De Schijnw op: Brai DekkerS (SSS'18) Topklassen in amateurvoetbal Weer geen punten voor Leunen Panningen- Volharding gestaakt Knappe zege Venray op JVC Cuijk w//7/7 rr-hff-il busei Summa Topschutters] Klassement Aanbiedingen! PEEL EN MAAS Donderdag 19 maart 2009 - Pagina 24 top inn town VV Holthees SV Merselo Geen vermenging zaterdag en zondag Roel Custers blijft weg bij Leunen Michel Santegoeds scoort weergaloos de derde treffer SSS'18 www.vandenmunckhof.nl SV Geijsteren BVV'27 -HM-1| FLE> TRONICS SPORT2000 mim De redactie van Peel en Mas zet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 w ke- lijks een speler, traineir^iander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui de gemeenten Venray enMeerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volhardingen Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwerper (p...' aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weebénd gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdaf deling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport- Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De Schijnwerper: Bram Dekkers, doelman van SSS'18. Naam: Bram Dekkers Leeftijd: 23 Woonplaats: Overloon Partner: nee, ik ben vrijgezel Studie: technische bedrijfskunde aan de Fontys Hogeschool in Eindhoven Club: SSS'18 Positie: doelman Hoogtepunt: de derby tegen Volhar ding Dieptepunt: dieptepunten kennen we niet in Overloon Beste trainer: dan noem ik een keeperstrainer: John Claessens Slechtste trainer: die hebben we niet gehad Beste boek/tijdschrift/krant: Voetbal International Andere hobby's: uitgaan met vrienden Drank: een pilsje Mooiste vrouw: Paris Hilton Favoriete club: SSS'18 en PSV Favoriete speler: Ronald Waterreus Favoriete vakantieland: Spanje, vooral Mallorca is mooi Wie wordt kampioen in jullie klasse?: SVC'2000 Wie wordt laatste in jullie klasse?: RIOS Bram Redactie Venray-OJC Rosmalen 3-1 2-1 Volharding Venlosche Boys 3-0 1-1 SSS'18-Rhode 2-1 1 -3 Vitesse'08- Swolgense Boys 3-1 2-1 SVEB-Leunen 3-0 3-1 VCH-Oostrum 1-2 1 -3 ACVVV-SV United 2-1 1-1 TOP'27-Holthees 2-0 3-1 SVOC01 -Y sselsteyn 2-1 1 -1 Merselo-Fiducia 0-2 2-1 Sander Oudenhoven wist met zijn voorspellingen vijf punten bijeen te sprok kelen, redacteur Henk Lammen twee. Daarbij moet echter wel worden vermeld dat twee wedstrijden, namelijk Panningen-Volharding en Oostrum-TOP'27, niet zijn meegeteld in de score. Panningen-Volharding werd bij een 2-1 voorsprong vlak voor tijd gestaakt door de arbiter, Oostrum-TOP'27 werd afgelast vanwege het trieste overlijden van een jeugdlid van Oostrum. Stand: 1) Bas van Aken (Swolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) en Angelo van Mil (Venray)***** 10 punten 4) Ludo Gommans (Holthees) 9 punten 5) Koen van Bree (SSSÖ18) en Willem Reijntjes (SV United) 8 punten 7) Rob van Ool (Leunen) en Sander Peeters (Ysselsteyn) 7 punten 9) Jean Arts (BVVÖ27)*** 6 punten 10) Chris van Duijnhoven, Sander Oudenhoven (Volharding)* 5 punten 11) Ward van Rijswick (TOPÖ27) 4 punten 12) Steef Emons (Oostrum), Luc Maas (SVOCÖ01) 4 punten 13) Dirk de Brouwer (Merselo)** 1 punt Sander Oudenhoven (Volharding heeft de uitslagen van de gestaakte wedstrijd Panningen-Volharding en de afgelaste wedstrijd OOstrum-TOP'27 nog tegoed; Dirk de Brouwer heeft de uitslagen van drie afgelaste wedstrijden nog tegoed: Sparta'18-Swolgense Boys, BVV'27-RKDSO en Griendsveen-SVOC'01; Jean Arts (BVV'27) heeft de uitslagen van het afgelaste duel TOP'27-EWC'46 nog tegoed; Luc Maas (SVOCÖ01) heeft de uitslagen van nog vier duels tegoed: Leunen- Swolgense Boys, Griendsveen-BVV'27, SVOC'01-Lottum en SIOL-Merselo; Angelo van Mil (Venray) heeft de uitslag van SVOC'01-America nog tegoed. Dé voeibalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk in flnandëli Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement blijft Vol harding eerste met 37 treffers voor Ysselsteyn (32 goals). In het indivi duele klassement staat Tom Hendriks, Leunen, met veertien doelpunten nog steeds aan kop. Freek Thoone (SV Ven- ray) scoorde afgelopen weekend een keer en staat nu op elf goals. 5) SSS'18 28 6) TOP'27 27 7) SV United 26 8) Leunen 24 9) Holthees 23 10) Swolgense Boys 21 11) SVOC'01 14 12) Merselo 13 13) BVV'27 7 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Leunen) 14 2) Freek Thoone (SV Venray) 11 3) Chris van Duijnhoven (Volharding) 10 4) Stan van Raaij (SSS'18), Michiel San- tegoeds (Holthees) en Geurt Clevers (SV United) 8 7) Paul Jeurissen (Ysselsteyn) en Niek van Lin (TOP'27) 7 9) Ruud Custers en Rik Schlepers (bei den Oostrum) en Jeroen Sanders en Phil Versteegen (beiden Ysselsteyn) 6. Teamklassement 1) Volharding 2) Ysselsteyn 3) Venray en Oostrum 37 32 29 Uitslagen Oostrum vet-Holthees vet 1-0 Holthees-Melderslo 4-1 Volharding 6-Holthees 2 2-0 Holthees 3-SSS 5 0-7 DEV Arcen-VCH 1-2 FCV-EWC 3-0 SV United-Quick boys 2-2 Belfeldia-ACVVV 3-1 Holthees-Melderslo 4-1 Programma zaterdag 21 maart Holthees vet-Beekse boys vet 17.00 Programma zondag 22 maart TOP'27-Holthees 14.30 Holthees 2-Milsbeek 5 11.00 Volharding 7-Holthees 3 10.00 2-1 3-3 2-2 0-4 2-1 Uitslagen Astrantia-Merselo Olympia'18 4-Merselo 2 Merselo 3-Stormvogels'28 4 Wittenhorst A2-Merselo A1G SV United B1CO-Merselo B1G Baarlo C2-Merselo C1G 2-3 DEV-Arcen D1GCO-Merselo D1G 3-1 Meterik E2-Merselo E1G 3-7 HBSV F3-Merselo F1G 2-4 Volharding F4-Merselo F2G 6-2 Baarlo F5G-Merselo F3G 6-1 SJVV Deurne-Merselo vet 2-1 Programma zaterdag 21 maart Merselo A1G-Sportclub Irene A2 14.00 Merselo B1G-Kronenberg B1CO13.00 Merselo C1G-RK SV FCV C1 11.45 Merselo D1G-Sportclub Irene D310.30 Merselo E1G-Resia E2CO 10.30 Merselo F1G-Wittenhorst F6 9.30 Merselo F2G-SV United F5CO 8.30 Merselo F3G-GFC'33 F5 8.30 America MF-Merselo MF 8.30 Programma zondag 22 maart Merselo-Fiducia 14.30 Merselo 2-SV Venray 5 10.30 SV Oostrum 4-Merselo 3 11.30 Het bestuur amateurvoetbal heeft maandagavond ingestemd met een voorstel om met ingang van het seizoen 2010/11 twee top klassen in te voeren, een voor het zaterdagvoetbal en een voor het zondagvoetbal. Iedere topklasse telt zestien clubs. Onder de twee topklassen blijven de zes hoofdklassen in de huidige vorm gehandhaafd. Met ingang van het sei zoen 2010/11 kan één club uit de eer ste divisie degraderen naar de topklas sen. De kampioen van de topklassen heeft het recht te promoveren naar de eerste divisie. Als de kampioen niet wil, dan is de verliezend finalist - tus sen de zaterdag- en zondagkampioen - in de gelegenheid gebruik te maken van het promotierecht. Het voorstel tot invoering van de topklasse kent een lange geschiede nis. Directeur amateurvoetbal Ruud Bruijnis: "Vorig jaar juni ging de alge mene vergadering amateurvoetbal niet akkoord met de komst van drie gemengde topklassen. De vergade- ring gaf het bestuur toen de opdracht verder onderzoek te doen." De KNVB kwam tot de conclusie dat de vermen ging van zaterdag- en zondagclubs niet haalbaar is. Vandaar dat er nu twee aparte topklassen komen. Zoals ook de zes hoofdklassen sinds jaar en dag gescheiden zijn in drie voor het zater dagvoetbal en drie voor de zondag amateurs. Het voorstel om de lagere klassen uit te breiden van twaalf naar veertien clubs is nu losgekoppeld van de invoering van de topklasse. De eer ste en tweede klasse worden uniform landelijk geregeld. Vanaf de derde klas sen kan per district bekeken worden wat wenselijk is. Vooral in Limburg was er veel weerstand tegen de uit breiding van 22 naar 26 wedstrijden. Dit betekent dat de winterstop komt te vervallen en dat er tussen nieuw jaar en carnaval volledige program ma's worden ingepland. De meeste clubs zien hier niets in. Op zaterdag 6 juni beslist de alge mene vergadering over de nieuwe voorstellen. Leunen-Olympia'18 1-2 (1-1). Doelpunt Leunen: Thomas Lit- jens. Hoe vreemd kan het lopen als het gaat om voetbal Leunen - dat de afgelopen twee jaar respectievelijk derde en tweede in de eindrangschik king werd - werd door velen voor het seizoen getipt als outsider voor de bovenste plaatsen. Met nog zeven wedstrijden voor de boeg strijdt het team van Jaap Litjens tegen degradatie naar de vijfde klasse. Afgelopen zon dag werd thuis verloren van Olympia '18: 1-2. Beide teams waren aan elkaar gewaagd. Hoewel het spel niet goed was werd er veel strijd geleverd. Beide ploegen kregen kansjes en geduren de het eerste deel van de wedstrijd waren de gasten uit Boxmeer het dichtst bij een doelpunt. In de 25e minuut was het Bobo Tubic die de gas ten terecht op voorsprong zette door de bal onhoudbaar voor doelman Gijs Jeuken in de uiterste hoek te schieten. Vier minuten later zag Leunen spits Tom Hendriks tot twee maal toe een inzet gepareerd door doelman Schra- ven. Ook oudgediende Marco Berden kon de bal niet over de lijn werken. Leunen - dat Koen Gielens, Roel Bie- zenaar, Rob van Ool en Frits Lucassen door uiteenlopende omstandigheden miste - kwam in de blessuretijd van de eerste helft knap terug via Thomas Litjens: 1-1. Na de thee nam Leunen het initia- tief. Na een overtreding in het straf schopgebied kende de prima leidende scheidsrechter van Daal uit Heeswijk - Dinther een penalty toe. Clubtop scorer Tom Strik schoot de opgelegde kans over. Ook de oranjehemden kregen de kans om vanaf elf meter de wedstrijd te beslissen. De inzet van Tom Hen driks werd door doelman Schraven via de paal onschadelijk gemaakt. Tien minuten voor tijd zagen de 150 toeschouwers een slap ingescho ten bal via een polletje over de uitge strekte arm van de goed liggende Gijs Jeuken het doel in stuiteren: 1-2. Met nog zeven wedstrijden te gaan moet Leunen alle zeilen bijzetten om zich te handhaven in de 4e klasse. Roel Custers keert niet meer terug bij Leunen. De doelman liep twee weken geleden boos weg nadat trai ner Jaap Litjens de voorkeur had uit gesproken voor tweede keeper Gijs Jeuken. Komend seizoen keert Custers terug naar zijn oude club Montagnards waar hij in een lager elftal gaat spelen. Daarbij wil hij de opleiding voor kee perstrainer gaan volgen. Gijs Jeuken zal het restant van de huidige competi tie het doel verdedigen van de oranje- witten, die in grote degradatienood verkeren in de vierde klasse G. Panningen-Volharding 1-2 (1-1). Het duel werd in de 87e minuut gestaakt door scheidsrechter Oos- terom uit Eindhoven. Wellicht dat Volharding binnenkort voor vier minuten nog een keer terug moet naar Panningen. Zondag werd de wedstrijd tussen Panningen en Volharding namelijk in de 87e minuut bij de stand 1-2 in het voordeel van de roodwitten gestaakt door scheidsrech ter Oosterom uit Eindhoven. De staking deed bijzonder vreemd aan in een sportief duel waar tot tien minuten voor tijd helemaal niets aan de hand was. Verdediger Marcel Pee- ters kreeg in de 80e minuut van de arbiter een onbenullige gele kaart omdat hij een vrije trap niet op de juiste plaats nam. Aangezien dit Pee- ters' tweede gele prent betekende, werd hij door Oosterom van het veld gestuurd. Toen aanvoerder Roy Schijven verhaal kwam halen kreeg deze eveneens zijn tweede gele kaart, waarna de rapen gaar waren bij de thuisclub. De ene na de andere Panningen- speler kwam op de leidsman af om te vragen waar ie mee bezig was, wat nog leidde tot twee extra gele kaarten. Vrij snel leek echter alles weer rustig, maar vijf minuten later liet trainer Juan Bonilla van Panningen verbaal nog maar eens blijken het allemaal maar een rare gang van zaken te vin den. Oosterom kon dit niet waarde ren en toonde Bonilla de rode kaart. Omdat Bonilla vervolgens weigerde het speelveld te verlaten staakte Oos- terom de wedstrijd vier minuten voor het einde. Door de idiote gang van zaken in de slotfase sprak er bijna niemand meer over de wedstrijd tussen de twee gerenommeerde ploegen Pan- ningen en Volharding en dat was maar goed ook, want voetballend veel viel er bijzonder weinig te genieten op sportpark Noord in Panningen. Goed voetbal was overigens ook niet echt mogelijk op het enorm slechte hoofd- veld van Panningen. Een excuus mocht dit voor Vol harding echter niet zijn. Vorige week speelden de mannen van trainer Step- han Sijbers nog een puike partij tegen Sparta'25, tegen Panningen speelde Volharding een draak van een wed strijd. Gek genoeg leverde het goede spel vorige week slechts een punt op en nu trokken de roodwitten -mits er in de nog uit te spelen vier minuten tegen negen man geen rare dingen gebeuren- zowaar aan het langste eind. De thuisploeg compenseerde het gebrek aan voetballend vermogen met een enorme inzet en daar had Volharding duidelijk moeite mee. Volharding -dat aanvoerder Rob Branje tijdens de warming up zag afhaken- begon nog wel aardig aan de wedstrijd. Na een kwartier spe len werd een goed schot van Jaap de Vlam tot hoekschop verwerkt door Panningen-doelman Johan Peters. Twee minuten later was het wel raak. De man in vorm Erik Ermers draaide knap weg van zijn directe tegenstan der en schoot de bal overtuigend langs Peters: 0-1. Weer twee minuten later stopte Peters een inzet van Jaap de Vlam zon der het zelf te weten met zijn gezicht. In de tegenaanval kwam Panningen zowaar op gelijke hoogte. Gijs Ermers werd uitgespeeld door Steven Douw van de Krap en Volharding-keeper Daan de Bruin stond bij het niet eens zo harde schot van de Panningen-spe- ler vervolgens op het verkeerde been: 1-1. Het onrustig en slordig spelende Volharding had daarna lange tijd geen antwoord op het fysieke spel van de thuisploeg. Panningen kreeg nog voor rust twee hele beste kansen om op voorsprong te komen. Robert Lei- sink maaide vrij voor Daan de Bruin over de bal heen en Ramon Leenders schoot voor open goal dramatisch naast. Volharding mocht zich beklagen dat het geen strafschop kreeg na een handsbal van een Panningen-verdedi- ger. Na rust zakte de wedstrijd naar een treurig niveau. Beide ploegen kregen precies één kans om te scoren. Johan Vullings miste namens Volharding een vrije bal op aangeven van San der Oudenhoven en opnieuw Ramon Leenders prikte de bal maar net naast na mistasten van Frank Ohoilulin. In de 73e minuut kwam Volharding dan toch nog op een niet meer verwachte voorsprong. Een voorzet van Sander Oudenhoven werd op de pantoffel genomen door invaller Patrick van Kempen. De inzet werd al dan niet voor de lijn weggehaald door de Panningen- defensie. Discussie daarover ontstond echter niet omdat linkback Johan Spe- ijcken de rebound vervolgens van bui ten de zestien perfect binnen schoot in de linkerbenedenhoek: 1-2. Twee minuten later strandde Erik Ermers op goalie Peters. Voetballend gebeur de er daarna nagenoeg niets meer. Het enige wat de toeschouwers nog te zien kregen was de onemanshow van scheidsrechter Oosterom. Sportnieuws -info Holthees slagvaardig in degradatiestrijd Holthees-Melderslo 4-1 (3-0). Doelpunten: 23. Michiel Sante goeds 1-0; 38. Ludo Gommans 2 0; 43. Michiel Santegoeds 3-0; 65. Martien Vermeulen 4-0; 82. Rick Spreeuwenberg 4-1. Scheidsrech ter: Peters (Wanssum). Toeschou wers: 150. Gele kaart: Martien Vermeulen en Sander Arts (Hol- thees). Holthees: Wijnen; Loenen, Wijenberg, Jansen en Van de Win kel; Van Tongeren, Vermeulen, Van den Bekerom en Arts (60. Roording); Santegoeds en Gom- mans. Door Henk Willemssen Holthees won zondag de cru ciale degradatiestrijd in de vijfde klasse F met 4-1 van Melderslo. De nieuwkomer uit Smakt-Holthees heeft daarmee een goede stap gezet op weg naar klassenbehoud. Het thuispubliek zag vooral een slagvaardig Holthees dat enkele schitterende doelpunten produ ceerde. Vooral de 3-0 van Michiel Santegoeds, vlak voor rust, was er eentje om in te lijsten. De belangen waren voor beide ploegen groot. Holthees moest win nen om afstand te houden van de twee degradatieplaatsen. Terwijl hek kensluiter Melderslo alleen gebaat Holthees-voorstopper Roy Jansen kopt de bal weg voordat twee aanvallers van Melderslo gevaarlijk kunnen worden. was bij een zege. Trainer Hans Win- kelhag zat zondag iets ruimer in de mogelijkheden. De selectie telt slechts veertien spelers, en dat is wel erg krap. Doelman Patrick Wijnen, die een week eerder uit pure noodzaak nog in de spits stond, nam zijn ver trouwde plek onder de lat weer in. Jos van de Winkel keerde terug van een schorsing maar Tim van Houdt moest nu na zijn vierde gele kaart verplicht toekijken. Voorin ontbraken de gebles seerden Loek Zegers en Hakan Sazak. Smaakmaker Sazak kampt al bijna het hele seizoen met de naweeën van enkele gebroken ribben, wat hem het spelen bijna onmogelijk maakt. Een tot in de tenen gemotiveerd Holthees straalde de wil uit om te winnen. Ook Melderslo stroopte de mouwen op maar het meeste gevaar kwam van de thuisploeg. Martien Vermeulen schoot via de lat over en een kopbal van Michiel Santegoeds werd op het nippertje van de doellijn gekopt. Halverwege de eerste helft viel de openingstreffer. Uit een steek bal van Martien Vermeulen trof Tim van den Bekerom de paal. Topscorer Michiel Santegoeds was ter plekke om de bal in het doel te schieten: 1-0. Melderslo moest nu nog meer de aanval zoeken. Martijn Kallen - wiens vader Peter jarenlang voor Holthees voetbalde - kon twee keer uithalen maar hij had het vizier niet op scherp staan. Holthees toonde zich veel effec tiever. Uit een hoekschop van Tim van den Bekerom kopte Ludo Gommans via de onderkant van de lat raak: 2-0. Vlak voor rust wist de sterk spelende Jos van de Winkel op links de bal bin nen te houden. De linksback leverde een perfecte voorzet af die voorbij de tweede paal door Michiel Santegoeds ineens op zijn slof werd genomen. De schitte rende uithaal betekende de 3-0. Na rust kwam routinier Alex de Swart, oud-speler van Venray, in het veld voor Melderslo. Na een week wintersport moest de libero op de bank beginnen. Als spelverdeler stuwde De Swart zich ploeg richting het Holthese doel. De beste kans was voor Bart Verheijen maar met een knappe reflex werkte Patrick Wijnen de bal over de lat. De daaruit volgende corner van Casper de Swart verdween rechtstreeks in het doel. De goed lei dende arbiter Peters annuleerde de treffer vanwege het vasthouden van de doelman. Uit een prachtige aanval maakte Holthees in de 65e minuut aan alle onzekerheid een einde. Ludo Gom- mans passte op Michel Santegoeds die met een mooie beweging Martien Vermeulen in stelling bracht. De hard werkende middenvelder lepelde de bal over keeper Ruud Hoeijmakers in het doel: 4-0. Daarmee was de race gelopen. Ludo Gommans maaide nog in kansrijke positie over de bal heen. In de slotfase kreeg Melderslo nog zijn eretreffer. Alex de Swart legde de bal panklaar voor Rick Spreeuwen- berg, een andere invaller, die de 4-1 binnenschoot. De supporters uit Melderslo heb ben zich inmiddels al neergelegd bij de degradatie. Zij zijn niet echt rouwig om de terugkeer naar de zesde klasse waar de derby's tegen Hegelsom, Meterik, America en Lottum wachten. Holthees vierde de zege uitgelaten. "Een heel belangrijke overwinning. We hebben een goede stap gezet", glunderde trainer Hans Winkelhag. "Maar we zijn er nog niet. We hebben nog wel wat punten nodig." De Tegele naar was ook verrast door het gemak waarmee zijn spelers het net vonden. "Dat was vandaag ook het grote ver- schil.Want voetballend waren we niet eens zoveel beter. Maar we scoorden erg gemakkelijk met ook nog enkele prachtige treffers. Vooral die goal van Michiel was helemaal geweldig." JVC Cuijk-Venray 1-2 (0-1). Doelpunten: 22. Freek Thoone 0-1; 79. Bas Joosten 0-2; 90. Ramon Schaap 1-2. Scheidsrechter: Jan- son (Vlaardingen). Toeschouwers: 400. Gele kaart: Angelo van Mil en Bas Joosten (Venray) en vijf spe lers van JVC. Venray: Jurcik; Van Mil, Geenen, Lenders en Custers; Snijders, Gommers, Crooij en Joosten; Hlimi (75. Van Bergen) en Thoone. Venray is weer op de goede weg in de hoofdklasse B. Na de 1-1 remise bij Dijkse Boys won de ploeg van trainer Jan Poels zondag verrassend met 1-2 van JVC Cuijk. De Venraynaren namen daarmee revanche voor de 3-6 thuis nederlaag tegen de toenmalige kop loper. De ambitieuze club uit Cuijk is na het winnen van de eerste periode- titel flink in verval geraakt. Venray lijkt daarentegen op het juiste moment uit het dal te klimmen. De overwinning kwam als geroe pen omdat ook concurrent Deurne de volle buit pakte. Ondanks de zege blijft Venray onder de rode streep maar met nog tien wedstrijden voor de boeg kan er nog heel veel gebeu ren. Ales Jurcik stond onder de lat als vervanger van de geschorste Peter Nabbe. De ervaren Tsjech maakte een soli de indruk zoals de gehele Venrayse defensie goed stond. Trainer Poels kon geen beroep op de geblesseerde Koen Ooms waardoor Hans Custers weer de linksbackpositie innam. Libero Daan Geenen en aanvalsleider Freek Thoone keerden terug in de basis na een schorsing. Dat gold niet voor mid denvelder Tom van Bergen die op de bank moest beginnen. De flanken op het middenveld werden bezet door Luuk Snijders (rechts) en Bas Joosten (links). Voorin was het succesvolle koppel van vorig seizoen (Hlimi-Thoo- ne) weer in ere hersteld. Venray opereerde op het kunstgras als een hecht team. Halverwege de eerste helft verscheen Freek Thoone uit een steekpass van Luuk Snijders vrij voor het doel. Met een bekeken lobje verschalkte Thoone JVC-doel- man Loeffen: 0-1. De thuisploeg moest nogal gehavend aantreden en kon - in tegenstelling tot het treffen op 25 oktober in Venray - weinig indruk maken. Bij tijd en wijle werd de botte bijl gehanteerd. Arbiter Janson slin gerde liefst vijf JVC'ers op de bon. Ook Angelo van Mil - hij is zondag geschorst - en Bas Joosten ontvingen de gele prent. Na de 0-1 ruststand ontwikkelde JVC Cuijk een offensief. Venray trok zich wat ver terug maar de bezoe kers kwamen toch nauwelijks in de problemen. En als het dreigend werd dan stond Ales Jurcik op zijn post. Elf minuten voor tijd viel de beslissing na een prachtige individuele actie van Freek Thoone. Hij ontdeed zich op rechts met een schijnbeweging van twee bewakers en trok vanaf de achterlijn de bal voor. Daar was Bas Joosten ter plekke om de 0-2 binnen te schieten. In de negentigste minuut kon JVC Cuijk nog iets terug doen. Een vrije trap van Danny van Raay werd even aangeraakt door een Venrayse verdedi ger waardoor de bal over Wout Gom- mers ging. Voor Ramon Schaap was het een koud kunstje de 1-2 te scoren. De arbiter liet nog ruim drie minu ten naspelen maar daarin kwam de Venrayse overwinning geen moment meer in gevaar. Uitslagen RIOS'31-SSS'18 3-2 Olympia'18 3-SSS'18 2 1-1 SSS'18 3-Sambeek 2 1-1 Constantia 4-SSS'18 4 1-4 Holthees 3-SSS'18 5 0-7 Dames SSS'18-Nemelaer 1-1 SSS'18 2-RESIA 3-4 Programma zondag 21 maart SSS'18-Rhode/r+b 14.30 SSS'18 2-Herpinia 2 12.00 SV Oostrum 3-SSS'18 3 10.00 SSS'18 5-Heijen 4 10.00 Dames Varseveld-SSS' 18 12.00 De Willy's 2-SSS'18 2 10.00 Uitslag Resia 2-Geijsteren 1-1 Programma zaterdag 21 maart EWC'47-Geijsteren 17.00 Programma zondag 22 maart Geijsteren-EWC'46 3 11.00 Uitslagen SV United/BVV'27 vet-SV Lottum 2-4 GFC'33-BVV'27 9-0 SV Venray 10-BVV'27 2 1-1 SV Venray DA4-BVV'27 DA 1 3-11 Programma zaterdag 21 maart SVEB vet-SV United/BVV'27 vet 16.00 Programma zondag 22 maart BVV'27-America 14.30 BVV'27 2-Olympia 9 11.00 BVV'27 DA1-GFC'33 DA2 1100 m M MEMBERS VAN Venray UULSJI Kledingsponsors: Hoofdsponsors: (gmgögj SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heldens GOLDEN MEMBERS: Art.com Baat, accountants en fiscalisten Bavaria Winters Liessel De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep De Golfhorst van Haren Autobedrijven B.V. Hamilton Makelaardij Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten B|A|S Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Claasen Bouw en Vastgoed BV Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuypers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. egels,Sanitair Uitmarkt en Tegelwerken V.o.f. Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Strategisch Advies Actie, Willie Koonings Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Van Dijck Bouw en Industrie BV VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Websdesign ejebe Blitte Wellness and W erswijck B.V. Partycentrum "De Witte Hoeve" WIKO Investments Wonen Venray ihjuanihcii Mütmu

Peel en Maas | 2009 | | pagina 24