9 van de BP ZORG «GROEP Voor al uw rouwbloemwerk V r W. HENDRIKS Transire Tk eo Arts DEUREN Goemans Uitvaartzorg li intratuin 0Hku -3 J.THEUWS Goumans en Sonja Buffart Uitvaartverzorging I j BRIENSVEXD GRAFMONUMENTEN LAAT BIJ UW VERDRIET ONZE ZORG EENT www.ikzoek grind.nl Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid Zaterdag 21 maart van 13.30 tot 16.30 uur ffAnto Maar Zorggroep Noord- en Midden-Limburg biedt meer John van den Boom PEEL EN MAAS Ruit kapot? bel dan GLAS-SERVICE A 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.nl kantoor: Zandakker 24, 5801 DV Venray Kom naar de Open Dag van de Zorg Waar? Voor meer informatie over de Open Dag van de Zorg bel 08861 08861 of kijk op www.zgnl.nl Uitvaartverzorging (ook voor reparaties) begrafenis en crematie onderneming U kunt kiezen voor een door u gewenst mortuarium of voor een stijlvolle opbaring bij u thuis in uw eigen vertrouwde omgeving. Fr. ^^artjkestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venraysewe5 104 5961AJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wtj Zijn dag en nac ktk ereikkaar onder telefoonnr. 0478 550150 www.tkeoarts.cominfo@tkeoarts.com Voor altijd in ons hart Hij doet iedereen de groeten Jacqueline en Loes *8* Balou Familie van den Boom Familie De Bruijn Venray, 11 maart 2009 Koningskaars 47 5803 JD VENRAY Gelegenheid tot afscheid nemen zondagavond 15 maart van 17.00 uur tot 17.45 uur, in het Uitvaart centrum Dela, Merseloseweg 130 naast het Me disch Centrum VieCuri te Venray. We zullen John bijzonder gedenken tijdens de afscheidsdienst in de aula van het crematorium, Grote Blerickse Bergenweg 30 te Venlo-Blerick, op maandag 16 maart om 10.30 uur. Samenkomst in het crematorium om 10.00 uur, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. DANKBETUIGING Marie Rongen-Michels Riek de Haart-Huisman John van Daal Mia Janssen - van Stiphout "Stippe Mie" Piet Janssen Betty Jacobs-Mulder Donderdag 12 maart 2009 - Pagina 31 Jé Schildersbedrijf Glas Verf Behang MERSELOSEWEG 64 Tel. 0478-586888 's Maandags de gehele dag geopend Wilbert Goemans zorg Onder de mensen komen én thuis een stukje zorg uit handen nemen. Dat kan met dagverzorging. Een combinatie van dagbesteding en ontspanning. Bedoeld voor iedereen die zich alleen voelt en die behoefte heeft aan contact. Maar ook voor mensen die op een wachtlijst staan voor een verzorgingshuis. Groepsverzorging bijvoorbeeld voor bewoners van verzorgingshuizen. Vaak is beginnende dementie hiervoor een aanleiding. Samen met andere bewoners een gestructureerd dagprogramma volgen. Spellen doen, geheugentraining en beweging, bijvoorbeeld. Dagbehandeling is bedoeld als ondersteuning van de thuissituatie. Voor cliënten die een lichamelijke aandoening hebben waarbij behandeling door onze fysiotherapeut of logope dist noodzakelijk is. En wat te denken van het zorgaanbod bij Zorgboerderijen? Dan laten we zien wat er allemaal mogelijk is rond dagverzorging, dagbehandeling, groeps verzorging en zorgboerderijen in de omgeving Horst-Venray. Verder geven wij u letterlijk een kijkje in onze keuken. U kunt zelfs een vorkje meepikken in onze restaurants! Ontmoetingscentrum De Tol, St. Jozefweg 50 in Venray Verzorgingshuis Sevenheym, Maasbreeseweg 8 in Sevenum Thuiszorg midden-Limburg, Land van Gelre en GuLick en Zorggroep Noord- en Midden-Limburg gaan samen verder als één organisatie: De Zorggroep Noord- en Midden-Limburg 133, HET GROENE WARENHUIS Tel. 0478-5 uitvaartverzorging Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen-Venray www.briensveld.nl 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 q n Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 De eerste Psychosomatische Oefentherapeute Cesar te Limburg en Noord-Brabant Annette van Laarhoven Professionele begeleiding en Coaching van Stress, burn-out Hyperventilatie Rouw, relatie, gezin- en werkproblematiek Met behulp van Psychoanalytische-, Psychosomatische oefentherapie, adem-en ontspannings-, bedrijfstherapie, familie opstellingen en systeemleer. Annette van Laarhoven Daarnaast ook behandeling voor Kindermotorische Oefentherapie, Neurologische en Orthopedische klachten Houding en bewegingsklachten Wilt u zelfstandig worden na het behandelen van uw klachten en een persoonlijke ontwikkeling doormaken, bent u van harte welkom. De therapie wordt afhankelijk van uw verzekering vergoed. Tel 0478-510990 www.praktijktransire.nl HENK HOEIJMAKERS uw tegel- en badkamerspecialist Hartverwarmend was uw massale aanwezigheid bij de avondwake en de begrafenis. Ook de vele kaarten, mailtjes en persoonlijke belangstelling bij het overlijden van mijn vrouw, os mam en oma hebben ons goed gedaan. Wij willen u vooral bedanken voor de steun en bezoekjes aan os mam, gedurende de moeilijkste periode van haar leven. Sjaak Rongen kinderen en kleinkinderen De zeswekendienst zal worden gehouden op zondag 22 maart a.s. om 10.00 uur in de H. Gertudiskerk te Oirlo. Dankzij uw giften kon 540,95 aan de Nederlandse Hartstichting overgemaakt worden, waarvoor onze hartelijke dank. Al bijna 25 jaar is Henk Hoeijmakers uw specialist op het gebied van badkamers, tegels, tegelwerken, sanitair en infrarood sauna's. Neem voor meer informatie contact met ons op of kom eens vrijblijvend langs in onze showroom en laat u verassen door het groot aantal verschillende mogelijkheden en de aantrekkelijke aanbiedingen. Badkamers compleet geïnstalleerd van A tot Z door eigen vakmensen. Ruime keuze in wandtegels, vloertegels en sanitair voor ieder budget. Vele modellen infrarood sauna's. Interessante kortingen voor doe het zeivers en gratis advies aan huis. Voordelige restpartijen tegels. Henri Dunantstraat 25a I 5807 ES Venray I tel: 0478 514 027 I www.henkhoeijmakers.nl Een lange weg door het leven gegaan, steeds weer de draad opgepakt; het geloof was haar hierbij tot steun, met een eigen plekje voor Sint Jozef van Smakt. Met een onuitwisbare herinnering aan haar leven en dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht blijven zijn we toch bedroefd nu we afscheid hebben moeten nemen van sinds 15 september 1972 weduwe van Gerrit de Haart Ze overleed, gesterkt door het H. Sacrament van de Zieken, in de gezegende leeftijd van bijna 97 jaar. Venray Theo en Wilma de Haart-Francken Venray Jan de Haart Oostrum Truus en Arnold Kuenen-de Haart Venray Piet en Doortje de Haart-van der Sterren Panningen Gert en Lea de Haart-Poels Oma's kleinkinderen en Omi's achterkleinkinderen Venray, 7 maart 2009 Correspondentieadres: Theo de Haart Doormanstraat 31, 5801 VW Venray Os Moe is opgebaard in het rouwcentrum naast het zie kenhuis te Venray waar u donderdag van 18.00 tot 18.45 uur persoonlijk afscheid van haar kunt nemen. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 13 maart om 10.30 uur in de St. Petrus' Banden- kerk te Venray. Aansluitend zullen we os Moe te rusten leggen bij ozze Pap op de begraafplaats Boschhuizen. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot schrif telijk condoleren. Op 4 december kregen wij het slechte bericht dat John zeer ernstig ziek was. Drie maanden later, op 4 maart j.l. is hij alsnog vrij plotseling aan de gevolgen van deze ziekte overleden. Venray, 26 augustus 1969 Lieve John, wij zullen je missen! Amsterdam, 4 maart 2009 Patricia Max Jan Annie en Jan van Daal Susan en Eugène Hanneke en Sjef Swanenberg en verdere familie Harmonielaan 76 1111 PJ Diemen Wij nemen op 12 maart afscheid van John in het cre matorium De nieuwe Ooster aan de Kruislaan 126 te Amsterdam. DANKBETUIGING Een mooier en warmer afscheid van ons Mam en Oma hadden wij ons niet kunnen wensen. Het heeft ons goed gedaan, zoveel blijken van medeleven en belangstelling tijdens haar ziekte en overlijden. Hiervoor willen we iedereen hartelijk danken. Wilmie - Hay Inge - Roel Lars Mat DANKBETUIGING Een mooier afscheid van mijn man, onze pap en opa hadden wij ons niet kunnen wensen. De vele kaarten, bloemen, lieve woorden en heel bij zonder de belangstelling tijdens de avondwake en de crematie waren hartverwarmend. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. An Janssen-Loonen Kinderen en kleinkinderen De zeswekendienst zal worden gehouden op zondag 15 maart om 09.30 uur in de Petrus' Bandenkerk (Grote Kerk) in Venray. Hartverwarmend zoveel kaarten, reacties, steun en medeleven die wij ontvingen bij het overlijden van mijn lieve en bijzondere vrouw, moeder en oma Jullie hebben ons veel troost en steun gegeven. Hiervoor willen wij iedereen heel hartelijk danken! Huub, Richard - Anita, Sandra - Gert-Jan, Jesper, Jorn, Jessie en Jordy week 11 adv.indd 31 11-03-2009 1 Mooi vakwerk op maat! Linnenstraat 10, Horst I 077 - 398 40 44 I info@weeruzon.nl, www.weeruzon.nl I Openingstijden: ma. t/m vr. 9.00 tot 12.30 uur en 13.30 tot 18.00 uur I zat. 9.30 tot 13.00 uur. Onze ramen en deuren voldoen aan de strengste eisen m.b.t. mechanische eigenschappen, weerbestendigheid en gebruiks waarde. En zijn leverbaar in vele types en kleuren. Maar kijkt u eerst eens rustig rond in onze showroom. Al meer dan 25 jaar ervaring!

Peel en Maas | 2009 | | pagina 31