(M%npa f Variatie in je werk? Interieur verzorgsters Providence Financieel Manager e verie Variant Sun-Power ENTHOUSIASTE COLLEGA'S Teeltmedewerker Oogstbegeleider PARTTIME MEDEWERK(ST)ER D I C O 11 _J E U KEISJ jQilTEID VACATURES DE DEELNEMERS VAN DE BEDANKEN HAAR SPONSOREN: Autorijschool Matin Houthandel H. Janssen Venray Ervaren BSO-leidster Productiemedewerkers m/v Operator Medewerker Varkensbedrijf snel... voordelig... betrouwbaar PEEL EN MAAS Donderdag 23 april 2009 - Pagina 6 "Let's Grow Together" "met ambitie om zich verder te ontwikkelen" (fulltime) Je profiel: zoekt enthousiaste en representatieve voor 20 uur per week. Sollicitaties richten aan: J. Jansen Grote Markt 17 5801 BL Venray Groeps-/invalleidster (parttime) interieurprojecten SYNTHESE voor al uw elektrotechnische installaties in nieuwbouw en verbouwingen Voor in de avond uren van 17.30 - 19.15 uur Dagelijks of een aantal avonden in de week Uitzendgroep Rond en halfrond hout (ook gefreesd) voor afrasteringen, boompalen, pergola's, taluds, geïmpregneerd, robinia, kastanje. Schuttingplanken fijn bezaagd, gekantrecht en schaaldelen in div. lengtes vlonderplanken, geïmpregneerd of hardhout. Leilindenpalen 3,50, 4 en 5 meter. ROCKY MOUNTAIN speeltoestellen: schommels, met aanbouw. Keuze uit div. modellen, div. klimtoestellen. Picknicktafels groot en klein, tuinbanken stoelen en tafels geïmpregneerd. Bezoek onze Houtwerf te Merselo, Kleindorp 37 En Voyage leather luggage SPETTERS Adecco Videotheek a la Carte Cafetaria Thielen Rooijerie Plein 14 De Koets Stage Crew Barto's Broodjes Bakkerij Bart Colourfully Van den Munckhof De Spiekerbox Novocom Albert Heijn Boels Vishandel Thielen De Uitmarkt De Hoender EM-TÈ Cafetaria Old Dutch In het bijzonder gaat onze dank uit naar Roel Kessels voor al zijn hulp en steun, zonder jou was het niet gelukt! Zorgcentrum La Providence is een breed georiënteerd zorgcentrum, welke zorg biedt aan ruim 1QÜ cliënten in een woonzorg appailemenb verpleeghuis, revalidatie-hotel en dagverzorging Lo Providence ia op zoek naar: Verzorgende 3 IG afd.psycho-geriatrie, 20-24 uur Verzorgende 3 IG en Verpleegkundige alle afdelingen, oproepkrachten Vrijwilligers Naast een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO VVT) bieden wij jou een prettige werk-ieeromgeving waarbij inzet opgemerkt en gewaardeerd wordL en waar ambities een kans krijgen zich Le ontplooien. Interesse? Bekijk de uitgebreide vacatures op www.laprovidcnce nl La Providence, Ursullnenweide 5, 5971 ED Grubbenvorst Kom jij ons team versterken? We heten je alvast van harte welkom! ZorgnetLimburg.nl is powered by Zorg aan Zet -erg limDurg Nedalpac B.V. is een gezonde, dynamische handelsonderneming die met haar ca. 40 medewerkers opereert in de internationale versmarkt voor groenten en fruit. Sinds 2008 maken we deel uit van het beursgenoteerde concern Total Produce. We richten ons op het vermarkten van verse groenten en fruit en hebben ons daarnaast gespecialiseerd in verpakken en logistieke dienstverlening. We zijn gevestigd op het Fresh Park Venlo. Deze gunstige ligging aan de A73/A67 en de optimale infrastructuur stellen ons in staat om onze afzetmarkt in West-Europa op maat te bedienen. Heb je interesse stuur dan je schriftelijke reactie naar: Nedalpac B.V., t.a.v. dhr. F. Hagens, Postbus 3224, 5902 RE Venlo of naar correspondentie@nedalpac.nl Uw functiedoelstellingen: - opstellen en analyseren van de periodieke en jaarlijkse financiële rapportages en begroting - uitvoeren van boekhoudkundige en fiscale taken - beheren van de personeel- en salarisadministratie - het leveren van een actieve bijdrage aan automatiseringsvraagstukken - beheren van de verzekeringenportefeuille - leidinggeven aan het administratieve team - het rapporteren aan de directie Het aanbod: - een boeiende en veelzijdige functie in een dynamische commerciële omgeving - de mogelijkheid om u zelf verder te ontwikkelen en MT-lid te worden - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw profiel: - u voltooide een financiële opleiding op HBO niveau - u beschikt over relevante werkervaring in een profitorganisatie - u hebt affiniteit met IT en HR - u bent een gedreven, flexibele, proactieve financiële manager - u beheerst de Engelse en Duitse taal Spreekt deze functie u aan en herkent u zich in de profielschets? Dan maken wij graag met u kennis. Dutchgrowers is een GlobalGap gecertificeerd teeltbedrijf dat gespecialiseerd is in de teelt van ijsbergsla. Bij Dutchgrowers worden jaarlijks tussen de 12 en 14 miljoen slaplanten gepoot op een totale teeltoppervlakte van circa 230 hectare. Dutchgrowers teelt op verschillende locaties, met als vaste standplaats Horst America. Dutchgrowers teelt in het zomerseizoen voor Van Gorp Greenfood. Van Gorp Greenfood is gespecialiseerd in de bewerking van verse groenten. De producten van Van Gorp Greenfood worden voornamelijk afgezet in het "foodservice" kanaal. Dutchgrowers is op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie van: De functie: Als teeltmedewerker oogstbegeleider ben je verantwoordelijk voor: Het uitvoeren van grondbewerkingen zoals ploegen, schijfleggen, cultivatoren en bedden rijden; Het uitvoeren van teeltgerelateerde werkzaamheden zoals het poten van slaplantjes, het beregenen van percelen (inclusief het zetten van regenhaspels en regenmotoren) en het machinaalschoffelen van ijsbergsla; Het uitvoeren van gewasbeschermingswerkzaamheden; Het aansturen van een oogstploeg (circa 17 personen); Het bedienen besturen van de oogtsmachine. Je beschikt over relevante ervaring in de agrarische sector; Je hebt tenmiste een opleiding LBO MBO gevolgd, bij voorkeur richting LAS of MAS; Je beschikt over een spuitlicentie (i.v.m. het uitvoeren van de gewasbescherming); Je hebt affiniteit met het telen van sla; Je hebt affiniteit met het werken met tractoren en grondbewerkingsmachines; Je bent een aanpakker; Je bent flexibel en bereid, wanneer nodig, om in de avonduren en/of weekenden te werken; Je bent bereid om gedurende de seizoensstop bij Van Gorp Greenfood te werken; Je beheerst de Nederlandse taal (zowel in woord als geschrift); Je hebt een goede fysieke conditie. Ons aanbod: Het betreft een interessante functie met veel afwisseling. Je komt terecht in een organisatie met een open, collegiale no-nonsense cultuur. De arbeidsvoorwaar den zijn zeer goed (o.a. salaris en opleidingsmogelijkheden). Je reactie: Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de afdeling P&O (telefoon 077 - 4752255). Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kun je binnen 14 dagen richten aan Van Gorp Greenfood BV, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 4022, 5950 AA Belfeld of per mail sturen naar personeelszaken@greenfood.nl. Kinderdagverblijf Poeh-beer is op zoek naar een en een Heb jij een passend diploma en ligt je hart bij kinderen? Dan willen wij graag kennis met je maken! Kinderdagverblijf Poeh-beer is een organisatie voor dagopvang en binnenkort ook BSO in YsseLsteyn. Ons uitgangspunt is professionaliteit in een huiselijke sfeer. Voor onze dagopvang zoeken wij een flexibel inzetbare leidster voor een nader te bepalen aantal uren per week. Daarnaast verwachten wij van je dat je beschikbaar bent om op invalsbasis en tijdens vakanties extra te werken (maximaal fulltime). Voor onze nieuw te openen BSO zoeken wij een leidster met ervaring in de BSO. Jij bent actief betrokken bij de ontwikkeling van het BSO-programma en draagt zelf ideeën aan waarmee we de BSO een leuke invulling kunnen geven. Wij bieden je voor beide functies een salaris conform de CAO Kinderopvang en een prettige werkomgeving met een leuk team Tot 7 mei a.s. kun je je sollicitatiebrief met CV richten aan: Kinderdagverblijf Poeh-beer t.a.v. Monique Arts I: Lovinckplein 12 E: 5813 CC Ysselsteyn T: www. kd vpoeh beer. n l info@kdvpoehbeer. nl (0478) 569706 Odico interieurprojecten BV is een dynamische onderneming en heeft zich gespecialiseerd in maatwerk interieurprojecten. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: een ambitieuze, full-time. CALCULATOR Functie omschrijving Als calculator ben je voor onze organisatie een belangrijke schakel tussen de interne en- of externe ontwerper, accountmanager, projectmanager, leveranciers en partners. Je maakt zelfstandig verantwoorde calculaties van uren en materialen met bijbehorende kostprijs van waaruit een offerte kan worden opgesteld. Dit doe je aan de hand van bestekken, tekeningen en mondelinge informatie. Uiteraard beoordeel je kritisch deze aangereikte informatie, adviseer je over mogelijkheden/ consequenties en stel je waar nodig de normeringen bij. In je werk heb je voortdurend overleg met overige teamleden. Uiteindelijk draag je zorg voor een taakstellende calculatie. Taken: - Het opzetten van een voorcalculatie. - Onderhouden/ optimaliseren van het voorcalculatie computer programma. - Het opstellen van offertes. - Het behandelen/ prijsaanvragen van de door derden aan te leveren materialen en uit te voeren werkzaamheden. - Advisering aangaande kost- verkoopprijs en technische inhoud van projecten aan verkoop/projectmanagement en werkvoorbereiding. - Overdracht van projecten naar het bedrijfsbureau. - Het fungeren als contactpersoon tussen externe partners en leveranciers en interne afdelingen. Benodigde kennis Je beschikt minimaal over een mbo werk- en denkniveau en hebt een sterke affiniteit met techniek. Bij voorkeur heb je een opleiding gevolgd richting Interieur of Hout/Meubel. Je hebt enige jaren ervaring opgedaan in een soortgelijke functie, bij voorkeur binnen een aan onze of de bouwbranche gerelateerde onderneming. Hierdoor heb je inzicht in bouwprocessen, de materiaalsoorten in onze branche en verbindingstechnieken. Je beschikt over een uitstekend cijfermatig inzicht, analystisch vermogen en voldoende kennis van geautomatiseerde systemen. Kennis van het projectadministratie/ calculatieprogramma Arpa is wenselijk. Daarnaast ben je creatief en oplossingsgericht ingesteld als het gaat om mogelijkheden om te komen tot een realistische calculatie. Je werkhouding kenmerkt zich door concentratievermogen, nauwkeurigheid en teamgeest, levens ben je flexibel en stressbestendig. Het beheersen van de Engelse en Duitse taal is een pré. Geloof jij in jezelf en denk je ons team te kunnen versterken? Bel (0493-387830) of mail met Daisy Linders daisy@odico.nl. Voor meer informatie kijk op onze website www.odico.nl Onze kantoren zijn van 30 april t/m 5 mei gesloten. Vanaf 6 mei zijn wij u weer graag van dienst. Synthese locaties Horst, Maasduinen, Oostrum en Venray www.synthese.nl ELEKTROTECHNIEK Nassauplein 2 - 5802 BP Venray Telefoon 0478-582693/06-53371517 Telefax 0478-582693 Variant is een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het professioneel reinigen en onderhouden van bedrijfsruimten, openbare gelegenheden en woonprojecten. Voor een optimale service heeft Variant zich gesplitst in Schoonmaak Service, Glaswas Service en Facility Service. Op dit moment zijn wij op zoek naar: 'Schoonmaak Service bv Glaswas Service Facility Service bv Schriftelijke sollicitaties: werk@variantschoonmaakservice.nl of stuur uw schrijven naar Variant, postbus 249, 5750 AE Deurne Voor meer informatie: bel tijdens kantooruren Variant Deurne 0493 316 680 Zet op zondag 10 mei moeder in het zonnetje met het heerlijke en luxe Moederdagontbijt! Bezorging en ophalen beide mogelijk. De opbrengst gaat naar Kindervakantiewerk Venray. Prijs EUR 17,50. Bestel een extra ontbijtje voor EUR 7,50 Voor bestellingen en info zie www.kiwanisderooyseladies.nl Uitzendgroep Sun-Power BV is een regionaal opererend uitzendbureau gevestigd in Grubbenvorst dat zich kenmerkt door kwaliteit en betrouwbaarheid. Sinds 2000 timmeren wij succesvol aan de weg van het uitzenden en detacheren van tijdelijke arbeidskrachten. Wij zijn op zoek naar: Voor diverse levensmiddelenverwerkende bedrijven in regio (o.a. Overloon en Horst) zijn wij op zoek naar productiemedewerkers. Hygiënisch werken is zeer belangrijk binnen deze functies. Wij zoeken voor deze functies kandidaten die van aanpakken weten. Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een operator. Je bent verantwoordelijk voor het optimaal laten verlopen van de verpakkings productie voor het verpakken van diverse producten en de bewaking van de kwaliteit van de geproduceerde producten. Voor een (varkens)bedrijf in Ysselsteyn zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker. Je taken zijn zeer allround, van het verzorgen van de zeugen en biggen tot het uitvoeren van castraties en het schoonmaken schoonspuiten van de stallen. Ben je geïnteresseerd in een van deze vacatures, stuur dan een cv met motivatiebrief naar: Uitzendgroep Sun-Power T.a.v. Liesbeth Poot Kloosterstraat 41A 5971 BC Grubbenvorst E liesbeth@sun-power.nl Of kijk voor onze andere vacatures op onze website: www.sun-power.nl Tel.: 0478-546338, b.g.g./fax: 581044 Openingstijden: ma.-vr. 8.00-17.00 uur. Zaterdag 10.00-12.00 uur STUNT week 17 adv.indd 6 22-04-2009 16:59:47

Peel en Maas | 2009 | | pagina 6