Veertig jaar De Hoge Beek Rooyse Custom Cruise Geslaagd rondje Bisschop Wiertz bezoekt jubilerende parochie Startsein sportproject Estafette Lezing voor vrouwen Toyota Celica centraal Lezing over adel Kermis Veulen (A) z 3 m m 2 UE 3 Reünie van 'den Ellestieke' Handleiding voor nabestaanden Rondje NL voor WFP geslaagd! RIT ARTS KEUKENS NV Gunhoek r-7 GJ ook voor üw tuin PEEL EN MAAS De eerste bewoners trokken op 28 november 1968 in het gereedgekomen bouwwerk De Hoge Beek in Venray. Het was de eerste zogenaamde torenflat die in Venray door de bouwmaatschappij Wilma uit Weert is gebouwd. Dit in opdracht van de toen malige Woningbouwvereniging St. Oda (nu Wonen Venray). Het flatgebouw is de afgelopen jaren grondig gerenoveerd en aange past aan de normen die senioren behoeven om zo lang als mogelijk, in hun eigen omgeving te blijven wonen. Het flatgebouw heeft ont moetingsruimte De Halm die door stichting De Hoge Beek, bestaande uit bewoners van de flat, gerund wordt, en waar veel bewoners aan allerlei activiteiten zoals sport en spel actief meedoen. Op zater dag 6 september vieren De Hoge Bekers samen met Wonen Venray het feit van 40 jaar De Hoge Beek. De derde Rooyse Custom Cruise (RCC) van Special Bike in Venray gaat op zondag 7 september van start. Deze cruise is de opvolger van de eerste cruise, vorig jaar sep tember in Venray, van Special Bike waarin Wanssum, Geijsteren en Oostrum aangedaan werd en de daaropvolgende snertcruise die afgelopen winter in ijzige omstan digheden Ysselsteyn aandeed. Iedereen die iets heeft met spe ciale fietsen is welkom bij deze Peelcruise. Men is op 7 september vanaf 12.00 uur welkom op het Schouwburgplein. De Peelcruise gaat vanaf het Schouwburgplein richting Schoolstraat, Hofplein richting Julianasingel naar Lange- weg, vervolgens over de Kemp- weg richting Merselo, dan via de Endepoel naar Overloon naar het oorlogsmuseum. Daar wordt bij het pannenkoekenhuis een uitge breide stop gemaakt. Vandaar gaat de Peelcruise via de Loonse dui nen naar Holthees en de Smakt en vervolgens via de Maasheseweg weer richting Venray. De tocht wordt afgerond op het Schouw burgplein. Fietstocht levert 1500 euro op Vrijdag 23 augustus in alle vroegte vertrokken acht Oostrumse wielrenners voor een fietstocht van maar liefst 630 kilometer door elf pro vincies van ons land. Doel van deze grote tocht was het inzamelen van geld voor het World Food Programme, een initiatief om de honger uit de wereld te verdrijven. Wat ooit in de kroeg begon als grap is in drie jaar tijd uitgegroeid tot een gezellig, maar zeer inspan nend fietsweekend. Waar vorig jaar voor de stichting KIKA getrapt werd, werd dit jaar gekozen voor het World Food Programme, dat in Nederland gesteund wordt door TNT-Post. De renners werden door TNT-Post Oostrum voorzien van fantastische fietstenue's als beloning voor hun inzet voor het goede doel van het postbedrijf. De tocht van dit jaar bestond uit drie etappes waarin alle provincies van Nederland, behalve de provincie Zeeland doorkruist werden. Vrijdag stond de etappe van Oostrum naar het Groningse Opende op het programma. Een tocht van 270 kilometer die via Limburg, Brabant, het duitse Emmerich, Gelderland, Overijssel, Flevoland, Drenthe en vervolgens Groningen eindigde om 17.30 's avonds bij pension de Singel in Opende. Na een gedegen nachtrust stond op zaterdag, in tegenstelling tot het vorige jaar, weer een etappe op het programma. Een rit van 125 kilometer, die vanuit de pro vincie Groningen, via Friesland, de afsluitdijk, en vervolgens Noord- Holland naar Medemblik leidde. Daar arriveerden de Oostrumse renners om 14.15 in de middag Op de fotovan links naar rechts: Barry Cornelissen, Bart HoltackersRick GielensQuinn PoelsRob Jeucken, Jan Gielens de vervanger van de geblesseerde Marcel Holtackers), Rien Janssen en Hans Holtackers. bij camping Arado. De etappe op zaterdag werd van tevoren bestempeld als dodelijk, mede doordat de meedogenloze Afsluit dijk op het programma stond. Het was echter het juist diezelfde Afsluitdijk die ervoor zorgden dat het moyenne van de renners deze dag ruim boven de 30 kilometer gemiddeld lag, een enorme opste ker dus. Dat die opsteker nodig was bleek zondagmorgen vanaf de start. Deze dag stond de laatste en meest zware etappe van 236 kilometer op het programma,. Met een sterke wind op kop werd via Noord-Holland, de steden Amster dam en Utrecht, Zuid-Holland en Brabant koers gezet richting de thuishaven: Oostrum. Met vooral het laatste stuk de wind lekker in de rug en gesteund door enkele enthousiaste fans reed de groep om enkele minuten over zes het terrein van TNT-Post op de Hulst in Oostrum op. Dankzij alle sponsoren en begunstigers die bij hebben gedra gen aan het slagen van deze tocht kunnen de wielrenners op korte termijn een cheque van 1500 euro overhandigen aan het World Food Programme. Alle foto's van het vertrek en aankomst zijn te zien op www. aostrum.nl Als u het World Food Programme alsnog wilt steunen kunt u een bijdrage overmaken op rekeningnummer: 36.26.555.933 t.n.v. B.L.H. Holtackers ow. Fiet sen. j -&p cordstrap Harold LENSSEN I T I /^Tde MORTEL Dat 2008 is uitgeroepen tot Jaar van het Religieus Erfgoed krijgt in Castenray een wel heel bijzondere betekenis. Het Venrayse kerkdorp viert dit jaar namelijk ook het 75-jarig bestaan van de parochie. Het accent van de feestelijkheden ligt in het weekend van 6 en 7 september. Het bezoek van bisschop Frans Wiertz van Roermond aan de Castenrayse parochiegemeenschap geeft een extra feestelijk tintje aan de viering. Vijfentwintig jaar geleden werd het 50-jarig bestaan van de paro chie Castenray op grootse wijze gevierd. Op initiatief van de toen malige dorpsraad werd twee jaar eerder in overleg met het kerk bestuur een werkgroep samen gesteld die zich bezighield met de voorbereiding van het feest. Verschillende verenigingen, een aantal zelf in een jubileumjaar, participeerden in het scala aan activiteiten en gezamenlijk kwam men tot een groots opgezet feest programma, dat een volle week in beslag nam. De voor het gemeen schapshuis geplaatste feesttent puilde bij vrijwel elk programma onderdeel uit, zo leefde de gehele parochiegemeenschap mee met het gebeuren. Anno 2008 zijn er voor het 75-jarig bestaan van de parochie slechts weinig initiatieven onder nomen. Aanvankelijk was het de bedoeling dat een plechtige H. Mis in de parochiekerk het enige pro grammaonderdeel van de viering zou zijn. Maar dat vond de Stich ting Heemkundig Genootschap Castenray toch wel wat erg sober en ze legde een aantal plannen voor aan het kerkbestuur. Plannen die het feest extra cachet zouden geven en die ook nog eens prima pasten in het kader van het Jaar van het Religieus Erfgoed. In 2004 had het heemkundig genootschap reeds met twee personen een belangrijke bijdrage geleverd in de Restauratiecommissie van de kerk. Een ruim 400.000 euro kostende algehele opknapbeurt zorgde er De kleine kapel in het dorpscentrum van Castenray met het pries terkoor uit 1489. De foto is gemaakt voor de verbouwing in 1910. voor dat het kerkgebouw er weer tiptop uitzag. Het voortbestaan van een uiterst belangrijk stuk religieus erfgoed was weer voor vele jaren verzekerd. Castenray is trots op haar kerk met het monumentale pries terkoor uit 1485 en de fraaie gebrandschilderde ramen van de kunstenaars Charles Eyck en Hans Truijen in de apsis. En die trots wil de Stichting Heemkundig Genoot schap Castenray ook uitdragen. De afgelopen maanden zijn in uitstekende samenwerking met het kerkbestuur de plannen voor de viering van 75 Jaar Parochie uit gebreid besproken en uitgewerkt. Een groots opgezette expositie in het gemeenschapshuis maakt deel uit van de feestelijkheden. Deze vindt plaats op zaterdag 6 septem ber van 16.00 - 21.00 uur en op zondag 7 september van 13.00 - 17.00 uur. Het thema is:'Geloofs- beleving in Beeld'. Op 6 september is van 16.00- 18.00 uur tevens de kerk openge steld, kan de toren beklommen en de gewelven bekeken worden. In 2004 is bij het restauratieproject de houten loopbrug boven de gewelven nog opgeknapt en voor zien van een leuning. Ook het uur werkmechanisme op een van de torenverdiepingen is het bezich tigen meer dan waard. Organist Piet Kuijpers geeft uitleg over het orgel dat bij de wederopbouw van de kerk in 1949 op het oksaal geplaatst is. Onlangs kreeg hij nog een exclusieve rondleiding bij orgelbouwer Verschueren uit Hey- thuizen die ook het Castenrayse orgel heeft opgebouwd. Met een aantal foto's zal organist Kuijpers zijn toelichting verluchtigen. Het accent van de feestelijkhe den ligt op zondag 7 september. Om 11.00 uur begint een plech tige heilige mis die gecelebreerd wordt door mgr. Wiertz, bisschop van Roermond, in concelebratie met deken Smeets, pastoor Huub van Horne en pater Humberto uit Mozambique. Deze laatste is geboren in Castenray als zoon van Sjang Kuijpers, vroeger kapper, organist en dirigent in het dorp. Pater Humberto viert momenteel zijn vakantie in ons land en door een medische behandeling aan zijn ogen heeft hij zijn verblijf noodgedwongen met een maand moeten verlengen. Dat stelt hem echter wel in staat deel te nemen aan de viering van het parochie- feest. De H. Mis wordt feestelijk opge luisterd door het in 1964 opge richte koor Schola Cantorum van het Ward-Instituut in Roermond. Dit gregoriaanse koor staat sinds 1979 onder de eminente leiding van Louis Krekelberg. Maar ook het Castenrayse Kerkelijk Zang koor en het Dameskoor, beide onder leiding van dirigent Joop Simons, dragen tijdens de H. Mis bij aan de feestelijke, muzikale opluistering. Aansluitend aan de H. Mis van 11.00 uur zal bij de kerk op initia tief van de Stichting Heemkundig Genootschap een tegeltableau van St. Matthias, de patroonheilige van Castenray, onthuld en ingezegend worden. Het tableau is gemaakt door kunstenaar Hans Verschoor uit Bakkeveen (Fr.). Het bouw werkje, waarin het tegeltableau vervat is, is opgebouwd door enkele Castenrayse vrijwilligers. Aan de ceremonie bij de kerk zal ook de Fanfare Dorpsklank haar medewerking verlenen. Daarna is er in gemeenschaps huis De Wis koffie en vlaai en kan tevens de expositie bezichtigd worden.Tal van foto's en voorwer pen worden in het gemeenschaps huis tentoongesteld. Daaronder ook de maquette van de Casten rayse kerk. Deze werd bij gelegen heid van het 50-jarig bestaan van de parochie gemaakt door oud parochiaan Wim Duijkers. Hon derden uren besteedde hij aan het uiterst minutieus aan de hand van foto's en tekeningen nabouwen van zowel het exterieur als het interieur. Bijzonder is dat het dak en de gewelven eraf kunnen. Daar door krijg je een inkijk in de kerk zelf, waar zelfs de beelden op de sokkels niet ontbreken. In het gemeenschapshuis zal ook een boekje gepresenteerd worden over de verwoesting en de wederopbouw van de Casten rayse kerk in de jaren 1944 tot 1949. Het boekje is van de hand van de voorzitter van de Stich ting Heemkundig Genootschap Castenray en bevat tal van foto's en informatie over de naoorlogse periode tot 1949- Het boekje is te koop voor 5 euro Sportwethouder Patrick van der Broeck geeft op donder dag 4 september om 15.00 uur het startsein voor het project naschoolse sportactiviteiten voor basisschool Estafette in Venray. Vorig jaar is door een aantal Ven rayse verenigingen een naschools sportaanbod georganiseerd in samenwerking met en voor de toenmalige basisschool De Fliere- fluit. Zij werden hierin financieel ondersteund door de gemeente Venray en de provincie Limburg in het kader van een proefproject. Het doel van deze pilot was om kinderen van de basisschool na schooltijd te laten sporten. Ook voor dit nieuwe schooljaar wer den weer toezeggingen gedaan, waardoor dit experiment steeds vastere vormen begint aan te nemen. Door de samensmelting van de scholen De Foekepot en De Flierefluit is het bereik inmid dels veel groter geworden. Er ligt nu een aanbod voor circa 300 leerlingen van de samenwerkings school Estafette. De naam Esta fette doet het project eer aan: zes verenigingen geven elkaar gedu rende een periode van zes aan gesloten weken het sportstokje door tijdens het hele schooljaar 2008/2009- Hierdoor kunnen de kinderen iedere week verzekerd zijn van een professioneel sport aanbod. De deelnemende vereni gingen zijn tafeltennisvereniging Summa/Red Stars, handbalvereni ging Manual, badmintonclub Ven ray, volleybalvereniging ActiveR- ooy, basketbalvereniging Jumpers '76 en zaalvoetbalvereniging Lake Valley. De aftrap van dit project vindt plaats op donderdag 4 sep tember om 15.00 uur. Na afloop beginnen om 15-30 uur de eerste lessen bij 'buurman' tafeltennisver eniging Summa/Red Stars. Professor dr. Klasien Hors tman geeft op zaterdag 7 sep tember in hotel Asteria in Ven ray een lezing met de titel: 'Vrouwen, eicellen en genen. Moet alles wat medisch tech nisch kan?'. De wetenschappelijke en tech nologische ontwikkelingen in genetica en stamcelonderzoek zijn de laatste tien jaar in een stroomversnelling geraakt. Deze ontwikkelingen zijn aanleiding tot veel discussies over de vraag hoe we om moeten gaan met deze nieuwe kennis en technieken. Dat ze ons leven zullen verande ren, dat staat vast, maar hoe zullen ze ons leven veranderen en welke invloed hebben we daarop? Deze vragen zijn ook met name voor vrouwen relevant. Moeten we wel of geen gebruikmaken van prena tale diagnostiek, wat is het effect van genetische diagnostiek voor familiaire borstkanker op een familie, moeten we vrouwen vra gen om eicellen te doneren voor de wetenschap Deze vragen raken het leven van vrouwen bij uitstek. Het is dus belangrijk dat vrou wen kennis nemen van deze ont wikkelingen, een visie vormen en deelnemen aan het debat over deze ontwikkelingen. Pro fessor dr. Horstman zal tijdens haar lezing nader ingaan op deze onderwernen. In de nauze is er gelegenheid om vragen schrifte lijk te formuleren. Professor dr. Horstman zal deze vragen in het tweede gedeelte van de middag behandelen. Klasien Horstman is wijsgerig en historisch socioloog en verbonden aan de univesitei- ten van Eindhoven en Maastricht. Ze doet onderzoek naar de filoso fische, sociale en politieke aspec ten van nieuwe technieken in de gezondheidszorg en in 2008 ver scheen van haar hand het boek 'Genetics from laboratory to soci ety'.(Palagrave, Macmillan). Aan vang: 14.00 uur. Kosten vijf euro per persoon, te voldoen bij bin nenkomst. In verband met de organisatie is aanmelding op korte termijn noodzakelijk. Aanmelden: K V G Venray, C.van Dijk-Vekemans, tele foon 0478-550395, e-mail: carla. vandijk@planet.nl Het Celica Big Spender Team en de Toyota Celica Club Neder land houden op zaterdag 6 sep tember vanaf 12.00 uur een groot internationaal treffen in Merselo: The 70's. Het evenement wordt gehouden bij kampeerboerderij De Hermkeshof aan de Weverslo. Alle bezitters van Toyota Celica's kunnen aan dit evenement deel nemen. De fraaiste exemplaren verdienen een prijs en er zijn ver kiezingen voor alle type Celica, van begin 1970 tot heden. Verder is er een onderdelenmarkt, staan er modelauto's en is er een kof ferbakverkoop. Om 17.00 begint de barbecue en rond de klok van 20.00 uur vindt de prijsuitreiking plaats. Meer informatie is verkrijg baar via telefoon (0478)586107 of via inecbst@home.nl. De Toyota Celica blijft een populaire auto. Het bestuur vanAdelbertvereni- ging Venray nodigt belangstellen den uit voor het nieuwe seizoen 2008-2009- Op dinsdag 9 septem ber 2008 komt Paul van Nispen tot Sevenaer een lezing houden met de titel: Is er plaats voor adel in de 21ste eeuw? Deze eerste avond begint om 20.15 uur in het Theehuis van het Odapark. Jonkheer Paul van Nispen tot Sevenaer is vooral bekend in bestuurlijk Nederland. Als lid van diverse commissies heeft hij zijn bijdrage geleverd aan maatschap pelijke doelen. Hij kent als geen ander de organisatie van de Neder landse en Europese adel. Wij staan er nauwelijks bij stil dat er nog een hele organisatie bestaat rond om de adel. Wist u dat er een Hoge Raad van adel is? Hebt u wel eens van het rode boekje gehoord? Wist u dat vertegenwoordigers van de Europese adel jaarlijks samenkom sten organiseren?. Is de adel een overblijfsel uit de historie, toen er onderscheid gemaakt werd tussen drie klassen; adel, geestelijkheid en volk? Wat is de hedendaagse betekenis van die adel? Liggen daar de wortels naar ons verleden? Liggen daar mogelijkheden voor de toekomst? Introducés zijn van harte welkom. Van 6 tot en met 9 september is het kermis in het kleine Ven rayse kerkdorp Veulen. Door bestuurders van de gemeente Venray wordt de kermis in Veulen een voorbeeld voor andere dorpen genoemd. Ze doelen hiermee op het feit dat er in het Veulen allerlei activi teiten georganiseerd worden om de kermis aantrekkelijker te maken. Op zaterdagavond treedt Los Zand op in de zaal, vanaf 21.00 uur. Zondag is dé dag in kermis- vierend Veulen. Op het buitenter rein vindt het inmiddels niet meer weg te denken'carjumping' plaats. Vanaf 14.00 uur zullen wederom enkele duizenden mensen getuige zijn van de waanzinnige capriolen van diverse auto's. Het succesvolle evenement wordt dit jaar voor het laatst georganiseerd en de kijkers kunnen onder meer getuige zijn van een spectaculaire motor- en monstertruckshow. Op maandag 8 september keert de voormalige feestband Shit Wiend Ien terug in de wei. De pretband begint om klokslag 21.00 uur aan haar één malige reünieoptreden. De kermis in Veulen wordt op dinsdagavond afgesloten door het duo Cross roads. KWALITEIT UIT EIGEN WERKPLAATS Venraynaar stelt boek samen over familie Over hoe de familie Janssen aan de bijnaam 'den Ellestieke' komt, zijn veel verschillende verhalen in omloop. Feit was dat de in 1850 geboren Frans (Francis) Janssen zeer lenig was, hij zijn benen in zijn nek kon leggen en zelfs door de ring van een beugel kon krui pen. Een van de zonen van Frans, Grad van den Ellestieke, telt meer dan 325 nazaten die op 7 september voor de acht ste keer een reünie houden. Die reünie wordt elke vijf jaar gehouden en een groot gedeelte van de familie Janssen is daarbij aanwezig. Ook Mia Kateman, de enige nog in leven zijnde dochter van Grad Janssen. De organisatie is dit jaar in handen van Marije Kateman, Cor, Frans, Jacques,Willenden enTonny Janssen. Laatstgenoemde had al enige tijd de wens om een fami lieboek te schrijven. Echter, alleen kon hij dat niet, en dus schreef hij neven en nichten aan om iets te schrijven over hun ouders. Ook een interview met tante Mia vormde de basis van het boek. Zijn wens werd vervuld en zater dag zal het boek 'Het ellestieke TonnyJanssen met 'zijn' boek thuis' gepresenteerd worden. "Taalkundig klopt die titel niet helemaal, maar het is maar om aan te geven hoe onze ouders zich thuis voelden in hun ouder lijk huis. Daar werd aan tafel alles besproken. Dat was zeker in die tijd een belangrijk dagelijks ritu eel", vertelt Tonny, die de nodige uren heeft gestoken in het samen stellen van het boek. Bij de verha len over hun ouders zijn tal van vaak zelfs nog niet eerder gepu bliceerde foto's afgedrukt. Ook de familiestamboom maakt onderdeel uit van het meer dan 200 pagina's tellende boekwerk. "En daarnaast nog een aantal verrassingen maar daar laat ik me nu nog niet over uit", aldus Tonny. Tonny heeft met het boek een stukje familiegeschiedenis, maar zeker ook een stukje Venrayse geschiedenis vastgelegd/ Enerzijds is hiermee een hoop informatie bewaard gebleven, anderzijds zie ik het boek als een signaal naar de jongere generatie om de familiere ünie, die nu voor de achtste keer wordt gehouden, voort te zetten. Want ook onze generatie is niet meer de jongste" besluit Tonny. Nieuwe brochure Rabobank Venray: Het overlijden van een dier bare is een heel emotionele tijd voor de nabestaanden. Naast het verdriet en de rouw moet over heel veel zaken in een korte tijd beslissingen genomen en regelingen getrof fen worden. Zo zijn er ook de bankzaken die geregeld moe ten worden. Veel lezers van De Trompetter zullen via betaal- en/of spaarrekeningen, een hypotheek of verzekering dan wel rabocertificaten contacten hebben met de Rabobank Ven ray. Na het overlijden van een dierbare zult u met die bank in aanraking komen. Voorheen werd u door een bankmedewerker onmiddellijk en automatisch verwezen naar een notaris voor het laten opmaken van een verklaring van erfrecht. Zonder die verklaring had u geen toegang tot uw eigen geld. De rekening werd direct geblokkeerd zodra het overlijden bij de bank bekend was. De bank deed het voorkomen als was dat een wet telijke verplichting; noch de bank noch de klant kon er onder uit, zo werd gesuggereerd. Ook ik heb die ervaring gehad na het overlijden begin 2007 van mijn echtgenote. Van meet af aan ben ik het met die eis niet eens geweest. Op de ledenraadsver gadering van 16 april 2007 heb ik die problematiek aan de orde gesteld en gevraagd om een bete re manier van afwikkelen van de bankzaken. De directie verklaarde zich bereid naar een klantvrien delijke procedure te zoeken in samenwerking met enkele leden. Er werd een commissie samenge steld, waarvan deel uitmaakten de directeur particulieren en private banking de heer Ed van Ham, en de leden Hans Dooren, Jan Wijers en ondergetekende Henk Steen bekkers. Tot voor kort heeft deze commissie intensief gewerkt aan een nieuwe manier van werken na de melding van overlijden. Onderdeel van die nieuwe bezoek onze site: www.gunltoek.nl Venray De Hoveniers 0478-571800 manier van werken is dat u niet meer automatisch en onmiddel lijk naar een notaris wordt verwe zen. De Rabobank Venray gaat na 7 dagen contact met u opnemen middels een brief. Daarin wordt u gevraagd een afspraak met een medewerker te maken. Dan volgt er een gesprek.Tijdens dat gesprek worden al uw bankzaken met u doorgenomen. Dan komt pas aan de orde de kwestie van de verkla ring van erfrecht. Afhankelijk van een aantal omstandigheden kan het zijn dat u toch nog gevraagd wordt een verklaring van erfrecht aan de bank te overhandigen. Deze werkwijze is in het kort beschreven in de brochure met de titel: Overlijden, een korte hand leiding voor de afwikkeling van bankzaken. De brochure is vanaf 1 september 2008 aanwezig op de kantoren in Wanssum en Venray en daar ook te verkrijgen. De bro chure staat ook op de website van Rabobank Venray. Samenwerking Ovivo en Bakkerij Sijbers Om de klant nog beter van dienst te zijn, kunnen de cadeaupakketten met streek producten van Ovivo vanaf 1 september ook in het centrum van Meerlo gekocht worden bij Bakkerij Sijbers. Door deze samenwerking kan de klant vijf dagen per week terecht voor het uitzoeken van een mooi cadeaupakket. Bak kerij Sijbers ligt in het centrum van Meerlo en is geopend dins dag tot en met vrijdag van 08.30 - 18.00 uur en zaterdag van 08.00 - 16.00 uur. Naast een ruim assor timent van brood, broodjes en gebak, biedt de warme bakker een assortiment kruidenierswa ren en vanaf dinsdag 2 september dus ook cadeaupakketten van Ovivo. Klanten kunnen een keuze maken uit een ruim aanbod van streekproducten cadeaupakket ten. Voor elke prijs en uitstraling is een keuze te maken. Voor mensen die liever een pakket zelf samen stellen of losse producten kopen, blijft de winkel van Ovivo open op vrijdagmiddag van 13-30 uur tot 17.00 uur en op zaterdag van 10.00 uur tot 15.00 uur. Zakelijke klanten en voor grote aantallen pakketten kan telefonisch een afspraak gemaakt worden. Voor meer informatie www.Ovivo.nl Donderdag 4 september 2008 - Pagina 7 KEUKENINRICHTING Wij bedanken alle sponsoren voor het welslagen van het rondje NL en de geweldige opbrengst van 1500 euro voor het WFP I HllülBlIl lf I BOUWBEDRIJF BANDENSERVICE www.ritbanden.nl *1SU RANïl I APVIIÏ fc.v. BIERMANN - VAN DEN EIJNDEN, keurslager tel. 0478-583429 gaaaffl—i—1 r T 7 Bakkerij van Gassel VSHANDEL RENOVATIE LEIEN DAKEN BITUMINEUZE DAKEN LOOD-, ZINK- KOPERWERKEN 0478-511 094 Top Support dakwerken V.O.F. Stationsweg 124B Venray-Oostrum moving the world

Peel en Maas | 2008 | | pagina 7