Jeugdbridgers op NK Geslaagd feest Tennisvereniging Ysselsteyn Nationale menwedstrijden Powerman: sport en entertainment Motorcross in Overloon Bas Philipsen Limburgs kampioen Team Set Up kampioen G-Voetbal Aanbiedingen! Venray BC Common Sense Overloonse Bridgeclub BC Klavertje Vier www.vandenmunckhof.nl St. Christoffel Toernooi De Gagel bij SV Venray Vind je het leuk om te voetballen dan is dit je kans! PEEL EN MAAS BC Doublet BC Venray Bridgesoos De Kemphaan BC Harten Drie Zwemloop Venray Horster Night Run Donderdag 26 maart 2009 - Pagina 32 NK handboog teams bij Ons Genoegen NRBC Het Alvertje SetUp niveau 5 team i De dames van gymnastiekvereni ging St. Christoffel in Venray hebben een goede wedstrijd gespeeld tegen turnclub Horn. Ze hebben gewonnen met 134,65 punten tegen 132,55 pun ten. De uitslag: 1Elke Pelzer (35,50). 2. Jaimy Claessens (34,15). 4. Bette Heb ben (33,05). 8. Celine Hendriks (31,75). 11. Tamara van Broekhoven (29,75). Het tennisseizoen wordt in Wanssum traditioneel geopend met het Garage Janssen Wanssum Lentetoernooi. Dit gezelligheidstoernooi vindt plaats op zondag 29 maart. Om 10.30 begint het toernooi voor de jeugdleden en om 12.00 uur zijn de senioren aan de beurt. Alle deelnemers worden een kwartier voor aanvang verwacht op het tennis park. Het evenement is voor beginners en nieuwe leden een uitstekende gele genheid om kennis te maken met de leden van TV De Gagel. Iedereen kan op zijn of haar eigen niveau tennissen. Voor iedereen met een lichamelijke of geestelijke beperking, die wil voetballen. Wat training wordt gegeven op woensdag 18.00 uur Wedstrijden zijn op zaterdagmorgen 12.00 uur Waar SV Venray, Sportpark de Wieën aan de Sportlaan te Venray Info voor meer informatie kun je bellen met Karin Peeters tel. 06-27379033 of Sjef Keijzers tel. 06-42345187 In Utrecht is het Nederlands kam pioenschap minibridge voor school teams en het Nederlands kampioen schap voor jeugdparen gespeeld. Venray en Merselo namen deel met drie schoolteams voor de miniklasse en een paar voor de pupillenklasse. In de juniorenklasse van 20-25 jaar speelde de in Delft studerende Ven- raynaar Rens Philipsen (19) met gele genheidspartner Rik van Leeuwen uit Oosterhout. Het meest ervaren team in de miniklasse was De Keg, bestaande uit Fleur Caris, Felix van der Heijden, Max Vroomen en Jane Hendriks. Ze hadden veel last van de speltaferelen die de minder ervaren minibridgers soms lieten zien, waar door het eigen gedegen spel en de daaruit voortvloeiende score niet uit de verf kwam. Ze moesten tien teams in het veld van 32 voor zich op de ranglijst laten. Een daarvan was St. Jan uit Merselo, met Jens Michels, Jari van Meyel, Vivian Bonants en Ingrid Mar tens. Voor deze toernooidebutanten was het een prestatie om in de top De tweede zitting van blok drie van de parencompetitie is gespeeld. De A-lijn werd gewonnen door Gerard Linssen en Petra Heinekamp met een score van 65.42 procent. De tweede plaats was voor Henk Penninx en Theo Jakobs. Zij behaalden 62.50 procent. De derde score was voor Corrie Hartong en Jan Heine- kamp met 60.42 procent. De hoogste score in de B-lijn ging naar Hanneke Martens en Marij Reinhoud met 66.25 procent, op grote afstand gevolgd door Dorie Driessen en Fieke Messe- maeckers met 59.17 procent. Derde waren Rob en Trees van de Beele met 57.50 procent. Er waren weinig verrassingen op de derde speelavond van dit compe- titieblok. In de gele lijn was er een voorspelbare top drie; winnaars waren Annie Boekholt en Jaqueline v.d. Slik werden, gevolgd door Doke Verheijen met Lou Gillsssen en Mia Koopman met Riet Manders. In de rode lijn waren Ger Keizers met Wim Teunissen achtervolgers Jacky Coenen met Riet Muermans en Anneke Schoonbeek met Harrie Arts te slim af. In de groene lijn vergrootten Agnes Bloemen met Jan Simons hun voorsprong in de competi tie door Adri Kock met Margriet Mater en Fieke Arts met Miets Verstappen voor te blijven. tien te eindigen. Team 2 van De Keg, bestaande uit Nikki van de Geer, Jona than de Back en Sem Kusters, had na de ochtendzitting al een hele goede plek op de ranglijst op plaats vier en kon in de middagzitting dit goed vast houden. Door een prachtig afgespeeld spel, zonder troef en met manche, wist Sem Kusters alle dertien slagen te halen. Dit hielp mee om nog een plekje op te schuiven naar plaats drie zodat aan het einde van de middag een medaille en een gekozen prijsje hun deel was. Het team was niet compleet naar Utrecht vertrokken omdat Ralf Thijssen zijn toernooidebuut moest missen. Pupillen Luc Tijssen en Youp Caris waren na de ochtendzitting ook tweede. Internationaal jeugdbridger Rens Philipsen ging met zijn partner in het juniorenstrijdperk aan de slag om zijn aspirantentitel van vorig jaar eer aan te doen. Na de ochtendzitting was hun tweede plek op de nummer een op internationals Helmich en Hop toch 2,18 procent achterstand. In de middagsessie werd een arbi- Er is vrij bridge gespeeld. De win naars in geel waren met 69,17 procent Tonny van Ham en Jeanne Korsmit. Tweede met 65 procent waren Bets Bistervels en Nel Lagarde, gevolgd door Ali Overbeek en Thea Peters met 54,17 procent. In rood waren met 59,38 pro cent Tiny Schaminee en Frans Ouden hoven de beste. De tweede plaats werd met 58,33 procent gedeeld door de paren Irma Huijs met Adele van Leu ken en Wil Tacken met Martien Verhe- ijen. Donderdag 2 april beginnen de clubkampioenschappen. Op de tweede avond in de vierde ronde waren de beste in geel Bert en Nelly Vloet met 63.33 procent. Tweede waren Miny en Wiel Verhoeven met 59.17 procent, gevolgd door Jan en Thera van Gaal met 52.50 procent. In de rode lijn waren de hoogst geplaat sten Riet Dobbe en Mien Kuenen met 6339 procent. Jac van Voorn en Piet Willems bezetten de tweede plaats met 57.97 procent en met 54.95 pro cent waren Maria Vloet en Ron Gabe- ler derde. In de groene lijn waren Koos Bongers en Toon Coopmans met 62.50 procent de winnaars. Tweede waren Riet Aarts en Frieda Kalkman met 60 procent en Jo Kok en Jeanne Derks- Peeters bezetten de derde plaats met 57.29 procent. trage over een uitgelegde conventie door Philipsen en van Leeuwen niet geaccepteerd en de protestcommissie moest aan de slag. Dit protest werd verloren, dus de heren moesten er hard aan trekken om uiteindelijk nog de eerste plek naar zich toe te kun nen trekken. De einduitslag was door de middagscore van 54,46 procent tegen de 52,08 procent van Helmich en Hop net genoeg om bovenaan te eindigen met een gemiddelde van 57,71 procent tegen de 57,46 procent van de nummers twee. In de gele lijn waren Jan Stiphout en Martien Verheyen de beste met een score van 70.57 procent. Tweede waren Nelly Vloet en Yorgo Canli met 69.08 procent, gevolgd door Tonny van Ham en Jeanne Korsmit met 52.81 pro cent. In groen waren Lucy Pingen en Joop Hooft het beste paar met 59.53 procent. Tweede waren Jo Cuppen en Truus Kok met 54.01 procent en de derde plaats ging naar Bets Bistervels en Arnoud Bruyns met 53.80 procent. De uitslag van de tiende ronde van de ladder. In oranje op de eerste plaats met 65,47 Wil Tacken en Jeanne Korsmit, op de tweede plaats met 58,53 Rinie Mommen en Jan Voesten en op de derde plaats met 56,60 Jan Janssen en Frans Mertens. In groen op de eerste plaats met 64,58 Frieda Kalkman en Thea Peters. op de tweede plaats met 59,72 Willy von der Heide en Bep Keijzers en op de derde plaats met 54,21 Diny Steegs en Huub Linders. De derde zitting van de vierde ronde om het clubkampioenschap is gespeeld. De grootste verrassing in de gele lijn was de eerste plaats met 57.99 procent voor de dames Gonnie van de Pas en Tonnie van Vegchel. In de rode lijn liggen de heren Fiers/Manders op promotiekoers. In geel was de tweede plaats voor Theo Jakobs en Henk Pen- ninx met 57.29 procent, gevolgd door Harrie Arts en Anneke Schoonbeek met 54.51 procent. In rood waren Sjef Fiers en Wim Manders de beste met 64 pro cent. Tweede waren Herma Darmstadt en Carolina Wikkers met 56 procent en met 55.42 procent bezetten Wiel en Gerda Stoffels de derde plek. Maandag 30 maart wordt de vierde zitting van de vierde ronde om het clubkampioen schap gespeeld. ATV Venray houdt op zondag 29 maart voor de achtste keer de Zwem- loop Venray. De wedstrijden vinden plaats in sport- en zwemcentrum De Sprank en het nabijgelegen natuurge bied Vlakwater. Voor de eerste keer is er ook een scholieren zwemloop. De zwemloop is voor jong en oud, recreant en wed strijdatleet. Men kan individueel mee doen, maar op de langere afstanden ook in koppel. Inschrijven kan tot een half uur voor aanvang van het betref fende onderdeel. Het programma begint om 9 30 uur en de laatste wedstrijd start om 11.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.atvvenray.nl. of via telefoon (0478)510382. Tijdens de Horster Night Run gaan teams in een onderlinge wedstrijd uitmaken welke dorpskern de wissel trofee mee naar huis mag nemen. Ter promotie van gemeente Horst aan de Maas houdt de powermanorganisatie in samenwerking met lopersgroep de Peelrunners een estafetteloop voor de Horster dorpskernen. Horst bestaat na de herindeling uit zestien dorps kernen, elke dorpskern mag een team afvaardigen. Een team bestaat uit vier lopers die ieder een afstand van 2.5 kilometer lopen. De Horster Night Run word dit jaar voor de tweede keer gehouden, op de zaterdagavond voorafgaand aan de Powerman Run Bike Run. De wedstrijd word afgewerkt in het ver lichte stratencircuit dat is uitgezet in het centrum van gemeente Horst aan de Maas. Nadat de lopers voor de run voor hun loop over 10 kilometer zijn vertrokken, worden de teams van de estafetteloop voorgesteld aan het publiek, waarna zij om 22.03 uur aan hun wedstrijd beginnen. Iedere loper loopt een ronde van 2.5 kilometer, waarna hij bij terugkomst op het Wil- helminaplein in een speciale wissel zone voor de estafette loop zijn Cha- mionChip doorgeeft aan de volgende loper. Deze ChampionChip zorgt voor de tijdregistratie en dient dus als het ware voor een estafettestokje. Het eerst finishende team mag de grote dorpen wisseltrofee voor een jaar mee naar huis nemen. Verder zijn er prijzen voor de eerste drie teams en gouden, zilveren en bronzen medail les. Verder is er een wisselbeker voor het origineelst uitgedoste team. Op en om het plein is het voor de suppor ters goed toeven op een van de ter rasjes. Radio Moonlight en de horeca aan het Wilhelminaplein zorgen voor de muzikale invulling. De wedstrijden worden aan elkaar gepraat door vakkundige speakers. Inschrijven kan tot vijf dagen voor de wedstrijd. Zie ook www.peelrunners. nl. Wethouder Patrick van den Broeck en de nieuwe en oude voorzitter van TV Ysselsteyn, Twan de Wit en Twan Willemse, openden de nieuwe banen. Tennisvereniging Ysselsteyn heeft een geslaagd weekend met de vie ring van het 30-jarig jubileum en de opening van de nieuwe Advantage Redcourt banen achter de rug. De dag begon met een fantastische tenniscli- nic voor de jeugd. De clinic werd ver zorgd door tennisschool Maascourt op een met zon overgoten tennispark in Ysselsteyn. Liefst 45 jeugdleden namen hier enthousiast aan deel. Na de clinic stond er voor alle kinderen een friteskraam klaar om de grote trek te stillen.Dat de kinderen zin had den in frietjes was duidelijk want de kraam werd bestormd door de jeugd. Een geluk dat hij goed verankerd was. Onder enorme belangstelling vond om 20.00 uur de officiële opening plaats door wethouder Patrick van den Broeck, oud voorzitter Twan de Wit en de nieuwe voorzitter Twan Wil lemse. Aansluitend hebben de beide Twan- nen een verkorte wedstrijd gespeeld op de nieuwe banen, wethouder Van den Broeck fungeerde als zeer kundig scheidsrechter. De wedstrijd kende alleen maar winnaars. Wethouder van den Broeck had een mooie speech paraat voor de oude en de nieuwe voorzitter. Twan de Wit werd gelau werd en Twan Willemse werd natuur lijk heel veel succes en wijsheid gewenst. De avond werd feestelijk voortgezet met live optredens van het vermaarde duo B B en Don Mulders uit Venray, allen geen onbekenden in de tenniswereld. Er werd volop gedanst en meegezongen. Tussendoor vond er nog een verrassend optre den plaats van het duo W W die de oud-voorzitter Twan de Wit nog even ludiek in het zonnetje zetten. Een kroon op zeventien jaar voorzitter schap. Ook de kantinecommissie was in de gelegenheid om mee te feesten, doordat vijf leden van Tourclub Yssel- steyn de bediening voor deze avond op zich genomen hadden. Van de fri teskraam die de jeugd in de middag gelukkig niet helemaal leeg gegeten had, werd door de senioren later op de avond nog gretig gebruik gemaakt. Tot in de klein uurtjes bleef het druk en gezellig. Al met al kan TVY terug zien op een bijzondere en geslaagde dag. Op het ruiterterrein nabij De Kas- teelse Bossen in Horst worden in het weekeinde van 18 en 19 april de openingswedstrijden van het nieuwe menwedstrijdenseizoen gehouden. De rubrieken vierspanpony's en tweespanpaarden zijn aangewezen als kwalificatiewedstrijd voor het wereld kampioenschap dit jaar. Deze rubrie ken worden gejureerd door een inter nationale jury. Het maximum aantal van honderd deelnemers is al bereikt, daaronder bevinden zich maar liefst drie wereldkampioenen. Tijdens deze tweedaagse menwed strijden verschijnen enkelspannen, tweespannen, tandems en vierspan nen aan de start. Goed voor zo'n ruim tweehonderd paarden en 76 pony's. De wedstrijd bestaat uit de onderdelen dressuur, vaardigheid en marathon. De dressuurproeven wor den gehouden op zaterdag van 8.30 tot 15.30 uur. Deze dag wordt ook de vaardigheidsproef gehouden van 9.00 tot 18.00 uur. Het meest spectaculaire onderdeel de marathon van ongeveer 19 kilometer wordt gereden op zon dag van 9.30 tot 17.00 uur. Het par cours voor de marathon loopt voor het grootste deel rondom en door De Kasteelse Bossen. De waterbak is evenals de overige hindernissen ver nieuwd. Verder zijn er op zaterdag klassieke auto's te bezichtigen. Na een rally door de omgeving gaan zij zich op het middenterrein presenteren. Er komen ook een aantal leden van de bugatticlub om hun oude bugat- ti's te laten bewonderen. In de grote tent wordt de muziek verzorgd door een joekskapel uit Lottum. Op zondag 19 april geven de Hagelanders acte de presence. Een paar jaar geleden waren zij het absolute hoogtepunt met hun parades en schijngevech ten. Koudbloedpaarden geven een demonstratie ringsteken en popren- nen. De kinderen kunnen ondermeer schatgraven en rijden op pony's Ook zijn er een achttal demonstraties van oude ambachten. In de grote tent zijn tal van streekgerechten te verkrijgen en verder is er muziek door senio renorkest Horst aan de Maas, onder leiding van Will Faasen. De organisatie van dit evenement is in handen van De Stichting Aangespannen Evene menten Noord-Limburg. Op www. menwedstrijdenhorst.nl. vindt men de allerlaatste informatie. Het evene mententerrein in en rondom en door De Kasteelse Bossen is gelegen aan de A73 tussen Venlo en Venray. Horst aan de Maas staat in het weekeinde van 18 en 19 april in het teken van topsport, breedte sport en entertainment. Power- man Holland, een internationale duathlon wedstrijd, brengt zowel wereldtoppers als recreanten op de been. Naast het Nederlands en Europees kampioenschap dua- thlon biedt Powerman ook volop sport en vertier voor recreanten en bedrijventeams. Het evenement start op zaterdag 18 april met de Horster Night Run, een bijzondere hardloopwedstrijd in de avonduren op een verlicht parcours. Na het succes van vorig jaar is de Hor ster Night Run dit jaar uitgebreid met een extra afstand. Atleten kunnen kie zen uit 2,5 km, 5 km of 10 km (tevens voor teams). De wedstrijd start om 21.00 uur op het Wilhelminaplein voor het gemeentehuis van Horst aan de Maas. Meer informatie en aanmelden: www.powerman.nl De eerste 500 aan meldingen krijgen een fraaie beach- bag. Op zondag 19 april wordt het programma vervolgd met het Open EK Powerman Holland/Horst, tevens het NK Duathlon lange afstand. Om 9.00 uur verschijnen de internationale toppers aan de start. De Nederlanders Heleen bij de Vaate, Yvonne van Vler ken en Armand van de Smissen zijn op dit moment op trainingskamp ter voorbereiding op het Open EK Power- man. Ook internationale atleten onder wie Joeri Vansteelant, Andy Stutz, Jason Spong, Ronnie Schildknecht en Bart Aernouts verschijnen op 19 april aan de start. Nadat de toppers hun 15 km lopen, 60 km fietsen en nogmaals 7,5 km lopen hebben volbracht, starten om 13.00 uur de recreatieve wedstrij den. Zowel bedrijven als individuen kunnen deelnemen aan de 1/3 Power- man: 5 km lopen, 20 km fietsen en 2,5 km lopen. Tijdens de Power Bizz Team Wed strijd leggen bedrijventeams die bestaan uit twee of drie personen deze wedstrijd in estafettevorm af. Jong en oud, man en vrouw, super getraind of pas in training, het Powerman week end heeft voor elk wat wils. Start en finish van alle wedstrijden vindt plaats op het Wilhelminaplein voor het gemeentehuis. Samen met de Hor ster horeca aan het Wilhelminaplein en Radio Moonlight wordt er hard gewerkt aan een sfeervol programma met aankleding en attracties voor jong en oud. Optredens met muziek en dans wisselen zich af met sportieve hoogtepunten. Het Powerman weekend is een top wedstrijd én een familiedag. Bedrijven en individuele atleten kunnen zich nog inschrijven voor de 1/3 Power- man en de Power Bizz Team Wedstrijd. Meer informatie: www.powerman.nl Nederlandse teams strijden zondag 29 maart in de hoogste compound- klasse om de titel in Ysselsteyn. De twaalf hoogstgeplaatste teams uit de landelijke indoorcompetitie gaan in viertallen aantreden in een wedstrijd over zestig pijlen per deel nemer. Hieruit gaan de hoogste acht geplaatste teams over naar de fina leronden. Het team van Ons Genoe gen is titelhouder van 2008 en gaat, evenals het team van De Schutroe uit Horst, proberen de titel weer voor een jaar in Limburg te houden. De finaleronden beginnen rond 13.30 uur. Het recurveteam van Ons Genoegen gaat, enigszins gewijzigd door het uitvallen van Ron v.d. Hoff, proberen de te prolongeren op de banen van Houts Welvaren in Hel mond. Alle wedstrijden beginnen om 10.00 uur. De eerste zitting van de nieuwe competitie is afgewerkt. In geel waren Jacqueline van der Slik en Doke Verheijen eerste met een score van 70,83 procent (de hoogste zaalscore). Tweede waren Theo Jakobs en Jan Stiphout met 60,42 procent, gevolgd door Annie Boekholt en Mia Lommen met 57,92 procent. In rood waren de winnaars Herma Darmstadt en Adri de Klerk met 59,17 procent. Bella Huis man en Wim Schoonhoven bezetten met 58,75 procent de tweede plek en de derde plaats ging naar Ger Janssen en Mien Pijpers met 58,33 procent. In groen waren Corrie Jenniskens en Mariet Strijbos de beste met 63,13 procent. Tweede waren Wies Appels en Marga Steemers en als derde ein digden Ria Drabbels en Ria van Mil met 58,06 procent. Door een 4-0 zege op naaste concur rent Brovoc werd het niveau 5 team 1 van volleybalvereniging Set Up uit Meer- lo glansrijk kampioen.Sem, Demi, Ylva, Amber, Irma en Jessica speelden onge- lofelijk goed en gingen verdiend met de titel aan de haal. Dit kampioenschap was vooral speciaal voor Jessica. De aanvoer ster gaat verhuizen en speelde zondag haar laatste wedstrijd voor Set Up. Op het Limburgs kampioenschap in Born voor judoka's onder de 15 jaar slaagde Bas Philipsen er voor de tien de maal in Limburgs sterkste judoka te worden, ditmaal in de klasse -42 kg. Ook de resultaten van de andere deel nemende judoka's van Judo Vereni ging Venray waren op dit provinciaal kampioenschap goed. Zo behaalden de vier deelnemers twee maal een gouden medaille en twee maal een zilveren medaille. Hiermee kwalificeerden zij zich voor het Nederlands Kampioenschap in Eindhoven op 4 april aanstaande. In de klasse -42 kg was het zelfs een Venrayse finale, want hierin kwam Bas Philipsen uit tegen zijn broer Rick. Beide wonnen vier voorwedstrijden zodat zij in de finale onderling uit moesten maken wie van hun de sterk ste is. Na een mooie gelijk opgaande strijd was het toch Bas Philipsen die als sterkste de hoogste plaats op het podium veilig stelde. Voor Rick Philip- sen betekende dit de tweede plaats en daarmee tevens deelnemer aan het Nationaal kampioenschap. Ook in de klasse -46 kg behoort Nic Goumans al jaren tot een van de sterkste judoka's in Limburg. Ook hij plaatste zich voor de finale, hierin uitkomend tegen Didier Peters uit Horst. Goumans mag zich door deze tweede plaats ook opmaken voor een derde optreden op een NK. Ver der was er nog een provinciale titel bij de lagere banden, Martijn Janssen versloeg al zijn tegenstanders met de hoogste score en behaalde daarmee tevens het kampioenschap. Eveneens werd deelgenomen aan het zwaar bezette toernooi van Judoclub Reuver. Ook hier werden goede resultaten geboekt door de vijftien deelnemers van de judovereniging. De prijswin naars: 2. Rezwan Rassulyar, Bas Philip- sen. 3. Maggy van Hoof, Nick Moorren, Aroon Ayas, Zyam Rassulyar, Burak Kusvuran. Motor Sport Vereniging Overloon houdt in het weekeinde van 28 en 29 maart motorcrosswedstrijden op cir cuit Duivenbos in Overloon. De wed strijden vinden plaats onder de auspi ciën van MON. Op de zaterdag vinden er wedstrijden plaats voor jeugd, liefhebbers en veteranen. Op zondag starten de Quads, zijspannen en diver se solo klassen. Zoals gewoonlijk wil len de clubleden van MSV weer sterk presteren op de thuisbaan. Op zater dag verschijnen maar liefst vijf rijders van de familie Hubers uit Overloon aan de start. Vier familieleden doen mee in de MX2 jeugdklasse en een start er in de veteranenklasse. Verder nemen ook MSV'ers Jop Koopmans uit Holthees en Jeremy de Vink uit Venray deel in de diverse jeugdklassen. Bij de liefhebbers zien we bekende gezich ten als Bernie Kuenen uit Overloon en Mark Jacobs uit Maashees. Op zondag bestaat het programma uit de Quads, Junioren, Nationalen en Intersklasse. In de solo klasse rijden de MX1 Junioren, MX3 Nationalen en niet te vergeten de MX2 Inters. Deze Interklasse rijdt hun tweede wedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap. Als laatste rijden de zijspannen een selectiewedstrijd voor het NK. Ook op zondag mannen uit Overloon aan de start. De familie Kuenen met Den nis en Werner maar ook vader Jan. Verder Thijs en René Hubers en Han de Lange. Ook de streekrijders zijn sterk vertegenwoordigd. In de Quad- klasse starten maar liefst 8 MSV'ers. In de nationale klasse zijn dat Piet de Bruijn uit Vierlingsbeek, Chris Ermens uit Vortum en Albert Melis uit Heijen. Nieuw zijn René van Lieshout uit Gemert en de gebroeders Gijsbers uit Landhorst. Bij de Quad Inters rijden Merijn Bloemen en Twan Vink voor de overwinning. In de MX3 Nationalen klasse kunnen we het nodige vuur werk verwachten van de gebroeders Cuijpers uit Westerbeek. Grote tegen stand kunnen ze echter verwachten van Niek van Benthum die na een paar jaartjes weg te zijn geweest, zijn motor weer heeft gevonden. Niek heeft afgelopen wedstrijd in Lottum al laten zijn dat hij nog steeds razend snel is. Ook Han de Lange zou in staat moeten zijn om zich in de prijzen te rijden. De Lange heeft samen met Thijs Hubers en enkele andere club genoten de carnaval omgeruild voor een week trainingskamp in het zonni ge Frankrijk. Beiden moesten na thuis komst wel weer even wennen aan het "Loonse zand, maar zijn er helemaal klaar voor. In de zijspanklasse Natio- nalen staat Olaf van Dommelen met zijn nieuwe bakkenist John van Loos broek eveneens afkomstig uit Wester beek een zware dag te wachten op het zanderige Duivenbos circuit. De wedstrijden beginnen op beide dagen om 11.30 uur. Via www.hsvhetalvertje.nl. kunnen de leden zich aanmelden voor de wed strijden en vindt men de contributie bedragen voor 2009. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tele foon (077)3662920 of via e-mail info@ hsvhetalvertje.nl. %Z maart ZOOH

Peel en Maas | 2009 | | pagina 32