in Ysselsteyn SVOC'01 F1b 4e SVOC'01 C2-IVO C2 1-4 SVOC'01 MF-1-Ysselsteyn MF1 8-0 SVOC'01 MF-2-Ysselsteyn MF-2 4-4 SVOC'01 MF-1-Ysselsteyn MF-2 5-2 SVOC'01 MF-2-Ysselsteyn MF-1 6-0 Programma donderdag 28 mei SVOC'01 B1-SV Leunen B2 19.00 Programma dinsdag 2 juni SVOC'01 D1-SV Leunen D1 18.30 Programma zaterdag 30 mei Montagnards MF1-SVOC'01 MF110.30 Montagnards MF2-SVOC'01 MF210.30 Montagnards MF-1-SVOC'01 MF-2 Montagnards MF-2-SVOC'01 MF-2 Toernooi in Hegelsom SVOC'01 E1 12.30 SVOC'01 E3 12.00 Programma maandag 1 juni. Toernooi in Sevenum bij Sparta'18 SVOC'01 E2 9.15 SVOC'01 F1 14.00 SVOC'01 F2 14.00 SVOC'01 F3 14.00 Uitslag RKDSO Vet- SV United/BVV'27 Vet 4-2 Programma zaterdag 30 mei SV United/BVV'27 Vet-SVOC Vet 16.30 SSS'18-Merselo 5-2 Programma zaterdag 30 mei Merselo vet-Swolgense Boys vet 17.00 De volleybalheren van ActiveRooy versterkingen. nenvolleybal een impuls gekregen die heeft geleid tot gedisciplineerd en vaak mooi volleybal. De dikverdien de tweede plaats in de eerste klasse verschaft de heren nu het ticket om in de promotieklasse de strijd aan te gaan voor de hoogste plaatsen. Het team ziet zich in het nieuwe seizoen gesterkt met de komst van meerdere ervaren spelers. Ook terug zijn twee oud-Rooyse spelers, Leon Langenhui- Uitslagen Venlose B A2-Leunen A1 0-3 Leunen A2-Venlose B A3 4-2 Excellent-Leunen vet 4-3 Programma donderdag 28 mei SVOC'01 B1-Leunen B2 19.00 Programma vrijdag 29 mei SVOC'01 A1-Leunen A2 19.00 Programma maandag 1 juni Leunen D1, D2, D4 - Boxmeer 9.00 Programma dinsdag 2 juni SVOC'01 D1-Leunen D2 18.30 Programma zaterdag 30 mei SVO vet-Beekse Boys/DSV vet 17.00 Oostrum A1 toernooi Oostrum 10.00 Oostrum E2, E3, E5, F2, F3 toernooi Olympia'18 Boxmeer Programma zondag 31 mei Oostrum A1 toernooi Oostrum 10.00 Programma maandag 1 juni Oostrum D1 toernooi Olympia'18 Box meer Oostrum F1 toernooi Sparta'18 Sevenum Uitslagen SV United vet. Wanssun-Baarlo vet. 1-0 RKDSO-SV United M/B 4-2 SV United F3co lager F - FCV 3e Programma zaterdag 30 mei Geysteren-SV United 16.30 SV United-SVOC'01 16.30 SV United E1co E-Olympia'18 14.00 SV United E2co E-Olympia'18 14.00 SV United F1co F-Olympia'18 9.00 SV United F3co F-Olympia'18 9.00 SV United Mini-F onderling toernooi Meerlo 10.00 Programma maandag 1 juni SV United D1co D toernooi Olympia'18 Boxmeer 9.00 Uitslag Veteranen-Elsendorp 2-2 Programma donderdag 28 mei Minimixtoernooi 19.00 Programma zaterdag 30 mei Veteranen-Ysselsteyn 5 17.00 Programma zaterdag 30 mei SVVenray C9M-Lady's Venray a. 10.00 SVVenray M11C1-Lady's Venraya. 10.00 SVVenray E8-Hegelsom v. 12.00 SVVenray F2-Olympia'18 v. 8.00 Programma zondag 31 mei SVVenray E1 toernooi NWC v. 13.00 SVVenray E2-Olympia'18 v. 13.00 SVVenray E6-NWC v. 13.00 SVVenray F12-NWC v. 8.00 Programma maandag 1 juni SVVenray B1-Mierlo Hout v. 8.30 SVVenray C3-NWC v. 12.30 SVVenray C4-Olympia'18 v. 12.45 SVVenray C6-Olympia'18 v. 12.45 SVVenray E9-Sparta'18 v. 8.30 SVVenray F13-Sparta'18 v. 13.00 In Horst is een wedstrijd voor pony's gehouden. Dit was tevens een selectie voor de Limburgse kampioen schappen. Twee amazones mochten met de dressuur de overwinning op hun naam zetten. In de klasse DZ2 was dit Klinte de Rijck met haar pony Omira met een totaal van 501 punten. Kim Muijsers en haar pony Hali's Voli- umia deden dit in de klasse DL1 met 193 punten. krijgen voor komend seizoen enkele zen en Roel van Hooft. Het afgelopen seizoen waren deze twee Venraynaren nog actief in de tweede divisie voor VC Avance. ActiveRooy werkt aan de toekomst en het gezegde luidt de jeugd heeft de toekomst. Onder dat motto werkt de vereniging hard om ook voor de jongste leden ruimte te bieden voor ontwikkeling én ple zier. De jaarlijkse afsluiting voor deze groep, de circulatievolleyballers, is De zomer komt er al snel weer aan en dat betekent maar één ding: Rooy on the Beach. Als je naar buiten kijkt zou je er misschien nog niet aan den ken, maar het beachseizoen is alweer begonnen. Nog maar een paar maandjes voor dat het enige echte beachfestijn van Venray weer van start gaat op het spe ciaal hiervoor aangelegde stadsstrand. Op de nieuwe locatie bij sporthal De Wetteling heeft de organisatie nog wat meer ruimte dan op het Schouwburg plein. Dat betekent ook dat ze meer teams kunnen herbergen. Nieuw dit jaar is het eerste Bedrijven Beachvol- leybaltoernooi dat op vrijdag 17 juli wordt gehouden. Lekker na werktijd een potje beachvolleyballen, genieten De vierde wedstrijd van de 50 plus competitie is gevist. Uitslag: 1. Lambert van den Hoogenhof. 2. Harrie Theeuwen. 3. Antoon Sanders. 4. Piet Beijersbergen. 5. Peter Gerrats. De laatste wedstrijd om de lentekoning voor lange hengels is gespeeld. 1. Antoon Langenkamp. 2. Lambert van den Hoogenhof. 3. Antoon Sanders. 4. Jan Sanders. 5. Harrie Thee- uwen. Dit levert de volgende eindstand op: 1. Lambert van den Hoogenhof, 2. Harrie Theeuwen, 3. Antoon Sanders. Op zaterdag 30 mei is de nationale hen- geldag. Men vist dan om de wisselbeker. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur in vijver 2. Bijeenkomst en loting om 11.00 uur bij de vijver. Op pinkster maandag 1 juni is de tweede wedstrijd uit de 5-dorpenserie. Dit wordt voor de vissers van het Alvertje een thuiswed strijd. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij het Wanssums Ven en er wordt gevist van 8.00 tot 11.30 uur. Aanmelding voor deze wedstrijden, uiterlijk de donder dag voorafgaande, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of e-mail naar info@hsvhetalvertje.nl. Ester van Dongen is naar Ottersum geweest. Zij werd met haar paard Arma ni tweede in de klasse L1 dressuur met 190 punten. Ook Marieke Vergeldt is met haar paard Zilhouette naar Ottersum geweest. Zij behaalde een vierde plaats in de klasse B dressuur met 199 punten. Ingrid Arts volgde haar clubgenoten naar Ottersum. Zij reed twee proeven dressuur. In de eerste proef behaalde ze met haar paard Amarillo een vierde prijs met 185 punten en in de tweede proef behaalde ze een vijfde prijs met 195 punten. Petra van Dijck is met haar paar den naar Deurne geweest. Zij behaalde de volgende prijzen: in de klasse M springen werd ze derde met Unbelivia en in de klasse L werd ze twaalfde met Wolivia. Elzemiek Paijens heeft met haar paard QuickSilver deelgenomen aan een wedstrijd op het SGW terrein in Helden. Zij behaalde de vierde prijs. Elzemiek en Lenneke Paijens hebben een selec tiewedstrijd in Horst gereden. Lenneke Paijens werd zevende in de klasse DL springen en Elzemiek Paijens werd vijfde in de klasse EM springen met Quicksilver. Ook voor de toekomst ama zones is een wedstrijd gehouden. Hieke Kreuzer kwam van start met haar pony Boyke. Zij reed een bixie dressuurproef in de klasse AA en behaalde een tweede plaats met 82 punten. op woensdag 10 juni bij sporthal de Weert. Ditmaal wordt een workshop capoeira georganiseerd, een Brazili aanse salsamix tussen dans en vecht sport. Het belooft als vanouds weer een geweldige happening te worden, waar ouders en andere belangstellen den gewoonweg niet bij mogen weg blijven. Interesse in volleybal? Bezoek de website www.activerooy.nl en neem contact op met Bjorn Emonts, bestuurslid technische zaken. van een hapje en een drankje, wat wil je nog meer? In samenwerking met de Nevobo worden op zaterdag 18 juli weer het Beach Circuit en het Junior Beach Championship georganiseerd, speciaal voor de competitiespelende leden die in de zomer niet stil willen zitten. Zoals men inmiddels bij Rooy on the Beach gewend is, zijn de zater dag én de zondag gereserveerd voor de footvolley'ers en de beachvol- leyballers. Zij zullen strijden om de inmiddels befaamde wisselbeker. Op zondag vindt ook de trekking van de loterij plaats. Ook dit jaar hebben ze weer een prachtige hoofdprijs: een ballonvaart. Voor meer informatie of voor inschrijvingen, kijk op www. rooyonthebeach.nl. De karperwedstrijd wordt gehou den van vrijdag 29 tot en met zondag 31 mei. Voor deze wedstrijd kan men zich niet meer opgeven. Op maandag 1 juni wordt een vijfdorpenwedstrijd in Oostrum gehouden. Opgeven kan bij de secretaris. De vijfde wedstrijd van de zomeravond competitie wordt gehou den op woensdag 3 juni, bijeenkomst 18.00 uur aan de visvijver en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. De eerste wedstrijd tegen Milheeze wordt gevist op woens dag 10 juni. Deze wedstrijd wordt gevist aan de Ballonzuil, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Op zondag 14 juni is er de jubile umwedstrijd van De Roerdomp aan vis vijver De Ballonzuil. Hier kunnen alleen leden aan mee doen. Er wordt gevist van 10.00 tot 14.00 uur. Alleen vissen met de klassieke hengel zijn toegestaan. Men kan zich aanmelden voor deze wedstrijd bij A. de Klein via telefoon 06-13617597 of 0478581066. Ook bij de heer G.Verdonschot kan men zich opgeven via telefoon (0478)546656. Uitslag derde wedstrijd zomeravond competitie: 1) A. de Klein. 2) M. Voer- mans. 3) L. v.d. Hoogenhof. 4) G. Ver- donschot. 5) H. Hermans.Vergunningen voor 2009 zijn verkrijgen bij Faunaland van Grootel aan de Stationsweg 21 in Venray. Voor inlichtingen over vergun ningen kan men terecht bij H. v.d. Ekker St.Antoniusstraat 31,5801 AR in Venray. Telefoon 06-12668661 en via e-mail huubvdekker@home.nl. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden via www.hsvderoerdomp. nl. KNBB Bandstoten A klasse VOP/ DWH verloor van De Vriendenkring met 0-7. Programma: 2-6 Bandstoten A klasse De Jordaan-VOP/DWH KNBB, 4-6 Bandstoten B klasse VOP/DWH-'t Topke KNBB. De NK finale KN Bil jartbond voor jeugdspelers wordt gehouden in sportfoyer De Hazelaar in Rosmalen. Het team van VOP/DWH is doorgedrongen tot deze nationale finale. De spelers die hieraan deelne men zijn Guido Kauffeld, Joris Michels, Kevin Voermans en Maikel Hendrickx. Steun ons in de strijd tegen de ziekte van Duchenne www.mudhunters4duchenne.nl m M MEMBERS VAN S Venray SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heldens GeLDEN MEMBERS: Art.com Bavaria Winters Liessel De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep De Golfhorst van Haren Autobedrijven B.V. Hamilton Makelaardij Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Seacon Logistics Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat, accountants en fiscalisten B|A|S Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Claasen Bouw en Vastgoed BV Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Kortenbos MBC Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuypers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Strategisch Advies Actie, Willie Koonings Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Van Dijck Bouw en Industrie BV VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Wilms Bestratingen Partycentrum "De Witte Hoeve" WIKO Investments Wonen Venray Noud Janssen aan de slag bij Fiducia

Peel en Maas | 2009 | | pagina 26