Award voor The Phone House Clipdansers in de prijzen Ingezonden Nominatie Dekkers Uw kerst- of nieuwjaarswens ctatzitt SO EXPO intratuin Stemmen via website of SMS Venraynaar van het jaar 2008 wordt mede mogelijk gemaakt door: Drukwerk offerte? r t i Rabobank Beleid? Seniorenservice van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Donderdag 18 december 2008 - Pagina 36 Helaas is het niet meer mogelijk om uw kerst- of nieuwjaarswens voor Peel en Maas TV te laten maken. Wel is er nog de mogelijkheid om via Kabelkrant Venray of Peel en Maas uw kerst- cq. nieuwjaarswens te publiceren. Peel en Maas verschijnt volgende week op dinsdag 23 december, dus twee dagen voor Kerst. Ook verschijnt Peel en Maas nog op 30 december, tussen Kerst en Nieuwjaarsdag.. Voor meer informatie: tel. 0478-582727 (Arie Snellen) Gemeente Venray van den munckhof bv AWA-PRDDUCTIDKS FEESTSPECIALISTEN Venraynaar van het jaar 2008 is een initiatief van drie ondernemers waarmee lokale televisie in Venray wordt geïntroduceerd. Tijdens de feestdagen worden twee uitzendingen gemaakt die in het teken van deze verkiezing staan. De uitzendingen zijn te zien via het kanaal van Kabelkrant Venray.. Het programma wordt gepresenteerd door Stella Gommans. Onder de naam Peel en Maas TV wordt gestart met televisie uitzendingen op hetVenrayse kabelnet. Het eerste programma wordt uitgezonden op 25 en 26 december. Tijdens de kerstdagen worden vijf genomineerden aan u voorgesteld. U kunt dan via de website www.peelenmaastv.nl die binnenkort actief wordt, uw stem uitbrengen. Stemmen per SMS is ook mogelijk. Op oudjaarsavond en nieuwjaarsdag wordt het tweede programma uitgezonden met daarin de bekendmaking van de Venraynaar van het jaar 2008. Inmiddels zijn de nominaties geselecteerd. Die vijf genomineerden worden op eerste en tweede kerstdag bekendgemaakt in de eerste televisie-uitzending. De gemeente Venray heeft een kunstwerk van Liesbeth Peters-Rutten aangekocht. Dit kunstwerk, een wisseltrofee, mag de Venraynaar van het jaar 2008 een jaar lang in huis koesteren.Als blijvend aandenken krijgt hij of zij een replica van dit kunstwerk. Naast dit kunstwerk ontvangt de winnaar ook nog een In mijn column van vorige week op de jongerenpagina van Peel en Maas heb ik gemeend te moeten reageren op de jongste perikelen rondom 't Podium in het bijzonder, en het jon gerenbeleid van de gemeente in het algemeen. Ter illustratie heb ik daarbij een per soonlijke visie gegeven van zaken die niet in orde zouden zijn. Let wel, het gaat hier om persoonlijke indrukken en de daaraan gekoppelde mening, die ik heb opgedaan in de periode dat wij op advies van gemeente Venray hebben samengewerkt met stichting Loqal, die opereerde vanuit 't Podium. Begin dit jaar is aan deze samen werking een einde gekomen; op dat moment pasten we simpelweg niet bij elkaar. In het verleden zijn wij als stich ting meermaals aangelopen tegen de bureaucratie binnen het gemeente lijke apparaat. En dan bedoel ik ook echt bureaucratie. Personen binnen de gemeente waarmee wij zaken deden, of het nu gaat om een wet houder of om de diverse ambtenaren, waren steeds zeer welwillend en daar over wil ik dus niet klagen. De bureaucratie van het gemeen telijke apparaat als geheel heeft ons echter meerdere malen danig parten gespeeld. Er zijn momenten geweest waarbij we door de bomen het bos niet meer zagen en serieus hebben moeten overwegen om het spreekwoorde lijke bijltje erbij neer te gooien. Het zal echt niet zo zijn dat deze bureau cratie alleen van toepassing is op een stichting als de onze. Ik vermoed dus serieus dat ook andere (aan jonge ren gerelateerde) groeperingen met dit fenomeen te maken hebben. Dus mogelijk ook 't Podium. Door het beeld dat ik heb geschetst over 't Podium in de genoemde column, is abusievelijk de indruk ont staan dat mijn verwijten waren gericht aan de ondernemer van 't Podium. Dit is nooit mijn bedoeling geweest; eer der is het tegendeel het geval. De door mij geïllustreerde situatie binnen 't Podium was bedoeld om het disfunctioneren van de gemeente aan de orde te stellen; niet het wel of niet disfunctioneren van de onder nemer. Met name ontbraken er mijns inziens essentiële controlemechanis men, waarvoor de gemeente toch de verantwoordelijkheid dient te dragen. Mensen die zich daadwerkelijk regel matig met hart en ziel inzetten om van 't Podium een leuke uitgaansge legenheid voor jongeren te maken, verdienen beter. Bij deze bied ik mijn oprechte excuses aan. Ik heb nog niet het genoegen gehad om met onze nieuwe wethou der, de heer Jansen, van gedachten te mogen wisselen. Ik ken dus ook niet zijn standpunten inzake jongerenbe leid. Er was echter één ding waarop ik meteen moest reageren, en dat was zijn uitspraak in Peel en Maas van een week eerder, waarin de sug gestie wordt gewekt, dat hij eigenlijk vindt dat de beste manier om jonge renprojecten van de grond te krijgen, het enkel subsidiëren van jongerenini tiatieven is. Volgens mij is en blijft subsidie een eerste vereiste; met subsidie alleen redden we het echter niet. Het lijkt allemaal wel mooi, die zak met geld, maar uit onze ervaring weten we dat er nog zo ontzettend veel meer bij komt kijken dan geld alleen. Zo vlug jongerenbeleid verzandt in 'afkoopbe- leid' betekent dit de doodsteek voor elk initiatief. Maar wellicht dat onze kersverse wethouder toch ook echt wel anders over de zaken denkt dan een enkele quote suggereert. De tijd zal ons dit leren. Jimmy van Rijt Hoofdredacteur jongerenmaga zine Epic Seniorenservice Venray houdt op vrijdag 2 januari van 15.00 tot 17.00 uur een nieuwjaarsbijeenkomst. De bijeenkomst wordt gehouden in het Hobby- en Creativiteitencen- trum aan de Prins Bernhardstraat in Venray. SV United F2C0 SV United F3CO Kampioenen SV United Deze najaarscompetitie zijn de B1CO, E1CO, F2CO en F3CO van SV United- Op onderstaande foto's ziet u de jeugdige kampioenen! combinatie kampioen geworden. SV United BICO SV United El CO Medio november heeft The Phone House de CRM Pioneer Award 2008 gewonnen. De klan ten van The Phone House kunnen verwachten dat ze super geholpen worden: vriendelijk, met prima advies en de juiste oplossing. Per- soordijk! "Service schrijven we met hoofdletters, onze service houdt nooit op", aldus Leon en Marion Reefs, eigenaar van The Phone House Boxmeer en Ven ray. De prijs is voor het bedrijf dat grote ambities heeft op het gebied van klantgericht ondernemen en hierin grote stappen heeft gezet. Bovendien is The Phone House de eerste win kelorganisatie die deze prijs wint. "Daar zijn wij bijzonder trots op", aldus Leon. "Daar plukken onze klan ten iedere dag de vruchten van! The Phone House is constant bezig om de service te verbeteren. Neem bijvoor beeld de data transfer unit, waarmee bijna alle data, zoals sms, telefoon boek, foto's en muziek overgezet kan worden van de oude naar de nieuwe gsm. Ook kan men hier een back-up van laten maken ter beveiliging van alle gegevens. Het gebruik van deze unit is uniek in Nederland." The Phone House heeft klantenpa nels. Met deze klanten wordt onder zocht hoe de service kan worden verbeterd. Er wordt maandelijks een tevredenheidsonderzoek gehouden, waaruit per shop een cijfer rolt. Op deze manier kan iedere shop zien hoe klanten de service en advies van zijn of haar shop beoordelen en daar dan actief mee aan de slag gaan. Begin volgend jaar zal de service spec taculair worden uitgebreid, waardoor The Phone House zich sterk gaat onderscheiden van zijn concurrenten. Rondom de feestdagen zijn er diverse speciale aanbiedingen, om alles nog net iets feestelijker te maken! Leon en Marion Reefs, eigenaar van The Phone House Boxmeer en Venray. Sportnieuws Info In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventile ren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brieven wordt beperkt tot maxi maal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Tijdens een internationale Dance- 4Fans-wedstrijd in Maastricht, met een deelnemersveld uit meerdere Europese landen, is het een aantal dansers van Dansstudio Paul Janssen uit Venray gelukt in de prijzen te val len. Bij de junioren kwamen Romy en Michelle Hendriks in de halve finale terecht. De tweeling Carla en Laura Lelieveld lukte het om het erepodium te betreden. Een tweede plaats was er in de categorie 'adults' met de dans Fascination. Het was de beloning voor hun sportieve inzet waarbij het erom ging de bandAlphabeat vlekkeloos op een enorm podium voor publiek en zeven juryleden te imiteren met een dansvideo. De trofee en het bijbeho rende certificaat werden vol trots in ontvangst genomen. De jury van de Tweewielerwin- kel van het Jaar heeft acht winkels genomineerd voor de verkiezing van de beste winkel van 2009- Bij die acht zit ook Bike Totaal Dek kers Tweewielers aan de Postbaan in Wanssum. Rob Dekkers is blij verrast met deze nominatie. "Het is een hele eer om bij de beste acht van Nederland te horen", vertelt hij enthousiast. De verkiezing is een initiatief van het vakblad Tweewieler in samenwer king met de ANWB. De jury bestaat uit branchekenners, retaildeskun- digen, een accountant en mystery shoppers. Gelet wordt op presentatie, marktgericht werken, klantvriendelijk heid en vooral op de wijze waarop de tweewielerwinkel zich onderscheidt van de concurrentie. Om mee te doen met deze verkiezing, kunnen winke liers zich zelf inschrijven door een uit gebreid vragenformulier in te vullen. Ook kunnen ANWB-leden hun favo riete tweewielerwinkel voordragen. Winkeliers met de meeste stemmen worden vervolgens uitgenodigd om deel te nemen. Dat was ook het geval bij Bike Totaal Dekkers. Rob Dekkers. "Het is natuurlijk geweldig als klanten je voordragen voor zo'n eervolle titel. Ik ben daar heel trots op." Hij denkt dat hij de nominatie te danken heeft aan de service die de klant krijgt. "We nemen alle tijd voor onze klanten. Een goede fiets koop je tenslotte niet elke dag. Sommige mensen hebben een paar uur nodig om een beslissing te nemen, komen vaak ook meerdere keren terug. We proberen hen te hel pen bij hun keuze, zodat ze naar huis gaan met een fiets die bij hen past en waarvan ze jarenlang plezier hebben." Bike Totaal Dekkers heeft in de winkel een speciaal body scanningsysteem waarmee de vakman de fiets exact op maat kan maken. "Je kunt nog zo'n mooie fiets hebben, maar als die niet past bij je lichaam, kun je klachten krijgen. Dat geldt ook voor het zadel. Met het juiste zadel in de goede maat, is de kans op zadelpijn minimaal." Op 19 december maakt de jury bekend welke drie winkels doorgaan voor de verkiezing van Tweewieler winkel van het jaar 2009. Op 19 janu ari wordt in Breda uit deze drie finalis ten de winnaar gekozen. Meer informatie: Bike Totaal Dek kers, tel. 0478 - 532166, www.dek- kerstweewielers.nl f AUTOBEDRIJVEN VmWAWLPCOOKlMHSH i PARTY S CATERINGSERVICE JOUW IMAGO Met betrekking tot de verkiezing van Venraynaar van het jaar heeft Peel en Maas TV een noviteit. U kunt namelijk uw stem via SMS uitbrengen. Door na de eerste televisieuitzending via SMS uw voorkeur voor een kandidaat kenbaar te maken heeft u een stem uitgebracht. U stuurt uw smsje naar 441 I met de boodschap VENRAY gevolgd door een spatie en dan A, B, C, D of E. Na het uitbrengen van uw stem ontvangt u een smsje terug wat tevens de bevestiging van uw stem is.Voor het stemmen via SMS bent u in totaal 0,35 euro kwijt. Er is verder geen abonnement verbonden aan het stemmen via SMS. Verder kunt u ook stemmen via de website www.peelenmaastv.nl. Vanaf de eerste uitzending op 25 december treft u hier de kandidaten aan met daarbij een korte omschrijving. U kunt vervolgens via de website uw stem uitbrengen.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 36