Van Enckevort nu ook in Venray Vijfien jaar Sport-Inn Fashion Weeks: kinderen centraal Raayland College Venray meld®'® Thuishulp nieuwe MA. 16 DI. 17 MAART VAN 17.00 TOT 19.30 U. CATEGORIE A B mode centrum - riïngen GYMNASIUM-ATHENEUM-HAVO-VMBO-PRAKTIJKONDERWIJS GEVRAAGD Het team van Modecentrum Horst heet u welkom in de geheel nieuw gerestylde winkel PEEL EN MAAS Donderdag 12 maart 2009 - Pagina 10 BC Venray Ruitenboer is altijd iets speci aals. De scores lopen wat meer uit elkaar dan anders. In de ruiten- boerlijn waren Edith Ottenheim met Ron van Gaal de anderen te slim af. Annie Boekholt met Jaqueline v.d. Slik waren tweede en toch wel enigszins verrassend werden Greetje Gielen met Miep Tepas derde. Een eervolle vermel ding was er voor Annie Rottgering met Toos Willems die als enige op spel 21 7 sans atout boden en ook maakten. In de rode lijn werden Anneke schoonbeek met Harrie Arts eerste. Marie Kersten met Frans v.d. Heuvel en Frank Ben der met Andre Poels waren twee en drie. In de laatste lijn was de eerste plek voor Jeanny met Hein Willemsen. Zij werden gevolgd door Rieneke de Weert met Joop Corzilius en Frieda Rongen met Jan Voesten. BC Doublet Aan het landelijke Ruitenboer- tournooi werd door 24 paren van BC Doublet deelgenomen. Er werd in twee lijnen gespeeld. In lijn A was de hoogste score voor Els Hendriks en Thea Biessels met 59.28 procent. Annie Clermonts enMia Koopman behaalden met 58.33 procent de tweede plaats, gevolgd door Henk Penninx en Theo Jakobs met een score van 55.87 procent. De B lijn werd aangevoerd door Corrie Hartong en Jan Heinekamp met maar liefst 69.70 procent. Tweede waren Rob en Trees v.d. Beele met 55.49 pro cent en de derde plaats was met 54.92 procent voor Ghiel Terwijn en Hannie Koppes. De topinte- graal einduitslag is als volgt: Als eerste eindigden Corrie Hartong en Jan Heinekamp. Tweede waren Els Hendriks en Thea Biessels en de derde plaats ging naar Annie Clermonts en Mia Koopman. BC Harten Drie De eerste zitting van het vierde blok om het clubkampioenschap is gespeeld. De heren Manders en Fiers hebben duidelijk gemaakt dat hun terugzetting naar de rode lijn echt een kleine dip is geweest. Want met een score van 64.93 procent waren zij in de rode lijn duidelijk de sterkste. In geel waren de winnaars Annie Jansen en Truus Kusters met 72.57 pro cent, gevolgd door Hans Aerts en Jac Huijs met 65.63 procent. De derde plaats was voor Jeanne van Haren en Antoinette Schaeffers met 63.54 procent. In rood waren met 64.93 procent de winnaars Sjef Fiers en Wim Manders. Mien Kuenen en Toon Stiphout bezet ten de tweede plek met 58.33 procent, gevolgd door Francien Haegens en Door van Kempen met 57.29 procent. Maandag 16 maart is de tweede zitting van het vierde blok. Klavertje Vier Het ruitenboertoernooi is gehouden. In de gele lijn eindig den op de eerste plaats Jan Stip hout en Martien Verheyen met 72.22 procent. Tweede waren Jeanne Korsmit en Lily Tissen met 57.64 procent en de derde plaats was voor Lucy Pingen en Joop Hooft met 56.94 procent. In groen waren de winnaars Gert Claessens en Henriette Poels met 65.42 pro cent gevolgd door Betty Janssen en Toos Smits met 63.75 procent. Bets Bistervels en Corry van Meyel eindigden op de derde plaats met 59.58 procent. BC Common Sense In geel was de eerste plaats met 61,48 procent voor Riet Dobbe en Cor van Elzakker, gevolgd door Annie en Onnik Karagozyan met 61,46 procent. Derde waren Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven met 56,25 procent. In rood waren de winnaars Jan Lagarde en Hugo van der Windt met 61,98 procent. De tweede plaats was met 58,85 procent voor Hannie Arts en Tiny Poels en op de derde plaats ein digden met 53,67 procent Ilse Tummers en Leny Worst. Don derdag is de laatste avond van de tweede competitie. NRBC De jaarlijkse ruitenboerdrive is gespeeld. In de rode lijn eindigden Jacqueline van der Slik en Doke Verheijen op de eerste plaats met 65,42 procent (hoogste zaalsco re), gevolgd door Theo Jakobs en Jan Stiphout met 63,75 procent. In de rode lijn bezetten Jan Mater en Gerda Stoffels de eerste plaats met 57,05 procent. Hier werden Margriet Mater en Hans Koopman tweede met 55,63 procent. In de groene lijn werden Bella Huis man en Wim Schoonhoven eerste met 58,75 procent en Cor Oost veen en Marijn Schaeffer tweede met 57,03 procent. Al met al een geslaagde ruitenboeravond. BC 2002 RV Bij de start van de laatste club- competitieronde van dit seizoen waren de winnaars in geel op de eerste plaats de heren Frans Smits en Hans van Oosterhout met 63.89 procent. Tweede waren Toon den Brok en Math Keulards met 60.76 procent ter wijl de dames Rieky Creemers en Nel Camps met 55.90 procent de derde plaats bezetten. In rood werd het bridgepaar Marie Ker sten en Leo Thielen eerste met maar liefst 65.42 procent. Margriet Mater en Hans Koopman werden tweede met 58.75 procent, op de voet gevolgd door bridgepaar Thea van den berg en Siem Leyen met 57.92 procent. Donderdag werd de negende vestiging van Van Enckevort Groothandel BV officieel geopend door burgemeester Waals. Het bedrijf is sinds kort gevestigd op bedrijventerrein Keizersveld. Van Enckevort, groothandel in bouwverstand voor de bouw en industrie, gaat vanaf het Keizers- veld in Venray de regio bedienen, zoals reeds is gebeurd in acht andere vestigingen in Limburg en Zuidoost-Brabant. Ook op zater dagmorgen zal deze vestiging geopend zijn. Vrijdag was er een druk bezochte open dag en een minibeurs, van leveranciers. De ontvangen giften werden via een cheque van 5000 euro en voor 5000 euro in natura beschikbaar gesteld aan gymnastiekvereniging St. Christoffel in Venray. Het is inmiddels vijftien jaar geleden dat Ger en Gerardien Schlooz in Bergen onder de naam Olympic een sportzaak in Bergen begonnen. Inmiddels zijn naam, Sport-Inn, en locatie, Venray, ver anderd en heeft het bedrijf een goede naam in de regionale sport wereld. Al vanaf het begin had het echt paar Schlooz een goede band met het verenigingsleven, mede door dat Ger ook bedrijfsleider was van de binnen- en buitensportaccom modaties in de gemeente Bergen. "Zelfs in Goch en Kevelaar hadden we klanten", aldus Ger Schlooz. Toen Joop Ariaens in 1995 stopte met zijn sportzaak besloten Ger en Gerardien om ook in Venray een zaak te openen. Aan het Henseni- usplein ontwikkelde de zaak zich in de loop der jaren prima. Door de groei, en om als ondernemer zich beter te kunnen profileren en beter te kunnen inkopen, werd in 2003 aangesloten bij Sport-Inn, een softfranchiseorganisatie. Daar naast profileerde Sport-Inn zich ook in Peel en Maas door als spon sor van de rubriek De Schijnwer per op te treden. Voetballers en redactie proberen zo goed moge lijk de uitslagen van het week endprogramma te voorspellen. Om het jubileum te vieren houdt Sport-Inn vijftien dagen lang, van 14 t/m. zondag 29 maart, een spec taculaire actie. "Onze beste 1500 klanten krijgen een waardebon van 15 euro die in de maand april verzilverd kan worden. Daarnaast krijgen klanten in genoemde peri ode 15% korting op alle schoenen en kleding (m.u.v. reeds afgeprijs de artikelen).". Reden genoeg om bij Sport-Inn, de oudste sportzaak van Venray, aan het Hensenius- plein 5 te Venray een kijkje te komen nemen. Mode en trends. Wie denkt dat de kinderen daar niet gevoelig voor zijn, heeft het mis. Kinderen zijn vaak heel modebewust en nog beter op de hoogte van wat 'hot' is en wat 'not'. Tijdens de Fraay Venray Fashion Weeks is er ook veel aandacht voor de kinderen. Dat begon al op zondag 8 maart tijdens de grote modeshows. Daar liepen ook diverse kindermodellen om te laten zien wat er in de Venrayse winkels te koop is. Op woensdag 18 maart is een speciale kinder middag georganiseerd met als thema 'Hollandse Nieuwe Spellen- dag'. Bij de deelnemende onder- nemers kunnen de kinderen die middag een spellencircuit volgen. Bij elke winkel krijgen de kinde ren een stempel. Een volle stem pelkaart kan ingeleverd worden bij de deelnemende winkels. De kinderen dingen dan mee naar tal van leuke prijzen, waaronder een Nintendo DS. De deelnemende winkeliers zijn Jos Arts jeugd- mode, Knus kinderlife style, Little Kids, Verhip!, Nimco House of Shoes, Intertoys, boekhandel van den Munckhof en Schouwburg Venray. De prijsuitreiking vindt plaats tijdens de koopzondag op 29 maart. Op 25 maart is er nog een speciale goede doelen dag. Daarover leest u binnenkort meer. Kunst binnen bereik Kunstbinnenbereik.nl is een initiatief van Inge van der Borght, directeur van Flyers Internet Com municatie. Het idee achter dit ini tiatief is het toegankelijker maken van kunst voor een groter publiek, zonder daarbij de binding met de betreffende kunstenaar te verlie zen. Op de website is een uitge breid en divers aanbod te vinden van verschillende kunstenaars die via de webwinkel direct te bestellen zijn. De doeken kunnen daarbij in verschillende formaten geleverd worden. Van der Borght: "We hopen dat we uw werkplek of huiskamer net die uitstraling kunnen geven die helemaal bij u past. Kunstbinnenbereik.nl geeft de mogelijkheid uw ruimte(s) in te richten met meerdere werken uit een bepaald thema, of meer dere werken van één enkele kun stenaar. Samen zoeken we naar het best passende 'plaatje'. Daar naast zorgen we natuurlijk ook dat de doeken op professionele wijze bij u worden opgehangen. Levering kan al plaatsvinden bin nen één week." Bij de activiteiten van kunstbinnenbereik.nl wordt dankbaar gebruikgemaakt van de expertise die binnen Flyers Inter net Communicatie is ontwikkeld. Partyrent breidt uit Een jaar geleden startte Peter Meirmans met Partyrent-Venray. Meirmans heeft een succesvol jaar achter de rug en heeft de bedrijfs activiteiten verder uitgebreid."Van- uit de klant kwam steeds meer de vraag of wij een geheel feest kon den organiseren. Dus niet alleen tenten, staantafels etc. maar met alles erop en eraan. Denk daarbij aan entertainment, muziek, versie ringen, bediening, springkussens en zelfs de catering. Daarom heb ben we al die activiteiten in ons programma opgenomen zodat we kinderfeestjes, bruiloften, jubilea, buurt- en bedrijfsfeesten maar ook Abraham- en Sarafeesten kun nen organiseren", aldus Meirmans Vooral het entertainmentgedeelte is zeer breed. "Dat kunnen clowns zijn, goochelaars, buiksprekers, maar ook het verzorgen van een ceremoniemeester, themafeesten in een bepaalde stijl en het rege len van muzikanten. Inmiddels hebben we al een heel netwerk met artiesten die gevraagd kun nen worden." Als u interesse heeft en meer wilt weten, neem contact op met Peter Meirmans, Lavendel- heide 26 Venray, tel: 06-41132470, partyrent-venray@home.nl of de website www.partyrent-venray.nl assistent hoofd ALGEMENE schoonmaak (M/V) Verkeersschool de Bruijn Venray Venlo 077-3547807 0478-583127 .V R I J W I L L I G E Heb jij nog wel een uurtje vrij en wil je jouw talenten inzetten bij iemand in de buurt? Dat kan! Gezellig samen bezig zijn. Heb jij nog een uurtje vrij om samen met een jonge vrouw uit Venray met een lichte verstandelijke beperking iets leuks te doen? Knutselen, wandelen of een boodschapje behoren tot de mogelijkheid. Interesse? Neem dan contact op met Mien Spreeuwenberg tel: 06-52669058 Een maatje gezocht. Een mevrouw uit Venray (50 jaar) die het moeilijk vindt om zelf sociale contacten aan te gaan, is het beu om alleen te zijn. Ze wil graag een vrijwilligster om samen te wandelen, terrasje te pikken, een praatje te maken, een spelletje doen of te computeren. Iets voor jou? Bel dan met Marij Bastiaans ;06-52669359 Gespecialiseerde dementie vrijwilligers. Om de zorg en dienstverlening aan mensen met dementie en hun mantelzorgers te verbeteren, zet de Vrijwillige Thuishulp gespecialiseerde dementievrijwilligers in. De dementievrijwilliger is er ter ondersteuning, is een praatpaal voor de mantelzorger, biedt aanwezigheidshulp en kan adviseren over de dingen van alle dag. Om goed beslagen ten ijs te komen volgt u eerst een gratis cursus dementie. Hebt u interesse of wilt u informatie neem dan contact op met Judith Pelzer 077-3231130 of jpelzer@stnl.nl Voor meer informatie kijk op www.dezorgondersteuner.nl St. Lambertusplein 12 Horst - Tel. 077 3986464 www.mooidemooistemode.n Horsterweg 34 Sevenum Telefoon (077) 467 18 00 LEUNSEWEG 6 VENRAY E-MAIL: POST@RAAYLAND.NL WWW.RAAYLAND.NL TEL: 0478 551 155 Hotel Asteria Venray is een hotel aan de A73 in VENRAY. Het hotel beschikt over 74 hotelkamers, een drukbezocht a la carte restaurant en 6 multifunctionele zalen voor partijen tot maximaal 1000 gasten. Ter ondersteuning van ons Hoofd Algemene Schoonmaak zoeken wij op korte termijn een medewerk(st)er voor de functie van: VOOR 16 TOT 20 UUR PER WEEK, DIE; medewerkers algemene schoonmaak kan aansturen affiniteit heeft met schoonmaakwerkzaamheden een vroege vogel is en beschikbaar kan zijn voor circa 4 dagen per week bereid is tot werken in de weekenden (volgens evenredige verdeling) de 40 is gepasseerd en zin heeft in een nieuwe uitdaging Interesse in bovenstaande functie? Schrijf, mail of bel naar: Hotel Asteria Venray Mevrouw Brigitte van Bergen Maasheseweg 80a 5804 AD VENRAY Tel 0478-511466. info@asteria.nl mode en schoenen voor dames, heren, tieners en kinderen Saros Kies uw eigen combinatie: deze fcuteui! en poef zijn zowel verkrijgbaar in leder als in vele eigentijdse stoffen dessins, fauteuil in stof l .069,- poef in leder 619,- fauteuil in leder 1.379,- poef in stof 515,- Flex Salontafel RVS met glas, draaibaar 1.139,- Segin De fraaie vleug geeft deze stoere en strakke bank in dik leder met stiknaden een mooie en natuurlijke uitstraling. 3-zits in leder 2.499,- 2,5-zits in leder 2.289,- Thaisa tv dressoir in eiken lok 1.299,- torenkast in eiken 3 laden 1.315,- torenkast in eiken 1 deur 1.095,-

Peel en Maas | 2009 | | pagina 10