Werkgroep pleit voor bouledróme ATB-tocht in Venray Autocross in Ysselsteyn Ben en Truus sjoelkampioenen Kleur inspiratie Roy Hoeijmakers tweede I kunst binnen bereik van kunstenaars en fotografen www.kunstbinnenbereik.nl PEEL EN MAAS Donderdag 2 oktober 2008 - Pagina 27 Jeugdbowlen De Peelrunners Bowlingvereniging Venray Mudhunters MGC Venray Het Alvertje Biljarten DOS-Venray BV Halfweg BC 2002 RV BC Common Sense BC Doublet BC Harten Drie BC Klavertje Vier NRBC BC Venray Overloonse Bridgeclub Judoka's naar LK DC De Piëlhaas ATV Venray Kunstbinnenbereik.nl verkoopt schilderijen, tekeningen en foto's geprint op luxe canvasdoek. origineel, betaalbaar en persoonlijk Het toernooi dat de werkgroep Bouledróme Venray en omgeving afgelopen zaterdag heeft gehou den, is optimaal verlopen. Aan dit toernooi werd door 56 doubletten deelgenomen en werd gespeeld op de banen van JBC Venray 80 in het Vlakwatergebied. In het openingswoord benadrukte Eef Zeelen, voorzitter van de werk groep, opnieuw het belang van een bouledróme voor Venray en omgeving zodat de honderden beoefenaars van jeu de boules ook in de winterperio de en onder slechte weersomstandig heden hun sport kunnen bedrijven. Hij verwelkomde de burgemeesters en wethouders uit Boxmeer, Meerlo- Wanssum en Venray en de deelnemers uit Boxmeer, Heide, Geijsteren, Yssel- steyn, Horst, Merselo, Oirlo, Oostrum, Nistelrode en Venray. Naast interge meentelijk is het toernooi ook inter nationaal, gaf hij aan met verwijzing naar de toernooideelnemers uit Viers- sen, Pont (bij Geldren) en Brügge. Ver der legde Zeelen uit dat dit toernooi vooral bedoeld is om de onderlinge kennismaking van de toekomstige bouledröme-gebruikers te versterken. De opbrengst van dit toernooi en de daaraan gepaard gaande sponsoring, is nodig om het onderzoek en de ont wikkelingskosten van de bouledróme te bekostigen.Ten slotte merkte hij op dat de voorkeur van de werkgroep nog steeds uitgaat voor een bouledró me in het Vlakwatergebied, liefst bij de huidige banen van JBC Venray 80. Jos Waals, burgemeester van Venray, kon digde vervolgens aan dat het college het belang van een bouledróme volle dig onderkend en het Vlakwater hier voor als ideale locatie ziet .Vlakwater is volgens Waals een natuurgebied waar een milieuvriendelijke sport als jeu de boules prima in kan worden ingepast. Verder gaf hij aan dat hij de sportieve uitdaging om de openingswedstrijd te spelen, graag aanging. Om de individu ele sportieve capaciteiten van de bur gemeesters en wethouders het beste tot zijn recht te laten komen, koos de organisatiecommissie ervoor hen tête a tête (één tegen één) te laten spelen. Onder de belangstelling van ruim honderd jeu de boulers werd deze openingswedstrijden gespeeld. Als snel bleek dat er grote onderlinge verschillen waren. Waals speelde en verloor van Van Soest, burgemeester van Boxmeer. Hahn, burgemeester van Meerlo-Wanssum, speelde en won van Van der Broeck, wethouder van Ven ray. Mincken, wethouder van Meerlo Wanssum, speelde en verloor van M. Klaassen, wethouder van Boxmeer en voor Meerlo-Wanssum burgemeester en wethouder en voor Boxmeer en wethouder M. Klaassen. Vervolgens werd het toernooi gestart. In die pou les van respectievelijk 18, 18 en 20 doubletten werden vier wedstrijden gespeeld. Per poule waren zes prijzen te verdelen. De uitslagen waren als volgt: Poule A: 1ste Gerrit en Dien Janssen uit Heide met 4 winst +32. 2de Piet enToosArts uit Ysselsteyn met 4 winst +30. 3de Eef en Marian Zeelen uit Ven ray met 4 winst +16. 4deAngelique v/d Linden en Harry v/d Zanden uit Merselo 3 winst +19. 5de Toon en Jan v/d Pas uit Yssel steyn 2 winst 6. 6de Rien en Art Kuijpers uit Nistel rode 2 winst 4. Poule B. 1ste Pierre en Maria Clus ters uit Venray 4 winst +40. 2de Thomas en Arnold Thissen uit Pont (Geldern) 4 winst +29. 3de Math enToos Steeghs uit Heide 4 winst +19. 4de George Dietz en Annie Poelen uit Boxmeer 3 winst +24. 5de Jan Wijnen en Greet van Grins- ven uit Nistelrode 3 winst +17. 6de Jan en Simone Versleijen uit Venray 3 winst +11. Poule C. 1ste Rob Janssen en Edgar Ikkert uit Venray 4 winst +34. 2de Stan van Achten en Jos Janssen uit Venray 3 winst +20. 3de J. en R. Sauer uit Boxmeer 3 winst +7. 4de Jos Keijsers en Riny Wagemans uit Horst 3 winst +5. 5de Toon en Mien Rambags uit Horst 3 winst +5. 6de Herman en Mien Janssen uit Heide 3 winst 0. Tijdens de prijsuitreiking bedankte voorzitter Zeelen alle medewerkers en deelnemers voor het optimaal sportief verlopen toernooi. Het was, volgens hem, een dag om nog lang op terug te kijken en om op de woorden van Waals terug te komen, een dag die perspectief voor de toekomstige bou ledróme biedt. In Sittard, waar de Jeugd Trio League Limburg haar eerste speelron de afwerkte, zijn de Venrayse vaandel dragers niet slecht van start gegaan. Met 6 punten uit drie wedstrijden staan ze als vierde geklasseerd met slechts twee punten achterstand op het verrassend sterke Heerlen 2 en Maastricht 1. Venray 2 wist geen enke le wedstrijd in winst om te zetten. Ook Heerlen 1 bleef puntloos, maar bezet op basis van pinfall de voorlaat ste plaats. Venray 1 en Venray 2 start ten tegen elkaar in de openingswed strijd. Hoewel nog onervaren stegen de Venrayse reserves boven zichzelf uit, maar konden hun meer ervaren vakbroeders toch niet verontrusten en Venray 1 won dan ook vrij gemak kelijk en verdiend met 3-0. Patricia Camps speelde hier een beresterke wedstrijd met 194 en 181, terwijl Mei vin Vermeulen de beste man aan de andere kant was van zijn team. De vol gende stegenstander van Venray 1 was Sittard 1, dat afgelopen seizoen beslag legde op het landskampioenschap en ook nu weer een speler opgenomen zag worden in de nationale jeugdse- lectie (de 15-jarige Brian Zillekens). Venray hield verrassend vijf pins over aan dit duel en won verrassend met 2-1 met als smaakmakers opnieuw Patricia Camps (196) en Niels de la Roy met 190. De laatste tegenstander was Heerlen 2. Nu was het Lisa Jansen, die met een game van 190 de kar trok en haar teamgenoten meetrok in het spoor van winst in de eerste game. In de laatste en beslissende game kon er echter geen vuist gemaakt wor den om ook laatste4 game in winst om te zetten. Nu waren het de Heer lenaren, die met 542 ruim aan het langste eind trokken en daarmee de 2-1 zege veilig stelden. Beste speel ster was Patricia Camps met 171,40 gemiddeld. In de tweede wedstrijd werd Venray 2 gekoppeld aan Sittard 2. Het niveau van de eerste game was ver te zoeken en ging dan ook verdiend verloren, maar ook Sittard 2 kon ondanks winst toch eigenlijk niet aan de verwachtingen voldoen. In de tweede game kwam Venray 2 verras send sterk terug en scoorde met 398 hun beste game van de dag, met de 155 van Meivin Vermeulen als beste game, maar de Sittardse ploeg had nu het heilige vuur en kwamen tot een score van 477, waardoor het uiteinde lijk verdiend met 3-0 won. De laat ste wedstrijd tegen Maastricht 2 was op papier de gemakkelijkste, want dit team wist afgelopen seizoen geen enkel punt te behalen en werd daar door roemloos laatste. De eerste game werd ruim verloren en in een uiterste poging om nog wat van de wedstrijd te maken bleven ze hun opponent uit Limburgs hoofdstad aardig bij, maar moest op het einde de game toch gewonnen geven, waardoor ook deze wedstrijd in een 0-3 nederlaag ein digde. Beste speler van het team was Meivin Vermeulen met 144,40 gemid deld. Opmerkelijk debuut voor de dit jaar pas lid geworden Kilian Martens, die al meteen een gemiddelde van 101,60 wist te realiseren. De huis league wordt zaterdag gespeeld. Aan vang 11.15 uur. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdagavondtraining op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zater dagochtend damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zater dagmiddag afwisselende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeerplaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 5-10 IJzerenman Volksloop Weert, aanvang 10.00 uur 5-10 Oce loopVenlo 12-10 hele en halve marathon Eind hoven, aanvang 11.00 uur 19-10 Amsterdam marathon, aan vang 10.30 uur Wedstrijduitslagen staan op www. peelrunners.nl. Uitslagen 7e Maasheggenloop Box meer: Heren 5,6 km. Peter Coenen, Horst 25:33.JosThielen,Wanssum 28:14. Heren 10 km. Wim Jacobs, Merselo 43:03. Joris Houben, Horst 44:21. Jeroen Houben, Horst 44:21. Piet Aarts,Wanssum 47:56. M 50, Halve Marathon. Guus van Enckevort, Evertsoord 1:46:49. M 55, Halve Marathon. Jochem Oversteeg, Grubbenvorst 1:33:5. In de le klasse van de Huisleague werd het Pinhuntersteam van de eerste plaats verdreven door het Hoeijmakerskwartet, dat met 23- 5 meester was over Strikers/Groeipunt. De Pinhunters kregen met dezelfde cijfers klop van Nuva Keukens, Dat in John de Koning Gans de beste heer in deze klasse bleek met een game van 269 en een serie van 659. Sigma's/ Cornelco mocht zich verheugen op de eerste zege en wel met 25.5 - 2.5 van Scores met een hoofdrol voor Inge Lenssen, die nieuwe seizoen records vestigde met een 274-game en 652-serie. Witlox-v.d. Boomen ver speelde de derde plaats door een 19 5 - 8.5 nederlaag tegen Close Encoun ters. In de 2e klasse was het stuivertje wisselen aan de kop. Ging BT Noxon na vorige week nog aan de leiding, nu werd die verspeeld door een neder laag tegen Catering de Buren met 18 - 10. Van die misser profiteerde het team van The Nitwits, dat met duide lijke cijfers 24 - 4, baas bleven over GGZ. La Mousse rukte via een 26-2 zege op Verrijdt Groenvoorziening op naar de derde plaats en Plus van Dijck werd door Red Arrows met een 18-10 nederlaag naar huis gestuurd. Fien Jenniskens was met haar 205- game en 536-serie (nieuw seizoen record) de beste dame. Theo Swee- mers herhaalde met zijn 234-game zijn prestatie de beste heer te zijn. De serie was met 594 voor Leo Jan sen. Ook in de Trioleague kwam een nieuwe koploper. Het Pinhunters-trio, dat met 17 - 4 won van BT Noxon loste de oude lijstaanvoerder Proshop RBVenray, dat met 16.- 5 door Bokual/ Mijling werd teruggewezen, af. Ook VIP moest een veer en een plaats laten door zich met 15.5 - 5.5 te laten verrassen door Crash. De Joepies had den weinig moeite met A.WI. Isolatie (18-3) en het Menhirs-trio redde het ook niet tegen Plus van Dijck (9-12). Fien Jenniskens en Dariya Willekens deelden de eer van de hoogste game bij de dames met 215. Nick Claessens zette met 265 (nieuw seizoenrecord) hoogste game en Eric Wong met 616 de hoogste serie op zijn naam. In de Dubbelleague wonm Lucky Strikes de inhaalwedstrijd tegen Klussers 1 met 17-1. Sigma's/Cornelco behield ondanks een 13-5 nederlaag tegen New Company toch de leiding. Strike zone heeft zich inmiddels hersteld van een zwakke start en nu werd Lucky Strikes met 17-1 aan de kant gezet. Klussers 1 boekte een regelma tige 16-2 overwinning op Klussers 2. Pinpoints wacht nog steeds op de eerste zege, nu was EMS met 12 - 6 de beste. Het Kuijten-duo presteert dit seizoen goed en dat ondervond DOK, dat met 4 aan de verkeerde kant van de score bleef. Maria Minten scoorde met 179 de hoogste damesgame en de serie ging naar Jolanda Achter met 600. Wim Minten was met zijn 225- game en 783-game de beste heer. Mede door het mooie weer zijn de activiteiten van de Mudhunters goed bezocht. Om 8.30 vertok afgelopen zondag een groep van twintig bikers naar Oploo alwaar ze nog versterking kregen van vier Mudhunters. Om 9.00 uur vertrok een groep van twaalf kin deren voor hun eerste spellenoch- tend. Voor komend weekend staan alle Mudhunters aan de start van de tourtocht van Venray. Om 9.00 uur vertrekken de senioren voor de tocht van 30,45 of 60 kilometer. Een uurtje later vertrekken de kinderen voor de 30 kilometertocht. Het spinning bij sportcentrum Dynamic duurt een half jaar, in april gaan de Mudhunters weer op dinsdag het bos in. Tot die tijd wor den op zondag regelmatig tourtoch ten gereden en af en toe een rit in de regio. Wie een keer mee wil doen is van harte welkom. Ga voor informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: Zondag 5 oktober, vertrek 9.00 uur per fiets vanaf de atletiek baan voor de tocht van Venray. Zondag 5 oktober, vertrek 10.00 voor de kinderen. Gerrit Vermeulen bij de heren en Annie Litjens bij de dames zijn de nieuwe kampioenen van dit jaar. De top drie bij de heren werd gevormd door Gerrit Vermeulen met 4 punten, gevolgd door Jan Engels met 7 punten en Jan Litjens met 7,5 punten. Ton Hendriks, die lange tijd een topdrie positie bezette, viel met 8 punten net buiten de boot. Het top drie dames trio bestond uit Annie Litjens met 24 punten, Truus van Dijk met 28 pun ten en Jo Litjens met 31 punten, die daarmee Bets Wilms en Miet Clevers, die beiden 32 punten vergaarden, net voor bleef. Gerrit Janssen werkte zich flink omhoog door onder andere zijn beste seizoenprestatie te verbeteren tot 72 slagen. Het laagste gemiddelde bij de heren was voor Gerrit Vermeu len met 26,14 gemiddeld, net voor Jan Engels met 26,25, met een verschil van 6 slagen over 19 wedstrijden. Bij de dames kwam hier Bets Wilms als beste uit de bus met een gemiddelde van 32,51, net voor Annie Litjens met 32,74 gemiddeld. Jan Engels behaalde met 100 punten de meeste matchpun- ten en bleef als enige ongeslagen. Bij de dames was het Miet Clevers, die met 41 punten haar concurrenten voorbleef. Jan Litjens eindigde als eerste in het klassement gemiddel deverbeteringen met 3,50 procent. Truus van Dijk werd hier bij de dames met 8,12 procent winnares, net voor kampioen Annie Litjens met 8,15 pro cent. De laagste score was voor Gerrit Vermeulen met 69 slagen. De laagste ronde werd met 21 slagen gereali seerd door Pierre Dean, Jan Engels, Gerrit Janssen, Henk van Leeuwen, Huub Straatman en Gerrit Vermeulen. Bij de dames was dit 23 slagen door Annie Litjens, Jo Litjens en Bets Wilms. De laagste score kwam hier op naam van Litjens, die slechts 80 slagen nodig had. Donderdag begint om 19.00 uur de indoorcompetitie. Tweede wedstrijd om de lente koning voor korte hengels is gevist. Uitslag: 1. Bert van den Hoogenhof. 2. Toon van Ooijen. 3. Math Houwen. 4. Erich Hain. 5. Huub Reijnders. De derde wedstrijd om de lentekoning voor korte hengels gevist. Uitslag: 1. Martien Voermans. 2. Toon van Ooij en. 3. Math Houwen. 4. Bert van den Hoogenhof. 5. Erich Hain. De tweede wedstrijd om de lentekoning voor de lange hengels werd gewonnen door Martien Voermans. 2. Henk Hendriks. 3. Antoon Sanders. 4. Bert van den Hoogenhof. 5.Toon van Ooijen. Op zaterdag 4 oktober is de vierde wed strijd om de herfstkoning voor de korte hengels. Op dezelfde dag wordt er in het Leukermeer ook een koppel wedstrijd gehouden door de Snutters uit Well. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur en de nummers kunnen worden afgehaald vanaf 10.00 uur. Op zondag 5 oktober is de derde wed strijd om de herfstkoning voor lange hengels. Beide herfstkoningswedstrij- den worden gevist in vijver 2 van 8.00 tot 12.00 uur. Opgeven kan tot uiter lijk de donderdag voorafgaande aan de wedstrijden, 20.00 uur, bij HenkThee- uwen via telefoon (0478)571311. Uitslagen: BBHV: Dos 1-Ogo 1 A- klasse 7-3 Sna 1-Dos 2 3-Band 2-7 KNBB: Dos-BC Vors 1 C2 0-7 Dos 1 won thuis van Ogo. Wiel Ver meulen, 1 punt vanwege zijn gemid delde. Jan Barents, gem. 3,54 en Theo Kronenberg, gem. 3,14 wonnen bei den hun partij. Resp. 2 en 3 punten. Plus het extra matchpunt voor Dos 1 In het 3-band won Dos 2 uit van Sna 1 Winstpartijen voor Math Siebers, gem. 0,48 en Ton van Gaaien, gem. 0,37. Plus het extra matchpunt. Programma: 7-10 Bcy 1-Dos 2 D kl. 8-10 Dos l-'t Hoekje 1A kl. 8-10 Dos 1-Sna 1 3B 8-10 Dos 2-Sna 2 3B 9-10 Pruuvers-Dos C2 Kader: van Esch Biljarts won van Halfweg met 6-2. Alleen Piet Volle- berg won zijn partij in acht beurten en 25.00 gemiddeld. BI: Halfweg ver loor vanTegelen 1 met 2-5. Winst was er alleen voor Theo Voesten die 0.889 gemiddeld speelde. C2: 't Pleintje won van Halfweg met 4-3. Huub eleven won met 8.42 gemiddeld zijn partij. Programma: Kader: 7-10 't Zwaan tje 1-Halfweg BI8-10 Halfweg-' t Klötske C2:9-10 Vors-Halfweg De tweede laddercompetitie werd in de gele lijn gewonnen door de dames Rieki van Bree en Wies Burg met 63.17 procent De tweede plaats was voor het bridgepaar Nel Houben en Toon Stiphout met 59.58 procent. De derde plaats ging naar het echt- paarToos en Wim Spreeuwenberg met 59.33 procent. In de rode lijn waren de dames Riet Dobbe en Jo Linders de beste met 63.96 procent, gevolgd door de dames Tony Jansen en Maria Vloet met 60 procent. Derde was het bridgepaar Henny Rohrich en Jan van Casteren met 59.38 procent. De tweede laddercompetitie is gespeeld. In geel werd de eerste plaats gedeeld door de paren Toine Tiggeloven met Jeanne Korsmit en Riet Dobbe met Leny Worst met 65,63 procent. De derde plaats ging met 53,13 procent naar Mien en Jac Spreeuwenberg. In rood waren met 63,56 procent Adele van leuken en Irma Huijs de beste, gevolgd door Tonny Wijnhoven en Gert Claessens met 6o,42 procent. Derde met 58,35 procent waren Leny en Jos Arts. Tijdens de derde competitievond in blok 1 werd gespeeld in twee lij nen van elk 8 paren. In de A-lijn was de hoogste score voor Henk Penninx en Theo Jakobs met 61.11 procent. De tweede score was voor Ethel Hilhorst en Jeanne van Haren. Zij behaalden 58.33 procent. Op de derde plaats eindigden Greetje Brantjes en Jos van Rens met 54.86 procent. De B-lijn werd aangevoerd door Jos en Mieke van Osch met maar liefst 68.75 pro cent. De tweede plaats was voor Ad en Janny Hijl met 66.67 procent. De derde plaats werd gedeeld door Mariet Volleberg met Nelly Jenneskens en Annelies Rooijakkers met Jo Linders. Beide paren behaalden een score van 54.17 procent. In de viertallencompe titie 1ste klasse N-M Limburg speelde BC Doublet team 1 thuis tegen de Bok 9 14-16 WP's. In de 2e klasse speelde het tweede team van BC Doublet thuis tegen Cuijk 6 14-16 WP's. Ook het derde team speelde thuis in de 3e klasse tegen de Bok 17 17-13 WP's. De vierde clubcompetitie is gespeeld. In de rode lijn was het een echtparenstrijd. De familie Nol len werd de winnaar met 58,33 pro cent en het paar Eibers werd goede tweede met 57,92 procent. De nieu welingen Stoffels werden derde met 55 procent. In de gele lijn was het spannend tot het laatste moment. De eerste plaats was met 55,90 procent voor de paren Fiers en Manders en Vd. Munckhof en Simons. De tweede plaats voor de dames Van Gladbeek en Vd. Slik met 55,56 procent en derde was het paarVd. Beele-Teunissen met 55,21 procent. Bij het eerste competitieblok ein digden in geel Jan Stiphout en Mar tien Verheijen als eerste met 63.13 procent. De tweede plaats was voor Arnoud Bruins en Gerard Dusee met 60.94 procent. Derde waren Tiny van Goinga en Toine Tiggeloven met 60.63 procent. In de groene lijn warenAnnie en Door van Kempen de beste met 66.18 procent, gevolgd door Paul Faas en Ko Strum met 64.93 procent. De derde plaats was met 59.13 procent voor Annie Seroen en Tiny Vissers. Vanavond wordt de tweede competi tieronde gespeeld. De derde zitting van de eerste competitie voor het nieuwe seizoen is gespeeld. In de gele lijn waren de winnaars Mientje en Toon Jakobs met de hoogste zaalscore van 69,17 procent. De tweede plaats werd in beslag genomen door Jos Manders en Jac Meeusen met 56,25 procent en als derde eindigden Hilde Kooien en Annie Boekholt met 55,83 procent. In de rode lijn werden Trees van Ham enAnnie Siroen eerste met 56,25 pro cent met een gedeelde tweede plaats voor de paren Toon den Brok met Justin Gommans en Ber Poels met Marijn Schaeffer met 55,21 procent. In de groene lijn werden Dries Alberts en Leo van Grotel eerste met 60,42 procent, gevolgd door Joan Hinssen en Jurgen Timmer met 56,67 procent. Derde waren Gerda Stoffels en Jan Mater met 55,83 procent. Ron van Gaal is gehuldigd voor 10.000 behaalde meesterpunten. Hiervoor krijgt hij de gouden bonds- speld en is hij de tweede kandidaat bondsmeester binnen BC Venray. De derde ladderronde is gespeeld en in de gele lijn was de eerste plaats voor Frans van Lieshout en Wim Manders, gevolgd door Edith Ottenheym en Ron van Gaal. Derde waren Klazien Baak en Ton van Jaarsveld. In de rode lijn was de ereplaats voor Doke Verheijen en Lou Gilissen. Zij bleven Irene Camps en Wil Gielen voor. Cor- rie Borssen en Ciska Voss behaalden de derde plaats. In de groene lijn was de eerste plaats weggelegd voor Ria Liebrand en Mientje Wester. De tweede plaats werd bezet door Annie Boekholt en Jacqueline van der Slik, gevolgd door Rieky Claessens en Wim Vervuurt. Er volgen nog twee ronden in de laddercompetitie. Op de derde competitieavond waren de beste in de gele lijn Jacque line v.d. Slik en Toon den Brok met 59.58, gevolgd door Mia en Sef Lom men met 55.42 procent. Harry en Riet Willems en Bert en Nelly Vloet bezet ten gezamenlijk de derde plek met 53.75 procent. In de rode lijn scoorde het paar Antoinette Coppus en Riet Muermans het hoogst met 58.55 procent. Jo Kok en Johanna Manders waren tweede met 52.60 procent en Lucy en Jan Kroef waren derde met 52.60 procent. In de groene lijn was het sterkste paar Irma Huijs en Adele van Leuken met 55.73 procent. De tweede plaats ging naar Truus Kok en Mien Spreeuwen berg met 55.73 procent,gevolgd door Koos Bongers en Toon Coopmans met 55.21 procent. Sportnieuws -info 4jfti( De tocht Venray w dag 5 oktober. Deze tocht trekt jaarlijks tussen editie dtgeb ATB- p zon de 500 en 750 fietsers uit de wijde omtrek die de keuze hebben uit een volledige uitgezette route van 35, 53 of 65 kilometer die grotendeels over onverharde bospaden voert. Inschrijven en starten kan tussen 8.00 en 9.30 uur. De inschrijving is in de kantine van ATV Venray, gevestigd aan de Sportlaan in Venray. Meer informatie over de tocht is te vinden op www.twenray.nl. ACC 't Veule houdt op zondag 12 oktober aan de Timmermannsweg in Ysselsteyn vanaf 11.30 uur een grote autocross, verreden onder auspiciën van de Autosport Unie Zuid. Op een harde zandbaan met een lengte van 750 meter komen cou reurs uit heel Nederland aan de start. Er wordt gereden met geprepareerde auto's die men ook tegenkomt in het normale straatbeeld, maar ook met bolides die speciaal zijn gebouwd voor de autocross. Er starten auto's die van de sloop gehaald zijn en spe ciaal opgebouwde wagens met snelle getunede motoren, die met budgetten werken van meer dan 50.000,- en snelheden bereiken van meer dan 150 kilometer per uur. Dit alles staat garant voor spanning, spektakel, inhaalacties en koprollen. Het rennerskwartier is de gehele dag vrij toegankelijk en in de feesttent op het terrein is gelegen heid om wat te eten en te drinken en ook voor de kleinsten is er volop vertier. Voor inlichtingen en eventu ele opgave kan men contact opne men met Carla Reintjes via telefoon (0478)581266. Zie ook www.auto- crossclubtveule.nl Tien beginnende wedstrijdjudoka's van Judovereniging Venray waren aan wezig op het toernooi van Judo Club Wahlwiller. De prijswinnaars: le prijs: Niels Janssen, Aroon Ayas en Maggy van Hoof. 2e prijs: Zijan Rassulyar, Rolaan Mohamed, Nick Moorren en Murat Okuyucu. 3e prijs: Robin van Beers, Tim van Vegchel en Rezwan Rassulyar. Komende zondag zijn de Limburg se kampioenschappen voor jongens en meisjes t/m 13 jaar in sporthal Het Anker in Born. Er zijn ook een aantal wedstrijdjudoka's present, waaronder Bas Philipsen -37 kg die zijn tiende Limburgse titel, de afgelopen jaren behaald in verschillende leeftijd/ gewichtscategorieën, veilig kan stel len. Maar ook Nic Goumans -41 kg, uit de wedstrijdselectie, behoort tot de grote favorieten. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 4 oktober vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrij ven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag levensmiddelen darten winnaarsronde: 1. Roy Troisfontaine 2. Mark van de Heuvel 3. Gerard de Bruijn 4. Lou Janssen 5. RuudTijssen Verliezersronde: 1. Johan van Hoof 2. Edwin Schattevoet 3. Geert van Hoof 4. Daisy Eggen 5. Peter van de Er werd 180 gegooid door Paul Hendrix, Gerard de Bruijn en Mark van de Heuvel. De hoogste finish was met 106 punten voor RuudTijssen. Atletiek De pupillentraining vindt op zater dagmorgen plaats in het bos van 10.00 tot 11.15 uur. Vertrek is vanaf De Sprank. Op 12 oktober vinden de jaarlijkse clubkampioenschappen plaats. De trainingen: woensdag baan 18.00-19.00 uur. Zaterdag bos 10.00- 11.15 uur. C/D junioren: Maandag baan 19.00-20.30 uur. Donder dag baan 19.00-20.30 uur. A/B en senioren: Dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondag 10.00-12.00 uur. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Don derdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag baan 15.30-17.00 uur. NSG-atleten: Donder dag 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunst stofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Zie ook www.atletiekven- ray.nl. Triatlon De voorbereidingen voor het NK Duatlon op zondag 5 oktober zijn in volle gang, verder is er deze dag de jaarlijkse ATB tocht door de bosrijke omgeving van Venray en Overloon. Start vanaf de atletiekbaan, sportpark de Wieen tussen 8.00 en 9.30 uur; afstanden 35, 53 en 65 kilometer. In oktober worden alleen baantrainin gen gehouden. Uitslag Maasheggen loop Boxmeer 10 kilometer: Jo kler ken 0:50.25. Informatie over ATV Venray via e-mail info@twenray.nl. of telefoon (0478)511545. Zie ook www.twen- ray.nl. of www.atletiekvenray.nl. Tijdens de wekelijkse sjoelavond van Sjoelclub Venray is de jaarlijkse prijsuitreiking gehouden over het afgelopen sjoelseizoen 2007-2008. Ook zijn de wisselbekers voor de beste prestatie, clubkampioen heren en clubkampioen dames uitgereikt, en is het gemiddelde over het afgelopen seizoen bekendgemaakt. Ben Rongen is clubkampioen heren en dit voor het zesde jaar achtereenvolgende jaar. De wisselbeker voor de beste prestatie ging voor het tweede jaar naar Truus Jenniskens. Zij is tevens clubkampi oen bij de dames. Voor de tweede keer dit seizoen waren de jeugdrijders te gast op cir cuit De Reulsberg in Horst. Voor deze wedstrijd hadden zich 186 rijders aan gemeld en er werd fel gestreden voor een beker, vooral bij de MX 2 jeugd deed Roy Hoeijmakers verwoedde pogingen om op zijn thuiscircuit met de grootste beker huiswaarts te keren, echter hij moest Rambo Tausch voor zich dulden. Bij de 65 versnellingen kleine wie len was de 12e plek voor Cas van der Heijden weggelegd nadat hij in de manches beslag legde op een 11e en een 12e stek.Tino Broere eiste bij de 65 versnellingen grote wielen de 10e plaats door de manches op een 12e en een 10e plaats te doen afsluiten. Bij de 85 kleine wielen B schreef Max van der Heijden een 4e plek op zijn naam met een 6e en een 2e posities na het rijden van de manches. Bij de A groep eindigde Jeremy de Vink op een 7e en een 10e plek wat hem een 9e plek opleverde in het dagklasse ment, terwijl Bart Pijpers de 13e en de lie man en in het dagklassement 11e werd. Jules Deenen ging met de 12e plek huiswaarts door de wedstrijd met een 12e en een 14e plaats af te sluiten. Bij de 85 grote wielen kwam de 23e plaats op naam te staan van Maik Hubers en stelde een 23e stek veilig en was Job Koopmans weer hersteld van zijn blessure en wist de beide manche met een 25e plaats af te sluiten wat hem een deed belanden op een algemene 24e positie. Bij de MX 2 jeugd kwam de 29e plek in han den van Jos Hubers door op een 28e en een 30e plaats te worden afgevlagd en wist Maud Hubers de le manche op een 29e plaats af te sluiten en moest in de 2e manche wegens pro blemen vroegtijdig afhaken. Ook voor de nationale rijders was het hun twee de treffen op circuit de Reulsberg in Horst. De 186 ingeschreven rijders konden hun hart ophalen. Doordat de Intersklassen EK wedstrijd had den waren ze samengevoegd met een aparte prijzenpot, waarbij de eerste man een bedrag van 120,00 in ont vangst mocht nemen. Bij de gecom bineerde Interklasse eindigde Emile Cox na een verbeten strijd 5e plek en in de 2e manche moest hij vroeg tijdig het rennerskwartier opzoeken, terwijl de 25e plaats in het dagklas sement voor Maarten van der Aa was weggelegd door op een 26e en een 21e plaats de streep te passeren. Bij de MX 1 senioren eiste Koen Heidens een prachtige 6e plek op door ook de manches als 6e man af te sluiten. Rick Simons eindigde nog net op een 10e plaats nadat hij op een 4e en als 17e man werd afgevlagd, terwijl Marcel Ruyten beslag legde op een 12e plaats in het dagklassement. Hij passeerde op een 10e en een 13e plek de meet. In de le manche kon Paul Eickmans wegens defecte machine niet aan de start verschenen, maar in de 2e man che wist hij met een geleende motor een 10e plaats voor zich veilig stellen. Met een 16e en een 18e plek bij de Quads Nationaal werd Piet de Bruijn de 17e man in het dagklassement. Bij de MX 1 junioren eindigde Luuk Simons op een 16e plaats nadat hij de manches een 12e en een 25e stek op zijn naam wist te schrijven. Rob Jacobs passeerde op een 19e en een 28e plek de meet en werd 25e in het dagklas sement en sloot Koen Pijpers de le manche met een 29e plaats af en kon in de 2e manche wegens problemen niet meer van start gaan. Regeerde verleden week nog club Oploo op het Radiocircuit de Stevensbeek, afgelo pen zondag was het MC Wanroy die de scepter handhaafde op het circuit. Ook nu lag de baan er prima bij en had de club alles goed geregeld. Ook hier werden de wedstrijden verreden onder een stralend najaarweertje en de rijders die ingeschreven hadden, hadden er dan ook duidelijk zin in. Er werd fel gestreden in de alle klassen om de puntjes binnen te halen. Bij de MX 1 Nationaal wist Bernie Kuenen een 5e beker in de wacht te slepen nadat hij op een 6e en een 4e plaats de manche afsloot. Ook Han de Lange reed een sterke wedstrijd en door de beide manches een 4e plaats veilig te stellen kwam ook de 4e plaats in het dagklassement op zijn naam te schrij ven. Een 23e plek bij de MX 3 junio ren was voor Jan Kuenen weggelegd en werd op een 22e en een 24e stek in de manches afgevlagd. Komend weekend zijn de jeugdwedstrijden in Heerde en Prinsenbeek en wordt tevens de laatste wedstrijd van de EK Quads gehouden inAsten-Heusden.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27