TOP'27 verliest laatste thuisduel Leunen uit de degradatiezone United capituleert in slotfase cre^tai tieve ieder een 1 Venray klimt naar zesde plek (Sport-I '//I/I Summa Topschutters] Klassement ve niers PEEL EN MAAS Woensdag 29 april 2009 - Pagina 24 tóp inn town fi AlHfJJJJJZJ hO keuten van loon Matchwinnaar Erik Ermers scoort in slotseconden: 1-0 "AvENS>a ~y 32 punten en nog steeds niet veilig in hoofdklasse Veel beslissingen vallen op laatste competitiedag FLE> TRONICS SPORT2000 Ger Schlooz redactie Venray-Longa 3-1 3-0 SVC 2000-Volharding 1-2 1-1 SSS'18-NWC 2-1 2-0 Leunen-Montagnards 1 -3 1 -1 Swolgense Boys-Sparta'18 2-2 2-1 DEV Arcen-Holthees 1-2 1-1 SV United-Oostrum 1-3 0-2 SVOC'01-Griendtsveen 1 -1 1 -2 RKDSO-BVV'27 1 -2 3-1 Sambeek-Merselo 3-1 1 -2 Bram Lensen (SV United) deed het uitstekend met zijn voorspellingen. Hij behaalde maar liefst negen punten, tegenover Peel en Maasredacteur Ron Koe nen zeven. Lensen verdient daarmee een bal voor de jeugdafdeling van zijn club en staat in het klassement in de kopgroep. Stand: 1) Bas van Aken (Swolgense Boys)12 punten 2) Freek Thoone (Venray) en Angelo van Mil (Venray) 10 punten 4) Ludo Gommans (Holthees) en Bram Lensen (SV United) 9 punten 6) Koen van Bree (SSS'18), Ruud van Ool (Leunen) en Willem Reijntjes (Sv United) 8 punten 9) Rob van Ool (Leunen), Sander Peeters (Ysselsteyn), Luc Maas (SVOC'01) en Sander Oudenhoven (Volharding) 7 punten 13) Jean Arts (BVV'27) en Ramon Rutten (Swolgense Boys) 6 punten 15) Chris van Duijnhoven (Volharding) Dirk de Brouwer (Merselo) 5 punten 17) Ward van Rijswick (TOP'27) en Bram Dekkers (SSS'18) 19) Steef Emons en Chris Wilschut (beiden Oostrum) 4 punten 3 punten Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement blijft Vol harding eerste met 37 treffers voor Ysselsteyn (32 goals) en het trio Ven- ray, SSS'18 en SV United (alle drie 31 doelpunten). In het individuele klassement blijft Tom Hendriks (Leunen) fier aan kop met 18 treffers voor Freek Thoone (SV Venray) met dertien doelpunten. Maatwerk In financiële zekerheid In het teamklassement blijft Volhar ding met nog een duel te gaan eerste met 51 goals voor Ysselsteyn met 46 treffers. Teamklassement 1) Volharding 51 2) Ysselsteyn 46 3) Venray 43 4) Oostrum 42 5) SSS'18, TOP'27 en SV United 36 8) Holthees 35 9) Leunen 34 10)) Swolgense Boys 33 11) Merselo 22 12) SVOC'01 21 13) BVV'27 12 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Leunen) 18 2) Freek Thoone (SV Venray) 13 3) Stan van Raaij (SSS'18) en Michiel Santegoeds (Holthees) 11 5) Chris van Duijnhoven (Volharding), Paul Jeurissen (SV Ysselsteyn), Johan Vullings (Volharding) en Geurt Cle- vers (SV United) 10 9) Bob Crooij (Venray) en Chris Wil schut (Oostrum) 9 11) Marc Blenckers (Volharding), Kevin Tissen (Swolgense Boys) en Phil Versteegen (Ysselsteyn) 8. TOP'27-DEV Arcen 1-2 (1-0). Doelpunt TOP'27: Mark Kusters Op sportpark 't Hoogveld in Tien- ray heeft TOP'27 niet weten te win nen van DEV uit Arcen. In een faire wedstrijd was de eindstand 1-2. De bezoekers wisten met twee doelpun ten in de laatste tien minuten de drie punten mee naar huis te nemen. De bezoekers kwamen ook goed uit de startblokken. Na een lange bal van achter uit kon de aanvoerder alleen op doelman Bram Willems afgaan. Met de punt van zijn schoen wist deze een vroege openingstreffer te voorkomen. De thuisploeg had moeite zich te orga niseren wat zorgde voor hachelijke momenten uit corners en uitbraken van DEV Na zo'n tien minuten kregen de Tienraynaren meer grip op de wed strijd. Bij vlagen liepen combinaties gesmeerd over de groene mat, maar de eindpass was vaak onzuiver. Het voetbal was echter weer op een aan genamer niveau dan de wedstrijden hiervoor. Gelegenheidsspits Rick van Rijswick wist na een goede aanval een schot te lossen, maar zijn inzet vloog hoog over. Op het middenveld werk ten Tom Knoops en B-speler Tim Hoe- ijmakers zich een slag in de rondte om de DEV opbouw te verstoren. Aan het einde van de eerste helft kwam TOP op voorsprong. Mark Kusters werd in het strafschopgebied onreglementair gestopt, waarna de scheidsrechter een penalty toekende. Tegen alle voet balwetten in stapte Kusters zelf naar voren om de pingel te verzilveren. De bal verdween echter koelbloedig ach ter de DEV-goalie; 1-0. In de tweede helft kwamen de oranjemannen meer en meer onder druk te staan. De mannen uit Arcen geloofden dat er iets te halen was en speelden veelal de lange bal naar voren. TOP loerde op de counter die af en toe ook voor gevaar zorgde. Tom Knoops kreeg na een goede combina tie met Ward van Rijswick de bal op de rand van de zestien mee. Zijn schot dwarrelde echter op de dwarsligger. Ook Tim Hoeijmakers kreeg twee grote kansen. Een mooie dieptepass zette hem recht voor de keeper. Na de doelman omspeelt te hebben schoot hij de bal helaas in het zijnet. Zijn tweede kans kreeg hij na een strakke inspeelpass, waarna de jonge mid denvelder schitterend wegdraaide. Twee man stuurde hij daarmee het bos in, maar zijn schot was recht op de doelman. Waar de ene voetbalwet al werd genegeerd, kwam de andere wel uit. Namelijk als je zelf de kansen niet afmaakt, de tegenstander dit wel doet. Zo ook in dit duel. Na gerommel in de Tienrayse defensie, werd de bal in de zestien gelegd waar een DEV- aanvaller de bal goed kon aannemen. Jan Janssen probeerde hem van de bal te zetten, maar speelde per abuis in eigen doel: 1-1. Het was nog niet gedaan en Arcen schakelde nog een tandje bij. Nadat doelman Willems nog een keer goed gered had in een één op één duel, was hij enkele minu ten later kansloos na een licht getou cheerde bal van Jules Rayer. Zuur voor de mannen van trainer Peter Seuren, geluk voor de geel-groenen uit Arcen. Zondag wacht de laatste wedstrijd, uit tegen VCH dat de periodetitel kan pakken. Hapse Boys-Leunen 2-0 (1-0). De 2-0 nederlaag die Leunen bij Hapse Boys leed, heeft geen nade lige gevolgen. Sterker nog, door de 0-5 winst van Swolgense Boys op Venhorst handhaven de oranje-wit ten zich in de vierde klasse G, waaruit Venhorst en Constantia degraderen. Leunen - dat tegen alle verwachtin gen in - een moeilijk jaar achter de rug heeft, speelde een redelijke eerste helft gevolgd door een slechte tweede. Leunen begon goed aan de wedstrijd en zag een lob van Tom Hendriks al in de 3e minuut op het dak van het doel belanden. In de 8e minuut verdween een inzet van Frits Lucassen net langs het doel en een afstandschot van Hendriks leverde via de vingertop pen van de Hapse doelman een cor ner op. Korte tijd later dacht Leunen een strafschop te krijgen, nadat een hard schot van Lucassen met de hand geraakt werd door een verdediger van de thuisploeg. In het eerste part kon de thuisploeg hier niets tegenover stellen en was het wachten op de voorsprong voor de oranjehemden. Die kwam er echter niet. Kort voor rust liet Thijs Kemperman zich vallen in het strafschopgebied en de zwak leidende scheidsrechter kende wel heel gemakkelijk een strafschop toe die feilloos ingeschoten werd door Joost van de Groes: 1-0. Hoewel de wedstrijd regelmatig onderbroken was voor blessurebehandelingen floot de leidsman na het doelpunt af. En dat terwijl de zuivere speeltijd 44.30 minuten aangaf. Na rust was Leunen onherkenbaar en kon het geen vuist meer maken. Hapse Boys profiteerde daarvan en kreeg zowaar enkele kan sen om de voorsprong uit te breiden. De prima keepende Martin Michels - vaste doelman Gijs Jeuken was geblesseerd - voorkwam dit. Nadat de bezoekers in de 83e minuut ont snapten werd het in de 84e minuut toch 2-0. Een doelpunt met een bui tenspelluchtje, goed uitgespeeld door Freek Smets. Met de wedstrijd tegen Montagnards nog op het programma sluit Leunen een merkwaardig sei zoen af. Een seizoen dat gekenmerkt werd door tegenslagen, maar wel veel spanning met zich mee bracht. Tot op enkele ronden van het einde kon bijna elk team nog degraderen of pro moveren. Op de slotdag moeten nog twee periodetitels verdeeld worden. Immers, de titel van kampioen Vitesse gaat naar de nummer twee in de eind rangschikking. Hiervoor zijn Stormvo gels, Montagnards, Olympia en Hapse Boys nog in de race terwijl de derde periode ook pas zondag een winnaar zal krijgen. Belfeldia-SV United 5-2 (2-1). Doelpunten SV United: Roel Vissers en Tom Theeuwen. Een gehavend SV United, dat aan trad zonder zes vaste waarden verloor de uitwedstrijd tegen Belfeldia met 5 2. De thuisploeg nam in het begin het initiatief en kwam al na vijf minuten op voorsprong. Op links werd Niels Kessels goed aangespeeld en hij open de de score. United kwam wat beter in het spel en schudde alle angst van zich af. Dit leidde in de 20e minuut tot de gelijkmaker. Een voorzet van Remy Theeuwen werd door Roel Vis sers knap afgerond: 1-1. Deze gelijke stand was echter maar van korte duur, want nog geen twee minuten later kreeg Ramon Huibers op links de bal aangespeeld. Hij gaf doelman Vis sers van United het nakijken: 2-1. Na een half uur stond Belfeldia-doelman Driessen op de juiste plaats bij een vrije trap van Tom Theeuwen. In de 32e minuut kon United-verdediger Erwin Peters een grotere achterstand voorkomen door een ingeschoten bal net voor de doellijn van richting te veranderen. Hierna ontspon zich tot de rust een gelijkopgaande wedstrijd. De ruststand ging dan ook in met een 2-1 voorsprong voor Belfeldia. Na de pauze wist de thuisploeg al snel een grotere voorsprong te nemen. De mee opgekomen Roel Nillesen gaf doelman Vissers geen schijn van kans: 3-1. SV United deed er een schepje bovenop en na een uur scoorde Tom Theeuwen de aansluitingstreffer uit een fraaie pass van Rik Tax. De gasten kozen nu voor de aanval en in de 72e minuut kwam Belfeldia goed weg, toen een kopbal van Tom Theeuwen naast ging. Doelman Vissers, aan de andere kant, kwam door het risicovolle spel van zijn team enkele malen goed weg en had over geluk niet te klagen. In de 83e minuut moesten de gasten toch capituleren. Roel Nillesen scoorde uit een moeilijke hoek de 4-2. Hiermee was de wedstrijd gespeeld en het ver zet van United gebroken. Tim Hoezen kon de voorsprong in de slotminuut op 5-2 bepalen.Een verdiende over winning voor de mannen uit Belfeld, maar enigszins geflatteerd. /A Begin met een goed en gratis gesprek! T (0478) 54 63 39 E info@keutenvanloon.nl W www.keutenvanloon.nl Sportnieuws -info Volharding klopt SSS'18 op kolkend Soetendaal diervoeaers Volharding-SSS'18 1-0 (0-0). Doelpunt: 95. Erik Ermers 1-0. Scheidsrechter: Brouwer (Voorst). Toeschouwers: 1600. Gele kaart: Marijn Muijsers (SSS'18). Volharding: Hubers; Oudenho ven, Branje, Gijs Ermers en Speij- cken; Gerrits, Verberkt, Blenckers (68. Van Kempen) en Hamzic (88. Van Elferen); Vullings (56. De Vlam) en Erik Ermers. SSS'18: Dekkers; Coen Janssen (65. Hans Janssen), Paul Janssen, Rob Janssen en Muijsers; Teun van Bree, Wout Janssen en Koen van Bree (82. Van der Kroon); De Bouville, Van Raaij en Luc Janssen (73. Vousten). Door Henk Willemssen Ook de tweede onderlinge con frontatie won Volharding met minimale cijfers (1-0) van de grote rivaal SSS'18. Na 112 minu ten puur derbyvoetbal - veel spanning en strijd maar weinig Volharding-spits Erik Ermers belaagt het Overloonse doel tussen keeper Bram Dekkers (links) en voorstopper Rob Janssen. goed spel - kroonde Erik Ermers zich op de valreep tot matchwin naar. De bonkige spits dompelde met zijn gouden doelpunt heel Overloon in diepe rouw. Drie kwartier voor aanvang is het al volop feest op sportpark Soetendaal. De fanatieke geel-zwarte aanhang heeft het grootste deel van de tribune al luidruchtig in bezit genomen. Te voet, met de fiets, tractor, auto, huifkar of trein is er een complete volksver huizing op gang gekomen van 'Loon' naar 'Beek'. De biertap maakt over uren terwijl de E1's van beide clubs elkaar bestrijden. De Overloonse pupillen winnen met 6-3 want ze krij gen vleugels door de massale steun van de uitgelaten supporters. Tijdens de derby is er een verbale strijd tus sen beide supportersgroepen. Ook dit duel wordt door de geel-zwarten ruimschoots gewonnen. Het lijkt wel alsof SSS'18 een thuiswedstrijd speelt. DESK Venray 1-2 (1-1). Doelpunten: 9. Luuk Snijders 0-1; 45. Roel Willemse 1-1; 47. Bas Joosten 1-2. Scheidsrechter: Ifran- di (Waddinxveen). Toeschouwers: 275. Gele kaart: Bas Joosten en Luuk Snijders (Venray). SV Venray: Nabbe; Van Mil, Ooms, Lenders en Custers; Van Bergen, Snijders, Crooij en Gom- mers; Joosten en Thoone (89. Hlimi). Door de 1-2 uitoverwinning op DESK maakte Venray een flinke sprong op de ranglijst van de hoofd klasse B. Van de twaalfde, met een tussensprong naar de tiende plek, bevinden de rood-witten zich nu op zesde plaats. Met 32 punten is de nieuwkomer echter nog steeds niet in veiligheid. De afstand tot de gehate twaalfde positie, die 'recht' geeft op de nacompetitie, bedraagt slechts drie punten. Komende zondag thuis tegen het reeds gedegradeerde Longa kan de ploeg van trainer Jan Poels de laatste drie benodigde punten binnenhalen. Op de slotdag van de competitie (op 10 mei) speelt Venray de uitwedstrijd tegen Gemert dat dan wellicht kampi oen wordt. Jan Poels wil het niet op die laatste wedstrijd laten aankomen. Venray moet voor de ontmoeting met Gemert zeker zijn van klassenbehoud, hoopt de trainer. Voor aanvang van de competitie werd aangenomen dat dertig punten wel voldoende zouden zijn voor hand having. In de hoofdklasse B zijn de verschillen uiterst klein. Liefst zeven ploegen komen nog in aanmerking van de twaalfde plaats die sinds zon dag in bezit is van JVC Cuijk, dat met overmacht de eerste periode won. Trainer Jan Poels had zondag in Kaatsheuvel zijn ploeg op een positie gewijzigd. Tom van Bergen keerde op het middenveld terug na een schor sing in de plaats van Ruud Keijzers. Al na negen minuten kon de rood-witte aanhang juichen toen Luuk Snijders een vrije trap vanaf de linkerkant ineens fraai in het doel krulde: 0-1. Venray maakte vooral verdedigend een sterke indruk. De hardwerkende rood- witten moesten vlak voor rust toch de 1-1 gelijkmaker toestaan. Doelman Peter Nabbe kon een afstandschot niet klemvast pakken waarna Roel Willemse in de rebound scoorde. De tweede helft was nog geen twee minuten oud toen Venray opnieuw een voorsprong nam. Tom van Bergen bediende met een pass over de laatste linie Bas Joosten, die de laatste man van DESK afschudde. Met een sliding zowat vanaf de achterlijn scoorde Joosten de 1-2. Minpunt is dat de Overloner zijn vierde gele kaart ont ving waardoor hij zondag tegen Longa is geschorst. De gele prent van Luuk Snijders blijft zonder gevolgen. Na de 1-2 verzuimde Venray het duel in het slot te gooien. Kansen op 1-3 en 1-4 kwamen er zeker maar vooral Freek Thoone voerde zijn acties soms te ver door. Met de 1-2 stand op het scorebord bleef het daarom tot het laatste fluitsignaal spannend. Maar uiteindelijk gingen de punten dikver diend mee naar Venray. Venray mag Longa geen tegen fout maken Komende zondag is alweer de laatste wedstrijdronde van het voetbalseizoen 2008/09. Alleen de hoofdklasse B speelt nog een week langer door. In veel klas sen moeten dit weekeinde nog de beslissingen vallen. Zo heeft Venray in de hoofdklasse B nog drie punten nodig voor lijfsbe houd. Thuis tegen het degradant Longa mogen de rood-witten geen misstap maken. Overigens heeft Venray ook nog kans op het win nen van de derde periodetitel dat toegang verschaft tot het 'grote' KNVB-bekertoernooi. De allereerste zorg voor de man schappen van trainer Jan Poels is uiteraard het hoofdklasserschap veilig stellen. Longa en Venray maakten dit seizoen na een afwezigheid van der tien jaar hun rentree op het hoogste platform. Voor Longa, kampioen in de eerste klasse C, bleek het niveau al snel te hoog gegrepen. De Tilburgers moeten alweer na een jaar de aftocht blazen. Venray, dat de titel won in de eerste klasse D, kende een seizoen met veel pieken en dalen. Na een goede start trad in de herfst het verval in. Halverwege waren de rood-witten afgedaald naar de twaalfde positie met dertien punten uit evenzoveel wedstrijden. Het nieuwe kalender jaar begon nog in mineur met 1-4 thuisnederlaag tegen Baronie waar door Venray naar de voorlaatste plek zakte. Daarna werd de weg omhoog ingeslagen. Al werd de opmars begin april onderbroken door drie nederla gen (tegen Deurne, Papendrecht en UNA) waardoor de rood-witten weer terugvielen naar de twaalfde plaats. De laatste drie duels leverden de volle buit van negen punten op, waardoor Venray sinds begin november weer in het linkerrijtje is opgedoken. Met nog twee duels voor de boeg staat Venray er goed voor in de derde periodestand. EVV gaat aan de lei ding met veertien punten, op de voet gevolgd door drie clubs (Baronie, Ven- ray en Schijndel) met ieder dertien punten. In de tweede klasse H zijn de meeste beslissingen gevallen. Volhar ding verzekerde zich door het win nen van de tweede periode al van een ticket voor de nacompetitie. SVC 2000 pakte de eerste periode en kam pioen Sparta'18 greep en passant de derde periodetitel. Deze prijs gaat nu naar de hoogst genoteerde ploeg in de eindstand, die nog geen peri ode op zak heeft. De nummer vier SSS'18 heeft de beste papieren met 34 punten. Vijfde staat NWC met 31 punten maar de Astenaren hebben een beter doelsaldo. Zondag valt de beslissing als SSS'18 concurrent NWC ontvangt. De Overloners hebben aan een gelijkspel voldoende. Maar bij een nederlaag is het seizoen voorbij en eist NWC de laatste periodetitel op. Volharding sluit uit tegen SVC 2000 de competitie af Leunen en Swolgense Boys kunnen in de vierde klasse G opgelucht adem halen. Op de voorlaatste wedstrijddag speelden beide clubs zich in veilig heid. Leunen krijgt zondag Montag- nards op bezoek terwijl Swolgense Boys runner-up Sparta'18 ontvangt. In de vijfde klasse F is het zowel bovenin als in de staart nog spannend. Oostrum raakte zondag de derde plaats kwijt aan FCV. Deze plek is goed voor deelname aan de nacompe- titie. Oostrum moet zondag zelf zien te winnen van SV United terwijl FCV een misstap moet maken tegen de nummer twee Belfeldia, dat nog een kleine titelkans heeft. Toch zal SV United in Meerlo de punten zeker niet cadeau doen aan de Oostrummers. De fusieclub heeft namelijk nog een punt nodig om zich te handhaven. Melderslo bezet met achttien punten de tweede degrada tieplaats. Melderslo gaat op bezoek bij de al gedegradeerde hekkensluiter eWc. Bij winst komt Melderslo op 21 punten, dit aantal heeft SV United nu in bezit. Holthees staat net boven de fatale streep met 20 punten. Thuis tegen DEV-Arcen moeten de blauw- witten zien te winnen, om helemaal veilig te zijn. TOP'27 sluit een toch wat tegenvallend seizoen af met de uitwedstrijd tegen VCH. In de zesde klasse E verspeelde Ysselsteyn door de 1-1 bij GFC'33 zijn leidende positie in de derde periode. Griendtsveen gaat nu aan kop met 13 punten, gevolgd door Ysselsteyn met 12 punten. Thuis tegen America gaan de Ysselsteyners voor de allerlaatste kans. De Peelbewoners hopen daarbij op hulp van SVOC'01 dat Griendts- veen ontvangt. BVV'28 heeft zondag uit tegen RKDSO de allerlaatste kans om deze competitie nog een overwin ning te pakken. In de zesde klasse F sluit Merselo het seizoen af met de uitwedstrijd tegen Sambeek. Maar de échte wedstrijd wordt een prooi voor de rood-witten. Na afloop probeert de Overloonse aanhang ver baal stand te houden maar uiteindelijk zijn het de Vierlingsbeekse aanhang die het hoogste woord krijgt, terwijl de geel-zwarten ontgoocheld afdrui pen. Het past allemaal in een rasechte derby die door arbiter Brouwer uit Voorst (bij Zutphen) om half drie in gang wordt gezet. Liefst zestienhon derd toeschouwers passeren zondag middag de kassa's. Penningmeester Bob Verdijk loopt glunderend rond want ook de kantine draait, mede dankzij het prachtige weer, een top- omzet. Volgens clubman Herman Denen is het bijna dertig jaar geleden dat Volharding zoveel toeschouwers trok. Op 16 september 1979 kwamen er 2200 voetballiefhebbers af op de wedstrijd tegen Venray (0-0). De eerste kansjes zijn voor de Vier- lingsbeekse spitsen Erik Ermers en Johan Vullings. SSS-libero Paul Jans sen probeert het ineens uit een vrije trap vanaf dertig meter maar doelman Erik Hubers reageert alert. Na twintig minuten kopt Erik Ermers bijna raak uit een voorzet van Vullings maar de paal redt de Overloners. Keeper Bram Dekkers kan de terugspringende bal oprapen. Op slag van rust worden de bezoekers even dreigend. Captain Wout Janssen neemt een afgeslagen bal ineens op zijn slof: rakelings naast. Joey de Bouville haalt uit in de korte hoek maar goalie Hubers zit er knap bij ten koste van een hoekschop. Door de felle duels en dito over tredingen hebben de verzorgers een drukke middag. Toch ontspoort de derby nimmer. Brouwer telt voor rust liefst zeven minuten bij. Na de pauze raakt de getergde SSS-spits Stan van Raaij al snel geblesseerd aan zijn hoofd. Met een tulband vervolgt hij de wedstrijd. Van Raaij is belust op spor tieve wraak nadat hij op 16 november al vroeg de derby met een rode kaart moest verlaten. Aan de overzijde is het Erik Ermers die constant loert op die ene kans. Het spel wordt er niet beter op en het lijkt uit te draaien op 0-0. Een uitslag waarmee vooral de Over- loners kunnen leven. Brouwer heeft al enkele keren op zijn horloge gekeken als invaller Patrick van Kempen aan de rechterkant een vrije trap neemt die in het overvolle Overloonse doel gebied ploft. Uiteindelijk is het Erik Ermers die de bevrijdende treffer scoort: 1-0. De 28-aanvaller wordt na afloop bedolven onder de compli menten. "Ik weet niet meer hoe de bal bij mij kwam. Het was allemaal zo rommelig. Ik had net genoeg tijd om te punteren. Gelukkig verdween ie mooi in de hoek", zegt de matchwin naar. "Eigenlijk verdiende deze wed strijd geen winnaar. Het was van beide kanten matig. Er was zoveel kabaal langs het veld dat we elkaar nauwe lijks konden coachen. Daardoor ging er ook zoveel mis", vindt Erik Ermers die erkent dat de opgefokte sfeer par ten speelde. "Ja, er zit veel druk op deze wedstrijd. Iedereen heeft het er steeds over. Wij konden vrijuit voet ballen maar het lukte gewoon niet. We wilden ook per se niet verliezen. Maar wat was het een geweldige sfeer langs het veld. Ik ga me dadelijk volop in het feest storten. Het pilsje zal nu wel smaken en maandag ga ik maar wat later werken." MEMBERS VAN Hoofdsponsors: Kledingsponsors: SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heldens GOLDEN MEMBERS: Art.com Bavaria Winters Liessel De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep De Golfhorst van Haren Autobedrijven B.V. Hamilton Makelaardij Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Seacon Logistics Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat, accountants en fiscalisten B|A|S Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Claasen Bouw en Vastgoed BV Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Kortenbos MBC Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuypers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Strategisch Advies Actie, Willie Koonings Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Van Dijck Bouw en Industrie BV VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wejebe Blitter Wellness and Sports itterswijck B.V. Wilms Bestratingen Partycentrum "De Witte Hoeve" WIKO Investments Wonen Venray en Holthees nieu wee De redactie van Peel en Maagnet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 we lijks een speler, trainer ofa^uer 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS'18, Volharding ep^olthees worden in de rubriek 'De Schijnwerper aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdaf deling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport- Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. In de laatste week van De Schijnwer per bindt eigenaar Ger Schlooz, de eigenaar van Sport-Inn, de sponsor van deze rubriek, de strijd aan met de redacteuren Ron Koenen en Henk Lammen.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 24