Medewerker Vleesvarkens/bouwploeg Keijsers^ verkoper m.v SAMENSTELLERS LASSERS Postbezorgers/sters Ben jij een echte 'co-creator' A 'Tc Anker the asparagus breeding company ^ULTIMATE Ruud Vosbeek 1, 1±L AC Restaurant Venray WALS EN BUIGWERK DHL GLOBALMAIL PEEL EN MAAS Process Operator B MA/ Assembly Operator M/V houbensteyn De Houbensteyn Groep omvat een groep bedrijven waarin ca. 40 medewerkers enthousiast werken in de varkenshouderij. Wegens uitbreiding van de werkzaam heden, vraagt Houbensteyn BV Dit betreft een combi baan Opleiding indien noodzakelijk is intern mogelijk. Salaris volgens CAO-Dierhouderij met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Het betreft een Fulltime functie SOLLICITATIE: Houbensteyn BV Sollicitatie is mogelijk tot 26 september 2008 KANTOORADRES: Ysselsteynseweg 69, 5813 BK YSSELSTEYN INLICHTINGEN: Henk Hellegers 06-53579753 Solliciteer dan nu bij Keijsers interior projects ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Ter ondersteuning projectmanager CALCULATOR WERKVOORBEREIDER INTERIEURBOUW ALLROUND MACHINAAL HOUTBEWERKER SCOCREATOR Boomkwekerij De Hanenberg 9,5973 RM Lottum Tel.: 077-3661354 Fax: 077-3662882 E-mail: info@ruudvosbeek.nl Wil je de TOP bereiken? Wij zoeken de allerbeste! Commerciële Alleskunner Binnendienst Veelzijdig Productiechef www.ruudvosbeek.nl lee,g,w9. 9^, een „erlweej fle»bel 9enoe9 we op z°u sWc 20 uur? Dan ai n.eCVmet P_f° grotestraat 5 5801 BD venray WWW AC restaurants hotels* r Wij zijn op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's! Heb je interesse in een leuke job, ben je flexibel en lijkt je werken in een restaurant een leuke uitdaging? Wij zoeken een aantal parttime medewerkers met contract mogelijkheden tussen 1 a 38 uur per week Reacties liefst via e-mail: venray@autogrill.net Bellen mag ook0478-571040 Of kijk voor meer informatie op: www.ac.nl Staalmeesters is een veelzijdig bedrijf dat zich ondermeer bezig houdt met het buigen en walsen van platen en profielen, alsmede licht constructiewerk en apparatenbouw. Hierin hebben we een ruime expertise opgebouwd. Door een groeiende kring van "vaste" opdrachtgevers, zoeken we voor de uitbreiding van onze productiecapaciteit: De werkzaamheden bestaan uit: - het samenstellen van gewalste plaatwerkdelen - het lassen met gevulde draad in Staal als RVS - het slijpen en afwerken van de producten Onze voorkeur gaat uit naar enthousiaste en collegiale kandidaten op MBO niveau, die na een inwerkperiode zelfstandig kunnen werken. Een pré is: - MIG/MAG niveau 2-3 eventueel aangevuld met certificering - kennis van materialen, o.a. Staal en RVS - ervaring in het zwaardere plaatwerk - kennis van tekening lezen Werken bij Staalmeesters betekent: - een plezierige werkkring - een goede onderlinge sfeer - carrièremogelijkheden en opleidingsfaciliteiten en: - uiteraard een goed salaris met loyaliteitsbeloning Uw schriftelijke reactie, met CV kunt u sturen naar: Staalmeesters bv Wals- en Buigwerk t.a.v. B. Kellenaers Geijsterseweg 12 5861BL Wanssum E-mail: directie@staalmeesters.nl Internet: www.staalmeesters.nl Voor nadere informatie kunt u bellen met J. Jansen 06-22264949 Enthousiaste oproepkrachten voor zowel bediening als catering Voor meer informatie De Lekkernij - 't Anker grootdorp 73, 5815 AN Merselo (Venray) Tel.: 0478 546217 - Fax: 0478 546856 E-mail: info@lekkernij.nl Op zoek naar een leuke bijverdienste?? Selektmail Nederland zoekt met spoed: Parttime Bent u op zoek naar een flexibele bijverdienste en in het bezit van een auto/brommer/fiets? Reageer dan snel op deze vacature. Wie weet kunt u als bezorger van post aan de slag in een vaste wijk in Venray. Wij bieden u een aantrekkelijke vergoeding. Bent u geinteresseerd? Neem dan telefonisch contact op met het depot op telefoonnummer: 0478 - 533825 Depot Venray Wanssumseweg 19, 5807 EA Wanssum TEELTASSISTENT M/V full time Donderdag 11 september 2008 - Pagina 14 Océ is een topaanbieder van printsystemen en documen toplossingen voor grotere organisaties. De kracht van Océ ligt vooral in de combinatie van grensverleggende ICT- toepassingen en productieve, gebruikervriendelijke apparatuur. De baan als procesoperator bedien je de productie apparatuur, controleer je de producten, reinig je de productie- en hulp- apparatuur, voer je metingen uit en registreer je de product/procesgegevens. Jij afgeronde lbo/mbo opleiding in tech nische richting, met de bereidheid VAPRO B te halen bij voorkeur werkervaring in de procestechniek flexibel samen kunnen werken resultaatgericht fysiek/lichame lijk in goede staat, kwaliteitsgericht/accu- raat stressbestendig bereid in ploegen dienst te werken (2/3 ploegenrooster). Wij een fulltime baan mogelijkheid tot vast dienstverband salaris marktconform De baan binnen deze functie ben je ver antwoordelijk voor de (eind) montage van deelsystemen van printers/ copiers, daar naast stel je meerdere subsamenstellingen samen tot een module, bekabel je frames en koppel je modules. Jij afgeronde lbo/mbo technische oplei ding bij voorkeur Mechatronica niveau 1/2 of 2 Electro/ Electronica/ WTB/ Autotechniek technisch goed onderlegd relevante werkervaring werkvoorschrif ten kunnen lezen en begrijpen flexibel goed kunnen samenwerken initiafnemer stressbestendig Contact Océ Manpower Flexcenter, ocevenlo@manpower.nl, 077-3592276 www.manpower.nl interior projects f Keijsers interior projects in Horst behoort tot de top vijf spelers op de markt van interieurbouwers. Zowel in Nederland als daarbuiten realiseren wij toonaange vende interieurs voor winkels, musea, bedrijven, horeca en (zorg)instellingen. Dat doen wij in nauwe samenwerking met klanten, architecten en interieurdesigners. Kwaliteit, flexibiliteit, snelheid en daadkracht maken Keijsers interior projects tot de 'ultimate co-creator'. Kijk voor meer bedrijfsinformatie en reeds gerealiseerde projecten op www.keijsers.nl. Op korte termijn willen wij ons team van co-creators uitbreiden met een: De functie: Je maakt deel uit van een pro jectteam. Je ondersteunt de projectmanager en het team om een optimaal resultaat te behalen, zodat de projecten naar wens van onze klanten geleverd kunnen worden. De functie: Het op juiste wijze interpre teren van bouwkundige tekeningen en bestekken, om een volledig overzicht van alle onderdelen van het project van onze klanten op te kunnen stellen. Zodat onze accountmanager een gedegen offerte kan Ben jij een co-creator die: secuur, accuraat en zelfstandig kan werken. Ben je controle rend en flexibel. Heb je ervaring met logistieke stromingen in een bedrijf. 2 tot 5 jaar erva ring, een MB0+ logistiek gerichte opleiding dan ben jij diegene die wij zoeken. Ben jij een: innovatieve meedenker, enthousiast en resultaatgericht. Je hebt affiniteit met en kennis van interieur- bouw en aanverwant materiaalgebruik. Je hebt een relevante opleiding afgerond op MBO+/HBO niveau. uitbrengen. De functie: Je maakt deel uit van de afdeling werkvoorbereiding van een projectteam, waar uiteenlopende projec ten uitvoeringsgereed worden gemaakt. Je zorgt voor het productiegereed maken van de werktekeningen. Tevens bereid je de materiaalbestellingen voor en onderhoud je contacten met de productieleiding. Ben jij degene met: Ervaring, motivatie en teamgeest. Beheersen van CAD/CAM, AutoCad en de gangbare office produc ten is een pré. Ook ben je bekend met de fysische eigenschappen van materialen. Je bent gedreven, zelfstandig en draagt graag verantwoordelijkheid. Je hebt affini teit met de interieurbouw. Je beschikt over MBO+/HBO denkvermogen. De functie: Je bedient CNC gestuurde machines ten behoeve van verwerking van allerlei plaatmaterialen. Je bent in staat om dit zelfstandig uit te voeren. Wij vragen: Iemand met ervaring met soortgelijke machines en oog voor kwaliteit en duurzaamheid. Je hebt geen bezwaar om in verschoven diensten te werken. Tevens ben je collegiaal, flexibel en gewend om de handen uit de mouwen te steken. Wij bieden jou: Een zelfstandige baan binnen een gerenommeerde, gezonde en stabiele organisatie. Volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen in ons vakgebied er zijn dan ook volop doorgroei mogelijkheden. Je maakt onderdeel uit van een leuk team met gedreven collega's. Prima salaris en uitstekende secundaire en tertiaire arbeidsvoorwaarden. Heb je geen 8 tot 5-mentaliteit en interesse in één van bovenstaande functies en wil je graag met volle overgave in een uitdagend bedrijf werken, neem dan contact op met Marja van der Velden: 077-3974100. Je kunt ook een email sturen naar: m.velden@keijsers.nl. Bekijk ook: www.keijsers.nl Horst a/d Maas Amsterdam voor twee fulltime spilfuncties in ons bijzonder dynamische en sterk seizoen-georiënteerde bedrijf. - Ben je flexibel, communicatief, commercieel en tegelijkertijd veelzijdig? - Ben je jong van geest, dynamisch en leergierig? - Kun je onze klanten te woord staan in het Nederlands, Engels of Duits? - Kun je goed omgaan met de computer? - Kun je samen met de Teeltchef en de Productiechef ervoor zorgen dat elke klant, ondanks alle drukte, bediend wordt met de snelheid die kenmerkend is voor Boomkwekerij Ruud Vosbeek B.V? - Kun je motiverend leidinggeven aan 5 tot 25 mensen? - Heb je inzicht in logistieke stromen en de bijbehorende documenten? - Spreek je naast Nederlands ook Engels? (Duits is een pré) - Ben je flexibel en kun je steeds denken vanuit de klant? - Ben je in staat harde deadlines te realiseren en tegelijkertijd alvast te anticiperen op de volgende orders? - Heb je affiniteit met het groen en werkje graag buiten? - Kun je in samenwerking met commercie en teelt er elke dag voor zorgen dat onze klanten op tijd geleverd krijgen wat afgesproken is? Ben je enthousiast en wil je een energiek team steunen, dat streeft naar perfectie en altijd openstaat voor goede ideeën! Bel of mail dan naar Ruud Vosbeek B.V in Lottum en vraag een sollicitatieformulier aan. Zie voor meer informatie over deze vacatures onze website: gssa» staalmeesters catering partycentrum Wij zijn op zoek naar Lim$A0fls Limseeds is gespecialiseerd in het ontwikkelen van nieuwe rassen en de productie van zaden voor het gewas asperge. Het is een wereldwijd actief ontwikkelingsbedrijf, met ca 30 vaste medewerkers en heeft, naast haar moederlocatie in Horst, ook onderzoekslocaties in andere landen. Limseeds is marktleider in Europa, maar ontwikkelt ook rassen voor de andere werelddelen. Momenteel heeft Limseeds in Horst een vacature voor de functie van: Werkzaamheden: De teeltassistent is werkzaam voor de verschillende afdelingen binnen het bedrijf. Veel werkzaamheden zijn gebonden aan seizoenen. De werkzaamheden zijn erg afwisselend en bestaan onder andere uit rooien en inrichten van afdelingen, producten oogsten, schonen en keuren, gewasverzorging, oppotten van planten, onderhoudswerkzaamheden. Tijdens de zaadoogst en aspergeoogst ondersteunt u de teeltchefs en de manager operations en geeft u leiding aan oogstmedewerkers. Basis voor succes: Wij zoeken een gemotiveerde man of vrouw, praktisch, actief en ondernemend. Ervaring in de (glas)tuinbouw is een pré, maar schoolverlaters worden ook uitgenodigd te reageren. Daarnaast bent u een prettige collega in een klein en hecht team. Voor deze functie wordt van u verwacht dat u precies, systematisch en flexibel bent en zowel zelfstandig, als in teamverband kunt werken. Verder bent u bereid noodzakelijke opleidingen te volgen. U beschikt over MBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van rijbewijs B. Limseeds biedt: Een afwisselende functie in een informele, maar resultaatgerichte en professionele werkomgeving. Interesse: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Ing. M.A.J.M. van der Steen, telefoonnummer 077-3979900. Indien u geïnteresseerd bent om te werken in een team van gemotiveerde mensen, kunt u, binnen 14 dagen, uw schriftelijke reactie met curriculum vitae sturen aan Limseeds BV, t.a.v. Ing. M.A.J.M. van der Steen, Postbus 6219, 5960 AE Horst. Of per e-mail: mvdsteen@limseeds.com

Peel en Maas | 2008 | | pagina 14