M', ••-,1 Zumba® Kids in danscentrum Nieuw in Venr Stukje Toverland bij bakkerij Gommans Vier generaties Van Lunen helpt starters m\ ik - m:p I f mondZorg BC Doublet 'v- /r k. PEEL EN MAAS Donderdag 7 mei 2009 - Pagina 9 Koninginnedrive 2009 BC Harten Drie uit Venray heeft dit jaar de Koinginnedrive uit naam van het Oranjecomité georganiseerd. In groep A waren de winnaars Bert en Nelly Vloet met 57.64 procent. De tweede plaats werd met 56.60 procent gedeeld door Sjef en Ingrid de Vocht en Theo Jakobs met Henk Penninx. Derde waren Clazien Baak en Annie van de Munckhof met 55.21 procent. In groep B bezetten Mientje en Toon Jakobs de eerste plaats met 61.61 pro cent, gevolgd door Frans en Leny van de Heuvel met 60.42 procent. Derde waren Rob en Trees van de Beele met 59.52 procent. In groep C waren de heer en mevrouw Kok de beste met 63.19 procent. De tweede plek werd gedeeld door Lia Etten met Annie Visser en Riek Dobbe met Tonny Swinkels met 58.68 procent. Wies Appels en Diny Heetkamp waren derde met 56.25 procent. In groep D waren Mien Hegger en Theo Waterreus de beste met 60.14 procent. De tweede plek werd bezet door Nelly Bexkens en Michel Schols met 59.65 procent, gevolgd door Wim Teunissen en Els Wortelboer met 58.33 procent. BC Harten Drie Ook op de tweede zitting van de laatste ronde om het clubkam pioenschap waren de verschil len in de top zeer klein. In geel waren de winnaars Annie van de Munckhof en Jan Simons met 60.76 procent Het echtpaar Wien- tjens bezette de tweede plek met 60.61 procent. Trees v.d. Beele en Wim Teunissen waren derde met 57.99 procent. In rood waren Mie Kuenen en Toon Stiphout de beste met 67 procent. Er was een gedeelde tweede plaats met 65 procent voor Corrie Borssen met Ciska de Voss en Clazien Baak met Mieneke Menheere. Derde waren Mia Koopman en Annie Visser met 59.50 procent. Maandag wordt de derde zitting gespeeld. BC Common Sense In geel waren de winnaars met 58,85 procent Wil Tacken en Mar- tien Verheijen. Mien en Jac. Spreeu- wenberg bezetten de tweede plek met 56,77 procent en de derde plaats ging met 55,73 procent naar Thea Lamers en Ger Wieg man. In rood waren de winnaars Diny Steegs en Huub Linders met 62,50 procent. Gert Claessens en Tonny Wijnhoven waren tweede met 59,92 procent, gevolgd door Hanny Arts en Tiny Poels met 50.69 procent. BC Harten Drie De eerste zitting van de laatste ronde om het clubkampioenschap is afgewerkt. In geel waren de winnaars Annie Jansen en Tonny van Vegchel met 58.88 procent. De tweede plaats was voor Luus en Wim van Son met 55.56. Derde waren Mia en Ronus Nollen met 55.06 procent. In rood waren de beste met 63.99 procent Wiel en Gerda Stoffels, gevolgd door Nelly Penninx en Alda Verhoeven met 61.01 procent. Nell van Ass en Adri Jenniskens bezetten de derde plek met 59.52 procent. Het Alvertje De eerste wedstrijd van de 50 pluscompetitie is gespeeld. Uit slag: 1) René Wijnhoven. 2) Peter Gerrats. 3) Antoon Sanders. 4) Jan Voesten. 5) Antoon Langenkamp. Tijdens de tweede wedstrijd om de lentekoning voor lange hengels werd er op enkele plaatsen van vij ver 2 behoorlijk vis gevangen. Uit slag: 1) Toon Sanders. 2) Bertje van den Hoogenhof. 3) Harrie Thee- uwen. 4) Martien Voermans. 5) Toon Langenkamp. 6) Jan Sanders. Op zondag 10 mei is de derde wedstrijd om de lentekoning voor lange hengels. Er wordt gevist in vijver 2 en wel van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeenkomst om 7.00 uur bij de vijver. Op woensdag 13 mei is de derde wedstrijd van de 50+ competitie. Ook deze wedstrijd wordt gevist in vijver 2. Aanmel ding voor deze wedstrijden, uiter lijk de donderdag voorafgaande, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311. Voor vra gen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of e-mail naar info@hsvhetalvertje. nl. De Roerdomp De tweede wedstrijd om de len tekoning wordt gevist op zondag 10 mei in visvijver De Ballonzuil, bijeenkomst als eerste wedstrijd. Op woensdag 13 mei is de twee de wedstrijd van de zomeravond competitie, bijeenkomst 18.00 uur aan de visvijver en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Zondag 17 mei derde wedstrijd lentekoning op visvijver De Ballonzuil. Uitslag eerste wedstrijd lentekoning: 1) H. Goemans. 2) H. Ermers. 3) G. Robben. 4) A. de Klein. 5) H. Her mans. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmel den via www.hsvderoerdomp. nl. Voor verdere inlichtingen kan men contact opnemen met secre taris H. Hendriks via telefoon 06 23140989 of via info@hsvderoer- domp.nl. De laatste fase van seizoen 2008/2009 is ingegaan met de lad dercompetitie. De eerste zitting is door veertien paren gespeeld in een lijn met als sterkste Jan en Petra Heinekamp met een score van 60.76 procent. Zij werden op afstand gevolgd door Ans van Hooft en Trudy Jeurissen met 57.99 procent. Derde waren Annie v.d. Munckhof en Ingrid de Vocht. Zij behaalden 56.60 procent. Don derdag wordt er geladderd. Overloonse Bridgeclub Tijdens de tweede laddercom- petitieavond was het beste paar in geel Marijke van de Boom en Aike van Glabbeek met 58.33 pro cent. Tweede waren Riet Aarts en Frieda Kalkman met 57.81 pro cent, gevolgd door Harry en Riet Willems met 57.29 procent. In de rode lijn was het hoogst scorende paar Antoinette Coppus en Riet Muermans met 63.54 procent. Hans Aerts en Jac Huijs bezetten de tweede plek met 59.38 pro cent en Lucy en Jan Kroef waren met een totaal van 55.21 procent goed voor de derde plek. In de groene lijn was de eerste plaats voor Jos van de Pas en Gerrit Weijs met 62.50 procent, gevolgd door Jacqueline Hermkens en Peter Basten met 55.83 procent. Er was een gedeelde derde plek met 54.17 procent voor Wim en Mia Henckens en Koos Bongers en Mien Hegger. NRBC De vijfde en laatste zitting van de laatste competitie is gespeeld. In geel waren de winnaars Antoi nette Coppus en Riet Willems met 57,92 procent. De tweede plaats werd met 53,75 procent gedeeld door drie paren, te weten Miets Bisseroux met Hilde Koolen, Toon en Mientje Jakobs en Theo Jakobs met Jan Stiphout. In rood waren Piet en Riek Rutten de beste met 62,50 procent, gevolgd door Trees van Ham en Jos Manders met 58,85 procent en de derde plaats ging naar Herma Darmstadt en Adri de Klerk met 55,73 procent. In groen waren Joan Hinssen en Nienke van Hoof eerste met 60,42 procent. De tweede plaats ging naar Gerry Daniels en Anny Simons met 57,39 procent en als derde eindigden Nel en Hub Camps met 55,63 procent. Bridgesoos De Kemphaan In oranje was de eerste plaats met 52,94 procent voor Mieke van Osch en Mientje Wester. Truus Buijssen en Ilse Tummers bezetten de tweede plaats met 50,70 pro cent, gevolgd door Henny Alkema de en Gert Claessens met 50,22 procent. In groen was de eerste plaats met 53,06 procent voor Wil Tacken en Jeanne Korsmit. Twee de met 52,67 procent waren Joke Peeters en Gemma van Winkel. De derde plek werd bezet door Diny Steegs en Huub Linders met 50,78 procent. In blauw waren de win naars Ine Thielen en Mariet Volle- berg met 52,33 procent. Jan Jans sen en Frans Mertens behaalden de tweede plaats met 52,06 pro cent en als derde eindigden Trudy Baltussen en Marijs Nelissen met 50,67 procent. MGC Venray In de districtscompetitie heeft Venray een terugval moeten ver werken. In de tweede wedstrijd ronde in Eindhoven kwam Venray niet verder dan de vijfde plaats, wat twee wedstrijdpunten ople verde. Ondanks dat Harrie Lens- sen met 93 slagen een superdag had, werden toch veel punten ingeleverd ten opzicht van de overige teams, waarvan Geldrop 2 met 387 slagen en een teamgemid delde van 24,19 weer de volle bak binnenhaalde en zo weer zes wed- strijdpunten aan zijn totaal kon den toevoegen. Oirschot verraste in Eindhoven. De derde wedstrijd dag speelde zich af in Geldrop in het hol van de leeuw. Zoals mocht worden verwacht legde Geldrop 2 opnieuw zijn superioriteit aan de dag door met 362 slagen opnieuw zes wedstrijdpunten op hun conto te laten bijschrijven. De laatste drie ronden werd zelfs een teamgemiddelde van 22,00 gerea liseerd. Het Oirschot-team pakte alweer vijf punten door met 408 slagen de tweede plaats te pakken vóór Geldrop 3 met 423 slagen en vier punten. Zicht Nirve bleek slechts twee slagen sterker dan Venray (444 - 446) werd daarmee vierde en drie punten. Deze keer speelde Venray de derde ronde op zijn best (107) en juist de laatste ronde liep van geen kanten, wat resulteerde in 117 slagen en een opnieuw teleurstellende vijfde plek met twee punten en kwam tot een teamgemiddelde van 24,875. Eindhoven sloot met 485 slagen de rij en één matchpunt. Deze keer was het Jan Engels, die zich aan Venrayse zijde het sterk ste toonde met 98 slagen. In de stand leidt Geldrop 2 met 18 pun ten, gevolgd door Oirschot met 14 punten, Zicht Nirve (1339 slagen) en Venray (1301 slagen) allebei met 9 punten, Geldrop 3 met 7 punten en Eindhoven is nu met 6 punten rodelantaarndrager. Zowel Zicht Nirve als Oirschot heeft nog een thuiswedstrijd tegoed. Alda Haegens en Jan Hendriks houden allerlei activiteiten voor hun goede doel i jfe. - A v U U De activiteiten rond het huwelijk van Alda Haegens en Jan Hendriks op 09-09-'09 beginnen steeds meer vorm te krijgen. De huwelijksreis brengt hen niet naar een tro pisch eiland, maar naar Guate mala. Meteen na het huwelijk gaat het paar drie weken vrij willigerswerk verrichten bij een school in San Mateo, in Guatemala. Met het ingezamel de geld hopen ze een bijdrage te kunnen leveren aan het schooltje. In de aanloop naar hun huwelijksdag organiseren Alda Haegens en Jan Hendriks een aantal bijzondere activitei ten om geld in te zamelen. Voor Jan Hendriks en Alda Hae- gens stond het vast dat ze geen gewone huwelijksreis wilden. Het liefst gingen ze terug naar het land dat hun hart heeft gestolen: Guatemala. Met hulp van een reis- leidster zijn ze in contact geko men met een school in San Mateo, die hun hulp goed kan gebruiken. Kinderen en hun ouders worden hier geholpen door de vrijwilli gers van Stichting Los Ninos. De school heeft een groot tekort aan middelen. Er zijn te weinig vrijwil ligers om te lessen te verzorgen. Momenteel wordt er hard gewerkt aan de school. Die behoeft nog vele aanpassingen. Dit kan zijn in de vorm van sanitaire voorzie ningen, wellicht een nieuw dak, ramen, enz. Kortom, de hulp van Alda Haegens en Jan Hendriks komt meer dan geroepen. KUNST Verschillende organisaties en personen zien het nut in van dit vrijwilligerswerk in Guatemala. Zo was openbare basisschool De Landweert op zoek naar een mooie bestemming van de 'goede doelen'-actie op school. Er werd voor het project van Alda Haegens en Jan Hendriks gekozen. De leer lingen van De Landweert zijn op 6 mei gestart met een kunstpro ject. Alda Haegens: "De kinderen gaan kunstwerken maken van diverse materialen. Deze kunst werken worden via de website van de school bij opbod verkocht aan de hoogste bieder. Op 29 mei wordt de hele opbrengst aan ons overhandigd. Op 14 mei gaan we in elke klas iets vertellen over het project. Daarnaast komt er infor- matie van Stichting Los Ninos te hangen in de gemeenschappelijke ruimte van de school." Niet alleen basisschool De Land- weert zet zich in voor het project. Ook de Venrayse horeca draagt een steentje bij. Op 23 mei wordt in Venray de Dag van de Fooi gehouden. Op deze dag draagt het horecapersoneel haar fooi op vrij willige basis af ten goede van het project. "Wij vinden het geweldig dat de Venrayse horeca hieraan meedoet. De ondernemers van de Rooijerie en de Uitmarkt hebben al kenbaar gemaakt dat ze de fooi die wordt afgedragen, zullen ver dubbelen. Die dag staan Jan en ik met een kraampje in het centrum van Venray om de mensen te ver tellen over ons project. Jan zal een deel van zijn boeken aanbieden voor verkoop", vertelt Alda Hae- gens. Daarnaast zijn enkele ande re Venrayse ondernemers bereid het echtpaar te helpen met het project. "Babyspeciaalzaak Little Kids heeft voor ons een spaarpot neergezet in de winkel. Medisch fitnesscentrum Zorg de Keizer, waar ik sport, heeft een collecte bus geplaatst waarin regelmatig wat kleingeld wordt gegooid. In De bevolking van Guatemala heeft het hart gestolen van Alda Haegens en Jan Hendriks. de Wereldwinkel hebben ze een folder van ons project opgehan gen. Dit zijn allemaal beetjes die ons helpen." VERSLAG Alda Haegens en Jan Hendriks hebben wekelijks contact met Guatemala over de stand van zaken. Inmiddels is er in enkele weken tijd al zo'n 900 euro gedo neerd door hun eigen kinderen, familie, vrienden, werkgever en anderen. Het paar heeft een reke ning geopend bij de ASN-bank, een bank die projecten in de derde wereld ondersteunt door een hogere spaarrente te bieden. Alda Haegens en Jan Hendriks zul len tijdens hun bezoek aan Guate mala regelmatig verslag doen van de vorderingen. Als ze terug zijn in Nederland zullen ze verantwoor ding afleggen over de besteding van het geld. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen met Alda Haegens (06-10292205) en Jan Hendriks (06-34066601) of via email aldahaegens@home.nl. Dans- en Partycentrum Jans sen in Venray start met een cur sus Zumba® voor kinderen in de leeftijd van zeven tot twaalf jaar. Zumba® Kids is gebaseerd op dezelfde onderdelen als een vol wassen zumba® klas. De zumba® lerares neemt de kinderen, na een warming up, mee naar een free style van bewegingen van hoe- lahoop tot body moves. Daarna wordt er bij elke song een eigen beweging gemaakt met een eigen karakter. Hiervoor wordt salsa, merenque, samba, cumbia en reggaeton muziek gebruikt. Het combineert dansbewegingen met fitness en plezier op muziek om alle kinderen te motiveren om te bewegen. Zowel meisjes als jon gens kunnen veel plezier beleven aan Zumba®. Deze les voor de kinderen duurt 45 minuten. Op donderdag 14 mei is er een proef les vanaf 18.00 uur. Daarna kun nen de kinderen besluiten of ze willen deelnemen aan een cursus van acht lessen. Dans en Partycen trum Janssen is te vinden aan de Raadhuisstraat in Venray. Muurschilderingen Muurschilderingen maken inmiddels voor veel mensen onderdeel uit van veranderingen aan huis en tuin. Men neemt zelf stoutmoedig de kwast ter hand of oriënteert zich op wat er door een ander gedaan kan worden. Maartje en Beike Grosfeld laten, tijdens een demonstratie op zondag 10 mei bij Intratuin Venray, zien hoe een muurschildering in zijn werk gaat. Ze werken ter plekke aan een Toscaanse muurschildering en staan open voor vragen. De middag duurt van 12.00 tot 16.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.grosfeld-grosfeld.com. Overleden Kind De Vereniging Ouders van een Overleden Kind (VOOK) houdt op zaterdag 16 mei een bijeen komst in de Edith Steinkapel aan de Murseltseweg in Nieuw-Ber- gen. Ouders, broers en zussen, opa's en oma's, die een kind verlo ren hebben aan de dood ongeacht hun leeftijd of levensovertuiging zijn van harte welkom. Deze mid dag is bedoeld om contacten te leggen en ervaringen uit te wisse len om steun en begrip bij elkaar te vinden. Deze middag staan de namen van de kinderen centraal. Manu Keirse geeft een lezing met de titel Geen kind is zo aanwezig als het kind dat wordt gemist.Voor broers en zussen vanaf zes jaar is er een apart programma. Aanvang 13.30 uur. De zaal is open vanaf 13.00 uur en er is de mogelijk heid om een foto te plaatsen ter nagedachtenis aan de overleden kinderen. Voor informatie: Kitty Huisman, regiovertegenwoordi ger VOOK Limburg, via telefoon (045)5641255, e-mail ceghuis- man@kpnplanet.nl. Zie ook www. vook.nl. Jeugdnatuurwacht Zondag 10 mei is er weer een puzzelwandeltocht van de JNW Venray. Deze zal gehouden wor den in de Geijsterse bossen. Ze starten op de Zuiderbergweg in Oostrum. Je kunt starten vanaf 9.30 tot 10.30 uur. De prijswin naars van de vorige keer in de Bal- lonzuilbossen (zie www.jnwven- ray.nl) kunnen bij de caravan hun prijsboek ophalen. Flavour in Concordia De Mid West Band uit Tilburg en dans- en amusementsorkest Fla vour uit Venray gaan op zondag 10 mei van 15.00 tot 17.30 uur geza menlijk musiceren in zaal Concor- dia in Vierlingsbeek. Van dit optre den wordt een live cd-opname gemaakt en publiek is van harte welkom. Beide bands worden al jaren muzikaal geleid en geïnspi reerd door componist, arrangeur en dirigent Rob van Reijmersdal uit Overloon. Vijftig muzikanten zijn door Van Reijmersdal door elkaar gehusseld en beginnen 's morgens al met het instuderen van nummers als Valerie van Amy Winehouse, Radar Love van de Golden Earring en Sir Duke van Stevie Wonder. Een heel uiteen lopend programma dus, waarbij de grap is dat de muzikanten nog nooit eerder samen gespeeld heb ben. Elke sectie, van trompetten, trombones, saxofoons, zang, maar ook de ritmesectie worden com pleet door elkaar 'gegooid' en is er slechts korte tijd om aan elkaar te wennen en ook nog een grootse prestatie te leveren. Echter alle muzikanten hebben er het groot ste vertrouwen in om een waar spektakelstuk neer te zetten. Expositie in De Rooijerie Jakomijn Y. Kersten exposeert tot medio september in De Rooij- erie in Venray. Onorthodox, oor spronkelijk en ongekaderd, zijn woorden die van toepassing op het werk van Kersten. Bezoekers kunnen tijdens deze tentoonstel ling kennis maken met de Paint Poëms van Kersten. Onbevangen neemt Kersten de kwast ter hand om haar teksten beeld bij te zet ten. De teksten zijn verschillend van elkaar; de een hard, zelfs bit ter, de ander zacht en rond. Soms filosofisch soms reëel. Maar ook hier overeenkomst, zij zuigen je mee, uit jezelf, in jezelf, alsmaar anders, een woord dat je raakt, of een flard tekst blijft hangen. Er zit vaart in het werk van Kersten dan men kan bekijken tijdens de ope ningsuren van De Rooijerie aan de Grotestraat in Venray. Wie de komende weken een bezoekje brengt aan een van de winkels van Bas en Joep Gom- mans, mag zich verheugen op een warm welkom in magische sferen. De broers hebben hun krachten namelijk gebundeld met attractie park Toverland uit Sevenum. Gedu rende vijf weken staat Toverland centraal in de winkels van Gom- mans, en kunnen klanten sparen voor gratis toverlandproducten. Bas en Joep Gommans hebben een leuke actie opgezet in de winkel waarbij klanten en hun kinderen kans maken op entreebewijzen voor Toverland. In de winkel zijn 'toverlandsterren' verstopt. Op een leuke kleurplaat kunnen de kinderen aangeven hoeveel tover landsterren ze in de winkel gevon den hebben. Onder de goede inzenders worden de entreebe wijzen van Toverland verloot. Ook zal bakker Gommans enkele Toos Toverhoed-taarten weggeven. Alle klanten van Gommans kunnen de komende weken sparen voor gra tis toverlandproducten. Bij elke 6 euro besteding krijgt de klant een stempel, waarbij een volle stem pelkaart recht geeft op gratis pro ducten. Zo kan men bijvoorbeeld sparen voor Toverland-kleurtjes, Toos-dominospellen, Toverland- petjes of Toos Toverhoed-knuffels. Om het tovergevoel helemaal compleet te maken, heeft bakker Bas Gommans een speciaal tover- gebakje ontwikkeld. "Als je het gebakje eet dan knettert het in je mond, net als je dat wel eens hebt bij speciale ijsjes. Ik droomde er al lang van om deze zogenaamde knettersuiker in gebak te verwer ken, alleen blijkt dit in de praktijk erg moeilijk, maar nu is het toch gelukt", aldus Bas Gommans. "Ook hebben we een toverbrood, en toverbroodjes gemaakt. Allemaal lekkere producten waarvan kin deren heerlijk kunnen smullen!" Van de 2.000 warme bakkers in Nederland, zijn slechts 230 (met ongeveer 430 winkels) toegelaten tot het Echte Bakkersgilde. Het Echte Bakkersgilde stelt zeer hoge eisen aan de kwaliteit van brood en banket. Alle leden staan dan ook continu onder controle van het Nederlands Bakkerij Centrum, een onafhankelijke instantie die brood- en banketkeuringen uit voert. De lat voor Echte Bakkers ligt hoger dan voor een gemiddel de warme bakker en alleen als ze aan deze kwaliteitsnorm voldoen zijn ze gerechtigd het gele kwali teitslogo van de Echte Bakker te voeren. Opnieuw vier generaties in Peel en Maas. Roos, geboren in Rot terdam, is de vierde in de gene ratie. Zij is de dochter van Loes Maessen en Vincent van Leeu- wen. Overgrootmoeder Bets van Houdt-Kusters koestert op de foto haar achterkleindochter Roos, samen met oma Els en mama Loes. Vanaf nu hebben starters op de woningmarkt eenvoudig toegang tot algemene en op hun situatie toegespitste informatie over het kopen van een huis. Het bedrijf Van Lunen adviesgroep BV biedt consumenten op zijn website www.vanlunenadvies.nl de moge lijkheid een persoonlijk Starters- HypotheekRapport op te vragen. Door het invullen van een aantal vragen ontvangt de consument per e-mail kosteloos en vrijblij vend het StartersHypotheekRap- port. In dit rapport staat algemene informatie die relevant is voor het kopen van een huis, maar ook het maximale hypotheekbedrag dat de consument kan lenen. Daar bij wordt ook gekeken naar de invloed van de Nationale Hypo theek Garantie en nieuwbouw of bestaande bouw op het maximaal te lenen hypotheekbedrag. Het is voor starters lastig om heldere informatie over het kopen van een woning te vinden. Internet is een veelgebruikte bron, maar een echt persoonlijk advies kan het beste worden gegeven door een erkend hypotheekadviseur. Van Lunen Adviesgroep BV helpt de koopstarter op weg met het aan- bieden van het persoonlijke Star- tersHypotheekRapport. Starters op de woningmarkt kunnen pro fiteren van de huidige marktom standigheden. De starter heeft geen huis om te verkopen en kan daardoor sneller de keuze voor een nieuw huis maken. Koopstar- ters zijn vaak consumenten die aan het begin van hun carrière staan en graag een huis willen kopen. Maar ook mensen die nu in een huurhuis wonen, vallen bin nen deze groep. Geïnteresseerden kunnen hun persoonlijke rapport samen stellen op www.vanlunen- advies.nl Nieuw Italiaans restaurant Medio juli zal aan de Juliana- singel 33 (voorheen Snoeks) een nieuw Italiaans restaurant annex ijssalon zijn deuren openen, met als bedrijfsleidster Judith Hen driks. Wie nu reeds de sfeer wil proeven, kan hiervoor terecht in het Duitse Kevelaer, in restaurant Michel Angelo. Op 15 mei is er in Kevelaer een thema-avond die in het teken staat van scampi's. Project Guatemala in volle gang ■i n 7/ T if- .r X- t k SKIN CARE CENTER Patersstraat 16 Venray 0478-514468 O.P.I. Nagelstyling Stop-Nagelbijten www.centrum-mondzorg.nl

Peel en Maas | 2009 | | pagina 9