Eerste nederlaag volleybaldames ActiveRooy koers kwijt in titelstrijd Hockeyheren zijn klaar voor topper Eerste zege handbaldames Heren Manual komen te kort Boek bestellen? PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 6 november 2008 - Pagina 27 www.vandenmunckhof.nl Mudhunters Najaarstoernooi TV Vierlingsbeek Bowlingvereniging Venray een abonnement waard Ruime nederlaag dames Jumpers'76 Jeugdbowlen DC De Piëlhaas Het Alvertje Mike Teunissen achttiende MHCV Set Up Manual SVOC'01 korfbal SV United korfbal De Peelkorf Oranje Wit SKC'06 SV Oostrum korfbal SV Merselo korfbal Sportnieuws -info Fraaie zege basketbalheren Loek Claessens van Jumpers wordt flink aangepakt door twee spelers van Aalst Waalre. Accretos-ActiveRooy 4-0. Set standen: 25-18, 25-12, 25-12, 25- 17 In de promotieklasse B hebben de volleybaldames van ActiveRooy een 4-0 nederlaag geleden in de uitwed strijd tegen Accretos. De thuisploeg, titelkandidaat en koploper, liet deVen- rayse volleybaldames niet in hun eigen spel komen. ActiveRooy gaf teveel cadeau en wist weinig tegenover te stellen tegen het sterke aanvalsspel van de medekoploper. Ondanks de eerste nederlaag van het seizoen blijft de Venrayse ploeg in de kopgroep van de promotieklasse. De Rooyse dames konden helaas niet met hun gewoonlijke basisopstel ling spelen, doordat hun belangrijke middenspeelster Stephanie Hartog NUVOC 3-Active Rooy 3-1. Set standen: 22-25, 25-17, 26-24, 25- 21. De volleybalheren van ActiveR ooy leden in de le klasse B de eerste nederlaag van het seizoen. De uitwed strijd tegen Nuvoc 3 ging met 3-1 ver loren. De Venraynaren startten sterk en pakten de eerste set met degelijk spel. De tweede set was duidelijk voor de thuisploeg, maar de derde en vier de set gingen beiden beide partijen gelijk tegen elkaar op. Het dubbeltje viel echter beide keren goed voor de thuisploeg die met 3-1 de winst pakte. ActiveRooy blijft wel in de top drie. In het duel tussen de beide kop lopers werden de Venrayse gasten door de zeer ervaren tegenstander verdedigend alle hoeken van het veld getoond. Letterlijk welgespro ken, omdat ze na het verliezen van de eerste set Venray met tactisch gesla gen ballen dwongen op hoog niveau te acteren en dat kon de nog jonge combinatie van Rudi Kun Kuti vooral verdedigend niet opbrengen. De veer- Tijdens het modderfietsen in de Rips waren de mudhunters helemaal in hun element. Door de regen was er voldoende modder om na te jagen. Voor komen de zondag staat er een tocht in Reuver op het programma met meer langere klimmen en een snelle route. In de winter worden er veel toch ten gereden. Tijdens de tourtochten vormen zich na een gezamenlijke start altijd kleine subgroepen. De snelleren rijden meestal de langere afstanden zodat iedereen aan het einde weer bij elkaar uit komt. Wie een keer mee wil doen is van harte welkom. Ga voor informatie naar www.mudhunters.nl. Zondag 9 november, vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht in Reuver, 25,45 en 65 km. Zondag 9 november vertrek 9.00 uur voor het alternatieve programma Venray. Dinsdagavond de spinningtraining vanaf 20.00 uur bij sportschool Dyna mic. Vertrek is bijna altijd vanaf De Sorank. ontbrak en de libero Loes Vervoort opnieuw gekweld werd door een blessure.Toch begonnen de dames vol goede moed aan de wedstrijd. Meteen bleek dat de servicepass een groot probleem was aan de kant van Acti veRooy. Hoewel de servicedruk niet hoog was, hadden de dames moeite met het onder controle krijgen van de pass. Daarnaast speelde de tegen stander een snel en goed spel waarin ze vele mooie aanvallen lieten zien. ActiveRooy kon er vaak niet in slagen om de aanvallen te blokkeren en dit maakte het verdedigen ontzettend moeilijk. Laura Jacobs, speelster in het tweede team van ActiveRooy, kwam de dames versterken en dit deed ze ontzettend goed. Ze verdedigde veel ballen in het achterveld en kon ook kracht om het initiatief na de nipt verloren derde set terug te krijgen was zaterdag ook niet aanwezig. Met goede moed en drie indrukwekkende blokken van SefTeeuwen begon Acti veRooy aan de strijd. De titelstrijd mag men wel zeggen, omdat het een wedstrijd tussen de beide koplopers betrof. Nuvoc wist toen meteen uit welk vaatje het moest tappen en sloeg de hele verdere wedstrijd overwe gend tactisch geslagen ballen. Enthou siast verdedigend haalden de Rooyse mannen veel terug en met een sterker netspel werd de eerste set met 25- 22 binnengehaald. In de tweede set werd gespeeld met het zicht naar de lange smalle hal wat de passing en serve bemoeilijkte. In deze fase van de strijd kwam de pass in ieder geval ver van het net met doorzichtig aanvalsspel als gevolg. Ook verdedigend was het matig, doordat de nogal aanvallend ingestelde achterspelers weinig over tuigden en de jonge Niels Fleuren als libero nog niet de verantwoordelijk heid voor de verdedigingsorganisatie Afgelopen week is door TV Vier lingsbeek het vierde najaarstoernooi georganiseerd. Ondanks het feit dat men praktisch altijd en overal kan tennissen bleken er toch 170 ten- nisliefhebbers hier wel zin in te heb ben. Alle wedstrijden konden worden afgespeeld volgens planning ondanks twee regen dagen. Zondag, laat in de middag, kon de balans worden opge maakt na 141 poule en afval wedstrij den. De uitslagen: DD8: 1 José Goossens en Sandra Thoonen, 2 Wilma Toonen en Jack Wijnen; GD7: 1 Esther Buunen en Marten Reen, 2 Bianca Doorschodt en Daan Jacobs; DD71 Esther Buunen en Sandra v Buijtene, 2 Nelly Nabbe en Thea Verbiesen; HD7: 1 Joost Arts en Mark Goemans, 2 Bas Eising en Daan Jacobs; GD6: 1 Mia Baltissen en Corn Moors, 2 Yvonne de Graaf en Leo Heij- nen; DD6: 1 Drea Driessen en Desiré van Goinga, 2 Karin v. Heugten en Mirjam Hoogland; HD6: 1 John Baltus- sen en Rob Roeffen, 2 John Basten en Leo Heijnen; GD5:1 Sandra v Buijtene en Rob Heijnen, 2 Gonnie Peelen en Geert Heijnen; DD5: 1 Linda Nabuurs en Maria Nabuurs, 2 Patricia Theunis- sen en Bernie Verberkt; HD5: 1 Mark Heijnen en Rob Heijnen, 2 Geert Heijen en Ron Koenen. het een en ander laten zien in de aan val. Toch verspeelden de dames heel veel ballen tijdens het verdedigen en konden ze hun eigen spel niet laten zien. In de vierde en laatste set van de wedstrijd leek het er nog even op dat de Rooyse dames terug zouden komen. De pass kwam eindelijk wat beter en de dames leken hun eigen spel weer meer te spelen. Dit was helaas maar voor korte duur, want toen de dames bijna bij waren, gaven ze alles weer uit handen en werden er weer teveel persoonlijke fouten gemaakt. Het is de eerste nederlaag van de dames van ActiveRooy. Ze zijn weer even met beide benen op de grond gaan staan en kunnen nu vol gende week tegen Liessel weer hun eigen spel laten zien. kan dragen. De thuisploeg had dan ook geen moeite de tweede set bin nen te halen. De derde set moest de beslissing brengen in deze volley balthriller. Helaas voor ActiveRooy ging deze verder goed gespeelde set na een gelijkopgaande strijd (bij 22- 24 had Activerooy het nog in eigen hand) naar de gedreven, maar rustig spelende thuisploeg. De frustratie en onzekerheid bij de Rooyse mannen woekerden nog voort tot in de vierde set bij 8-8 schijnbaar weer sprake was van een gelijkopgaande strijd. Alhoe wel Jurgen Marti en Rik Wienen in de pipe op de driemeterlijn nog effectief waren, op de flanken scoorden door het degelijke verdedigen van Nuvoc de buitenaanvallers nauwelijks. Ondanks de perfecte set-ups midden bleef Nuvoc met taai verdedigen en gevarieerde aanval achter het blok en in de hoeken constant een stapje voor, met 25-22 set- en 3-1 wedstrijd winst als gevolg. Volgende week speelt ActiveRooy thuis tegenAccretos uit Roggel/Neer. In de le klasse van de Huisleague was er weer een wisseling van de wacht aan de kop van de ranglijst. Pin- hunters.dat met 19 5 - 8.5 hekkenslui ter Scores klopte is mede dank zij de royale nederlaag, die Hoeijmakers te slikken kreeg tegen Close Encounters, het werd 5.5 - 22.5, de nieuwe lijst aanvoerder met nu een voorsprong van 3.5 punt op Hoeijmakers. Nuva Keukens bleef met 19-9 baas over Sigma's/Cornelco en blijft op 4.5 punt derde, net voor Witlox- v.d. Boomen, dat Strikers/Groeipunt met 18.5 - 9 5 terug wees. Joke van Rens scoorde bij de dames de hoog ste game met 209 en Vivian v.d. Voort zette met 536 de hoogste serie neer. Bij de heren moesten Wim Creemers en Chris Koreman de eer van de hoog ste game delen met 222 en de serie was voor Ben van Rens, die tot 608 kwam. In de 2e klasse blijft het Nitwit- stam het goed doen en nu moest Red Arrows met 9-19 het hoofd buigen voor de koploper. La Mousse blijft evenwel goed vol gen door Verrijdt Groenvoorziening met een 26-2 nederlaag naar huis te sturen. G.G.Z. behield de derde plaats door een 18 - 10 zege te boeken op B.T. Noxon en Catering de Buren was heer en meester over Plus van Dijck, dat er met 24-4 aan moest geloven. Fien Jenniskens was weer eens de beste dame met een game van 217 en een serie van 623, wat een nieuw seizoenrecord betekende. Bij de heren was de hoogste game met 215 voor Peter Rooijakkers en de serie voor John Joosten met 540. In de Tri oleague wist VI.P de eerste plaats te behouden ondanks een 16-5 neder laag tegen rode lantaarndrager B.T. Jamin en ook door de vrije avond, die de naaste achtervolger Proshop RBVenray had. Bokual/Mijling komt met rasse schreden dichterbij en door een 13-8 zege op Sigma's/Cornelco werd de achterstand op de lijstaan voerder verkleind tot 3 punten. De Joepies deden een flinke stap voorwaarts door Crash met 19-2 af te drogen en bezetten nu met een achterstand van 10 punten de vierde plaats. De nummers vijf, zes en zeven kregen allemaal klop; Pinhunters van The Menhirs met 12-9, B.T. A.WIsolatie met 13-8 van Plus van Dijck en Nutrivisie van B.T. Noxon met 15-6. Carien Donders was bij de dames de beste met een 208-game en 556-serie;bij de heren liet Leo Bou ten als beste 256 pins sneuvelen en bracht Martijn Magermans met 599 de hoogste serie op zijn naam. In de Dub- belleague had het nummer een van de ranglijst getuige de 10 - 8 uitslag veel moeite met Klussers 1, maar behield de leiding. Het duo van Kuijten Ass maakte een grote stap voorwaarts, van 4 naar twee, door een 14-4 zege te behalen tegen Pinpoints. De Dutch-Thai Com bination moest zijn meerdere erken nen in de New Company, die door de 14 - 4 overwinning doorstoomde naar de 4e plaats. Strikezone behield nog wel de derde plaats, maar kreeg met 9.5 - 8.35 klop van E.M.S. In de onderste regionen bleek Klussers 2 met 10-8 net iets sterker dan Lucky Strikes. Dariya Willekens was met een 196-game en 693-serie weer eens de beste dame terwijl bij de heren de hoogste game met 184 naar Eric Loyen en de serie met 659 naar Wim Minten ging. Dames Jumpers'76-BSW 38-72 (17-31). De basketbaldames van Jum- pers'76 waren zaterdag een maatje te klein voor Basketball Stars Weert (BSW). De gasten, titelkandidaat in de le klasse, gingen met een royale 38- 72 zege naar huis. Weert, een prima team met veel lengte en kwaliteit, was in sporthal De Wetteling een maatje te groot voor de Venrayse dames. Jumpers'76 weerde zich kranig, maar kon niet voorkomen dat de gasten vrij makkelijk uitliepen naar een roy ale score. Het eerste kwart gingen de teams gelijk op. BSW kreeg meer kan sen, maar Jumpers wist haar kansen beter te benutten. De defense stond goed en er werden goede aanvallen gespeeld. Het tweede kwart begon minder en Jumpers wist zes minuten niet tot scoren te komen. BWS echter kwam goed in zijn spel en wist veel kansen te creëren en daaruit te sco ren. Jumpers zag de tegenstanders uit Weert dan ook steeds verder uitlopen en dit kwart werd er aan de kant van Jumpers ook het slechts gepresteerd. Tussenstand: 17-31. Na een goede rust begon Jumpers sterk en stond de verdediging weer als een huis. Er werden veel kansen gecreëerd en de tegenstanders begonnen veel fouten te maken, wat erin resulteerde dat een van de tegenstanders van het veld werd gestuurd met vijf fouten. Ook kwam Jumpers dit kwart vaak op de vrije worplijn kwam te staan, helaas werden maar drie van de tien vrije worpen benut. Het laatste kwart deed Jumpers goed haar best. Het spel werd goed gespeeld en de thuisploeg ging vaak in de aanval. Maar de bal wilde maar niet door de ring vallen, iets wat bij de tegenstander wel lukte. Over twee weken spelen de basket baldames in en tegen Bladel. Uitslagen Heren-Aalst Waalre 86-48 Dames-Basketball Stars Weert 38-72 Ul6-Gennep Cougars U16-1 110-42 U14-EBBC UI4-3 98-18 U14-2-BC Heeze U141 6-111 Programma zaterdag 8 november EBCG-U16 16.45 Programma zondag 9 november BC Jink-Heren 13.00 Op de tweede speeldag van de Jeugd Trio League Limburg, dat op eigen banen in Venray plaatsvond is Venray tweede geworden met 7 pun ten achter het ongenaakbare Sittard, dat de volle bak met 9 punten binnen haalde. Hierdoor is Venray een plaatsje in de ranglijst kunnen opschuiven en bezet nu de derde plaats achter Sittard, dat de leiding van Heerlen 2 overnam en daarmee van plaats wisselden. Ven ray begon tegen Maastricht en begon slecht en alleen Richard Addae wist met 185 zijn niveau te houden, waar door de Limburgse hoofdstedelingen de game met 471 - 484 naar zich toe wisten te trekken. In de tweede game steeg bij beide teams het niveau, maar Venray was in deze game (549 - 507) veruit de bovenliggende partij met onder andere een 204-game van Richard Addae, waardoor het verlies uit de eerste game tevens werd weg gepoetst en daarmee de wedstrijd met 2-1 winnend werd afgesloten. De volgende partij ging tegen Heerlen, dat puntloos aan de tweede speeldag was begonnen. Mede dankzij opnieuw Richard Addae (201) werd de eerste game overtuigend gewonnen. Maar in de tweede game stokte het ritme en wist Heerlen zowaar de tweede game op hun naam te schrijven (419 - 432), maar Venray bleef met de totaalscore ruim aan de goede kant van de score, waardoor deze wedstrijd eveneens met 2-1 werd gewonnen. Sittard 2 heette de laatste tegenstander en nu waren het vooral Patricia Camps (204) in de eerste game en Niels de la Roy (192) in de tweede game, die hun ploeg naar een verdiende 3-0 over winning wist te leiden. Richard Addae was met een gemiddelde van 196,66 de beste speler van de dag aan Ven rayse zijde. Zowel Richard als Patricia Camps scoorden met een game van 204 de hoogste game bij de Venrayse ploeg. Venray 2 wilde eveneens als Heerlen van de hatelijke nul af, opge lopen op de eerste wedstrijddag. Als er al punten gepakt konden worden, dan was Heerlen niet alleen de eer ste kandidaat, maar ook op papier de zwakste tegenstander van vandaag. Ondanks dat Meivin Vermeulen een fraaie 151 op het scorebord neerzette, wisten zijn ploeggenootjes dit nog niet naar waarde te schatten en ging de eerste game met 18 pins verloren. In de tweede game waren er geen uitschieters, maar waren de spelers beter aan elkaar gewaagd, waardoor de tweede game nipt werd gewon nen met 3 pins, waardoor het eerste competitiepunt binnen was. Jammer genoeg ging de totale winst (2-1) naar de Zuid Limburgers. Maastricht was de volgende opponent. Venray 2, dat met deze jonge spelers niets te verliezen had, ging op zoek naar nog meer verrassingen, maar ondanks de 153 van opnieuw Meivin Vermeulen, was deze tegenstander veel sterker en dat leverde dus een 0-3 nederlaag op. De laatste partij ging tegen lands kampioen Sittard, dat meteen al in de eerste game orde op zaken stelde: 365 - 628. De laatste game was een forma liteit, omdat Roel Wolters ziek moest uitvallen en er helaas geen reservespe ler voorhanden was. De spelers uit Sit tard namen weliswaar gas terug, maar wisten de match op hun sloffen met 3 - 0 naar zich toe te trekken. Beste spe ler aan Venrayse zijde was Meivin Ver meulen met 132,67 gemiddelde met 153 als hoogste game. Venray 2 mag dan van de nul verlost zijn, maar het bezet wel nog de achtste en laatste plaats, omdat Heerlen 1 vandaag zelfs vijf punten wisten te scoren. Brian Zil- lekens, speler van Sittard 1 en tevens lid van de Nederlandse jeugdselectie, was in de tweede game van de twee de wedstrijd tegen Heerlen 2 hard op weg naar een perfect game. Op baan 6 wist hij tien strikes achter elkaar te produceren, maar in de elfde worp bleef de vermaledijde 8-pin staan. Met een spare als slot bleef de teller op 289 steken, wat uiteraard wel de hoog ste game van de dag werd, dat tevens met applaus werd begroet. Na afloop werd een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan jeugdleider Johan. Aanstaande zaterdag is om 11.15 uur de vijfde speeldag van de huisleague. Jumpers'76-Aalst Waalre 86-48 De basketbalheren van Jumpers'76 hebben in de eerste klasse B een klin kende zege behaald op Aalst Waalre: 86-48. De thuisploeg startte bijzonder sterk, maar zakte daarna weg zodat de gasten weer terug in de wedstrijd konden komen. In het vierde kwart maakte Aben Palmen uiteindelijk het verschil. Palmen scoorde enkele belangrijke treffers en sloeg daarmee het beslissende gaatje. In het restant liep Jumpers'76 uit naar een royale Ospel-Manual 13-15 (7-7) De handbaldames van Manual heb ben in de uitwedstrijd tegen Ospel de eerste zege van het seizoen geboekt: 13-15. Met een twaalf speelsters sterke selectie begonnen de Venrayse hand baldames sterk aan de wedstrijd. De eerste twee goals waren nog wel in het voordeel van Ospel, maar toen werden de dames wakker. Het spel ging vervolgens gelijk op. Door goals van Joy Jakobs, Bo Kersten, Conny van Tilburg Ankie Billekens en Loes van Dijk bleef Manual dicht bij de dames van Ospel. Bij rust stond er een 7-7 stand op het scorebord. Dat het nog Manual-Bevo 4 16-20 (7-12). Topscorers: Bennie Beekers (8x) en Patrick van den Broek (5x). In de derde klasse A zijn de hand balheren van Manual er zondag niet in geslaagd de punten in eigen huis te houden. Tegen Bevo 4 uit Panningen werd een 16-20 nederlaag geleden. In een sportieve, goede wedstrijd gin gen beide partijen lange tijd gelijk op. Aan het einde van het duel toonden de gasten zich net iets beter en pak ten de volle winst. Dat het lastig werd was van af het begin al duidelijk, want al vlug stond er een 1-4 stand op het bord. Toch was het spel van de hand balheren uit Venray niet slecht en was de verdediging al stukken beter dan in in café De Piëlhaas wordt op zater dag 8 november vanaf 20.00 uur het clubkampioenschap gehouden. Hieraan kunnen alleen leden deel nemen. Uitslag whiskeydarten: win naarsronde; 1. Dennis Smits. 2. Melissa Eggen. 3. Mark van de Heuvel. 4. Roy Troisfontaine. 5. Peter van de Berg. 6. Dave Achen. 7. Johnny Smits. 8. Carl de Bruijn. Verliezersronde; 1. Johan van Hoof. 2. Mat Janssen. 3. Lou Jans sen. 4. Eugenie Tetteroo. 5. Meggie van de Akker. 6. Daisy Eggen. 7. Marcella van Gelder. 8. Nicole Voesten. Dennis Smits behaalde de hoogste finish met 90 punten en gooide tevens 180. Tot 1 april mag er worden gevist in de jeugdvijver van het Wanssums Ven. Er geldt natuurlijk wel het regle ment van de jeugdvijver: werphengels verboden, maximale hengellengte 6 meter en maximaal 250 gram voer. Op zondag 16 november start de laatste wedstrijdserie van het jaar; de Win terkoning in de haven in Wanssum. Aanmelden kan tot uiterlijk 9 novem ber bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311. Vergunningen zijn verkrijgbaar bij de verkooppunten. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920. Zie ook www.hsvhetalvertje.nl. zege en staat nu in de subtop van de eerste klasse. Bij de thuisploeg was de langverwachte rentree van Andrea Penco een feit. Na een jaar in Deurne te hebben gespeeld is hij weer terug op het oude nest. Een enkelblessure stond deelname aan de eerdere wedstrijden in de weg. De thuisploeg nam al snel het initiatief door de opbouw Aalst een spannende tweede helft ging worden werd toen al duidelijk. Na de pauze ging het opnieuwe weer helemaal gelijk op. Doordat er veel kansen gemist werden, kon Manual geen rustgevende voorsprong nemen. Vijf minuten voor tijd stond er 12-12 op het scorebord en was alles nog mogelijk. Door vier belangrijke goals van Joy Jakobs, en op het laatst een fraai genomen zevenmeter van Harma van Kreij nam Manual met een 13-15 stand de terechte twee punten mee naar huis. Zondag spelen de dames van Manu al om 17.55 tegen de dames van SVM1 in sporthal De Wetteling in Venray. de eerste wedstrijden van het seizoen. Door het goede verdedigen en uitein delijk goed afronden kwam Manual weer iets dichter bij, maar met de rust stond er toch een 7-12 stand op het scorebord. Na de rust moesten de Venrayse handballers weer even wak ker worden. De heren uit Panningen liepen uit naar een 7-15 voorsprong. Dit verschil bleef lange tijd zo, maar tegen het einde van de wedstrijd leek Manual toch iets meer lucht te heb ben dan BEVO. Stapje voor stapje kwa men de Venraynaren dichterbij, maar dit was uiteindelijk niet genoeg. De eindstand was dan ook 16-20. Volgende week speelt Manual een uitwedstrijd in Budel tegen HBS. Wielrenner Mike Teunissen uit Ysselsteyn is als achttiende geëindigd tijdens het Europees kampioenschap veldrijden in het Franse Lievin. Op een door de regen zwaar par cours kon hij zich goed handhaven in het internationale deelnemersveld van ruim 50 deelnemers en voldeed aan de verwachtingen. In de uitslag stonden er maar twee eerstejaars junioren voor Teunissen, wat goede perspectieven biedt voor aankomend jaar. Hij mag dan ook nog uitkomen in de juniorencategorie. Zijn volgende doel is zich te selecteren voor de wereldkampioenschappen die eind januari 2009 in Hoogerheide worden gehouden. Programma zaterdag 8 november JC-EMHC JC 11.30 MD-DeurneMD 11.30 JB-Best JB2 13.00 MB2-VenloMB2 13.00 MA2-Horst MA 14.30 Helmond JD-JD 10.00 DVSMC-MC 11.45 Nuenen JA2-JA 16.00 Bakel MA-MA 16.00 Eindhoven JC2-JC2 16.30 Programma zondag 9 november EMHC H9-Venray Hl 13.00 HOD HB-Venray HA 14.30 Waalre meteen onder druk te zet ten waardoor de gasten niet aan hun spel toe kwamen. Al snel werd er een gat van vijftien punten geslagen. De heren toonden vechtlust en dat werd beloond. Het verschil tussen beiden ploegen bleef lange tijd gelijk. Dit was met name te wijten aan de ver dediging van Jumpers. Er werd onder het bord te veel ruimte weg gegeven. Uitslagen Heren Set Up-Revoe/VCB 3 4-0 Dames Set Up-VC Athos '70 1-3 Set Up 2-VC Pansign 3 3-1 Set Up 3-Hovoe 3 1-3 Set Up 4-TSLAetivia 6 0-4 Jeugd Set Up MB-Revoe/VCB 2 4-0 Set Up N6-Brovoc 4-0 Set Up N6-Aspargos 3-1 VC Athos-Set Up N5 0-4 Hovoe-Set up N5 0-4 Set Up N3-VC Kessel 7-0 Set Up N3-SV Aspargos 6-0 Set Up N3-AetiviRooy 8-0 Tupos-Set Up MB 3-0 Set Up MC-Athos '70 0-2 Civitas-Set Up MC 2-0 Recreanten Vokon 2-Set Up HR3 4-0 Meuleveld-Set Up HR4 3-1 VC Asterix-Set Up DR 3-1 Set Up DR2-VC Asterix 1-3 Set Up DR4-Velden 3-1 Programma zaterdag 8 november Heren Avoc-Set Up 16.30 Dames VC Velden 2-Set Up 18.00 VC Fortutas-Set Up 2 18.30 Vollan '65 2-Set Up 4 16.45 Jeugd Hovoc MB3-Set Up MB 13-00 Programma zondag 9 november Set Up MC in Horst 10.45 Set Up niveau 6-2 in Venray 10.15 Set Up niveau 5-2 in Hegelsom 10.30 Set Up niveau 4 inMeterik 13-00 Heren Recreanten HVR-Set Up 2 10.00 Set Up 4-HVC 3 10.00 Programma donderdag 6 november Dames recreanten Set Up-Civitas 2 20.30 Programma maandag 10 november Dames recr. Revoc/VCB 3-Set Up 4 19-30 Programma donderdag 13 november Dames recr. Set Up 3-BVC Holyoke 4 20.30 Uitslagen Heren sen. Manual-Eurotech Bevo 4 16-20 Dames senioren Ospel-Manual 13-15 Dames senioren 2 Manual-Leudal 3 16-15 Heren C BSAC-Manual 22-6 Dames B Hercules'81-Manual 6-14 Dames C Manual-BSAC 23-4 Jeugd D BSAC-Manual 23-4 Heren recreanten Erp-Manual 6-12 Programma zaterdag 8 november Dames C Wittenhorst-Manual 11.05 Heren B Rapiditas-Manual 14.50 Programma zondag 9 november Heren senioren HBS-Manual 13.20 Jeugd D Manual-Hercules'81 13.00 Heren C Manual-Vios 13-50 Dames B Manual-Loreal B5 14.35 Dames A Manual-BSAC2 15.30 HerenA Manual-Hercules'81 16.50 Dames senioren Manual-SVMl 17.55 Uitslagen SVOC 4-DOS 2 5-6 SVOC-Erica 7-1 Programma zaterdag 8 november Korfrakkers Al-SVOC Al 16.45 NAS Al-SVOC A2 13-00 SVOC Bl-WO BI 14.15 De Merels Dl-SVOC Dl 13-00 SVOC D2-Peelkorf Dl 13-15 SVOC El-ZSV El 10.30 SVO F1-SVOC F1 13-30 Welpen-Oranje Wit 13-25 Peelkorf 4-Welpen 14.15 Oranje Wit 3-Welpen 2 13-00 Welpen 2-Peelkorf 6 14.15 Programma zondag 9 november Corridor-SVOC 15.35 Corridor 2-SVOC 2 14.20 De Horst 4-SVOC 3 13-30 Uitslag Midweek SKC '06-SV United 11-1 Programma zaterdag 8 november E-Jeugd SV United El-De Maaskorf 15.30 F-Pupillen SKC '06 2-SV United 15.20 SV United-Des 16.30 Welpen Peelkorf 7-SV United 14.40 SV United-Des 15.55 Uiteindelijk was de rek eruit bij de gasten en kon de thuisploeg vol gas geven. Door middel van een strakke verdediging en een hoge spel snel heid werd er een gat geslagen van 28 punten. De overwinning was een echte teamprestatie. De trainers had den de beschikking over een ruime selectie en daar maakten ze uitgebreid gebruik van. Zondag spelen de heren van Jumpers'76 een uit wedstrijd tegen de nog ongeslagen koploper BC Jink in Cuijk om 13.00 uur. Programma zaterdag 8 november DDW Bl-De Peelkorf BI 13-25 HBSV Bl-De Peelkorf B2 12.15 HBSVCl-De Peelkorf Cl 11.10 ODIO C2-De Peelkorf C2 14.00 SDDLCl-De Peelkorf C3 12.00 SVOC 01 D2-De Peelkorf Dl 13-15 ZSVDl-De Peelkorf D2 11.00 ODIO El-De Peelkorf El 11.00 Peelkorf F2-SVO 14.05 Merselo-Peelkorf F1 14.45 Oranje Wit-Welpen 4 13-00 SVOC'01-Welpen 2 13-25 Welpen 2-Oranje Wit 13-50 Welpen 4-SVOC'01 14.15 Welpen 3-Oranje Wit 2 14.40 Welpen-SKC '06 15.05 SKC'06-Welpen 3 15-30 Oranje Wit 2-Welpen 15.55 Welpen 6-Merselo 13-25 SVOC '01 2-Welpen 6 14.15 Welpen 7-SV United 14.40 DES-Welpen 5 15.05 Welpen 5-Welpen 7 15-30 Programma zondag 9 november De Peelkorf-DSV 13-45 De Peelkorf 2-Klimroos 2 12.30 DOT 2-De Peelkorf 3 11.50 Programma woensdag 12 november De Peelkorf 5-SV Lottum 3 20.30 Uitslagen Heumen 2-Oranje Wit 4 1-5 SV Lottum-Recreanten wit 3-2 Programma zaterdag 8 november Oranje Wit Al-De Eendracht Al 14.15 Oranje Wit BI -De Eendracht BI 15.00 Oranje Wit B2 -Roka BI 14.00 Oranje Wit Cl -SVO Cl 13-00 Oranje Wit C2 -Diosa Cl 12.00 Oranje Wit Dl-Heumen Dl 11.00 Oranje Wit D2-Roka D2 10.00 Oranje Wit El-DOT El 9-00 Welpen-Peelkorf 4 13-00 Peelkorf 2-Welpen 13-50 Peelkorf 3-Welpen 2 14.40 Welpen 2-Peelkorf 15.55 Welpen 3-SVOC '01 2 13-00 Merselo-Welpen 3 13-50 Programma zondag 9 november TOG-OranjeWit 11.15 WO 2-Oranje Wit 2 13-30 Oranje Wit 3-Midako 15.00 Uitslagen Midweek SKC06-ODOS 0-15 Midweek 2 SKC'06-United 1-1 Programma zaterdag 8 november Welpen Peelkorf-SKC'06 15.05 SKC'06-Peelkorf 15-30 F-pupillen Merselo-SKC'06 13-30 F-pupillen 2 SKC'06-SV United 15.20 D-jeugd De Merels-SKC'06 13-00 C-jeugd De Merels-SKC'06 15.05 Programma maandag 10 november Midweek 2 SKC06-ODOS 20.30 programma woensdag 12 november De Maaskorf-SKC'06 22.00 Uitslag Midweekdames Wittenkorst-Oostrum 4-1 Programma zaterdag 8 november Aspiranten Oostrum Cl-DOT Cl 12.00 Aspiranten Oostrum C2-Roka Cl 11.00 Pupillen Oostrum Dl-Roka Dl 10.00 Pupillen Oostrum El-HBSV El 9-00 Programma zondag 9 november Senioren HBSV 2-Oostrum 10.15 Programma woensdag 12 november Midweekdames Oostr. 2-Wittenhorst 18.30 Programma zaterdag 8 november Peelkorf 6-Merselo welpen 13-25 Merselo-SKC '06 F-pup. 13-30 Merselo Dl-DOS Dl D-pup. 11.30 Oranje Wit Cl-SVO Cl asp.Cl 13-00 Oranje Wit -De Eendracht BI asp.Bl 15.00 Oranje Wit B2-Roka BI asp.B2 14.00 Programma zondag 9 november Astrantia-Merselo sen. 14.10 Venray-Helmond 3-0 (1-0). Doelpunten Venray: Reinier Pal men, Diederik de Greef en Lars Blacquiere. Met de zevende overwinning op rij hebben de hockeyheren van Ven ray goede zaken gedaan in de 3e klasse reserve. Tegen Helmond werd op eigen veld een 3-0 overwinning behaald. Na zeven wedstrijden is Ven ray nog altijd ongeslagen. Afgelopen zondag traden de Venray se hockeyheren aan met enkele afwe zigen. Oud-aanvoerder Leon Schellens kampt al weken met een knieblessure en is langzaam op de weg terug. Daar om stond de verdediging wederom onder leiding van Mark Born. De wed strijd was nog geen twee minuten oud toen Venray een strafcorner kreeg. Op aangeven van aanvoerder Wijnhoven werd de strafcorner echter niet ver zilverd. De minuten daarop volgend vochten beide teams een strijd uit op het middenveld, met af en toe over en weer een halve kans. Na 20 minuten brak Venray de ban. Op aangeven van aanvallende middenvelder Jan-Willem Bruijsten wist teamgenoot Reinier Pal men de score te openen; 1-0. De tref fer was een beloning voor een mooie aanval. Tegenstander Helmond werd langzaam aan iets sterker en wist enkele keren te counteren. Diverse malen was het Maarten Valks die goed anticipeerde en daarmee aanvallen van Helmond onschadelijk maakte. De jeugdspeler maakte een prima indruk tijdens zijn debuutwedstrijd voor heren 1. Na ongeveer 25 minu ten spelen kwam enigszins gevaar van Helmond, toen een aanvaller op het Venrayse doel schoot. Echter ontbrak het aan veel dreiging om het de Ven rayse defensie moeilijk te maken. Het enige Helmondse gevaar kwam twee minuten voor rust uit een strafcorner. Een hard laag schot werd door keeper Wouter Born prima uit de hoek getikt. Niet veel later floten de scheidsrech ters voor de rust. Nadat de Venrayse hockeyheren in de rust enkele tips kregen, begon men moeizaam aan de tweede helft. Ondanks het grote overwicht en de vele kansen wisten de Venraynaren de score vooralsnog niet te verdub belen. Na twee fysieke overtredingen kort achter elkaar moesten beide teams een speler met geel naar de kant zien gaan. Aan Venrayse kant was het Fons van Sundert die vijf minuten moest toekijken vanaf de bank. Een bevrijdende tweede treffer kwam uit eindelijk toen jeugdig talent Diederik de Greef doorbrak. Gelegenheidsmid denvelder Ward Weijs wist Bruijsten te bereiken, die vervolgens met een strak schot De Greef wist te bereiken. Een prachtig geplaatste bal verdween in het doel en zorgde voor de ver diende 2-0. De scheidsrechter speelde na twintig minuten een negatieve hoofdrol, toen er een onterechte rode kaart werd gegeven aan Van Sundert. Een vermeende overtreding werd als reden aangegeven om Venray met tien man verder te laten gaan. Helmond speelde hierdoor met een vrije speler meer op de aanval. De uitblinkende laatste man Mark Born voorkwam ech ter samen met de vleugelverdedigers dat Helmond gevaarlijk kon worden. De beslissing viel tien minuten voor tijd toen aanvaller Lars Blacquiere aantekende voor zijn derde doelpunt in twee wedstrijden. In een scrimage wist hij de bal achter de keeper te krijgen, waarmee de 3-0 eindstand op het scorebord kwam. Na zeven wedstrijden heeft Venray net als EMHC nog altijd maximaal ren dement. Komende zondag spelen de heren om 13.00 uur de topwedstrijd tegen medekoploper EMHC. De Ven raynaren zullen dan moeten strijden om de ongeslagen status te behou den.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27