Momenteel zijn er twee vacatures COMMERCIEEL MEDEWERKER SALES SUPPORT(M/V) SPECIALIST CUSTOMER CARE (M/V) Voor de afdeling Sales Support zoeken wij een Voor de afdeling Customer Care zoeken wij een Atlantic Telecom in Venray, de full service provider voor spraak- en datadiensten, is actief op de Nederlandse en Belgische zakelijke markt. We bieden de klanten diensten die gekenmerkt worden door een functionele toegevoegde waarde met financiële beparingsmogelijkheid. Betrouwbaarheid, kwaliteit en stabiliteit staan hierin centraal om de continuïteit van de diensten te waarborgen. Om de continuïteit van ons bedrijf te waarborgen willen we dat ons personeel over dezelfde kenmerken beschikt. In vier jaar tijd zijn we gegroeid van tien naar veertig medewerkers. En we groeien verder. Hiervoor zoeken wij bij voorkeur onze mensen uit de regio Venray, zodat voordelig en snel het werk kan worden bereikt. Bovendien milieuvriendelijk en met de mogelijkheid om werk en privé optimaal te combineren. Ons personeel wordt door ons zelf opgeleid. De Atlantic medewerker heeft veel eigen initiatief, is vriendelijk en slagvaardig. Door de groei zijn we voortdurend op zoek naar nieuwe medewerkers voor de diverse afdelingen. Kandidaten voor MBO- en HBO functies op de afdelingen Accounting, Sales, Sales Support, Customer Care en ICT. Wij streven naar langdurige dienstverbanden. Kandidaten met interesse in ons bedrijf kunnen rechtstreeks contact met ons opnemen. Al onze sollicitatieprocedures worden door een extern bureau begeleid. Als sollicitant maak je altijd een test waaruit blijkt of er sprake is van een match. Je functie: In deze veelzijdige commercieel-administratieve functie behandel je aanvragen vanaf het offertestadium tot aan de daadwerkelijke order. Daarnaast heb je veelvuldig telefonisch contact met prospects en klanten. Je maakt ze enthousiast voor alle mogelijkheden om via Atlantic de efficiency te verhogen en op telecommunicatiekosten te besparen. Je peilt hun behoeftes, maakt offertes en zet deze om tot orders. Je werkt nauw samen met je collega's van de afdelingen Customer Care en Sales, en externe dealers. Je profiel: Je hebt een administratieve of commerciële opleiding op minimaal MBO niveau. Je bent computervaardig en kunt goed overweg met Microsoft Office, in het bijzonder Excel. Je bent communicatief, enthousiast en pro-actief. Het spreekt je aan om met bedrijven over hun telecommunicatie te praten en daadwerkelijk te verkopen. Belangrijk is datje administratief nauwkeurig en daadwerkelijk kwaliteitsgericht bent. Je woont bij voorkeur in de regio Venray. Je functie: In deze veelzijdige spilfunctie heb je voortdurend contact met collega's en klanten. Het verwerken van orders is je dagelijks werk. Klanten kunnen bij je terecht met vragen over aansluitingen. Je zorgt ervoor dat deze snel en correct worden geholpen, door jezelf of door de juiste persoon binnen Atlantic. Je biedt goede service aan je relaties en je regelt en administreert telefoonaansluitingen. Je neemt hierin zelf initiatief en bent positief kritisch. Met behulp van een geautomatiseerde CRM verwerk je de orders. Je profiel: Je bent zowel commercieel als dienstverlenend ingesteld. Affiniteit met technologische ontwikkelingen of kennis van telecommunicatie is een pré. Je bent nauwgezet en prima in staat om probleemoplossend te werken. Je hebt een sterk analytisch vermogen, je bent veelzijdig en collegiaal. Je kunt goed overweg met een computer en beheerst Microsoft Office, in het bijzonder Access en Excel. Je woont bij voorkeur in de omgeving Venray. Je opleiding is MBO- of HBO commercieel en/of administratief, afgerond met diploma. Atlantic biedt je een vaste baan in een succesvol en innovatief bedrijf met goede arbeidsvoorwaarden. Je mag rekenen op leuke collega's, een prima werksfeer met goede mogelijkheden om je verder te ontwikkelen. Neem gerust een kijkje op onze website voor meer informatie. Heb je interesse in een van de functies en ben je nieuwsgierig geworden naar ons bedrijf? Neem dan contact op met Kristel Clabbers, verantwoordelijk voor Personeelszaken binnen Atlantic Telecom, via het telefoonnummer 0478 555 660 of stuur je sollicitatiebrief en CV naar: Atlantic Telecom, Noorderhof 24,5804 BV Venray, of per mail naar kristel.clabbers@atlantic.nl. PEEL EN MAAS Donderdag 4 september 2008 - Pagina 34 uw rode lijn in telecom Noorderhof 24 5804 Venray Postbus 550 5800 AN Venray T 0478 555 666 F 0478 555 661 www.atlantic.nl info@atlantic.nl Atlantic telecom

Peel en Maas | 2008 | | pagina 34