PP2 naam nieuwe partij Gunhoek ook voor üw tuin Julicher Meijer SCHEIDEN DAT DOE JE SAMEN PEEL EN MAAS Advocate: 'jarenlange gevangenisstraffen buitenproportioneel en geen oplossing' Vervolg voorpagina De Venrayse inbrekers Dimi- tri E. (22) en Feda S. (23) gaan in hoger beroep tegen de uit spraak van de rechtbank in Roermond. Die veroordeelde de twee mannen en Danny H. (24) vorige week tot een gevangenisstraf van in totaal ruim negen jaar, inclusief een voorwaardelijke straf die ze nog hadden uitstaan. De recht bank acht bewezen dat het drietal ruim honderd inbra ken, diefstallen en andere vermogensdelicten in de regio Venray heeft gepleegd. De uit spraak was bijna conform de eis van het Openbaar Ministe rie. "Ik vind het onbegrijpelijk en onacceptabel dat de recht- Het plotselinge vertrek van SP-raadslid Jolanda Dijkema komt voor velen als een ver rassing. Ruim een maand na de omstreden raadsvergade ring van 17 februari, maakte de fractieleidster abrupt haar vertrek bekend. "Ik moet vrij kunnen handelen. Ik kan niet meer functioneren als raadslid van de SP. Hoe jammer ik het ook vind. Vooral ook voor de vele kiezers die op mij hebben gestemd." Het conflict met fractielid Eli- anne Sweelssen ontstond tijdens de laatste raadsvergadering. Het ging over de tv-uitzending van Zembla, over het conflict tus sen de gemeente en de Venrayse ondernemer Jan Willems. Sweels- sen haalde die avond fel uit naar de bestuurscultuur van het CDA. Die partij was in de wiek gescho ten en eiste openlijk excuses van de SP. Na twee schorsingen wist Jolanda Dijkema de zaak te sus sen zonder verontschuldigingen aan te bieden. De kwestie leek tot ieders tevredenheid opgelost. "Ik vond dat ik moest ingrijpen", De cassatie in de moord zaak Kathleen Engels-Cre- mers nadert haar ontkno ping. Advocaat Guus Lina, die de verdachte Erik E. bijstaat, heeft de zogeheten geding stukken ontvangen. Daarin geeft het Openbaar Ministerie aan waarom zij vindt dat het Hof in Den Bosch niet tot het juiste rechtsoordeel is geko men. "We weten nu waar we op moeten reageren", verdui delijkt Lina, die verwacht dat de Hoge Raad na de zomer uit spraak doet. Justitie verdenkt Erik E. ervan zijn vrouw Kathleen op 15 maart 2006 in hun woonplaats Venray op gruwelijke wijze te hebben vermoord. Ze is liefst zeventig maal gestoken. Volgens E. hebben twee mannen haar vermoord. Het tweetal had hem eerder die avond gevraagd om elektriciteit voor een hennepkwekerij aan te leggen. E. weigert dat, waarna een worste- bank geen voorwaardelijk deel in de straf heeft opgeno men", motiveerde advocate F. Landerloo het besluit van haar cliënten Dimitri E. en Feda S. om hoger beroep aan te teke nen. "De langdurige straffen zijn buitenproportioneel en niet de oplossing." Het is nog niet bekend of ook Danny H. in hoger beroep gaat. Hij heeft hiertoe tot 31 maart de gele genheid. Dimitri E. en Feda S. zijn beken den van de politie. Hun strafblad beslaat vele pagina's. Daar zijn heel veel feiten bijgekomen. Bovendien zaten zij beide nog in de proeftijd van een voorwaarde- vertelt Dijkema. "Natuurlijk had den we van tevoren doorgespro ken wat we zouden zeggen. Maar het verraste mij ook dat Elianne zo fel reageerde. Dat heb ik niet zien aankomen. Ik voelde me erg ongemakkelijk bij haar toonzet ting en de beschuldigingen aan het CDA. Daarom moest ik ingrij pen. Achteraf is mij dat behoorlijk kwalijk genomen. Niet alleen door mijn fractiegenote, maar ook door het bestuur. Omdat ik de steun mis, kan ik nu niet meer verder gaan. Ik heb er lang genoeg over nagedacht. Het is een weloverwo gen besluit." Dijkema vertelt dat ze volgende keer weer precies hetzelfde zou handelen. "En dat geldt wellicht ook voor Elianne. Het conflict is dus niet op te los sen. Terwijl we drie jaar lang heel goed hebben samengewerkt. Er is nooit eerder iets vervelends voor gevallen." Elianne Sweelssen betreurt het vertrek van Dijkema. "Die raadsvergadering was vlak voor carnaval. Ik ben toen een week op vakantie geweest. Pas daarna hebben we het kunnen uitpraten. Na dat gesprek dacht ik dat we ling in huize Engels plaatsvindt. E. verjaagt de twee mannen en gaat daarna klussen in Meerlo. Als hij 's avonds thuiskomt, vindt hij zijn vrouw in een grote plas bloed. Hij zegt onschuldig te zijn. Het Open baar Ministerie (OM) gelooft E. niet en beweert dat hij zijn vrouw heeft vermoord. Relatieproblemen zouden daaraan mede ten grond slag liggen. De rechtbank in Roer mond volgt de visie van het OM en veroordeelt E. in november 2007 tot vijftien jaar gevangenisstraf. Advocaat Lina gaat in beroep en vecht met succes het bewijsmate riaal aan. In oktober 2008 wordt E. door het Hof in Den Bosch vrijge sproken. Het OM is het niet eens met die uitspraak en tekent hoger beroep aan. In vaktermen: het OM gaat in cassatie bij de Hoge Raad. De cassatie bij de Hoge Raad is een schriftelijke procedure. Omdat het OM in cassatie is gegaan, moest zij op papier for muleren waarom ze vindt dat het Hof in Den Bosch niet tot het lijke straf uit een eerdere veroor deling. Die moeten ze nu alsnog uitzitten, omdat ze weer in de fout zijn gegaan. E. werd veroordeeld tot een onvoorwaardelijke cel straf van 36 maanden plus de vier maanden voorwaardelijk uit een eerdere veroordeling. S. moet der tig maanden de gevangenis is, ver meerderd met acht maanden. De derde verdachte, Danny H., had nog nagenoeg een blanco straf blad. Maar hij heeft wel de meeste feiten gepleegd: liefst 56, tussen april en november 2008. De recht bank veroordeelde hem tot een gevangenisstraf van vier jaar, waar van één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van twee jaar. E. en S. werden al eerder opge- samen verder konden. Helaas is het anders gelopen." Ook voorzitter Linda Weijs werd verrast door het besluit. "Het was heel onverwacht. Met Jolanda verliezen we een sterk en kundig raadslid. We vinden het erg jam mer dat ze is opgestapt", reageert Weijs. "We hebben er met z'n drieën over gesproken. Het was duidelijk dat er wrijving was. Ik dacht steeds, het komt wel goed. Er kan altijd een keer een ver schil van mening zijn." Toch koos het bestuur in het conflict tegen Dijkema. "Ja, dat klopt. Want het is nooit goed om elkaar in het open baar af te vallen. Dat doe je niet, vindt Linda Weijs. "Toch hadden we heel graag met haar doorge gaan. We waren al bezig met de opzet voor de verkiezingen in november." Sweelssen vindt niet dat zij in die bewuste vergadering uit de bocht is gevlogen. "Nee, ik sta er nog steeds volledig achter wat ik toen heb gezegd. Ik heb toch niemand persoonlijk aangevallen of beschadigd? Kijk nu maar eens naar het rapport van de rekenka- juiste rechtsoordeel is gekomen. De Hoge Raad heeft deze zoge heten gedingstukken ontvangen en inmiddels doorgestuurd naar advocaat Lina. "Wij weten nu op basis waarvan het OM twijfelt aan de argumentatie van het Hof", beaamt de Venlose strafpleiter, die inhoudelijk nog niet wil reageren op de gedingstukken. "Dat bete kent dat we nu ook kunnen reage ren. Ik krijg binnenkort te horen wanneer we dat kunnen doen. Ook dat is overigens een schrifte lijk verweer." De Hoge Raad zal niet opnieuw de feiten gaan vaststellen in een zaak: de Hoge Raad gaat uit van de feiten zoals die door de lagere rechter zijn vastgesteld. In begin sel kijkt de Hoge Raad alleen of de lagere rechter op basis van die vastgestelde feiten tot een juist rechtsoordeel is gekomen. De vraag die de Hoge Raad dus beant woordt, is: kunnen de vaststaande feiten het door de lagere rechter gegeven rechtsoordeel dragen? pakt en veroordeeld. Ze volgden ook hulpprogramma's, maar tel kens ging het mis en vervielen ze in dezelfde fouten. Tot dusver kregen ze van justitie, rechters en reclassering het voordeel van de twijfel: straffen met een voorwaar delijk deel, kansen op rehabilita tie, plaatsing in hulptrajecten. Het baatte niet. De rechtbank wilde ze daarom ook geen voorwaarde lijke straf meer opleggen. "Eerdere voorwaardelijke straffen hebben geen effect gehad. Daarom krijgt u nu een onvoorwaardelijke straf. Ook begeleiding door de reclasse ring is niet meer geïndiceerd. Dat is een gepasseerd station." Advocate Landerloo is het daar niet mee eens. In haar pleidooi mercommissie over de aanbeste dingen. Ik zeg niet dat er sprake is van fraude, maar het is allemaal zo rommelig. Blijkbaar voelen som migen zich daar prettig bij. Ze kunnen dan doen en laten wat ze willen." Het enige wat Sweelssen de opgestapte Dijkema kwalijk neemt, is haar optreden tijdens die laatste raadsvergadering. "Ze viel mij in de openbaarheid af. Ik voelde me toen behoorlijk in de steek gelaten. Ze mag best kritiek op mij hebben, maar dat had ze binnenskamers moeten houden. En niet in de raadzaal." Toch had het voor Sweelssen geen breek punt hoeven te zijn. "Nee, wat mij betreft hadden we verder gekund in de fractie. We zijn drie jaar gele den samen aan iets begonnen en dat had ik heel graag met Jolanda afgemaakt. Het ging goed, ook al zijn we twee totaal verschillende types." Na drie jaar komt er een abrupt einde aan de politieke carrière van Jolanda Dijkema. Ze heeft haar zetel teruggeven aan de SP- fractie. Ze voelt er niets voor als splinterpartij haar zetel te behou- Met andere woorden: de Hoge Raad zal bekijken of door het Hof in Den Bosch de wet en de ove rige rechtsregels goed zijn toege past en of de uitspraak voldoende is gemotiveerd. Dat wil zeggen dat voldoende tot uitdrukking moet zijn gebracht hoe de rechter tot zijn oordeel is gekomen. De Hoge Raad kan het cassa tieverzoek verwerpen of gegrond verklaren. Wordt het verzoek ver worpen, dan is Erik E. definitief vrijgesproken en kan hij ook niet meer worden vervolgd in deze zaak. Acht de Hoge Raad het ver zoek gegrond, dan kan hij de uit spraak van het Hof vernietigen en de zaak voor inhoudelijke behandeling verwijzen naar een rechter voor een (deels) nieuwe behandeling. Daarbij moet die rechter rekening houden met de aanbevelingen van de Hoge Raad, zoals het toetsen van een speci fiek onderdeel van de zaak. De verwijzing geschiedt vrijwel altijd naar een ander (aangrenzend) gaf ze al aan dat lang straffen geen oplossing is. "Als je uit de gevange nis wordt ontslagen met je kleren in een vuilniszak en je staat op straat, wat moet je dan? Geen geld, geen dak boven je hoofd, geen gezin, geen familie, alleen foute vrienden. Dan ga je terug naar die vrienden, dat is het enige dat je hebt. Je kunt mijn cliënten één jaar opsluiten, twee jaar, drie jaar of nog langer, als ze dan vrijko men en er is weer niets geregeld, dan vallen ze opnieuw terug in de criminaliteit. En dan wordt de samenleving weer met een pro bleem opgezadeld. Lang straffen is niet de oplossing, behandelen met een lange voorwaardelijke straf als stok achter de deur wél." Elianne Sweelssen (l) en Jolanda Dijkema na afloop van de succesvol verlopen gemeente raadsverkiezingen in 2006 (foto: archief Peel en Maas). den. Ze blijft gewoon lid van de SP In maart 2006 werden liefst 1199 stemmen op haar uitgebracht. De SP maakte toen met twee zetels het debuut in de Venrayse gemeenteraad. Het afscheid valt haar zwaar. Dijkema: "Ja, je valt echt in een gat. De politiek was helemaal nieuw voor mij. Ik heb er best aan moeten wennen. Het was ook een moeilijke materie. De laatste tijd begon ik het steeds leuker te vinden. Je krijgt steeds meer zicht op wat er speelt. Ik was ook vast van plan om de komende periode door te gaan. Maar dat is nu voor bij. Ik wil Elianne en de partij niet schaden. Zij moeten verder en dat kan ook goed zonder mij. En, o ja ik wil alle kiezers nog bedanken voor het vertrouwen. Helaas moet ik ze voortijdig in de steek laten. Dat betreur ik zeer maar ik kan nu eenmaal niet anders." gerecht dan dat het vernietigde vonnis heeft gewezen. Peter R. de Vries heeft de moordzaak nog niet losgelaten. Op zijn website vraagt hij om nieuwe tips en aanwijzin gen die tot de oplossing van de moord zouden kunnen leiden. Eer der gaven Erik E. en zijn advocaat Guus Lina de misdaadverslaggever geen toestemming om het dossier in te zien. Lina: "Het lijkt ons raad zamer om eerst het cassatieproces af te wachten en te bekijken wat er dan gebeurt. Mijn cliënt wil zijn leven weer op de rails krijgen, en dat is moeilijk genoeg. Hij heeft nu weer een baan en probeert zijn verdriet te verwerken. Hij heeft zijn vrouw verloren en zijn twee kinderen zijn hun moeder kwijt. Bovendien heeft hij lang in detentie gezeten. Dat heeft een enorme impact op zijn leven. Het gaat nu redelijk goed met hem. En natuurlijk begrijpt hij goed dat hij nog niet van deze zaak af is. Het is voor hem heel spannend wat de Hoge Raad gaat beslissen." De gemeente wijst de sugges tie van vriendjespolitiek van de hand. "Daar is geen sprake van", zegt een woordvoerster van de gemeente. "Op basis van overwe gingen in het algemeen belang en in belang van het rijksmonument heeft de gemeente het tijdelijke gebruik van het pand als galerie gedoogd. Pas in overleg met de nieuwe eigenaar wordt bekend wat de nieuwe bestemming van dit pand wordt. Door het pand tot die tijd te gebruiken, voorkomen we verder verval en beperken we de kans op vandalisme. De galerie is alleen in de weekenden open en trekt anders dan andere winkels betrekkelijk weinig men sen. Verder heeft het vrijwel geen ruimtelijke uitstraling: je kan aan de buitenkant niet zien dat er een galerie is gevestigd." SCHADECLAIM Jan Maessen dreigt met een schadeclaim. "AbrahamArt lokt nog steeds klanten bij me weg. Hij heeft weliswaar meer kunst uit het buitenland en ik uit Neder land, maar we verkopen allebei moderne kunst, dus we zijn wel degelijk grote concurrenten. Hij betaalt geen huur en hoeft het pand alleen maar te onderhou den. Ook dat is oneerlijke concur- Vervolg voorpagina Volgens Carla Brugman zal PP2 vooral op blijven komen voor de belangen van de kwetsbare groe pen in de samenleving. "Senio ren, mensen met een beperking en inwoners die financieel maar moeilijk de eindjes aan elkaar kunnen knopen, kunnen op de steun van PP2 rekenen. Een voor deel van de samenvoeging van PK Meerlo-Wanssum en Lokaal Aktief is ook dat de kennis en bestuurs kracht van twee vooruitstreven de lokale partijen uit Venray en Meerlo-Wanssum wordt gedeeld. Want er zijn nogal wat thema's die zowel in Venray als in Meerlo- Wanssum spelen. Denk bijvoor beeld aan toerisme en recreatie, de ontwikkeling van de bedrijven terreinen, regionale woningbouw en de haven in Wanssum. Op veel terreinen wordt er al samenge werkt door de twee gemeenten." De kiezers kunnen in november 2009 volgens Teunissen en Brug man stemmen op een fractie die uitgaat van eigen kracht. "Met een Bedreiging De politie heeft donderdagmid dag een 28-jarige man uit Venray aangehouden op verdenking van mishandeling en bedreiging met een mes. Na een melding dat de verdachte verschillende mensen lastig viel en bedreigde, namen agenten direct poolshoogte. Bij de bedreiging, die plaatsvond in de straat waar hij woont, maakte hij ook gebruik van een mes. De agen ten wisten hem in zijn woning aan te houden, waarna hij werd overgebracht naar het bureau. De man was onder invloed van alco hol en drugs. Hij verzette zich bij de aanhouding en bedreigde de agenten. Na onderzoek bleek dat hij ook een jongen had geslagen. De politie onderzoekt de zaak Ronald van Hal nieuw SP-raadslid Ronald van Hal wordt het nieu we raadslid van de SP Dat hebben bestuur en fractie vrijdagavond besloten. Van Hal (41) zal in de raadsvergadering van 31 maart worden beëdigd. Hij is de opvol ger van fractieleider Jolanda Dij- kema, die begin vorige week na een conflict opstapte. Raadslid Elianne Sweelssen is de nieuwe fractievoorzitter. Ronald van Hal woont in Venray en is bestuurslid en commissielid van de SP Hij is werkzaam bij de stichting Dich terbij als begeleider van mensen met een verstandelijke beperking. Bij de verkiezingen van maart 2006 stond hij op de derde plaats van de kieslijst. De SP debuteerde toen met twee zetels. rentie. En dan heb ik het nog niet eens over zijn openingstijden in het weekeinde. Ik ben al bijna drie jaar actie aan het ondernemen en heb eerlijk gezegd weinig geloof meer in de gemeente. Ik vind het stuitend dat de gemeente Venray dit tolereert. De regels moeten gewoon worden gehandhaafd. Op dit moment ben ik bezig om een schadeclaim bij de gemeente Venray in te dienen. Natuurlijk, het is lastig te bepalen hoeveel omzet en winst ik precies ben misgelopen door de onrechtma tige handelingen van AbrahamArt, maar samen met de rechtsbijstand kijken we nu naar deze zaak. Het was nooit zover gekomen als de gemeente Venray haar eigen regels had gehandhaafd." Volgens Bram Reijnders van AbrahamArt steekt de zaak toch anders in elkaar. "De uitspraken van de heer Maessen zijn achter haald. De gemeente heeft samen met GGZ NML besloten een tij delijke detailhandelvergunning van minimaal één jaar te verlenen aan AbrahamArt. Wij zijn de groot ste galerie van Nederland, met wekelijks ruim 200 bezoekers uit Nederland, Duitsland en België." Volgens Bram Reijnders is er geen sprake van vriendjespoli- eigen, onafhankelijk geluid. PP2 is een fractie die opkomt voor de belangen van de burgers, zon der daarbij kerktorenpolitiek te bedrijven en zonder het belang van de regio uit het oog te verlie zen." Wie de lijsttrekker van PP2 wordt, is nog niet bekend. Maar het lijkt duidelijk dat Hans Teunis sen en Carla Brugman de kopstuk ken en kandidaat-wethouders van de lokale partij worden. Maar bei den vinden het nog te vroeg om op deze vraag in te gaan. "Welke poppetjes op welke plaats komen, komt later aan de orde", zegt Carla Brugman. "We gaan ons nu eerst bezighouden met het werven van nieuwe leden", vervolgt Hans Teunissen. "Dat lukt goed. Er zijn genoeg mensen die belangstel ling hebben voor PP2. Daar blijkt wel uit dat er in Venray ruimte is voor een progressieve lokale par tij die niet bang is om haar nek uit te steken. Ja, we zien de toekomst van PP2 met alle vertrouwen tege moet." PvdA Venray Onder de titel 'Een Rooij(s)e zaterdagmorgen over....' Houdt de Partij van de Arbeid afdeling Venray de komende weken een vijftal themabijeenkomsten. De themabijeenkomsten zijn bedoeld om in gesprek te gaan met belang stellenden en belanghebbenden over Venrayse actualiteiten. De resultaten van de bijeenkomsten dragen bij aan de totstandkoming van het conceptverkiezingspro gramma 2010 - 2013. De thema bijeenkomsten zijn voor een ieder toegankelijk en worden op, bij het thema passende, locaties gehou den. Voor de eerste themabijeen komst op 11 april 2009 over het thema Wonen is woningcorpora tie Wonen Venray gastheer. De the mabijeenkomsten starten om 9.30 en worden uiterlijk om 12.00 uur afgerond. Naast het thema wonen komen aan bod: werken (25 april), leefbaarheid (9 mei), lokaal soci aal beleid (23 mei) en welzijn (6 juni). De cyclus wordt informeel afgesloten op zondagmiddag 14 juni 2009 in het Odapark. Nadere informatie over de verschillende bijeenkomsten zijn te vinden op de website www.venray.pvda.nl Bedrijfsongeval Bij een bedrijfsongeval in Tiel raakten donderdag een 59-jarige Venraynaar en een 45-jarige inwo ner van het Brabantse Vinkel gewond. Het tweetal was bezig een betonnen vloer te storten in een loods. Door nog onbekende oorzaak viel de vloer met de man nen enkele meters naar beneden. De twee werden naar het zieken huis gebracht. tiek door de gemeente Venray. "Toen wij vier jaar geleden in het pand kwamen, was het Annapark verloederd. De gemeente Venray en GGZ NML waren blij na jaren van leegstand eindelijk een mooie bestemming te kunnen geven aan het pand. Onze aanwezigheid is een toegevoegde waarde voor het park en voor Venray. De gemeente vindt het van belang dat een cul turele instelling als AbrahamArt in Venray is gevestigd. Ook GGZ NML erkent deze toegevoegde waarde." Op de kwestie met Jan Maessen wil Bram Reijnders niet ingaan. "De heer Maessen heeft al 25 jaar een mooie zaak in Venray. Wij hebben een tijdje samengewerkt, maar deze samenwerking is zo'n twee jaar geleden verbroken na onderlinge problemen." bezoek onze site: www.gunhoek.nl t Venray De Hoveniers mis-sim Verbod voor woningbouw in historische houtwal De Raad van State vindt het terecht dat de gemeente Ven- ray de bouw van een woning in een waardevolle houtwal tegenhoudt. De woning was gepland op een perceel aan het Biezenvenneke in de wijk Vlakwater. De rechtbank in Roermond gaf de gemeente vorig jaar ook al gelijk in deze zaak. De eigenaar van het perceel ging bij de Raad van State in hoger beroep, omdat hij vindt dat de gemeente niet hard heeft aange toond dat de houtwal een histori sche waarde heeft. De wal bestaat onder meer uit oude inlandse eiken. De gemeente kwam tot de conclusie dat de houtwal behou den moet blijven na onderzoek door de eigen afdeling Groen. De geplande bouwplaats ligt ook in een zogenoemd aandachtsgebied, wat wil zeggen dat de bomen daar een hoge waarde hebben. De raad vindt dit voldoende redenen om de woningbouw af te wijzen. Verder vindt de raad dat de per ceeleigenaar zelf had moeten aantonen dat de houtwal niet van grote waarde is. Zijn bouwplan gaf bovendien onvoldoende inzicht over hoeveel bomen er moesten sneuvelen. Afkoopregeling? Functiewijziging? Concurrentiebeding? PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Keizersveld 19 5803 AM Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redactie Ron Koenen Henk Lammen Christ van den Munckhof Henk Willemssen redactie@vandenmunckhof.nl Advertenties: Arie Snellen e-mail: asnellen@ vandenmunckhof.nl telefoon: 0478-58 27 27 Tarieven op aanvraag e-mail: advertentie@ vandenmunckhof.nl Aanleveren advertenties: Uiterlijk dinsdag 18.00 uur. Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Verspreidingsbureau Periodiek - Tel. 0478-582877 uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur. Abonnementen: 20,95 (postcode 58..) 36,75 (overige binnenland) Geen uurtarief, maar vooraf vaste prijs Gratis intakegesprek De ScheidingsWeg Dejuiste weg In de goede richting Hans Peeters i.s.m. Ria Oomen 077 3523359 of 06 53264978 Praktijk voor kindercoaching Opgestapt raadslid Jolanda Dijkema: "Ingrijpen wordt me kwalijk genomen" t KUIS Donderdag 26 maart 2009 - Pagina 3 Inbrekers in hoger beroep AbrahamArt mag op St. Anna blijven INFORMATIE ADVIES PROCEDEREN ADVOCATEN Tel: 0478 - 52 10 70 www.julicher-meijer.nl Leunseweg 6a, Venray Breuk SP niet meer te lijmen ~Jf Hl Sr Cassatie moordzaak Venray nadert ontknoping

Peel en Maas | 2009 | | pagina 3