'In liefde afscheid nemen' Grote belangstelling voor burgerhulpverlening Hoogste punt De Gouden Leeuw Naar Tenerife SpaarBeter Hypotheek de beste Home en Body twee jaar InterMakelaars Open Huizen Route Stolk naar OTTO reisbureau B?" PEEL EN MAAS Donderdag 19 maart 2009 - Pagina 9 Er zijn twee dingen zeker in het leven: je wordt gebo ren en je gaat dood. De dood is echter een onderwerp waar we niet graag over praten. Op initiatief van Miriam Derikx en Petra Duijkers vindt er op zondag 22 maart in Broekhui- zenvorst een informatiedag over uitvaart plaats. Het komt toch regelmatig voor: moeder of vader is gestorven en wanneer de uitvaart wordt gere geld blijven er vaak vragen open. Wil vader begraven worden of gecremeerd? En willen we hem thuis houden of toch liever naar een uitvaartcentrum brengen? En wel of geen bloemen? De dood is een onderwerp waar men liever niet over nadenkt. "Er rust toch nog een beetje een taboe op", beaamt Petra Duijkers van de gelijknamige uitvaartonderneming in Blitterswijck. "Mensen praten er niet graag over. Het is toch een beetje een beladen onderwerp. Maar waarom zou je het er tijdens een verjaardag niet over kun nen hebben?" "Ons doel is om de Puur Verkoopstyling voor snelle verkoop huis In de Verenigde Staten wordt geen enkel huis ver kocht zonder de hulp van een verkoopstylist. Makelaars kwamen erachter dat hui zen die verkoopklaar waren gemaakt sneller verkochten en dat panden waar niets aan was veranderd, veel langer te koop bleven staan en de vraag prijs regelmatig naar beneden moest. Ook in Europa tonen statistieken aan dat woningen sneller worden verkocht en tegen een hogere prijs. Het geheim? Een huis zo presen teren dat kopers de mogelijkhe den van de woning kunnen zien. Sinds kort is dit ook in deze regio mogelijk. Puur Verkoopstyling kan ieder huis, ongeacht het aantal vierkante of kubieke meters, klaar maken voor een snelle verkoop. Het maakt niet uit of een woning wordt verkocht via een makelaar of door de verkoper zelf. "Bij voor keur moet een verkoopstylist aan de slag vóórdat het huis in de ver koop komt", vertelt Petra Voesten van Puur Verkoopstyling uit Leu nen. "Maar het is eigenlijk nooit te laat voor verkoopstyling!",aldus de verkoopstyliste, die een professio nele opleiding volgde bij het Trai ningscentrum Onroerend Goed van AA HomeReDesign uit Rosma len. Petra Voesten is gecertificeerd Verkoopstylist en aangesloten bij het Landelijk Netwerk Verkoopsty listen. Het LNV is het eerste en grootste landelijke netwerk van professionele gecertificeerde ver koopstylisten in ons land. "Kopers knappen vaak surfend op huizen sites al af op de foto's", zegt LNV- verkoopstylist Petra Voesten. 'Door de jaren heen wordt er nogal wat verzameld door de bewoners. Zij zien na verloop van tijd hun eigen rommel niet meer. Door het teveel aan spullen lijkt een huis kleiner. Ook de persoonlijke smaak van de verkoper kan een negatieve invloed hebben op kij kers. Een verkoopstylist is objec tief en kijkt door de ogen van de potentiële koper. Zelfs een kleine investering kan uiteindelijk veel geld opleveren. Een woning die met de juiste hulp en op de juiste manier verkoopklaar is gemaakt trekt een breed kooppubliek aan. Deze kijkers kunnen zichzelf al in het huis zien wonen, met al hun eigen spullen. Het is bewezen dat verkoopstyling de verkoper uit eindelijk meer oplevert dan het verlagen van de vraagprijs. En wat te weinig mensen zich realiseren: het bedrag dat de verkoper kwijt is aan het verkoopklaar maken van zijn woning zal altijd lager zijn dan zijn eerste prijsverlaging!" Puur Verkoopstyling helpt bij het maken van fotopresentaties, bij opruimen, neutraliseren, meubels plaatsen of verplaatsen, ruimte creëren, kleur, verlichting en het gebruik van de juiste accessoires, opslag, meubelverhuur en het ver huur van accessoirespakketten. Puur Verkoopstyling is actief in de regio Venray en omstreken. Voor meer informatie: tel: 06-57335865, e-mail info@puurverkoopstyling. nl, website: www.puurverkoopsty- ling.nl. Op initiatief van Miriam Derikx en Petra Duijkers vindt er op zondag 22 maart in Broek- huizenvorst een informatiedag over uitvaart plaats. informatiedag zo laagdrempelig mogelijk te houden", voegt Miri am Derikx, van De Bloemerie in Broekhuizenvorst, daar aan toe. "Het is een initiatief van ons beide en we hebben Janssen Uitvaartkis- ten uit Sevenum en Spit Natuur steen uit Heijen gevraagd of zij zich deze dag eveneens willen presenteren. We willen proberen het onderwerp een beetje meer bespreekbaar te maken." "Je wilt eigenlijk ook maar een ding en dat is leven", gaat Petra verder. "Ik denk dat het voor som mige mensen dan ook wel con fronterend wordt wanneer ze op 22 maart naar de informatiedag komen. We hebben die dag bij voorbeeld twee kisten in de bloe menwinkel van Miriam staan. En daarnaast is er een speciaal kinder hoekje ingericht. Want ook kinde ren sterven."Wie via een zoekpagi na op internet zoekt naar 'uitvaart' krijgt ruimt 450.000 resultaten. De dood wordt steeds commer ciëler. Wie bij de een bepaalde uitvaartonderneming zijn uitvaart regelt krijgt een iPOD cadeau, maar ook koelkasten, vaatwassers of tv's zijn geen uitzondering. En wie op zoek is naar bijvoorbeeld een bijzondere urn kan eveneens op internet terecht. "Er wordt nu inderdaad steeds meer op internet 'geshopt'. Mensen zijn er tegen woordig ook wel meer en anders mee bezig dan pakweg twintig jaar geleden." AFSCHEID "Het overlijden van een dier bare is een ingrijpende ervaring voor mensen die achterblijven", zeggen Petra en Miriam. "Het is zo belangrijk dat je op een goede manier afscheid neemt van je dier bare. Voor de nabestaande is het al een stuk makkelijker als er bepaal de dingen vooraf besproken zijn. Daarom deze informatiedag." 'In liefde afscheid nemen' staat er op de flyer die verstuurd is. "We zijn alle vier ondernemers met hart voor ons werk, we doen dit uit liefde zodat mensen op een goede manier terug kunnen kijken op de uitvaart van hun dierbare." De informatiedag vindt plaats op zon dag 22 maart van 11.00 tot 17.00 uur in De Bloemerie in Broekhui- zenvorst. Plus ook op zondag open Plus van Dijck is de eer ste supermarkt in Venray die voortaan ook op zondag open gaat. Van Dijck maakt gebruikt van de mogelijkheden die de landelijke regelgeving biedt met betrekking tot openstel ling van winkels. Bent u op zondagavond ook zo aan het twijfelen wat u zult gaan eten? Of bent u bij de zaterdag- boodschappen ook wel eens net dat ene produkt vergeten waar door? Geen nood, want vanaf zondag 22 maart kunt u voortaan voor uw vergeten boodschappen ook op zondag terecht bij Plus G. van Dijck in Landweert. Van 16:00 tot 20:00 uur opent Plus de deu ren en staan de medewerkers, net als door de week, vol enthousias me voor u klaar. Op de broodafde ling wordt het heerlijk Korenlan- der-brood vers voor u afgebakken zodat u ook op zondag vers brood kunt krijgen. De folderaanbie dingen van de voorgaande week lopen door op zondag. U kunt dus voortaan tot en met zondag profiteren van de weekfolder. Op maandag gaan, net als vanouds, de nieuwe aanbiedingen in. De wet die in Nederland de winkelsluiting regelt biedt voor gemeentes de ruimte om per 15.000 inwoners een vergunning te verlenen voor een zogenaamde avondwinkel. Indien een winkel deze vergunning krijgt mag deze op de zondag van 16:00 tot 20:00 uur open zijn. Plus G. van Dijck wil graag van deze mogelijkheid gebruikmaken om aan klanten nog meer service en gemak te verlenen. "Want zegt u nu zelf, het is toch fijn om te weten dat als je op zondag plots ergens zonder komt te zitten dat u dan toch nog terecht kunt bij uw Plus super markt. Wij verwelkomen u graag!", aldus Gerard van Dijck. Eerste AED's worden in april geplaatst Het project Hard voor Hart, opgezet door onder meer Juni or Kamer Venray, is een groot succes. Inmiddels hebben zich vierhonderd vrijwilligers aan gemeld, die interesse hebben in het burgerhulpverlenings project. Dinsdagavond kre gen zo'n 150 belangstellenden tekst en uitleg over het pro ject. Het doel van de stichting Hard voor Hart is om in de gemeente Venray ruim 50 Automatische Externe Defibrilators (AED's) te plaatsen. Daarnaast is een groot netwerk van vrijwilligers zeer belangrijk. Op het moment dat hulpverlening noodzakelijk is wordt niet alleen de ambulance dienst ingeschakeld, maar ook de burgerhulpverlening. Aan de hand van de postcode krijgen vrijwilli gers een sms met het verzoek naar het adres te gaan waar een slacht offer gereanimeerd moet worden. "Tijd is heel belangrijk", vertelt Ramon Rongen van de RAV (Regi onale ambulance voorziening). "Als ambulancedienst moeten wij wettelijk binnen vijftien minuten bij het slachtoffer zijn. Wanneer iemand een circulatiestilstand krijgt, dan is de overlevingskans bij vijftien minuten minder dan 9%. Elke minuut telt. Wanneer iemand binnen vier minuten gereanimeerd kan worden, is de overlevingskans 71%. Binnen twee minuten zelfs 95%." Tegelijkertijd krijgen andere vrijwilligers een sms binnen met het verzoek om op de dichtstbij zijnde locatie de AED op te halen en daarmee naar hetzelfde adres te gaan. "Reanimatie is het belang rijkste. Zonder reanimatie heeft de inzet van een AED geen nut", onderstreept Rongen het belang hiervan. "Vervolgens wordt de AED ingezet. Met de schok die de AED veroorzaakt wordt geprobeerd het hart te resetten. Bij een circula tiestilstand staat het hart namelijk niet stil, maar doet het alles behal ve datgene wat het moet doen. Door de schok wordt het hart stilgezet, waarna de sinusknop het hart weer een signaal moet geven om normaal te gaan klop pen." Deelname door vrijwilligers is dus heel belangrijk. Wanneer in een gebied niet voldoende vrijwil ligers zijn, zal er in dat gebied ook geen AED geplaatst worden. Rongen legde dinsdagavond met name het accent op de vrij willigers. "Realiseer wat u gaat doen. Want wanneer u vrijwilli ger bent en u wordt opgeroepen om ingezet te worden, betekent dit nogal wat. U zult vaker met dergelijke situaties in aanraking komen. Omdat het in uw buurt is, is de kans dat het slachtoffer een bekende is bovendien groot. Daar naast is het ook zo dat niet elke hulpverlening succesvol afloopt. In die situaties kunt u altijd terug vallen op de RAV. Ook kunt u via onze website ervaringen delen met anderen." Verder moet een vrijwilliger op het moment dat er een beroep op hem wordt gedaan, goed overwe gen of hij of zij op dat moment in staat is om hulp te verlenen. "Bent u ziek of verkouden, niet gaan, heeft u alcohol gedronken, niet gaan, moet u de kinderen alleen thuislaten, niet gaan. Denk hier over goed na." Eind deze maand zullen de eer ste AED's door de leverancier wor den afgeleverd. "Met dit aantal is het zo dat de afstand tot een AED in de bebouwde kom van Venray en van de kerkdorpen nooit meer dan 500 meter bedraagt", vertelt Bernd Röttgering van de Junior Kamer. "Venray is wat dat betreft een uniek project in Nederland en wordt door de Hartstichting ook als een pilotproject gevolgd." De AED's komen in speciale, door Nelipak ontwikkelde kastjes te hangen die alleen met een pin code te openen is. "Die pincode krijgt de vrijwilliger te zien op het sms'je dat hij heeft ontvangen", aldus Röttgering. "Sinds 1 januari worden overigens al vrijwilligers ingezet om te reanimeren. Dat heeft er onder meer toe geleid dat vorige week met succes een slachtoffer gereanimeerd werd, waarna het ambulancepersoneel zich verder over het slachtoffer kon ontfermen." Heeft u interesse in dit project kijk dan op www.hardvoorhart.nl voor meer informatie. Via deze site kunt u zich ook aanmelden. Onlangs is het hoogste punt bereikt van het appartemen tencomplex De Gouden Leeuw. Op 40 meter hoogte leggen bouwvakkers nu de laatste hand aan het dak. Inmiddels is er weer groeiende interesse voor de appartementen. "Wij zien een sterke toename van het internetbezoek. Aan de ene kant is dat te verklaren door de daling van de hypotheekrente en aan de andere kant de toename van de werkgelegenheid in een grote straal rond Venray. Daarnaast hebben wij de indruk dat het ver trouwen van de consument lang zaam maar zeker weer toeneemt, wat merkbaar is in het aantal transacties dat wij dit jaar hebben gesloten", vertelt makelaar Carel Fijen. Inmiddels is de helft van de appartementen verkocht en is op een groot aantal appartementen een optie gelegd. "Nu de bouw gestaag vordert, kunnen belang stellenden zich beter een beeld vormen van de kwaliteit en de ligging. Die aspecten spelen een belangrijke rol bij de verkoop.". Volgens Fijen is er de laatste maanden een groeiende belang stelling voor appartementen. Niet alleen landelijk, maar ook Lokaal. De vergrijzing is daar volgens de Venrayse makelaar een van de oorzaken van. "Toch heeft de huidige genera tie senioren uit de peelgemeen- ten nog moeite om de ruimte en het groen in de tuin om te ruilen voor het luxe en comfor tabel wonen in een appartement, wat in eerste instantie als 'ietwat modernistisch wordt beschouwd." Het kost volgens Fijen even tijd om te realiseren dat het eigenlijk veel lekkerder is om de deur dicht te trekken, lekker een week met vakantie te kunnen gaan of van de prachtig onderhouden Venrayse natuurgebieden, zoals het Vlakwa ter, per fiets te genieten en dan 's middags onder het genot van een perfect uitzicht en ondergaande zon op het eigen toch groene bal kon na te genieten van de dag. Je ziet dat de huidige 40-50'ers daar geen minuut meer over hoeven na te denken, die hebben die slag al lang gemaakt en houden niet vast aan het verleden. "Dat is de échte comfortgeneratie. Maar de huidige 55+plussers zijn nog net iets tradi tioneler en kiezen niet direct voor henzelf en een nieuwe toekomst. Toch zien we dit nu steeds sneller veranderen. Wanneer men derden deze keuze ziet maken, wordt de eigen keuze gemakkelijker. Wan neer men dan ook nog eens door rekent wat het kost om de eigen woning levensloop bestendig te maken en ook nog eens een luxe facelift te geven van een zo graag gewenste keuken, badkamer en inloopkast, dan is de keuze snel gemaakt." Nieuwbouw kopen is volgens de makelaar een heel verstandige keuze met het oog op de vermogensgroei. Daar bij komt dat nieuwbouw voor minimaal vijftien jaar zeer onder- houdsvriendelijk is alles nieuw is en op energiegebruik - zeker bij appartementen - tot honderden euro's per maand bespaard kan worden in vergelijking met een vrijstaande woning. "Als je dan ook nog meeneemt dat de vraag naar middenklaswoningen juist de komende jaren gaat afnemen, is de keuze voor een appartement niet meer moeilijk. Steeds meer medi- oren beginnen dit in te zien. Er zijn nu tientallen schapen over de dam Als laatste biedt De Gou den Leeuw binnenkort ook nog diverse luxe huuropties, wat het keuze en financieringspalet com pleet maakt. Jacqueline van Maris van reis bureau Vice Versa is winnares van een volledig verzorgde week in het luxe hotel Bahia del Duque in Costa Adeje op Tenerife. Deze reis werd aangeboden door tourope rator Silverjet vanwege de goede boekingsresultaten van Van Maris. Zorgbelang Venray In De Kemphaan in Venray vindt op dinsdag 24 maart van 13.00 tot 16.00 uur een vervolgbijeenkomst plaats van Zorgbelang Venray. De bijeenkomst is een vervolg op de succesvolle vergadering op 27 oktober 2008. Venray krijgt als eer ste gemeente in Limburg mogelijk een organisatie die zich lokaal gaat inzetten voor de zeggenschap en collectieve belangen van zorgvra gers. De nieuwe organisatie, Zorg- belang Venray, richt zich op maat schappelijke thema's die buiten het bereik van al bestaande belan genbehartigers liggen of die niet door één organisatie kunnen wor den behartigd. Voorbeelden zijn 'wonen in Venray voor intensieve zorgvragers', of 'openbaar vervoer op maat'. Zorgbelang Venray is een pilot van het Huis voor de Zorg, dat de ervaringen wil gebruiken om ook in andere gemeenten in Limburg soortgelijke organisaties op te zetten. De agenda ziet er als volgt uit: 13.00 uur: inloop met koffie en thee; 13.30 uur: opening door Trudy Eekhout, voorlopig voorzitter; 13.45 uur: advies van de deelne mers op de nieuwe conceptstatu ten (bijgevoegd); 14.30 uur: maken van keuzes voor actuele thema's; 15.45 uur: rondvraag/plannen vol gende deelnemersraad; 16.00 uur: afsluiting. Nieuwe partij Het Venrayse Lokaal Aktief en de Progressieve Kombinatie Meerlo-Wanssum gaan na de her indeling per 1 januari 2010 samen één nieuwe partij vormen in de met de dorpen Geijsteren, Wans- sum en Blitterswijck uitgebreide gemeente Venray. De fractie wil onderdak bieden aan burgers die een progressieve visie hebben en zich betrokken voelen bij mens, maatschappij en milieu. In De Witte Hoeve in Venray vindt op woensdag 25 maart vanaf 20.00 uur een openbare kennismakings bijeenkomst plaats, waar belang stellenden kennis kunnen maken met de leden van de partij en tevens hun mening kunnen geven over de politieke inhoud van het programma waarmee de nieuwe lokale fractie de verkiezingen in wil gaan. Tijdens de bijeenkomst wordt tevens de naam van de nieuwe partij bekendgemaakt. Collecte Amnesty De collecte van Amnesty Inter national in de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum heeft 2817 euro opgebracht. Het was de zevende keer dat Amnesty Inter national een landelijke collecte hield. De collecte is voor Amnesty van groot belang. De mensenrech tenorganisatie is onafhankelijk, krijgt van geen enkele overheid subsidie. De SpaarBeter Hypotheek van De Hypotheker in Venray is uitgeroepen tot 'Hypotheek product van het Jaar 2O09' 'Een zeer scherp geprijsde spaarhy potheek, terwijl toch een hoog spaardoel wordt nagestreefd', oordeelde de jury. Vooral star ters profiteren van de Spaar- Beter Hypotheek. Door een innovatieve constructie, waar bij de maandlasten vrijwel in alle gevallen lager uitpakken dan bij andere spaarhypothe ken, krijgen vooral starters de kans hun eerste huis te financieren. Franchisenemer Jurrien Jacobsen van De Hypo- theker in Venray is enorm blij met deze uitverkiezing. "Voor ons, maar vooral voor onze klanten is dit een prachtig resultaat." De verkiezing is een initiatief van het Institute for Internatio nal Research (IIR). Dat selecteert jaarlijks uit alle nieuw op de markt gebrachte hypotheken de vijf meest innovatieve producten. Daaruit kozen branchegenoten tijdens het 18e Hypotheken Event op 11 februari de winnaar. Het is niet de eerste keer dat de Spaar- Beter Hypotheek goed scoort: de hypotheek werd vorig jaar ook al door de Consumentenbond op 1 geplaatst in de lijst van beste spaarhypotheken in de Geldgids. Jurrien Jacobsen: "De kosten opbrengen voor een huis is, zeker in deze tijden, geen sinecure. Dankzij onze Spaarbeter Hypo theek kunnen mensen, vooral starters, makkelijker hun woning financieren. Met deze hypotheek pakken de maandlasten over het algemeen lager uit dan bij andere spaarhypotheken. Dat blijft zo tij dens de hele looptijd. Daar is deze hypotheek uniek in. En mocht de huizenkoper willen doorstromen naar een volgend huis, dan ver huist deze hypotheek boetevrij mee." De SpaarBeter Hypotheek werd speciaal door De Hypothe- ker ontwikkeld en is uniek omdat de rente op het spaardeel hoger is dan de rente op het leendeel. Daarin is de financiële dienstver lener geslaagd, vindt de jury. 'Mid dels een ingenieus rekenmodel geeft de SpaarBeter Hypotheek een flink hogere vergoeding op het spaardeel dan de hypotheek rente. Deze hogere vergoeding is vanaf dag 1 in het voordeel van de klant merkbaar door een aanzien lijk lagere spaarinleg', aldus het juryrapport. In de week van 24 tot 28 maart 2009 is het is alweer twee jaar geleden dat Home en Body Overloon werd geopend. Dat wordt gevierd met tal van leuke aanbiedingen. Meryam Henckens hield siera- denparty's onder de naam Bijoux Mery in de regio Venray en Box meer. De vraag werd zo groot dat zij toen besloot een dagwinkel te openen. Daarbij werd gekozen voor de combinatie van sieraden met moderne binnenhuisacces- soires. Terugkijkend kan Meryam zeggen zeer ingenomen te zijn met haar keuze. Door deze combi natie is er een enorme leuke sfeer ontstaan in de winkel. Bij velen in een ruime regio is de winkel ook wel bekend als 'het winkeltje' in Overloon. Inmiddels is het assor timent sterk uitgebreid. Naast een aanbod van leuke meubeltjes is nu weer is gekozen voor nieuwe schilderijenlijn. "Dit is echt een succes. Mooie kwalitatieve kunst voor een betaalbare prijs", aldus Meryam. Om een goede voorstel ling te maken van de winkel, is het natuurlijk het beste dat de mensen komen kijken. Iedereen is welkom. En smaken verschillen natuurlijk, maar zelfs deze winkel heeft voor iedereen wel wat. De gezelligheid, samen met de klanten, vindt Meryam belangrijk. Vandaar dat er gekozen is om samen met de klanten het twee jarig bestaan te vieren. De eerste tweedagen met een verassing bij aankoop van minimaal tien euro en vanaf donderdag 26 maart naast de verassing nog een lekker hapje en drankje tijdens het 'snuf felen'. "Lekker relaxt, zoals leuk winkelen moet!" stelt Meryam. Een leuke bijkomstigheid is dat iedereen die een verassing heeft ontvangen ook nog kans maakt op een geheel opgemaakte vaas ter waarde van 125 euro. Momenteel wordt er ook nog gewerkt aan de nieuwe website www.hbover- loon.nl Tot de presentatie van de nieuwe site zijn daar wel gegevens zoals openingstijden en andere bijzonderheden te vinden Home en Body is gelegen aan de Venray- seweg 4 midden in Overloon. Juist nu op zoek gaan naar een nieuw huis? Misschien durft u daar door alle negatieve berich ten over de economische situatie helemaal niet aan te denken. Maar weet u dat het helemaal nog zo gek niet is om uw verhuiswensen in deze tijd in vervulling te laten gaan? Huizen staan gemiddeld langer te koop, waardoor u als koper in een sterke onderhande lingspositie staat. Daarnaast is de hypotheekrente enorm gunstig en die rente bepaalt voor een belang rijk gedeelte uw maandlasten. En hoewel financiers niet meer zo makkelijk zijn dan voorheen, zijn er nog voldoende alternatieve hypotheekvormen. Zelfs voor star ters zijn er goede mogelijkheden. Wilt u daarom eens vrijblijvend het aanbod van koopwoningen in uw regio bekijken, dan bent u bij InterMakelaars aan het juiste adres. InterMakelaars, aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), organiseert vrijdag 27 en zaterdag 28 maart namelijk wederom de Open Hui zen Route. De vier InterMakelaars- kantoren in Venray, Horst, Helden- Panningen en Heythuysen geven u de kans ongedwongen een kijkje te nemen in meer dan 100 wonin gen die zij aanbieden in Noord- en Midden-Limburg.Tijdens dit woon- weekend bent u vrijdag 27 maart van 17.15 tot 20.00 uur en zater dag 28 maart van 9.30 tot 16.15 uur welkom in een van de vele woningen waarvan InterMakelaars de deuren opent. In iedere woning is op het aangegeven tijdstip een NVM makelaar van InterMakelaars aanwezig, die u kan rondleiden en al uw vragen op het gebied van kopen, verkopen en financiering kan beantwoorden. In het Inter- Makelaars Woonweekend-maga- zine 4Sale - dat deze week in de gehele regio verspreid is - kunt u vinden wanneer u de woningen op deze dagen kunt bezoeken, deze informatie is ook terug te vinden op de website van Inter- Makelaars. Mocht u het magazine niet ontvangen hebben dan kunt u contact opnemen met een van de kantoren. InterMakelaars heeft kantoren in Venray, Horst, Helden- Panningen en Heythuysen. Bron: Bongers Media. Gerton Stolk, tot voor kort rayonmanager bij PE People, is benoemd tot Senior Sales Manager bij OTTO Work Force. OTTO Work Force is verheugd over de komst van Gerton Stolk (37). Hij heeft grote kennis op het gebied van uitzenden in AGF, bloe men, planten en logistiek. Deze ervaring sluit goed aan bij de bran ches waarin OTTO actief is. Steeds meer Nederlandse bedrijven kie zen voor de OTTO-formule: gega randeerde kostenbesparing, nauw keurig geselecteerde medewerkers, meertalige begeleiding op de werkvloer, correcte betaling, ver- voer van en naar het werk, goede huisvesting, sociale begeleiding en opleidingsmogelijkheden. OTTO Work Force is de grootste inter nationale arbeidsbemiddelaar in Europa. In Venray staat het hoofd kantoor, waar ruim 100 mensen van verschillende nationaliteiten werkzaam zijn. Via 20 kantoren in Nederland, Engeland en Midden- en Oost-Europa worden medewer kers uitgezonden in Nederland, Engeland, Polen en Tsjechië. Alleen al in Nederland zijn dagelijks ruim 3.500 mensen voor OTTO aan de slag. Op jaarbasis gaat het om meer dan 12.000 medewerkers. OTTO is lid van de ABU en NEN 4400-1 gecertificeerd.

Peel en Maas | 2009 | | pagina 9