Niveau bereik je samen Schaatsen uit het vet Occasion Outlet bij Auto Arena Fan van het moedercentrum Open huis bij Mathijsen Weijs Outlet Venray is goed en goedkoop Kerstster bij Intratuin EEN NIEUW KUNSTGEBIT KOST U BIJ ONS ECHT NIETS MONDZORG Goed en Goedkoop OUTLET VENRAY §M£n6ray BEZORGEN? PEEL EN MAAS 0478-514468 PEEL EN MAAS Fusie Contour en Westgeest Twee regionaal bekende accountantskantoren, Con tour Accountants en Belas tingadviseurs met vestigingen in Boxmeer, Venray en Venlo, en Westgeest Accountants en Adviseurs, met vestigingen in Cuijk en Gennep, bundelen de krachten en gaan onder het motto Niveau bereik je samen samen verder onder de naam Contour. Beide kantoren behoren bij de selecte groep accountants (463 in Nederland), die onlangs het kwaliteitskeurmerk van de AFM, de Wta-vergunning, toegekend kregen. Allebei de kantoren zijn als mkb-kantoor actief in de regi onale en bovenregionale markt. De partijen passen dermate goed bijeen dat fusie een logische stap was. Het team van Westgeest past naadloos bij de teams van Con tour. De nieuwe organisatie telt ruim 100 personen. Groot genoeg om alle denkbare vraagstukken en problemen aan te kunnen, groot genoeg om investeringen in kwa liteit rendabel te maken. Groot genoeg om jonge professionals een goede carrière te kunnen bie den. Maar zeker ook klein genoeg om per vestiging de menselijke maat te houden, klein genoeg om de klant een vertrouwd gevoel te kunnen geven. Goede persoonlij ke begeleiding van een vertrouwd gezicht, wetende dat die gesteund wordt door een achterliggende groep van specialisten. Contour telt zeven vennoten. Hoewel er veel bereikt is in de laatste jaren staan de ontwikke lingen niet stil en is de ambitie nog lang niet bevredigd. Om als Accountantsorganisatie op alle fronten actief te kunnen blijven is het nodig de ontwikkelingen bij te houden. Kennis wordt nog steeds belangrijker en de investeringen daarin doet de groep graag. Diver siteit is het sleutelwoord. Contour slaagt er in een zeer diverse groep aan klanten met een uniforme kwaliteit en de gewenste persoon lijke aandacht te bedienen. Profes sioneel en betrokken. Ook intern bestaat de diversiteit. Jong en oud, vrouw en man, parttime en full time, allemaal met hetzelfde doel voor ogen werkende aan kwaliteit en betrokkenheid. Zo ontstaat een kantoor met een enorm hoog per centage afgestudeerde Accoun tants en Belastingadviseurs aan boord en met een verloop dat opvallend laag is in de branche. Professioneel en betrokken, ook intern dus. Voor de komende jaren is groei geen ambitie op zich. Kwaliteit leveren en een betrokken part ner en werkgever zijn is de eerste prioriteit. Dat heeft de laatste tien jaar geleid tot een groei in balans, dus als dat het gevolg is mag dat ook de komende tien jaar weer zo zijn. Deze stap draagt daar zeker toe bij, want 'Niveau bereik je samen'. Ijsbaan maar liefst 600m2 Venray kan weer genie ten van Venray On Ice. Van 7 december tot en met 4 janu ari kunnen jong en oud genie ten van het kunstijs op het Schouwburgplein. En dit jaar met een ijsvloer die maar liefst 600m2 groot is, 150 m2 meer dan vorig jaar. De officiële opening vindt plaats op 7 december om 14.00 met een loterij waarbij alle basis school leerlingen kans maken op een van de vijf passe-partouts. Kin deren kunnen ook deelnemen aan een kleurwedstrijd. De kleurplaat staat elders in de krant afgedrukt. Voor zes winnaars ligt eveneens een passe-partouts klaar. Dit jaar is er geen speciaal horecarestaurant maar een koek- en-zopietent met een buitenterras. Voor een aantal activiteiten, die in het kader van Venray on Ice worden gehouden, wordt dit jaar gebruik gemaakt van de foyer van de Schouwburg. Zo is er op 18 december het Venray On Ice dinner dat om 19.00 uur begint. Ook terug is de traditionele Pentagonavond op zondag 20 december vanaf 20.30 uur. Op maandag 30 december wordt een pokeravond georga niseerd. De entreekaarten voor deze avonden zijn in de voorver koop verkrijgbaar bij Theatercafé De Artiest. De ijsbaan is dagelijks geopend van 10.00 tot 22.00 uur en er wordt geschaatst in blok ken van vier uur (10.00 tot 14.00, 14.00 tot 18.00 en 18.00 tot 22.00 uur). De horeca is geopend tot 23.00 uur. Op 24,25 en 31 decem ber en op 1 januari is de ijsbaan geopend tot 18.00 uur. Losse entreekaarten kosten vier euro inclusief een korting van 0,50 euro op een consumptie. Schaat sen kunnen gehuurd worden voor eveneens vier euro. Verder zijn er tienrittenkaarten verkrijgbaar voor 35 euro bij Intratuin en het VW-kantoor.Verder heeft de orga nisatie een speciale raamstickerac- tie opgezet ter ondersteuning van de ijsbaan. Ondernemers en parti culieren kunnen een raamsticker kopen bij de organisatie waarmee ze Venray On Ice een warm hart toedragen. De centrumonderne mers zullen hier binnenkort voor benaderd worden. Voor meer info zie www.venray-on-ice.nl In het weekend van vrijdag 21, zaterdag 22, en zondag 23 november organiseert AutoA- rena een Occasion Outlet Weekend. Op het Arena Occa- sionPark, gevestigd aan de Celsiusweg 5 in Venlo, staan 250 occasions waarop tal van aantrekkelijke aanbiedingen van toepassing zijn. Met onder andere de mega actie waar bij alle kopers van een occa sion tijdens dit weekend kans maken op 5.000 euro retour op het aankoopbedrag! Het betreft occasions van de merken Volkswagen, Audi, ?koda en SEAT te bezichtigen. Speciaal voor deze outletshow zijn vele (jong) gebruikte auto's vanuit verschillende vestigingen van AutoArena overgeplaatst naar het occasionpark in Venlo. De occasi ons worden tegen zéér scherpe outletprijzen aangeboden. Zo is er een groot en divers aanbod. Er zijn auto's in vele modellen, uit voeringen, bouwjaren en kleuren, kortom voor ieder wat wils. Tijdens dit weekend wordt er veel voordeel geboden. Er wordt er een minimale inruilprijs van 2.000 euro geboden óf de koper kan kiezen voor een jaar lang gratis wegenbelasting. Bij aan schaf van een occasion geldt voor iedere koper eenTomTom Europa aanbieding, van 199 euro, nu voor 99 euro. Bovendien worden er ook zeer aantrekkelijke financie ringsmogelijkheden aangeboden. Bovenop dit alles sluit de rij van acties met een mega-actie. Alle kopers van een occasion tijdens het Occasion Outlet Weekend in Venlo maken kans op maar liefst 5.000 euro retour op het aankoop bedrag. Op zondag 23 november om 17.00 uur worden alle kopers in de Volkswagenshowroom ver wacht voor de bekendmaking. Onder alle aanwezigen kopers wordt de prijs bekend gemaakt. Het Occasion Outlet Weekend begint op vrijdag 21 november om 09.00 tot 20.00 uur. Zater dag 22 november is het Arena OccasionPark Venlo geopend van 9.00 tot 17.00 uur en zondag 23 november van 10.00 tot 17.00 uur. Meer informatie en alle occasi ons zijn te vinden op de website www.autoarena.nl. -A'tr, jn IWi' ijl Marian Timmermans is de nieuwe voorzitter van Moeder centrum EVA in Venray. Om zo snel mogelijk ingewerkt te zijn, spreekt ze binnen en buiten het centrum met vrou wen die zich verbonden voe len met het moedercentrum. Ze vertelt over haar ontmoe ting met mevrouw Loonen- Theuws, misschien wel de oudste belangstellende. Marian Timmermans: "We heb ben elkaar voor het eerst ontmoet tijdens de viering van het Suiker feest. De grote woonkamer van het centrum aan de Paterslaan is dan gevuld met vrouwen in uiteenlo pende kledingstijlen. Het is een gezellig geroezemoes, de deuren staan open, kinderen lopen in de tuin. Vrouwen zitten in een grote kring. In de serre staat een tafel vol met lekkere hapjes afkomstig uit alle windstreken. Veel bezoek sters hebben wat meegenomen. Om de beurt vertelt één van hen iets over de betekenis van vasten in haar geloof: een Filippijnse ver telt over vasten in het katholieke geloof waarin zij is opgevoed, een moslima vertelt over vasten bij moslims (met dit Suikerfeest vie ren we het einde van de vasten tijd, de Ramadan), een vrouw uit Iran vertelt over gebruiken in het land waar zij vandaan komt en een Nederlandse vrijwilligster vertelt over vasten in Nederland. Daarbij legt ze ook snel even uit, dat je niet raar moet staan te kijken als je kinderen voor Pasen een ei mee moeten nemen naar school: dat is om te versieren zodat de Paas haas het kan verstoppen. Dat is nou een Nederlands gebruik. De voertaal in het centrum is Neder lands. Voor de vrouwen die hier nu het woord voeren, is dat een hele prestatie: zij hebben vaak in het moedercentrum Nederlandse les gevolgd en hebben stevig moe ten werken om hun woordje voor te bereiden. Maar ze hebben het gedaan. En hoe." Mevrouw Loonen zit gezellig tussen de andere bezoekster. Met haar 85 jaar is ze een echte fan van het moedercentrum. "En dat komt omdat ze het heel belangrijk vindt dat er een plaats is waar vrou wen elkaar kunnen ontmoeten", zegt Marian. Loonen: "Zeker voor vrouwen die in een vreemd land komen wonen, is het erg belang rijk dat ze op een veilige plek terecht kunnen. Ik heb een nicht je dat net na de oorlog is geëmi greerd naar Canada. Met haar heb ik altijd contact gehouden. Ik heb dus ook gehoord hoe het voor haar was om daar een leven op te bouwen. Wat zou er van haar terecht zijn gekomen als zij daar niet goed opgevangen was?. Ook in mijn eigen leven merkte ik de waarde van goed contact als je in den vreemde bent. Toen ik jong was, werkte ik als dienstbode. Zo kwam ik onder andere in Utrecht, Deventer en Eindhoven terecht. Ik heb het altijd goed gehad, ik hoor de er echt bij." Haar natuurlijke interesse in mensen en haar sociale bewogen heid brengen haar naar het moe dercentrum. Best uitzonderlijk voor een vrouw van haar leeftijd. Of niet? "Ik vind van niet. Ik zeg maar zo: ik word er nooit stommer van. Soms heb ik het er wel eens over met anderen. Dan vertel ik dat je hier met een heleboel vrou wen gewoon Nederlands kunt praten. En ook dat er niet alleen allochtone vrouwen komen, maar dat het moedercentrum voor alle vrouwen van Venray is. Oud en Mevrouw Loonen-Theuws: "Ik ben een grote fan van het moe dercentrum." jong, dik en dun, moeder of geen moeder. Gewoon vrouwen onder elkaar." De verbondenheid valt Marian Timmermans het meest op in moedercentrum EVA. "De steeds aanwezige wens van de vrouwen om elkaar te waarderen, met res pect te bejegenen. En om de eigen kracht (weer) te ontdekken en te ontwikkelen. Er is veel te doen in het centrum dat iedere dag open is: bijvoorbeeld inloop, Nederland se les, de cursus Help, ik word een zelfstandige vrouw. Vrijwilligsters kunnen we altijd gebruiken. Onze workshops - die meestal 's avonds zijn - staan open voor alle vrou wen die deel willen nemen. The ma's van de workshops zijn onder andere: kerstkransen maken, auto techniek, een curriculum vitae maken, opkomen voor jezelf en Ayurvedische massage. Er is voor elk wat wils. Want EVA staat voor Elke Vrouw Anders." Mevrouw Loonen heeft dat helemaal begre pen: "Ik ben een grote fan van het moedercentrum." Notariskantoor verhuisd naar Dr. Poelsstraat <- In maart van dit jaar ver huisde notariskantoor Mathij sen Weijs naar een nieuw pand aan de Dr. Poelsstraat 10. Inmiddels hebben de notaris sen en hun medewerkers hun draai gevonden. Aanstaande zaterdag houden ze open huis. Sinds 1980 was het kantoor (voorheen van notaris Lunter) gevestigd aan de Raadhuisstraat. Al vele jaren was deze locatie te klein en noodgebouwen brachten tijdelijk uitkomst. Met de verhui zing naar de Dr. Poelsstraat zijn de ruimteproblemen voor de komen de jaren opgelost. De zeventien medewerkers voelen zich al hele maal thuis. Tijdens de open dag kunt u ook eens de andere kant van een notariskantoor bekijken. Achter de schermen gebeurt er heel veel voordat u bij de notaris een koopakte of testament komt ondertekenen. "Dat proces is aan heel veel regels gebonden", zegt Wim Weijs, een van de notarissen. "Controle is daarbij heel belang rijk. Kwaliteit speelt ook een grote rol. Wij proberen als notariskan toor een totaalproduct voor onze relaties neer te leggen." Automati sering speelt daarbij een belang rijke rol. "Wij hebben als notaris sen onder andere toegang tot de bestanden van het Kadaster, de Kamer van Koophandel, faillisse- mentregisters en de gemeentelij ke basis administratie.Voordat een acte gepasseerd wordt, moeten veel van deze instanties geraad pleegd worden. Vroeger duurde het een paar dagen voordat de gegevens bij ons waren, nu gaat het bijna geheel elektronisch." Aktes worden ook steeds uit gebreider. "Wanneer vroeger een huis verkocht of gekocht werd bestond de akte uit een A4-tje. De huidige acties zijn als gevolg van regelgeving en het vastleggen van afspraken steeds uitgebreider". De verdergaande digitalisering heeft ook zijn intrede gedaan in het archief. "Aktes moeten we dertig jaar bewaren, dossiers niet. Sinds 1 juli hebben we nu alles gedigitaliseerd, waardoor onze ruimte die we nodig hebben voor opslag een stuk kleiner is." Mathijsen Weijs zijn aange sloten bij Formaat Notarissen, een landelijke organisatie waar bij kwaliteit hoog in het vaandel Het team van notariskantoor Mathijsen Weijs. staat. "Onze kwaliteitsnorm ligt zelfs hoger dan de normen die zijn opgesteld door de beroepsor ganisatie." Relaties van het notaris kantoor kunnen verder profiteren van bepaalde voordelen en over tal van onderwerpen zijn begrij pelijke brochures samengesteld. Bovendien kunnen relaties via internet de stand van zaken met betrekking tot hun dossier raad plegen." Tijdens de open dag kunt u niet alleen het kantoor bezichtigen. Er worden vier korte presentaties gehouden over samenleven, tes tament, schenkingen bij leven en de nieuwe successierechten. Deze presentaties duren ongeveer een half uur. Wilt u die presentaties bijwonen, dan kunt u zich hier voor aanmelden via de website www.mathijsenweijs.nl of telefo nisch (0478-586100). Tijdens de open dag is ook aan de kinderen gedacht. Een clown zal met zijn ballonnen de kinderen vermaken. Het kantoor is zaterdag geopend van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Shoeby Fashion vijf jaar in Venray Op woensdag 19 november is het vijf jaar geleden dat Shoeby Fashion/Jilly Mitch zijn deuren opende aan de Grotestraat 8 in Venray. De medewerkers grijpen deze gelegenheid aan om hun klanten eens extra in het zonnetje te zetten. En daarom laten zij hen van woensdag 19 t/m zaterdag 22 november profiteren van een spetterende voordeelactie. Shoeby Fashion biedt trendy dames- en herenmode. Jilly Mitch is het stoere en hippe kin- derkledingconcept dat een eigen plaats heeft in de Shoeby Fashion store. De winkel in Venray is één van de ruim 180 Shoeby Fashion/ Jilly Mitch-vestigingen in Neder land. Shoeby Fashion/Jilly Mitch onderscheidt zich door de uitste kende service, de gastvrijheid, de goede prijs/kwaliteitverhouding en de snel wisselende collecties. Trendy of gekleed? Voor een dagelijkse of bijzondere gelegen heid? Shoeby Fashion heeft voor elk wat wils. Naast sterke eigen labels zoals Zoï en Eksept voor dames en Third Republic en Cult Edition voor heren vindt men bij Shoeby Fashion ook een sterke collectie basics, jeans en accessoi res. Shoeby Fashion biedt vooral variatie, twee keer per week wor den er nieuwe items aan de col lectie toegevoegd. Jilly Mitch combineert Fashion Fun. Hippe boys en girls vinden er naast de stoerste kleding (in de maten 92 t/m 176) ook een funcorner waar zij zich kunnen vermaken met een spel computer en een tv. Daarnaast zijn er regelmatig leuke (instore) acties en prijsvragen waarbij ze kans maken op mooie prijzen. Shoeby Savers Card Vaste klanten hebben een streep je voor bij Shoeby Fashion/Jilly Mitch. Houders van een Shoeby Savers Card worden regelmatig geïnformeerd over interessante aanbiedingen, exclusieve koop avonden en uiteraard de laatste modetrends. Daarnaast kunnen zij met de klantenkaart sparen voor "fashion cheques" die twee keer per jaar worden uitgekeerd. Men kan zich ook aanmelden voor de Shoeby Fashion Flash, onze digi tale nieuwsbrief, op www.shoe- byfashion.nl. Het vijfjarig jubileum wordt gevierd van woensdag 191/ m zaterdag 22 november. Shoeby Fashion/Jilly Mitch bevindt zich aan de Grotestraat 8 in Venray. Bent u op zoek naar mooie teakhouten meubels, dan hoeft u niet verder te zoeken! Meubels van teakhout zijn niet alleen mooi maar ook praktisch, u hoeft ze vrijwel niet te onderhouden. Ook voor een ruime kast, een nieuw bed of een andere salontafel kunt u beslist slagen bij Outlet Venray. Het assortiment is zeer uitgebreid. Zoekt u een nieuwe of gebruikte wasmachine, droger of ander huis houdelijk apparaat? Zoek niet ver der, bij Outlet Venray vindt u het allemaal! Zelfs voor die lcd-televi- sie, dat plasmascherm of die com puter bent u aan het juiste adres! Het gehele assortiment bestaat uit meubels en apparaten van alle topmerken, dus topkwaliteit. Het gaat daarbij om merken zoals Miele, AEG, Bauknecht, Samsung, LG, Siemens, Bosch en ga zo maar door. Ook de computers zijn van de topmerken zoals Dell, Acer of HR Uiteraard zijn ook de bijbeho rende apparaten aanwezig, zoals printers of zogenoemde all-in one apparaten: hiermee kunt u prin ten en scannen met één apparaat. Al deze apparaten zijn scherp geprijsd en worden geleverd met tenminste een half jaar garantie. Outlet Venray is waar u het moet zoeken! Outlet Venray is gevestigd aan de Henseniusstraat 17. meubels bruingoed witgoed computers «i Henseniusstraat 17 Intratuin Venray organiseert dit jaar tijdens het Winterfes tival de grote kerststerrenactie onder het motto 'Wie is jouw kerstster?'. Iedereen kent wel iemand die zich altijd inzet voor een goed doel, een moei lijke tijd heeft doorgemaakt of iets speciaals voor je heeft gedaan. Maak deze bijzondere persoon een kerstster. Hij of zij maakt kans op een lang week end voor vier tot zes personen naar het vijfsterrenresort het Hof van Saksen. En dit is maar een van de vele redenen om tijdens het Winterfestival naar Intratuin te komen, dat tot en met 24 december duurt. Het Intratuin Winterfestival is een belevenis op zich en zorgt voor veel inspiratie. Iedereen kan er terecht om thuis een sfeervolle kerst te realiseren volgens de laat ste kersttrends. Juist in deze tijd van economische onzekerheid kiest men ervoor om het thuis gezellig te maken. Dit jaar is het mogelijk om een naaste die speci aal voor je is, iets bijzonders heeft gedaan of een moeilijke periode heeft doorgemaakt een onverge telijke Kerst te bezorgen. Bij Intratuin kan hij of zij een echte kerstster worden. Bij de vestiging liggen kerststerkaartjes waarop aangegeven kan worden waarom iemand de kerstster van 2008 is. Dit kan van 27 oktober tot en met 13 december. Na 13 december worden de inzendingen beoor deeld en wint de ster die er echt uitspringt een verwenweekend voor 4 tot 6 personen t.w.v. 1000 euro in het 5-sterrenresort het Hof van Saksen. Dit gebeurt op elke vestiging van Intratuin. In totaal worden dus maar liefst zestig prij zen weggegeven. Maar ook de sint komt bij Intratuin. Vanaf maandag 17 november tot en met dinsdag 2 december kunnen alle kinderen van Nederland hun schoen zet ten op de vestiging. Op woensdag 3 december zijn alle schoentjes gevuld met een verrassing en kun nen ze weer opgehaald worden. Bij Intratuin kun je ook terecht voor kerstbomen. Bij aanschaf van een reguliere boom, kan voor slechts 1,99 euro een kinderkerstboom gekocht worden die ze zelf kun nen versieren. Op de website van Intratuin komen leuke vormpjes te staan om uit te printen, in te kleu ren en in de boom te hangen. Ver der heeft Intratuin Venray ook dit jaar weer een prachtig assortiment vuurwerk. Meer informatie hier over op www. intratuin vuurwerk, nl De komende maanden zijn er extra zondagopenstellingen op 30 november, 7, 14 en 21 december (open van 11.00 tot 17.00 uur) Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray en implantaat gedragen protheses Wij nemen Uw eigen risico voor onze rekening V E N R A Patersstraat 16, 5801AV Venray www.centrum-mondzorg.nl Donderdag 20 november 2008 - Pagina 11 Verspreidingsburo

Peel en Maas | 2008 | | pagina 11