Baby Wijs, eerste babyconsulente in de regio Meer damesmode bij Paul Brouwer Ingezonden Holthees 'Kern met Pit' Prijs in Miljoenenjacht Gratis naar Kane Opheffingsuitverkoop Kortingent0 PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Woensdag 29 april 2009 - Pagina 14 BC 2002 RV In de gele lijn waren de beste Toon den Corry-Brok en Math Keulards met 59,90 procent.Twee- de was het bridgepaar Nel Hou- ben en Toon Stiphout met 56.77 procent. Er was een gedeelde derde plaats voor de dames Corry Hartong en Trudy Jeurissen en de heren Frans Smits en Hans van Oosterhout met 54.69 procent. In de rode lijn waren de winnaars Wil Dietz en Hein Tak met 66.67 procent. Tweede waren de dames Willemien van Dijk en Annet Tim mer met 55.35 procent. Er was een gedeelde derde plaats voor het echtpaar Gerda en Wiel Stof fels en de dames Rieki van Bree en Wies Burg met 52.78 procent. Donderdag is er geen bridgen en op donderdag 7 mei begint de lad dercompetitie. Bridgeclub Common Sense De uitslag van de derde ronde van het clubkampioenschap. In geel op de eerste plaats met 65,28 Wil Tacken en Martien Verheijen. op een gedeelde tweede plaats met 60,42 Toine Tiggeloven en Jeanne Korsmit en ook Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven. In rood op de eerste plaats met 58,33 Hannie Arts en Tiny Poels, op de tweede plaats met 55,75 Leny en Jos Arts op de derde plaats met 53,67 Sara Hordijk en Leny Worst. BC Venray Tijdens de tweede viertallen- avond waren de onderlinge ver schillen veel groter dan de eer ste avond. Er werden een aantal ruime overwinningen behaald. Het team van Jan Voesten was opnieuw goed op dreef. Ze won nen hun partij met 25-3. Het team van Marie Kersten deed daar wei nig voor onder en won met 25-4. De derde gevoelige nederlaag werd toegebracht door het team van Janny Jungslager. 25-5. Door deze resultaten gaat het team van Jan Voesten nu aan de leiding met maar liefst 50 wedstrijdpunten. Donderdagavond doen verschil lende leden mee aan de Koningin- nedrive en de volgende twee don derdagen wordt het viertallenblok afgesloten. BC Klavertje Vier De laatste ronde van de compe titie is gespeeld. In geel waren de winnaars met 66,37 procent Toine Tiggeloven en Tiny van Gioinga, gevolgd door Lei Vissers en Wilma Dik met 61,01 procent. De derde plaats ging met 60,42 procent naar Ria en Kees van Son. In groen was er met 56,67 procent een gedeelde eerste plaats voor Betty Janssen met Toos Smits en Gert Claessens met Henriette Poels. De derde plaats was met 55,50 procent voor Annie en Door van Kempen. Donderdag is er geen bridge. Sjoelers Venray in de prijzen Aan de zevende competi tiewedstrijd om de Limburg Bokaal van de ANS (Algeme ne Nederlandse Sjoelbond) Afdeling Limburg, gehouden bij Sjoelvereniging Sevelo in Horst, hebben dertien sjoelers van Sjoelclub Venray deelge nomen. In de klasse H werd Andre Ter- steegen voor de zevende keer ach tereenvolgens eerste. In de klasse F werd Truus Schoeber derde. Bas Pastors (ISBV) werd tweede in de klasse G. De overige sjoelers behaalde het volgende resultaat: Klasse D: 7) Harrie Rongen. 10) Ben Rongen. Klasse F: 8) Willeke Baltussen. 9) Frans Geurts. 12) Mimi Jansen. 14) Paul Bouten. 16) Mien Classens. Klasse G: 4) Judith Kateman. 9) Regien Sanders. 10) Anny van der Heijden. Klasse H: 4) Frans van Soest (ISBV). Klasse I: 14) Wim Pijnenburg. Sjoelers ISBV op dreef De sjoelers van de Invaliden Sport- en BelangenVereniging Ven- ray e.o. hebben tijdens de zevende wedstrijd gestreden om de Lim burg Bokaal. Deze wedstrijd werd georganiseerd door SV Sevelo in Horst. Marjo Manders wist in de klasse D als tweede te eindigen met gemiddeld 130,55. Wilma Wismans was in de klasse E iets minder op dreef met een gemid delde van 116,75 wat een zesde plaats opleverde. Martien Manders was in de klasse F goed voor een vijfde plaats met zijn gemiddelde van 116,45. In de klasse G was Bas Pastors als vanouds met een gemiddelde van 115,25, wat goed was voor een tweede plaats. Jan Pijpers en Frans van Soest wer den in de klasse H 3e en 4e met hun gemiddelden van 103,25 en 102,95. In de klasse I deed Linda Buis weer van zich spreken met een gemiddelde van 109,20 waar mee zij tweede werd. In deze klasse werd Reintjes negende met zijn enigszins tegenvallend gemid delde van 98,35. Hans Ottenheim en Marjan Litjens werden in deze klasse twaalfde en dertiende met gemiddelden van 91,35 en 90,30. Op zaterdag 6 juni wordt in Sit- tard de finale van de Limburg Bokaal gespeeld. NRBC De vierde zitting van de laat ste competitie is afgewerkt. In geel waren Tilly en Jan van der Heijden eerste met een score van 57,92 procent, gevolgd door Theo Jakobs en Jan Stiphout met 57,08 procent en als derde eindigden Wiel Stoffels en Carolina Wikkers met 55,83 procent. In rood waren Trees van Ham en Jos Manders de beste met 58,67 procent. Tweede waren Bella Huisman en Wim Schoonhoven met 57,83 procent en de derde plaats was voor Henk van Bergen en Cor Oostveen met 57,75 procent. In groen waren de winnaars Ria Drabbels en Ria van Mil met maar liefst 72,25 procent. Nel en Hub Camps bezetten de tweede plaats met 56,94 procent en als derde eindigden Wilhel- mien van Dijk en Annet Timmer met 56,35 procent. Overloonse Bridgeclub De komende weken wordt er een laddercompetitie gehouden. Na elke zitting volgt een promotie en degradatie. De beste in de gele lijn waren Marijke van den Boom en Aike van Glabbeek met 65.10 procent, gevolgd door Bert en Nelly Vloet met 55.21 procent. De derde plaats ging naar Riet Dobbe en Mien Keunen met 53.65 pro cent. In de rode lijn scoorden Ricky Henckens en Leny Jansen met 57.84 procent het hoogst. Piet en Nellie Botden waren twee de met 56.77 procent en derde waren Maria Vloet en Ron Gabeler met 54.17 procent. In de groene lijn was het sterkste paar Riet en Jan Aarts 57.50 procent. Jo Kok en Johanna Manders bezetten de tweede plek met 57.29 procent. De derde plek werd gedeeld door Lucy en Jan Kroef en Paul Vloet met Mien Hegger met 52.50 pro cent. BC Doublet Met de zesde zitting in blok 3 is de parencompetitie 2008/2009 beëindigd. In de A-lijn was de hoogste score voor Hanneke Mar tens en Marij Reinhoud met 57.64 procent. De tweede plaats ging naar Huub o.d. Camp en Piet v.d. Ven. Zij behaalden 53.54 procent. Gelegenheidspaar Corrie Hartong en Trees v.d. Beele scoorde 53.13 procent en werd daarmee derde. De B-lijn werd aangevoerd door Ine Thielen en Nel Camps met 57.81 procent, gevolgd door Dorie Driessen en Fieke Messemaeckers met 56.25 procent. De derde plaats werd gedeeld door Jos en Mieke van Osch en Jo Linders met Rieneke de Weert met 53.13 procent. De clubkampioenen zijn Corrie Hartong en Jan Heinekamp. Naar de A-lijn promoveren Han- neke Martens en Marij Reinhoud, Ine Thielen en Nel Camps, Rob en Trees v.d. Beele en Jan en Tilly v.d. Heijden. Er wordt wekelijks gelad derd tot en met de zitting van 27 mei. Ook wordt er nog gestreden om de slemcup. De slotdrive is op 3 juni. Het Alvertje Er is een individuele wedstrijd gehouden. Winnaar was Henk Theeuwen. 2) Sjaak Theeuwen. 3) Pieter Kunen. 4) Ton Deenen. 5) Henk Hendriks. Op zondag 3 mei is de tweede wedstrijd om de lentekoning voor lange hengels. Er wordt gevist in vijver 2 van 8.00 tot 12.00 uur.Bijeenkomst om 7.00 uur bij de vijver. Op woensdag 6 mei is de tweede wedstrijd van de 50+ competitie. Deze wedstrijd wordt gevist in vijver 2. Aanmel ding voor deze wedstrijden, uiter lijk de donderdag voorafgaande, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311. oor vra gen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of e-mail naar info@hsvhetalvertje. nl. De Roerdomp De eerste wedstrijd voor de len tekoning wordt gevist op zondag 3 mei op visvijver De Ballonzuil, bijeenkomst 7.00 uur en vissen van 8.00 tot 11.30 uur. De eerste wedstrijd van de zomeravond competitie wordt gehouden op woensdag 6 mei, bijeenkomst 18.00 uur aan visvijver De Ballon zuil, en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. De tweede wedstrijd van de Lentekoning wordt gehouden op zondag 10 mei op visvijver De Bal lonzuil, bijeenkomst 7.00 uur. De eerste wedstrijd van de vijfdorpen is gespeeld. Uitslag: 1) J. van Hel den, Horst aan de Maas. 2) P. Lin terman, Horst aan de Maas. 3) A. Langenkamp, Oostrum. 4) G. Rob ben, Venray. 5) A. De Klein, Ven- ray. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmel den via www.hsvderoerdomp. nl. Voor verdere inlichtingen kan men contact opnemen met secre taris H. Hendriks via telefoon 06 23140989 of via info@hsvderoer- domp.nl. Geslaagd Sandra Dircks is met succes afgestudeerd aan de Universiteit van Tilburg voor de masteroplei- ding Bestuurskunde. Ê-5' J. rri'1 r A" een abonnement waard Noord-Limburg wordt dankzij de Floriade 2012 een permanent educatief bele vingscentrum over ontwik kelingssamenwerking rijker. Dat staat te lezen in het Bid boek Wereldpaviljoen dat vrij dag werd gepresenteerd door de Stichting Wereldpaviljoen in het kantoor van de Flori- ade-organisatie te Venlo. De komst van de Floriade was in 2006 voor de lokale mondi ale groep SOS Meerlo-Wans- sum aanleiding om een plan te maken deze wereldexpositie te benutten als platform voor internationale samenwerking, ontwikkelingssamenwerking en wereldoriëntatie. Dat plan is van meet af aan omarmd door de mondiale groe pen in Noord-Limburg, COS Lim burg (Centrum voor internatio nale samenwerking), de Regio Venlo, de provincie Limburg en de directie van de Floriade. Boven dien wordt samengewerkt met het onderwijsveld in Noord-Limburg en landelijke en internationa le ontwikkelingsorganisaties. Die samenwerking heeft geleid tot een plan om een permanent Wereldpa viljoen te bouwen op Venlo Green park (het Floriade-terrein) op het gebied van mondiale vorming met aandacht voor de millennium doelen, fair trade, duurzaamheid, cradle tot cradle en tuinbouw. Het wereldpaviljoen wordt een voor ons land uniek centrum waar kinderen en jongeren maar ook volwassenen op een interactieve wijze workshops ondergaan in een prikkelende setting van een nage bouwd dorp, stad en platteland van een ontwikkelingsland. Kin deren beleven in dit levensechte decor hoe hun leeftijdsgenootjes elders in de wereld leven, wonen en ontspannen en samen met hun ouders werken aan de toekomst. Commissaris van de Koningin in de provincie Limburg, Leon Fris sen, en Floriade directeur Paul Beck kregen het eerste exemplaar uitgereikt. Het bidboek is samenge steld door het bureau Leisure and Culture Consultants Van Assendelft Partners uit Nijmegen. Met dit bidboek in de hand gaan de initi atiefnemers de boer op om geld te genereren om dit vier miljoen euro kostende project te realise ren. De initiatiefnemers realiseren zich dat in tijden van kredietcrisis het geld niet voor het oprapen ligt. Omdat hier sprake is van een bijzonder innovatief maatschappe lijk en onderscheidend concept, verwachten de Noord-Limburgse partijen nationaal en international de handen op elkaar te krijgen bij overheden en ontwikkelingsor ganisaties. De Stichting Wereldpa viljoen wil op Venlo Greenpark, de plek waar in 2012 de Floriade plaatsvindt, een bijzonder en per manent Wereldpaviljoen bouwen en inrichten. Het wordt een pavil joen waar de bezoekers van de wereldexpositie -kinderen, jonge ren en volwassenen- op een aan trekkelijke en interactieve wijze kennis maken met het leven in derdewereldlanden en de wijze waarop daar met respect voor natuur en landschap aan land- en tuinhouw wordt gedaan. Bedoe ling van de initiatiefnemers is dat het een permanent paviljoen wordt dat na de Floriade een edu catief belevingsatelier wordt voor kinderen en jongeren van het basis- en voortgezet onderwijs in Nederland en Nord Rhein West- falen. "Wat dat betreft werken we thans samen met de scholenkoe pels in Noord-Limburg om samen inhoud te geven aan het Wereldpa viljoen en programma's te maken die de kinderen van Noord-Lim burg tijdens en na de Floriade kunnen volgen", vertelt directeur Ronald Kohnen van COS Limburg. "Uiteraard hopen we ook dat in de toekomst scholen buiten de regio Noord-Limburg het educatieve belevingsatelier bezoeken. Zie het als een soort educatief schoolreis je dat de kinderen nooit meer zul len vergeten. Het concept van het zogeheten inleefatelier is afkom stig van een succesvol Belgisch project van Studio Globo dat vijf van dergelijke ateliers heeft." Volgens Peter Toonen, hij is namens de Regio Venlo betrok ken bij de plannen van het Wereldpaviljoen, is de komst van het Wereldpaviljoen ook voor het sterk opkomend toerisme in Noord-Limburg een belangrijke ontwikkeling. "Families die Noord Limburg bezoeken kunnen het wereldpaviljoen ook bezoeken en op die manier op een ont spannende wijze een educatieve mondiale wereldreis maken in Noord-Limburg." Het centrale thema van het Wereldpaviljoen is opgebouwd rondom een kinder spel van de Osani-stam uit Con- gpo: 'The Circle of Love'. Via een levensechte voorstelling van dit kinderspel worden de bezoekers van het paviljoen met woord en beeld geïnformeerd over mondi ale thema's. De bezoeker volgt in het paviljoen het verhaal van een Afrikaans meisje dat droomt over ambities en uiteindelijk met suc ces als volwassen vrouw aan de slag gaat als tuinder. Het meisje, Kibudja, spreekt de bezoekers in haar eigen taal toe dat op grote schoolborden in vier talen wordt vertaald. Het meisje wordt vorm gegeven als een zogeheten anima- tronic. Dat is een pop die techniek bevat om levensecht te bewegen. Voor de realisatie van het Wereldpaviljoen is gekozen voor het BetonBallon-concept van ont werpbureau BB-Con uit Vught. Dit bedrijf ontwikkelde het succes volle BetonBallon-concept, waarbij beton of waterdichte leem wordt gespoten over een voorgevormde ballon. Als het beton is uitgehard is het een kwestie van de ballon laten leeglopen. De voordelen van het BetonBallon-concept zijn: eenvoud, milieuvriendelijk, duur zaam, kwalitatief hoogwaardig, kosteneffectief en vernieuwend. Binnenkort wordt de Stichting Wereldpaviljoen opgericht waarin voorlopig zitting hebben: Ronald Kohnen (secretaris), Peter Too- nen (bestuurslid) en René Poels (voorzitter). Op de website van COS Limburg (www.coslimburg. nl) staat meer informatie over het wereldpaviljoen. De kinderen van groep 8 van basisschool de Hommel hebben afgelopen week een heerlijk diner verzorgd voor ouders en leer krachten. Het team van 't Anker in Merselo heeft de kinderen hierbij geholpen. Het was een fantastisch watten gelegd. Opbrengst van het diner. De kinderen hebben hard etentje is bestemd voor het kamp gewerkt en de gasten zijn in de van groep 8. Al enkele jaren geeft Bianca Gerritsen uit Veulen cursus sen Shantala babymassage. Vanuit deze achtergrond, en het feit dat ze altijd geniet van het contact dat ouders met hun baby's hebben, wilde ze meer voor hen betekenen. Met Baby Wijs is Bianca de eerste babyconsulente in de regio. Bianca heeft in het verleden als verpleegkundige gewerkt. Na het volgen en afronden van cursussen is zij nu babyconsulente met een eigen praktijk. "Denk daarbij aan advisering op het gebied van voor keurshouding, een afvlakking van het hoofdje of adviezen bij een te vroeg geboren kind. Daarnaast ben ik gecertificeerd in inbakeren. Ik zie het als een uitdaging om ouders en baby's te begeleiden. Natuurlijk heb ik niet alle wijsheid in pacht, maar daarvoor heb ik een netwerk met deskundigen zoals huisartsen, consultatiebureau, fysiotherapeuten en ostheopaten." Samen met de ouders zet Bianca een plan van aanpak op en wordt de thuissituatie opgenomen. "Ook kijk ik naar de lichaamstaal van de baby. Uiteindelijk geef ik een advies op maat voor de ouders die dan bijvoorbeeld de lichaamstaal beter gaan begrijpen. Ook geef ik preventieve advies op het gebied van onrust, structuur en ritme." Bianca geeft daarnaast ook work- shops voor aanstaande ouders en blijft ook cursussen babymassage geven. Ook begeleid ze ouders bij het inbakeren, dat is het in doe ken wikkelen van baby's, zoals dat vroeger ook gebeurde. Baby Wijs is aangesloten bij een landelijk netwerk voor babyconsu lenten, Bebibalansa, en Bianca Ger ritsen is ook lid van de vakgroep voor Shantala massagedocenten. Overigens worden de kosten van de babyconsulenten steeds vaker door zorgverzekeraars vergoed. Voor meer informatie: Baby Wijs, Eijkenhofweg 5a, 5814 AM Veulen, tel. 0478-631511 of kijk op www. babywijs.nl Sinds 1 januari hebben Moni que en Erik Krens de modezaak van Paul Brouwer overgenomen. Met een kleine naamswijziging, een relatief kleine verbouwing en een collectieaanpassing met uiteindelijk een verfrissend resul taat. Monique was al 23 jaar werk zaam bij Paul Brouwer en kreeg de gelegenheid om de zaak over te nemen. In februari werd de winkel verbouwd. Daarnaast koos Monique voor een uitbreiding van de damesafdeling met keuze uit de merken McGregor, Scarva, Apana ge, Brease en Piërre Cardin jeans. Daarnaast blijft de herencollectie met merken als Ben Barton, Bos ton Brothers, Hilth en Profuomo natuurlijk nadrukkelijk onderdeel van Paul Brouwer en Co. Met de aanwezigheid van Monique blij ven de klanten gegarandeerd van een goede begeleiding, een goed advies en vertrouwelijkheid. Na vier maanden kan Monique terug kijken op een geslaagde overname en heeft ze inmiddels haar eigen koers ingezet. Reden om op Konin ginnedag uit te pakken met maar liefst 30% korting op alle polo's en shirts met korte mouwen. Paul Brouwer en Co is geopend dins dag tot en met donderdag van 10.00 tot 17.30 uur, vrijdag koop avond tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Informa tie: www.paulbrouwermode.com. In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Benzineprijzen Venray: concurrerend! In weekblad Peel en Maas van 19 maart stond onder de kop 'Te dure benzine in Venray?' een ver slag van de gemeentelijke commis sie Middelen. Ik wil daar graag op reageren omdat het verbijsterend is dat de commissieleden spreken over een onderwerp waarvan ze niet goed op de hoogte zijn. Het CDA vindt dat de automobilist in Venray te veel moet betalen en de PvdA wist zelfs te melden dat de pompprijzen in Venray vaak 5 tot 7 eurocent hoger zijn dan elders. Deze mededelingen in de commis sie Middelen zijn onjuist. De prij zen van de meeste pompstations zijn gelijk met de prijzen van de meeste pompstations in de regio. Er is één uitzondering. Het onbe mande tankstation Strijbosch aan de Langstraat liggen de prijzen, in vergelijking met de andere Venray- se pompen, 4 tot 5 eurocent lager met benzine en zelfs 6 tot 7 euro cent goedkoper met diesel. Ik ga verder geen namen van bedrijven noemen, maar op 30 maart, de dag dat ik bij alle stations een kijkje heb genomen, blijkt de diesel bij vier van de vijf stations tussen de 101,9 en 102,5 eurocent kosten. Bij Strijbosch 95,4 eurocent. Wat betreft de benzinelagen de prijzen toen op 132,9 en 133,9 en bij Strij- bosch 125,9. Uit deze feiten blijkt dat de Venrayse automobilisten niet te veel hoeven te betalen en dat er ook in Venray concurrentie op de markt is. Prima toch! Piet-Hein Bogaers, Vollenhoven Olie Tilburg De opknapbeurt van het pleintje in Holthees door de Werkgroep Pleintje is door de Koninklijke Nederlandse Hei demaatschappij beloond met het predicaat 'Kern met Pit' en de bijbehorende cheque van 1000 euro. Aan het dorpsplein was al twin tig jaar niks veranderd. Het lag er leeg en somber bij en werd alleen gebruikt als parkeer- en kermister rein. Bovendien was het niet veilig voor schoolgaande kinderen, die een drukke verkeersweg moes ten oversteken om bij de ingang van hun school aan het plein te komen. Tevens was de fietsenstal ling onoverzichtelijk, wat leidde tot diefstal en vernielingen. De Werkgroep Pleintje wilde een fris en vrolijk plein, met een jeu-de boulesbaan, een zitgelegenheid en vooral meer veiligheid voor de schoolkinderen. De belangrijkste onderdelen zijn inmiddels klaar. De hoofdingang van de school en de fietsenstalling zijn verplaatst en de oude stalling is gesloopt, waardoor het plein groter is geworden. Een nieuwe brug over het defensielo kaal vormt de nieuwe toegang tot het plein, het aangrenzende trap veldje is geëgaliseerd en opnieuw ingezaaid en de peuterspeelzaal heeft een facelift gekregen. Nu nog straat - en pleinverlichting en bomen en struiken en het plein kan er weer twintig jaar tegen. De uitvoering en de financiering van het plan kwamen voor reke ning van de gemeente Boxmeer. Het aandeel van de werkgroep bestond uit het maken van de plannen, het voeren van overleg met alle betrokkenen en het ver zorgen van de publiciteit. Al sinds 1978 organiseert de Koninklijke Nederlandse Heidemaatschappij de leefbaarheidswedstrijd 'Kern met Pit'. Uit ideële overwegingen wil deze organisatie daarmee een positieve bijdrage leveren aan de kwaliteit van de leefomgeving van een dorp, een wijk of van een buurt. De achterliggende gedach te is, dat bewoners meer betrok ken raken bij hun woonomgeving door initiatieven te ontwikkelen die het dorp, de wijk of de buurt ten goede komen. Een project kan aangemeld worden bij de KNHM en wanneer het toegelaten wordt voor de leefbaarheidswedstrijd en binnen bepaalde voorwaarden tot een goed einde wordt gebracht, krijgt men het predicaat 'Kern met Pit' verleend in de vorm van een oorkonde. Aan het behalen van het predikaat is een geldprijs van 1000 euro verbonden. De leef baarheidswedstrijd is een twee jaarlijks gebeuren. Tijdens het bloedstollende pro gramma Postcode Loterij Miljoe nenjacht van zondag 26 april bij RLT 4 heeft Tiny Koenen-van der Sterren uit Holthees een bedrag gewonnen van 23.000 euro. Zij won dit bedrag omdat zij het juiste bedrag in haar koffer wist te voorspellen. "Hier ben ik erg blij mee", aldus Tiny, "ik ga het gewon nen geld in elk geval besteden aan rijlessen voor onze dochters!" Mieke Versteegen uit Merselo ont ving een bedrag van 10.000 euro. Zij won dit bedrag als studioprijs. "Hier ben ik erg blij mee", aldus Mieke, "Van het gewonnen geld ga ik in elk geval een gedeelte voor de studie van mijn kinderen reser veren en iets anders leuks doen!" In het spelprogramma Postco de Loterij Miljoenenjacht is elke vraag een etappe in een onver biddelijke afvalrace. Vijfhonderd mensen in het publiek zijn poten tiële winnaars. Na een paar span nende rondes blijft er uiteindelijk één finalist over. Hij of zij gaat het Gouden Koffer Spel spelen met presentatrice Linda de Mol. De hoofdprijs: 5 miljoen euro! De overige 25 spelers krijgen een koffer met hierin een geldbedrag, variërend van 5 miljoen euro tot 1 eurocent. Geen van de kandidaten kent het bedrag in zijn of haar kof fer. De finalist gaat in onderhande ling met de bank, die op basis van de wetten van kansberekening een bod doet op de geldkoffer van de finalist. Slaat hij of zij dit af, dan worden steeds meer koffertjes geopend. Grote vraag blijft: welk bedrag zit er in het koffertje van de finalist? De band Kane verzorgt op vrij dag 12 juni een optreden op het kazerneterrein in Blerick. De PLUS supermarkten in de regio heb ben in samenwerking met Inbev Nederland, brouwer van Hertog Jan, Jupiler en Dommelsch bier een actie op touw gezet. Van maan dag 27 april tot en met zaterdag 9 mei kan men bij aankoop van een krat van bovengenoemde bieren, de kassabon, voorzien van naam en adres, in een speciale ton stop pen. Uit de ingeleverde kassabon nen worden vier winnaars getrok ken die een entreekaartje hebben gewonnen. De winnaars worden in de week van 11 mei gebeld en natuurlijk wordt dit ook vermeld in de winkel. Verder wordt men in de gelegenheid gesteld om een tweede kaartje voor de halve prijs te bemachtigen. Ga daarvoor naar kane@bighandevents.nl. I showroomkeukens. -anders, tegeiseuj de COMFORTABEL WONENoonpok Presentatie bidboek Wereldpaviljoen Heerlijk diner Gewijzigde openingstijden: do-vr 10.00 - 17.30 uur za 9.00 - 16.00 uur 70°/ Heidseweg 33, Venray-Heide T 0478 533000 Openingstijden: do - vr 10.00 - 1 7.30 uur za 9.00 - 16.00 uur

Peel en Maas | 2009 | | pagina 14