PERSONAL (SALES) ASSIST ANT (full-time) invent Service monteur van Gemert WERKEN PENTAGON NIGHT www.venray-on-ice.nl Creatieve Software Ontwikkelaar BRAKELS ZN. van Jftratum euk! ALLROUND ELEKTROMONTEURS (m/v) k BIJ EVENEMENTEN... BEHEERDER (M/V) VOOR DE SPORTHAL Verder biedt VSN: PEEL EN MAAS gestructureerde tegenpool van creatieve ond ernemer II Waarom werken bij van Gemert Vraag het eens iemand die bij ons werkt INSTALLATIEGROEP in de Foyer van de Schouwburg ZAT. 20 DEC. AANVANG 20.30 u Kaarten hiervoor zijn te koop bij De Artiest. Kaarten in de voorverkoop kosten 6.00 en bij de kassa 7,50 Wij vragen: De Zorgboog Wij maken uw oude bank of stoel weer als nieuw, dus niet alléén stofferen, maar ook verdere reparaties. Voor particulieren, maar ook voor kantoren en instellingen. Ook voor zelfbouwmeubels of caravaninterieurs. Tevens levering van meubelstoffen, skai, polyether en polyether kussens, voor als uw kussens te slap zijn, in iedere maat en dikte. En verder stofferingsbenodigdheden voor de doe-het-zelver. UW VAKKUNDIGE MEUBELSTOFFEERDER Heinz Moormannstraat 1d - 5831 AS Boxmeer - Tel. 0485-573909 'Dementie mag niet ongeneeslijk blijven! Met mijn lied 'Nu het nog kan'steun ik het onderzoek naar dementie.' www.nerinneringen freek k ^onf voormorgen.nl Steun ook onderzoek naar dementie. Bestel de verzamel-cd op: HORST*T Donderdag 17 december 2008 - Pagina 18 Dinnessen reclame is een jong en dynamisch fullservict de weg timmert. Het bureau bestaat bijna 4 jaar en ke p. e wereldwijd opererende klanten tot mode,-lifestyle en Uinnessen van Dinnessen zie je overal terug! Inde organisatie sta TGC/O/TiC 'het beste bureau' te worden voorop. Het succes blijkt prijswinnende campagnes en de diverse erkenningen, behaald heeft. Ter ondersteuning van de organisatie zo communicatieadviesbureau dat hard aan rit nu al een bijzonder klantenbestand; van dienstverlenende bedrijven. De uitingen it persoonlijke groei en het streven om wel uit de vele tevreden klanten, roals de ROTA, die het bedrijf reeds eken wij momenteel een v/m Je functioneert als rechterhand van de directeur ondernemer bij zijn commerciële en directie werkzaamheden. Je werkt in een klein team van zes medewerkers. Jouw taak wordt het aanbrengen van structuur, rust en efficiency, zodat de ondernemer zich volledig kan concentreren op zijn creatief (voor)werk bij en met klanten. Je werkzaamheden zijn administratief, secretarieel en ook commercieel. Je plant afspraken in, beheert de agenda, onderhoudt contact met leveranciers en klanten, bewaakt deadlines en werkt offertes uit. Tevens bezoek je incidenteel klanten en vertegenwoordig je het bureau op netwerk- en businessmeetings. Voor deze prachtjob zoeken wij een ervaren kandidate met bewezen succes in de uitzend- branche, makelaardij, accountancy of het bedrijfsleven. Goede administratieve-, secretariële- en taalvaardigheden zijn een vereiste evenals een dienstverlenende houding. Het aanbrengen van orde en structuur en houden van overzicht is een van je sterke punten. Ook buiten werktijd wil je je graag inzetten voor het bureau. Persoonlijkheid: nauwkeurig, serieus, vriendelijk en open. Opleiding: Directie secretaresse, management assistente of vergelijkbaar. Je woont binnen 45 minuten reistijd van Boxmeer. Dinnessen Reclame biedt je een bruisende werkomgeving, een erg leuk team van creatieve jonge mensen en niet te vergeten prima arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse? Mail of post dan je sollicitatie en cv naar: Invent Personeel en Organisatie, t.a.v. Jack Lenssen, Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. E-mail: jacklenssen@invent-personeel.nl Telefonische inlichtingen: 0485-576264 personeel en organisatie Van Gemert installatiegroep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 80 medewerkers dagelijks bezig zijn met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings en centrale verwarmings-installaties bij particulieren, bedrijven en overheids instellingen. Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een: Heb je een aantal jaren ervaring in de installatietechniek, en ben je in staat op een enthousiaste en vakkundige manier onze klanten van dienst te zijn, dan ben jij de geschikte kandidaat. Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig onderhoud plegen aan, het oplossen van storingen aan, en het in bedrijf stellen van, cv- installaties in woningen en bedrijfsgebouwen. Wij bieden je een afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een branche met toekomst. Voor info kun je bellen met Jack Brienen. Tel: 0478-507171. Je kunt je sollicitatiebrief via e-mail sturen naar i.brienen@vanaemertbv.nl. of per post naar onderstaand adres. Van Gemert Installatiegroep BV Oploseweg 12b 5825 HN Overloon Verkoopmedewerk(st)er Kinderkleding Een moderne winkel in de regio van Horst zoekt zsm een kandidaat met ervaring in de detailhandel voor 40 uur per week en bereidheid om op zaterdag te werken. Wij zijn op zoek naar een representatieve medewerkster die affiniteit heeft met kindermode en goed kan omgaan met allerlei mensen. Klanttevreden heid en service staan voor jou centraal. In de toekomst zijn er scholingsmogelijkheden. Profiel: Fulltime beschikbaar Op zaterdag van 9.00 - 17.00 uur willen werken Netjes en ordelijk Klantvriendelijk Inzicht in de (kinderjmodebranche Uitzendburo Mondial wenst iedereen fijne feestdagen met veel leuke banen in het vooruitzicht! Wij staan in week 52 en week 1 voor u klaar Tijdens de feestdagen en op vrijdag 2 januari zijn wij gesloten a Horst 077 - 398 24 14 Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst a Venray 0478 - 531 431 Stationsweg 7e, 5802 AA Venray www.mondialbv.cominfo@mondialbv.com www.linq-events.nljobs@linq-events.nl werving, selectie en psychologisch onderzoek training en consultancy - coaching en outplacement STICHTING BEHEER RAAIJHAL te OVERLOON Zoekt een enthousiaste RAAIJHAL B.V, te OVERLOON De sporthal in Overloon is eigendom van de gemeente Boxmeer die het beheer van de sporthal heeft over gedragen aan de Stichting. De Stichting zoekt een beheerder met ondernemers- kwaïiteiten die verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken in de sporthal. De beloning is deels prestatiegericht. Naast de sporthal beheert hij (zij) ook de sportkantine. Wij zoeken dan ook iemand die: De contacten met de gebruikers, de gemeente en de stichting onderhoudt Duidelijk communiceert Ondernemerschap bezit Goed kan organiseren Oog heeft voor de wensen van de klant/gebruiker Leiding kan geven aan enkele p.t. medewerkers Flexibel is in zijn werktijden Zelfstandig kan werken Voor meer informatie en de sollicitatie kunt u terecht bij de voorzitter van de Stichting: De heer H. van Mil, Trantert 51, 5825 JS Overloon. Tel: 0478 641860 J W m VSN Systemen BV is een jong dynamisch bedrijf dat de techniek ontwikkelt voor enkele internationale Telecom operators. Wij ontwikkelen zowel hardware als software geheel in eigen huis. Met behulp van onze technieken zijn deze operators actief op de traditionele telefoniemarkt en inmiddels ook succesvol op de nieuwe markt voor internettelefonie. Vanwege de groei van het netwerk en de wens van onze klanten om snel met oplossingen te komen, zijn we voor ons software ontwikkel team op zoek naar een creatieve software ontwikkelaar. VSN Systemen BV Keizersveld 83 5803 AP Venray Nederland T: +31 (0)478 555 000 F: +31 (0)478 589 563 E: vacature@vsnsystemen.nl Jij bent er als software ontwikkelaar verantwoor delijk voor de wensen van de klanten technisch te realiseren. Hierbij streeft VSN ernaar om alle netwerk kritische componenten zelf te ontwikkelen. Je kunt je voorstellen dat de werkterreinen, problemen en oplossingen daardoor erg breed en diep zijn. Jij bent bij VSN niet alleen verantwoordelijk voor een kleine deeloplossing van een project maar altijd van A tot Z betrokken bij het grote geheel waardoor je altijd zeer direct resultaat ziet van je eigen werk. HBO werk-en denkniveau Ervaring met C++, kennis van Visual Studio is een pré. Het vermogen om je snel nieuwe technieken eigen te maken Goede communicatieve eigenschappen Affiniteit met telecommunicatie Omdat we beseffen dat we heel wat van je vragen, zetten we daar ook iets tegenover: Geen detacheringsbaan met iedere keer een andere werkomgeving en elke dag kilometers file, maar werken in een vast informeel team met enthousiaste collega's waarin je jezelf op een professionele manier kunt ontwikkelen. Omdat we snel moeten kunnen reageren op de wensen van onze klanten hebben we een platte organisatie waarin de communicatielijnen kort en efficiënt zijn. Een marktconform salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Een goede pensioenvoorziening, geheel betaald door de werkgever. Ruimte voor zelfontplooiing. Veel ruimte voor je eigen creativiteit en manier van werken. Wil je meer informatie of direct reageren, neem dan contact op met Wanda Pieterse, Manager Software Development, 0478-555000. Je sollicitatie met CV kun je sturen naar: vacature@vsnsystemen.nl met als onderwerp "vacature creatieve software ontwikkelaar" t.a.v. Wanda Pieterse. Acquisitie op basis van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Natuursteen Import Export Meterik Wand, Vloer en Buiten Tegels Lage prijzen voor A-kwaliteit 200 Soorten Hardsteen in elke bewerking Afdekplaten en Petjes voor het afwerken van muren en poeren Wastafels, waskommen en douchebakken Complete tafelsets Alleen op Afspraak! Tel: 06-30587998 06-52631701 Sint Jansstraat 43, Meterik www. natuursteenmeterik. nl zorg die verder gaat De Zorgboog groeit sterk in de regio Helmond. Daarom zijn we voortdurend op zoek naar nieuwe collega's voor diverse functies, zoals verzorgende en verpleegkundige. Houd je van mensenwerk en wil je graag een leuke en uitdagende baan in de zorg? Aarzel niet! Kijk voor een actueel vacatureoverzicht en meer informatie op www.zorgboog.nl of bel: (0492) 348 404. flexible energy systems Van Stratum Horst is een kleine onderneming, gevestigd aan de rand van Horst, welke zich bezighoudt met het ontwerpen, bouwen, in bedrijf houden en herstellen van (nood)stroomvoorzieningen, van zowel tijdelijke als permanente aard. Door innovatie en het toepas sen van nieuwe technologie heeft van Stratum Horst zich weten te vestigen in een Europese markt op het gebied van aggregaten en hier aan gerelateerde elektrische installaties. Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar twee Wat wij bieden: een zeer veelzijdige baan werken in een goed uitgeruste werkplaats, maar ook veel op locatie veel zelfstandigheid vast dienstverband •vakkundige collega's met ruime ervaring opleiding en scholing waardering van prestaties Heb je interesse of vragen, neem dan rechtstreeks contact op met: Paul van Stratum Tel. 077 3981769 of stuur je sollicitatiebrief, voorzien van c.v. naar: van Stratum Horst Expeditiestraat 17, 5961 PX Horst T.a.v.: Paul van Stratum www.stratum-horst.nl

Peel en Maas | 2008 | | pagina 18