De Schijnw) op: Sandj Peeter (Ysselsteyn) Arbiter keurt hoofd veld af Volharding morst punten SV United ten onder in kaartenfestival SSS'18 Venray op jacht naar winst •S^ "Venray 1 Eerste uitzege Summa Topschutters] Klassement Co Boek bestellen? PEEL EN MAAS Donderdag 6 november 2008 - Pagina 24 Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Aanvoerder Tim van Rijswick schiet vanaf stip TOP'27 naar derbywinst: 0-1 SSS'18 Eindelijk winst SVOC'01 www.vandenmunckhof.nl BVV'27 SV Geijsteren Oostrum bekert tegen Helden (fejlJSII IlSUWill Kledingsponsors: Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT2000 De redactie vai^Êel en Maas zet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 wekelijks speler, trainarof ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging uit de gemee Venray etuffleerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS'18,Volhar en Holmees worden in de rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voet balkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien ama teurduels die dat weekend gespeeld wor den. Zijn de voorspellingen van de gast speler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereni ging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Ven ray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Sander Peeters van zesdeklasser Ysselsteyn. een ten ling Naam: Sander Peeters Leeftijd: 24 Woonplaats:Ysselsteyn Partner: ik heb een vriendin, Petra Maas- sen Beroep: varkenshouder Club:Ysselsteyn Positie: linksback Hoogtepunt: de derde helft Dieptepunt: verliezen tegen Merselo Beste trainer: Peter Groenen Slechtste trainer: EdTeunissen Beste boek/tijdschrift: De Boerderij Beste film:The Gladiator Andere hobby's: bier drinken Lievelingseten: vetbak Drank: bier Mooiste vrouw: vul Petra maar in, dan ben ik een slijmbal Favoriete club:Ajax Favoriete speler: Wesley Sneijder Favoriete vakantieland: Oostenrijk, skiën Wie wordt kampioen in jullie klasse?: ik zou het niet weten Wie wordt laatste in jullie klasse?: BW'27, waar wij punten hebben laten liggen. Sander Peeters Redactie Venray-Papendrecht 2-1 1-1 Volharding-Wilhelmina' 08 1-2 1-1 SVC 200aSSS'18 0-2 2-1 Montagnards-Swolgense Boys 1-0 1-1 Stormvogels-Leunen 1-1 1-2 Belfeldia-SV Oostrum 2-1 2-0 Holthees-SV United 1-1 2-2 SVOC' 01 -RKDSO 2-0 1-0 BW'27-Hegelsom 1-4 0-3 Lottum-Ysselsteyn 1-2 1-3 Steef Emons van Oostrum voorspelde de uitslagen van afgelopen week beter dan redacteur Henk Lammen. Emons pakte drie punten tegen Lammen slechts twee. Henk Lammen kan hem echter nog voorbij streven omdat het duel Swolgense Boys- Hapse Boys afgelopen zondag werd afgelast. Beiden hebben dit duel dus nog tegoed. Emons staat voorlopig achtste en laatste in de tussenklassement. Stand: 1) Bas van Aken (Swolgense Boys) 2) Freek Thoone (Venray) 3) Ludo Gommans (Holthees) 4) Koen van Bree (SSS' 18) en Willem Reintjes (SV United) 6) Rob van Ooi (Leunen) 7) Chris van Duijnhoven (Volharding) 8) Steef Emons (Oostrum)* 12 punten 10 punten 9 punten 8 punten 7 punten 5 punten 3 punten Steef Emons heeft de afgelaste wedstrijd Swolgense Boys-Hapse Boys nog tegoed. Maatwerk in financiële zekerheid Rhode/r+b-Volharding 3-3 (1- 2). Doelpunten Volharding: Chris van Duijnhoven (2x) en Johan Vullings. Na drie overwinningen op rij mors te Volharding afgelopen zondag voor het eerst weer punten. In een heerlij ke en sportieve pot voetbal kwamen de roodwitten ditmaal bij Rhode/r+b in Sint Oedenrode niet verder dan een 3-3 gelijkspel. Daarmee was Volharding iets geluk kiger dan de thuisploeg. Rhode had het betere van het spel, maar Volhar ding kwam wel tot drie keer toe op voorsprong. De laatste keer was vijf minuten voor tijd en dan mag je het als ploeg eigenlijk niet meer uit han den geven. Dat gebeurd dus toch en na afloop had iedereen na een prach tig schouwspel toch wel vrede met de puntendeling. Rhode/r+b nam tegen Volharding een nieuwe grasmat in gebruik. De eerste goals werden ech ter niet gemaakt door de standaard teams maar de F-pupillen van beide verenigingen speelden een voorwed strijd die door de gasten met 1-3 werd gewonnen. Het nieuwe veld lag er op het oog piekfijn bij al viel het wel op dat er nogal wat spelers uitgleden gedurende de wedstrijd. De gastheren kwamen furieus uit de startblokken op de verse onder grond. Volharding-goalie Erik Hubers moest al na drie minuten handelend optreden op een schot van Coen van Hout. De eerste de beste kans voor Volharding was raak. Chris van Duijn hoven strafte een fout van Rhode-mid- denvelder met een fraaie schuiver af: 0-1De eerste goal ooit van Volharding op bezoek bij Rhode (driemaal werd er in het verleden gespeeld en ook driemaal met 2-0 verloren, red.).Twee minuten later was opnieuw Chris van Duijnhoven dicht bij een treffer maar nu schoot hij te gehaast over. Het spel golfde op en neer en na twee missers van Rhode-spits Harm Vissers was het na ruim een half uur Johan van der Pas die voor de verdiende gelijkmaker zorgde. Frank Ohoilulin verdedigde slecht door het midden uit waarna Van der Pas geen enkele moeite had de 1- 1 aan te tekenen. Twee minuten later verzuimde Chris van Duijnhoven om Volharding opnieuw op voorsprong te zetten. Volharding's topschutter ging alleen op Rhode-keeper Ronald van Gerwen af, maar die plukte de bal van de schoen van Van Duijnhoven. Weer een minuten later reageerde Erik Hubers aan de andere kant goed op een knal van opnieuw Van der Pas, de rebound was aan Tim Stewart voor een open goal niet besteed. Weer drie minuten later kwamen de gasten her nieuwd op voorsprong. Een schot van Sander Oudenhoven werd door Van Gerwen afgeweerd, maar hij bokste de bal precies tegen Johan Vullings aan, die zelf nauwelijks weet had van zijn treffer: 1-2. Het bleef genieten. Vijf minuten voor rust verdween een poeier van opnieuw Van der Pas via de lat over. Volharding verzuimde op slag van rust de wedstrijd op slot te gooien. Aan het eind van den schitte rende aanval vond Jasper van Elferen wederom Van Gerwen op zijn weg en de rebound van Mark Blenckers ver dween rakelings naast. Direct na rust had ook Johan Vul lings de beslissing op zijn schoen, maar de aanvaller schoot van dicht bij net langs de verkeerde kant van de paal. Daarna kwam Volharding er twintig minuten lang niet aan te pas tegen de zeer sterke thuisploeg. Rhode ontwikkelde een enorme druk, met name via de zeer beweeglijke spitsen Teun Latijnhouwers en Harm Vissers. In de 51e minuut kwamen de gastheren voor de tweede keer langszij en wederom was de doelpun tenmaker Johan van der Pas, die de bal van buiten de zestien stijf in de kruising joeg: 2-2. Volharding dreigde overlopen te worden, maar doelman Erik Hubers zorgde er hoogstpersoon lijk voor dat de score lange tijd bleef zoals ie was. Pas een kwartier voor het einde kon Volharding zich enigszins aan de druk ontworstelen en kwamen er weer kansen over en weer. Johan Vullings en Roel Gerrits zagen hun inzetten tot tweemaal toe van de lijn gehaald worden. Tien minuten voor tijd toonde Erik Hubers opnieuw zijn klasse. Hij hield Harm Vissers binnen vijf seconden tot twee keer toe af van een zekere treffer. In de 85e minuut leek Volharding het duel enigszins tegen de verhouding in te beslissen. Na een prachtige aanval via Johan Vullings en Roel Gerrits zorgde Chris van Duijnhoven met zijn tweede goal van de middag en achtste van het sei zoen voor 2-3. Rhode gaf zich echter niet gewonnen en een minuut later kregen de roodhemden loon naar werken. Een corner werd door Harm Vissers binnen gekopt en hij bepaalde daarmee de eindstand in een fantasti sche wedstrijd op 3-3. Sportnieuws -info United-libero Joost Jenneskens voorkomt met een kamikazeactie dat de aanstormende Rick van Rijswick (links) gevaarlijk kan worden. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prij zen voor de eerste elftallen en de spe lers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@ summa.nl. Opnieuw drie treffers voor Volharding dat zijn leidende positie in het teamklassement verstevigde. De tweedeklasser gaat nu aan kop PSV'35-SSS'18 1-4 (1-1). Doel punten SSS'18: Stan van Raaij, Wout Janssen, Joey de Bouville en Lue Janssen. SSS'18 heeft de eerste uitzege behaald in de tweede klasse H. In Posterholt werd PSV'35 met 1-4 ver slagen. De wedstrijd had al na zeven minuten beslist kunnen zijn als de thuisploeg vier opgelegde kansen ver zilverd had. Dat was gelukkig niet het geval. Overloon schrok van deze ope ning en haalde opgelucht adem. Maar een minuut later was het toch raak. Een snelle aanval op rechts kwam bij spits Ard Bommer terecht en hij gaf Bram Dekkers het nakijken: 1-0. SSS'18 probeerde tegengas te geven, maar PSV'35 probeerde door te druk ken. Een hoge voorzet voor het Over- loonse doel werd door Bram Dekkers ternauwernood tot corner verwerkt. De corner leverde niets op en razend snel zetten de SSS'18 mannen de counter in. Luc Janssen zette vanaf met 23 doelpunten voorYsselsteyn en Oostrum die de tweede plaats delen met zeventien goals. In het individuele klassement moet Tom Hendriks (Leunen) nu de koppo sitie delen met Chris van Duijnhoven (Volharding). Beide spelers scoorden acht keer. Teamklassement 1) Volharding 23 2) Ysselsteyn en Oostrum 17 4) Leunen 15 5) Venray, SSS'18 en SV United 14 8) TOP'27 11 9) Merselo 10 10)Swolgense Boys en SVOC'01 9 12) Holthees 13) BW'27 6 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Leunen) en Chris van Duijnhoven (Volharding) 8 3) Freek Thoone (SV Venray) en Stan van Raaij (SSS' 18) 6 5) Chris Wilschut (Oostrum) en Johan Vullings (Volharding) 5. links hoog voor, maar Joey de Bouville kon die voorzet niet in een doelpunt omzetten. Inmiddels werd Hans Jans sen vervangen door zijn broer Coen, die op de rechterverdedigingsflank een uitstekende wedstrijd speelde. Na een snelle aanval weer van links werd Stan van Raaij door Luc Janssen op maat bediend en eerstgenoemde kopte raak: 1-1. Even later kreeg Serge van de Berg geel voor het onreglementair ten val brengen van de tegenstander. Die vrije trap werd als een streep op doelman Dekkers gevuurd, maar Bram stond op de juiste plaats. In de tweede helft trok SSS'18 de wedstrijd steeds meer naar zich toe en dat resulteerde in nieuwe kansen, die gecreëerd werden maar voorals nog niet tot doelpunten leidden. Ook PSV'35 liet zich terdege zien en dat kwam de wedstrijd alleen maar ten goede. In de 60e minuut stuurde Wout Janssen Luc Janssen met een 40 meterdieptepass de ruimte in. Luc was als vanouds weer zeer De derby SV United tegen TOP'27 werd zondag niet op het hoofdterrein van sportpark De Broekberg gespeeld. Arbiter Jan Tielen keurde het veld af. "Het hoofdveld was te slecht. Van ochtend hebben de dames er nog op gevoetbald. Het veld was er helemaal aan gegaan als er nog een wedstrijd op gespeeld was." Het is bekend dat het hoofdveld in Wanssum vooral in en rond de winterperiode slecht bespeelbaar is. Er wordt dan vaker uit geweken naar het oude hoofdterrein van SV Wanssum nabij de ingang van Uitslagen PSV35-SSST8 1-4 RKOSVAchates 2-SSST8 2 1-2 SSS'18 3-Merselo 2 1-0 Excellent 2-SSST8 4 5-0 SV Oostrum 6-SSST8 5 0-0 Dames SSS '18-Varsseveld 4-0 Programma zondag 9 november SVC 2000-SSST8 14.30 UDI'19/Beter Bed 4-SSST8 2 13.00 SVS-SSS' 18 3 12.00 SSS'18 4-RKOSVAchates 4 10.00 Volharding 7-SSST8 5 10.00 Dames SSS18-RKSVO 12.00 SSS'18 2-Volharding 10.00 Meterik-SVOC'Ol 0-1 (0-1). Doel punt SVOC'01: Sander Dinghs SVOC'01 heeft in de zesde klasse E de negatieve reeks van vijf nederlagen afgebroken. De derby uit tegen Mete- rik werd met 0-1 gewonnen. Match winnaar was Sander Dinghs die in de 20e minuut na goed voorbereidend werk van Maikel Wismans scoorde: 0-1. Na rust voorkwamen paal, lat en de prima keepende Freek Steeghs de gelijkmaker. SVOC kreeg OOK nog kansen maar er werd niet meer gescoord. snel en als een speer drong hij diep de verdediging van Posterholt in. Hij speelde de bal naar Joey deBouville die erom vroeg, maar voor een bijna lege goal schoot hij over. De druk op PSV'35 werd steeds groter en in de 75e minuut gooide Joey de Bou ville bij een inworp de bal naar Wout Janssen, die zich niet bedacht en een schuiver op de doelman afvuurde met het gewenste resultaat: 1-2. In de 85e minuut werd de zojuist ingevallen Paul Joosten vrij gespeeld. Hij kwam op het doel af en zag Joey de Bouville vrij staan. Onbaatzuchtig gaf hij de bal af en dit keer faalde Joey niet: 1-3. De wedstrijd was gespeeld en Luc Janssen deed nog meer zout in de wonde van Posterholt en hij verschalkte iedereen incluis de doel man, die de bal niet kon zien: 1-4. Een verdiende overwinning die het zelf vertrouwen zal versterken en dat zal ook nodig zijn voor de wedstrijd aan staande zondag tegen koploper SVC 2000 uit Roermond. het sportpark. "Dat veld is veel beter", vindt ook Tielen. "Het heeft ook een afrastering. Alleen is het jammer voor de sponsors dat we moeten uitwij ken/Als deze uitwijkmogelijkheid er niet was geweest, had de leidsman dan de derby afgelast. "Nee, dan had den we toch gewoon op het hoofdter rein gespeeld. Want met dit weer ga je toch niet afgelasten." Zondag werd er in deze regio alleen in Swolgen niet gespeeld. Het duel Swolgense Boys-Hapse Boys in de vierde klasse G zal worden ingehaald op zondag 23 november. Uitslagen Wittenhorst B - SV United/BW'27 2-3 Ysselsteyn-BW'27 2-2 Merselo 3-BW27 2 2-2 RKMSV DA2-BW27 DA1 ai Programma zaterdag 8 november SV United/BW'27 Vet-Resia Vet 16.30 Programma zondag 9 november BW' 27-Hegelsom 14.00 BW'27 2-Montagnards 5 11.00 BW'27 DAl-anningen DA2 11.00 Venray zal zich thuis tegen Papendrecht willen herstellen van twee nederlagen op rij in de hoofdklasse B. Vooral het 5-1 verlies bij laagvlieger Meerssen kwam hard aan in het Venrayse kamp. Zondagmiddag om 14.30 zijn de Zuid-Hollanders uit Papen drecht te gast op sportpark De Wieën. Het is voor het eerste dat beide teams elkaar treffen. Papendrecht eindigde vorig sei zoen als derde en streed lang mee om de titel. De rood-zwarten zijn bezig aan hun veertiende seizoen op het hoogste niveau. Tussen 1988 en 1997 kwam Papendrecht uit de westelijke hoofdklasse A. Na de promotie in 2005 werden de Zuid-Hollanders ingedeeld in de zuidelijke hoofdklasse B. Na een aardige start is Papendrecht nu weg gezakt naar de negende plaats. Net als veel andere hoofdklassers kende de club een groot spelersverloop. Venray bezet de zevende plek en telt twee punten meer. Wellicht dat libero Daan Geenen zondag weer van de partij is. De ervaren verdedi ger ontbrak tegen Meerssen met een lichte knieblessure. Geenen zat wel op de bank, maar hij viel niet in. De terugkeer van Bob Crooij zal langer op zich laten wachten. Bovendien is middenvelder Tom van Bergen na zijn vierde gele kaart geschorst. De vele wisselingen binnen het elftal kwam het spelniveau tegen Meerssen allesbehalve ten goede. Het zal voor trainer Jan Poels nog een hele puzzel worden een formatie samen te stellen die Venray weer op het goede spoor kan zetten. Want het thuisduel tegen Papendrecht moet Venray drie punten kunnen opleveren. Volharding is met 23 treffers de meest scorende SV United-TOP'27 0-1(0-0). Doelpunt: 75. Tim van Rijswick (strafschop) 0-1. Scheidsrechter: Tielen (Hegelsom). Toeschou wers: 200. Rode kaart: 52. Geurt Clevers (SV United) na twee keer geel. Gele kaart: Freddy van den Munckhof, Joost Jenneskens, Tom Smits, Tom Theeuwen (SV United) en Dave van Rijswick (TOP'27). SV United: Smits; Reijntjes, Jen neskens, Reijnders en Lensen (60. Cox); Beterams, Theeuwen en Van den Munckhof; Vissers, Clevers en Van Arensbergen. TOP'27: Willems; Vervoort, Dave van Rijswick, Janssen en Ward van Rijswick; Van Essen, Tim van Rijswick, Rick van Rijswick en Erps (37. Kusters); Goldschmidt en Van Lin. Door Henk Willemssen In een enerverende derby op De Broekberg in Wanssum trekt TOP'27 aan het langste eind. Een kwartier voor tijd beslist de Tien- rayse aanvoerder Tim van Rijs wick de strijd in de vijfde klasse F vanaf de penaltystip: 0-1. De gemoederen lopen soms hoog op. Arbiter Jan Tielen uit Hegelsom is de gebeten hond in het Meerlo- Wanssumse kamp. Hij deelt rood uit aan captain Geurt Clevers, geeft een dubieuze strafschop en trekt ook nog zes gele prenten voor de thuisclub. Zowel binnen als buiten de lijnen is het rumoerig. Het was dan ook een echte derby. In alle hectiek houden de elf Tienraynaren het hoofd het meest koel. Met slechts één gele kaart en een zwaarbevochten derbywinst op de grote buurman zal het zondag onge- ploeg van de tweede klasse H. De rood-witten delen de tweede plaats met NWC op vijf punten achterstand van koploper SVC 2000 dat al een flink gat heeft geslagen. Zondag ontvangt Volharding mid denmoter Wilhelmina'08 dat afge lopen zondag verrassend een punt pakte van SVC 2000. SSS'18 deed afgelopen weekeinde goede zaken in Posterholt. De Overloners pakten niet alleen hun eerste punten buitenshuis, maar namen tevens tevens verder afstand van de degradatieplaatsen. Zondag krijgen de geel-zwarten het heel lastig op bezoek bij lijstaanvoer der SVC 2000 in Roermond. Leunen beleefde een rumoerig weekeinde na het plotselinge opstap pen van trainer Paul Cuppen. Des ondanks wisten de oranje-witten in de vierde klasse G verdienstelijk een punt te pakken tegen koploper Vites- se'08. Dit weekeinde gaat Leunen op bezoek bij Stormvogels, dat vooraf als titelkandidaat werd betiteld. De club uit Siebengewald stelt tot nog toe teleur met een tiende plek. Leu nen heeft twee punten meer en staat zesde. Het is voor de ploeg van inte rim-trainer Jaap Litjens zaak om aan sluiting te houden met de kopgroep. Swolgense Boys gaat op bezoek bij Montagnards. Vorig seizoen pro moveerden beide clubs uit de vijfde klasse. De Swolgenaren wisten toen zes punten te pakken van de club uit Bergen dat verrassend de tweede plaats inneemt. Swolgense Boys staat in de middenmoot en heeft de minst gepasseerde defensie van 4G. Het sco ren gaat de rood-zwarten daarentegen ook niet zo vlot af. De club hoopt dat topscorer RobinTissen tijdens de win- terstoo weer inzetbaar zal ziin. twijfeld feest zijn geweest inTienray. In de 52e minuut komt SV United met tien man te staan. Geurt Clevers, die al geel op zak heeft, krijgt de tweede gele kaart van Tielen. Vanwege commentaar op de leiding. Het thuis publiek maar ook de spelers ergeren zich groen en geel aan het vlaggen van Hay van Rijswick. "Ik heb de scheids rechter gevraagd of hij zijn assistent beter wil controleren", vertelt Clevers. "Ik ben aanvoerder. Zoiets mag ik toch zeggen. Ik heb hem niet uitge scholden en hem netjes met U aange sproken Zijn trainer Peter van Osch verklaart: "Ik keur het praten tegen de scheidsrechter niet goed. Maar het is wel het gevolg van het vlaggen van die grensrechter van TOE Wat die man aan het doen was, sloeg werkelijk ner gens op." Toch steekt de United-coach ook de hand in eigen boezem. "Een week eerder tegen Melderslo krijgen we ook al onnodige gele kaarten. Daar heb ik vandaag vooraf nog zo voor gewaarschuwd. En toch gebeurt het weer. Het is dom om kaarten op te lopen voor praten of geen afstand nemen. Wij moeten gewoon slimmer zijn. Dit gaat ons straks nog opbre ken", ergert Van Osch zich. Al na een minuut is het bijna raak voor de thuis club. Uit een vrije trap van Freddy van den Munckhof kan Geurt Clevers van dichtbij scoren maar met een knappe redding voorkomt Bram Willems een vroege achterstand. Zoals de goalie ook attent reageert op de rebound. Daarna neemt TOP'27 het heft in handen. De Tienraynaren draaien na een stroeve competitiestart steeds beter. Uit een steekbal van Tim van Rijswick schiet Niek van Lin net naast. In de vijfde klasse F blijft Oostrum de Venlose topploegen Quick Boys en FCV goed volgen. Zondag gaan de rood-witten op bezoek bij Belfeldia dat vierde staat. TOP'27 is bezig aan een opmars. Na de degradatie kwamen de Tien raynaren moeilijk op gang. De laatste vier wedstrijden waren goed voor tien punten en TOP'27 klom op naar de vijfde plaats. Thuis tegen de nummer twee FCV zullen de oranje-zwarten de sterke reeks een vervolg willen geven. SV United is na het derbyverlies tegen TOP'27 teruggevallen naar de zesde plaats. Zondag wacht de uitbeurt tegen Holthees dat voorlaatste staat. Holthees verloor de laatste drie wed strijden en kan de punten heel goed gebruiken in de degradatiestrijd. SVOC'01 hoopt dat na de winst op Meterik de weg naar boven kan wor den ingeslagen in de zesde klasse E. Thuis tegen laagvlieger RKDSO zitten drie punten er zeker in voor de fusie club. De opmars van Ysselsteyn werd onverwacht gestuit tegen hekkenslui ter BW'27. Uit tegen Lottum proberen deYssel- steyners de draad weer op te pakken. BVV'27 is eindelijk verlost van de hatelijke nul. Thuis tegen titelkandi daat Hegelsom zal het echter lastig zijn om weer een succesje te boeken. Merselo presteert nogal wisselvallig in de zesde klasse F. Maar dat is inherent aan een jonge ploeg. Zondag speelt de middenmoter thuis tegen de nummer drie Elsendorp. Uitslag Volharding 6-Geijsteren 7-0 Programma zaterdag 8 november Geijsteren vet-GFC'33 vet 15.30 Van Rijswick wordt zelf ook twee keer gevaarlijk met een kopbal en een schot. De derby wordt grimmiger. Halverwege de eerste helft verschij nen de eerste kaarten. Spits Clevers haalt zijn bewaker Jan Janssen neer. De lange Tienrayse stopper speelt een ijzersterke partij. SV United kan het spel niet naar zich toe trekken en maakt veel over tredingen. Spelverdeler Tom Thee uwen zoekt het vooral in venijnige afstandschoten die telkens rakelings het doel missen. Het meeste gevaar komt vanTOP'27. Pal voor rust ranselt Tom Smits een kopbal van Rick van Rijswick over de lat. Uit de daaropvol gende corner knalt linksachter Ward van Rijswick op de lat. Na het wegsturen van Geurt Cle vers kanTOP'27 de overtalsituatie niet uitbuiten. De derby wordt alsmaar rommeliger. Leidsman Tielen moet alle zeilen bijzetten om de strijd niet te laten ontsporen. Bram Willems redt op een 'streep' van Tom Theeuwen uit een vrije trap. De emoties lopen hoog op als United-libero Joost Jenneskens veel te hard het duel ingaat met Tim van Rijswick. De Tienrayse aanhang schreeuwt om rood. Maar Tielen vindt geel wel genoeg. Even later dreigt er een opstootje als Niek van Lin op zijn beurt te fors ingaat op Jenneskens. Arbiter Tielen roept de aanvoerders Theeuwen en Van Rijswick bij zich en maant tot kalmte. Dan breekt de 75e minuut aan. Mare Kusters duikt in het doelgebied op waar hij een lichte duw krijgt van de uitgekomen doelman Tom Smits, zijn ex-ploeggenoot van Meerlo. Kus ters speelt het spel en gaat kermend neer.Tielen wijst naar de stip.Tim van Rijswick blijft kalm en scoort koeltjes de winnende treffer: 0-1 Het wordt op het eind een slij tageslag. SV United geeft zich niet gewonnen en Klaas van Arensbergen snel richting doel. Daar wordt hij onderuit geschoffeld door Jan Jans sen. Tot woede van het publiek laat de scheidsrechter het onbestraft. Aan de overzijde verschijnt Kevin Gold schmidt vrij voor het doel maar Tom Smits redt. Ook Niek van Lin krijgt nog een kans op de 2-0. Hij wordt aangetikt door Willem Reijntjes en de bal vliegt naast. Na twee minuten extra tijd vindt de Hegelsomse referee het welletjes. Ontgoocheld druipt SV United af terwijl de oranje-zwarten in jubelstemming het strijdperk verlaten. Peter van Osch berust: "De scheids rechter is absoluut bepalend geweest. Een gelijkspel was een terechte uitslag geweest. Maar het publiek zal genoten van een mooie derby." Oostrum speelt in de derde beker ronde uit tegen Helden. Het duel wordt gespeeld op zondag 23 novem ber om 14.00 uur. In de tweede ronde schakelde Oostrum voor eigen publiek Wittenhorst uit, dat net als Helden uitkomt in de derde klasse C. Helden wordt getraind door ex- VW'er Johnny Taihuttu en bezet de vierde plaats. Ook Venray 2 heeft een uitwedstrijd 'geloot'. Het Venrayse reserveteam gaat op bezoek bij tweedeklasser Venlosche Boys. Venray 2, dat uitkomt in de reservehoofdklasse, schakelde onlangs in de tweede ronde vierde klasser MULO uit. De Venraynaren ver sloegen de Helmondse club met 1-0. fSPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst Autobedrijven B Makelaardij apijten, Cuijk f Systems Group B.V. Hamilton N Hofmans Tap Inalfa RoofS Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs BIAIS Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., H Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte.Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign We je be Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Munckhof reizen, Horst P.Ponjee Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group

Peel en Maas | 2008 | | pagina 24