Pover Volharding De Schijnwi op: Ang Mil (Venray) Leunen weer met lege handen UTOMATISERING gelijk SSS'18 Swolgense Boys pakt punt Goede start '//7/7 Summa Topschutters] Klassement Summa FLE> TRONICS PEEL EN MAAS top inn town Donderdag 5 maart 2009 - Pagina 19 Kak bh 5T'^l H ét - T Koploper Baronie wint moeiteloos op De Wieën: 1- 4 SV Milsbeek-Volharding 0-0. Arbiter Van Boekel Europa in Aanbiedingen! www.vandenmunckhof.nl Boekel Sport-Leunen 2-0 (0-0) Deurne-Venray gaat niet door SPORT2000 Gehavend Venray mist Van Bergen, Geenen en Thoone tegen Dijkse Boys De redactie van Peel en Maas zet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 w lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS'18, Volharding en Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwerper aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler b dan wint hij een bal voor de jeugdaf deling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport- Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De Schijnwerper: Ange- lo van Mil, verdediger van Venray. Naam: Angelo van Mil Leeftijd: 20 Woonplaats:Venray Partner: Loes Smets Studie: ik zit in het laatste jaar van het CIOS in Sittard Club:Venray Positie: voorstopper of rechtsback Hoogtepunt: het gelijkspel met Jong Helmond tegen Jong Feyenoord. Daardoor werd Feyenoord die dag tegen ons geen kampioen. Nee, ik ben geen fan van Feyenoord. Dieptepunt: mijn gemiste penalty in de laatste minuut bij een 1-0 achterstand tegen Feyenoord A1. Beste trainer: Jurgen Streppel van Helmond Sport Slechtste trainer: Frank van Kempen van Helmond Sport Beste boek/tijdschrift/krant: Voetbal International Beste film/ serie: Prison Break Andere hobby's: tennis en squash in de zomer Drank: een goed pilsje Mooiste vrouw: Loes natuurlijk Favoriete club: Manchester United Favoriete speler: Jaap Stam Favoriete vakantieland: Bulgarije Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Baronie Wie wordt laatste in jullie klasse?: Longa Angelo van Mil redactie Dijkse Boys-Venray 0-1 1-1 Volharding-Sparta'25 2-2 2-1 SVEB-Swolgense Boys 1-1 3-1 Leunen-Sparta'18 2-0 2-2 ACVVV-Holthees 1-0 1-2 EWC'46-United 1-3 1-4 DEV-SV Oostrum 1-3 0-3 SVOC'01-America 0-0 2-2 Meterik-Ysselsteyn 0-2 1-1 Merselo-Menos 1-1 2-0 Stand: 1) Bas van Aken (Swolgense Boys) 2) Freek Thoone (Venray) 3) Ludo Gommans (Holthees) 4) Koen van Bree (SSS'18) en Willem Reijntjes (SV United) 6) Rob van Ool (Leunen) en Sander Peeters (Ysselsteyn) 8) Jean Arts (BVV'27)*** 9) Chris van Duijnhoven (Volharding) 10) Ward van Rijswick (TOP'27) 11) Steef Emons (Oostrum), Luc Maas (SVOC'01) 12) Dirk de Brouwer (Merselo)** 12 punten 10 punten 9 punten 8 punten 7 punten 6 punten 5 punten 4 punten punten 1 punt Dirk de Brouwer heeft de uitslagen van drie afgelaste wedstrijden nog tegoed: Sparta'18-Swolgense Boys, BVV'27-RKDSO en Griendsveen-SVOC'01 Jean Arts (BVV'27) heeft de uitslagen van het afgelaste duel TOP'27-EWC'46 nog tegoed. Luc Maas (SVOC'01) heeft de uitslagen van nog vier duels tegoed: Leunen- Swolgense Boys, GRiendsveen-BVV'27, SVOC'01-Lottum en SIOL-Merselo. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk In financiële zekerheid Sportnieuws -info Venray in hoel klappen valler k waar De Venrayse laatste man Daan Geenen ruimt koppend op. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement blijft Volharding met 36 treffers koploper voor Yssel- steyn (31) en Oostrum (28). Ook de top van het individuele klassement blijft intact. Tom Hendriks (Leunen) gaat met dertien doelpunten nog Swolgense Boys-Olympia 2-2 (0 1). Doelpunten Swolgense Boys: John Thijssen (penalty) en Robin Tissen. Swolgense Boys heeft een verdiend punt overgehouden aan de confrontatie met Olympia uit Box meer: 2-2. Doordat Sander Thijssen en Kevin Tissen geschorst waren, werd er een moeilijke middag verwacht voor de thuisploeg. Dit viel echter reuze mee. Swolgen combineerde er prima op los, alleen in de buurt van het vijandelijke doel werd het lasti ger. Olympia had hier minder moeite mee. De eerste de beste kans, na tien minuten spelen, werd meteen in de kruising neergelegd: 0-1. Swolgense Boys was echter niet onder de indruk en kon alleen door erg fors spel door Olympia tegen worden gehouden. Het duurde echter nog tot halverwege de tweede helft voordat er gescoord werd. Nadat Robin Tissen in de zestien meter naar de grond werd getrokken, steeds aan kop voor Freek Thoone (SV Venray) en Chris van Duijnhoven (Vol harding) die beiden met tien goals de tweede plaats delen. Teamklassement 1) Volharding 36 2) Ysselsteyn 31 3) Oostrum 28 4) Venray en SSS'18 26 6) TOP'27 25 7) SV United 23 8) Leunen 21 9) Holthees en Swolgense Boys 19 11) SVOC'01 13 12) Merselo 11 13) BVV'27 7 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Leunen) 13 2) Freek Thoone (SV Venray) en Chris van Duijnhoven (Volharding) 10 4) Stan van Raaij (SSS'18), Paul Jeuris- sen (Ysselsteyn) en Geurt Clevers (SV United) 7 7) Ruud Custers (Oostrum), Michiel Santegoeds (Holthees), Jeroen San ders (Ysselsteyn) en Niek van Lin (TOP'27) 6. wilde de scheidsrechter nog niet flui ten voor een penalty. Toen kort daarna John Thijssen keihard door de keeper werd neergelegd, legde hij de bal wel op de stip. Thijssen zelf schoot de bal onberispelijk binnen:1-1. Lang kon de thuisploeg niet genieten, want doel man Gert Custers ging bij een hoge bal de mist in en de spits van Olympia hoefde de bal maar in te koppen: 1-2. In de slotfase gooide Swolgense Boys alles op alles. In de laatste minuut was het uiteindelijk Robin Tissen, op aan geven van de mee naar voren geko men laatste man Sjoerd Kerstjens, die de bal met de buik binnen werkte. Het verdiende punt was binnen. Een smet op deze spannende wedstrijd was dat in de tweede helft de sterk spelende Niels Heinen bij een ongelukkige actie zijn scheenbeen brak. Zondag staat de derby in Broekhuizenvorst tegen het hooggeklasseerde SVEB op het programma. Koploper Volharding is de tweede seizoenshelft zeer matig begonnen. Op bezoek bij het bijzonder povere SV Milsbeek werd zondag volkomen onnodig met 0-0 gelijkgespeeld. Voor wat het waard is: het was wel het eer ste puntje ooit dat Volharding in Mils- beek behaalde. De vorige drie edities gingen alle maal verloren. Ondanks het slechte resultaat bleef de equipe van trainer Stephan Stijbers ranglijstaanvoerder, omdat de nummers drie en twee Sparta 25 en SVC 2000 zo vriendelijk waren tegen elkaar eveneens remise speelden (1-1). Er was nog meer mee val voor de roodwitten. Rhode/r+b -medekandidaat voor de tweede peri- odetitel- wist namelijk niet te winnen bij hekkensluiter Rios'31 (2-2). Het gevolg is dat Volharding komende zondag in eigen huis bij winst op Sparta'2 5 de tweede periode titel in de wacht kan slepen. Tegen Sparta'2 5 zullen de tegen Milsbeek geschorsten Ben Verberkt en Sander Oudenhoven bij Volharding weer van de partij zijn. Of de gebles seerden Nermin Hamzic, Chris van Duijnhoven en doelman Erik Hubers (die nog niet fit genoeg was om te beginnen) er dan ook weer bij zul len zijn is nog maar de vraag. Stephan Sijbers had naast de waslijst aan afwe zigen ook Frank Ohoilulin nog gepas seerd, maar desondanks een zeer logische basiself het veld ingestuurd. Meest opvallende starters waren twee oudgedienden: Jaap de Vlam, in de winterstop teruggekeerd van een uitstapje naar SV TOP Oss, en de 32- jarige routinier Denny van Veghel, die het seizoen begon in het derde elftal. Volharding begon prima in Mils- beek. Erik Ermers was al na zeven minuten dicht bij de openingstreffer, maar de kersverse vader raakte de bal schuin voor het doel verkeerd. Even later verzuimde Roel Gerrits te sco ren, na fraai voorbereidend werk van Johan Vullings en Mark Blenckers. Op het kwartier moest keeper Daan De Venrayse arbiter Pol van Boekel mag komend seizoen ook voetbaldu els in de voorronde van de UEFA-Cup leiden. De Europese voetbalbond schoof Pol van Boekel door van cate gorie 4 naar 3. Afgelopen zondag ging Leunen op bezoek bij Boekel Sport. In een wed strijd waarin beide ploegen nagenoeg niets af wisten te dwingen gingen de oranjehemden voor de zesde keer dit seizoen onderuit 2-0. In de eerste helft gebeurde er hele maal niets. Was het de spanning die beide ploegen verhinderde om te voetballen? Boekel - op de ranglijst net boven de bezoekers geklasseerd - kon geen vuist maken en ook Leunen was niet bij machte kansen te creëren. Leunen, dat zonder de geschorste Koen Gielens aan moest treden, was niet fel genoeg en de veel te vaak gehanteerde lange bal leverde geen rendement op. Zo duurde het tot de 18e minuut alvorens clubtopscorer Tom Hendriks aan mocht leggen voor een vrije trap net buiten het strafschopgebied. Zijn harde inzet belandde in de vijande lijke muur. Omdat Boekel Sport in de 34e minuut een inzet van dichtbij tot corner verwerkt zag worden stond er de Bruin namens Volharding voor de eerste en enige keer deze middag han delend optreden. De goalie ranselde een inzet van Erik Janssen bekwaam uit zijn doel. Voor de rest was het erg onsamenhangend en opportunistisch wat de thuisclub liet zien. Volharding probeerde te voetballen, maar was erg slordig in de afwerking en de keu zes die gemaakt werden. Johan Vul- lings volleerde halverwege het eerste bedrijf op de prima keepende Mils- beek-goalie Ronald van den Broek. Dezelfde Vullings kwam een teenleng te tekort om een voorzet van Jaap de Vlam binnen te werken. Binnen tien minuten pakte Milsbeek-speler Rik van Schaijk vervolgens op een olie domme manier twee gele kaarten en kon hij vertrekken van de zeer secuur leidende scheidsrechter Van Gils uit Uden. Nog voor rust zag aanvoerder Rob Branje zijn kopbal van de lijn gehaald worden door een Milsbeek- verdediger. Na de thee waren de rollen duide lijk. Milsbeek trok zich met een man minder massaal terug en ging duidelijk voor een punt en Volharding moest maar zien dat het de Noord-Limburg se muur zou slechten. Met Patrick van Kempen voor de geelbelaste Roel Gerrits speelden de roodwitten het echter bijzonder slecht uit. De pas sing bij de Vierlingsbekenaren was dramatisch, de bezetting voor de goal was niet goed en niemand nam eens de verantwoordelijkheid om een keer op goal te schieten. Dertien corners leverde nauwelijks iets op, al was uit één van die hoekschoppen opnieuw Rob Branje met een kopbal op de lat toch nog dicht bij de winnende goal. Eerder was invaller Jasper van Elferen al bijna succesvol, maar zijn schuiver werd door Van den Broek voortreffe lijk uit zijn doel geranseld. In de slot fase kwam de thuisploeg er nog een keer gevaarlijk uit, maar een knal van Sjors Pranger verdween maar net over het doel van Daan de Bruin. Het zou de wereld op zijn kop geweest zijn, maar gelukkig bleef Volharding het onrecht van een nederlaag bespaard. De inhaalwedstrijd Deurne-Venray in de hoofdklasse B gaat niet door op donderdag 5 maart. Op verzoek van Deurne, dat niet over een goede veld- verlichting beschikt, heeft de KNVB het duel uitgesteld. De eerstvolgende wedstrijd van Venray is komende zon dag 8 maart uit tegen Dijkse Boys in Helmond. na 45 minuten nog steeds een bril- stand op het scorebord. Voor de ogen van de ongeveer 175 toeschouwers ontspon zich ook een zeer matige tweede helft waarin de eerste kans voor Leunen was. De inzet van Frits Lucassen werd gepakt door de doelman van de gastheren. Het net iets fellere Boekel Sport kwam in de 8e minuut verdiend op voorsprong door een doelpunt van Bram Reijnen. Frits Lucassen kreeg kort voor het einde van de wedstrijd nog een prima mogelijkheid een punt voor zijn team te redden, maar weder om werd zijn inzet gestopt door de keeper, die verder nauwelijks in actie hoefde te komen. Na een misser in de Leunen defensie was het een koud kunstje voor Pieter Donkers om de wedstrijd definitief op slot te gooien 2-0. En daarmee ging de volle winst naar de minst slechte van de twee teams. Zondag ontvangt Leunen op het eigen sportpark Sparta '18. De man nen van Jaap Litjens zullen dan uit een ander vaatje moeten tappen. SV Venray-Baronie 1-4 (1-3). Doelpunten: 9. Thom van Santbergen 0-1; 19. Willem van der Wegen 0-2; 24. Bob Crooij 1-2; 27. Thom van Santbergen 1-3; 70. Guillermo Zschüsschen 1-4. Scheidsrechter: D'Onorio (Hoorn). Toeschouwers: 700. Gele kaart:Daan Geenen, Freek Thoo- ne, Tom van Bergen (Venray) en Melvin Boer (Baronie). SV Venray: Nabbe; Van Mil, Geenen, Lenders en Ooms (74. Snijders); Van Bergen (65. Hlimi), Gommers, Crooij en Custers (71. Kukuljac); Thoone en Joosten. Door Jan Leijsten Venray is de tweede competitie helft in de hoofdklasse B slecht gestart. Koploper Baronie kaapte eenvoudig een 1-4 zege weg. Bin nen twintig minuten leidden de sterkere Bredanaars al met 0-2. Bob Crooij gaf Venray weer even hoop (1-2) maar drie minuten later herstelde Baronie de marge weer: 1-3. Doelpuntenmaker Crooij had zondag op zijn der tigste verjaardag een driepunter als cadeau gewenst. "We hadden afgesproken volle bak te voetbal len. Maar hoe begonnen we? Om Volharding kan zondag zijn eerste succes binnenhalen in de tweede klasse H. De Vierlings bekers zijn bij winst thuis tegen Sparta'25 verzekerd van de twee de periodetitel. Met het bereiken van de nacompetitie heeft Volhar ding zijn doelstelling voor dit sei zoen al gehaald. Met nog acht wedstrijden voor de boeg voert Volharding samen met SVC 2000 de ranglijst aan in 2H. De nummer drie Sparta'25 is een gevaar lijke outsider in de schaduw van de koplopers. De ploeg uit Beek en Donk heeft drie punten minder maar ook een wedstrijd minder gespeeld dan de twee topploegen. Het is voor de ploeg van trainer Stephan Sijbers in dubbel opzicht een beladen duel. In de peri odestand leidt Volharding met twaalf punten, op de voet gevolgd door Sparta'25, Rhode en SSS'18 die ieder elf punten hebben. Waarbij het doel saldo van de Overloners het laagste is. Bij Volharding keren Sander Ouden hoven en Ben Verberkt terug van een schorsing. SSS'18 deed zondag, dankzij de 1-2 winst op degradatiekandidaat Pan- ningen, goede zaken. De Overloonse runnerup is nog slechts vijf punten verwijderd van de top. Dit weekeinde komt Venlosche Boys op sportpark De Raaij op bezoek. De geel-zwarten heb ben nog wat recht te zetten want uit in Venlo werd de grootste competitie nederlaag (4-0) geleden. Venray gaat in de hoofdklasse B op bezoek bij subtopper Dijkse Boys. Op 12 oktober wonnen de rood-wit- ten voor eigen publiek nog met 2-0 van de sterke Helmonders. Het was toen vooral aan de uitmuntend kee pende Peter Nabbe te danken dat Venray de volle buit pakte. Sindsdien is het snel bergafwaarts gegaan. Van de zeven duels die sindsdien volgden, werden er liefst zes verloren. Alleen van hekkensluiter Longa (1-4) werd nog gewonnen. Tom van Bergen, Daan Geenen en Freek Thoone liepen zon- te janken", baalde hij. Peter Nabbe kreeg in het doel weer de voorkeur boven Ales Jurcik. Daarnaast maakte Sander Lenders zijn competitiedebuut voor zijn nieu we club. De start beloofde al weinig goeds. Binnen zestig seconden was er laconiek balverlies van Daan Geenen. De zwakke afwerking van Thom van Santbergen voorkwam een vroege achterstand. In de tegenaanval werd Freek Thoone bruut gestopt waardoor de Leunenaar opgelapt moest wor den. Of dit Freek's optreden negatief beïnvloed heeft? Feit is dat de Venray- se topscorer in het verdere verloop geen potten kon breken. Nog binnen tien minuten draaide Van Santbergen om Angelo van Mil heen. Libero Gee- nen kon alleen maar toekijken hoe de Bredanaar goalie Peter Nabbe van dichtbij verschalkte: 0-1. Na die vroe ge opsteker leunde Baronie beslist niet achterover. De bezoekers bleven op de Venrayse helft waar Angelo van Mil met alleen een vermaning goed weg kwam. Na een kwartier een loep zuivere bal van Koen Ooms op Freek Thoone die toen zijn beste moment van de wedstrijd kende. Hij legde de dag tegen Baronie een gele kaart op. Dit trio mist daardoor het treffen met Dijkse Boys. In de vierde klasse G glijdt Leunen gevaarlijk af in de richting de degra datiezone. Bij verlies zondag thuis tegen Sparta'18, belandt het team van interim-coach Jaap Litjens zelfs onder de rode streep. Zover zullen de oranje-witten het niet willen laten komen. Tegen de nummer voorlaatst Sparta'18 moet dan ook gewonnen worden. Nieuwkomer Swolgense Boys heeft weinig zorgen met een veilige marge van zeven punten tot de bedreigde zone. De Swolgenaren spe len zondag de derby tegen de num mer twee SVEB in Broekhuizenvorst. Het is tevens het weerzien met oud trainer Fred Donkers. Holthees en Oostrum hebben in de vijfde klasse F alleen nog een theore tische kans op de periodetitel die zo goed als zeker naar Belfeldia gaat. De Belfeldenaren kunnen zich inde top per tegen Quick Boys zelfs een kleine nederlaag permitteren. De nummer drie Oostrum zal evenwel hopen op een Belfeldse zege op koploper Quick Boys. In dat geval kan Oostrum de afstand tot de koppositie verklei nen tot twee punten. Dan moet wel gewonnen worden bij middenmoter DEV-Arcen. Holthees gaat in Venlo op bezoek bij AC VVV. Beide clubs komen uit de zesde klasse en ze bevinden zich nu net boven de rode streep. Vlak daarboven staat SV United dat de punten ook nog goed kan gebruiken. De fusieclub steekt de Maas over naar Well voor de ontmoeting met EWC dat voorlaatste staat. Bij winst speelt SV United zich aardig in veiligheid. Voor United-trainer Peter van Osch is het zondag even een terugkeer bij zijn oude club in zijn woonplaats. TOP'27 kan na de 8-2 winst op AC VVV weer omhoog kijken. De Tien- raynaren spelen zondag de derby in en tegen hekkensluiter Melderslo. De eerdere ontmoeting in Tienray eindig de onbeslist: 2-2. In de zesde klasse E heeft Kronenberg de beste papieren verdedigers Asrih en Frijters in de luren maar doelman Jard de Langen redde ten koste van een corner. Even later was het aan de andere kant wel raak. De uitblinkende ex- prof Revy Rosalia gaf een pass die door Van Mil en Lenders gruwelijk werden gemist, zodat Willem van der Wegen vrij naar Nabbe kon opstomen: 0-2. Binnen twintig minuten lagen alle goede Venrayse bedoelingen al in duigen. Alhoewel het pleit voor de manschappen van Jan Poels dat de aansluitingstreffer snel gevonden werd. De Baronie-doelman haalde een vrije trap van Tom van Bergen met een uiterste krachtinspanning onder de lat vandaan. Uit het gerommel dat volgde kwam Bob Crooij als winnaar tevoorschijn: 1-2. Een stand die weer perspectief biedt, zou je denken. Maar drie minuten later liep spits Van Sant bergen laatste man Geenen eruit: 1-3. Bij Venray ontbreekt het duidelijk aan een regisseur op het middenveld. Dit blijkt toch het grootste manco te zijn. De thuisclub leefde even op bij een mooie aanval die begon bij Thoone die breed legde op Van Ber gen en uit diens voorzet kopte Crooij nipt over. Met een ongewijzigd elftal voor de tweede periode. Ysselsteyn moet na de 1-1 tegen Hegelsom een stapje terug doen. Zondag gaat Yssel- steyn op bezoek bij Meterik dat een plek lager staat. SVOC'01 probeert thuis America weer eens een overwin ning te pakken. Hekkensluiter BVV'27 Panningen-SSS'18 1-2 (0-1). Doelpunten SSS'18: Wout Janssen en Coen van Bree Het eerste duel na de winterstop leverde geen goed voetbal, maar wel drie punten op voor SSS'18. In en tegen Panningen behaalden de Over- loners een 1-2 overwinning. Over de hele wedstrijd gezien was dit geluk kig, want echt beter dan de thuis ploeg was SSS'18 niet. Het venijn zat in de staart. Twee minuten voor tijd wist Coen van Bree de beslissende treffer te scoren. Het begon nog veel belovend voor de Overloners want na zes minuten spelen wist de jarige Wout Janssen een voorzet van Joey de Bouville over doelman Ruud Jans sen van Panningen in de verre hoek te koppen: 0-1. Hierna was er lange tijd te zien dat beide ploegen ruim twee maanden geen competitievoetbal gespeeld hadden. Het aantal vloeiende aanvallen was op een hand te tellen. Panningen dwong een viertal corners af zonder gevaarlijk te worden en het duurde tot de 42e minuut voor er weer iets spectaculairs gebeurde. Een te zachte terugkopbal van een Pannin- gen-verdediger werd door Overloner Stan van Raay bijna in een doelpunt omgezet. Scheidsrechter Brunschot uit Eygelshoven had zich blijkbaar voorgenomen vanwege het zonnige weer geen kaarten te trekken, hoewel er hier en daar pittige overtredingen kon de thuisclub ook na de thee geen echte druk zetten. Rustig ontregelden de Bredanaars het spel en de Venrayse voorwaartsen kwam niet los uit de greep van hun bewakers. En was er eens een schietkans, dan liet de afwer king te wensen over. Hoe anders was het bij de Baronnen. Twintig minuten voor tijd is Guillermo Zschüsschen er vandoor, hij passeert als laatste Angelo van Mil - die geen echte flank verdediger is - en het staat 1-4. Daar zou het ook bij blijven. Alhoewel de opgekomen voorstopper Yassin Asri met zijn kopbal op de lat nog dichtbij een grotere afstraffing was. Bob Crooij berustte in de nederlaag. "Het was las tig. Het is niet dat we niet willen maar we lopen de laatste wedstrijden te vaak achter de feiten aan." Trainer Jan Poels reageerde na afloop tijdens de persconferentie in een bomvolle kantine teleurgesteld. "We begonnen al niet goed. Er zijn een paar spelers teveel met zichzelf bezig. Tja, de vorm is er niet. Maar we krijgen nog twaalf wedstrijden", zo sprak Poels zichzelf moed in. Hij toon de zich tevreden over nieuwkomer Lenders. "Sander kan terugzien op een geslaagd debuut. Ik ben blij met zijn komst en we gaan nog veel plezier aan hem beleven." ziet mogelijkheden tegen de nummer tien Lottum dat zondag op bezoek komt. Merselo speelt in de zesde klas se F het kelderduel tegen Menos. Uit in Landhorst op 28 september boek ten de geel-zwarten hun laatste zege (0-1). werden begaan. In de tweede helft bleef Panningen zoeken naar de gelijkmaker en in de 52e minuut lukte dat ook na een cor ner. Frits Janssen bracht de thuisploeg verdiend langszij. Het bleef van beide kanten rommelig en het spel lag veel vuldig stil vanwege blessurebehande lingen. Het duurde tot de 70e minuut voordat er weer iets noemenswaar digs gebeurde. Invaller Rob Janssen -als stormram ingebracht voor zijn geblesseerde broer Luc- kopte van dichtbij op de paal. Panningen koes terde de gelijke stand en Overloon trachtte in het laatste kwartier met opportunistisch voetbal -hoge ballen in het strafschop gebied- alsnog de drie punten binnen te halen. In bles suretijd -de scheidsrechter liet tien minuten naspelen- viel de eerste gele kaart van de wedstrijd aan Panningen- zijde. De toegekende vrije trap werd hoog ingebracht en de afvallende bal werd door Coen van Bree in een goal omgezet: 1-2. Niet helemaal verdiend, maar daar maalden de Overloners niet om. Omdat de meeste teams in deze klasse punten verspeelden, doet SSS'18 nog mee voor de periodetitel. Wil men een kans maken, dan moet zondag thuis gewonnen worden van Venlosche Boys. Tegen die ploeg heeft SSS'18 nog wat recht te zetten want in de heenronde leed men tegen de Boys de grootste nederlaag in deze competitie. MEMBERS VAN •SVVenray Kledingsponsors: Hoofdsponsors: Kledingsponsors: SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heldens GOLDEN M Art.com Bavaria Winters Liessel De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep De Golfhorst van Haren Autobedrijven B.V. Hamilton Makelaardij Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten B|A|S Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Claasen Bouw en Vastgoed BV Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuypers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. n Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. rie Uitmarkt s Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. j Traiteur Maurice Verschuuren lagerij Tr O Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Strategisch Advies Actie, Willie Koonings Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial Van Dijck Bouw en Industrie BV VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIKO Investments Wonen Venray Periodetitel lonkt voor Volharding

Peel en Maas | 2009 | | pagina 19