Leunen 6 kampioen BVV'27 sluit af met een gelijkspel Verlies voetbaldames Venray Merselo toont veerkracht Winst Ysselsteyn niet genoeg SVOC'01 verliest op slotdag Van Lierop en Clevers stoppen Vijftig jaar SV Merselo *7. Leunen verliest ook laatste wedstrijd PEEL EN MAAS Jeugdbowlen PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 7 mei 2009 - Pagina 26 Punt voetbalsters Oostrum Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Standen damesvoetbal Afscheid Joris van Lierop SV Oostrum SV United STEUN ONS SVOC'01 SSS'18 Jumpers'76 Biljarten VOP/DWH e-mail: De voetballers van Leunen 6 zijn op overtuigende wijze ongeslagen kam pioen geworden door in het hol van de leeuw de overgebleven concurrent Olympia'18 8 in Boxmeer met 1-3 te verslaan. RKDSO-BVV'27 2-2 (1-1). Doel punten BVV'27: Hans Tax en Con- stantijn Jeuken. RkDsO en BVV'27 hebben op de slotdag van de competitie de punten gedeeld: 2-2. RKDSO moest winnen om Lottum nog voorbij te gaan op de ranglijst en BVV'27 wilde graag nog een overwinning pakken op de slotdag van de competitie. RKDSO had in de beginfase het beste van het spel. Met het vele balbezit probeerde het in de buurt te komen van het doel van BVV'27. In de 15e minuut kreeg RKDSO een vrije trap. Deze werd in de zestienmeter gegooid waar RKDSO- spits Guus Hendriks, vogeltje vrij, de bal in het doel kon koppen. Bijna kwam RKDSO direct hierna op een 2 0 voorsprong nadat Paul Heijnen langs vier man van BVV'27 liep en in het strafschopgebied aankwam. Maar uit eindelijk stuitte hij op doelman Marco Rutten van BVV'27. BVV'27 kwam hierna iets beter in het spel. Uit een afgeslagen voorzet nam Mike Franssen de bal ineens op de slof,maar de doel man van RKDSO kon de bal pareren. Hierna kreeg BVV'27 een vrije trap. Rene Tissen gaf de bal goed voor en Hans Tax kopte de gelijkmaker binnen voor de aanstormende doelman. Voor rust moest Niels Hendrix al afhaken met een blessure. A-junior Ward van de Water was zijn vervanger en speel de een goede wedstrijd als linkshalf in de hoofdmacht van BVV'27. Na de rust ging het spel redelijk gelijk op. RKDSO had wel iets meer balbezit, maar deed daar niet veel mee. BVV'27 kon hier ook niet veel tegenoverstellen maar kreeg wel de betere kansen. In de 60e minuut zette Marco Linskens goed door en zette Ralph Wolters alleen voor de kee per, maar deze redde bekwaam. Een aantal minuten later onderschepte Ralph Wolters de bal en kon weer richting de doelman van RKDSO. Hij omspeelde deze, leg de bal voor op Constantijn Jeuken die de bal over de lijn dribbelde. Hierna ging RKDSO op zoek naar de gelijkmaker. In de slot fase ging het spel op en neer. Nadat scheidsrechter Poels een smerige overtreding op BVV-er Hans Tax over het hoofd zag, kreeg RKDSO gewoon een ingooi en moest BVV'27 even met tien man verder. Uit deze ingooi kwam de bal bij Guus Hendriks, deze gaf de bal voor en Paul Heijnen stond op de goede plek om in de 89e minuut de 2 2 binnen te koppen. Vlak hierna kreeg BVV'27 nog een goede mogelijkheid om de overwinning te pakken. Spits Constantijn Jeuken dolde twee verde digers van RKDSO en schoot op doel, daar werd de bal van de lijn afgehaald. Hierna kreeg RKDSO nog een grote kans. Van dichtbij schoot Wouter Roes op de lat. In de allerlaatste seconden stuurde Ralph Wolters met een lange bal Ward van de Water de diepte in. Hij probeerde de bal over de keeper heen te liften maar kwam net een teenlengte te kort. Vlak hierna floot scheidsrechter Poels voor de laatste keer. FC Gelre-SV Venray 2-1 (2-0). Doelpunt Venray: Sina Nispel. De voetbaldames van SV Venray hebben in de uitwedstrijd tegen FC Gelre in Wehl een 2-1 nederlaag gele den. Venray begon slecht aan de wed strijd. Normaal gesproken leveren de beide ploegen in een onderling tref fen een goede en vaak spannende wedstrijd af, omdat beide teams aan elkaar gewaagd zijn de afgelopen sei zoenen, alhoewel FC Gelre het op de ranglijst beter doet. Dit keer verdien de het voetbal van beide teams geen schoonheidsprijs. FC Gelre hanteerde met name de lange bal, Venray- en met name de defensie- was onrustig en slordig. De lange ballen van de Ach- terhoekse nummer vier in de com petitie leverden veel gevaar op en al snel tot een terechte 2-0 voorsprong. Topscorer Suze Scheerder was twee keer attent op doorgeschoten hoge ballen. Ze verschalkte binnen tien minuten twee keer keepster Linsey Philipsen die te ver voor haar goal stond. Venray oogde ongeïnspireerd, alhoewel het voor de rust zich weer enigszins wist te herstellen. Trainer Otto Verheijen had duidelijk een goede snaar geraakt in de rust, want een ander Venray stond aan de aftrap. Gedurende de gehele tweede helft was Venray de bovenliggende partij en kreeg FC Gelre nauwelijks kansen. Venray kreeg er daarentegen genoeg, maar miste een beetje geluk en scherpte. Zo miste de verdienstelijk spelende Marije Jager een aantal kan- sen, was rechtermiddenvelder Aukje van Lierop een aantal malen gevaar lijk en trof Tamara Konings twee maal de lat. Ook stond de scheidsrechter twee maal te slapen: eenmaal bij een overduidelijke terugspeelbal die door de -overigens uitstekende- Gelderse keepster werd opgeraapt en bij een overtreding op Marije Jager waarbij hij de bal op de rand van de zestien legde in plaats van op de penaltystip. Judith Rouwenhorst werd in kansrijke positie onderuit gehaald en moest hierna geblesseerd het veld verlaten, maar ook uit deze vrije trap werd niet gescoord. Sina Nispel wist nog wel te scoren, maar hoe hard Venray ook werkte en hoe verdiend het ook zou zijn geweest; de gelijkmaker ging er niet in. Ondanks dat er geen punten mee terug gingen naar Limburg, was het toch gezellig in de bus. Officieel moet Venray nog een competitiewed strijd inhalen tegen Reuver, maar het lijkt erop dat de KNVB Reuver niet gaat verplichten de drie door speel stertekort afgeblazen wedstrijden alsnog te spelen. Venray zal dan ook waarschijnlijk op een zevende plaats dit seizoen afsluiten. De conclusie mag misschien zijn dat het een roerig seizoen was met wisselende presta ties. Maar ook een seizoen waarin alleen kampioen RKTSV een maatje te groot was. Als RKTSV promoveert en het Otto Verheijen lukt om het team wat constanter te laten spelen, weet Venray dat het voor niemand onder hoeft te doen. VOW/Hobij 2-2 (1-1). Doelpun ten Oostrum: Jessie Pelzer en Yvette Luijkx. De voetbalsters van Oostrum speel den zondag in de derde klasse B gelijk. Tegen VOW/Hobij werd het 2-2 (1-1). De gasten uit Oostrum hadden het betere van het spel in Veghel, maar wisten de kansen niet in doelpunten om te zetten. Voor Oostrum scoorde spits Jessie Pelzer de openingstreffer (0-1). Voorstopper Yvette Luijkx maak te de verdiende gelijkmaker: 2-2. Vanaf rechts schoot Luijkx de bal mooi bin nenkant paal binnen. Er werd nog hard gewerkt aan beide kanten, maar er werd niet meer gescoord. Stand eerste klasse D: 1) RKTSV 22-58 2) Prinses Irene 22-51 3) RKHVV 2 21-35 4) FC Gelre 21-35 5) RKSVO 22-34 6) SC 't Zand 2 22-32 7) SV Venray 21-30 8) SSS'18 22-25 9) Sparta'25 22-24 10) Varsseveld 22-19 11) Nemelaer 22-18 12) Reuver 19-4 Stand derde klasse B: 1) SV Venray 2 22-51 2) De Willy's 21-49 3) Gemert 22-49 4) Venhorst 21-45 5) JVC Vuijk 21-34 6) SV Oostrum 21-28 7) HBV 21-25 8) Vianen Vooruit 22-25 9) VOW/Hobij 22-19 10) Rood Wit'62 22-18 11) Excellent 21-13 12) Berghem Sport 20-12 Sambeek-Merselo 3-3 (2-1). Doelpunten Merselo: Dirk de Brouwer, Frank Nellissen en Roy Swinkels. In de zesde klasse F speelde Mer- selo met 3-3 gelijk in en tegen Sam- beek. Dirk de Brouwer opende al snel de score: 0-1. Daarna werd Sambeek sterker en nam voor rust een 2-1 voorsprong. Vlak na de pauze viel de 3-1. Na ruim een uur scoorde bracht jeugdspeler Frank Nellissen de geel zwarten terug in de wedstrijd: 3-2. Het offensief van Merselo leverde in de 84e minuut de dikverdiende 3-3 gelijkmaker van Roy Swinkels op. Vanaf de eerste minuut namen de gasten brutaal het initiatief. Daar had de thuisploeg, die streed voor een plek in de nacompetitie, niet op gerekend. Met aanvallend en dwingend veldspel zocht Merselo de weg naar het Sam- beekse doel. Na ruim tien minuten leverde dit de dikverdiende openings treffer op. Een vrije trap op links ging hier aan vooraf. Bas Litjens legde de bal even breed op Mark Maassen. Die bedacht zich niet en schoot keihard op het doel. Toen de keeper de inzet van Maassen losliet, was Dirk de Brou wer er als de kippen bij om de bal in het dak van het doel te schieten. De gasten verzuimden vervolgens de goede openingsfase een vervolg te geven en de thuisploeg al in het eer ste bedrijf de genadeklap toe te die nen. Integendeel, de thuisploeg werd naarmate de eerste helft vorderde steeds sterker en boog de achterstand om in een 2-1 voorsprong. Eerst was een inzet van ruim twintig meter afstand te machtig voor Merselo-doel- man Johan Loonen: 1-1. Een aanval van Sambeek werd in eerste instantie nog afgeslagen, maar Merselo verzuimde de bal weg te werken. De spits van de thuisploeg profiteerde door de 2-1 in de korte hoek binnen te schieten. Dit was tevens de ruststand. Een minuut na de pauze leek Sam- beek de genadeklap uit te delen. Een voudig balverlies werd Merselo fataal en de spits was opnieuw trefzeker om zijn tweede doelpunt van de middag aan te tekenen: 3-1. Sambeek waande zich vervolgens al zeker van de plaats in de nacompetitie, maar verkeek zich op de veerkracht van Merselo. Jeugd speler Frank Nellissen wees de gasten de goede weg. Vanaf 35 meter schoot hij een vrije trap fantastisch achter de doelman van Sambeek: 3-2. Dit was voor Merselo het sein om de druk ver der op te voeren.. Dat leverde in de 84e minuut uiteindelijk ook succes op. Na een vloeiende aanval over ver schillende schijven schoof de uitste kend spelende rechtshalf Roy Swin- kels de bal onder de doelman binnen: 3-3. Johan Loonen ranselde vlak daar op een inzet van Sambeek nog fraai uit zijn doel, waarna ook Merselo in de slotfase nog enkele keren dichtbij de zege kwam. De inzetten misten echter de overtuiging om de winst en de drie punten mee naar Merselo mee te nemen. Ysselsteyn-America 3-1 (2-0). Doelpunten Ysselsteyn: Phill Versteegen (2x) en Thijs Berkers (strafschop). Ysselsteyn heeft de laatste wed strijd van het seizoen winnend weten af te sluiten tegen America: 3-1. Door de winst van Griendtsveen op SVOC'01 heeft men echter net langs de laatste periode gevist en zit het seizoen er op. Ysselsteyn begon goed aan de wedstrijd en na vijf minuten stond Phill Versteegen plots vrij voor de keeper en nam op fraaie wijze de openingstreffer voor zijn rekening: 1 0. Hierna liet de thuisploeg America alle hoeken van het veld zien en het enige wat Ysselsteyn in deze periode verzuimde te doen was het afwerken van de kansen. America, dat de laat ste weken goed op dreef was, kwam naarmate de wedstrijd vorderde beter in zijn spel. De gasten namen meer risico's en de ruimte voor Ysselsteyn werd groter. Na 35 minuten was het opnieuw raak toen opnieuw Phill Ver- steegen een voorzet op maat van Ron nie Bovee doeltreffend afrondde: 2-0. Pal voor de rust kreeg Versteegen nog een dot van een kans om een zuivere hattrick te scoren, maar ditmaal was hij niet succesvol en bleef de rust stand 2-0 in het voordeel van Yssel- steyn. Na de thee was Ysselsteyn ook de betere ploeg, maar de verschillen waren niet zo groot als in de eerste helft. America wenste niets meer weg te geven en bleef goed meevoetbal- len. Toch waren de beste kansen ook in de tweede helft voor Ysselsteyn. Tegen de verwachting in kwam Ame rica op 2-1 toen Ysselsteyn-verdediger Thijs Berkers zijn broer Rob in de goal kansloos liet met een schampschot. Nog in dezelfde minuut dook Ronnie Bovee in het zestienmetergebied door toedoen van een America-verdediger tegen het gras en de toegekende straf schop werd door Thijs Berkers benut. De marge van twee was daarmee weer hersteld. Verder dan een schot op de kruising van invaller Dennis Teunissen kwam de thuisploeg niet meer. SVOC'01-Griendtsveen 0-1 (0-1). SVOC'01 heeft de laatste compe titiewedstrijd op eigen veld met 0-1 verloren van Griendtsveen. Het was duidelijk dat de gasten nog streden om een prijs, een plek in de nacom- petitie. De gasten waren in de eerste helft sterker dan de thuisploeg voor wie niets meer op het spel stond. Bijna alle duels werden door de gas ten gewonnen en hierdoor kregen zij al vroeg in de wedstrijd de eer ste kansjes. SVOC'01 had over de scheidsrechter niet te klagen, want de man in het zwart gaf twee keer geel waar een rode kaart ook op zijn plaats was geweest. Na een half uur liet SVOC'01 voor het eerst van zich horen. Gijs Dings schoot van circa 25 meter op de paal en in de rebound ging de bal net over. Enkele minuten later was het aan de andere kant raak. Een corner werd door de SVOC-ver- dediging slecht weggewerkt, waarna de aanvoerder van Griendtsveen de 0-1 kon binnentikken. Na de pauze gaf de thuisploeg meer gas. Duels die in de eerste helft werden verloren, wer den nu wel gewonnen. Griendtsveen had nog maar weinig antwoord op de druk van SVOC'01. De thuisploeg kwam zelfs op gelijke hoogte, maar de treffer van Maikel Wismans werd terecht voor buitenspel afgekeurd. Beide ploegen kregen in de slotfase nog enkele kansjes, maar in de uitslag kwam geen verandering meer. Op de slotdag van het seizoen wordt traditioneel afscheid genomen van spelers die stoppen in het eerste elftal van hun club. Zondag was het de beurt aan Joris van Lierop (Leu nen) en Geurt Clevers (SV United). Tien minuten voor tijd kreeg aanvoer der Joris van Lierop (32) thuis tegen Montagnards een publiekswissel. Van Lierop speelde veertien seizoenen onafgebroken in de Leunse hoofd macht. Aanvankelijk als middenvelder en de laatste jaren vooral als verde diger. Hij is de laatste der Mohikanen uit een sterke lichting die aan de basis stond van het kampioenschap in de vierde klasse in 2004. In Meerlo speel- Joris van Lierop ontvangt bij zijn afscheid een bloemetje van trainer Jaap Litjens. de allrounder Geurt Clevers (31) thuis tegen Oostrum zijn laatste competi tieduel. De Meerlonaar kwam twaalf seizoenen uit in de hoofdmacht. Eerst voor Meerlo en sinds de fusie met Wanssum in 2005 voor SV United. Cle- vers is van origine een spits die ook vaker laatste man speelde. Hij scoorde in totaal 84 treffers. Voor Geurt Cle- vers krijgt het seizoen nog een staartje in de vorm van de nacompetitie waar in SV United het verblijf in de vijfde klasse moet zien veilig te stellen. Sportnieuws -info SV Merselo viert op vrijdag 5, zater dag 6 en zondag 7 juni het 50-jarig jubileum van de voetbalvereniging. Ter ere van dit feit wordt er een dorps feest gehouden. Iedereen mag deze dagen komen genieten van muziek, voetbal en de jeugdspelen. De inwoners van Vredepeel wor den bij dit feest betrokken, want veel leden komen uit Vredepeel en veel ouders zijn betrokken bij de orga nisatie. De inwoners van Merselo Een kampioensfoto uit de oude doos. zijn trots op hun club. Enthousiaste leden en een jeugdafdeling met een eigen bestuur zorgen er voor dat de club springlevend is. Het sportcom plex aan het Grootdorp bij de Molen Nooit Gedacht ligt er prachtig bij, vele vrijwilligers zijn dagelijks bezig om zowel jeugd als senioren en veteranen te kunnen laten genieten van voetbal. Het feestprogramma begint op vrijdag met een receptie. Aansluitend gaat de Merselose feestband Rosentaler optreden, met een gastoptreden van Willi aus Kevelaer. Op zaterdag houdt Ooit Venray de jaarlijkse feestdag met een voetbaltoernooi met televisiester ren en een feestavond met Aparty en Earth Wind Fire als special acts. Op zondag staat de jeugd in het middel punt met een zeskamp voor alle kin deren van Merselo en Vredepeel. Het feest wordt afgesloten met een geza- menlijke dinch voor alle inwoners van beide dorpen en vrienden van SV Merselo. De Feestband K-E-E-S zorgt voor de feestelijke noot. Speciaal voor dit feest heeft de sponsorcommissie een Geel/Zwarte Club van 50 in het leven geroepen. Iedereen die de club een warm hart toedraagt mag lid wor den. Aanmelden kan bij een van de commissieleden. Op www.50jaarsvm.nl staat het voetbal door de jaren heen beschre ven. Leunen-Montagnards 2-3 (1-2) Doelpunten Leunen: Rob van Ool (2x, beide uit een strafschop). Voor Leunen zit het seizoen 2008 2009 er op. Voor 200 toeschouwers ging ook de ontmoeting met Montag- nards met 2-3 verloren. De Bergena- ren veroverden door dit resultaat een periodetitel. Door de zege in Leunen belandden de debutanten in 4G op een mooie tweede plaats en gaat de periodetitel van kampioen Vitesse '08 naar Bergen.Voetbalvereniging Leunen kende door diverse omstandigheden een moeilijk seizoen. Omstandigheden die het spel niet ten goede kwamen. Daarnaast was Vrouwe Fortuna slechts sporadisch op bezoek in Leunen. Het degradatiespook lag lange tijd op de loer, maar twee wedstrijden voor het slot van de competitie werden er drie belangrijke punten gepakt tegen Stormvogels. Daardoor passeerden de Oranjehemden Swolgense Boys op de ranglijst. Na de overwinning van de concurrenten uit Swolgen op Ven horst kon men in Leunen opgelucht adem halen en komt het vaandelteam volgend seizoen gewoon weer uit in de vierde klasse. En daardoor kon de thuisploeg afgelopen zondag vrijuit voetballen. Het team van Jaap Litjens wilde het seizoen op een waardige wijze afsluiten. Na een aftastend begin was het Bart van Mil die namens de gasten een afgemeten voorzet in de rechterbovenhoek kopte. De als kee per in de hoofdmacht debuterende jeugdspeler Robin Koenen was kans loos. Lang konden de Bergenaren niet genieten van hun voorsprong: een minuut na het openingsdoelpunt werd een inzet van een Leunen-aanvaller met de hand gepareerd. Scheidsrech ter van Dreumel uit Heesch kende terecht een penalty toe en stuurde Teun Jacobs met rood van het veld. Rob van Ool benutte de strafschop uiterst koel: 1-1. In de 38e minuut namen de gasten een voorschot op de eindzege door wederom met een kop bal te scoren. Ditmaal liet Gijs Custers de Leunen-goalie kansloos. Nadat Juul Janssen een doorgebroken speler hin derde kon ook hij met rood vertrek ken. In de tien tegen tien situatie liet de thuisploeg de beste combinaties zien, maar liep het weer in de val. In de 78e minuut rondde Pascal Ver poort bekwaam een counteraanval af: 1-3. Nadat Leunen opnieuw een kreeg - wederom koel ingeschoten door Rob van Ool - stond de eindstand op het scorebord. Nadat ook de 17-jarige Joost Tolkamp en Coen Nelissen voor de eerste keer hun opwachting in Leu nen 1 mochten maken kreeg Joris van Lierop in de 35e minuut een publieks- wissel. Aanvoerder van Lierop stopt na veertien jaren in het vlaggenschip van Leunen te hebben gespeeld. "Ik heb mijn besluit genomen maar als Leunen was gedegradeerd, had ik er nog eens goed over na moeten denken", aldus van Lierop. Uitslagen VOS A1-Oostrum A1 0-9 Oostrum C1-UDI'19 Beter bed 4-3 Oostrum C2-Hegelsom C2 0-1 Oostrum C3-IVO C3 4-2 Montagnards D1-Oostrum D1 4-1 Oostrum D2-Venlosche Boys D2 0-12 Oostrum E1-Quick Boys'31 E6 5-0 MVC'19 E2-Oostrum E2 19-1 Oostrum E3-Quick Boys'31 E4 4-3 Sparta'18 E9M-Oostrum E4 1-4 Oostrum E5-Volharding E3 8-0 SSS'18 E4-Oostrum E6 6-4 EWC'46 F1-Oostrum F1 2-5 Oostrum F2-Merselo F1 3-0 Oostum F3-Merselo F2 2-2 TSC'04 F3-Oostrum F5 3-2 Oostrum MF1-Ysselsteyn MF1/2 0-11 Oostrum MF2-Ysselsteyn MF1/2 1-7 SV Venray vet.-SV Oostrum vet. 4-1 SV United-SV Oostrum 1-4 JVC Cuijk 4-SV Oostrum 2 2-1 SV Oostrum 3-EWC'46 2 5-2 SV Oostrum 5-America 3 0-10 HRC'27 3-SV Oostrum 6 6-1 VOW/HOBIJ DA1-SV Oostrum DA12-2 Programma donderdag 7 mei SV Oostrum DA1-Venhorst DA1 1930 Programma zaterdag 9 mei Oostrum A1-VVV'03 A1 15.00 Oostrum B1-VVV'03 B1 13.30 Estria C1-Oostrum C1 13.00 Oostrum C2-United C2 12.00 Leunen C3-Oostrum C3 14.00 Montagnards D2-Oostrum D2 12.30 Montagnards E2-Oostrum E1 9.00 Oostrum E2-Spcl Irene E4 9.30 Sparta'18 E5-Oostrum E3 11.00 Oostrum E4-HRC'27 E3 11.30 Stormvogels'28 E2-Oostrum E5 10.00 Oostrum E6-Spcl Irene E6 9.00 Oostrum F1-Venray F5 9.30 Oostrum F2-HBSV F3 10.30 Volharding F4-Oostrum F3 11.00 Oostrum F4-Leunen F6 11.30 Oostrum F5-Melderslo F4 10.00 Hegelsom MF1/2-Oostrum MF1/2 10.30 Oostrum D1 toernooi HBSV Programma zaterdag 9 mei SV Oostrum-Elsendorp 17.00 Programma zondag 10 mei America 3-SV Oostrum 5 11.00 Holthees 3-SV Oostrum 6 11.00 Programma maandag 11 mei Oostrum C3-Venray C7 19.00 Programma dinsdag 12 mei Oostrum E1-United E3 18.30 Oostrum E4-Venray E15 18.30 Uitslagen Elsendorp vet-SV United vet 1-3 SV United M/B-Wittenhorst B 4-1 SV United-SV Oostrum 1-4 SV United 2-SV Swolgense Boys 2 2-3 SV United da.-Volharding da. 0-1 SV United B1co-Wittenhorst B2 1-1 Wittenhorst A2-SV United A1co 0-3 SV United B1co-FCV B1 0-2 SV United B2co-Venlosche Boys B5 4-2 Spcl.Irene C4-SV United C2co 5-6 SV United C3co-Blerick C3 7-1 SV United D1co-Venray D2 0-6 SV United D3gco-Resia D3gco 2-1 SV United E3co-Montagnards E2 0-5 SV United E4co-Wittenhorst E6g 0-11 Volharding F2-SV United F2co 3-2 SV United F4co-Volharding F3g 8-1 SVOC'01 F3-SV United F5co 1-4 SV United F6co-Volharding F6 2-2 HRC'27 MF 1+2-SV United MF 3+4 7-19 Programma donderdag 7 mei SV United E1co 4 tegen 4 18.00 SV United E2co-Swolg. B. E1co 18.30 Programma zaterdag 9 mei Resia-SV United 17.00 SVV Vet.-SV United Vet. 17.00 SV United A1co-Volharding A2 14.30 Kronenberg B1co-SV United B1co 15.00 FCV B2-SV United B2co 14.30 MVC'19 C1-SV United C1co 13.00 Oostrum C2g-SV United C2co 12.00 Stormvogels C2-SV United C3co 11.30 Leunen D1-SV United D1co 11.30 SV United D2gco-Spcl.Irene D4 9.00 SV United D3gco-Leunen D4g 9.00 Venlosche Boys E1-SV United E1co 10.00 Belfeldia E1-SV United E2co 9.00 Baarlo E4-SV United E4co 10.30 SV United F1co-Kronenberg F1g 9.00 SV United F2co-America F1 11.00 SVOC'01 F1-SV United F3co 11.00 TOP'27 F2co-SV United F4co 11.30 SV United F5co-EWC F2 11.00 Leunen F5g-SV United F6co 9.00 SV United MF 1+2-Resia MF 1+210.00 Programma woensdag 13 mei SV United C1co-Volharding C2 19.00 HRC'27 D2g-SV United D3gco 18.30 Programma donderdag 14 mei HRC'27 C1-SV United C3co 19.00 in de strijd tegen de ziekte van Duchenne www.mudhunters4duchenne.nl Uitslagen Olympia'18 8-SVOC'01 4 3-1 SVOC'01-Griendtsveen 0-1 SVOC'01 2-Wittenhorst 7 7-0 Resia 4-SVOC'01 4 1-2 Holthees 3-SVOC'01 5 0-1 TOP'27 vet-SVOC'01 vet 0-2 SVOC'01 F3-SV Oostrum F3G 0-4 SVOC'01 B1-Merselo B1G 6-1 RK SV FCV B2-SVOC'01 B2 1-1 Baarlo C2-SVOC'01 C1 1-3 SVOC'01 C2G-HBSV C2 0-14 America D1-SVOC'01 D1 5-2 Wittenhorst E2-SVOC'01 E1 5-1 MVC'19 E4G-SVOC'01 E2 3-1 SVOC'01 E-3-GFC'33 E6G 2-2 Stormvogels F1-SVOC'01 F1 2-6 SVOC'01 F2-TOP'27 F2Co 9-1 SVOC'01 F3-SV United F5Co 1-4 Programma donderdag 7 mei Venl. Boys B2-SVOC'01 B1 19.00 Programma zaterdag 9 mei Leunen B1-SVOC'01 B1 15.00 SVOC'01 C1-GFC'33 C1 14.30 Baarlo C3-SVOC'01 C2 12.00 SVOC'01 D1-Merselo D1G 10:30 SVOC'01 E1-Melderslo E1 11.30 SVOC'01 E2-Wittenhorst E4 9.30 Sparta'18 E8-SVOC'01 E3 11.00 SVOC'01 F1-SV United F3Co 11.00 Melderslo F3-SVOC'01 F2 10.30 America F2-SVOC'01 F3 9.30 SVEB MF1-SVOC'01 MF1 11.00 SVEB MF2-SVOC'01 MF2 11.00 SVOC'01 vet.-EWC'46 vet. 17.00 Programma zondag 10 mei SVOC'01 2-SVEB 3 11.30 Olympia'18 9-SVOC'01 4 10.00 Programma woensdag 13 mei SVOC'01 E1-HBSVE3 18.30 Uitslagen SSS'18-NWC 1-1 SSS'18 2-Toxandria 2 3-0 SSS'18 3-SV Venray 5 2-3 SIOL 2-SSS'18 4 7-4 SSS'18 5-Excellent 3 3-1 Dames Prinses Irene-SSS'18 6-2 Stormvogels'28-SSS'18 2 1-7 Programma zaterdag 9 mei U22-WB Giants 19.15 U14-1-BC Lieshout U14-1 19.15 KNBB Bandstoten A klasse Tegelen tegen VOP/DWH werd 5-2. Het team wist 2 punten te halen in Tegelen. Jac Litjens 2 punten gem. 2.00 HS 10. KNBB Bandstoten B klasse VOP/DWH won van Den Hook met 4-3. Math Sie- bers 2 punten gem.1.15 HS 7. Maikel Hendrickx 2 punten gem. 1.08 HS 6. KNBB Jeugd Finale regio Zuid Neder land afdeling 2 gehouden op 3 mei in Eindhoven. Het jeugdteam van VOP/ DWH heeft zich geplaatst voor deze finale. De spelers Guido Kauffeld, Joris Michels, Kevin Voermans en Maikel Hendrickx wonnen alle rondes met 4 2 en behaalden een eerste plaats met 97 procent. Door dit resultaat gaan ze op 6 en 7 juni naar de Nederlandse kampioenschappen in Rosmalen. Programma: 12-5 Bandstoten A klasse Reuver 03- VOP/DWH KNBB. 14-5 Bandstoten B klasse VOP/ DWH-De Pruuvers KNBB. In de huisleague zijn twee duide lijke verrassingen te noteren. In een directe confrontatie met nummer twee Rocket Pins liep lijstaanvoerder Pinpakkers een forse dreun op, door met 3,5 - 24,5 het onderspit te del ven. Alleen de beste speler van de dag Richard Addae (202 500), die tevens een driepunter scoorde en nieuwe ling Melvin Hendriks, die voor het laatste halve puntje zorgde, waren in staat punten te pakken voor de koplo per. In alle drie games was opponent Rocket Pins duidelijk slagvaardiger en daarbij realiseerden zij dan ook meer individuele punten: zowel Roel Wol- ters als Quincy Vermeulen scoorden het maximale aantal van drie punten en ook Thijs Verasdonck zat er met 2,5 punten heel dicht tegenaan. Een duidelijk dik verdiende overwinning voor de runner-up. Ook de nummer laatst Lucky Pins verraste met een dikke overwinning tegen Power Pins. Met 23,5 - 4,5 werd de grootste sei zoenszege binnengehaald.Alleen in de eerste game ging het er spannend aan toe, maar was Lucky Pins met 10 pins verschil een fractie sterker. Daarna kwam Power Pins er niet meer aan te pas, al pikte Carmen Dabrowski wel haar drie persoonlijke punten mee. In de overige twee games was Lucky Pins duidelijk de meerdere met de Monya Kuysters (192 414) als beste speelster van de dag in de gelederen en een prima spelende Melvin Ver meulen met 169 450 en boekte daar mee een zeer nuttige overwinning. In de stand heeft Pinpakkers (141,5 punten) wel nog een voorsprong van 18,5 punten ten opzichte van Rocket Pins (123), maar het verschil is duide lijk nog wel te overbruggen. Hoewel Lucky Pins met 89 punten nog wel in het bezit blijft van de rode lantaarn, is de achterstand op Power Pins inmid dels geslonken tot 5,5 punten, waar door er op het einde van het seizoen nog van alles mogelijk is. Zaterdag 9 mei gaan Richard Addae en Melvin Vermeulen naar den Bosch om deel te nemen aan de Dag der Kampioenen, een evenement waar de meeste kam pioen van Nederland in de diverse leeftijdsklassen tegen elkaar uitkomen om uit te maken wie zich kampioen der kampioenen mag noemen. De overige leden spelen huisleague vanaf 11.15 uur. redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.nl

Peel en Maas | 2009 | | pagina 26