De Schijnwi op: WlHem Reijntjes (SV United) Puntje Holthees SSS'18 middenmoter na zege Afstraffing Leunen ^NGEN t Drumr-rfce Boxmeer De 1 Summa Topschutters] Klassement Summa Co FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 9 oktober 2008 - Pagina 23 top inn town /eendetf \- Herstelt Leunen zich tegen koploper SVEB van 7-1 verlies? BVV'27 (fejlJSII IlSUWill Kledingsponsors: Hoofdsponsors: Kledingsponsors: 'PORT2000 De redactie van Peel en Maas zet ook in het voetbalseizoen 2008-2009 weke lijks een speler, trainer of ander 'voet- baldier' van een amateurvereniging uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wans- sum in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS' 18, Volharding en Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwer per op...' aan de tand gevoeld. De gast- speler voorspelt net als de voetbalken ners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien ama teurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: verdediger Willem Reijntjes van SV United. Naam: Willem Reijntjes Leeftijd: 19 jaar Woonplaats: Meerlo Partner: vriendin Janneke Beroep/ student: elektrotechniek aan de ROCTerAa in Helmond Club: SV United Positie: verdediging Hoogtepunt: B-jeugd le klasse tweede plaats Dieptepunt: vorig seizoen voetballen tegen degradatie Beste trainer: Hans Schloter en Eric van der Wal Slechtste trainer: nog niet gehad Beste boek/tijdschriff:VI Beste film:The Godfather Andere hobby's: snowboarden Lievelingseten: Chinees Drank: biertje Mooiste vrouw:Janneke natuurlijk Favoriete club: PSV Favoriete speler: Ibrahim Afellay Favoriete vakantieland: Griekenland Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Quick Boys Wie wordt laatste in jullie klasse?: ik denk Holthees Willem Reijntjes redactie Venray-Dijkse Boys 2-1 2-0 Rhode-SSS'18 1-1 2-1 Venlosche Boys-Volharding 1-0 1-1 Leunen-SVEB 0-2 1-1 Swolgense Boys-Vitesse'08 1-2 1-3 SV United-AC VW 2-0 1-1 Holthees-TOP'27 1-1 2-1 SV Oostrum-VCH 0-2 1-1 Ysselsteyn-SVOC'Ol 2-0 1-1 America-BW'27 3-1 2-0 Een nieuwe koploper in onze rubriek De Schijnwerper op. Bas vanAken (Swol- gense Boys) behaalde met zijn voorspellingen maar liefst twaalf punten en gaat daarmee trots aan kop in de voorlopige tussenstand. Redacteur Ron Koenen bleef steken op slechts drie punten en moest opnieuw het onderspit delven. Stand: 1Bas van Aken (S wolgense Boys) 12 punten 2) Freek Thoone (Venray) 10 punten 3) Koen van Bree (SSS18) 8 punten 4) Rob van Ooi (Leunen) 7 punten 5) Chris van Duijnhoven (Volharding) 5 punten Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2008-2009. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2008-2009. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement blijft Leu nen met twaalf treffers koploper voor Ysselsteyn dat afgelopen weekend zes keer scoorde en steeg naar de tweede plaats met tien doelpunten. Maatwerk in financiële zekerheid In het individuele klassement gaat Tom Hendriks (Leunen) met zeven goals nog steeds aan de leiding voor het tweetal Chris Wilschut (Oostrum) en Stan van Raaij (SSS'18) met beiden vier doelpunten. Teamklassement 1) Leunen 12 2)Ysselsteyn 10 3) Oostrum en SSS '18 9 5) Swolgense Boys, SV United, Venray en Volharding 8 9) SVOC'01 enTOP'27 7 11) Holthees en Merselo 6 13) BW'27 4 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Leunen) 2) Chris Wilschut (Oostrum) en Stan van Raaij (SSS' 18) 4 4) Tom Strijbos (SVOC'01), Freek Thoone (Venray) en Bob Crooij (beiden Venray), Jasper van Elferen (Volharding) en Paul Jeurissen (Yssel steyn) 3. Melderslo-Holthees 1-1 (0-1). Doelpunt Holthees: Ivo van Ton geren Holthees pakte in de vijfde klasse F een punt in het degradatieduel tegen Melderslo: 1-1. In de 21e minuut nam het iets betere Holthees met 0-1 de lei ding. Uit een voorzet van Tim van den Bekerom scoorde Ivo van Tongeren. Na de pauze kwam Melderslo sterker opzetten en in de 57e minuut viel de 1-1, wat een terechte eindstand was. Holthees begon sterk aan de wed strijd en kreeg de allereerste kans. Een vrije trap werd door Tim van den Bekerom net langs het doel gescho ten. Na twee kleine kansjes voor de thuisploeg nemen de gasten na ruim twintig minuten voetballen een voor sprong. De keeper van Melderslo wist een voorzet van Tim van den Bekerom met moeite tegen te hou den. De bal belandde voor de voeten van Ivo van Tongeren die wel raad wist met dit buitenkansje en de bal in het lege doel kon tikken: 0-1. Nog voor de pauze kreeg Melderslo enkele kansjes op de gelijkmaker, maar Hol thees had op slag van rust een goede mogelijkheid om de voorsprong te verdubbelen. Een vrije trap van Tim van den Bekerom werd door de kee per niet helemaal goed beoordeeld en belandde bijna in het doel. Na de rust zette Melderslo meer druk naar voren en dat leidde direct tot een kans, maar de inzet werd door doelman Patrick Wijnen van Holthees gepareerd. Na ruim tien minuten kwam de thuis ploeg toch op gelijke hoogte. In eer ste instantie werd de bal weggewerkt, maar de aanvaller van Melderslo was attent en schoot de bal in tweede instantie raak: 1-1Daarmee kwam een terechte eindstand on het scorebord. SSS'18-RIOS'31 2-0 (1-0). Doel punten SSS'18: Paul Janssen en Stan van Raay. Rode kaart: Hans Janssen (SSS'18) De wedstrijd tussen SSS'18 en het nog puntloze Rios Rios'31 was een afspiegeling van het weer: niet goed. Dat de drie punten in Overloon ble ven had alles met karakter te maken want de hele tweede helft moest het Overloonse team met een man min der de 1-0 voorsprong verdedigen om uiteindelijk met 2-0 te winnen. Rios was zeker het eerste kwartier de betere ploeg en had in die periode ook op voorsprong kunnen komen. In de 5e minuut was er een voorzet die had moeten zitten, maar de Rios aan valler gleed de bal net naast. In de 15e minuut raakte doelman Bram Dekkers de bal -na een vrije trap van Bairke Westenberg- net genoeg om de bal via de lat tot corner te tikken. Hier wist Overloon weinig tegenover te stellen. Het stormachtige weer maakte goed voetbal ook niet makkelijk. Het venijn zat hem in de laatste vijf minuten van de eerste helft. In de 42e minuut wist laatste man Paul Janssen een strakke voorzet van Joey de Bouville op waarde te schatten en hij kopte de 1-0 binnen. Twee minuten later leken de kansen voor Rios te keren toen scheidsrechter Koeslag een overtre ding van Hans Janssen bestrafte met een rode kaart. Zoals vaker het geval is, was het team met de numerieke minderheid niet de mindere. Met een geweldige inzet wist SSS'18 de betere kansen af te dwingen en in de 55e minuut had Luc Janssen de 2-0 moeten sco ren, maar zijn inzet ging voorlangs. Rios probeerde het wel, maar wist de numerieke meerderheid niet in een overwicht om te zetten. Een opruim- bal van Paul Janssen verdween bijna in de linkerbovenhoek, maar doelman Meier wist -ten koste van een corner- te redden. In de 84e minuut scoorde Stan van Raay op aangeven van Joey de Bouville de 2-0. Zijn eerste hakbal werd door de Rios doelman gepa reerd, bij Stan's tweede inzet was hij kansloos. De belangrijke drie punten waren binnen en voorlopig staan de Overloners op een veilige plaats in de middenmoot. Zondag moet SSS'18 die plek tegen Rhode (in St. Oedenrode) zien vast te houden. Olympia'18-Leunen 7-1. Doel punt Leunen: Guus Gielens. Leunen ging in de vierde klasse G flink onderuit bij Olympia'18: 7-1. De Boxmeerse ploeg opende al in de 2e minuut de score: 1-0. Leunen kreeg ook kansen. Zo strandde een lange solo van Frits Lucassen vlak voor de doellijn. Na een halfuur scoorde Olympia' 18 de 2-0. Toen in de 60e minuut de 3-0 viel, was het Leunse verzet gebroken. De thuisclub kon na hartelust aanvallen en voerde de score flink op. Guus Gielens redde uit een vrije trap de eer: 7-1 De bezoekers kwamen al in de tweede minuut op achterstand nadat doelman Custers weggleed op het natte veld en gemakkelijk voorbij gelopen werd door de gevaarlijke Olympiaan Jamei El Boazzati. Nadat de thuisploeg enkele riante kansen op verdubbeling van de stand aan zich voorbij liet gaan kwam Leunen even terug in de wedstrijd. In de 20e minuut was Frits Lucassen dichtbij de gelijkmaker. Lucassen begon halver wege de eigen helft aan een wel heel indrukwekkende solo. Tenminste vijf tegenstanders hadden daarbij letterlijk het nakijken. Daar hoorde ook doel man Schraven van Olympia bij. Tot ontzetting van iedereen die de oran jehemden een warm hart toedraagt, smoorde de bal voor de lijn. Nadat ook Guus Gielens en Tom Hendriks (na prachtig voorbereidend werk van dezelfde Gielens) een goede kans misten liet Ferry Deckers doelman Custers kansloos: 2-0. Ondanks deze oplevingen was Olympia de voetbal lende ploeg en speelden de bezoekers slap en zonder bezieling. Na de pauze kregen beide ploegen hele en halve kansen. Nadat doelman Schraven een afstandsschot van Guus Gielens uit de hoek tikte gooide BoboTubic de wed strijd op slot. In de 30e minuut tikte hij de bal beheerst achter doelman Custers. Leunen was knock-out en moest de gifbeker helemaal leeg drin ken. Nadat Bram Cornelissen en Tom Strik nog doel troffen voor de blauw- witten zag Guus Gielens zijn vrije trap over de doelman in de uiterste hoek zeilen. Hoewel de spreekwoordelijke eer hiermee gered was moest doel man Custers nog tweemaal de bal uit het net halen (een uiterst ongelukkig eigen doelpunt van Rudy Koenen en een goal van Tom Strik). Leunen moet ver terug in de geschiedenis wil men zich nog zo'n pak slaag heugen. Wil het team van Paul Cuppen mee blijven doen om de prijzen dan zal er zondag beter gepresteerd moeten worden. Gemakkelijk zal dat niet wor den: op het eigen sportpark is koplo per SVEB te gast. Sportnieuws -info Volharding wint voetbalklassieker Gir. ik Volharding-aanvaller Chris van Duijnhoven kopt de bal weg tussen twee verdedigers van Panningen in. Volharding-Panningen 1-0 (0- 0). Doelpunt: 59. Jasper van Elfe ren 1-0. Scheidsrechter: Hoeben (Venlo). Toeschouwers: 300. Gele kaart: Marcel Peeters en Sjors Klij- zen (Panningen). Volharding: Hubers; Oudenho ven, Branje, Ohoilulin en Hamzic; Verberkt, Blenckers en Gerrits; Van Duijnhoven, Ermers (86. Spe- ijeken) en Van Elferen. Door Jan Leijsten Na 22,5 jaar won Volharding weer eens de voetbalklassieker van rivaal Panningen: 1-0. Was het in maart 1986 René Meulensteen die de matchwinnaar was, dit maal scoorde de 21-jarige Jasper van Elferen de enige en winnende treffer. Als de Vierlingsbekers de vele kansen beter hadden benut, dan was de overwinning zondag veel hoger uitgevallen. Door de zege klimt Volharding naar de vijfde plek in de tweede klasse H. De pas 20-jarige Ben Verberkt liet zich na afloop niet meeslepen in de euforie. Want zo vaak wint Volharding niet van Panningen. De jonge midden velder analyseerde zoals hij negentig minuten acteerde: gedreven maar zakelijk. "Inderdaad, niet verkeerd deze overwinning. Het was vooral een teamprestatie. We schuiven nu mooi op naar de middenmoot", zei Verberkt De fraaie grasmat van sportpark Soetendaal bleek gemakkelijk bestand tegen de overvloedige regenval. De thuisclub maakte de aanvallende bedoelingen al snel kenbaar. Uit een voorzet van Mark Blenckers legde Venray speelt derby tegen Dijkse Boys Venray treedt in de hoofdklasse B voor de derde keer aan voor eigen publiek. Zondagmiddag wacht de confrontatie met Dijkse Boys. Na de remises tegen EW en Deurne willen de rood-witten de toeschouwers eens op een thuis zege trakteren. Dijkse Boys zal er heel anders over denken. De Helmondse club zat de afgelopen transferperiode niet stil en trok liefst twaalf nieuwe spelers aan. Een van de nieuwelingen is een oude bekende voor Jan Poels. De inmiddels 39-jarige doelman Toon van Veen verruilde Geldrop voor Dijkse Boys. Zoals ook routiniers als Roland van der Linden (Gemert) en Peter van den Heuvel (UDI) naar Helmond-Oost vertrokken. Poels had Van Veen bij Gel drop vijf jaar onder zijn hoede. "Een fijne kerel en nog steeds een prima keeper. Leuk om hem weer terug te zien", zegt deVenray-trainer.die Dijkse Boys hoog inschat. "Individueel heb ben ze stuk voor stuk veel kwaliteit. Qua collectief is het vaak wat minder. Maar het zal voor ons een heel lastig te bespelen tegenstander zijn." Toch wijzen de cijfers in Venrays voordeel. De clubs kwamen elkaar twee jaar tegen in de tweede klasse en een seizoen in de eerste klasse. Van de zes duels won Venray er drie en tweemaal werd het een remise. Op 21 augustus 2007 veegde Venray thuis voor de beker de kersverse hoofd klasser nog compleet van de mat: 4-0. Zondag is de allereerste derby in de hoofdklasse. Trainer Jan Poels kampt vooral met defensieve problemen. Angelo van Mil is weer hersteld van zijn blessure, maar voor zondag zijn Koen Ooms en Eric Troisfontaine vraagtekens. Links achter Ooms liep tegen Deurne een hamstringblessure op. "We moeten kijken hoe hij deze week revalideert. Eric speelde tegen Baronie de wed strijd uit, maar na afloop had hij last van zijn rug. Hij is met een pijnstiller de bus ingestapt. Het is afwachten hoe fit ze zondag zijn." In de tweede klasse H kan zowel Volharding als SSS'18 terugzien op een geslaagde start. De Overloners spelen de uitwedstrijd tegen Rhode in St. Oedenrode. Volharding gaat op bezoek bij Venlosche Boys, dat ver rassend in de top meedraait. Leunen zal deze week nodig hebben om bij te komen van de enorme dreun (7-1) die Olympia'18 zondag in Boxmeer uitdeelde. De oranje-witten vielen daardoor weg uit de kopgroep in de vierde klasse G. De ranglijst wordt aangevoerd door SVEB dat uitgere kend zondag te gast is op sportpark 't Klaverblad. Het is voor Leunen een mooie gelegenheid om het 7-1 verlies snel weg te spoelen. Swolgense Boys heeft het goed naar de zin in Brabant. Alle drie uitduels over de provincie grens werden in winst omgezet. Ter wijl de twee thuiswedstrijden tegen Limburgse clubs verloren gingen. Dit is een geen goed voorteken voor zondag, als de Gennepse titelfavoriet Vitesse'08 op bezoek komt. TOP'27 maakte door de 1-0 derby winst op Oostrum een flinke sprong in de vijfde klasse F. De Tienraynaren klommen van de twaalfde naar de zevende plek. Zondag staat het uit- duel tegen Holthees op het program ma. Promovendus Holthees staat vlak onderTOP'27 en kan de punten even eens heel goed gebruiken. Oostrum heeft de Venlose topploegen Quick Boys en FCV al aardig uit het zicht verloren. Om niet verder achterop te raken, zullen de rood-witten thuis moeten winnen van middenmoter VCH. SV United krijgt met AC VW een onberekenbare tegenstander op bezoek. De Venlonaren grossieren in uitslagen met grote cijfers. In de zesde klasse E is zondag de derby Ysselsteyn-SVOC'OlBeide ploe gen begonnen met hoge verwachtin gen aan de competitie. Na vijf duels zijn beide terug te vinden in de onder ste helft van de ranglijst.Ysselsteyn en SVOC'01 troffen alleen eerder in het seizoen 2006/07, toen nog in de vijfde klasse.Ysselsteyn degradeerde dat jaar, maar het pakte wel vier punten van SVOC'01. Thuis werd het 1-1 en in Oirlo wonnen de Ysselsteyners met 1-2. Degradant SVOC'01 is na een aardige start weggezakt. Het verloor de laatste drie duels waarin het niet tot scoren kwam. Hekkensluiter BW'27 hoopt uit bij America het eerste puntje bin nen te halen. In de zesde klasse F is Merselo nog ongeslagen. Zondag lig gen er opnieuw winstkansen bij laag vlieger Fiducia in De Rips. Venray pakt punt bij Baronie Baronie-Venray 1-1 (0-0). Doelpunten: 51. Revy Rosalia (strafschop) 1-0; 87. Bob Crooij 1- 1. Scheidsrechter: Janson (Vlaar- dingen). Toeschouwers: 150. Venray: Nabbe; Troisfontaine, Geenen, Keijzers (84. Van Mil) en Custers; Snijders (72. Hlimi), Gommers, Crooij en Van Bergen; Thoone en Joosten. Venray pakte in de hoofdklasse B een punt (1-1) bij de nummer twee Baronie. Het venijn van de wedstrijd zat in de staart. Na de late, maar dikverdiende, 1-1 gelijkmaker van Bob Crooij had den de rood-witten in Breda in de slotminuten nog als winnaar van het veld kunnen stappen. Zo werd Freek Thoone in kansrijke positie ten onrechte teruggevlagd voor buitenspel. Terwijl de bal niet op de stip ging toen Bob Crooij bin nen de beruchte lijnen werd neerge legd. Venray hield dan ook een dubbel gevoel over aan de 1-1. "We waren de bovenliggende partij.We hebben voor rust al veel kansen gehad", zegt trai ner Jan Poels die Baronie heel anders kent. "In het verleden was het een dominante ploeg. Maar nu voetballen ze puur afwachtend. Daarom zijn wij ook wat behoudender gaan spelen, om niet door hun counters verrast te worden." Bij Venray ontbrak linksach ter Koen Ooms vanwege een ham stringblessure die hij tegen Deurne had opgelopen. Linkshalf Hans Cus ters zakte nu een linie waardoor er op het middenveld weer een plek vrij kwam voor Luuk Snijders. In de eerste helft was het spel aftastend. Door het lage tempo viel er niet zoveel te beleven. Doelman Peter Nabbe maakte een vrije trap van Guillermo Zschusschen onscha delijk.Aan de overzijde onderschepte Bas Joosten de bal en hij kon alleen op het doel afgaan maar hij strandde op de Baronie-keeper. Na een solo van Freek Thoone kreeg Tom van Bergen een goede schietkans maar hij raakte de bal niet goed. Ook Bob Crooij wist zijn ploeg niet aan een voorsprong te helpen. Vlak na rust namen de Breda- naars de leiding. Door slecht uitverde digen aan Venrayse kant kon Mathijs Hage gevaarlijk oprukken. Libero Daan Geenen moest aan de noodrem trekken en de goed leidende arbiter Janson, die de kaarten op zak hield, wees naar de stip. Ex-prof Revy Rosa lia, overgekomen van TOP Oss, schoot Baronie aan de leiding: 1-0. Venray moest daarna komen en de thuisclub raakte steeds meer in de verdrukking. Aanvaller Khalid Hlimi maakte als invaller zijn rentree na een enkelbles sure. Ook de weer fitte Angelo van Mil maakte kort voor tijd nog zijn opwachting. Hlimi gaf een voorzet op Eric Troisfontaine die Bob Crooij bereikte. Met een kopbal via de onder kant lat scoorde Crooij de 1-1. In de slotfase was het arbitrale trio niet op de Venrayse hand. "Toch heeft de scheidsrechter een goede wedstrijd gefloten. Hij voelde het duel aan en hield gelukkig de kaarten eens op zak", aldus Poels. Het is voor het eerst dit seizoen dat Venray kaartloos bleef. Gevolgen hebben de gele kaarten nog niet. Alleen Tom van Bergen staat met drie prenten op scherp. Na vijf duels is Venray nog altijd ongeslagen. Jan Poels: "We bewijzen tegen Baronie dat we ook tegen de hoger geklasseerde teams goed uit de voeten kunnen. De verschillen in de hoofdklasse zijn niet zo groot. Alleen schiet het met al die gelijke spelen niet zo op. Je kunt beter een keer ver liezen en de week daarop winnen. Dat levert meer punten op. Maar goed, we blijven nog steeds ongeslagen." Roel Gerrits de bal koppend terug op spits Erik Ermers, die slechts een tam rollertje produceerde. De Vierlingsbe kers nam allengs het heft in handen. De rood-witten vonden elkaar beter in de combinaties. Zo flitste Jasper van Elferen over de rechterflank langs twee tegenstander, maar de afwerking ontbrak. Panningen, met regisseur Ste ven Douwe van der Krap, liet Volhar ding makkelijk toe op de eigen helft. Maar veel verheffends viel er niet te zien. De Vierlingsbekers mochten onmiskenbaar aanspraak maken op een voorsprong. Nog voor de twee thee kwamen de kansen. Jasper van Elfteren was door het centrum twee opponenten te vlug af, maar zijn schot kon doelman Sjoerd Engels niet ver ontrusten. Volharding was ooit een vreemdelingenlegioen.Anno 2008 ziet de vereniging haar jarenlange gestruc tureerde jeugdopleiding steeds meer vruchten afwerpen. Van de basiself kwamen alleen doelman Erik Hubers en Chris van Duijnhoven niet uit de eigen gelederen voort. Routinier en laatste man Gijs Ermers ontbrak. Hij is voor zijn rode kaart tegen NWC voor liefst zes duels geschorst. Het cen trale duo Rob Branje-Frank Ohoilulin kwam, zonder een ingespeelde indruk te maken, nauwelijks in de problemen. Dat kwam mede door de aanvallende machteloosheid van Panningen. Maar vooral door de Vierlingsbeekse mid denlinie die voor iedere meter streed. Terwijl Mark Blenckers voor het voet ballende evenwicht zorgde. De vleu gelverdedigers Sander Oudenhoven en zeker Nermin Hamzic beperkten zich vooral na rust niet meer alleen tot hun defensieve taken. Het duo kreeg steeds meer zin om eruit te komen. Of was het tijdens de thee de opdracht van trainer Sijbers? Na de pauze bleef Volharding het offensief zoeken. Vanaf rechts bereikte Blenc kers de opkomende Oudenhoven, die de doorschietende bal op de door drenkte grasmat net niet kon halen. Even later zette Van Elferen Chris van Duijnhoven vrij voor het doel, maar hij knalde over. Dit waren twee dikke kansen, wat je tegen een sterkere tegenstander kan opbreken. Zover lieten de Brabanders het echter niet komen. Zowat op het uur een voor zet vanaf links van Nermin Hamzic naar de tweede paal, waar Jasper van Elferen zo vrij als een vogel doel trof: 1-0. Nog geen minuut later dook Erik Ermers vrij voor het Panningse doel op, maar de bal vloog rakelings naast. Na de 1-0 voorsprong wierp de thuis club de laatste schroom van zich af. Zoals Mark Blenckers, die zijn sublie me vrije trap op de lat zag eindigen. Volharding kreeg kansen bij de vleet, maar Van Elferen en Oudenhoven ver zuimden de voorsprong te verdubbe len. De Panningse libero Marcel Pee ters schoof op naar de frontlinie, maar de groen-witten bleven machteloos. Verliezend trainer John Versleeuwen reageerde uitermate teleurgesteld. "We zijn weer helemaal terug bij af. Het was drie keer niks wat we lieten zien." Uitslagen Swolgense Boys vet-United/BW'27 vet 1-1 BW27-GFC33 1-5 BW'27 2-SVVenray 10 1-3 BW'27 DAl-SVVenray DA4 5-1 Programma zaterdag 11 oktober SV United/BW'27 vet-Geysteren vet 16.30 Programma zondag 12 oktober America-BW'27 1 14.30 Olympia'18 9-BW'27 2 10.00 GFC'33 DA2-BW27 DA1 10.30 •S^-Venray fSPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst Autobedrijven B Makelaardij apijten, Cuijk f Systems Group B.V. if B.V. Hamilton N Hofmans Tap Inalfa RoofS Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal Autowijk Keizi Autoschade V De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. vijk Keizersveld e Venray o accountants en belastingadviseurs BlAlS Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren S0 Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign We je be Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Feestcafé de Koets Manders Verhuur Munckhof reizen, Horst Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group

Peel en Maas | 2008 | | pagina 23