n GROOTSTE KEUZE, BESTE ADVIES Krat Brand Bier Wijnhuis Venray Gebr. Janssen b.v. an gs Financieel- administratief talent Vrijwillige Thuishulp 15 jaar actief! 700m2 Showroom www.janssenbeugen.nl Wijnhuis Venray NED ALP AC junior ordermanager óók Peter Winnen, Vrijwilliger worden? Hulp nodig? PEEL EN MAAS Donderdag 12 februari 2009 - Pagina 20 L Badkamer-Totaal. Van advies tot en met uitvoering Auping boxspring Kasten Swensen Ledikanten Box of Wonders Ledikanten Openingstijden Dinsdag t/m Donderdag 09.00-18.00 uur 1 Vrijdag koopavond tot 21.00 uur «sY Zaterdag 09.00-17.00 uur Gildeweg 17 Beers (0485) 322337 www.slaapsfeer.nl met ambitie om zich verder te ontwikkelen Wij bieden: Vrijwillige Thuishulp Noord-Limburg (onderdeel van de Zorgondersteuner) Postbus 218, 5800 AE Venray Telefoon: 077-3231130 E-mail: vrijwilligethuishulp@stnl.nl Web: www.dezorgondersteuner.nl 24 flessen voor Merseloseweg 2-8 - 5801 CD Venray - 0478-515616 Dakbedekkingen Installatietechniek Hagelkruisstraat 6 Beugen Telefoon 0485 36 96 96 SHOWROOM OPRUIMING /Jy NJfmepeti IVycfttrn A 73 Cujrk toért? 73 Venray ftorsuy |1 Gratis parkeren voor de deur 4 Nedalpac B.V. is een gezonde, dynamische handelsonderneming die opereert in de internationale versmarkt voor groenten en fruit. Sinds 2008 maken we deel uit van de Total Produce groep. We richten ons op het vermarkten van verse groenten en fruit en hebben ons daarnaast gespecialiseerd in verpakken en logistieke dienstverlening. We zijn gevestigd op het Fresh Park Venlo. Deze gunstige ligging aan de A73/A67 en de optimale infrastructuur stellen ons in staat om onze afzetmarkt in West-Europa op maat te bedienen. Heb je interesse stuur dan je schriftelijke reactie naar: Nedalpac B.V., t.a.v. dhr. D. Clephas, Postbus 3224, 5902 RE Venlo of naar correspondentie@nedalpac.nl Ben jij op zoek naar een interessante fulltime baan in een dynamische werkomgeving? Dan is onderstaande functie iets voor jou! Je draagt zorg voor het: controleren en inboeken van binnengekomen facturen voorbereiden van betalingen opstellen van verkoopfacturen debiteurenbeheer assisteren bij maand- enjaarafsluitingen Je rapporteert rechtstreeks aan de financieel manager. Wij verwachten dat je zelfstandig, gestructureerd en nauwkeurig werkt. Je beschikt minimaal over een afgeronde administratieve MBO-opleiding, cijferma tig inzicht, een flexibele werkhouding en enkele jaren werkervaring. Affiniteit met geautomatiseerde systemen is gewenst en kennis van de Duitse taal een pré. Spreekt deze functie je aan, dan maken we graag kennis met jou! lil het communicatiehuis vanlieshout ontwerp+druk het communicatiehuis is een innovatieve, betrouwbare partner die op een maatschappelijk verantwoorde manier voorziet in grafimediabehoeften van haar opdrachtgevers. Wij beschikken over een gecertificeerd milieuzorgsysteem en zijn gevestigd in het nagelnieuwe, moderne communicatiehuis. In het communicatiehuis zijn 24 personen werkzaam. Wegens de groei van onze activiteiten heeft het communicatiehuis een vacature voor een Je bent de schakel tussen klant en onze productie. Houd je van afwisselend werk en kun je goed organiseren? Kun je goed met mensen overweg? Ga je een probleem niet uit de weg, maar zoek je altijd naar een oplossing? Dan is deze functie zeker iets voor jou! Taken en verantwoordelijkheden: Het vertalen van de wens van de klant naar een advies en het uitbrengen van de daarbij behorende offerte. Het maken van orders en begeleiden van de productie tot aan de aflevering, alles regelen en kwaliteit garanderen is waar een ordermanager voor staat. Jij bent de spin in het web. Je onderhoud contacten met de interne afdelingen, leveranciers en met onze relaties. Waar het om gaat is het eindresultaat voor onze klant. Een functie in een moderne omgeving met producties op het gebied van onder andere print- en drukwerk en internettoepassingen. Wij vragen: Iemand met een hoge klantgerichtheid en die met de klant meedenkt. Het onderhouden en beheren van klantrelaties zit in jouw aard. Je werkt volgens het principe afspraak is afspraak. Gedegen grafische kennis is noodzakelijk voor de technische vertaling van orders en het bewaken van de productievoortgang. Je beschikt over een opleiding op minimaal MBO-niveau. Een moderne en inspirerende omgeving, met voldoende mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling. Ook het volgen van aanvullende cursussen wordt gestimuleerd. Op de leer- en arbeidsovereenkomst is de Grafimedia CAO van toepassing. Jouw gemotiveerde brief stuur je naar de heer R. Schouten en ontvangen wij graag binnen 8 dagen. Heb je vooraf nog vragen dan kun je contact opnemen (doorkies 077-3997978, www.hetcommunicatiehuis.eu) het communicatiehuis Expeditiestraat 12 Postbus 6213 5960 AE Horst week 07 adv.indd 20 11-02-2009

Peel en Maas | 2009 | | pagina 20