m d Bedankt 11 CALCULATOR WERKVOORBEREIDER INSTALLATIETECH NIE K invent Marktstraat 8 Venray tel. 0478-516995 info@vrijwilligerswerkvenray.nl www.vrijwilligerswerkvenray. KOM JIJ ONS TEAM VERSTERKEN? Sponsoren en vrijwilligers i ALLROUND ADMINISTRATIEF - COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER Poetshulp mm/ De BOSRAND Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray i maandag en donderdag van 09.00 -17.00 uur dinsdag,woensdag,vrij dag van 09.00 -12.30 uur tarit&Jet/ -*b Donderdag 26 maart 2009 - Pagina 6 Ter uitbreiding van onze occasionafdeling zijn wij op zoek naar een fulltime OOSTENDORP VENRAY Keizersveld 69 - 5803 AP Venray I. Bartels Veerhuys Tante Jet Veerweg 7 Blitterswijck 0478-532942 Jong Nederland Venray organiseerde samen met Jong Nederland Limburg voor ruim 280 jongeren, uit de hele provincie, de Moonwalk. ,Y>urg Moq o Het was geweldig!!! MTS/HTS (of MIT/HIT) met ervaring I personeel en organisatie TANDARTSASSISTENTE Wij zoeken voor onze praktijk een enthousiaste assistente voor 3 a 4 dagen per week. Ervaring en opleiding zijn niet vereist. Stuur uw brief met CV naar: Tandartsenpraktijk Verhaegen Raadhuisstraat 12 5801 MA Venray Wedden dat er bij de 120 vacatures een voor jou bij zit? Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn 0900 - 821 24 11 Nationaal Epilepsie Fonds Pannenkoek Specialiteiten Restaurant en Midgetgolfbaan Gevraagd: Vlotte jongedames of heren voor de bediening in ons gezellig pannenkoeken restaurant (weekenden en vakanties) Minimum leeftijd 16 jaar Heb je interesse, bel even of kom langs en vraag naar Wil of Robin Fokken Leermarkt 17 Arcen Tel.: 077 473 12 35 www.debosrandarcen.nl MATCH kent een vijftal hoofdaccenten: Bemiddeling Informatie en advies Deskundigheids- Maatschappelijke bevordering stage Ondersteuning PEEL EN MAAS Oostendorp Venray is officieel dealer van TOYOTA personen- en bedrijfsauto's en occasionspecialist. Ze maken deel uit van de Oostendorp Autogroep. Deze heeft zich vanuit haar basis in Uden ontwikkeld tot een automotive groep met een vijftal vestigingen in Oost-Brabant en Noord-Limburg. Momenteel werken we met zo'n 95 gekwalificeerde medewerkers aan de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's, onderhoud en service, schadereparaties, leasing, financiering en autoverzekeringen. Meer informatie kunt u vinden op www.autodorp.nl FUNCTIEBESCHRIJVING: Onze nieuwe collega ontvangt onze klanten in de showroom en regelt op een klantvriendelijke wijze al het telefoonverkeer. Je presenteert op het internet al onze occasions en verzorgt de verkoopadministratie. Een veelzijdige functie in een jong en dynamisch team. Wij zoeken een jonge enthousiaste kandidaat met een MBO opleiding (niveau 3/4) op admi nistratief/commercieel gebied. Enige ervaring of kennis van financiële administratie is een pré evenals affiniteit met auto's. REAGEREN: Interesse of informatie? Neem contact op met Tom Gisbers (occasionafdeling) telefoonnummer 0478-514141. Je sollicitatiebrief met CV kun je binnen 2 weken mailen naar mw. Nicky van den Heuvel (nicky@autodorp.nl). Wij bieden je een afwisselende functie. TODAY TOMORROW TOYOTA aasi/ JÏÏIaa&> Voor enkele dagdelen per week zoeken wij een Heb je interesse informeer dan vrijblijvend Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Vrijwilligers en de maatschappij: een goede match 0478-516995 - www.vrijwilligerswerkvenray.nl SINDS 1886 www.jansse Gebr. Janssen b.v. in Beugen is een professionele bouwpartner in daken en installatietechniek. Het bedrijf kenmerkt zich door leverbetrouwbaarheid en een hoog ambachtelijk vakmanschap. De afdeling installatietechniek voert werkzaamheden uit in de onderdelen 'centrale verwarmingssystemen en luchtbehandelinginstallaties1, 'gas- en waterleidingen in gebouwen' en 'sanitaire voorzieningen en rioleringssystemen in gebouwen'. De werkzaamheden worden uitgevoerd in nieuwbouw, renovatie en onderhoud, zowel in woningen als utiliteitsgebouwen voor opdrachtgevers uit de particuliere en de zakelijke markt. Met collega's van het bedrijfsbureau wordt gecalculeerd, gedetailleerd en de uitvoeringsfase op de bouw ondersteund. Medewerkers krijgen veel eigen verantwoordelijkheid en ruimte voor initiatief, waardoor ze zich optimaal kunnen ontwikkelen. Om de organisatie te versterken, zoeken wij momenteel een nieuwe medewerker: De functie: Je belangrijkste taken zijn o.a. het calculeren van projecten, verrichten van tekenwerk en het opstellen van offertes. Deze volg je ook zelf op. Je hebt dus veelvuldig, van aanvang tot einde project, contact met de klant. Ook intern heb je een 'spilfunctie' en ben jij degene die de werkvoorbereiding voor productie aanstuurt. Je profiel: Je hebt een brede interesse en bent flexibel. Het liefst wordt je van a tot z bij een opdracht betrokken, zowel technisch, financieel als organisatorisch. Als perfectionist zie je erop toe dat de constructies, materialen en uren kloppen, zodat de werkplaats en monteurs goed vooruit kunnen. Je komt je afspraken na en hebt goede contactuele eigenschappen. Je hebt minimaal een MTS/MIT-diploma en enkele jaren ervaring in deze branche. Gebr. Janssen biedt kandidaten een prettige werkomgeving, optimale groeikansen, opleidingsfaciliteiten en goede arbeidsvoorwaarden. Past het volgens jou allemaal? Neem dan bij voorkeur per e-mail contact op met: Invent Personeel en Organisatie, Judith Broeren, jb@invent-personeel.nl. Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. Tel. inlichtingen: 0485-576264. werving, selectie en psychologisch onderzoek training en consultancy - coaching en outplacement GEZOCHT Steunpunt Vrijwilligerswerk venray www.vrijwilligerswerkvenray.nl (10 cent per minuut) voorlichting en advies hulpmiddelen informatiemateriaal verwijzing en adressen NVLE Functie: Penningmeester NVLE Doelgroep: Jongeren/ volwassenen. Dichterbij-Noorderhof Functie: Duikvrijwilliger Functie: Klusjesman/vrouw Functie: Samen met cliënt naar volksdansen in Mikado in Horst Functie: Biljartvrijwilliger Functie: Sport. Functie: Fitnessen Functie: Kaarten Functie: Begeleiding tijdens zwemmen Functie: Ondersteuning bij het koken Functie: Wandelvrijwilliger Functie: Maatje Functie: Activiteiten begeleiding/ handwerkclubje Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten. Amnesty groep Venray Functie: Scholenwerker Doelgroep: Jongeren/ algemeen. Dichterbij Specialistische Zorg en Wonen Functie: Begeleider Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten/volwassenen. Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg Functie: Palliatief begeleider Doelgroep: Ouderen/ volwassenen. GGZ Nrd en Midden Limburg Functie: Computer lesgeven Functie: Geven van computerles aan verslaafden Functie: Bezoekvrijwilliger/ dorp/ rolstoel Functie: Assisteren bij het volksdansen Functie: Begeleiden/assisteren tijdens sport en spel Functie: Individuele aandacht/ gezelschap geven Functie: Cliënt begeleiden bij kienen Functie: Begeleiden fitness Functie: Vrijwilliger voor lichte klusjes binnen/buiten afdeling Doelgroep: Verschillende leeftijdscategorieën/ psychiatrie/ verstandelijke gehandicapten Stichting Afasie Noord-Limburg Functie: Thuisbegeleider Doelgroep: Lichamelijk gehandicapten/ouderen. Stichting Tiener Activiteiten Venray Functie: Bestuurslid tienersoos Functie: Penningmeester Doelgroep: Jongeren/ kinderen. Vrijwillige Thuishulp Noord- Limburg Functie: Gewoon een praatje Doelgroep: Ouderen. Vrijwillige Thuishulp Noord- Limburg Functie: Samen een stuk lopen Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten. Verpleeghuis Beukenrode Functie: Bezoekvrijwilliger Functie: Groengroep vrijwilliger Functie: Wandelvrijwilliger Functie: Individueel contactpersoon Functie: Ontbijtvrijwilliger Functie: Individuele wandelvrijwilligers Functie: Gymnastiek vrijwilliger Functie: Kookvrijwilliger Functie: Coördinator zang/ kerkkoor Doelgroep: Ouderen. Museum 't Freulekeshuus Functie: Administratief ondersteuner Functie: Suppoost museum Functie: Medewerker educatie Doelgroep: Algemeen. Algemene Hulpdienst Venray Functie: Tuinman-vrouw Doelgroep: Algemeen Scouting de Peelspeurders Functie: Groepsbegeleider Doelgroep: volwassenen. GGZ Nrd.en Midden Limburg Functie: Gastvrouw/ heer Doelgroep: Algemeen. Scouting de Peelspeurders Functie: Notulist Doelgroep: Volwassenen. Zorgcentrum Schuttersveld/ Dagvoorziening de Tol Functie: Boodschappen doen Functie: Horeca medewerker Functie: Begeleiding bij sjoelen Functie: Begeleiding bij kaarten Functie: Ouderen bezoeker Doelgroep: Ouderen. Dichterbij-Noorderhof Functie: Sport en spel Functie: Markt bezoeken onder genot van een kopje koffie Functie: Wandelvrijwilliger Functie: Wandel-fiets vrijwilliger Doelgroep: Lichamelijk/ verstandelijk gehandicapten. Amnestygroep Venray Functie: Collectant. Huurdersvereniging Noord Limburg Functie: Penningmeester Functie: Secretaris Doelgroep: Volwassenen/ algemeen. Scouting de Peelspeurders Functie: Gehandicaptenbegeleider Doelgroep: Kinderen/ lichameli- jk-verstandelijk gehandicapten. Verpleeghuis Beukenrode Functie: Kienvrijwilligers Functie: Vrijwilliger voor dagbehandeling Somatische afd. Functie: Assistent beautysalon Functie: Palliatief vrijwilligster Functie: Studio vrijwilliger Doelgroep: Ouderen. Sportvereniging Oostrum afd. Korfbal Functie: Bar en klussen Doelgroep: Meiden/ vrouwen. TTV Summa/Red Stars Functie: Barwerkzaamheden Doelgroep: Algemeen. Stichting Jeugdwerk De Springplank Functie: Interne begeleiding Doelgroep: Algemeen/jongeren/ kinderen. Basisschool De Meulebeek Functie: Overblijfouder Doelgroep: Kinderen. SV Venray Functie: Beheerder materialen en uitgifte Doelgroep: Algemeen. Maatjes Noord Limburg Functie: Bezoeker psychiatrische patiënten Doelgroep: Psychiatrische patiënten. GGZ Nrd.en Midden Limburg Functie: Bezoekvrijwilliger Doelgroep: Ouderen/ psychiatrische patiënten. Venrays Arbeids Practicum Functie: Assistent technisch praktijkonderwijs Doelgroep: Jongeren Katholieke Vrouwen Gilde Functie: PR bestuurslid Doelgroep: Vrouwen. Gehandicaptenplatform Venray Functie: Secretaris Doelgroep: Lichamelijk/ verstandelijk gehandicapten. Moedercentrum Venray Functie: Bestuurslid Functie: Kinderoppas Functie: PR Functie: Ondersteuner Functie: Nederlandse les Functie: fietsles geven Functie: klus/tuinvrouw Functie: Organiseren van activiteiten Doelgroep: Vrouwen. Telehulpverlening Limburg Functie: Internetvrijwilliger bij SOS-hulp Limburg Doelgroep: Volwassenen. Stichting Alzheimer Nederland Functie: Collectant Doelgroep: Ouderen. ROC Gilde Opleidingen Functie: Spreekvrijwilliger Doelgroep: Minderheden/ vluchtelingen/volwassenen. Jeugdbridgeclub Venray Functie: Jeugd-bridge docent Functie: Tafelbegeleider jeugdbridgeclub Doelgroep: Jongeren/kinderen. Amnesty groep Venray Functie: Brieven schrijven naar autoriteiten Doelgroep: Algemeen. Reumafonds Functie: Coördinatie en organisatie jaarlijkse collecte Doelgroep: Algemeen. Kindervakantiewerk Venray Functie: Organisatorische- en bestuurlijke activiteiten Functie: Organiseren en voorbereiden spelactiviteiten Functie: Groepsleiding Doelgroep: Kinderen. Jeugdnatuurwacht Venray Functie: Vidio-amateur Doelgroep: Kinderen. Sportvereniging Oostrum afd. Korfbal Functie: Onderhoud clubgebouw, bar werkzaamheden Doelgroep: Meiden/vrouwen. Dichterbij-Specialistische Zorg en Wonen Functie: Bezoekvrijwilliger Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten. Lokale Omroep Venray Functie: Verslaggever lokale omroep Functie: Lid van het redactieteam Doelgroep: Algemeen. MATCH Functie: PR medewerker Journalist Doelgroep: Algemeen. Synthese-jongerenwerk Functie: Begeleiding/beheer/ organisatie panna toernooien Brukske Doelgroep: Jongeren. Home-Start Functie: Ondersteunen van gezinnen met jonge kinderen Doelgroep: Jongeren/kinderen/ volwassenen. Telehulpverlening Limburg Functie: Vrijwilliger kindertelefoon Doelgroep: Kinderen/jongeren. Stichting Algemene Hulpdienst Venray Functie: Hulp bieden op velerlei gebied Doelgroep: Lichamelijk gehandicapten/ minderheden/ ouderen. Mondiaal Platform Venray Functie: Informatie geven mbt. ontwikkelings vraagstukken Doelgroep: Jongeren/kinderen/ volwassenen. Jeugdnatuurwacht Venray Functie: Bestuurslid Doelgroep: Kinderen. Honk-en Softbal vereniging Red Caps Functie: Veldonderhoud Doelgroep: Jongeren/kinderen/ volwassenen. SV Venray Functie: Begeleiden elftallen Functie: Leiden van wedstrijden Functie: Medewerker onderhoud Doelgroep: Jongeren/ volwassenen. S.V. Merselo Functie: Begeleiden voetbalelftallen Doelgroep: Jongeren/kinderen/ volwassenen S.V. Merselo Functie: Begeleiden korfbalsters Doelgroep: Meiden/vrouwen. Synthese ouderenwerk Functie: vrijwilliger voor activiteiten begeleiding en/ of koken Doelgroep: Ouderen. Stichting Tiener Activiteiten Venray Functie: PR mensen Functie: Medewerkers tienercentrum Functie: Begeleiders tienerraad Doelgroep: Jongeren. Vrijwillige Thuishulp Noord Limburg Functie: Heb je even voor mij Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten. Atletiek en Triatlon Vereniging Venray Functie: Sport- en spelbegeleider Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten. Atletiek en Triatlon Vereniging Venray Functie: Vrijwilligers voor diverse kaderfuncties Doelgroep: Algemeen. Sportvereniging Oostrum afd. Korfbal Functie: Sport- en spelbegeleider Doelgroep: Jongeren/ volwassenen. Dichterbij Specialistische zorg Wonen Functie: Bezoekvrijwilliger Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten/volwassenen. Nationaal MS Fonds Functie: Collectant voor Multiple Sclerose Doelgroep: Lichamelijk gehandicapten. Scouting De Peelspeurders Functie: Leid(st)er van jeugdleden Doelgroep: Kinderen. Amnesty groep Venray Functie: Lid van Amnesty Peel Maas. Maatjes Noord Limburg Functie: Telefoniste/ administratieve kracht Doelgroep: Ouderen/ psychiatrische patiënten/ volwassenen. Stichting Kruisen en Kapellen gemeente Venray Functie: Ateliermedewerker Functie: Buitenmedewerker Doelgroep: Algemeen De Zonnebloem afd. Bruukvelt Functie: Penningmeester Doelgroep: Ouderen Zorgboerderij de Hofsteeg Functie: Vrijwilliger zorgboerderij Doelgroep: Ouderen Dichterbij Ambachtkwartier Functie: Vrijwilliger Uitstapjes Doelgroep: Lichamelijk/ verstandelijk gehandicapten AZC Venlo O&I Functie: Docent Basaal Nederlands Doelgroep: Vluchtelingen/ volwassenen. week 13 adv.indd 6 25-03-2009 16:12:24

Peel en Maas | 2009 | | pagina 6