Past jouw^profiel bij Meidon? niGldon Tuintoko De Tuin Totaal Markt Marl binnenkort start DE VERKOOP 4 VRIJSTAANDE- EN 4 HALFVRIJSTAANDE WONINGEN AAN DE GROENEWEG IN HEIDE VERKOOP PRIJZEN: NAJAARSAANBIEDING 24,95 p.m2* MaaK van uw zoiaer een comfortabele leefruimte! Meer informatie op de nieuwbouwfair °P 18 oktober a.s. in de Schouwburg te Venroy van 11.00 uur tot 16.00 uur. Proces engineer Product-/project engineer PEEL EN MAAS Operator (3-ploegen) Teamleider (3-ploegen) WOONRUIMTE TE HUUR Ook uit voorraad leverbaar: Chinees Hardsteen 60x60x2,5cm gezoet Tuintoko maakt 't, bezorgt 't, plaatst 't| www.schutting.nl Schuttingen - Sierbestrating - Blokhutten - Veranda's 2000 m JACOBS De meest veelzijdige dakdekker in uw regio. www.mari.nl Halfvrijstaande woningen: v.a. 280.000,- v.o.n. Vrijstaande woningen: v.a. 340.000,- v.o.n. Binnenkort starten wij met de verkoop van 8 schitterende woningen aan de Groeneweg in Heide. Aan de rand van het dorp worden 4 halfvrijstaande woningen en 4 vrijstaande woningen gerealiseerd. Stuk voor stuk ruime woningen die u de mogelijkheid bieden om te wonen zoals u dat wilt. Heide is een dorp met circa 500 inwoners en is gelegen tussen Ysselsteyn en Venray. Het landelijke en groene karakter, de optimale rust en de slechts 10'fiets'minuten tot Venray maken van dit dorp een geweldige plek om te wonen. Heeft u interesse in één van deze schitterende woningen, neem dan contact op met Carel Fijen Makelaardij. Poststraat 9 - Venray T 0478 63 69 22 Inlichtingen en verkoop: Carel Fijen Makelaardij Poststraat 9 5801 BC Venray tel.: 0478 63 69 22 e-mail: algemeen@carelfijen.nl www.carelfijen.nl Ontwikkeling en realisatie: Goldewijk Projectontwikkeling B.V. Nijverheidsweg 12 7005 BJ Doetinchem www.goldewijk.nl Donderdag 9 oktober 2008 - Pagina 4 Meidon Plastics heeft meer dan 55 jaar ervaring in het compounderen, granuleren en extruderen van kunststoffen. Wij zijn gespecialiseerd in het extruderen van klantspecifieke technische profielen voor diverse industrietakken, zoals de auto-, zonwering-, bouw- en verpakkingsindustrie. De organisatie, bestaande uit 100 mede werkers, wordt beschouwd als dynamisch, hardwerkend, flexibel en betrokken. Door continu te investeren in mens en machine, een geïntegreerd KAM -zorgsysteem, modern manage ment, resultaat gericht werken en enthousiasme is Meidon Plastics uitgegroeid tot een financieel gezonde en continue groeiende onderneming. Door deze groei zijn we blijvend op zoek naar nieuwe medewerkers die niet alleen over de juiste kennis en even tuele werkervaring beschikken, maar ook als personen binnen onze "familie" passen. Onze visie is: ruimte voor ontplooiing; we vinden het belangrijk om gezamenlijk met onze klanten, leveranciers en medewerkers te streven naar een win-win situatie waarbij we een langdurige relatie met elkaar van groot belang vinden. ctUU,, Inhoud Als proces engineer ben je verantwoordelijk voor de ontwikkeling, optimalisatie en implementatie van processen aangaande de extrusie van kunststof producten. Je bepaalt de configuratie van benodigde productielijnen, schrijft werkinstructies en geeft procestechnische trainingen. Na het opstellen van een testplan, beproef je materialen, machines en gereedschappen. Je analyseert processen, doet verbeter- voorstellen en voert gericht procesinnovaties uit. Je hebt regelmatig contact met leveranciers van grondstoffen en materialen. Profiel - Kennis: HBO werk- en denkniveau, procestechniek of WTB. - Ervaring: Ruime procestechnische ervaring met extrusie of verwerking van kunststoffen. - Competenties: Schriftelijke communicatie, kwaliteitsgericht, leer vermogen, probleemanalyse, organiseren van eigen werk, samenwerken, oordeelsvorming, vasthoudendheid. Inhoud Als product/project engineer ben je verantwoordelijk voor het ontwerp, de ontwikkeling en de realisatie van kunststof extrusieproducten, bijbehorende extrusiegereedschappen en -processen. Je vertaalt de klanteisen in een nieuw product, je maakt een projectplan, stuurt het multidisciplinaire team aan, realiseert met hun het product en verzorgt de overdracht naar productie. Als projectleider bewaak je kosten, pro ductkostprijs, kwaliteit en doorlooptijd en heb je regelmatig contact met de klant. Profiel - Kennis: HBO werk- en denkniveau, procestechniek of WTB. - Ervaring: 3 jaar ervaring met engineering-to-order van kunststof producten en bijbehorende processen in 'n klantordergestuurde productie omgeving. - Competenties: Zelfontwikkeling, onafhankelijkheid, plannen en organiseren, voortgangsbewaking, creativiteit, probleemanalyse, samenwerken, kwaliteitsgericht. Inhoud Als operator ben je verantwoordelijk voor de voortgang van een aantal productielijnen. Je werkzaamheden bestaan uit het verpakken en controleren van geproduceerde kunststofprofielen en het opstarten en afstoppen van productielijnen. Verder zorg je voor een tijdige aan- en afvoer of bestelling van benodigde materialen. Profiel - Kennis: VMBO werk- en denkniveau. - Ervaring: Ervaring in een industriële omgeving, bij voorkeur in de verpakkings- of kunststofverwerking. - Competenties: Aanpassingsvermogen, mondelinge communicatie, kwaliteitsgericht, discipline, oordeelsvorming, organiseren van eigen werk, inzet, samenwerken. Inhoud Als teamleider productie stuur je een ploeg aan van ongeveer 12 medewerkers, bestaande uit machinestellers, operators en inpakkers. Je bent verantwoordelijk voor de kwalitatieve en kwantitatieve resultaten van deze ploeg. Als coach zorg je voor 'n optimale ontwikkeling van je medewerkers en voer je functionerings- en beoordelingsgesprekken. Je stelt prioriteiten, verdeelt de werkzaamheden en stuurt op het correct uitvoeren van de werkzaam heden en van de geldende procedures en werkvoorschriften. Profiel - Kennis: MB0+ werk- en denkniveau. - Ervaring: Ervaring in een proces- en productietechnische omgeving en 2 jaar ervaring in 'n soortgelijke functie. - Competenties: Aanpassingsvermogen, mondelinge communicatie, groepsgericht leidinggeven, coachen, kwaliteitsgericht, probleemanalyse, plannen en organiseren, voortgangsbewaking. Ben je geïnteresseerd in een van bovenstaande functies, stuur dan je brief en curriculum vitae naar Meidon Plastics B.V. afdeling P&0 t.a.v. Wilma van Rijen, Postbus 65 5854 ZH Nieuw Bergen of mail naar wvanrijen@meldon.nl Kijk voor meer informatie op www.meldon.nl kunststof extrusie m Vanaf 1 december 2008 in Broekhuizenvorst halfvrijstaand woonhuis met garage en tuin. 4 slaapkamers, grote leefkeuken, ruime woonkamer, mooie badkamer. Huurtermijn 1 jaar. Info: 077-3209700 -30x30x2,5cm -40x40x2,5cm -50x50x2,5cm -60x30x2,5cm -60x90x3cm -80x80x3cm -100x100x3cm -groot romaans wildverband -XL-wildverband Tegen inlevering van deze advertentie. Geldig t/m 31 oktober 2008 TuinToko De Tuin Totaal Markt Beekweg 52b, Venray (Merselo) (T) 0478 - 57 90 92 voor meer aanbiedingen kijk op: Kom kijken naar de preview van onze showroom. Van 6 t/m 17 oktober staan onze dakkapellen voor u in onze nieuwe showroom. Hellende daken Platte daken Dak- en wandsystemen Renovatie en onderhoud Dakkapellen en dakvensters Zink- en koperwerk Boeiboordbekledingen Dakwinkel dakbedekkingen Openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00-12.00 en 13.00-17.00 uur zaterdag 9.00-12.00 uur *Komt u voor 17 oktober naar onze showroom en bestelt u de dakkapel voor 31 oktober, dan ontvangt u 10% korting. Korting geldt niet voor reeds uitgebrachte offertes en lopende opdrachten. Stayerhofweg 7 Wanssum www.jacobs-dakbedekkingen.nl 0478-531795 Mari Wanssum BV Stayerhofweg 2e 5861 EJ Wanssum T 0478 - 53 27 47 E info@mari.nl C rel Fijen.nl een kwestie van vertrouwen

Peel en Maas | 2008 | | pagina 4