Voor al uw rouwbloemwerk V "V r In Liefde afscheid nemen Zondag 22 maart informatie dag vjintratuin ra ■1-aJJ j31 Tkeo Arts Ubent van harte welkom de Bloemerie Sinds 1950 Goumans en Sonja Buffart Uitvaartverzorging Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid Honie Beer kens en Gerda Beerkens-Jennwkens Mans Hendriks ™.f j $0 Harry Wijnen Uitvaartverzorging Petra Duijkers vanaf 11.00 uur tot 17.00 uur bij Ooijenseweg 5 Broekhuizenvorst Grafmonumenten roof systems Wij willen u graag een zorg uit handen nemen eeters fÊMatuursteen BR1ENSYBLD PEEL EN MAAS 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.nl kantoor: Zandakker 24, 5801 DV Venray Looi IE, Oeffeit, T: (0485) 36 14 40, www.peetersnatuursteen.nl Lambert Seuren Henny Dakkus Kinderen, en. Ideinlonderen. John van den Boom John van den Boom Terrazzo Natuursteenwerken Guus Guus Verstegen Manders Verhuur Hans Rianne Nick Mandy Bob Peter Walter Geert Gieljan Stijn Gijs Jasper Rein Mark Guus Verstegen Onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze sportvriend Wij wensen Yvonne en overige familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Jeu de Boulesverenigingen JBC Venray 80 en restauratie De directie van Inalfa Roof Systems BV heeft het genoegen u uit te nodigen voor de receptie van: De heer Wiek Aarts Manager Material Handling Dit ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstverband. De receptie zal plaatsvinden in de kantine van Inalfa Roof Systems BV aan de Nieuwhuisweg, ingang portiersloge, op Vrijdag 27 maart a.s. van 16.30 uur - 18.30 uur Inalfa Roof Systems BV Smakterweg 70 - 5804 AH Venray U kunt kiezen voor een door u gewenst mortuarium of voor een stijlvolle opbaring bij u thuis in uw eigen vertrouwde omgeving. Fr. ^darijkestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venraysewe5 104 5961AJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wtj Zijn dag en nac hth ereikkaar onder telefoonnr. 0478 550150 www.tkeoarts.cominfo@tkeoarts.com Ozze Guus Guus Verstegen Guus Verstegen Guus, Speulers en leiders van Aostrum A1 Nelly Jans-Beken - Kupers Guus Verstegen Guus Verstegen Na een leuke avond bij ons, op weg naar huis. Guus die bescheiden, spontane en gezellige jongen. Lieve Guus, Lieve Guus, Begrafenis en crematie onderneming Donderdag 19 maart 2009 - Pagina 31 Geboren SAAR Elisabeth, Marleen 10 maart 2009 Trotse ouders, broer en zus Tim, Mireille, Daan en Kaat Merx Lavendelheide 15 5804 XD Venray Peettante: Verena Manz Peetoom: Martijn Bregman Groot is het wonder Jij bent zo klein wat zijn wij gelukkig jouw papa en mama te mogen zijn! Wij zijn blij met de geboorte van onze prachtige dochter, AMBER Johanna Maria Schellen-Stammen Geboren: 06-03-09 Plaats: Nijmegen Linda Bart Schellen-Stammen Florishof 16 5801 JH Venray Wij zijn dolgelukkig met de geboorte van onze zoon en broertje. Wij noemen hem: DANTE Wilhelmus Jacobus Dante is geboren op 12 maart 2009 om 16.01 uur en weegt 3375 gram. Len, Nicole en Phileine Heldens-Reijers Liesbeth Ribbiusstraat 20 5803 GS Venray Petekind van Simone Reijers en Ilja Heldens Steunpunt Vrijwilligerswerk venray Sterk in zoeken naar geschikt vrijwilligerswerk www.vrijwilligerswerkvenray.nl Grafmonumenten Restauratie Urnengedenktekens Toonzaal 300 m2 25 jaar garantie op verzakken Levering mogelijk binnen 2 weken Met leedwezen namen wij kennis van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Wij zijn zeer geschokt door zijn heengaan. We herinneren ons Lambert als een sympathiek en enthousiast lid. De laatste jaren bleef hij als niet-actief lid nog bijzonder betrokken bij het wel en wee van ons koor. We zullen hem in onze vereniging erg missen. Wij wensen kinderen, kleinkinderen en overige familieleden alle sterkte toe om dit verlies te kunnen verwerken. Bestuur, dirigenten, beschermheer en leden van het Venray's Mannenkoor Wij willen iedereen bedanken voor de enorme steun na het verliezen van onze super -man, -papa en -opa Ria Dakkus Wendy en Isa zijn op dinsdag 7 april 2009 50 jaar getrouwd. Dit vieren wij op vrijdag 3 april 2009. Er is gelegenheid tot feliciteren van 18.30 tot 20.00 uur in "Park Hotel Horst" Tienrayseweg 2, 5961 NL Horst. Nog even doorgaan, we redden het wel, kom op, het komt allemaal goed. Woorden van een optimist, woorden van John. Hij gaf nooit op, hij vocht hard en zag altijd een lichtpuntje maar deze ongelijke strijd heeft hij verloren, de tegenstander was te sterk. Ondanks het verdriet en gemis denken wij met trots terug aan Vele jaren hebben we mogen genieten van zijn ongekende optimisme, zijn humor, betrokkenheid en zijn vriendschap. Nu moeten we met pijn in ons hart afscheid van hem nemen. John, ze kunnen een boom omhakken maar nimmer het feit teniet doen dat die boom er is geweest, we zullen je missen. We wensen Jacqueline, Loes, en verdere familie veel sterkte met het verwerken van het verdriet. Onze deur staat altijd voor jullie open. THE YOUNG ONES Peter, Odette, Patrick, Monique, Marc, Anneke, Jan, Karen, Erik, Sisca, Rick, Ine, Jean-Paul, Yolanda, Yvonne, Eric. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van gewaardeerd en oud lid TC Rodhe Namens TC Rodhe wensen wij familie en bekenden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Het bestuur Uw adres voor 't op vakkundige wijze leggen, leveren, maken en plaatsen van uw: Terrazzo: Aanrechtbladen - dorpels - muurafdekkingen - vensterbanken Natuurstenen: aanrechtbladen - decoratieartikelen - dorpels - grafmonumenten - vensterbanken - vloeren - sierschouwen - tafels - tegels - zuilen Blakterweg 7 5808 BL Oirlo - Venray Tel. 0478-580012 fax 0478-503139 HET GROENE WARENHUIS Langstraat 133, Tel. 0478-588585 Het was te kort! We hebben genoten van alle mooie momenten met jou. Samen voetballen, samen feesten, samen lachen. Sterkte aan familie en vrienden VC Ruumnix Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker We wensen Martin Marie-José, Rick Emmy, Fieke en Janet heel veel sterkte met dit zware verlies. Guus we zullen je missen. "Vanaf vandaag niks mier te vreeze. Vanaf vandaag, wet ik vort dat. Het neet erg is iets moeis te verleeze. Beater verleeze dan det ge (t noeit het gehad." Heilige Anthonius - Rowwen Hèze Met enorme verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van 17-jarige zoon van onze zeer gewaardeerde collega Martin Verstegen en zijn vrouw Marie-José. Wij wensen Martin Marie-José, Rick Emmy, Fieke, familie, vrienden en zijn vriendin Janet alle sterkte toe bij de verwerking van dit ondraaglijke verlies. Directie, Management en medewerkers ProfCore Business Services Geleen - Weert - Venray JBC Venray 80 Voor een waardevol afscheid en persoonlijke hegeleiding Oude Heerweg 39 5863 AD Blitterswijck Tel.: 0478-533226 Mob.: 06-23611350 www.petraduijkers.nl Grafmonumenten, urnen en vloeren van natuursteen Heesweg 37, 6598 AK Heijen (gem. Gennep) Telefoon (0485) 51 23 67 Fax (0485) 51 51 65 E-mail: spit.natuursteen@planet.nl Internet: www.spiteatuursteen.nl Janssen Uitvaartkisten Uw gevoel vertalen wij in bloemen Q Kwaliteit in hout Broekhuizenvorst Ooijenseweg 5, 5871 CA Tel/fax: 077 -463 1844 debloemerie@vbw-groenplein.nl "ik bin dur weg van...." Verslagen, gebroken Hij was pas 17 jaar. Guus is thuis. Wij nodigen jullie uit om samen met ons afscheid te nemen van Guus. Dit willen wij doen met een afscheidsdienst op donderdag 19 maart om 17.30 uur in de kerk van Oostrum. Daarna gaan we naar het crematorium in Helmond waar we om 20.00 uur voor de laatste keer hojje zeggen tegen Guus. Martin en Marie-José Verstegen-Litjens Rick en Emmy Fieke Guus zien megje Janet 15 maart 2009 Jofferspas 3 5807 BZ Oostrum Het is zo iets alledaags, gewoon naar huis fietsen. Ineens ligt de wereld ondersteboven. leerling Vwo 6 is bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. Wij hebben Guus leren kennen als een sociale, spontane en bescheiden leerling. We zullen hem missen en aan hem blijven denken. Wij wensen allen, die getroffen zijn, de kracht om dit grote verlies te verwerken. Schoolleiding, leerlingen, personeel en ouders van het Raayland College te Venray. L. de Veen, voorzitter Centrale Directie J. Gravesteijn, sectordirecteur Zondagmorgen werd bekend dat onze A-speler bij een verkeersongeval was omgekomen. Guus was vanaf de F-jes een talentvolle en fanatieke speler. We zullen hem erg missen. We wensen Martin, Marie-José, Janet, Rick en Emmy en Fieke veel sterkte met dit grote verlies Bestuur en leden S.V. Oostrum Afdeling voetbal Afdeling korfbal 'Soms is ut baeter iets mojs te verlieze, baeter verlieze dan dat ge 't noeit het gehad geej gingt altied veurop. Ien ut veld, mar ok bute ut veld. En geej wart ozze anvoerder van de derde helft. Guus wat zulle we ow gón misse. ...nooit meer even binnenlopen ...nooit meer op de koffie nooit meer We wisten allemaal dat het afscheid nabij was, maar wat kwam het plots. Venray, 11-02-1932 f Venray, 15-03-2009 echtgenote van Harry Jans-Beken f familie Kupers familie Jans-Beken 15 maart 2009 Laagheidseweg 8, 5804 BJ Venray 1 TsyJ* Vanuit haar huis hebben we vandaag, donderdag 19 maart afscheid van Nelly genomen. Om 12.30 uur heeft de afscheidsdienst plaatsgevonden in het crematorium Berkendonk te Helmond. 't mug nie 't kan nie en toch is 't zoë Ozze klaenzoon, petekiend en naef is zoë uut ut laeve weggerukt, wej kunne ut nie bevatte. Horst: opa Jan en Oma Bets Horst: Anita en Jos Tim, Milou, Niek Ysselsteyn: Jolanda en Henk Tom, Daan Marie-Jose, Jep, Rick, Fieke, Janet, Emmy: Wej zien d'r vur ollie ONGELOFELIJK ONWERKELIJK Zondagmorgen kregen wij bericht van het tragisch verkeersongeval van de vriend van onze dochter en zus Janet. Wij wensen Janet, Marie-José en Martin, Rick en Emmy, Fieke en iedereen die bij Guus betrokken was veel kracht en sterkte toe om dit verlies een plaats te geven. Frans en Veronica Jeuken-Sijberts Marit en Nick, Krista. Well, 15 maart 2009 Zo plotseling weggerukt uit het leven, Jij die nog zoveel had te geven. Zomaar weg uit ons bestaan, Waarom, waarom moest jij nu gaan? In de weekenden gingen we samen op stap, En altijd was je te vinden voor een grap. Je zorgde voor veel gezelligheid, Met je humor en vrolijkheid. Hopelijk hebben ze in de hemel ook bier, Een voetbal, muziek van Rowwen Hèze voor je plezier. Wij moeten zonder jou verder gaan, Maar weet, dat je in ons hart altijd blijft bestaan Veel liefs Rozan Linda Stefanie Lisa Jolanda Paula Lieve klasgenoot, Het is niet te begrijpen. Het is niet te bevatten. Jouw plekje in de klas zal voortaan leeg blijven. Maar in gedachten is het geen lege plek. Het is een plek vol met herinneringen, over die rustige jongen, over dat feestbeest, Over jou... Zodat jouw plekje, altijd jouw plekje zal blijven. Rust zacht Je klasgenoten en mentor van Vwo 6c Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen-Venray www.briensveld.nl 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 indeling adv week 12.indd 31 18-03-2009

Peel en Maas | 2009 | | pagina 31