Lisa, Richard en Melvin kampioenen Sabina Larmené Nederlands kampioen Diploma voor minibridgers BC Klavertje Vier PEEL EN MAAS Donderdag 29 januari 2009 - Pagina 31 Red Stars niet in de prijzen BC 2002 RV Overloonse Bridgeclub Bridgesoos De Kemphaan BC Venray BC Harten Drie Bowlingvereniging Venray Jessie Wismans kampioen NRBC DOS-Venray BC Common Sense BC Doublet Biljarten VOP/DWH Biljartvereniging Roelanzia Biljartbond Horst- Venray BV Halfweg Sportnieuws -info Sabina Larmené won voor de tweede keer de nationale titel bij de B-licenties Lisa Jansen, Richard Addae en Melvin Vermeulen zijn de win naars geworden van de jeugdkam pioenschappen bowlen in Venray. Bij de junioren schoot Lisa Jansen als een komeet uit de startblokken met games van 213 - 202 en 203, om uiteindelijk tot een totaal van 789 pins uit te komen en daar mee de voorlopige eerste plaats te bezetten. Patricia Camps volgde schoorvoe tend met 638 pins met 175 als hoog ste game, terwijl Monya Kuysters de derde plaats in handen nam met 551 pins. Bij de aspiranten startte Niels de la Roy sterk met een game van 182, waar tegenover een zwakke 135-game stond van favoriet Richard Addae. Addae herstelde zich echter keurig met een 192 in de laatste game en passeerde daarmee De la Roy, die in de laatste game met een 135-er de omgekeerde weg bewandelde, wat hem met een serie van 638 pins de voorlopige tweede plaats opleverde achter Richard, die met 674 pins de leiding nam. Zoals mocht worden verwacht nam Melvin Vermeulen bij de pupillen met een het heft in handen met een game van 152 en pakte na een mindere game de draad weer op met games van 155 en 143, waarmee hij ruim de leiding nam met 560 pins. Kilian Martens deed wat er van hem verwacht werd en pakte zonder uitschieters de tweede plek met 464 pins. Het gevecht om de derde plaats en laatste finaleplaats was er een om van te smullen. Quincy Vermeulen ging sterk van start met tweemaal De tweede en derde zitting van de tweede clubcompetitieronde is gespeeld. De winnaars van de tweede zitting waren Toos en Wim Spreeuwen- berg met maar liefst 64.58 procent De tweede plaats was voor het bridgepaar Hennie Röhrich en Jan van Casteren met 57.29 procent. Er was een gedeelde derde plaats voor de heren Toon den Brok met Math Keulards en de dames Truus Buijssen met Truus Kusters met 56.25 procent. In de rode lijn waren de winnaars de heren Jan Mater en Wiel Stoffels met 59.50 procent, gevolgd door de dames Riet Dobbe en Marie Kersten met 57.75 procent. Er was een gedeelde derde plaats voor de heren Jacques Jeurissen met Sef Raedts en Wil Dietz met Hein Tak met 54.83 procent. De winnaars van de derde zitting in de gele lijn waren de heren Frans Smits en Hans van Oosterhout met 58,33 procent. De tweede plaats was voor het echt paar Toos en Wim Spreeuwenberg met 57,29 procent, terwijl de heren Toon den Brok en Math Keulards de derde plaats bekleedden met 55,21 procent. In de rode lijn was gelegenheidspaar Marie Kersten en Leo Thielen het sterkst met 64.47 procent, gevolgd door de dames Riek Bouten en Rieneke de Weert met 56,73 procent. De derde plaats was voor gelegenheidspaar Riet Dobbe en Truus Buyssen met 54.41 procent. Donderdag wordt de vierde zitting van de tweede clubcompetitieronde gespeeld. De beste in geel waren Bert Vloet en Finy Ermers met 69.58 procent, gevolgd door Jacqueline van de Slik en Toon den Brok met 60 procent. Derde waren Karel en Ann Peetjens met 53.33 pro cent. In de rode lijn scoorden Antoinette Coppus en Riet Muermans het hoogst met 58.33 procent. Tweede waren Riet Aarts en Frieda Kalkman met 57.81 pro cent en de derde plaats was voor Nel lie Basten en Marie Kersten met 55.21 procent. In de groene lijn waren met 56.94 procent Hanny Verstraaten en Mien Spreeuwenberg de beste. Jos van de Pas en Gerrit Weijs bezetten de twee de plaats met 55.56 procent, gevolgd door Jac van Voorn en Piet Willems met 55.56 procent. De derde laddercompetitie is gespeeld. In oranje was de eerste plaats met 59,90 procent voor de heren Jans- sen-Mertens. Er was een gedeelde tweede plaats met 55,73 procent voor Jan Tiggeloven met Jeanne Korsmit en Truus Michels met Mien Spreeuwen- berg. In rood waren de beste met 62,50 procent Joke Peeters en Gemma van Winkel, gevolgd door Frieda Kalkman en Thea Peters met 61,98 procent. Derde met 56,77 procent waren Tiny en Frans Oudenhoven. In groen waren de winnaars Herma Darmstadt en Carolien Wikkers met 63,33 procent. De tweede plaats ging met 55,83 procent naar Han- nie Arts en Riet van Raaij en derde met 55 procent waren Miet Hesen en Jo Her mans. 113. Tegenstreefster Carmen Dabrow- ski gaf na een matige eerste game van 87 flink gas en dat resulteerde een nieuw persoonlijk record van 134, waardoor het verschil werd terugge bracht tot slechts vijf pins. Bij beiden gierden de zenuwen door de keel en dat was te zien aan een mindere score van allebei in de derde game, die toch met zeven pins in het voordeel van Quincy uitpakte. De laatste game was alles of niets voor beiden en ze sloten allebei met een game van 102, waardoor Quincy Verrmeulen met 424 pins de finale wist te bereiken. Jammer genoeg voor Carmen bleef de teller op 412 pins steken. In de finale bij de junioren had Lisa Jansen met een totaal pinfall 1410 geen enkele moeite om de ietwat teleurstellende Patricia Camps, die uit eindelijk 1214 pins op het scorebord bracht, van zich af te houden. Monya Kuysters met games van 165 en 155 vocht als een leeuwin om Camps in te lopen, maar de laatste game was er blijkbaar een teveel, want waar de tel ler in de laatste game van Monya op 128 bleef steken, sloeg Camps met 184 toe. Monya had weliswaar wel de finale van Camps gewonnen (592 - 576), maar in de eindstand verander de er niets en bleef Monya derde met 1143 pins. Lisa Jansen won de titel dus met overmacht en een gemid delde van 176,25. Mocht Niels de la Roy bij de aspi ranten nog aspiraties gehad hebben op de titel, dan werden deze door Richard Addae vakkundig om zeep geholpen in de eerste twee games. Een spannend hoogstandje was de derde finalegame, die Niels weliswaar Tijdens de maandelijkse schoolvie- ring op basisschool De Keg in Venray zijn twaalf leerlingen in het zonnetje gezet omdat ze wekelijks minibridge lessen hebben gevolgd. Net voor de kerstvakantie hebben de leerlingen hun minibridge 1 examen gemaakt en na de vakantie werd bekend dat alle leerlingen hiervoor zijn geslaagd. Voor een overvolle zaal met alle kinderen van de school en een flink aantal ouders heeft Jan van der Heijden van jeugdbridgegroep Ven- ray de honneurs waargenomen om de leerlingen namens de Nederlandse bridgebond de diploma's en de bij behorende jeugdbridge stickers uit Op de derde avond van de competi tie waren er weinig echte verrassingen. In de groene lijn waren Jacky Coenen met Riet Muermans de beste, gevolgd door gelegenheidskoppel Wim Ver vuurt met Willem Willems en Margriet Mater met Charlotte Olislagers. In de rode lijn was er een eerste plaats voor Tineke Meurs met Marga Steemers, op ruime afstand gevolgd door Marie Kersten met Frans van den Heuvel en Willemien Cunnen met Jeanne Hoo- geveen. In de gele lijn tenslotte deden Frans van Lieshout met Wim Manders weer van zich spreken. Ria Liebrand met Mientje Wester en Annette Paris met Mieke Stappers kwamen net iets tekort voor de topplaats. met 194 - 193 naar zich toe wist te trekken, maar Richard Addae (213) pareerde dat in de laatste game met zijn enige tweehonderdgame en dus finalewaardig. Niels moest helaas het hoofd buigen voor zoveel over macht: Richard 1438 (gemiddelde van 179,75) tegenover Niels 1263, die daarmee toch als tweede op het podi um stond. Bij de pupillen bouwde Melvin Vermeulen gestaag zijn voor sprong uit en ging fluitend als kam pioen over de meet met 1050 pins, wat een gemiddelde van 131,25 bete kende. Opmerkelijk was, dat Quincy Vermeulen in zijn tweede finale game met een game van 94 zelfs als beste uit de bus kwam, na een sterke start van 137, want zowel Melvin als Kilian Martens kwamen jammer genoeg niet verder dan een schamele 88-score. Melvin en Kilian Martens repareerden dit echter direct, waarbij Melvin dus niet meer in gevaar kwam. Voor Kilian Martens was dit echter nog allerminst zeker. Want ondanks zijn winst in de derde finalegame leidde Vermeulen in de finale nog met 319 - 305, maar moest ook nog wel veertig pins uit de voorronde wegpoetsen. Zover liet Kilian Martens het echter niet komen en zijn 120-game was dik voldoende voor de tweede podiumplek met 889 pins en Vermeulen zal ondanks alles best tevreden kunnen terugkijken op zijn eerste podiumplaats, die hij als derde afsloot met 841 pins. Aanstaan de zaterdag wordt de vijfde speeldag van de Jeugd Trio League Limburg in Oostrum gehouden. De bijeenkomst in de bowling is om 10.00 uur. Voor de overige leden is er dan geen bow len. te reiken. Het ondertekenen van de diploma's is daarbij natuurlijk een hoogtepunt. De leerlingen zijn inmid dels al volop bezig met de vervolgcur sus en heeft Sem Kusters als eerste de stoute schoenen aangetrokken en met ervaren partner Max Vroomen aan het toernooi in Alphen aan den Rijn mee gedaan. Met een negende plaats in een veld van twintig paren met een score van 50.54 procent is dat boven gemid deld. De kinderen oefenen wekelijks hard verder en kunnen zich nu gaan voorbereiden op het Nederlands scholenkampioenschap dat 22 maart in Utrecht wordt gespeeld. In geel waren de winnaars Mia en Rinus Nollen met 65.42 procent. Theo Jakobs en Henk Penninx bezetten de tweede plaats met 58.33 procent, gevolgd door Gonnie van de Pas en Tonny van Vegchel met 57.64 pro cent. In rood waren Nelly Penninx en Wim Vervuurt de beste met 62.15 procent. De tweede plaats ging naar Mieke Custers en Miets Verstappen met 57.49 procent, gevolgd door Herma Darmstadt en Carolina Wik- kers met 54.71 procent. Donderdag wordt er gespeeld ter herdenking aan de oprichting van de club: de Harten Drie drive. De Venrayse bowlingkampioen schappen zijn achter de rug en alles is nu weer gericht op de titels in de diverse klassen van de Huisleagues. De koploper in de 1e klasse van de Huisleague, Nuva Keukens, kreeg een behoorlijk tikje uitgedeeld van Witlox- v.d. Boomen, want het werd 18 - 10 in het voordeel van laatstgenoemd team, en de voorsprong slonk tot 1.5 punt op Hoeijmakers, dat de Scores met 21 - 7 opzij zette. Sigma's/Cornelco, nog niet zo lang geleden hekkensluiter in deze klasse, behaalde niet alleen een 24 - 4 zege op Strikers/Groeipunt maar ook nog de tweede periodetitel. De Pinhunters moesten een stapje terug doen omdat het nummer 7 van de ranglijst, Close Encounters, toch met 17 - 11 sterker bleek. Nicole Peters was deze avond met een 148- game en 418-serie de beste dame. Bij de heren scoorde Ben van Rens met 244 de hoogste game en Peter Cle- ven met 660 de hoogste serie. In de 2e klasse van de Huisleague blijft La Mousse de ranglijst aanvoeren via een 20 - 8 overwinning op Verrijdt Groen voorziening. Catering de Buren kende een goede tweede periode, die via winst met 18- 10 op B.T. Noxon, werd afgesloten met de 2e periodetitel. Het GGZ-kwartet moest in de laatste wedstrijd van deze periode door een 18 - 10 nederlaag tegen Red Arrows de tweede plaats ook aan Catering de Buren laten. De Nitwits zijn de laatste tijd de draad een beetje kwijt en ook nu bleven zij met 10 - 18 aan de verkeerde kant van de score tegen Plus Van Dijck. Fien Jenniskens teerde voort op haar kampioenstitel en scoor de het best bij de dames met een 227- game en 598-serie. Bij de heren waren de 233-game en 553-serie voor Leo Jansen als beste. In de Trioleague blijft VI.P de lijstaanvoerder, maar kwam nier verder dan een 10.5 - 10.5 gelijk spel tegen AWI Isolatie. De naaste achtervolger, Bokual/Mijling, wist daar weinig gebruik van te maken, want bleef met slechts 11 - 10 baas over Sigma's/Cornelco. Nummer drie, Plus van Dijck liep aanmerkelijke averij op tegen Crash, want dat won met liefst 19 - 2. Proshop RBVenray bleek via de 14 - 7 winst op Nutrivisie een stevige middenmoter. De ook in die regio nen verkerende Joepies kregen tegen hekkensluiter B.T. Jamin een 15 - 6 nederlaag aangemeten en de Menhirs bleven baas over B.T. Noxon met 15 - 6. De toppers op deze avond waren bij de dames Fien Jenniskens met een 207-game en 553-serie en bij de heren Ben van Rens met zijn 243-game en 651-serie. In de Dubbelleague is DOK blijkbaar niet van de eerste plaats te krijgen en dat ondervond Strikezone nu door met lege handen 10. 5 - 7.5) te blijven staan. Klussers 1 en Sigma's/ Cornelco streden om plaats twee. Klussers 1 trok met 10 - 8 aan het langste eind en staat nu met een punt voorsprong op de Sigma's op plaats twee.De Dutch-Thaicombination hield de aansluiting door de Pinpoints met 18 - 0 te kloppen. Een punten- deling was er tussen Kuijten Ass. en Klussers 2 en New Company was een puntje beter dan Lucky Strikes. De Hoogste damesscores kwamen met resp. 191 voor de game en 647 voor de serie op naam van Yvonne van de Wolf en bij de heren bleek Bart van Rens met een 215-game en 776-serie de beste. In de 1e klasse speelden twee Venrayse teams. Koploper Nuva Keukens uit Venray, dat voor deze wedstrijdenreeks gelijk stond met Lin deloof, maar door een betere pinfall leidde, wist nu 10 van de mogelijke 14 punten te behalen en leidt nu met een voorsprong van 2 punten. Het andere Venrayse team, Bokual/Mijling/ Willems,met de uitblinkende René Clephas met zijn gemiddelde van 215, pakte 8 punten, maar bleef op de 6e plaats met maar twee punten minder dan de nummers 4 en 5. Het team van Mijling Speciaal Optiek speelde op de eigen banen in Oostrum, pakte 6 van de mogelijke 7 overwinningen. Dat leverde 12 punten op met een pinfall van 3974 pins. Met 38 punten wordt nu de vierde plaats ingenomen. In de 2e Klasse C speelde het Proshop RBVenray in Veldhoven de 5e speel ronde, pakte daarin 6 punten, maar veroverde wel de koppositie met 44 punten. In Gilze vonden afgelopen zaterdag de Zuid Nederlandse kampioenschap pen voor judoka's tot 20 jaar plaats. In de gewichtsklasse tot 48 kg bij de dames tot 20 jaar wist de pas 16-jarige Jessie van sportinstituut Verhagen de eerste prijs te pakken. In de finale versloeg ze clubgenoot Alyssa Vos met een vol punt binnen twee minuten. Jessie plaatst zich hiermee voor het NK dat op 7 februari gehouden wordt in Nijmegen. De vijfde zitting van de derde com petitieronde is afgewerkt. In de gele lijn waren Jacqueline van der Slik en Doke Verheijen de beste met 59,38 procent. De tweede plaats was met 58,85 procent voor Miets Bisseroux en Hilde Koolen en de derde plaats ging naar Margriet Mater en Hans Koopman met 54,69 procent. In de rode lijn waren Dries Albers en Leo van Grootel de winnaars met 60,42 procent, gevolgd door Piet en Riek Rutten met 58,75 procent. Derde waren Henk van Bergen en Cor Oost veen met 55,50 procent. In de blauwe lijn eindigden Ria Drabbels en Ria van Mil met 69,57 procent. Tweede waren Riek Arts en Margriet Potten met 61,83 procent en de derde plaats was voor Corrie Jenniskens en Mariet Strijbos met 60,25 procent. De wintercompetitie is begonnen en in de gele lijn eindigden Francien Haegens en Jeu Steeghs met een per centage van 67.64 procent. Tweede waren Truus Buyssen en Truus Michels met 60.14 procent en de derde plaats was voor Marijke v.d. Boom en Aike van Glabbeek met 56.15 procent. In groen waren Wilma Dik en Annie Siroen de beste met 63.54 procent, gevolgd door Ko Sturm en Henk de Vries met 62.50 procent. Er was een gedeelde derde plaats voor Jo Cuppen met Truus Kok en Ria en Kees van Son met 60.76 procent. Sabina Larmené van Summa/ Red Stars, uitkomend voor AA- Drink/FVT uit Rotterdam, is Nederlands kampioen geworden bij de dames B. Zij won tijdens de Nederlandse kampioenschappen voor senioren met een B/C/D- Licentie in Panningen. Larmené speelde een sterk toer nooi, want na de poule als eerste te hebben afgesloten was ze niet meer te stuiten. Elke tegenstander werd ver slagen en in de halve finale werd ook met goed variabel spel de lastige Dian- ne Overbeeke uit Hoogerheide versla gen en in de finale werd Schmeenk uit Enschede duidelijk geklopt met 3-0 en dus werd Larmene voor de tweede maal na 2005 Nederlands kampioen Uitslagen BBHV: 't Hoekje-Dos A-klasse 2-7 Dos-Lbc A-klasse 7-4 Dos 2-De Ketsers 3 D-klasse 7-6 EvSt.-Dos 3-Band 0-8 Sna 2-Dos 3-Band 7-6 Dos 2-Sna 3-Band 9-1 KNBB: Bascule-Dos C2 7-0 Dos speelde twee maal. De reguliere wedstrijd tegen 't Hoekje en de inhaal wedstrijd tegen Lbc. Beide wedstrijden werden in winst omgezet. Uit tegen 't Hoekje wonnen Leo Cuijpers, gem. 7,83k en Wiel Vermeulen, gem. 8,88. Beiden met 3 punten plus het extra matchpunt behaald. Tegen Lbc waren het wederom Leo Cuijpers, gem. 6,95k en Wiel Vermeulen, gem. 8,35 die hun partij wonnen en elk 3 punten plus het extra matchpunt thuishielden. Dos 2 won nipt van De Ketsers 3. Winstpar tijen waren er voor Wim Schillings, gem. 1,94 met 3 punten en Frits v.d. Waerden, gem. 0,82 met 2 punten. Henk Kamer man, gem. 2,05 was nog goed voor 1 punt vanwege zijn gemiddelde. Ook het extra matchpunt was voor Dos 2. In het 3-band speelde Dos 1 ook twee wedstrijden. Uit tegen naaste "belager" EvSt won het team overtuigend. Drie winstpartijen voor Jan Beekmans, gem. 0,48 en 2 punten, Joyce Voesten, gem. 0,38 en 2 punten en Huub van Rhee, gem. 0,55 met 3 punten. Plus het extra matchpunt. De inhaalwedstrijd tegen Sna 2 werd nipt verloren. Jan Beekmans, gem. 0,63 met 3 punten won. Joyce Voesten, gem. 0,42 speelde gelijk der halve 1 punt plus 1 punt vanwege haar gemiddelde. Ook Huub van Rhee, gem. 0,38 behaalde nog 1 punt vanwege zijn gemiddelde. Dos 2 tenslotte won over tuigend van Sna 1. Drie partijen werden gewonnen; Math Siebers, gem. 0,49 en 3 punten, Carl de Bruijn, gem. 0,49 en 3 punten en Ton van Gaalen, gem. 0,25 met 2 punten. Plus uiteraard het extra matchpunt. Programma: BBHV: 4-2 Rlz-Dos A-kl. 4-2 Dos-Obk 3-B. 4-2 Sna 2-Dos 2 3-B. 5-2 Dos 2-'t Hoekje 2 D-kl. KNBB: 5-2 Reuver-Dos C2 De laatste avond van de eerste competitie is gespeeld. In geel was de eerste plaats met 69,27 procent voor Toine Tiggeloven en Jeanne Korsmit, gevolgd door Riet Dobbe en Ria Ste vens met 62,50 procent. Derde met 58,35 procent waren Leny en Jos Arts. In rood was de eerste plaats met 68,23 procent voor Annie en Onnik Kara- gozyan. Jo Linders en Truus Michels waren tweede met 63,02 procent, gevolgd door Jan Lagarde en Hugo van der Windt met 60,94 procent. Tijdens de derde zitting zijn twee rondes gespeeld in de onderlinge club competitie viertallen. De beste score was voor het team Rob en Trees v.d. Beele met Tilly en Jan v.d. Heijden, te weten 46 IMP's. Zij staan daarmee op de eerste plaats in de tussenstand met een totaal van 124 IMP's. Donderdag wordt er gestreden om de Johan Spee trofee en daarna gaat men weer verder met de clubviertallencompetitie. bij de dames B en promoveert ze naar de A-Licenties. Negen leden van Summa/Red Stars hebben deelgenomen aan de kampi oenschappen. Onder deze deelnemers waren twee jeugdspelers. Het waren geen succesvolle maar leerzame kampioenschappen, vooral voor de jeugdspelers. Bij de senioren D traden aan drie spelers en die hadden in het enkelspel bij de poules al hun proble men. Peter ter Huurne was de enige speler die enige kans had om zich te plaatsen voor de volgende ronde. Helaas lukte dit niet. Het dubbel Peter ter Huurne en Tom Thijssen speelde een sterke poule en men plaatste zich KNBB Drie Banden B1 't Klots- ke verloor van VOP/DWH met 3-4. Wilfried Godschalk 2 punten gem. 0 78 HS 7. Jac Litjens 2 punten gem. 0.82 HS 4. KNBB Drie Banden B 2. 't Klotske won van VOP/DWH met 6-1. Frans Bonants wist de eer te redden 1 punt gem. 0.24 HS 3. KNBB Libre C2. VOP/DWH verloor met 0-7 van D'n Hook. BBHV A Klasse VOP/DWH verloor van Hap/Hap met 4-5 Math Siebers behaalde 3 punten. Gem. 3.81 HS 23. Jan Zanders zorgde voor het extra punt. Gem. 7.18 HS 40. BBHV Libre C Klasse RLZ won met 12-4 van VOP/ DWH. Geen van de spelers wist te win nen maar haalde alle 4 een punt uit het gem. Kevin Voermans 1 punt gem. 1.90 HS11. Toon Broers 1 punt gem. 1.55 HS8. Ben van Malsen gem. 1.15 HS 5. Maikel Hendrickx 1 punt gem. 1.31 HS10. Programma: 1-2 HOP/DWH-VOP/DWH 2 Libre Jeugd KNBB 2-2 VOP/DWH-BC Maarland Villa Nova Kader KNBB 2-2 't Brugeind-VOP/DWH Libre C Klasse BBHV 4-2 Tegelen-VOP/DWH B1 Drie Ban den KNBB 4-2 Reuver 03-VOP/DWH B 2 Drie Banden KNBB 5-2 VOP/DWH-De Jordaan Libre C2C KNBB 7-2 Regiofinale Libre Jeugd 2' Klas se KNBB Roelanzia 4 won met 10-5 van SNA. Ruud Smolders winst met 1.85 gem. (3 punten). John van Kempen winst met 1.94 gem. (3 punten). Lenie San ders winst met 1.35, ook goede voor 3 punten. Roelanzie 4 won met 8-4 van Bos en Berg. Gerard Linders speel de twee partijen en boekte twee keer winst 0.93 gem. en 1.24 gem. (2 x 2 punten). Lenie Sanders pakte de volle winst (3 punten) met 1.28 gem. Roelanzia 4 won met 8-2 van BBC 65. Hans Ron gen won met 1.80 gem. (2 punten). Ruud Smolders winst met 1.61 gem. (3 punten). Gerard Linders won met 1.07 gem. (2 punten) Roelanzia ver loor met 7-3 van De Ketsers. Alleen Wim Camps wist zijn partij te winnen met 2.06 (2 punten). Gerrit van Asten haalde 1 punt voor het gem. (14.36 kader). Roelanzia 2 ging kopje onder bij 't Kruuspunt met 10-3. Alleen Jan van Geffen won zijn partij, hij speelde 4.72 gem. een serie van 19, goed voor 3 punten. Roelanzia 3 won met 12-4 van VOP/ DWH. Wim Camps won met 3.45 gem. en een serie van 20 (3 punten). Frank Verbeek scoorde ook 3 punten, hij won met 2.40 gem. en een serie van 9 (3 Punten). Pieter-Jan Straatman won met 1.21 gem. een serie van 15 (2 punten). Mart van Ass haalde ook 3 punten, hij won met 1.54 gem. en een serie van 11. voor de laatste zestien. In deze ronde speelde men een sterke wedstrijd, maar helaas waren de tegenstanders in vijf games te sterk. Bij de senioren C verloor Robert van de Bosch. Peter Frey speelde een goede poule en plaatste zich voor de volgende ronde waar hij moest spelen tegen de ervaren speler Raghunath uit Gouda. In een spectaculaire wed strijd nam Frey een 2-0 voorsprong, maar daarna kwam zijn tegenstander goed terug en na 2-2 werd de vijfde game een ware thriller en voor Frey een nipte nederlaag met 9-11. Robert van de Bosch en Peter Frey kwamen na de poule in het dubbelspel te heb- A.Klasse: DOS-LBC 7-4 OGO-OBK 2 4-7 Hoekje-DOS 2-7 Ketsers-Roelanzia 7-3 VOP-DWH-Hap Hap 4-5 Boëms Jeu-OBK 2-5 Stand: 1 Ketsers 17 129 2 OBK 2 18 102 3 DOS 18 97 4 Roelanzia 18 92 5 HapHap 17 88 6 Pomerans 17 84 7 OBK 17 83 8 Hoekje 17 80 9 t Anker 17 74 10 VOP-DWH 18 74 11 OGO 18 62 12 Boems Jeu 18 59 13 LBC 16 55 B.Klasse: Den Tommes-OGO 2 7-6 L'67-DVS 6-5 Carambole-Evenaar-Steeg 11-0 Kruuspunt-Roelanzia 2 10-3 Stand: 1 Kruuspunt 14 110 2 Boems Jeu 2 13 102 3 Roelanzia 2 14 97 4 SVD 13 91 5 OGO 2 14 83 6 LBC 2 12 82 7 Evenaar-St. 14 78 8 DVS 14 78 9 L'67 13 76 10 den Tommes 14 75 11 Carambole 13 74 C.Klasse: Boëms Jeu 3-Ketsers 2 11-5 Brugeind-OOO 9-2 Ketsers 2-Östenriek 12-1 Roelanzia 3-VOP-DWH 2 12-4 Ketsers 4-BBC'65 10-4 Bos en Berg-Anker 2 9-2 Pomerans 2-Boëms Jeu 3 4-9 Stand: 1 Brugeind 15 124 2 Bos Berg 15 122 3 Pomerans 2 15 120 4 OOO 15 107 5 Roelanzia 3 15 104 6 Ketsers 2 15 102 7 Ketsers 4 15 89 8 Boems Jeu 3 15 88 9 BBC'65 15 85 10 VOP-DWH 2 15 84 11 t Anker 2 15 76 12 Ostenriekske 15 61 D.Klasse: LBC 3-Hoekje 2 6-5 OGO 3-Vors 10-4 BBC'65 2-BCY 8-3 Hap Hap 2-Trefpunt 5-8 DOS 2-Ketsers 3 7-6 Stand: 1 BBC '65 2 15 136 2 Ketsers 3 15 119 3 BCY 1 15 116 4 OGO 3 15 108 5 Hap Hap 2 15 104 6 Trefpunt 1 15 102 7 DOS 2 15 95 8 Hukske 1 14 84 9 Kruuspunt 2 14 83 10 LBC 3 15 79 ben gewonnen tot in de kwartfinale om hier te verliezen van de latere finalisten. Bij de B-licenties speelde Frank van der Vleuten een ongelukki ge reeks. Patrick speelde geen onver dienstelijke poule, maar kwam tekort om zich te plaatsen voor de volgende ronde. In het dubbelspel waren Van der Vleuten en Patrick niet al te geluk kig, want ze verloren. Bij de dames B speelde Britt Houwen mee en in de poule en verloor. Komende zondag wordt het twee de toernooi voor de Limburgse jeugd- masters gespeeld in Heel met een grote delegatie uit Venray. Summa/Red Stars is te vinden in het tafeltennis- centrum Kiosk 1a in 't Brukske. Zie ook www.nttb.nl/redstars. 11 Vörs 1 15 74 12 Hoekje 2 15 60 E.Klasse: BBC'65 3-Boëms Jeu 4 5-8 Bos en Berg 2-Roelanzia 4 4-8 Pomerans 3-Bos en Berg 2 12-0 Boëms Jeu 4-L'67 2 12-0 Sevewaeg 1-TOP '63 1 6-6 Stand: 1 Kruuspunt 3 14 119 2 BBC '65 3 14 114 3 Boems Jeu 4 15 112 4 OOO 2 14 109 5 Sevewaeg 1 15 109 6 L'67 2 15 106 7 Pomerans 3 14 105 8 Roelanzia 4 13 86 9 SNA 1 14 83 10 Bos Berg 2 15 71 11 Boems Jeu 5 12 62 12 Top '63 1 15 47 F.Klasse: Hap Hap 3-Carambole 2 0-12 Swolgen 1-Kruuspunt 4 4-11 BBC'65 4-Vriendenkring 1 3-9 Bos en Berg 3-OGO 4 9-4 Stand: 1 Bos Berg 3 15 120 2 BBC 65 4 15 111 3 Carambole 2 15 102 4 OGO 4 15 96 5 Kruuspunt 4 15 96 6 Vriendenkring 1 15 94 7 Paradijs 1 14 92 8 Swolgen 1 15 92 9 Evenaar-Pod.2 14 91 10 Evenaar-Pod.1 14 90 11 OOO 3 14 81 12 Hap Hap 3 15 76 G.Klasse: Paradijs 3-Anker 3 7-5 OGO 6-Ketsers 5 8-7 Hap Hap 5-BBC'65 6 10-5 Paradijs 2-Hap Hap 5 10-3 Ketsers 5-Bos en Berg 4 6-8 Stand: 1 Ketsers 5 15 125 2 BBC '65 5 14 113 3 Hap Hap 5 14 109 4 Hap Hap 4 14 108 5 Bos Berg 4 14 107 6 OGO 6 14 104 7 Paradijs 3 14 86 8 OGO 5 13 85 9 t Anker 3 14 84 10 Reulsberg 1 14 82 11 Paradijs 2 15 74 12 BBC '65 6 14 62 Driebanden: SNA 2-DOS 1 7-6 DOS 1-Evenaar-Steeg 8-0 DOS 2-SNA 1 9-1 Stand: 1 DOS 1 18 127 2 Evenaar-St. 18 95 3 DOS 2 18 83 4 OBK 17 79 5 SNA 2 17 78 6 SNA 1 18 70 Het B1 team verloor van 't Pumpke met 7-0. C2 Halfweg verloor met 3-4 van De Pruuvers. Alleen Huub Cleven won zijn partij met 6.30 gem. Programma: 28-1 B1 Inaborg 2-Halfweg 29-1 C2 Halfweg-Vors

Peel en Maas | 2009 | | pagina 31