De Schijnwerper Bas van Akerf\^ (Swolgense Boys' Tom Hendriks schiet met scherp Puntje voor jeugdig Volharding Oostrum in slotfase naar zege Harea Kledingsponsors: 1 Summa Topschutters] Klassement Suhtma Co PEEL EN MAAS Donderdag 2 oktober 2008 - Pagina 23 top inn town SSS'18 Doeltreffende vrije trap Freek Thoone in laatste minuut afgekeurd SVV veteranen Wint Oostrum eindelijk de derby tegen TOP'27? VV Holthees BVV'27 SV Merselo Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS SV Geijsteren Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT2000 De redactie van Peel en Maas zprook in het voetbalseizoen 2008-2009 w< lijks een speler, trainer of aaner 'voetbaldier' van een amateurvereniging de gemeenten Venray enJffeerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spe van SSS' 18, Volhardinj^ni Holthees worden in de rubriek 'De Schijnwei ter op...' aan de tand geroeid. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkem ers van het Venraysejrtfeuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurd iels die dat weekejïa gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastsp :ler beter, dan j^nt hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalverenij ing, die besdjiKbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein inVe ray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Bas van Aken van Swol gense Boys. Naam: Bas van Aken Leeftijd: 19 Woonplaats: Swolgen Partner: Ik ben vrijgezel Beroep/ student: Student Administra tie Club: Swolgense Boys Positie:Achter de spitsen Hoogtepunt: Het kampioenschap vorig jaar Dieptepunt: Ik zou het niet weten Beste trainer: Henk de Bijl bevalt wel Slechtste trainer: Dat hou ik liever privé Beste boek/tijdschrift:Voetbal Interna tional Beste film: Ik zou het zo snel niet weten Andere hobby's:Tennissen Lievelingseten: Chinees en pizza Drank: Bier Mooiste vrouw: Er zijn zo veel mooie vrouwen Favoriete club:VW Favoriete speler: Ruud van Nistelrooij Favoriete vakantieland: Italië Wie wordt kampioen in jullie klasse:Vitesse'08 Wie wordt laatste in jullie klasse?: Sparta'18 Bas redactie Baronie-Venray Volharding-Panningen SSS'18-RIOS'31 Olympia' 18-Leunen Constantia-Swolgense Boys Quick Boys-SV United Top'27-SV Oostrum Melderslo-Holthees SVOC'Ol-Resia Merselo-Astrantia 1-1 0-2 1-0 2-1 0-1 3-1 0-2 0-0 0-1 2-0 2-0 1-1 3-1 1-1 1-3 2-0 1-3 1-2 1-1 1-1 Opnieuw een nederlaag voor de voetbalkenners van Peel en Maas. Rob van Ooi (Leunen) scoorde met zijn voorspellingen zeven punten, redacteur Henk Lam men bleef op vier punten steken. Rob van Ooi staat voorlopig derde in het tussenklassement Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. In het teamklassement nestelde Leunen zich door vijf treffers in het afgelopen weekend aan de kop van de ranglijst. Oostrum staat tweede met negen goals. In het individuele Maatwerk in financiële zekerheid klassement gaat Tom Hendriks (Leu nen) met zeven doelpunten fier aan kop. Chris Wilschut (Oostrum) volgt met vier goals op gepaste afstand. Teamklassement 1) Leunen 11 2) Oostrum 9 3) SVOC'01, SV United, Venray, Volhar ding, SSS'18 8)TOP'27 6 9) Swolgense Boys en Holthees 5 11) Merselo.Ysselsteyn 4 13) BW'27 3 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Leunen) 2) Chris Wilschut (Oostrum) 4 3) Tom Strijbos (SVOC'01), Stan van Raaij (SSS'18) en Freek Thoone (Ven ray) 3 5) Bob Crooij (beiden Venray), Bas Heijnen (Swolgense Boys), Luc Maas (SVOC'01), Michiel Santegoeds (Hol thees), Bas Litjens (Merselo), Chris van Duijnhoven en Jasper van Elferen (Volharding) 2. Sparta'18-Leunen 2-5 (0-2). Doelpunten Leunen: Tom Hen driks (3x), Roy Keijsers en Rob van OoL Door een 2-5 overwinning in Sevenum tegen Sparta'18 is Leunen medekoploper in 4G geworden. Na de dramatische competitiestart - thuis tegen Venhorst werd volledig ten onrechte met 0-1 verloren - pakte de ploeg van trainer Paul Cuppen drie overwinningen op rij. Voor de derde achtereenvolgende week was spits Tom Hendriks erg succesvol voor de Oranjehemden. In Swolgen bepaalde hij twee minuten voor tijd de eindstand op 1-2, tegen Boekei Sport scoorde hij maar liefst drie keer en afgelopen zondag herhaalde hij dit kunststukje op sportpark 't Spansel tegen Sparta '18. Leunen doet weer volop mee. Hendriks doet het echter niet alleen. Hij wordt gemakkelijk gevonden door zijn medespelers en samen worden in het Venrayse kerkdorp de successen gevierd. Na een wat aftastend begin was het Roy Keijsers die prima door ging op links. Tot zijn eigen verba zing viel de als voorzet bedoelde bal prachtig in de kruising: 0-1. Nauwe lijks een minuut later was het doel man Roel Custers van Leunen die de assist gaf voor de 0-2 door Tom Hen driks. Opvallend is dat Custers ook in het duel van Leunen tegen Swolgense Boys verantwoordelijk was voor de assist bij de winnende goal. Een lekke re voorsprong voor de bezoekers die in de 15e minuut Nick Litjens gebles seerd uit zagen vallen. Nick werd uitstekend vervangen door Mark Weys. Al snel in de wed strijd ging Leunen hartstochtelijk op zoek naar de beslissende derde tref fer. De thuisploeg daarentegen wilde graag de aansluittreffer maken. Beide teams waren verschillende keren dicht bij hun doel. In de tweede helft was nog alles mogelijk. In de 13e minuut van de tweede helft kwam de thuisploeg met tien man te staan. Sparta speler Mer- tens - die om onverklaarbare wijze al de hele wedstrijd had lopen te zieken - werd na zijn zoveelste over treding van het veld verwijderd. Het feit dat zijn eigen ploeggenoten niet eens protesteerden zegt genoeg over het optreden afgelopen zondag van Mertens. Nadat Leunen in de over- talsituatie via Rob van Ooi en weer Tom Hendriks op 0-4 kwam deed de thuisploeg via Ruud van der Sterren iets terug. Via de vingertoppen van Roel Custers verdween zijn inzet in het doel. Nadat Hendriks uiterst koel bloedig de 1-5 aan liet tekenen werd de thuisploeg nog één keer gevaarlijk: Via een kopbal van Loek Verhaegwerd werd de eindstand bepaald op 2-5. Sparta'25-Volharding 3-3 (0-3). Doelpunten Volharding: Chris van Duijnhoven, Jasper van Elfe ren en Roel Gerrits. Sparta'25 contra Volharding was een wedstrijd om van te smullen, een wedstrijd ook met twee gezichten. Voor de thee was Volharding de baas en in het tweede bedrijf was het de thuisclub die de lakens uitdeelde. De punten werden uiteindelijk broeder lijk gedeeld: 3-3. Door een uitstekende arbiter Bos uit Gulpen was het duel pure propa ganda voor het amateurvoetbal. De eerste initiatieven waren van de thuis club, maar al vrij snel nam Volharding de zaak over. Zeker toen Chris van Duijnhoven vijf spelers van Spata'25 in de luren legde en via doelman Hans van Dijk wist te scoren Volharding begon steeds beter te voetballen. Na 24 minuten was het de jonge puntspe- ler Jasper van Elferen die, na twee jaar uit de running geweest te zijn vanwe ge gescheurde kruisbanden, met een akelig secure schuiver van tien meter buiten het strafschopgebied de bal in de uiterste benedenhoek wist te deponeren: 0-2. De gastheren waren het spoor volledig bijster, zeker toen Roel Gerrits na prima voorbereidend werk van Chris van Duijnhoven de 0-3 binnenschoof. Nog voor de rust zette Volharding twee prima aanvallen op, maar juist het laatste beetje securiteit ontbrak om de voorsprong verder uit te bouwen. En dat zou de gasten na de thee lelijk opbreken. Want in het tweede bedrijf was de thuisclub heer en meester. Sparta'25 drong fel aan en een doelpunt hing in de lucht. Na een goed een kwartier in de tweede helft werd de defensie van de rood-witten opengereten en Harm Snijders schoot van zeer dichtbij zijn team naar 1-3. Volharding moest steeds meer alle zeilen bijzetten en de spitsen wer den steeds moeizamer bereikt, maar vooralsnog wist Erik Hubers zijn ploeg overeind te houden. Echter de vermoeidheid sloeg toe. Zeker bij de spelers die nog maar amper fit waren. Sparta profiteerde optimaal middels Thijs Kluitmans en Eddy van de Vegt. Toch was de in de slotfase voor Jas per van Elferen in de ploeg gekomen Serge Verstraaten nog enkele malen gevaarlijk. Maar het bleef bij 3-3, waar mee het wel zeer jeugdige Volharding vrede moest en kon hebben. Oostrum-DEV Arcen 3-1 (1-1). Doelpunten Oostrum: Ruud Cus ters, Bastian Bouwsema en Dave Gerritsen. Oostrum pakte in de vijfde klasse F een verdiende 3-1 zege op DEV De thuisploeg miste de complete voorhoede (Kempen, Van Tilburg en Wilschut), maar wist toch zonder al teveel problemen te winnen. De thuisploeg had duidelijk geleerd van de zwakke openingsfase van de week ervoor en begon sterk aan de wedstrijd. Al in de 5e minuut resul teerde dit in de openingstreffer. Spits Roy van Delft week uit naar de rechterkant, passeerde zijn directe tegenstander en leverde een perfecte voorzet af op Ruud Custers die met een kopbal DEV-doelman Peter Engels kansloos liet: 1-0. In de fase hierna kwam Oostrum nog een paar keer dicht bij een tweede treffer. Deze viel echter niet en langzaam maar zeker verloor Oostrum de greep op de wed strijd. Enigszins gelukkig kwamen de gasten uit Arcen na een half uur spe len op gelijke hoogte. Een lange trap van achteruit viel achter de Oostrum- se verdediging en goaltjesdief Marcel van 't Hek prikte de bal langs de uitge komen Ralph Kessels: 1-1. Met een gelijke stand op het bord begonnen beide ploegen aan de tweede helft. Net als de eerste helft startte Oostrum weer beter dan de tegenstander maar nu hield de ploeg dit wel tot het eindsignaal vol. De ster kere thuisploeg legde een aantal soe pel lopende aanvallen op de mat maar het ontbrak een beetje aan scherpte voor de goal. In verdedigend opzicht kwam Oostrum niet of nauwelijks in de problemen maar de bevrijdende treffer liet lang op zich wachten. Uit eindelijk viel deze in de 82e minuut op wel heel curieuze wijze. Een vrije trap van Ruud Custers werd vanaf de linkerzijde van het veld op het hoofd van Bastian Bouwsema gelegd. De middenvelder kopte op fabuleuze wijze richting de benedenhoek maar een meter voordat de bal de doellijn zou passeren blies de scheidsrechter op zijn fluit. Het thuispubliek juichte voorzich tig, Oostrumse spelers keken elkaar verbaasd aan en de DEV-spelers dach ten dat de treffer wellicht geannuleerd zou worden. De scheidsrechter wees echter resoluut naar de middenstip en maakte daarmee aan alle onduidelijk heid een einde. Met nog zo'n tien minuten op de klok moest DEV plotseling de aanval kiezen waardoor Oostrum veel ruim te kreeg om de wedstrijd te beslis sen. Dat gebeurde in de slotminuut toen via een counter uit het boekje Roy van Delft alleen voor de keeper kwam. Het schot van Van Delft werd in eerste instantie nog door Peter Engels gekeerd maar vervolgens was de DEV-goalie kansloos toen invaller Dave Gerritsen de rebound binnen- knikte. Vlak hierna blies de over het algemeen goed leidende arbiter voor het eindsignaal en kon Oostrum weer drie punten aan het totaal toevoegen. Komende zondag wacht in Tien- ray de altijd beladen ontmoeting met TOP'27. Uitslagen Venlosche Boys 1-SSS' 18 1 4-0 Vitesse'08 2-SSST8 2 0-2 SSS'18 3-Montagnards 4 3-0 SSS'18 4-De Zwaluw 3 3-3 HRC'27 3-SSST8 5 3-4 Dames SSS'18 1-RKHW 2 0-3 SSS'18 2-RKOSVAchates 1 10-0 Programma zondag 5 oktober SSS'18-RIOS'31 14.30 SSS'18 2-01ympia'18 3 12.00 Sambeek 2-SSST8 3 11.30 SSS'18 4-Constantia 4 10.00 SSS'18 5-Holthees 3 10.00 Dames RKTSV 1-SSS' 18 1 14.30 RESIA l-SSS'18 2 11.00 Sportnieuws -info Venray komt terug van 0-2 achterstand Venray-Deurne 2-2 (0-2). Doelpunten: 28. Maarten Vos 0-1; 37. Joep Sijbers 0-2; 47. Tom van Bergen 1-2; 53. Freek Thoone 2-2. Scheidsrechter: Maas (Roer mond). Toeschouwers: 900. Gele kaart: Dave Hendrix, Freek Thoo ne, Bas Joosten en Bob Crooij (Venray), Maarten Vos, Bart van Schijndel, Joep Sijbers en Nico Leijsten (Deurne). SV Venray: Nabbe; Mardjani (46. Troisfontaine), Geenen, Keijzers en Ooms (65. Hendrix); Van Ber gen (88. Kusters), Gommers, Crooij en Custers; Joosten en Thoone. Door Jan Leijsten Venray blijft na vier duels onge slagen in de hoofdklasse B. Ook al zag het daar na de matige eerste helft tegen regerend kampioen Deurne (0-2) niet naar uit. Na rust stelde de Venrayse nieuwkomer snel orde op zaken (2-2). In de slotminuut leek Venray nog met de volle buit aan de haal te gaan toen Freek Thoone een vrije trap vanaf twintig meter prachtig bin nenschoot. Arbiter John Maas uit Roermond bedierf echter het Ven rayse feestje. "De scheidsrechter zei niet dat ik moest wachten. Dus ik nam de vrije trap snel", verklaart Freek Thoone nog vol verbazing. De Venrayse vreugde was in de 89e minuut van korte duur. Venray-aanvaller Bob Crooij flinks) diger Alain van de Besselaar. Maas wees niet naar het midden maar maakte duidelijk niet voor de spelher vatting te hebben gefloten. De leids man zal wel het gelijk aan zijn zijde hebben. Maar hoe vaak wordt een tijd- rekkende achterhoede niet op haar nummer gezet, door het snel laten nemen van een vrije trap? Deurne behaalde twee kampioen schappen op rij.Vooral de recente titel in de hoofdklasse maakte indruk. De blauw-witten kenden deze jaargang een slechte start en waren na drie duels nog puntloos. Venray kon dan ook op geduchte tegenstand rekenen. En dat bleek al snel toen Maarten Vos uit een vrije trap van Nico Leijsten net naast de paal mikte. Venray met een onwennige achterhoede startte onze ker. Door het wegvallen van Angelo van Mil maakte Gregory Mardjani zijn debuut in de basis. Terwijl rechtsach ter Ruud Keijzers de positie in het centrum van Van Mil overnam. Veel ballen van achteruit kwamen niet aan. Doch ingeleid door Tom van Bergen kwamen er kansjes. De ex-prof kende een voorzichtige start maar hij bewijst in Venray steeds meer zijn waarde. Tom staat er in de hoofdklasse! Zijn corners zijn om van te smullen terwijl zijn traptechniek heel wat aanval len inleidt. Halverwege een slimme pass van Daan Geenen naar Freek Thoone op rechts die zijn schot tot corner verwerkt ziet door doelman wint het kopduel van Deurne-verde- Guido Budziak.Vlak daarna een snelle Deurnese uitval waaruit de Meijelse burgemeesterszoon Maarten Vos de score openbrak: 0-1. Venray kreeg nogal wat vrije trappen tegen. Vooral Gregory Mardjani had het lastig tegen de gelouterde Ronald Joosten. Uit een voorzet van rechts kopte Joep Sijbers bij de tweede paal de 0-2 binnen. De kampioen bleek weer op te staan. Voor Venray zag het er allesbehalve rooskleurig uit. De thuisclub leverde nogal wat ballen in. Doelman Peter Nabbe kon, met gevaar voor zijn eigen ledematen, Maarten Vos van de derde Deurnese treffer afhouden. Tijdens de rust wisselde trainer Jan Poels rechtsachter Mardjani in voor de meer ervaren Eric Troisfontaine. Dat pakte goed uit alhoewel het niet direct van invloed was op Venrays bliksemstart. Bas Joosten passte bin nendoor op Tom van Bergen die met binnenkant voet keurig afrondde: 1-2. Direct waren het vertrouwen en het geloof in eigen kunnen terug bij de rood-witten. Zes minuten later Tom van Bergen op de van zijn bewaker Jeroen van Oosterhout wegdraaiende Freek Thoone die de gelijkmaker bin nenschoot: 2-2. Achterin gaf Eric Troisfontaine, een verdediger met voetballend vermogen, zijn opponent Maarten Vos geen deci meter ruimte meer. Door veel Deur nese blessurebehandelingen werd de Venrayse aanvalsdrift ingedamd. Het spel werd rommeliger. Een tegenval ler was het geblesseerd uitvallen van Koen Ooms waardoor opnieuw een verdediger in de lappenmand beland de. Met het inbrengen van aanvaller Dave Hendrix gaf de thuisclub aan jacht te maken op de winst. Echter de geestdrift van de eerste minuten na de thee was verdwenen. Daar naast toonde Deurne zich een taaie ploeg. De Brabanders drongen zelfs weer even aan wat Peter Nabbe twee keer noopte tot handelend optreden. Een keer moest de sluitpost buiten het strafschopgebied met zijn borst een aanval onschadelijk maken. Bob Crooij werd gevloerd op de rand van de zestien maar Maas vond een straf schop te zwaar. Even later opnieuw Crooij, een echt winnaarstype, naar Dave Hendrix met een prachtige voor zet die Tom van Bergen over het doel gleed. Deurne wankelde en mazzelde bij de discutabel geannuleerde treffer van Thoone Uiteindelijk bleef het 2-2.Alweer de derde remise op rij voor Venray. Daan Geenen: "We speelden na rust alles of niets. Met goede werklust was het erop of eronder." Woorden die de wil om te winnen onmiskenbaar onder streepten. "We liepen te lang met zwak spel achter Deurne aan", vond Jan Poels. "Na rust hebben we het meer agressie in de duels rechtgezet." SV Deurne-SW 1-4 Programma zaterdag 4 oktober SW-SV Deurne Blue Velvet 17.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via telefoon 06-28612346 Venray op bezoek bij Baronie De nieuwe competitie is alweer vier wedstrijdronden oud. Er begint al enige tekening te komen de ranglijsten. Venray staat keurig in de middenmoot van de hoofd klasse B. Zondag treedt de nieuw komer op sportpark De Blauwe Kei in Breda aan tegen de num mer twee Baronie. De 'Baronnen' gelden als een geduchte titelfavo- riet. Venray en Baronie troffen elkaar tussen 1989 en 1995 tien keer in de hoofdklasse. Venray won drie keer, Baronie vier maal en drie keer werd het een remise. De laatste ontmoeting was op 14 mei 1995 op De Wieën. Venray, dat toen zijn vijftigjarig jubi leum, was al gedegradeerd en verloor met 0-5. Door die zege pakte Baronie de eerste hoofdklassetitel. Er zouden er nog vrij snel vier volgen: in 1996, 1997, 2001 en 2004. De Bredanaars zijn bezig aan hun negentiende sei zoen op het hoogste platform. De his torie van Venray is met één titel wat minder indrukwekkend. Baronie, dat vorig seizoen als vijfde eindigde, hield een grote schoon maak. Elf spelers vertrokken en de nieuwe trainer Peter Maas kon veer tien nieuwelingen verwelkomen. Het basisteam dat zondag met 1-2 won bij Dijkse Boys telde liefst acht nieuwe gezichten. Met het trio Brahim Bouha- dan, Revy Rosalia en Guillermo Zschii- schen van TOP Oss haalde de Bredase ploeg ervaren ex-profs binnen. De confrontaties tussen Baronie en Venray verliepen vrijwel altijd doel puntrijk. In de tien onderlinge ont moetingen werd liefst veertig keer gescoord, precies verdeeld over beide teams. Venray kent vooral defensieve problemen na het wegvallen van Angelo van Mil moest zondag ook Koen Ooms voortijdig naar de kant. Het zal voor Jan Poels puzzelen wor den om een safe achterhoede te for meren. Een pluspunt is dat Eric Trois fontaine weer fit is. Hij kan achterin op meerdere posities uit de voeten. Een optie is Wout Gommers een linie te laten zakken, alhoewel de aanvoer der op het middenveld - dat momen teel goed in balans is - toch het beste tot zijn recht komt. Voor de klassieker Volharding- Panningen in de tweede klasse H is elders op de sportpagina's aandacht. In dezelfde klasse krijgt SSS'18 degra dant RIOS op bezoek. Op papier is het een degradatieduel. Hekkenslui ter RIOS is na een ware leegloop nog altijd puntloos. Terwijl de Overloners met vier punten voorlaatste staan. Met een overwinning kunnen de geel zwarten een flinke sprong op de rang lijst maken. Want het verschil met de nummer vier NWC bedraagt slechts twee punten. In de vierde klasse G maakte Leu nen deel uit van de kopgroep van vijf clubs die allen negen punten hebben. De komende tegenstander Olympia' 18 behoort daar vreemd genoeg niet bij. De ex-derdeklasser gold als een titel- favoriet maar kende een zwakke start met drie nederlagen en een overwin ning. Leunen won drie keer op rij en zal in Boxmeer de serie willen voor zetten. Het is al dertig jaar geleden dat beide ploegen elkaar voor het laatst troffen. Olympiad 8 werd toen kampi oen in de vierde klasse H en Leunen verloor twee keer kansloos. Op 12 november 1978 gingen de oranje-wit ten in Boxmeer met liefst 5-1 onder uit en voor eigen publiek werd het op 9 mei 1979 0-3 voor de Brabanders. Swolgense Boys gaat in Wanroy op bezoek bij Constantia. Beide clubs pakten vorig seizoen de titel inde vijf de klasse. De Swolgenaren staan met zes punten in de middenmoot terwijl Constantia met drie punten onderin te vinden is. In de vijfde klasse F staat de derby TOP'27-Oostrum weer op het pro- gramma.Afgelopen seizoen degradeer den beide clubs uit de vierde klasse. De Tienraynaren pakten toen vier punten van Oostrum. Zoals TOP'27 meestal het succesvolste was in de onderlinge confrontaties. Oostrum heeft het dan ook niet zo begrepen op de oranje-zwarten. Alhoewel de ranglijst duidelijk in het voordeel spreekt van de rood-witten die op de derde plaats staan. Het teleurstel- lendeTOP'27 wacht als hekkensluiter nog op de eerste zege. Holthees deed goede zaken door de 4-1 zege op AC VW Zondag wacht het degradatiedu el in en tegen Melderslo dat een punt minder heeft. SV United krijgt een zware dobber aan de uitwedstrijd tegen de fiere kop loper Quick Boys dat nog geen steek liet vallen. In de zesde klasse E gaat Ysselsteyn voor de eerste driepunter in het kelderduel tegen RKDSO in Lomm. Het puntloze slotlicht BW'27 zal het thuis tegen de nummer een GFC'33 weer heel lastig krijgen. In 6F speelt Merselo thuis tegen Astrantia uit Middelaar. Beide clubs bevinden zich in de middenmoot. Uitslagen Holthees vet-Ysselsteyn vet 2-5 Holthees-ACVW 4-1 Holthees 2-Sambeek 3 2-2 Holthees 3-Venray 8 0-8 FCV-VCH 3-1 SV United-EWC 2-0 Belfeldia-Quick Boys 3-4 Holthees-ACVW 4-1 TOP'27-Melderslo 2-2 Oostrum-DEV Arcen 3-1 Programma zaterdag 4 oktober Holthees vet-FCV vet 17.00 Programma zondag 5 oktober Melderslo-Holthees 14.30 Holthees 2-Volharding 6 11.00 SSS 5-Holthees 3 10.00 Uitslagen TOP'27-veteranen 0-4 Lottum 1-BW'27 1 3-1 Leunen 6-BW'27 2 1-1 GFC'33 DA1-BW27DA1 2-1 Programma zaterdag 4 oktober Swolgense Boys-veteranen 17.00 Programma zondag 5 oktober BW'27-GFC'33 14.30 BW'27 2-SVVenray 10 11.00 BW'27 DA1-SVVenray DA4 11.00 Uitslagen Menos 1 (Landhorst)-Merselo 1 0-1 SVS 1 (Stevensbeek)-Merselo 2 3-1 Merselo 3-01ympia'18 8 0-2 SVEB Al -Merselo A1G 1-10 Volharding B2-Merselo BIG 1-2 SVOC'01 Cl-Merselo CIC 7-0 SV Oostrum DIG-Merselo DIG 9-2 VOS F1-Merselo F1G 0-7 SV Venray F10-Merselo F2G 4-1 SV Lottum FIG-Merselo F3G 9-1 Merselo-Elsendorp 2-4 Programma zaterdag 4 oktober Merselo AIG-TSC'04 Al B.14.00 Merselo B1G-RKDSO B1CO B.13.00 Merselo C1G-SV Venray C5 B. 11.45 Merselo DlG-SV Lottum Dl B.10.30 Merselo EIG-Leunen E3 B.10.30 Merselo F1 G-SV Venray F6 B.9.30 Merselo F2G-Montagnards F3 B.8.30 Merselo F3G-SVVenray F14 B.8.30 Merselo/Meterik MF-Ysselsteyn MF B.8.30 Merselo vet-SVEB vet 17.00 Programma zondag 5 oktober Merselo-Astrantia 14.30 Merselo 2-01ympia'18 4 10.30 Stormvogels'28 4-Merselo 3 10.00 Uitslag HRC'27 2-Geijsteren 1 4-2 Programma zaterdag 4 oktober Veteranen Wanssum-Geij steren 16.30 Programma zondag 5 oktober Geij steren-Resia 2 11.00 •S^-Venray fSPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Personato Werving Selectie SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com De Bruijn B.V. Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters e Watch Security Group Eye Watch S Flextronics GGZ Groep De Golfhorst Autobedrijven B Makelaardij apijten, Cuijk f Systems Group B.V. if B.V. Hamilton N Hofmans Tap Inalfa RoofS Kyoto Koi Farm Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. 0TT0 Work Force B.V. Price Cleaning Peeten BV Installatietechniek Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal Autowijk Keizi Autoschade V De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. vijk Keizersveld e Venray o accountants en belastingadviseurs BlAlS Research Technology Bax Financieel Advies B.V. Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Brienen aan de Maas Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair Dinessen Reclame BV, Boxmeer Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERW0LAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Frank Eibers Assurantie Advies Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Laat en Gulikers, Horst De Lekkernij-'tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Selexicon B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren S0 Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Topsportive Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Toverland Trade Port Trailer Service B.V. Uitzendburo Mondial VB&C Vera Venray BV Veritas Venray Verstraaten Business Travel Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign We je be Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wonen Venray Vrienden SV Venray Addit BV Feestcafé de Koets Manders Verhuur Munckhof reizen, Horst Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group

Peel en Maas | 2008 | | pagina 23