Lake Valley strikt Richard van de Kerkhof Clusterteam korfbal Nederlands kampioen Oranje wint van selectieteams Venray P A SV United pakt winst in degradatieduel V.d. Boogaart wint in Ysselsteyn Afscheid Kim Hendrix PEEL EN MAAS Donderdag 8 januari 2009 - Pagina 18 DC De Piëlhaas Programma zaalvoetbal Jeugdbowlen Het Alvertje Trainersduo bij Merselo Peter van Osch blijft bij SV United SV Venray SV United SV Merselo SV Leunen Geert Koenen vertrekt SV United riskeert boete Venray ontvangt FV Weert JBC Venray 80 De Peelkorf Oranje Wit Swift 4-Oranje Wit 4 21.00 DES SV United korfbal SVOC'01 korfbal SV Merselo korfbal SV Oostrum korfbal SKC'06 De Peelkorf Uitblinker Esam Doudouh scoort drie keer Sportnieuws -info Noortje Phillipsen (midden) is opnieuw geselecteerd voor het nationaal team, nu onder 19 uit de nationale selecties dameskorf bal. Jeugdteams samengesteld uit korfbalclubs uit de gemeente Venray namen het op tegen de nationale teams onder 16, en onder 19 jaar. Dat de gecombineerde jeugdteams van Venray uiteindelijk hun meerdere moesten erkennen in de teams van de Nederlandse selecties lag in de lijn van de verwachtingen. De weerstand was echter groter dan de oranjemeiden vooraf hadden ingeschat. Vooral in de wedstrijd tussen Oranje-onder 16 en de Venrayse junioren duurde het tot halverwege de tweede helft voordat Nederland een beslissende kloof kon slaan. Via een 5-5 tussenstand werd het in de eindfase 13-6 voor Oranje, Uitblinkers aan Venray kant waren Janneke Bartels, de zussen Verlijsdonk en een juist van een blessure terugge keerde Maud Deenen. Aan Oranjezijde was er een opvallende rol voor het Oirlose talent Noortje Philipsen. Met vier doelpunten had zij een groot aan deel in de overwinning. In de tweede wedstrijd van de dag hield Jong Venray de doelpuntenrace tegen Nederland-19 lange tijd vol. De oudste jeugdtalenten van het dames korfbal, die veelal uitkomen in de topklasse van de nationale compe titie hadden hun handenvol aan de Venrayse ploeg die gecoacht werd door Meine Jonkers (Oranje Wit) en Erwin Dijkstra (Peelkorf). Pas laat in Lake Valley heeft een grote vis binnengehaald. De bekende zaal voetballer Richard van de Kerk hof (28) speelt komend seizoen voor de Venrayse eerstedivisio- nist. De Helmonder zal niet de enige aanwinst zijn van Lake Val ley dat grootse plannen heeft. Door Henk Willemssen Voorzitter Geert Kemmelings zegt dat zijn vereniging nog met twee andere versterkingen in de slag is. Bin nenkort zal Lake Valley ook deze nieu welingen presenteren. "Het zijn ook zaalvoetballers van het kaliber Richard van de Kerkhof. Ze komen beiden van buiten Venray", aldus Kemmelings. Lake Valley timmert flink aan de weg. "We zijn bewust op zoek naar echte versterkingen. Voor de breedte heb ben we zelf enkele talentvolle jonge spelers." Een jaar geleden probeerde de club al Van de Kerkhof te strikken die ook in de belangstelling stond van ondermeer Venray. "Het lukte toen niet omdat we niet wisten dat we zou den promoveren. Voor hem was het spelen in de hoofdklasse geen echte uitdaging." Pas na het sluiten van de SV United-De Kilo 5-3 (2-2). Doelpunten: 11. Jorg Hame- lers 0-1; 16. Saïd El Gassab 1-1; 18. Esam Doudouh 2-1; 20. Koen Lucassen 2-2; 33. Esam Doudouh 3-2; 41. Khalid Hlimi 4-2; 48. Jorg Hamelers 4-3; 50. Esam Doudouh 5-3. Scheidsrechter: Lachmi Suba- dar (Deurne). Toeschouwers: 60. Tijdstraffen/kaarten: geen. SV United: Aoussar; Doudouh, El Gassab, M. El Ghoul, K. Hlimi, Kukuljac en Mardjani. Door Henk Willemssen "Een goede start in het nieuwe jaar", zei de opgeluchte coach Hicham Hlimi na de zwaarbe vochten 5-3 zege in het degrada tieduel tegen De Kilo. De over winning was hard nodig om uit de bedreigde zone te komen in de hoofdklasse E. Alhoewel de bevrij dende treffer pas letterlijk in de slotseconden viel, was de winst dikverdiend. Het sterkere SV Uni ted verzuimde doorlopend riante kansen te benutten waardoor de tegenstander uit Maastricht tot op het laatst mocht hopen op een succesje. Ondanks sneeuw en vorst arriveer de het Maastrichtse team maandag ruim op tijd in sporthal De Wetteling. De aftrap was om half tien. "We zijn uit voorzorg al om half acht vertrokken", vertelt keeper Jordy van Kan. "Maar het viel onderweg reuze mee. We kon den goed doorrijden. Om kwart voor negen waren we al in Venray." SV United kan nog steeds niet beschikken over de geblesseerde verdediger Huseyin Tokat. Ook top scorer Samir El Ghoul is niet van de partij. Daardoor maakt begeleider Saïd El Gassab zijn rentree als speler. Veel hoeft de routinier niet in actie te komen. Want SV United, met de uit blinkers Esam Doudouh en Gregory Mardjani, komt goed voor de dag. In de openingsfase stranden Mard- jani en Khalid Hlimi op de sterk keepende Van Kan. Na elf minuten breken de bezoekers de score open: 0-1. SV United verhoogt de druk op het gastendoel. Aanvoerder Senid Hennie v.d. Boogaart uit Boekel heeft het nieuwjaars indoortoernooi van handboogsportvereniging Ons Genoegen in Ysselsteyn met over macht afgesloten als winnaar. Als schutter in de recurveklasse, bleef hij zelfs Rob Polman, winnaar van de compoundklasse, nog een punt voor. De topschutters van de organiserende vereniging Carrie Wegh en Ron v.d. Hoff in de recurveklasse en Bas Ton- naer in de compoundklasse, moesten allen met een tweede plaats genoegen In café De Piëlhaas wordt op zater dag 10 januari vanaf 20.30 uur een dartstoernooi gehouden waaraan iedereen kan deelnemen. Inschrij ven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag darten: Winnaarsronde: 1. Pascal Janssen. 2. Marcel Gielens. 3. Geert van Hoof. 4. Stef Wainman. 5. Perry Bussers. 6. Mark van de Heuvel. 7. Melissa Eggen. 8. Daisy Eggen. Verliezersronde: 1. Johan van Hoof. 2. Paul Hendrix. 3. Johnny Smits. 4. Marcella van Gelder. 5. Dave Achten. 6. Carl de Bruij. 7. Luc Wester. 8. Roy Troisfontaine. De hoogste finish was voor Johnny Smits met 120 punten. overschrijvingstermijn werd bekend dat Lake Valley naar de eerste divisie zou gaan. Lake Valley is er nu heel vroeg bij. Nog voor de jaarwisseling zette Richard van de Kerkhof zijn handte kening. De Helmonder speelt op het veld bij Blauw Geel uit Veghel, de koploper van de eerste klasse D. Vorig seizoen beleefde hij een kortstondig avontuur bij Dijkse Boys. Daarvoor speelde hij twee jaar voor hoofdklas ser Gemert. In de zaal is Van de Kerk hof momenteel actief bij eersteklasser Klein Arsenal dat zonder puntverlies de ranglijst aanvoert. Daarvoor speel de hij op landelijk niveau in Helmond en in Eindhoven. Heeft Lake Valley zo'n goede spon sors om zo'n grote aanwinsten bin nen te halen? "Nou, het heeft vooral te maken met een goed netwerk", zegt voorzitter Kemmelings. "Alle zaal voetbalclubs vissen in dezelfde vijver. Nu we alvast één versterking hebben aangetrokken, is het ook makkelijker om andere spelers over de streep te trekken. We zijn er inderdaad vroeg bij. Dat komt doordat we nu al weten Kukuljac ziet zijn inzet van de doellijn gekopt. Even later bewijst Saïd El Gas- sab zijn waarde door de 1-1 binnen te schieten. Hij krijgt wel hulp van een tegenstander die de bal zodanig van richting verandert waardoor doelman Van Kan kansloos is. Twee minuten later neemt de thuisploeg de leiding. Op aangeven van Kukuljac knalt Esam Doudouh met zijn sterke linkervoet de bal hoog in het net: 2-1. Gregory Mardjani kan zijn goede spel niet met een treffer bekronen. De paal staat een ruimere voorsprong in de weg. Uit de tegenaanval is het wel raak. Via de uitkomende keeper Sou- leyman Aoussar en de paal verdwijnt de bal in het doel: 2-2. Vlak voor rust voorkomt de sluitpost van De Kilo tot twee keer toe een nieuwe Venrayse voorsprong. Ondanks de grote belangen is het een sportief duel dat uitstekend wordt geleid door de vrouwelijke arbiter Lachmi Subadar. Ondanks de steeds forsere overtredingen houdt zij de kaarten op zak, want niemand gaat echt over de schreef. SV United is aanvallend op zijn best maar bij de omschakeling laten de frivole zaal voetballers het nog wel eens afwe ten. Laatste verdediger Khalid Hlimi komt dan vaak tegen een overmacht te staan waarbij alleen een overtre ding uitkomst biedt. "Khalid heeft goed en stevig verdedigd", vindt zijn neef Hicham. "Het omschakelen moet inderdaad beter. Daar trainen we ook op. We moeten sowieso op tactisch gebied nog veel leren." Bij een uitval treft De Kilo de lat terwijl aan de overkant Mohamed El Ghoul een dikke kans mist. Dan is het de beurt aan Esam Doudouh. De linkspoot snijdt naar binnen en haalt verwoestend uit: 3-2. De Kilo wankelt maar SV United verzuimt in deze fase de beslissende klap uit te delen. Mard- jani en de weer ongrijpbare Kukuljac weten in riante positie het doel niet te vinden. Esam Doudouh heeft de smaak te pakken maar ditmaal staat de lat in de weg. Nog in dezelfde minuut houdt Khalid Hlimi het niet meer achterin. Hij stoomt op naar voren, ontvangt de bal van Doudouh, speelt zijn mannetje uit en schiet de nemen. In de veteranenklasse zege vierden wel twee clubgenoten. Harrie Poels werd winnaar in de compound- klasse en Pieter Tonnaer deed dit in de recurveklasse. De damesklassen werden gewonnen door Irena Marko- vic uit Almere en Coby Hurkmans uit Lierop. Uitslagen: Compound Dames: 1. Irena Marko- vic, Almere 565 p. 2. Antoinette Hey- kers, Ell 562 p. 3. Annemarie Puts, Reu ver 560 p. Compound Heren: 1. Rob Polman, Baarschot 586 p. 2. Bas Tonnaer, Grub- benvorst 582 p. 3 Fred van Zutphen, Eerde 582 p. Compound Heren Jun: 1. Camiel Custers, Hunsel 551 p. 2. Bombé Jankreu, Merselo 543 p. 3 Dylan Koonings, Leunen 541 p. Compound Heren vet: 1. Harrie Poels, Ysselsteyn 566 p. 2. Ger Puts, Reuver 553 p. 3. Cor Jansen, Yssel- steyn 552 p. 4. Sraar Jacobs, America 537 p. Recurve Dames: 1. Coby Hurkmans, Lierop 579 p. 2. Carrie Wegh, Leunen 561 p. 3. Jose Vogels, Boekel 556 p. Recurve Heren: 1Hennie v.d. Boog aart, Boekel 587 p. 2. Ron v.d. Hoff, Venray 576 p. 3. Willem Nijsen, Boekel 573 p. Recurve Heren vet.: 1. Pieter Ton naer, Grubbenvorst 509 p. 2. Joop de Groot, Venray 503 p. dat we komend seizoen weer in de eerste divisie uitkomen. We kunnen de spelers zo een duidelijk toekomst perspectief bieden. We willen volgend jaar serieus meedoen om de bovenste plaatsen. Maar het is ook van groot belang dat het gevoel bij de club goed is en dat de spelers iets willen leren." Geert Kemmelings kan daarom ver heugd melden dat coach Paul Janssen aanblijft. De Maldenaar is bezig aan zijn derde seizoen bij Lake Valley. Jans sen begon medio 2006 toen de club nog uitkwam in de eerste klasse. Na twee promoties op rij bereikte Lake Valley de landelijke eerste divisie waarin het momenteel de vijfde plaats bezet. Lake Valley, de tweede zaalvoetbal club van Venray, wil doorstoten naar de top. De volgende stap is het berei ken van de eredivisie. Komend sei zoen start Lake Valley met een jeugd afdeling. "We willen progressie blijven maken. Daarvoor zien we genoeg kan sen. We zijn al van ver gekomen en we moeten ervoor waken terug te vallen in niveau. Daar zijn we als vereniging volop mee bezig", aldus Kemmelings. 4-2 binnen. Het wordt nog even spannend als drie minuten voor tijd de 4-3 valt. Al vaker ging SV United in de slotfase de boot in. De attent keepende Aous- sar voorkomt de gelijkmaker terwijl Senid Kukuljac na veel gegoochel het niet kan afmaken. Als sluitstuk heeft de thuisploeg nog een mooie aanval in petto. Kukuljac opent op links naar Mardjani die Doudouh voor het doel vindt: 5-3. Het is tevens de allerlaatste actie. "Ik ben heel tevreden met ons spel en natuurlijk met de drie punten. Op het eind was het wel weer hec tisch", zegt coach Hlimi. "Vooral Esam en Gregory hebben zich laten zien. Ik had ze overdag nog gebeld dat ze veel zouden spelen omdat Samit en Huseyin en niet bij waren. Ze hebben hun kans gegrepen. Daar ben ik ook heel blij mee." Vrijdag 9 januari Sporthal De Wetteling 20.45 Venray-FV Weert 22.00 Gallus/Café de Tijd-Venrode Sporthal De Weert 20.00 Venray 4-Kroenekraan 21.00 ZVV Leunen 3-ZVV Leunen 4 22.00 Venray 6-Venray 7 Sporthal Meerlo 20.00 SV United 3-Wittenhorst 3 Zaterdag 10 januari Sporthal De Weert 18.00 Venrode 2-Venrode 3 19.00 Venray 9-Inter'80 4 Maandag 12 januari Sporthal De Wetteling 20.30 Venray 2-FV Weert 2 21.30 Venray 3-Tornado 22.30 Venray 8-Venray 9 Sporthal De Weert 20.30 Gallus 3-ZVV Leunen 3 21.30 Lake Valley 5-Venray 10 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO-TFH/Omnisport 2 Dinsdag 13 januari Sporthal De Wetteling 22.00 ZVV Leunen 4-Venrode 2 Carmen Dabrowski wist tijdens de Harrie Claessens-League haar leiden de positie te versterken door onder meer een nieuw persoonlijk record van 121 en een fraai daggemiddelde van 103,40. Een nieuw PR was er ook voor Ruben van Osch, namelijk 81 pins. Thijs Verasdonck wist zijn beste sei zoenprestatie te verbeteren tot 151. Bij de jongens was Richard Addae ver uit de beste speler met 167,33 gemid deld en 234 als hoogste game, dat dus tevens de hoogste game van de dag was. Bij de meisjes was Monya Kuy- sters goed op dreef met een gemid delde van 146,88 en 200 als hoogste game. In de stand kwam aan de top geen verandering: Carmen Dabrowski voert het klas sement aan met 592 punten, voor Quincy Vermeulen met 290 punten en Bram Tromp met 225 punten als derde. Aanstaande zaterdag wordt de vierde speeldag van de Jeugd Trio League Limburg gespeeld in Sittard. De bijeenkomst in de bowling is om 8.15 uur. Aanstaande zondag worden de voorronden van de Venrayse Jeugd kampioenschappen gehouden. De deelnemers dienen om 12.00 uur in de bowling aanwezig te zijn. Aan de winterkoppelwedstrijd heb ben tien koppels deelgenomen. Helaas lukte het niemand om een vis uit het water te halen. Ondanks de slechte vangst was er veel gezelligheid. Op www.hsvhetalvertje.nl. staan de con tributiebedragen voor 2009. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Ton Deenen via telefoon (0478)532927 of via email info@hsvhetalvertje.nl. Merselo heeft voor de tweede seizoenshelft het trainersduo John Buksak en Henk Lammen aangesteld. Samen met elftalleider Harrie Litjens krijgen de twee Venlonaren de tech nische leiding over de zesdeklasser. Ze zijn de opvolgers van Bonny Ref- wutu die door de club op non-actief is gezet. Refwutu molesteerde op 30 november arbiter Chris Peters in de thuiswedstrijd tegen Sambeek. De tuchtcommissie van de KNVB heeft nog geen uitspraak gedaan. Buksak en Lammen kennen elkaar van VVV'03 waar ze beiden in de hoofdmacht speelden. John Buksak was tot medio 2008 hoofdtrainer bij de Venlose derdeklasser. Henk Lam men had van 2000 tot 2003 eerst Cas- tenray en na de fusie SVOC'01 onder zijn hoede. De laatste jaren trainde hij jeugdteams bij VVV'03. Het duo is in eerste instantie aan gesteld voor het lopende seizoen. Na een aardige start is het sterk ver jongde Merselo afgezakt naar de elfde en laatste plaats in de zesde klasse F. Het bestuur van Merselo hoopt dat de samenwerking ook komend seizoen kan worden voortgezet. Voetbaltrainer Peter van Osch heeft zijn contract met SV United met een jaar verlengd. De oud-speler van Meerlo is bezig aan zijn eerste seizoen bij de vijfdeklasser. Daarvoor was hij drie jaar werkzaam bij EWC in zijn woonplaats Well. SV United bezet momenteel de zevende plaats in de vijfde klasse F. Het bestuur van SV Uni ted heeft ook de overeenkomst met damestrainer Leo Lenssen uit Wans- sum met een jaar verlengd. Programma zaterdag 10 januari SV Venray A1-Wittenhorst A1 a.15.00 SV Venray B1-Wittenhorst B1 a. 15.00 Programma zaterdag 10 januari Futsal Lage D teams 9.00-13.45 Midden F teams 13.45-16.30 Programma maandag 12 januari Futsal Fermonia Boys-SV United 22.00 Programma zondag 18 januari Leunen 6-Merselo 3 11.00 Programma zaterdag 10 januari Zaalvoetbal E-jeugd in De Brink E1-E2 9.00-10.30 E3-E4 10.30-12.00 Programma donderdag 15 januari Beachvoetvolley A en B jeugd v. 19.30 Geert Koenen gaat na dit seizoen weg bij America. De Venraynaar heeft de zesdeklasser voor het tweede jaar onder zijn hoede.Koenen wordt straks opgevolgd door Erik van Asten die na vier seizoenen overkomt van Meterik. Geert Koenen was eerder ondermeer trainer bij Holthees, DIS en Merselo. SV United zal van de KNVB een geldboete opgelegd krijgen met mogelijk ook puntenaftrek. De Venray- se hoofdklasser liet op 15 december 2008 verstek gaan bij de uitwedstrijd tegen FC Tumudo in Maastricht. "We hadden toen slechts vijf spelers die ook nog niet allemaal fit waren", aldus coach Hicham Hlimi. "We hebben er daarom voor gekozen om niet te gaan. Dat hebben we al vroeg op die dag laten weten aan de KNVB en de tegenstander." De club riskeert nu een straf terwijl de wedstrijd nog moet worden ingehaald. SV United staat in de bedreigde zone en aftrek van pun ten komt dan ook erg ongelegen. De tuchtcommissie van de voetbalbond heeft nog geen uitspraak gedaan. Venray hervat vrijdag 9 januari de zaalvoetbalcompetitie met de Lim burgse derby thuis tegen FV Weert. In het laatste duel voor de jaarwisseling verspeelde de Venrayse debutant zijn koppositie in de eredivisie B door de 5-6 nederlaag tegen FC Rijswijk/Argos. Mul- ticult/Opera uit Den Haag voert nu de ranglijst aan met 30 punten uit elf duels. Het Venrayse team volgt op twee pun ten achterstand. Op 5 september 2008 maakte Ven- ray uit tegen FV Weert zijn debuut in de eredivisie met een 2-4 overwinning. De uitslag had toen nog veel hoger kun nen uitvallen. De tegenstander uit Weert bezet de tiende plaats en kan de punten goed gebruiken in de degradatiestrijd. Venray heeft zich, door het winnen van de eerste periodetitel, alvast verzekerd van deelname aan de play-offs voor pro motie naar de topdivisie. In de eerste divisie D speelt Lake Val ley vrijdag de uitwedstrijd tegen ODV Yerna in Maastricht. Bij de competitie ouverture won het team van coach Paul Janssen met 5-1 van de lager geklas seerde Maastrichtenaren. Nieuwkomer Lake Valley bezet een plek in de mid denmoot. De winnaars van de clubcompetitie zijn: 1. Eef Zeelen en Jaques Wilms, 10 gespeeld 9 winst +55. 2. Frans van Erp en Henk Jansen, 10 gespeeld 6 winst +6. 3. Henny Direks en Pierre Clijsters 10 gespeeld 5 winst +3. De prijswinnaars van het kersttoer nooi zijn: 1. Edgar Ikkert. 2. Rob Janssen. 3. Marian Zeelen. 4. Wilma Verheijen. In de vriendencompetitie in Asten, waar een team van zes mannen aan meedoet, staat men op dit moment op de tweede plaats. In de afdelingswintercompetitie, waar men in de derde klasse speelt met een team van negen personen, staat JBC nu op de vijfde plaats. Verder zijn er nog verschillende toer nooien: 7-1 Valkatties toernooi bij de Val- katties in Nijmegen, 14-1 Graafs Boulet- reffen in Grave, 15-1 Midmaandtoernooi bij L' Ammerzo in Ammerzoden, 21-1 Le Chateautoernooi bij Le Chateau in Wij- chen. De Nederlandse korfbalteams onder 16 en onder 19 jaar hebben afgelopen zaterdag in sporthal De Wetteling vriendschappelijke duels gespeeld tegen twee selecties uit de regio Ven- ray. In het regioteam kwamen speel sters uit van de verenigingen Oranje Wit, De Peelkorf en SVOC'01 Het duel tussen Oranje onder 16 en het regioteam, bestaande uit speelsters tot 18 jaar, werd met 13-6 gewonnen door het nationaal jeugd- team. Oranje onder 19 won met 20 10 van het regioteam, dat bestond uit speelsters tot 23 jaar. Onder de ogen van Venrays wet houder Patrick van de Broeck en een volle tribune werden twee korfbal wedstrijden gespeeld, die in het teken stonden van vertrekkende speelsters In een bomvolle Reuselse sporthal is tijdens de Jeugd Chal lenge Dameskorfbal de cluster Maas-Waal nationaal kampioen geworden. In de finale werd met duidelijke cijfers gewonnen van Kempen-Dommel: 9-5. Het team had een hoog Venray gehalte. Maar liefst zeven van de uit veertien speelsters bestaande groep, komen uit voor clubs uit de Venrayse kerkdor pen. Anke Houben, Nicole Swinkels, Julia Michels en Sascha Marcellis van De Peelkorf, Maartje Janssen, Elien Nabben en Rian Willems van SVOC'01 en Maureen Drabbels en Janne Gel- lings van Oranje Wit hadden een groot aandeel in het behaalde resultaat. Het kampioensteam kwam tot hun succes onder de bezielende leiding van de Ysselsteynse jeugdcoaches Marianne Potten en Loes Elbers. Ook in de cate gorieën onder 16 en onder 19 bereik ten Maas-Waal de finale, maar gingen in beide gevallen ten onder tegen favoriet Langstraat-Meijerij. Vervolgens traden de meiden onder de 16 jaar aan. Maas en Waal moest dit keer ook tegen Langstraat/Meije- rij. Na een spannende wedstrijd kon het cluster Maas en Waal helaas niet de winst mee naar huis nemen. Lang- straat/Meijerij won met 9-4. De vol gende speelsters namen hieraan deel In sporthal De Wetteling in Venray zijn afgelopen zaterdag de afscheids- wedstrijden gespeeld van de Neder landse damesteams onder 16 jaar en onder 19 jaar. Kim Hendrix (midden op de foto) van Oranje Wit speelde haar laatste wedstrijd in Oranje onder 16 jaar. Als tegenstanders fungeerden een regioteam van speelsters van SVOC, Pia en Lin Bartray, Rozan Romme en Sanne Versteegen (allen De Peelkorf), Merel Deenen en Janou Heetkamp (beiden SVOC'01) en Aniek Drabbels (Oranje Wit). Tot slot speelden de dames onder de 19 jaar de finale tegen het cluster Kempen-Dommel. In deze finale bleken de speelsters van Kem pen-Dommel toch de meerdere te zijn en zij wonnen dan ook met 13-5. In het team onder de 19 jaar waren van uit deze regio de volgende speelsters geselecteerd: Maud Deenen, Imke Gommans en Noortje Philipsen (allen SVOC'01), Kim Hendrix (Oranje Wit) en Stefanie Romme, Paula van Veghel, Peelkorf en Oranje Wit. Voor Oranje Wit speelden Janneke Bartels, Mandy Litjes, Aniek en Dionne Drabbels. Ze gingen eervol met 13-6 ten onder. Tegen de wedstrijd van Oranje onder 19 jaar speelden als tegenstan ders in het regioteam Nancy Litjens, Caroline Michels, Linda Houben en Loes Smits van Oranje Wit. De eind stand was 20-10. Lisa en Linda Verlijsdonk en Sharon Wismans (allen De Peelkorf). Na de prijsuitreiking werden de namen van de speelsters die geselecteerd zijn voor het Nederlands team bekendge maakt. Van de regionale korfbalteams werden de volgende personen gese lecteerd: voor het Nederlands team - 16 jaar werd Pia Bartray (De Peelkorf), Noortje Philipsen (sVoC'01), Linda Verlijsdonk (De Peelkorf) en Aniek Drabbels (Oranje Wit) mogen deelne men aan het Nederlands team -19 jaar. Utslagen SV United-Peelkorf F2 0-2 Peelkorf F2-Merselo 1-0 Programma zaterdag 10 januari De Peelkorf B1-DDW B1 16.00 De Peelkorf B2-HBSV B1 15.00 De Peelkorf C1-HBSV C1 13.00 De Peelkorf C2-ODIO C2 12.00 De Peelkorf C3-SDDL C1 14.00 De Peelkorf D1-SVOC '01 D2 11.00 De Peelkorf D2-ZSV D1 10.00 De Peelkorf E1-ODIO E1 9.00 Peelkorf F1-SVOC '01 16.30 Oranje Wit 3-Welpen 5 13.00 Welpen 5-SV United 14.15 Welpen 6-SVOC'01 2 14.40 DES-Welpen 7 15.05 Welpen 7-Welpen 6 15.30 Uitslagen Lottum-Recreanten 1-4 Astrantia C1-Oranje Wit C2 7-3 Programma donderdag 8 januari ODOS 4-Oranje Wit 4 21.30 Programma zaterdag 10 januari De Eendracht A1-Oranje Wit A1 13.10 De Eendracht B1-Oranje Wit B1 12.05 Roka B1-Oranje Wit B2 13.00 SVO C1-Oranje Wit C1 10.00 Diosa C1-Oranje Wit C2 10.00 Heumen D1-Oranje Wit D1 9.00 Roka D2-Oranje Wit D2 10.00 DOT E1-Oranje Wit E1 10.00 Programma zondag 11 januari OranjeWit-TOG 15.00 Oranje Wit 2-VVO 2 13.45 Midako-Oranje Wit 3 17.15 Programma maandag 12 januari Programma woensdag 14 januari Recreanten-SVOC 21.00 it de tweede helft was er sprake van een duidelijk veldoverwicht en liepen de Oranjemeiden uit naar een 20-10 overwinning. Voorafgaande aan de wedstrijden was er een clinic voor jeugdtrainsters uit de regio. Maar liefst 90 deelnemers maakten van de gele genheid gebruik om hun korfbalken nis te vergroten. Topcoaches Tineke Roffel en Bart van Mierlo doceerden met veel enthousiasme en deskundigheid de thema's verdedigen met verruimd blikveld en scoren in de 1-1 Na afloop ontvingen de deelnemers een syllabus met daarin de onderbouwing en de oefenstof van de beide thema's. De organisatie, in handen van Oranje Wit uit Leunen, kan terugkijken op een geslaagde korfbaldag. Programma zaterdag 10 januari DES A1-Fortuna'74 A1 11.15 DES B1-Fortuna'74 B2 10.10 DES D1-SVSH D1 9.00 SVO F1-DES F1 16.00 Programma zondag 11 januari DES-De Eendracht 14.20 DES 2-De Kangeroe 2 13.10 Uitslagen F-Pupillen SV United-Peelkorf 2 0-2 Welpen SKC'06 2-SV United 2 4-4 SV United 2-SVOC '01 3 5-2 Welpen 3 SVO-SV United 3 7-0 SV United 3 -DES 2 0-5 Programma zaterdag 10 januari De Maaskorf-SV United E1 10.00 Uitslagen SV United 2-Welpen 3 5-2 Welpen 3-DES 2 2-2 Programma zaterdag 10 januari SVOC A1-Korfrak A1 14.45 SVOC A2-NAS A1 13.15 VVO B1-SVOC B1 19.00 SVOC D1-Merels D1 12.00 De Peelkorf D1-SVOC D2 11.00 ZSV E1-SVOC E1 14.20 Peelkorf F1-SVOC F1 16.30 Peelkorf 6-Welpen 2 14.40 Welpen 2-DES 15.55 Programma zondag 11 januari SVOC-Corridor 14.45 SVOC 2-Corridor 2 13.10 SVOC 3-de Horst 4 11.40 Programma woensdag 14 januari Midweek SVOC 4-HBSV 3 18.30 Recreanten Oranje Wit-SVOC 21.00 Uitslagen De Peelkorf 2-Merselo F-pup. 1-0 DOS D1-Merselo D1 D-pup. 1-5 Programma zaterdag 10 januari SV United-Merselo welpen 13.25 SVO C1-OranjeWit C1 asp.C1 10.00 De Eendracht B1-OranjeWit B1 12.05 Roka B1-OranjeWit B2 13.00 Programma zondag 11 januari Merselo-Astrantia sen. 12.00 Uitslag Pupillen SKC'06 2-SVO 2 2-0 Programma zaterdag 10 januari Aspiranten DOT C1-Oostrum C1 11.00 Roka C1-Oostrum C2 12.00 Pupillen Roka D1-Oostrum D1 11.00 HBSV E1-Oostrum E1 10.05 F1 SVO DES-De Weert Venray 16.00 SVO-SKC'06 17.00 Programma zondag 11 januari Oostrum-HBSV 2 10.00 Uitslagen Welpen Peelkorf-SKC'06 2-2 Oranje wit-SKC'06 2-1 D-jeugd SKC'06-Roka 14-1 C-jeugd SKC'06-DOT 5-4 Midweek Merselo-SKC'06 2-3 Midweek 2 SKC'06-Olympia 0-16 Programma zaterdag 10 januari F-pupillen SVO-SKC'06 17.00 D-jeugd SKC'06-De Merels 16.00 C-jeugd SKC'06-De Merels 17.00 Programma woensdag 14 januari Midweek SKC'06-De Maaskorf 22.05 Midweek 2 Odos-SKC'06 19.30 Programma vrijdag 9 januari De Peelkorf-SPES 19.00 Programma zondag 11 januari DSV-De Peelkorf 13.15 Klimroos 2-De Peelkorf 2 10.05 De Peelkorf 3-DOT 2 12.30 De Peelkorf 4-EMOS 3 11.15 Programma woensdag 14 januari Recreanten-De Wilma's 20.30

Peel en Maas | 2009 | | pagina 18