TIJDELIJKE WOONRUIMTE? VAN TILBURG GERRITS www.vrijwilligerswerkvenray.nl Proces-operator m/v Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray i maandag en donderdag van 09.00 eopen dinsdag, woensdag, vrij dag van 09.00 17.00 uur 12.30 uur Kom vrijblijvend langs of bel voor een afspraak Telefoon 0478-516995 of via Ook vrijwilligersorganisaties kunnen zich aanmelden en of voor vragen en ondersteuning bij Match terecht Pare de Witte Vennen, Oostrum Tel. 0478-511322 www.wittevennen.nl PROJECTLEIDER Wij zoeken nieuwe collega's! PEEL EN MAAS Op zoek naar Nog enkele Scandinavische chalets en luxe oeverwoningen beschikbaar per direct. installatietechniek W-INSTALLATIES Fransen Gerrits is een middelgroot mengvoederbedrijf met als afzetgebied Zuid-Nederland. Het bedrijf is actief in rundvee, pluimvee en varkensvoeders welke in 4 moderne fabrieken worden geproduceerd (De Rips, Erp, Balgoij, Handel). duurzame en energiebesparende installaties Amnesty groep Venray Functie: Scholenwerker Doelgroep: Kinderen Kindercentrum de Nissehof Functie: Groententuin vrijwilliger Doelgroep: Kinderen Dichterbij-Specialistische zorg- Wonen Functie: begeleider Doelgroep: verstandelijk gehandicapten GGZ Nrd.-en M. Limburg Functie: Computerles geven Doelgroep: Volwassenen Scouting de Peelspeurders Functie: Notulist Doelgroep: Kinderen Stichting Afasie N.L. Functie: Thuisbegeleider Doelgroep: Lichamelijk gehandicapten Stichting poppodium Venray Functie: Medewerker activiteiten/evenementen Doelgroep: Jongeren Dichterbij de Laterije Functie: zwemmen Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten Synthese jongerenwerk Functie: bestuurslid tienersoos Doelgroep:Jongeren Feritas Functie: Vrijwilliger eetcafe Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten Zorgcentrum Schuttersveld/ dagvoorziening De Tol Functie: Vrijwilliger dagvoorziening Doelgroep: Ouderen Ned. Rode Kruis afd. Venray Functie: Bestuursleden; o.a. vice - voorzitter Doelgroep: Algemeen Voedselbank Nrd.Limburg afd. Venray Functie: Chauffeurs bijrijder Doelgroep: Algemeen Stichting "t Speelvlak Functie: Toezichthouders speeltuin Doelgroep: Kinderen SV Venray Functie: Beheerder materialen en uitgifte Doelgroep: Algemeen Maatjes GGZ Venray Functie: Bezoeker Doelgroep: Psychiatrische patiënten Verpleeghuis Schuttersveld Functie: Wandelbezoek vrijwilliger Doelgroep: Ouderen Moedercentrum EVA Functie: Bestuurslid Doelgroep: Vrouwen Speel-o-Theek Functie: Medewerker PR Doelgroep: Kinderen Dichterbij-Noorderhof Functie: Ondersteuning koken Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten Speel-o-Theek Functie: medewerker uitleen Doelgroep: Kinderen Telehulpverlening Limburg Functie: Intemetvrijwilligerbij SOShulp Limburg Doelgroep: Volwassenen Stichting Alzheimer Nederland Functie: Collectant Doelgroep: Ouderen Amnesty groep Venray Functie: Collectant Doelgroep: Algemeen Verpleeghuis Beukenrode Functie: Palliatief vrijwilligster Doelgroep: Ouderen Katholieke Vrouwen Gilde Functie: PR bestuurslid Doelgroep: Vrouwen Gehandicaptenplatform Venray Functie: Secretaris Doelgroep: Gehandicapten Stichting Algemene Hulpdienst Venray Functie: Tuinman/ vrouw Doelgroep: Algemeen TTV Summa/Red stars Functie: Klussen Doelgroep: Algemeen SV Venray Functie: medewerker onderhoud Doelgroep: Algemeen Stichting Algemene Hulpdienst Venray Functie: Kluswerkzaamheden Doelgroep: Algemeen Honk-en Softbalvereniging Red Caps Functie: Klussen en onderhoud Doelgroep: Algemeen Organisatie: SV Venray Functie: Begeleiden elftallen/scheidsrechter Doelgroep: Algemeen Honk-en Softbalvereniging Red Caps Functie: Begeleider/trainer kinderen - jeugd Doelgroep: Jongeren Synthese ouderenwerk Functie: Activiteiten begeleiding koken dagvoorziening Doelgroep: Ouderen Stichting Tiener Activiteiten Venray Functie: PR mensen Doelgroep: Jongeren Maaltijdenservice N.L. Functie: Bezorgen van maaltijden Doelgroep: Ouderen Stichting Tiener Activiteiten Venray Functie: Medewerkers tieneractiviteiten Doelgroep: Jongeren Atletiek en Triatlon Vereniging Venray 1.Functie: Sport en spel begeleider Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten 2. Functie: Vrijwilligers voor diverse kaderfuncties Doelgroep: volwassenen Nationaal MS Fonds Functie: Collectant Doelgroep: Algemeen Scouting de Peelspeurders Functie: Leid(st)er van jeugdleden Doelgroepjongeren Moedercentrum Venray Functie: Kinderoppas Doelgroep: Kinderen Amnesty groep Venray Functie: Brieven schrijven naar autoriteiten Doelgroep: Algemeen Kindervakantiewerk Venray Functie: Organiseren en v oorbereiden van bestuurlijke en spelactiviteiten Doelgroep: Kinderen Amnesty groep Venray Functie: Lid van Amnesty Peel Maas Doelgroep: Algemeen Verpleeghuis Beukenrode Functie: Wandel- bezoek- ontbijtvrijwilliger Doelgroep: Ouderen Moedercentrum Venray Functie: Docente Nederlandse les Doelgroep: Vrouwen Dichterbij de Laterije Functie: Ontspannende activiteiten Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten Zorgcentrum Schuttersveld dagv oorziening de Tol Functie: boodschappen doen Doelgroep: Ouderen Verpleeghuis Beukenrode Functie: weekafsluiting Doelgroep: ouderen Huurdersvereniging Noord Limburg Functie: Secretaris Penning meester Doelgroep: Volwassenen Basisschool De Toverbal Functie: Tuinwerk basisschool Doelgroep: Kinderen Regiopolitie Limburg - Noord Functie: Politievrijwilliger Doelgroep.Algemeen Dichterbij - Vrije Tijd Regio Venray Functie: Begeleiding fietsclub Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten Wereldwinkel Functie: Verkoper in de Wereldwinkel Doelgroep: Algemeen Voedselbank Nrd.Limburg Afdeling Venray Functie: Laders en lossers Doelgroep: Algemeen GGZ Noord-Limburg Functies: Diversen Doelgroepen: Psychiatrische patenten Lichamelijk gehandicapten Verstandelijk gehandicapten Verpleeghuis Beukenrode Functie: Kienvrijwilliges Doelgroep: Ouderen Honk- en Softbal vereniging Red Caps Functie: Bardiensten Doelgroep: Algemeen TTV Summa/Red Stars Functie: Barwerkzaamheden Doelgroep: Algemeen Stichting Jeugdwerk De Sprinkplank Functie: Interne begeleiding Doelgroep: Jongeren kinderen Moedercentrum Venray Functie: PR vrijwilliger Doelgroep: Vrouwen Stichting Tiener Activiteiten Venray Functie: Begeleiders tienerraad Doelgroep: Jongeren. Maatjes GGZ Venray Functie: telefoniste administratieve kracht Doelgroep: Psychiatrische patiënten Autisme Zorg Kameleon Functie: Kok tijdens vakantie (zomervakantie) Doelgroep: Kinderen met autisme spectrum stoornis Raavland College Functie: Assistent - toezichthouder Doelgroep: Jongeren Moedercentrum Venray Functie: Klussenvrouw tuinvrouw Doelgroep: Vrouwen Moedercentrum Venray Functie: Organiseren van activiteiten Doelgroep: Vrouwen Wijkcentrum Veltum Functie: Horecamedewerkster Doelgroep: Volwassenen Verpleeghuis Beukenrode Functie: Studiovrijwilliger Doelgroep: Ouderen Stichting Kruisen en Kapellen Venray Functie: Ateliermedewerker Doelgroep: Algemeen Kindervakantiewerk Venray Functie: Groepsleiding Doelgroep: Kinderen Stichting Tiener Activiteiten Venray Functie: Vrijwilliger tienerdisco Doelgroep: Jongeren S y nthese-j on gerenwerk Functie: Chauffeur jongerenbus Doelgroep: Jongeren Dichterbij-Noorderhof Functie: Duikvrijwilliger Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten Dichterbij - Noorderhof Functie: Fietsvrijwilliger Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten Blind persoon Lokale Omroep Venray Functie: Verslaggever lokale omroep Lid van het redactieteam Doelgroep: Algemeen Stichting Peuterspeelzalen Venray Functie: Begeleiding Peuters Doelgroep: Peuters MATCH Functie: PR medewerker Journalist Doelgroep: Algemeen Basisschool De Toverbal Functie: Verlengde schooldag/ Educatie Doelgroep: Kinderen Museum 't Freuleskeshuus Functie: Suppoost Museum medewerker educatie Doelgroep: Algemeen Synthese - Jongerenwerk Functie: Begeleiding beheer/ organisatie panna toernooien Brukske Doelgroep: Kinderen/ jongeren Slachtofferhulp NL, regio Zuidoost Functie: Hulpverlening aan slachtoffers van misdrijven en ongevallen Doelgroep: Algemeen Atletiek Triatlon Vereniging Venray functie: Hulptrainer bij kinderen Doelgroep: Kinderen Dichterbij - Noorderhof Functie: Activiteiten begeleiding handwerkclubje Doelgroep: Verstandelijk gehandicapten Stichting Algemene Hulpdienst Functie: Hulp op velerlei gebied Doelgroep: Ouderen /lichamelijk gehandicapten Etnische minderheden Moedercentrum Functie: Ondersteuner Doelgroep: Vrouwen MATCH kent een vijftal hoofdaccenten: Bemiddeling Deskundigheidsbevordering Ondersteuning Informatie en advies Maatschappelijke stage email: info@vrijwilligerswerkvenray.nl Assistent Bedrijfsleider Centralist 40 taxichauffeurs m/v www.munckhof.nl Donderdag 2 oktober 2008 - Pagina 14 Venloseweg 70A 5961 JD Horst Postbus 6209 5960 AE Horst T 077-3988040 F 077-3988133 www.vantilburgbv.nlinfoOvantilburgbv.nl Is op zoek naar een: Uitdagende baan... Als projectleider begeleidt u zelfstandig projecten. De functie is breed opge zet waardoor u van begin tot eind het project onder handen heeft. Zowel het ontwerp, tekenwerk, werkvoorbereiding als de algehele begeleiding behoren tot uw taken. Wij bieden u... Een uitdagende functie in een prettige werksfeer bij een groeiende, financi eel stabiele organisatie en een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Naast de utiliteitssector zijn wij ook werkzaam in de particuliere sector en de industrie. Wij verwachten van u... Een technische opleiding; Werk- en denkniveau op tenminste MBO-niveau; Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; Ervaring met Autocad; Bekend met de reguliere software pakketten (Windows, Excel en Word); Communicatief sterk, oplossingsgericht; Resultaatgericht en commercieel ingesteld; Professioneel en zelfstandig; TEVENS NODIGEN WIJ SCHOOLVERLATERS MET EEN MIT/HIT-OPLEIDING UIT OM TE SOLLICITEREN. Past deze baan bij u? Aarzel dan niet, stuur uw sollicitatiebrief en cv naar loesf9vantilburqbv.nl of stuur een brief naar bovengenoemd adres. De proces-operator bestuurt en controleert het productieproces, van inname van de grondstoffen tot en met belading van de vrachtwagens. Daarbij wordt gewerkt volgens de procedures van ons kwaliteitshandboek (GMP+HACCP). Daarnaast verhelpt hij kleine technische storingen. Procesoperators werken in kleine teams met een grote zelfstandigheid. Wij vragen enthousiaste mensen met MBO-opleiding die van aanpakken weten en graag werken in teams. Goede communicatieve vaardigheden, nauwkeurig werken, flexibiliteit en gevoel voor techniek zijn belangrijke eigenschappen. Wij bieden: Een fulltime baan van 38 uren per week, in ploegendienst; Zeer afwisselend takenpakket; Een dynamische, informele en prettige werkomgeving; Prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt het je aan om ons team te komen versterken, stuur of mail je sollicitatie dan naar: Fransen Gerrits BV t.a.v. afdeling P&O Postbus 30 5469 ZG Erp Email: pz@fransengerrits.nl Website: www.fransenaerrits.nl Voor nadere informatie omtrent deze functie kun je contact opnemen met de heer W. de Wit, bedrijfsleider, tel.: 0413-213261. Fransen Gerrits beschikt tevens over een eigen op- en overslag in de haven van Oss en een eigen laboratorium ter controle op de kwaliteit Uiteraard maakt deskundige advisering aan de afnemers een belangrijk onderdeel uit van de werkzaamheden van Fransen Gerrits met als doel ondersteuning bij de bedrijfsvoering en rendementverbetering bij haar afnemers. Fransen Gerrits heeft de ambitie om verder door te groeien en met de huidige moderne veehouder ondernemer zaken te doen op basis van kwaliteit, deskundigheid en betrouwbaarheid Ter uitbreiding van ons team zijn wij voor onze vestiging in De Rips en Erp op zoek naar: Vind je het leuk om met mensen te werken? Wil je bovendien deel uitmaken van een professionele en groeiende organisatie met bijna 800 medewerkers? Dan ben jij onze nieuwe collega! Vanwege een grote vervoers- uitbreiding zijn wij op zoek naar: MunckhofTaxi Horst MunckhofTaxi Horst Fulltime/parttime/oproep Wij zijn op zoek naar mensen die minimaal 1 jaar in het bezit zijn van rijbewijs B en een goede geografische kennis hebben van Noord-Limburg. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat je dialect kunt verstaan en affiniteit hebt met mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking. Tevens herken je jezelf in de volgende gedragscriteria: klantvriendelijk, flexibel en stressbestendig. Wil je solliciteren? Kijk op www.munckhof.nl voor meer informatie en download het sollicitatieformulier. Heb je geen internet? Vraag dan een sollicitatieformulier op bij: Munckhof Taxi Alice Stax, tel. 077 397 881 1 Handelstraat 15, 5961 PV Horst

Peel en Maas | 2008 | | pagina 14