Deurne krijgt zes punten in mindering Nick Bronzwaer nieuwe aanwinst Venray Bas van Aken-;^ winnaar De Schijnwerper mc»H Summa Topschutters Klassement I FLE> TRONICS Donderdag 7 mei 2009 - Pagina 23 Trainer Jan Poels: "Zondag vol vertrouwen naar Gemert" SV Ysselsteyn Individueel klassement SV Merselo BVV'27 SV Geijsteren Venray verbreekt record Arbiter haakt af bij Venray-Longa PEEL EN MAAS top inn town j MIM I Hoofdsponsors: faflflaaa SPORT2000 SSS'18 en Volharding hebben ervaring met nacompetitie twn> Sportnieuws -info Venray verplettert Longa: 9-0 Wout Gommers neemt het doel van Longa onder vuur Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. Wat niemand voor mogelijk had gehouden, is toch gebeurd. Volharding is op de slotdag van de competitie onttroond als trotse leider van het teamklassement. Volharding scoorde niet en bleef op 51 treffers staan, maar door de negenklapper van SV Venray tegen Longa is de hoofdklasser met in totaal 52 doelpunten Volharding voor bijgestreefd. SV Venray heeft als enige club daarnaast nog een wedstrijd tegoed. Ysselsteyn is met 49 doelpun ten derde geworden. In het individuele klassement gaat Tom Hendriks (Leunen) met achttien Uitslagen Neerkandia Al-Ysselsteyn A1 4-1 DVG Bl-Ysselsteyn B1 6-4 Ysselsteyn Cl-Lierop C1 3-0 Mulo C2-Ysselsteyn C2 1-5 Ysselsteyn D1G-ONDO Dl 2-1 Lierop D2-Ysselsteyn D2 5-4 Ysselsteyn E2-Someren E5 4-3 Deurne E6-Ysselsteyn E3 1-3 Ysselsteyn E4-Bruheze E6 1-5 Ysselsteyn F1-Bruheze F2 2-1 Ysselsteyn F2-HVV Helmond F1 5-1 SPV F3-Ysselsteyn F3 11-2 Oostrum MF1-2-Ysselsteyn MF1-2 1-19 Programma zaterdag 9 mei Someren A3-Ysselsteyn A1 15.30 Ysselsteyn B1-ONDO B1 15.00 Ysselsteyn C2-NWC C5 14.00 Ysselsteyn D1G-Bavos D1 12.15 Ysselsteyn E1 toernooi ZSV 9.45 Ysselsteyn E2 toernooi ZSV 9.45 Ysselsteyn E3 toernooi ZSV 9.45 Ysselsteyn E4 toernooi ZSV 9.30 Ysselsteyn E5 toernooi ZSV 9.45 Ysselsteyn F1 toernooi ZSV 14.00 Ysselsteyn F2 toernooi ZSV 14.15 Ysselsteyn F3 toernooi ZSV 14.00 Montagnards MF1-2-Ysselsteyn MF1-2 10.30 Ysselsteyn MF3-4-Montagnards MF3-4 11.00 Programma maandag 11 mei Bruheze D5-Ysselsteyn D2 19.00 Bavos E4G-Ysselsteyn E2 19.00 Programma dinsdag 12 mei Ysselsteyn C2-SC Helmondia C5 19.00 Ysselsteyn E1-ONDO E1 18.45 Ysselsteyn F2-Deurne F5 19.00 Programma woensdag 13 mei Liessel C1-Ysselsteyn C1 18.45 Ysselsteyn F3-ONDO F4 18.45 Uitslagen Ysselsteyn-America 3-1 SVEB 2-Ysselsteyn 2 2-3 Ysselsteyn 3-Stormvogels'28 2 1-0 Ysselsteyn 4-SVEB 4 2-2 Leunen 5-Ysselsteyn 5 1-0 Leunen-Veteranen 1-1 Programma zaterdag 9 mei Veteranen-SJVV 17.00 treffers nog steeds aan de leiding. Freek Thoone (SV Venray) staat twee de met vijftien doelpunten, maar kan op de slotdag van de competitie Hen driks, die net als alle andere amateur voetballers is uitgespeeld, nog achter halen. De derde plaats wordt gedeeld door Stan van Raaij (SSS'18), Michiel Santegoeds (Holthees) en Bob Crooij (SV Venray) met elf goals. Teamklassement 1) SV Venray 52 2) Volharding 51 3) Ysselsteyn 49 4) Oostrum 46 5) SSS'18 en SV United 37 7) TOP'27, Leunen en Holthees 36 10)) Swolgense Boys 35 11) Merselo 25 12) SVOC'01 21 13) BVV'27 14 1) Tom Hendriks (Leunen) 18 2) Freek Thoone (SV Venray) 15 3) Stan van Raaij (SSS'18), Michiel Santegoeds (Holthees) en Bob Crooij (SV Venray) 11 6) Chris van Duijnhoven (Volharding), Paul Jeurissen (SV Ysselsteyn), Johan Vullings (Volharding), Geurt Clevers (SV United), Chris Wilschut (Oostrum) en Phil Versteegen (Ysselsteyn) 10 12) Marc Blenckers (Volharding), Kevin Tissen (Swolgense Boys) 8. Uitslagen Sambeek-Merselo 3-3 Sambeek 2-Merselo 2 4-1 Merselo 3-Olympia'18 9 5-1 SVOC'01 B1-Merselo B1G 6-1 SV Quick Boys C1-Merselo C1G 7-3 SVEB D1-Merselo D1G 3-3 SV Venray E4-Merselo E1G 5-1 SV Oostrum F2G-Merselo F1G 3-0 SV Oostrum F3G-Merselo F2G 2-2 Kronenberg F2G-Merselo F3G 5-1 Merselo vet-Holthees 1-1 Programma zaterdag 9 mei Leunen 6-Merselo 3 18.00 HegelsomA1-Merselo A1G V1330 SVS vet-Merselo vet 17.00 Venlosche Boys B2-Merselo B1G V13.45 Sparta'18 C1-Merselo C1G V12.15 SVOC'01 D1-Merselo D1G V9.30 Merselo F1G-SSS'18 F2 B.9.30 Merselo F2G-SV Venray F14 B.8.30 Merselo F3G-Wittenhorst F9 B.8.30 Merselo MF-RK SV FCV MF B.8.30 Programma maandag 11 mei HBSV A2-Merselo A1G Y17.30 Programma donderdag 14 mei MVC'19 C1-Merselo C1G V17.45 Uitslagen SV United/BVV'27 Vet-Wittenhorst Vet 4-1 RKDSO-BVV'27 2-2 Stormvogels 4-BVV'27 2 4-2 ONDO DA1-BVV'27 DA1 6-0 Programma zaterdag 9 mei Resia Veteranen-SV United/BVV'27 Veteranen 17.00 Programma zondag 10 mei Montagnards 5-BVV'27 2 11.00 Programma dinsdag 12 mei BVV'27 DA1-VOS DA1 19.30 Uitslag Geijsteren-Sambeek 3 2-3 Programma zaterdag 9 mei GFC'33-Geijsteren 16.30 De tuchtcommissie van het amateurvoetbal heeft bij Deurne zes punten in mindering gebracht, vanwege het ongerechtigd opstel len van Sergei Temrukov. De KNVB maakte de straf vrijdagmid dag bekend. Daardoor was Venray al voor de thuiswedstrijd tegen Longa verzekerd van handhaving in de hoofdklasse B. Door Henk Willemssen Venray zette begin april de voet balbond op het spoor en vroeg om een onderzoek. Venray had sterk het vermoeden dat de nieuwe aanwinst Sergei Temrukov niet speelgerech tigd was. Op donderdag 2 april deed de Rus Venray persoonlijk de das om met een doelpunt en een assist. Ven- ray verloor dat belangrijke degradatie duel in Deurne met 2-1. Bestuurslid Peter Rongen kreeg via Geldrop lucht van de zaak. Geldrop had tijdens de winterstop tevergeefs geprobeerd Temrukov in te lijven. Geldrop, dat valt onder het district Zuid I, kreeg nul op rekest bij het bondsbureau. De dertigjarige Rus zou dit seizoen al een bindende wedstrijd hebben gespeeld voor Dynamo Tbilisi. Omdat het ver zoek na het sluiten van de transferpe riode op 31 januari werd gedaan, ving Geldrop bot. Deurne, dat behoort tot het district Zuid II, slaagde er daarentegen wel in Temrukov - zonder overschrijving en na 31 januari - speelgerechtigd te krijgen. Behalve Venray heeft later ook Baro nie protest aangetekend bij de KNVB. Deurne had de speler aangemeld onder de naam Temryukov. De club uit Breda verspeelde op zondag 13 april zijn koppositie in de hoofdklas se B na de 3-2 nederlaag bij Deurne. De KNVB bevestigt nu dat Temrukov inderdaad niet speelgerechtigd is, omdat hij buiten de reguliere over schrijvingsperiode werd aangetrok ken. "Hoewel de tuchtcommissie geen opzet vermoedt, wordt de vereniging wel ernstige nalatigheid verweten", zo meldt het persbericht van de KNVB. Nick Bronzwaer (20) is de tweede versterking voor Venray. Eerder strikte de hoofdklasser al aanvaller Wesley Plugers van Gel drop. Nick Bronzwaer is een aanvallend ingestelde middenvelder die ook centraal in de achterhoede goed uit de voeten kan. Hij is dit seizoen aan voerder van Jong Helmond Sport dat onlangs kampioen werd in de eerste divisie. Op 20 april hielp Bronzwaer zijn ploeg aan het kampioenschap door tegen Jong FC Den Bosch de winnende treffer binnen te koppen. Voor eerst sinds 25 jaar maakt Jong Helmond Sport zijn opwachting in de eredivisie. Nick Bronzwaer zal er komend seizoen niet meer bij zijn. Hij heeft bewust voor een overstap naar Venray gekozen. "Een technisch vaar dige voetballer met een goed tactisch inzicht", zo omschrijft bestuurslid Peter Rongen de nieuwe aanwinst. Bronzwaer is 1,86 meter en twee benig. "Hij speelt nu vijf jaar bij Hel mond Sport en hij zit dicht tegen het "Voor beide keren dat Temrukov in het eerste elftal van Deurne is uitge komen, krijgt het team drie winstpun ten in mindering en een boete van 125 euro. Tegen deze straf is beroep mogelijk." Het bestuur van Deurne is het niet met de straf eens en heeft al schriftelijk bezwaar aangetekend bij de KNVB. Het is overigens wel vreemd dat de KNVB alleen de wedstrijden tegen Venray en Baronie in de straf heeft betrokken. Terwijl Temrukov in totaal vier keer voor Deurne in actie kwam. Op zondag 29 maart maakt hij als invaller zijn debuut in de thuiswed strijd tegen DESK, die Deurne met 1-0 won. Vijf dagen later, op donder dag 2 april, verscheen de Rus in het inhaalduel met Venray voor het eerst in de basis. Dat was ook het geval in de daaropvolgende uitwedstrijd tegen Longa op 5 april. Dit treffen eindigde in 1-1. Op 13 april thuis tegen Baro nie kwam Temrukov voor het laatst in actie. Hangende het onderzoek durfde Deurne de ex-prof daarna niet meer op te stellen. Venray legt zich neer bij de uit spraak. "De KNVB heeft duidelijk voor een politieke oplossing gekozen. Het was ook een complexe zaak", vindt Peter Rongen die verwacht had dat het duel Deurne-Venray zou moe ten worden overgespeeld. "Want wij hebben als enige binnen de termijn beroep aangetekend. Baronie was te laat maar die club is uiteindelijk het zwaarst gedupeerd. Dit kan hen wel eens het kampioenschap kosten." Rongen wijst erop dat niet alleen de vier betrokken clubs - waartegen Temrukov ten onrechte in actie kwam - maar de gehele hoofdklasse B er indirect bij betrokken is. "Het heeft zowel invloed op de titelstrijd als op de degradatie. JVC Cuijk heeft er nu het meeste baat bij. Zij ontlopen de dreigende nacompetitie terwijl die club er niet direct bij betrokken is." De KNVB zal vermoedelijk morgen (vrijdag) een uitspraak doen over het protest van Deurne. eerste elftal aan. Voor ons is hij net als Wesley Plugers een meerwaarde", vindt Rongen. Nick Bronzwaer woont in Weert en hij genoot zijn jeugdopleiding bij Wilhelmina'08 waar hij van 1993 tot 2004 speelde. Venray is momenteel nog met één mogelijke aanwinst in gesprek. "Als hij komt dan wordt dat de laatste versterking", zegt Peter Rongen. "Er heeft zich wel een tiental spelers aan gemeld. Kennelijk heeft Venray toch veel aantrekkingskracht. Er zaten wel enkele leuke voetballers bij maar het waren geen directe versterkingen voor onze hoofdmacht. Bovendien willen we geen duiventil worden. We hebben zelf een goede jeugdoplei ding en we streven naar een herken baar elftal met veel Venrayse jongens erin." De huidige selectie blijft volledig intact. Rongen vreest niet dat er in de overschrijvingsmaand mei nog spe lers op de valreep vertrekken. "Nee, als spelers hun ja-woord geven, dan moet ik er op kunnen vertrouwen dat ze blijven." Venray-Longa 9-0 (4-0). Doelpunten: 19. Bob Crooij 1 0; 25. Freek Thoone 2-0; 27. Tom van Bergen 3-0; 32. Sander Len ders 4-0; 46. Senid Kukuljac 5-0; 55. Senid Kukuljac 6-0; 58. Freek Thoone 7-0; 68. Senid Kukuljac 8 0; 71. Bob Crooij 9-0. Scheidsrech ter: Laarhuis (Ambtdelden). In de 32e minuut vervangen door Eng- bers (Oldenzaal). Toeschouwers: 700. SV Venray: Nabbe; Van Mil (21. Keijzers), Ooms, Lenders en Cus- ters; Van Bergen, Snijders (64. Mardjani), Kukuljac en Gommers (70. Hlimi); Crooij en Thoone. Door Jan Leijsten Terwijl andere hoofdklassers steken laten vallen, houdt Venray de concentratie vast. Natuurlijk kwam met Longa - al weken gele den gedegradeerd - het snoepje van de week voorbij op de Wieën. Het werd door een gretig Venray gulzig verorberd. Niets lieten de manschappen van Jan Poels heel van hun medepromovendus. Met het 9-0 verlies mochten de zwak ke Tilburgers nog niet eens kla gen ook. SSS'18 en Volharding zijn inmid dels ervaren deelnemers aan de nacompetitie. De Overloners ver schijnen zondag thuis tegen Heer len al voor de achtste keer aan de aftrap van het toetje. Voor Volhar ding wordt het alweer de vijfde deelname. De tweedeklassers uit Overloon en Vierlingsbeek komen elkaar in elk geval niet tegen in de eerste twee rondes. Het zou alleen nog kunnen in de finale en daar van wordt al stilletjes gedroomd in beide kampen. Na twee kampioenschappen op rij klom SSS'18 in een ruk op van de vier de naar de tweede klasse. Het kan niet op met de voetbalsuccessen in Over- loon, want nu strijden de geel-zwar- ten om een plek in de eerste klasse. De eerste tegenstander Heerlen is een grote onbekende. De Zuid-Lim burgers eindigden op de derde plaats in de tweede klasse G, terwijl SSS'18 als vierde eindigde in 2H. Aanvoerder Wout Janssen (24) heeft er veel zin in. "Jazeker, we zullen er vol voor gaan. Ik weet het, we hebben al veel bereikt. We hebben echt een superseizoen gedraaid." De Overloners spelen zon dag thuis en een week later op zon dag 17 mei volgt de uitwedstrijd in Heerlen. "Ik ken die ploeg helemaal niet", zegt Janssen. "Maar we zijn alle maal erg enthousiast. Er zullen ook weer veel supporters met bussen meereizen naar Heerlen. Het voetbal leeft momenteel enorm in Overloon. Wij kunnen zondag onbevangen spe len, we voelen geen druk. We vinden het al prachtig dat we zover gekomen zijn. En het succes smaakt naar meer." Het programma voor de tweede ronde staat al in grote lijnen vast. Mocht Volharding verder komen, dan treft het Someren, de nummer tien van de eerste klasse D. De winnaar van Heerlen-SSS'18 is gekoppeld aan de winnaar van de tweestrijd SVC 2000 tegen Willem I. Ook in de twee de ronde is er een dubbele wedstrijd. Dat geldt niet voor de finale die op neutraal terrein wordt gespeeld.Wout De Venrayse bedoelingen werden al snel duidelijk. Direct werd het offensief richting het vijandelijke doel ingezet. Bij de vele vrije trappen en corners was centrumverdediger San der Lenders steevast aan de frontlinie te vinden. Toch kon Longa het in het eerste kwartier nog aardig bijbenen. Toen Venray het gaspedaal wat ver der indrukte, was het evenwel snel gebeurd met de Tilburgers. Bob Crooij en Freek Thoone lieten de kans op de openingstreffer liggen. Op aangeven van Thoone vanaf rechts wipte Bob Crooij de bal handig over Longa-sluit- post Jos van Gisteren: 1-0. De ban was gebroken. Rechtsachter Angelo van Mil moest al snel geblesseerd afhaken. Hij werd vervangen door Ruud Keijzers. Het deerde de thuisclub niet want de rood-witte sneltrein was inmiddels vertrokken. Senid Kukuljac - de ver vanger van de geschorst Bas Joosten - passte op Luuk Snijders die binnen door Freek Thoone vond: 2-0. Vlak daarna een voorzet van Thoone naar de scherp opgestelde Tom van Ber gen die van dichtbij 3-0 liet aanteke nen. Na ruim een halfuur liep arbiter Laarhuis een spierblessure op en hij Janssen hoopt op het droomscenario waarin aartsrivaal Volharding uiter aard de tegenstander is in de eind strijd. "Het zou heerlijk zijn als we Volharding in de finale zouden treffen. Alleen hoop ik dan wel op een beter resultaat voor ons." SSS'18 verloor in de competitie beide derby's met mini male cijfers (0-1). De laatste nacompetitie speelde SSS'18 drie jaar geleden. De Overlo ners waren na kampioen Olympia'18 als tweede geëindigd in de vierde klasse G. SSS'18 begon met de uitwed strijd tegen Herpinia, die met 3-0 werd verloren. Thuis op 18 mei 2006 waren de geel-zwarten belust op revanche. SSS'18 was op de goede weg, toen Bas Joosten ruim een halfuur voor tijd uit een strafschop de 3-1 scoorde. In het tumult dat daarna ontstond, kreeg Wout Janssen de rode kaart. Met tien man kwam de Overloonse ploeg niet verder dan 3-2 en was uitgeschakeld. "Dat was het dieptepunt uit mijn carrière", zegt Janssen. "Ik wilde snel de bal pakken en de scheidsrechter dacht dat ik iemand had geslagen. Dat was echt balen en er kwamen dikke tranen na afloop. Hopelijk kan ik die nare herinnering nu wegpoetsen." In het seizoen 1989/90 voerde de KNVB voor het eerst periodetitels in het amateurvoetbal in. De nacompe- titie was toen nog niet zo uitgebreid als nu. Volharding en SSS'18 waren de deelnemers van het eerste uur. Eersteklasser Volharding wist door de 2-1 zege op RKONS in Maasbracht te promoveren naar de hoofdklasse. Ook vierdeklasser SSS'18 was succesvol. In Blerick wonnen de geel-zwarten met 4-1 van Swalmen en voor eerst in de clubhistorie stapte SSS'18 de derde klasse binnen. Volharding acteerde negen jaar later voor de tweede keer in de nacompeti- tie. Na de 3-1 zege op Swift werden de rood-witten in mei 1999 voor eigen publiek uitgeschakeld door Venray (1-2). In het seizoen 2001/02 eindig den de Vierlingsbekers als tiende in de eerste klasse D. Voor klassenbe- moest de strijd staken. Na een opont houd van een kwartier hervatte zijn assistent Engbers het duel. De onver wacht vroege pauze luwde de Ven- rayse aanvalsdrift niet. Het verzet van Longa was daarentegen grotendeels verdwenen. Direct na de hervatting kopte de opgekomen Sander Lenders hard de 4-0 tegen de touwen. Het was de eerste competitietreffer van de ex-VVV'er die tijdens de winterstop overkwam van Straelen. Wout Gom- mers, die wel eens in betere doen is geweest, schoot zonder inspiratie over. Even werd Longa dreigend maar Sander Lenders wendde het gevaar af ten koste van een blessurebehande ling. Bij het begin van de tweede helft was het weer als vanouds. De attente Senud Kukuljac schoot de 5-0 binnen. Negen minuten later, aangespeeld door Thoone, was het weer raak en trof Kukuljac de dak van het doel: 6-0. Maar Freek Thoone was er niet enkel voor de assists. Handig werkte de Ven- rayse topscorer, die de aanvoerders band van de gewisselde Gommers overnam, de bal over Longa's doelman heen: 7-0. Bob Crooij zette Kukuljac vrij voor het doel maar ditmaal zon der resultaat. Longa wist daarna zelfs houd moest Volharding aantreden tegen Blauw Geel. Thuis werd met 1-0 gewonnen, maar na het 3-0 verlies in Veghel moest Volharding terugkeren naar de tweede klasse. De laatste nacompetitie verliep in mei 2003 dramatisch voor de Vier- lingsbeekse club. Na de 1-0 uitneder laag bij Mheerder Boys, bleven de Brabanders voor eigen publiek op 2-1 steken. Richard van Daal veroorzaakte diep in de blessuretijd, bij een 2-0 stand, een penalty waaruit Mheerder Boys op 2-1 kwam. Van Daal kreeg rood en in de strafschoppenserie trokken de Zuid-Limburgers alsnog aan het langste eind doordat Patrick Korsten de laatste penalty op de paal schoot. Na de eerste keer in 1990 kende ook SSS'18 weinig succes meer in De 9-0 zege op Longa is de groot ste overwinning die Venray ooit in de hoofdklasse behaalde. Het vorige record dateert van 20 mei 1991 toen Venray op de slotdag van de com petitie thuis met 9-2 won van BVV. Reinold Wiedemeijer, de huidige top- scheidsrechter, was met drie treffers het meest productief. Jack Lenssen scoorde tweemaal en ook de tegen woordige trainer Jan Poels droeg met een doelpunt zijn steentje bij aan de 9-2 zege. Venray is nu met 52 tref fers de meeste scorende ploeg in de hoofdklasse B. Met de uitwedstrijd tegen Gemert nog voor de boeg hebben de rood-witten het seizoen record al geëvenaard. In het seizoen 1987/88 eindigde Venray als derde met 52 doelpunten. Een seizoen later, het kampioensjaar 1988/89, bleef de teller op 'slechts' 41 treffers steken. Theo Philipsen was met veertien doelpunten, gescoord in de jaargang 1987/88, de meest scorende Venrayse speler in een hoofdklasseseizoen. Met zijn twee treffers tegen Longa verbrak Freek Thoone dit record. De Leune- naar bracht zijn totaal op vijftien. met een 'droomkans' geen raad. De Venraynaren lieten snel zien hoe het wel moest. Crooij gaf Kukuljac de bal op een presenteerblaadje en dat was nummer drie voor Senid binnen 22 minuten: 8-0. Net geen loepzuivere hattrick want daarvoor was Thoone met de 7-0 de 'spelbreker'. Met nog twintig minuten op de klok leken de dubbele cijfers haalbaar. Toch was er geen enkele supporter die 'Tien, tien, tien' scandeerde. Was het bescheidenheid of de onbekend heid met de zeldzaam productieve bui. De 9-0 kwam nog wel tot stand. De maker was Bob Crooij die Venrays eerste én laatste treffer produceerde. Senid Kukuljac, een begenadigd voetballer, kon zonder uit zijn dak te gaan zijn vreugde niet op. Via de C1 van Someren, waar de 20-jarige Ser viër voorheen woonde, kwam hij bij Venray terecht. "Ja, het ging inderdaad wel lekker. Het is heerlijk om drie keer te scoren. En dan ook nog voor het eerst samen met mijn zaalvoetbal maatjes Gregory Mardjani en Khalid Hlimi in Venray 1. Dat maakt het alle maal nog mooier." Zondag in Gemert probeert Venray de kroon op een fraaie eindsprint te zetten. "We gaan er vol vertrouwen heen", liet trainer Jan Poels weten. de nacompetitie. In 1993 werd met 8-3 van Leunen gewonnen, maar Wanssum bereikte de tweede ronde door de 5-2 zege. In 1996 behaalde SSS'18 ten koste van Vitesse'08 (1-1) en Sparta'18 (4-2) opnieuw de finale, waarin wederom Swalmen in Blerick de tegenstander was. Ditmaal liep het minder goed af en de Overloners ver loren met 1-4. In het seizoen 2000/01 werd SSS'18 in de eerste ronde uit geschakeld door MVC'19 dat beide keren met 2-0 won. Ook in 2003 overleefden de Overloonse vierde klasser de eerste ronde niet. Na de 1-1 uit bij DVG, verloren de geel-zwarten thuis met 1-2. Een jaar later sneuvelde SSS'18 al snel tegen Nulandia na twee nederlagen (1-3 en 1-5). En de laatste keer in 2006 liep het dus mis tegen Herpinia. Na een halfuur verstapte arbiter Laarhuis zich tijdens het hoofd klasseduel Venray-Longa. De leidsman uit Ambtdelden (Over ijssel) liep een spierblessure op en hij kon niet meer verder. Na 31 minuten werd daarom al een vervroegde pauze ingelast. Het arbi trale trio verdween met de 22 spelers naar het kleedlokaal. Ondertussen zocht bestuurslid Herman Zegers naarstig naar een oplossing. Na een oproep meldde Math van den Beker- om zich. De voormalige arbiter is ook enkele jaren grensrechter geweest bij de Venrayse hoofdmacht. Van den Bekerom nam de vlag over van assi stent Egbers uit Oldenzaal, die op zijn beurt de fluit ging hanteren. Na het oponthoud van een kwartier werd de wedstrijd hervat. Tijdens de 'echte' rust bleven de ploegen op het veld en ze begonnen na welgeteld zeven minuten alweer aan de tweede helft. Pas na half vijf klonk het eindsignaal op sportpark de Wieën. De eindstand: 1) Bas van Aken (Swolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) en Angelo van Mil (Venray) 10 punten 4) Ludo Gommans (Holthees) en Bram Lensen (SV United) 9 punten 6) Koen van Bree (SSS'18), Ruud van Ool (Leunen) en Willem Reijntjes (SV United) 8 punten 9) Rob van Ool (Leunen), Sander Peeters (Ysselsteyn), Luc Maas (SVOC'01) en Sander Oudenhoven (Volharding) 7 punten 13) Jean Arts (BVV'27) en Ramon Rutten (Swolgense Boys) 6 punten 15) Chris van Duijnhoven (Volharding) en Dirk de Brouwer (Merselo) 5 punten 17) Ward van Rijswick (TOP'27) en Bram Dekkers (SSS'18) 4 punten 19) Steef Emons en Chris Wilschut (beiden Oostrum) 3 punten Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 m m MEMBERS VAN Venray ■■■■Jl Kledingsponsors: SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heldens GOLDEN MEMBERS: Art.com Bavaria Winters Liessel De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep De Golfhorst van Haren Autobedrijven B.V. Hamilton Makelaardij Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Seacon Logistics Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat, accountants en fiscalisten B|A|S Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Claasen Bouw en Vastgoed BV Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Kortenbos MBC Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij- tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuypers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Strategisch Advies Actie, Willie Koonings Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Van Dijck Bouw en Industrie BV VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Wilms Bestratingen Partycentrum "De Witte Hoeve" WIKO Investments Wonen Venray Wout Janssen (SSS): We gaan er vol voor De redactie van Peel en Maszet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 w lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS'18, Volharding en Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwerper op de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het rayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat w end gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan w hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschik wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Ger Schlooz, eigenaar van Sport-Inn, de sponsor van deze rubriek, was met zijn voorspellingen net iets beter dan de redacteuren Ron Koenen en Henk Lammen van Peel en Maas. Schlooz kwam uit op vier punten tegenover de redactie drie. Bas van Aken (Swol gense Boys) is dit jaar de winnaar geworden van de rubriek De Schijn werper op. Van Aken behaalde twaalf punten, twee puntjes meer dan Freek Thoone en Angelo van Mil (beiden van SV Venray) die de tweede plaats delen met tien punten. Van Aken mag voor het nieuwe voetbalseizoen een paar mooie voetbalschoenen gaan uitzoeken bij Sport-Inn. Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2009 | | pagina 23