De SchijnwerB op: Volharding aan kop SSS'18 verrast vooral zichzelf Venray wacht overlevingsstrijd Blijft Volharding koploper? (teMgf Kledingsponsors: Summa Topschutters Klassement I PEEL EN MAAS Donderdag 18 december 2008 - Pagina 29 top inn town Venray 2 loot Helden Teleurgestelde trainer Jan Poels: "Eén fout werd ons fataal" John Thijssen gaat door BVV'27 SV Leunen SV Geijsteren SV Oostrum SV Merselo VV Holthees SVV veteranen SSS'18 Drie duels afgelast Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: M SPORT2000 De redactie van Peel en Maas zet aok in het voetbalseizoen 2008-2009 w< ke- lijks een speler, trainer of andeH^Setbaldier' van een amateurvereniging ui de gemeenten Venray en MeerloWanssum in de schijnwerpers. Ook spelers SSS'18,Volharding en Hold^ées worden in de rubriek'De Schijnwerper op., de tand gevoeld. De gast^peler voorspelt net als de voetbalkenners van het rayse nieuwsblad ooJkiu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat w end gespeeld woj^fen. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan t hij een bal vopf de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschik aar wordt gestelfl door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dinge deelnenWs met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De red; van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week geen Schijnwerper omdat er geen compleet programma is Luc Maas deed het met zijn voorspellingen beter dan redacteur Henk Lamilien. Maas pakte vier punten tegenover Lammen slechts eentje. Er werden afgek weekend wel vier duels afgelast, zodat er nog enige verandering in de stanc komen. Met drie punten staat Maas voorlopig gedeeld elfde in het klassemt nt Stand: 1Bas van Aken (Swolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) 10 punten 3) Ludo Gommans (Holthees) 9 punten 4) Koen van Bree (SSS18) en Willem Reintjes (SV United) 8 punten 6) Rob van Ooi (Leunen) en Sander Peeters (Ysselsteyn) 7 punten 8) Jean Arts (BW 27)*** 6 punten 9) Chris van Duijnhoven (Volharding) 5 punten 10) Ward van Rijswick (TOP'27) 4 punten 11) Steef Emons (Oostrum)* en Luc Maas (SVOC'01) 3 punten 12) Dirk de Brouwer (Merselo)** 1 punt. Steef Emons heeft de afgelaste wedstrijd Swolgense Boys-Hapse Boys nog tegoed. Dirk de Brouwer heeft nog vier afgelaste wedstrijden tegoed. Jean Arts (BW'27) heeft het afgelaste duelTOP'27-EWC'46 nog tegoed. Luc Maas (SVOC'01) heeft nog vier duels tegoed: Leunen-Swolgense Boys, Griendtsveen-BW'27, SVOC'Ol-Lottum en SIOL-Merselo. ran tan en- ek- t 4nt pen kan Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prij zen voor de eerste elftallen en de spe lers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@ summa.nl. In het teamklassement blijft twee deklasser Volharding koploper met 32 treffers voorYsselsteyn, dat afgelopen weekend zes keer scoorde, met 30 doelpunten en Oostrum met 27 goals. In het individuele klassement geen verschuivingen. Koploper Tom Hen driks (Leunen) kwam niet in actie en blijft staan op elf doelpunten. Hij wordt gevolgd door Freek Thoone (SV Venray) en Chris van Duijnhoven (Volharding) die beiden met tien doel punten de tweede plaats delen. Teamklassement 1) Volharding 2) Ysselsteyn 3) Oostrum 4) Venray 5) SSS'18 6) SV United 7)Leunen 8) Holthees en TOP'27 10) Swolgense Boys 11)SVOC'01 12) Merselo 13) BW'27 32 30 27 25 24 23 19 16 15 13 11 7 Individueel klassement 1Tom Hendriks (Leunen) 11 2) Freek Thoone (SV Venray) en Chris van Duijnhoven (Volharding) 10 4) Stan van Raaij (SSS'18) en Geurt Clevers (SV United) 6) Ruud Custers (Oostrum), Michiel Santegoeds (Holthees) en Paul Jeuris- sen en Jeroen Sanders (beiden Yssel steyn) 6 10) Chris Wilschut (Oostrum), Johan Vullings en Jasper van Elferen (beiden Volharding), Niek van Lin (TOP'27), Tom van Bergen (Venray) en Phil Ver- steegen (Ysselsteyn) 5. Volharding-NWC 3-1 (1-0). Doelpunten Volharding: Erik Ermers (2x) en Mark Blenckers. Door een 3-1 thuiszege op NWC uit Asten en door puntverlies van de con currenten SVC 2000 en Sparta'25 mag Volharding zich voor het eerst sinds zes jaar weer eens koploper noemen in de tweede klasse H. Dat seizoen 2002-2003 eindigde Volharding uitein delijk als derde en speelde het voor het laatst nacompetitie. De man van wedstrijd tegen N.WC. (de ploeg waartegen Volharding op de tweede speeldag haar enige nederlaag van dit seizoen leed, een kansloze 4-0) was zonder enige twijfel Volharding- spits Erik Ermers. De aanvaller leverde vorig seizoen als topscorer met tien treffers een niet onaanzienlijke bij drage aan het behoud van Volharding in de tweede klasse, maar stond dit seizoen nog droog. Het gebrek aan scorend vermogen deed hem vorige week zelfs op de bank belanden. Ook zondag zou Erik Ermers aanvankelijk niet aan de start van de wedstrijd ver schijnen, maar Johan Speijcken kwam niet schadevrij door de warming-up, waardoor Ermers alsnog aan de bak mocht en hoe. De balvaste voorhoe despeler nam sportief revanche op zichzelf. Hij speelde een uitstekende wedstrijd en had met twee goals een zeer belangrijk aandeel in de overwin ning op NWC. De topschutters van het lopende seizoen Chris van Duijnhoven -die vanmiddag goed aan banden lag bij de snelle back Bas van Geffen- en Jasper van Elferen met respectievelijk tien en vijf goals scoorden ditmaal niet. De niet geheel fitte Johan Vullings -eveneens vijf keer trefzeker tot dus- verre- zat wissel.De overwinning voor Volharding had veel hoger kunnen uitvallen. Hoewel beide ploegen voet ballend aan elkaar gewaagd waren, kregen de mannen van trainer Step- han Sijbers de veel betere en talrij kere kansen. Ook qua strijd troefden de roodwitten de gasten uit Asten af. Al na vier minuten opende Volharding de score. Een vrije trap in de buurt van de cornervlag door Mark Blenc kers belandde precies op het hoofd van de instormende Erik Ermers en dat betekende 1-0. Even later werd een inzet van Jasper van Elferen gekeerd door NWC-goalie Teun van de Loo. Binnen het kwartier waren de bezoekers tot driemaal toe gevaarlijk. Eerst zag Michiel van Pelt zijn inzet gestopt door Volharding-doelman Erik Hubers. Daarna moest Erik Hubers tot twee keer toe geassisteerd worden door zijn verdedigers Rob Branje en Sander Oudenhoven die ballen van de doellijn trapten. In de 26e minuut ver zuimde Jasper van Elferen de score te verdubbelen. Een perfecte voorzet van Erik Ermers werd door Van Elferen op de paal geschoten en dat was moei lijker dan de bal binnen te schieten. Even later zag dezelfde Van Elferen zijn kopgoal om dubieuze redenen afgekeurd worden vanwege buiten spel. Het spel bleef op en neer golven. Nog voor rust verwerkte Erik Hubers een schot van opnieuw Michiel van Pelt tot hoekschop en schoot Chris van Duijnhoven maar net voorlangs. Na rust bleef het aantrekkelijk om naar te kijken. In de 47e minuut soleerde Chris van Duijnhoven voor bij een aantal NWC-spelers, maar net als voor rust Van Elferen raakte de top schutter de paal. De missers leken Vol harding te gaan wreken. Twee minu ten later schoot Van Pelt nog rakelings naast, maar in de 51e minuut kwamen de gasten langszij. Een prachtige vrije trap van Rene Peters betekende 1-1. Zoals al een paar vaker dit seizoen toonde Volharding veerkracht. Na een uur spelen kreeg Jasper van Elfe ren opnieuw een opgelegde kans. De lange spits controleerde de bal fraai met de borst, maar helemaal vrij voor Van de Loo schoot hij naast. Een klein kwartier voor tijd kwam Volharding opnieuw op voorsprong. Weer was Erik Ermers de doelpuntenmaker. Eerst werd zijn inzet nog gekeerd door Van de Loo, maar in de rebound was het wel raak: 2-1. Een minuut later ging Ermers op voor zijn derde goal, maar net als Van Elferen schoof hij de bal helemaal vrij voor Van de Loo naast. In de 77e minuut gooide Mark Blenckers het duel definitief op slot. De kleine regisseur van de roodwit ten krulde de bal uit een vrije trap net buiten de zestien op magnifieke wijze in de kruising en zorgde daarmee voor een passend slotakkoord en de koppositie op de ranglijst: 3-1. SSS'18-Sparta'25 4-1 (2-0). Doel punten SSS'18: Coen van Bree (2x), Luc Janssen en John Poels. Begin december dacht SSS'18 dat het een heel moeilijke maand zou worden, gezien het aantal vervangers voor de afwezige vaste krachten. De teamspirit en bereidheid voor elkaar te knokken leverde echter al zeven belangrijke punten op, en voorlopig staat de Overloonse ploeg keurig vijfde en lijkt de doelstelling - hand having- al een heel stuk dichterbij. De wedstrijd tegen Sparta'25 werd met enige angst te gemoed gezien, vooral gezien de kansloze nederlaag in Beek en Donk, maar het liep helemaal anders. Sparta'25 werd met een 4-1 overwinning naar huis gestuurd, en de zege was verdiend, Al in de eerste minuut kreeg Joey de Bouville een open kans maar de bal verdween via de lat achter het doel van Sparta'25. De toon was gezet en het was duidelijk dat SSS'18 zich niet zo maar gewonnen wilde geven. Beide ploegen gingen voor de winst en hoewel het veldspel van Spart'25 beter oogde, was de htuisploeg via de snelle buitenspelers constant dreigend. In de 25e minuut was het raak. Een mooie voorzet van Luc Jans sen werd door doelman Van Dijk wel getoucheerd, maar Coen van Bree stond op de juiste plaats om met zijn inzet de 1-0 te laten aantekenen. Sparta'25 probeerde meer druk te zet ten, maar wist geen echte kansen af te dwingen. Voor SSS'18 lag dat anders. In de 39e minuut was het John Poels die op snelheid op rechts doorkwam en zijn voorzet werd door Luc Janssen koel afgewerkt: 2-0. De tweede helft verwachtte ieder een een aanvallend Sparta, maar het was de Overloonse ploeg die weder om gevaarlijker en effectiever was. Joey de Bouville speelde zich aan de zijlijn schitterend vrij en zijn voorzet bij de eerste paal werd door John Poels in de 50e minuut omgetoverd tot een ongekende voorsprong van 3- 0. Sparta raakte enigszins gefrustreerd en kon niet echt imponeren. In de 65e minuut werd de wedstrijd defini tief beslist, toen wederom Coen van Bree de 4-0 liet aantekenen. Daarna werd het allemaal wat minder. SSS'18 hoefde niet meer zo nodig, en bij Spar- ta'25 lukte er deze middag niet veel. In de 83e minuut scoorde Sparta'25 via een vrije trap tegen. Doelpunt via Rens Klomp Bueters, maar verder liet SSS'18 het niet komen en voegde drie kostbare punten toe aan het totaal. Zondag is de laatste uitwedstrijd bij Panningen en kan SSS'18 terugzien op een prima eerste seizoenshelft. Met dertien punten uit even zoveel wedstrijden sluit Venray de eerste competitiehelft af. De nieuwkomer in de hoofdklasse B gaat als twaalfde de winterstop in die zes weken duurt. Op zon dag 25 januari 2009 hervatten de roodwitten de competitie weer thuis tegen OJC Rosmalen. Venray zal in het tweede part meer dan dertien punten moeten pakken om het hoofdklasserschap veilig te stellen. Er wacht nog een heuse over levingsstrijd. Hekkensluiter Longa is een zekere degradant. De nummer voorlaatst degradeert eveneens recht streeks. De twaalfde plaats betekent het spelen van nacompetitie. Om helemaal veilig te staan moet Venray dus drie ploegen onder zich zien te houden. Dit zal nog een behoorlijke klus worden. Dat weet ook trainer Jan Poels die vindt dat zijn ploeg al veel leergeld heeft betaald. Koen Ooms en Rob Scholten vormden tegen Gemert voor het eerst samen het centrale duo. Dat ging ze redelijk goed af. Met Ruud Keijzers en Hans Custers op de flan ken en Ales Jurcik onder de lat kende deVenrayse defensie weer een geheel andere samenstelling. Jan Poels kon niet beschikken over de geschorste Angelo van Mil en de geblesseerden Daan Geenen en Remy van Mierlo. Het heroptreden van Rob Scholten kwam dan ook niet onverwacht. Op 1 mei 2008 tijdens de kampioenswedstrijd tegen Groene Ster kwam de 33-jarige verdediger voor het laatste in actie in de hoofdmacht. Hij speelde tot nu toe zijn wedstrijdjes op zondagochtend in het vierde elftal. "Rob heeft wel gewoon met ons meegetraind:, zegt Jan Poels. "Al voor de wedstrijd tegen Longa wist hij dat ik weer een beroep op hem wilde doen. En ik heb alle ver trouwen in Rob", aldus Poels die niet wilde zeggen of de terugkeer eenma lig was.Veel zal afhangen van de inzet baarheid van Daan Geenen. Ales Jurcik (30) verdedigde tegen Gemert voor de twee keer het doel. Peter Nabbe leek de onaantastbare sluitpost maar hij deelde de laatste weken in de malaise. Op 12 oktober thuis tegen Dijkse Boys (2-0) keepte hij nog een 'wereldwedstrijd'. In de eerste vijf duels hoefde Nabbe slechts vijf keer te vissen. In de vijf wedstrij den die volgden kreeg Venray liefst 22 doelpunten om de oren. Is Peter Nabbe nu de zondebok? "Nee, zeker niet", beweert Jan Poels. "Maar als je zoveel doelpunten tegen krijgt, dan moet je toch gaan sleutelen. En ik beschik over drie goede keepers. Ik wilde Ales een kans geven tegen Longa. Hij heeft het goed gedaan en daarom staat hij er vandaag opnieuw in", zei Poels zondag. De van JVC Cuijk terugkeerde Niels Nielen heeft in het tweede elftal een vrij zware kniebles sure opgelopen en hij is voorlopig uit de roulatie. Nabbe schikt zich inmid dels in zijn lot. "Peter is professioneel genoeg om met deze situatie om te gaan." Bob Crooij en Freek Thoone keerden tegen Gemert terug van een schorsing. Crooij begon op de bank omdat hij niet honderd procent fit was. Naast Peter Nabbe en Crooij zaten met Dave Hendrix, Khalid Hlimi en Bas Kusters nog drie aanvallers in de dugout. Khalid Hlimi was de reve latie van vorig seizoen. In het kampi oensjaar stond hij alle 22 wedstrijden in de basis. In de voorbereiding raakte de aanvaller geblesseerd. Het herstel verliep traag en Hlimi is nog steeds niet de oude. Alleen tegen Schijndel had hij een basisplaats. Tegen Gemert viel hij voor de achtste keer in. Het was een welhaast dramatische inval beurt. Jan Poels heeft er geen verkla ring voor dat zijn voormalige steraan valler zover is weggezakt. "Khalid zal er de komende tijd flink aan moeten werken om terug te komen op zijn oude niveau", vindt de trainer. Een lichtpunt tegen Gemert was aanvoerder Wout Gommers die zoals altijd voorop ging in de strijd. Gom mers leek aanvankelijk wat moeite te hebben met het hogere niveau. De middenvelder speelde in het begin wat kleurloos maar hij begint zich steeds meer te manifesteren. Dat geldt zeker voor Tom van Bergen die vorig seizoen op een dood spoor leek te belanden. Als linkspoot rechts op het middenveld heeft de ex-VW'er zich nu een vaste plek verworven. Van Ber gen behoort dit seizoen tot de betere Venraynaren al speelde hij tegen Gemert wat flets. Zondag 21 december worden de laatste wedstrijden van 2008 gespeeld. Op de valreep heeft de KNVB nog een volledig program ma ingelast. Dit geldt niet voor de hoofdklasse B die al aan de win terstop begonnen is. Volharding verdedigt in de derby tegen Milsbeek zijn koppositie in de tweede klasse H. De Vierlingsbekers moeten de eerste plek delen met SVC 2000 dat lange tijd ruim aan kop ging. Afgelopen zondag voltooide Volhar ding knap de inhaalrace door thuis NWC met 3-1 te verslaan. Zondag in Milsbeek mogen de manschappen van Stephan Sijbers geen misstap maken. Volharding wil dolgraag als koploper het nieuwe jaar ingaan. Want op 25 januari wacht voor eigen publiek de topper tegen SVC 2000. Milsbeek is een lastig te bespelen tegenstander. De Noord-Limburgers pakten zondag ver rassend een punt (1-1) bij SVC 2000. In het thuisduel kwam Volharding op 21 september niet verder dan 1-1 tegen de Milsbekers. Het kan dit jaar niet op voor SSS'18. Na de titel in de derde klasse maakt de negentigjarige voetbalclub zijn debuut in de tweede klasse. De Overloners zijn inmiddels opgeklommen naar de vijfde plaats. De 4-1 zege op titelfavoriet Sparta'25 mag er wezen. Zondag in de uitwed strijd tegen het laaggeklasseerde Pan ningen kan SSS'18 het beste jaar in zijn clubhistorie in stijl afsluiten. In de vierde klasse G gaat Leunen voor de volle winst bij Boekei Sport. De Brabanders staan met een punt meer twee plekken hoger dan Leunen. De verschillen in de middenmoot zijn gering en bij een overwinning kan een flinke sprong voorwaarts gemaakt worden. Dat geldt ook voor Swolgen se Boys dat vlak boven Leunen staat. De Swolgenaren krijgen ex-derde- klasser en titelkandidaat Olympia'18 op bezoek. In Boxmeer zorgde Swol gense Boys op 21 september voor een verrassing door met 0-1 te winnen. In de vijfde klasse F heeft SV United de neerwaartse spiraal omgebogen met de 0-4 zege bij DEV-Arcen. De winst kwam op het juiste moment want anders was SV United in degradatiege vaar gekomen. De fusieclub probeert thuis tegen VCH de weg omhoog te vervolgen. Holthees bewees zichzelf een slechte dienst door opnieuw te verliezen van hekkensluiter EWC. Hol thees staat vlak boven de rode streep. Op sportpark De Halt is zondag kop loper Quick Boys te gast. In Venlo ging Holthees nog kansloos met 4-0 onder uit. TOP'27 staat een plek hoger dan Holthees. De Tienraynaren kunnen thuis tegen AC VW de punten goed gebruiken om afstand te houden van de bedreigde zone. In de zesde klasse E speelt de nummer vijf Ysselsteyn thuis tegen Hegelsom dat vierde staat. De Ysselsteyners hebben nog wat recht te zetten na het smadelijke 5-0 verlies op 21 september in Hegelsom. SVOC'01 gaat op bezoek bij GFC'33 dat samen met Resia aan kop gaat. BW'27 speelt uit tegen de onttroonde koploper Kronenberg. Merselo gaat in de zesde klasse F op bezoek bij VIOS in Beugen dat getraind wordt door Merselonaar Jeroen Denissen. Venray 2 heeft in het bekertoernooi een thuiswedstrijd tegen derdeklasser Helden geloot. De voorlopige datum is dinsdag 10 februari 2009. De speeldag is mede afhankelijk van de achterstal lige wedstrijden die Venray 2 nog voor de competitie moet afwerken.Na drie ronden zitten er nog 24 clubs in het bekertoernooi. Er komt nu eerst een tussenronde waarin acht verenigin gen zijn vrijgeloot. Om zo het aantal van 24 terug te brengen naar zestien. De overige zestien clubs strijden in de tussenronde om de andere acht plaat sen in de achtste finales. In de derde ronde schakelde Venray 2 verrassend tweedeklasser Venlosche Boys uit (1- 3). Helden won onlangs met 1-0 van viifdeklasser Oostrum. Sportnieuws -info Venray kopje onder tegen Gemert Venray-Gemert 0-1 (0-1). Doelpunt: 33. Mark van Dijk 0-1. Scheidsrechter: Makkinga (Wierden). Toeschouwers: 600. Gele kaart: Luuk Snijders. Senid Kukuljac (Venray) en Jan Willem van der Putten (Gemert). SV Ven ray: Jurcik; Keijzers, Ooms, Schol ten en Custers; Van Bergen (73. Hlimi), Gommers, Snijders en Kukuljac (58. Hendrix); Joosten (79. Crooij) en Thoone. Bijzonder heid: Het duel begon een kwartier te laat omdat arbiter Makkinga de slecht zichtbare lijnen liet over trekken. Door Henk Willemssen Venray is de eerste competitie helft in mineur geëindigd. Voor eigen publiek ging de nieuwko mer in de hoofdldasse B met 0- 1 onderuit tegen Gemert. "Een onnodige nederlaag", vindt trai nerjan Poels. "Eén fout werd ons fataaL Terwijl wij voor ons rust kansen genoeg hadden om te sco ren." Poels doelde op twee goede kansen die Bas Joosten kreeg. De ex-topschut- ter van SSS'18 kopte eerst uit een afgemeten voorzet van Freek Thoone Venray-aanvoerder Wout Gommers (links) en Rob Scholten, die zijn ren tree maakte, versperren de snelle Gemert-aanvaller Jorzolino Falkenstein de over het doel. Een kwartier later kreeg Joosten een vrije schietkans maar de bal was een prooi voor keeper Sven van Ommeren. "Op het niveau van de hoofdklasse moeten zulke kansen een doelpunt zijn", oordeelt Jan Poels. De misser was extra zuur omdat Gemert een minuut later wel scoorde. Aan voerder Mark van Dijk, overgekomen van Helmond Sport, kon uit een vrije trap de bal aannemen, controleren en ook nog eens zuiver in de hoek schieten: 0-1. Het gebeurde binnen de zestien terwijl de Venrayse verde digers apathisch toekeken. Doelman Ales Jurcik, die opnieuw de voorkeur kreeg boven Peter Nabbe, was kans loos. "Bij dat doelpunt stonden we te slapen. Op dit niveau wordt dat direct afgestraft", verklaart Jan Poels die toch niet ontevreden was over zijn gele genheidsdefensie waarin Rob Schol ten zijn rentree maakte. Venray wilde het laatste duel van 2008 winnen om zo met een posi tief gevoel de winterstop in te gaan. Op het half bevroren, hobbelige veld was goed voetbal onmogelijk. Daar waren beide trainers het over eens. "Twijfelachtig", zo noemde Gemert- trainer Bert Ruijsch de toestand van het Venrayse 'knollenveld'. Aanvalslei der Freek Thoone kwam nauwelijks in het stuk voor. De Venrayse topscorer genoot scherpe bewaking en hij leek niet goed uit de voeten te kunnen op het ongelijke speelveld. Bas Joosten werkte zich opnieuw een slag in de rondte. De Overloner kreeg het een paar keer zwaar te verduren maar telkens krabbelde de doorzetter weer overeind. De teller staat echter slechts op één doelpunt, en dat is te weinig voor de voormalige goaltjesdief. De Tsjechische sluitpost Ales Jurcik moest voor rust twee keer redden. Het schot van Jorzolino Falkenstein en de kopbal van Twan van Schijndel pakte de solide doelman klemvast. Vlak na de 0-1 kreeg Venray nog een goede mogelijkheid uit een hoekschop van Luuk Snijders waaruit Senid Kukuljac rakelings naast kopte. Na de hervatting controleerde Gemert de wedstrijd. De degelijke Brabanders wisten de thuis ploeg ver van het doel af te houden. Venray kwam er nauwelijks doorheen. Verdedigend stond het redelijk goed maar de opbouw was zwak. De spit sen Thoone en Joosten konden niet in stelling worden gebracht. Venray speelde toevalsvoetbal met lange halen naar voren in de hoop dat de bal goed zou vallen. Het sterk geor ganiseerde Gemert wist hier wel raad mee. De bezoekers hielden het ach terin dicht en gokten op hun snelheid voorin. Zoals in de zestigste minuut toen de Venrayse buitenspelval niet goed werkte. De razendsnelle Jorzoli no Falkenstein was er door maar Rob Scholten voorkwam erger met een correcte sliding. Gemert schreeuwde moord en brand want Scholten zou een doorgebroken speler hebben neergelegd. Arbiter Makkinga had het ditmaal goed gezien en liet terecht doorspelen.De thuisclub kwam niet verder dan een halve kans van Dave Hendrix. De invaller knalde na een goede actie ruim over het doel. Aan de overzijde was Falkenstein nog een keer gevaarlijk toen hij de bal over de uitgelopen Jurcik niet in het gapende doel maar in het zijnet deponeerde. Poels bracht naast Dave Hendrix nog de aanvallers Khalid Hlimi, die een zeer ongelukkige invalbeurt kende, en de niet geheel fitte Bob Crooij bin nen de lijnen. Het sorteerde niet het gewenste effect. Ook het krachtloze slotoffensief kon de nederlaag niet afwenden. John Thijssen heeft zijn contract met SSS'18 met een jaar verlengd. Zowel spelers, bestuur als staf van de Overloonse tweedeklasser zijn tevre den over de samenwerking. In decem ber 2007 verbond de voetbaltrainer uit Cuijk zich aan SSS'18. Toen was het nog niet zeker dat de geelzwarten voor de tweede keer op rij zouden promoveren.Toen SSS' 18 de stap naar de tweede klasse maakte, kwam de lat ook hoger te liggen. Een half jaar later is iedereen content met de prestaties van de debutant. Kees van der Kroon, bestuurlid technische zaken: "We zijn uitermate tevreden over onze trainer. De aanpak van John bevalt goed en er is daarom alle reden langer met elkaar door te gaan. SSS 18 wil zich ontwik kelen tot een stabiele vereniging in de tweede klasse. Daarvoor hebben we alle mogelijkheden in huis." Qua ambi ties zitten club en trainer op een lijn. Het doel is via de weg van de gelei delijkheid hogerop te gaan. De spelers vinden dat ze veel opsteken van John Thijssen die als trainer voetbalkennis heeft opgedaan bij Volharding, Hatert, Woezik en .JVC Cuijk. Programma za 20 december Elsendorp-SV United-BW'27 16.00 Programma zo 21 december Kronenberg-BW' 2 7 14.30 SVOC'01 4-BW27 2 11.30 America DA1-BW27 DA1 10.30 Uitslagen RKSVFCV C2-Leunen C3 3-4 Hegelsom Dl-Leunen D2G 1-0 Wittenh. El-Leunen El 1-0 Sparta' 18 E4-Leunen E2 1-2 Leunen E3-Venray El 1 9-2 Leunen E4-America E2G 1-1 Leunen Fl-Wittenh. F1 1-16 Leunen F5G-IVO F6 0-15 Leunen F6-Wittenh. F9 0-7 Oostrum 4-Leunen 6 1-6 Programma za 20 december Leunen Bl-Liessel BI 19.30 HBSV vet-Leunen vet 17.00 Programma zo 21 december Boekei Sp.-Leunen 14.30 ASV'33 2-Leunen 2 11.30 Leunen 3-Wittenhorst 4 11.30 Kronenberg 2-Leunen 4 12.00 Leunen 5-Wittenhorst 8 11.00 Ysselsteyn 4-Leunen 7 11.00 Programma zondag 21 december Stormvogels 3-Geijsteren 10.30 Programma zondag 28 december Zaalvoetbaltoernooi van 17.00 tot 20.00 uur in Brugeind Meerlo Uitslagen Oostrum Bl-Hegelsom BI 3-2 Oostrum C3-Wittenhorst C4 2-0 Lottum Dl-Oostrum Dl 2-5 Oostrum E4-GFC33 E4 0-4 Lottum E3-Oostrum E5 1-5 Oostrum E6-Wittenhorst E9 5-1 Oostrum Fl-TOP'27 F1CO 1-0 Melderslo F2-Oostrum F2 1-5 Melderslo F3-Oostrum F3 3-1 United F4CO-Oostrum F4 7-0 RKSV FCV-SV Oostrum 1 2-1 SV Oostrum 3-SVS 2-1 SV Oostrum 4-Leunen 6 1-6 SV Oostrum 5-TOP'27 3 1-4 Rood Wit'62 DA1-SV Oostrum DA10-2 Programma vr 19 december Futsal Oostrum D2 18.00-19.00 Programma za 20 december Oostrum D2-Volharding D3 9.30 Oostrum E3-SPCL Irene E5 9 30 SV Oostrum vet-Melderslo vet 17.00 Futsal Oostrum F3 9.00-10.00 Oostrum F2 10.00-11.00 Oostrum El 11.00-12.00 Oostrum F4 12.00-13.00 Oostrum Dl 19.00-20.00 Oostrum C2 20.00-21.00 Programma zo 21 december SV Oostrum-Melderslo 14.30 SV Oostrum 2-Stormvogels'28 2 12.00 Olympia'18 4-SV Oostrum 3 12.00 SVVenray 10-SV Oostrum 4 9.30 Wittenhorst 9-SV Oostrum 5 9.30 Uitslagen SV Lottum B1 -Merselo BIG 0-5 Programma za 20 december Merselo vet-Swolgense Boys vet 17.00 Programma zo 21 december VIOS'38-Merselo 14.30 Volharding 4-Merselo 2 12.00 Merselo 3-Montagnards 5 11.00 Merselo F1 -Kronenberg F1 11.00 Uitslagen Swolgense Boy vet-Holthees vet 2-0 EWC-Holthees 2-1 Quick boys-TOP'27 4-2 EWC-Holthees 2-1 DEVArcen-SV United 0-4 FCV-Oostrum 2-1 Programma za 20 december Holthees vet-Wittenhorst vet 17.00 Programma zo 21 december Holthees-Quick boys 14.30 Holthees 2-SV United 5 11.30 Holthees 3-Heijen 4 11.00 Programma za 20 december Lottum-SW 17.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via telefoon 06-28612346 Uitslagen SSS'18-Sparta'25 4-1 Volharding 5-SSS' 18 4 2-5 Programma zondag 21 december Panningen-SSS'18 14.30 Boekei Sport 2-SSS'18 2 11.00 SSS'18 3-Heijen 3 10.30 SSS' 18 4-Hapse Boys 4 10.00 SVOC'01 5-SSS'18 5 9.30 Dames SC't Zand 2-SSST8 12.00 SSS'18 2-Juliana Mill 10.00 Afgelopen zondag gingen de wed strijden Leunen-Swolgense Boys, SVOC'Ol-Lottum en SIOL-Merselo niet door vanwege de slechte toe stand van het veld. In Oirlo werd pas vlak voor half drie besloten om het duel SVOC'Ol-Lottum te annuleren. Beide ploegen stonden klaar, maar de scheidsrechter vond het onver antwoord te voetballen op het hard bevroren veld. •Sx* Ven ray SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com Bavaria/Winters Liessel De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst van Haren Autobedrijven B.V. Hamilton Makelaardij Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs B|A|S Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Expo S0 Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Strategisch Advies Actie, Willie Koonings Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign We je be Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wilms Bestratingen, Venray Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Munckhof reizen, Horst P.Ponjee Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group Maatwerk In financiële zekerheid Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 (LlEV3kNDEj >Q5 MAM

Peel en Maas | 2008 | | pagina 29