De Schijnwerj op: Steef/Ém< (SV Oostrum) Duel begint 20 minuten te laat Contract Jan Poels verlengd Venray weinig succesvol tegen Meerssen i KNVB werkt aan nieuwe topklasse 1 /S7S7 Summa Topschutters] Klassement Co PEEL EN MAAS Donderdag 30 oktober 2008 - Pagina 27 top inn town HiKls Scheidsrechter keurt lijnen af SVV veteranen Vijftienhonderd toeschouwers zien voetbalspektakel op De Wieën: 3-6 Supportersbus SV Venray VV Holthees SV Geijsteren (fejlJSII IlSUWill Kledingsponsors: Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT2000 De redactie van Peel en Mdas zet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 w ke- lijks een speler,trainerar tnder'voetbaldier' van een amateurvereniging ui de gemeenten Venray ejrMeerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers ran SSS'18,Volhardingen Holthees worden in de rubriek'De Schijnwerper op...' aan de tand gevoeUTOe gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het en- rayse nieuwpolad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat w wek end gesoireld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan1 dnt hij een Dal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschik wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Steef Emons (SV Oostrum). Naam: Steef Emons Leeftijd: 19 Woonplaats: Oostrum Partner: vriendin Sophie Studie: electrotechniek ROC Helmond Club: Oostrum Positie: laatste man Hoogtepunt: kampioenschap vorig seizoen met de Al Dieptepunt: nog niet gehad Beste trainer: Karei Dekkers Slechtste trainer: nog niet gehad Beste boek/tijdschrift:VI Beste film: Lord of the Rings, Prison Break Andere hobby's: Uitgaan, computeren Lievelingseten: spaghetti Drank: pilsje Mooiste vrouw: mijn Sophie Favoriete club: PSV Favoriete speler: Stam enAlex Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Quick Boys Wie wordt laatste in jullie klasse?:AC VVV Steef Emons Redactie Meerssen-Venray 1-2 2-2 Rhode-Volharding 1-1 1-2 PSV35-SSST8 2-0 1-1 Leunen-Vit esse08 1-3 1-2 Swolgense Boys-Hapse Boys 2-2 2-1 United-TOP'27 3-2 2-1 Belfeldia-Holthees 3-1 2-0 SV Oostrum-EWC'46 2-0 3-1 Meterik-SVOC'Ol 3-1 2-0 Ysselsteyn-BW'27 4-0 3-0 Redacteur Ron Koenen heeft opnieuw verloren in deze rubriek. Ludo Gom- mans (Holthees) scoorde negen punten met zijn voorspellingen, tegenover Koe nen vijf. Gommans verdient zo een bal voor de jeugdafdeling van zijn club en staat in het voorlopig klassement derde. Stand: 1) Bas van Aken (Swolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) 10 punten 3) Ludo Gommans (Holthees)9 punten 4) Koen van Bree (SSS18) en Willem Reintjes (SV United) 8 punten 6) Rob van Ooi (Leunen) 7 punten 7) Chris van Duijnhoven (Volharding)5 punten Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk In financiële zekerheid Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008- 2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. Tweedeklasser Volharding heeft door acht keer te scoren tegen RIOS'41 met twintig treffers de kop gepakt in het teamklassement. Ysselsteyn staat met vijftien doelpunten op de tweede plaats. In het individuele klassement blijft Tom Hendriks (Leunen) met acht goals aan kop voor Freek Thoone (SV Venray) en Chris van Duijnhoven (Vol harding) die de tweede plaats delen met zes doelpunten. Teamklassement 1) Volharding 20 2) Ysselsteyn 15 3) Oostrum en SV United 14 5) SV Venray en Leunen 13 7) SSS'18 enTOP'27 10 9) Swolgense Boys 9 10) Merselo en SVOC'01 8 12) Holthees 13) BW'27 4 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Leunen) 8 2) Freek Thoone (SV Venray) en Chris van Duijnhoven (Volharding) 6 4) Chris Wilschut (Oostrum) en Stan van Raaij (SSS' 18) 5 6) Jasper van Elferen enJohanVullings (beiden Volharding) en Geurt Clevers (SV United) 4. Het hoofdklasseduel Venray-JVC Cuijk begon zaterdagavond twin tig minuten te laat. Arbiter Phielix uit Zeewolde was niet tevreden over de lijnen op het hoofdter rein. Hij eiste dat ze opnieuw getrokken zouden worden. "Want anders wordt er niet gespeeld", zei de leidsman gedecideerd. Had de Flevolander zijn scherpte van voor de wedstrijd ook maar tij dens de negentig minuten getoond. Dan was JVC Cuijk niet met een 3-6 zege weggekomen, maar dit even terzijde. Tegen de klok van half acht verscheen Rinus Swinkels, onder luid applaus van het publiek, met zijn kalk- wagen op het veld. Binnen een kwar tiertje had hij de klus geklaard. Het resultaat was ook duidelijk zichtbaar: hagelwitte lijnen. Toch duurde het nog een poos voordat het arbitrale trio met de 22 spelers het strijdperk betrad. Tijdens de warming-up was namelijk grens rechter Van Ginkel uit Houten gebles seerd geraakt. Hij kon niet vlaggen. In de tussentijd werd Venraynaar Math van den Bekerom gestrikt die de hon neurs waarnam. Om tien voor acht klonk voor de met vijftienhonderd toeschouwers volgepakte tribunes dan toch het beginsignaal. Het bestuur van SV Venray heeft het contract met hoofdtrainer Jan Poels met een jaar verlengd. De 43-jarige Poels in bezig aan zijn derde seizoen in zijn tweede periode bij Venray. Jan Poels debuteerde als zeventien jarige in het eerste elftal. Hij maakte als speler de grote successen van de jaren tachtig mee. Met als absoluut hoogtepunt het kampioenschap in de hoofdklasse in 1989. Poels was meervoudig amateurinternational en hij kon een contract tekenen bij Helmond Sport. Toch bleef hij Venray trouw. Door een slepende kniebles sure moest hij op 28-jarige leeftijd zijn spelersloopbaan beëindigen. Hij ging aan de slag als jeugdtrainer en werd later assistent van hoofdtrai ner Maarten Arts. In oktober 1994 volgde Poels de ontslagen Arts op. In 1999 nam hij afscheid van Venray met promotie naar de eerste klasse. Van 2000 tot 2005 was hij hoofdcoach bij Geldrop. Medio 2005 keerde hij terug op het oude nest als trainer van de A-jeugd. Een jaar later werd Poels de opvolger van Jan Pruijn. Venray treft zondag in de hoofdklasse B met Meerssen een oude bekende. De Zuid-Limbur gers spelen al sinds 1989 onafge broken in de hoofdklasse. Tot aan de degradatie van Venray in 1995 speelden ze twaalf Limburgse der by's op het hoogste niveau. Acht keer werd het een remise en drie keer stapte Meerssen als winnaar van het veld. Venray was slechts één keer succesvol. Op 20 april 1992 won Venray het uitduel met 0-1 door een doelpunt van René van Dijck. Op 13 mei 1990 verloor Venray voor eigen publiek ook nog eens de bekerfinale van Meerssen met 0-1. Het is duidelijk dat de Zuid-Limburgse club Venray niet zo goed ligt. Na der tien jaar staat de derby weer op het programma. Meerssen heeft sinds zijn intrede in de hoofdklasse nooit in degradatiegevaar verkeerd. Alleen deze jaargang loopt het allerminst voorspoedig met de club die in 1994 en 2003 kampioen werd.. Met slechts vier punten bezet de ploeg van de ervaren trainer Jan Vleugels de voor laatste plek. Meerssen kan de punten dus heel goed gebruiken. Terwijl Venray zich wil revanche ren voor de 3-6 nederlaag tegen JVC Cuijk. Overigens is er een vergissing gemaakt met de gele kaarten van Tom van Bergen. Hij blijkt geen vier maar drie prenten te hebben ont vangen. Waardoor de ex-VW'er niet geschorst is en ook zondag gewoon van de partij zal zijn. Het meespelen van Bob Crooij is een vraagteken na zijn schouderblessure die hij tegen .JVC Cuijk opliep. Volharding lijkt in de tweede klasse H af te rekenen met enkele magere jaren. De Vierlingsbe kers bezetten een keurige tweede plek achter koploper SVC 2000, dat afgelopen zondag al de eerste perio- detitel voor zich opeiste. Volharding gaat in St. Oedenrode op bezoek bij middenmoter Rhode. SSS'18 probeert in Posterholt zijn eerste punten bui tenshuis te paltken. De Overloners staan een punt achter PSV'35. In de vierde klasse G moet Leunen zich voorlopig tevreden stellen met een plek in de middenmoot. Zondag komt lijstaanvoerder Vitesse'08 op bezoek op sportpark 't Klaverblad. De Gennepenaren pakken bij winst tevens de periodetitel. In het verleden kwamen beide clubs elkaar vaak tegen in de vierde klasse. Voor het laatst in het seizoen 1996/97 toen Vitesse'08 met overmacht kampioen werd en Leunen als zesde eindigde. De laatste ontmoeting was twaalf jaar geleden, op 8 december 1996, toen Leunen voor eigen publiek de Gennepse kop loper op 0-0 hield. Swolgense Boys gaat tegen Hapse Boys op jacht naar de eerste thuiszege. Tegen de Bra bantse clubs zijn de Swolgenaren dit seizoen nogal succesvol. Beide clubs staan met negen punten in de mid denmoot. In de vijfde klasse F staat op sportpark De Broekberg in Wanssum de derby tussen SV United enTOP'27 op het progrmma. SV United ontstond in 2005 na een fusie tussen Meerlo en Wanssum. Beide buren troffen elkaar sindsdien twee jaar in de vijfde klasse. Vorig seizoen maakteTOP'27 een uit stapje naar de vierde klasse. SV United won drie van de vier derby's. Voor het laatst op 11 maart 2007 toen de fusie club thuis met 3-1 won. Eerder dat seizoen werd het in Tienray zelfs 0-5 voor SV United.Toch eindigde TOP'27 toen hoger en wist via de nacompe- titie te promoveren. Oostrum deed zondag goede zaken. Het omzeilde de lastige klip in Holthees (1-2) en ver kleinde de achterstand op koploper Quick Boys tot twee punten. Zondag mogen de rood-witten thuis tegen het laaggeklasseerde EWC geen fout maken. Het duel heeft een speciaal tintje omdat oud-trainer Twan Bloe men nu aan het roer staat bij de club uit Well. Holthees gaat op bezoek bij de nummer vier Belfeldia. Ysselsteyn begint in de zesde klasse E steeds beter zijn draai te vinden. De laatste drie duels werden gewonnen. Zondag zit een vierde winstpartij er zeker in tegen de nog puntloze hek kensluiter BW'27. SVOC'01 is na vijf nederlagen dringend toe aan een suc cesje. Dat zal dan in de derby in en tegen Meterik gehaald moeten wor den. Merselo kende een goede start in de zesde klasse F maar in de laatste twee duels bleven de geel-zwarten met lege handen achter. Zondag valt er voor Merselo weer iets te halen bij het lager geklasseerde Boerdonk. Uitslag Milheezer Boys-SW 1-3 Programma zaterdag 1 november SW-MVC 16.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via telefoon 06-28612346 Akankan: "Ik versierde die strafschop" Ferdi Akankan glorieerde na afloop. De 36-spits van JVC Cuijk had met twee treffers en een ver sierde penalty een groot aandeel in de 3-6 zege van zijn ploeg. Hij bekende na afloop ruiterlijk dat hij de arbiter gefopt had bij de strafschop waaruit de 3-3 viel. Door Henk Willemssen "Venray had al twee penalty's gehad. Dan weet je dat wij er ook nog een krijgen. Ik was in duel met die jonge verdediger (Angelo van Mil, red.) van Venray.We hielden elkaar even vast. Ik was iets slimmer dan hij. Ik deed een stap naar voren en liet me vallen. En de bal ging op de stip. Nee, het was zeker niet terecht. Maar zo gaat het toch", glimlachte de sluwe vos. Angelo van Mil (19) kwam als een van de laatsten onder de douche vandaan. "Dat was zo'n goedkope strafschop. Ik was inderdaad met die spits in duel maar ik raakte hem niet eens aan. Zij waren steeds aan het proberen een penalty te versieren. Ik sta hier echt met een kater", aldus de van Helmond Sport teruggekeerde verdediger. "Het had zo'n mooie voet balavond kunnen worden. Een stunt heeft er steeds ingezeten. Maar door blunders van de scheidsrechter verlie zen wij. En dat is flink balen." In de 42e minuut voorkwam JVC- verdediger Danny van Raaij met twee handen een zekere treffer van Freek Thoone. Tot verbijstering van vriend en vijand bleef de rode kaart uit. Akankan: "Die handsbal van Danny van Raaij? Dat was natuurlijk rood. Maar ik vond het niet erg dat ie 'm niet gaf.JVC-trainer Willie Willems was eveneens duidelijk. "Hier had de scheidsrechter de rode kaart moeten trekken. Op zo'n handsbal staat maar een straf: penalty en rood. Klaar." Zijn collega Jan Poels schudde het hoofd. Hij praat na afloop niet meer over de arbitrage. Dan maar even binnengestapt bij de scheidsrechter. De inmiddels gedouch te leidsman wil wel uitleg geven. "Het was een opzettelijke handsbal", geeft hij toe. "Daarom gaf ik ook een straf schop. Maar achter die speler stonden nog twee ploeggenoten op de doellijn. Was die bal erin gegaan? Daar ben ik lang niet zeker van. In mijn ogen was het geen echte doelkans. En dan hoef ik ook geen kaart, zelfs geen geel, te trekken." Daar moet Venray het maar meedoen. Twee arbitrale dwalingen op cruciale momenten. Venray heeft als nieuwkomer na zeven duels indruk gemaakt in de hoofdklasse. Waar medepromovendus Longa onderaan bungelt daar nestelt de ploeg van Jan Poels zich tussen de gevestigde orde. "Een leuke aanval lende ploeg", vindt Ferdi Akankan. "Ze spelen heel opportunistisch. Ze waren vandaag goed. Maar net niet goed genoeg voor ons. Hier in Venray zullen nog heel wat ploegen sneuvelen." Ll-reporter Rick Cremers was in zijn radioverslag lyrisch. "Wat een spektakel. Hiervoor komen de men sen naar het voetbalstadion." Na een kwartier merkte Cremers op: "Ik heb nu al meer gezien dan gisteren in De Koel bij VW-Veendam in de hele wedstrijd." JVC-trainerWillems deelde eveneens complimenten uit. "Venray speelt met een gezonde agressie. Het is een heel goede, enthousiaste ploeg met voorin twee echte handenbin ders. En die Thoone, dat is een van de beste spitsen in de hoofdklasse.Alleen leek hij in de tweede helft wat op. Hij week ook uit naar rechts. Dat was voor ons alleen maar gunstig." "We waren in de tweede helft ongelukkig", verklaart Jan Poels. "De 3-3 valt uit een penalty die er geen is en de 3-4 is een mislukte voorzet. Wij moeten dan meer risico's nemen. Kha- lid had de 4-4 op zijn schoen maar die valt niet. Na de 3-5 was het gebeurd. We kunnen met opgeheven hoofd terugkijken op een goede pot. Freek zat geweldig in de wedstrijd. Hij was steeds dreigend. Het publiek zal geno ten hebben. Maar wij zijn natuurlijk zwaar teleurgesteld." Angelo van Mil moest terugdenken aan nog een cruciaal moment, waar uit de 1-2 viel. "Die nummer twaalf (Dennis Schouten, red) sprong in mijn nek en duwde me om toen de voorzet kwam. Ineens stonden twee man achter me helemaal vrij, maar de scheids deed niets. Het hele seizoen staat de verdediging als een huis. En dan gebeurt dit vanavond. Het zat ons gewoon niet mee. Zij hadden voor rust met tien man moeten staan. Dan was het heel anders afgelopen. We moeten deze klap maar snel verwerken." Sportnieuws -info Koploper JVC Cuijk bezorgt Venray eerste verlies r Venray-JVC Cuijk 3-6 (2-2). Doelpunten: 1. Ferdi Akankan 0-1; 17. Freek Thoone (strafschop) 1-1; 30. Randy Hofmeijer 1-2; 42. Freek Thoone (strafschop) 2-2; 48. Khalid Hlimi 3-2; 57. Danny van Raaij (strafschop) 3-3; 64. Ferdi Akankan 3-4; 84. Ethmund Henriquez 3-5; 89. Randy Hofme ijer 3-6. Scheidsrechter: Phielix (Zeewolde). Toeschouwers: 1.500. Gele kaart: Daan Geenen, Peter Nabbe (Venray) en Michael Evans (JVC Cuijk). Door Henk Willemssen "Dit kan een keer gebeuren. We hebben alles gegeven", berustte trainer Jan Poels zaterdagavond na afloop van een waar voetbal spektakel met negen doelpunten. "Van JVC verliezen is geen schan de. Alleen de uitslag is geflatteerd. Het publiek heeft in ieder geval een leuke pot gezien." Nieuwko mer Venray leed voor 1.500 toe schouwers tegen koploper JVC Cuijk zijn eerste nederlaag (3-6) in de hoofdklasse B. Venray hoefde in de eerste zes duels slechts vijf tegentreffers te incasseren. Tegen de beste voorhoede van de hoofdklasse B vertoonde het defensieve bolwerk scheuren. Liefst zes doelpunten kregen de rood-witten zaterdag om de oren. Al na 45 secon- De hoog opspringende Bas Joosten (rechts) neemt koppend het doel van JVC Cuijk onder vuur. den kon de aanhang van .JVC Cuijk jui chen. Rechterspits Michael Evans - de ex-VW'er kwam met zijn trainer Wil lie Willems over van Gemert - kreeg alle ruimte om een gave voorzet af te leveren. Die werd door Ferdi Akankan op waarde geschat: 0-1. Libero Daan Geenen incasseerde al snel een gele kaart. Het pleit voor de thuisploeg dat het niet geïmponeerd raakte door de vroege tegenslag. De weergaloze Freek Thoone ging op avontuur en schudde enkele JVC'ers af. Toen kwam hij libero Frits van Putten tegen die de overtreding maakte: strafschop. Thoone schoot zelfverzekerd de 1-1 binnen. Vlak daarna weer een goede actie van Thoone in een sterke fase van Venray. Bas Joosten zag zijn kopbal gekeerd door doelman Van der Cam- men. Na een halfuur keek Venray opnieuw tegen een achterstand aan. Voorstopper Angelo van Mil werd weggeduwd waardoor het voor Randy Hofmeijer een koud kunstje was de 1-2 binnen te koppen. Felle Venrayse protesten konden arbiter Phielix - die niet overal goed het oog in had - niet vermurwen. Later in de wedstrijd moest Venray door de geslepen voet ballers van .JVC Cuijk nog een paar in het stof bijten. De rood-witten missen nog de ervaring en de leepheid van een door de wol geverfde hoofdklas- seploeg als .JVC. En als de arbiter van dienst niet het gewenste niveau haalt, dan valt er al bijna niet meer te win nen. In de 37e minuut een forse over treding op Bob Crooij die een pijnlijke schouderblessure opliep. Twee minu ten later moest de schaduwspits het opnieuw ontgelden. Michael Evans ontving geel voor zijn charge. Crooij haalde nog wel het rustsignaal maar moest zich toen laten vervangen door Khalid Hlimi die op de positie van Bas Joosten ging spelen. Joosten op zijn beurt nam de plek over van Crooij. Nog voor de pauze kwam Venray op gelijke hoogte. Freek Thoone leek te scoren maar verdediger Danny van Raaij sloeg de bal met twee handen uit het doel. Strafschop en rood, zou de straf moeten zijn. Maar Phielix dacht er anders over en vond alleen een penalty genoeg. Opnieuw nam Freek Thoone de elfmeter onberispe lijk: 2-2. De tweede helft was pas drie minuten oud toen Venray brutaal de leiding nam. Uit een hoekschop van Ruud Keijzers toonde Khalid Hlimi zich opnieuw een gouden invaller en hij schoot de 3-2 binnen. De ver wachte stormloop van JVC Cuijk kwam ook. Doelman Peter Nabbe ranselde nog een kopbal van Dennis Schouten over de lat. Nog binnen het uur legde Phielix de bal opnieuw op de stip. De leidsman trapte in de val die de geslepen spits Ferdi Akankan opzette. Danny van Raaij aanvaardde het cadeau dankbaar: 3-3. Zeven minuten later ontglipte Akankan op links aan Daan Geenen. De 36-jarige sluipschutter leverde een voorzet af die over de graaiende Peter Nabbe schitterend in het doel verdween: 3-4. Venray trok weer naar voren. Een scherp indraaiende corner van Ruud Keijzers werd tenauwernood van de doellijn gehaald. Uit de daaropvolgen de hoekschop van Tom van Bergen knalde Hans Custers op de vuisten van de doelman. Het tweede bedrijf werd steeds meer ontsierd door overtredingen. Zeven minuten voor tijd ging Freek Thoone er vandoor over de lin kerflank. Uit zijn voorzet schoot Kha lid Hlimi van dichtbij tegen Joris van der Cammen op. Dit had de 4-4 moe ten zijn. Uit de tegenaanval deelde .JVC Cuijk de genadeklap uit. Linker spits Ethmund Henriquez verscheen vrij voor Nabbe en hij schoof de bal beheerst in de verre hoek: 3-5. Venray gaf de strijd op en .JVC Cuijk liep uit naar 3-6. Uit een voorzet van Evans kopte Hofmeijer raak. Ook in het seizoen 2008/2009 wordt men in de gelegenheid gesteld gebruik te maken van een supporters bus voor het bezoeken van de uitwed strijden van SV Venray. Op zondag 2 november kan men mee naar de wedstrijd tegen Meers sen. Inschrijven kan in de kantine of via de website van SV Venray. De bus vertrekt om 12.45 uur vanaf Den Boggerd. Uitslagen SSS vet-Holthees vet 3-0 Holthees-Oostrum 1-2 Holthees 2-Stormvogels 3 4-1 SV United 4-Holthees 3 10-0 ACVW-FCV 3-4 Quick boys' 31-DEV Arcen 2-2 EWC-VCH 0-3 Holthees-Oostrum 1-2 TOP'27-Belfeldia 2-2 Melderslo-SV United 1-1 Programma zaterdag 1 november Holthees-Merselo 17.00 Programma zondag 2 november Belfeldia-Holthees 14.30 HRC-Holthees 2 10.30 De KNVB werkt aan een nieuw voorstel voor de invoering van de topklasse in het amateurvoetbal. Begin dit jaar werd het plan door de voetbalbond van tafel gehaald omdat er in de districten onvol doende draagvlak voor was. Het verworpen voorstel ging uit van drie topklassen van ieder zestien clubs. Elke topklasse zou uit evenveel zaterdag- als zondaghoofdklassers bestaan. De vermenging van zaterdag en zondagclubs stuitte op veel weer stand. De hoofdklassers vrezen lagere inkomsten als ze veel lucratieve der by's kwijt raken. De KNVB kreeg opdracht zijn huis werk opnieuw te doen. Naar verluidt gaat het nieuwe voorstel uit van twee topklassen van elk zestien clubs. De scheiding tussen het zaterdag- en zon dagvoetbal blijft intact. Beide afdelin gen krijgen ieder een aparte topklasse. De bedoeling is dat de nieuwe top klasse ingaat in het seizoen 2010/11. Dit betekent dat de promotie- en degradatieregeling voor het komende seizoen 2009/10 hierop zal worden aangepast. De voetbalbond hoopt nu wel de goedkeuring van de clubs te krijgen. Daarnaast komt er een apart plan om de overige klassen te vergroten van twaalf naar veertien clubs. In het oude voorstel was dit onlosmake lijk verbonden aan de invoering van de topklasse. Ook dit stuitte op veel bezwaren. Daarom wordt deze koppe ling nu losgelaten en komt de KNVB met twee afzonderlijke voorstellen. De Limburgse verenigingen zien de uitbreiding van de competities van 22 naar 26 wedstrijden vooral in de lagere klassen niet zo zitten. Want dit heeft als consequentie dat de win terstop grotendeels komt te vervallen. Veel clubs willen de periode tussen de jaarwisseling en carnaval juist vrij houden van competitievoetbal. De KNVB wil de zes districten afzonderlijk zeggenschap geven over de indeling van de klassen. Dit kan betekenen dat het Limburgs-Brabant- se district Zuid II ervoor kiest bijvoor beeld alleen de eerste en tweede klas sen uit te breiden naar veertien clubs. De derde tot en met de zesde klassen zouden dan gewoon uit twaalf ploe gen kunnen blijven bestaan. Uitslag Geijsteren-Venray 7 Programma zaterdag 1 november Melderslo vet-Geijsteren vet 15.30 Programma zondag 2 november 14 Volharding 6-Geijsteren 10.00 •S^-Venray fSPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst Autobedrijven B Makelaardij apijten, Cuijk f Systems Group B.V. Hamilton N Hofmans Tap Inalfa RoofS Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs BIAIS Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bilderberg Hotel, De Bovenste Molen Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., H Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte.Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign We je be Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Munckhof reizen, Horst P.Ponjee Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27