De Schijnw op: Freék Tho Leunen wint van TOP'27 Winst Oostrumse voetbaldames Venray bij OJC op bezoek Rosmalen Volharding en Venray in evenwicht V "Als krijg. kans A •S^-Venray Harea Kledingsponsors: 1 4. Co PEEL EN MAAS Donderdag 4 september 2008 - Pagina 17 J top inn town Oostrum en Venray 2 bekeren door SSS'18 debuteert voor eigen publiek tegen Milsbeek Hoofdklasse B Tweede klasse H Vierde klasse G Vijfde klasse F Zesde klasse E Zesde klasse F Supportersbus Nauwelijks sprake van klassenverschil in bekerderby Jaap Litjens geniet met volle teugen bij FC Eindhoven Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT2000 De redactit^Tn Peel en Maas zet ook in het voetbalseizoen 2008-Zuu9 weke lijks een sn^rer, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui| de gemeenst Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers van ■S~, SSS' 18, Volharding en Holthees wor den in de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastspe- ler voorspelt net als de voetbalken ners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien ama teurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijn werper: Freek Thoone, aanvaller van hoofdklasser Venray. Naam: Freek Thoone Leeftijd: 23 Geboren in: Leunen Woonplaats: Leunen Partner: Ik heb een vriendin: Sanne Kerkers uit Maashees Kinderen: Nee Beroep: Sportbewegingsconsulent bij Leeuwenborgh Opleidingen in Maas tricht Club: Venray Positie:Voorin, achter de spits misschien Hoogtepunt: Kampioenschappen met Leunen en Venray Dieptepunt: De gemiste penalty waardoor we degradeerde met Leunen Vorige clubs: Leunen Beste trainer: Jan Poels en Jos Rutten Slechtste trainer: Joost van den Beucken van VW Grootste ergernis: Zondagsrijders Beste boek/tijdschrift: Voetbal International en de biografie van Lance Armstrong Beste film: Hitch Andere hobby's: Zaalvoetbal, tennis en af en toe golfen Lievelingseten: Wortelstamppot Drank: Cassis Mooiste vrouw: Sanne en Lieke van Lexmond Opwindend: Een panna maken en dan scoren Favoriete tv-programma: Studio Sport Favoriete club:Ajax Favoriete speler: Huntelaar Favoriete vakantieland: Malta Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Baronie of .JVC Wie wordt laatste in jullie klasse?: Schijndel Freek redactie OJC Rosmalen-Venray 0-1 2-1 Volharding-PS V' 3 5 2-0 1-1 Leunen-Venhorst 3-0 1-1 Boekei Sport- Swolgense Boys 2-1 1-1 ACVW-Oostrum 1-3 2-0 EWC-TOP'27 2-1 2-2 VCH-Holthees 3-0 1-1 FCV-United 2-0 1-3 SVOC'Ol-BW'27 3-0 2-1 Ysselsteyn-Resia 1-1 2-1 Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 TOP'27-Leunen: 0-2 (0-0). Doel punten Leunen: Frits Lucassen en JuulJanssen. De derde wedstrijd in de beker poule koppelde Leunen aan TOP '27. Na de toch enigszins teleurstellende thuisnederlaag enkele dagen eerder tegen VCA, werd tegen de Tienrayse ploeg een uiterst moeizame 0-2 overwinning geboekt. Leunen speelde in het zogeheten kerstboomsysteem. Dit houdt in dat de beide vleugelspitsen als een soort aanvallende middenvelders opereren. Hoewel de bezoekers vanaf het begin druk probeerden te zetten op de thuisploeg, was het TOP dat de eerste reële scoringskans kreeg. De nieuwe eerste doelman van Leunen, Roel Cus- ters, koos goed positie waardoor de bal langs het doel ging. Op een aan tal goede individuele acties van Koen Gielens, Frits Lucassen en Roy Keijsers na kwam Leunen nooit goed in de wedstrijd. Dit was voor een gedeelte ook de verdienste van de thuisploeg, die verdedigend sterk speelde. In de twaalfde minuut van de twee de helft bereikte Koen Gielens met een knappe pass Frits Lucassen. De inzet van de snelle Leunen-aanvaller werd door de doelman van TOP met de vingertoppen over het doel getikt. Het pleit voor de oranjehemden dat de ploeg onder tropische tempera turen hard bleef werken. Dat gold ook voor TOP, dat hard werkte om tenminste een gelijkspel aan de wed strijd over te houden. Hoewel Leunen enkele malen dicht bij een doelpunt was, duurde het tot de 85e minuut tot Juul Janssen een voorzet van Frits Lucassen tot doelpunt wist te promo veren. In de slotseconde scoorde Frits Lucassen de beslissende tweede tref fer voor Leunen: 0-2. Oostrum-Baarlo: 3-0 (2-0). Doel punten Oostrum: Lynn van Kes- sel, Lorie Peeters en een eigen doelpunt van een speelster van Baarlo. De voetbaldames van Oostrum heb ben donderdagavond in hun eerste bekerwedstrijd een 3-0 zege behaald op Baarlo. Na een klein kwartier lag de bal al achter de Baarlose keeper. Een voorzet van Jessie Pelzer werd goed afgemaakt door Lynn van Kes- sel. Oostrum bleef druk houden en dat leidde tot een tweede goal door Lorie Peeters. Dat was tevens de rust stand. Na de rust werd het definitief beslist toen een Baarlose speelster de bal ongelukkig in eigen doel werkte. Ook het tweede bekerduel, tegen SV UNited, werd gewonnen, met 3-0. Na een 0-0 ruststand won de Oostrumse ploeg uiteindelijk met 3-0. Donder dag speelt Oostrum de laatste beker wedstrijd in deze poule, uit tegen MVC'19. De pouleduels van de eerste bekerronde zijn achter de rug. Van de regionale clubs slaagden alleen Oostrum en Venray 2 erin hun poule te winnen. Oostrum versloeg achtereenvolgens Hegelsom (l-0),Montagnards (3-0) en HRC'27 (3-1). Ook Venray 2 was driemaal succesvol en klopte Resia (4-0), Swolgense Boys (3- 1) en Heijen (2-0). De poulewinnaars gaan door naar de tweede ronde die wordt gespeeld op zondag 19 oktober. Poule 18 Poule 34 1Stormvogels 3-9 l.VCA 3-9 2. Excellent 3-6 2. Leunen 3-6 3. Holthees 3-1 3.TOP'27 3-1 4.Astrantia 3-1 4. BW'27 3-1 Poule 19 Poule 35 1Deurne 2-6 l.SVEB 3-9 2. RoodWit'62 2-6 2. SV United 3-6 3. Someren 3-3 3.SVOC01 3-3 4. SSS'18 3-0 4. Merselo 3-0 Poule 21 Poule 36 1Blauw Geel 3-9 1Oostrum 3-9 2. Venray 3-4 2. Montagnards 3-3 3. Volharding 3-4 4. Achat es Poule 30 l.SSE 2. Ba vos 3.Ysselsteyn 4. Helenaveen Poule 31 1. Venray 2 2. Swolgense Boys 3. Heijen 4. Resia 3-0 3-7 3-5 3-4 3-0 3-9 3-3 3-3 3-3 Op de eerste zondag in septem ber gaat traditioneel de amateur voetbalcompetitie van start. Sinds eind juli zijn de meeste clubs al in training. Spelers, trainers, vrijwil ligers, bestuursleden en suppor ters kijken reikhalzend uit naar zondagmiddag half drie als op de velden het eerste fluitsignaal klinkt. Het belooft weer een span nende voetbaljaargang te worden. Vorig seizoen kwamen alle vier Noord-Limburgse kampioenen uit deze regio: Venray, SSS'18, Swol gense Boys en Holthees. Hoe zal dit kwartet het bolwerken op een hoger plan? Venray maakt zijn rentree in de hoofdklasse. Jarenlang heeft de club hiernaar uitgezien. De vereniging lijkt op alle fronten klaar voor de strijd op het hoogste platform. Toch zal trainer Jan Poels er niet helemaal gerust op zijn. Vooral defensief kent Venray pro blemen door de blessures van Ruud Keijzers (voet), Eric Troisfontaine (hak), Angelo van Mil (knieholte) en vooral Daan Geenen (bovenbeen). De ervaren libero is eigenlijk onmisbaar achterin. Daarnaast is nieuwkomer Gary Roumimper door een zware knieblessure nog lange tijd uit de rou latie, en zit aanvaller Khalid Hlimi zon dag zijn laatste duel van vier wedstrij den schorsing uit. De comeback van Ivo van der Weerden heeft opnieuw vertraging opgelopen. Venray trof OJC Rosmalen nog nooit eerder in competitieverband. Twee jaar geleden schakelden de Bra banders Venray uit in de nacompeti- tie. Thuis verloor Venray op 25 mei 2006 met 2-3. Drie dagen later kwam in Rosmalen een wreed einde aan de promotiedroom. Mede door een vroege rode kaart van Marcel Seijkens verloren de rood-witten met 6-0. OJC promoveerde toen naar de hoofdklas se waarin het afgelopen jaar als elfde eindigde. Zoals zoveel hoofdklassers heeft ook OJC Rosmalen een ware meta morfose ondergaan. Trainer Mark den Brok zag zeven spelers vertrekken en kon elf nieuwelingen verwelkomen. Het wordt zondag een kleine Geldrop- reünie op het nieuwe sportpark De Groote Wielen. OJC trok Tom Sheridan en Remco van Veghel van Geldrop aan. Terwijl Leon van Kasteren (UNA) ook een verleden in Geldrop heeft evenals de Venraynaren Bob Crooij, Daan Geenen en Koen Ooms. Andere in het oog springende versterkingen zijn Jeroen van Moorsel (Gemert) en Sjaron van Zon (Baronie). OJC lijkt dan ook een sterker team te hebben dan afgelopen seizoen. Voor Venray is het afwachten hoe het uitpakt. De voorbereiding verliep veel minder soepel dan een jaar geleden. Voetbalminded Overloon kijkt uit naar 7 september. Voor het eerst in de negentigjarige historie bereikte SSS'18 de tweede klasse. In de eerste 65 jaar van haar bestaan was Sport Staalt Spieren een anonieme afdelingsclub. Pas in 1983 maakten de Overloners hun debuut in de vierde klasse. Zon dag is Milsbeek, de nummer twee van afgelopen seizoen, te gast op sport park De Raay. Met het vertrek van top schutter Bas Joosten naar Venray heb ben de geel-zwarten flink aan scorend vermogen ingeleverd. Dat kwam in de voorbereiding duidelijk tot uiting. Ook Volharding mag in 2H voor eigen publiek openen. PSV'35 uit Posterholt is zondag te gast op Soetendaal. De Vierlingsbekers hopen deze jaargang gevrijwaard te blijven van degrada- tiezorgen. De generale van afgelopen zaterdag tegen Venray (2-2) bood alvast een gunstig perspectief. In de vierde klasse G begint Leunen thuis tegen het Brabantse Venhorst. Het is een volslagen onbekende oppo nent voor de oranje-witten. Venhorst, getraind door Overloner Math Aerts, eindigde vorig seizoen als vijfde in 4G. Leunen werd tweede in 4F en geldt opnieuw als een kandidaat voor de topposities. Nieuwkomer Swolgense Boys gaat op het bezoek bij het Bra bantse Boekei Sport, dat afgelopen jaar als vierde eindigde en de nacom- petitie haalde. Net als Leunen tref fen de Swolgenaren een onbekende tegenstander. De vier regionale clubs in de vijfde klasse F beginnen allemaal met een uit duel. Degradant Oostrum treedt in Venlo aan tegen promovendus AC VW Het eveneens gedegradeerde TOP'27 gaat op bezoek bij EWC in Well. Nieuwkomer Holthees reist af naar Blerick voor de ontmoeting met VCH. SV United speelt in 't Ven tegen FCV dat vorige week trainer Bert Rhieter door een noodlottig bedrijfs ongeval verloor. In de zesde klasse E staat een derby op het programma. SVOC'01, dat degradeerde uit de vijfde klasse, ontvangt BW'27. De Blitterswijckers zijn de drager van de rode lantaarn in 6E. In het allereerste seizoen van fusieclub SVOC'01 troffen beide clubs elkaar.Toen nog in de vijfde klasse. Op 7 oktober 2001 won SVOC'01 met 1- 4 in Blitterswijck door Arjan Tijssen en Peter Verlinden die beiden twee keer scoorden. Op 10 maart 2002 bleef de derby in Oirlo onbeslist: 2-2. Ysselsteyn krijgt degradant Resia op bezoek. Twee jaar geleden kwamen de clubs elkaar nog in de vijfde klasse tegen. In Wellerlooi werd het 2-2 en thuis verloor Ysselsteyn met 0-2. Voor Merselo begint de competitie pas op 14 september. De zesde klasse F telt slechts elf clubs en Merselo is de eerste die vrijaf heeft. Programma Deurne-JVC Cuijk EW-Dijkse Boys Gemert-Meerssen DESK-Schijndel UNA-Baronie OJC Rosmalen-Venray Longa-Papendrecht Programma Volharding-PS V' 3 5 SSS'18-Milsbeek Rhode-Panningen SVC 2000-NWC Wilhelmina'08-Sparta'25 RIOS-Venlosche Boys Programma Vitesse'08-Sparta' 18 SVEB-Hapse Boys Leunen-Venhorst Constantia-Stormvogels Olympia' 18-Montagnards Boekei Sport-Swolgense Boys Programma ACVW-Oostrum EWC-TOP'27 DEV Arcen-Belfeldia Quick Boys-Melderslo VCH-Holthees FCV-SV United Programma Griendtsveen-Kronenberg RKDSO-Lottum Hegelsom-America SVOC'Ol-BW'27 Meterik-GFC'33 Ysselsteyn-Resia Programma SIOL-VIOS Sambeek-Menos Elsendorp-Fiducia St. Hubert-Astrantia Boerdonk-De Willy's vrii Het bestuur van SV Venray stelt supporters ook in het seizoen 2008/2009 in de gelegenheid om gebruik te maken van een supporters bus. Tegen een vergoeding van 7,50 euro p.p. kunnen belangstellenden zich inschrijven voor de busreis naar de uitwedstrijd OJC Rosmalen- SV Venray. Inschrijven kan in de kantine of via de website van SV Venray. De bus vertrekt om 13.00 uur vanaf Den Boggerd richting Rosmalen. Sportnieuws -info Volharding-Venray 2-2 (2-1). Doelpunten: 3. Chris van Duijn- hoven 1-0; 33. Farid Idrissi 1-1; 45. Chris van Duijnhoven 2-1; 65. Dave Hendrix 2-2. Scheidsrechter: Theeuwen (Horst). Toeschouwers: 400. Gele kaart: Mark Blenckers (Volharding). Volharding: Hubers; Ouderho ven, Gerrits, Gijs Ermers en Spe- ijcken (46. Willems); Van Elferen (46. Hendrik Ermers), Verberkt en Hamzic (61. Ohoilulin); Van Duijnhoven, Erik Ermers en Blenckers. Venray: Nielen; Snijders, Van Mil (38. Hendrix), Gommers en Ooms; Van Bergen, Crooij en Cus- ters; Joosten, Thoone en Idrissi (46. Van der Weerden, 52. Kus- ters). Door Jan Leijsten Natuurlijk, het is nog acht dagen voor de competitiestart. Volharding en Venray wilden zaterdagavond ongeschonden en liefst ook zonder kaarten het bekerduel doorkomen. Daarom Spitsuur voor hetVierlingsbeekse doel, waar de hoog opspringende Jasper van Elferen voor opruiming zorgt. zat een spetterende bekerderby er op voorhand al niet in: 2-2. De aartsrivalen, vooral van vroegere tijden, zullen een eventuele nederlaag minder als prestigeverlies ervaren dan hun supporters. Alhoewel er zaterdag op een mooie zomerse avond van 'heilig vuur' op de tribune weinig te bespeuren viel. Er speelden andere prioriteiten. Tweedeklasser Volharding wilde tegen de Venrayse hoofdklasser vooral staande blijven. Terwijl de bezoekers deze toch altijd lastige bekerklus zo vlot mogelijk wilden klaren. De hartstocht, passie en emoties die tal van deze Brabants-Limburgse der by's lardeerden, lijken voorgoed verle den tijd. Ditmaal leek alles gericht op de competitie die zijn schaduw voor uit wierp. Dat is ook logisch. De KNVB heeft dit jaren geleden met de huidige bekeropzet ook in de hand gewerkt. Er is op zich ook niets mis mee. Beker- Hij geniet iedere dag met volle teugen. Zijn grootste hobby uitoe fenen bij een betaald voetbalclub. Jaap Litjens uit Leunen is begon nen aan zijn tweede seizoen bij FC Eindhoven. In een jaar tijd is zijn status veranderd bij de tweede voetbalclub van Eindhoven. Ach ter eerste keeper Jurgen Hendriks is de 23-jarige Litjens nu tweede doelman bij de club uit de Jupiler League. Hij is tevreden over zijn eerste sei zoen bij FC Eindhoven. Op amateur basis mocht Jaap Litjens ruiken aan het grote werk. "Het is allemaal prach tig. De intensiteit van de trainingen en de kwaliteit ligt uiteraard vele malen hoger dan bij een amateurclub. En alles is perfect geregeld. Het eten, de kleding, een driedelig clubkostuum, sponsorafspraken, open dagen, hand tekeningen uitdelen, je bent echt op een professionele manier met voetbal bezig. Ik heb het eerste seizoen echt genoten." Ook prestatief kreeg het eerste sei zoen bij FC Eindhoven glans. "Vorig seizoen hadden we vier keepers in de selectie. Desondanks heb ik toch nog zeven competitieduels in het tweede gespeeld. Daar ben ik best tevreden over." In de pikorde van de selectie is hij inmiddels een plaatsje gestegen. Ach ter Hendriks is hij nu tweede man. In de voorbereiding mocht hij al ruiken aan het grote werk. "Ik heb vier duels in het eerste gespeeld, waaronder de wedstrijd tegen het WCS-team. Onze Belgische trainer Mare Brys heeft ook aangegeven dat er geen vierde keeper meer bij komt. Na het plotselinge ver trek van Fabio Caracciolo ligt de prio riteit bij een aanvaller." Volgens keeperstrainer Wim Rib- bens van FC Eindhoven heeft Jaap Lit jens de lat nog niet bereikt. Zo voelt hij dat zelf ook. "Als amateur ga je van twee keer trainen per week naar zes keer. De intensiteit ligt vele malen hoger, waardoor je enorm groeit als keeper. Ik heb me vrij snel aangepast aan dit ritme en het gaat me goed af. Dit seizoen trainen we zelfs acht keer per week. Onze trainer is van mening dat we fysiek noa meer inhoud moe- duels hebben toch iets meer dan de nietszeggende bekerpotjes waarvan er al zoveel achter de rug zijn. De start op sportpark Soetendaal was evenwel veelbelovend. Althans wat Volharding betreft. Verdediger Angelo van Mil liet Mark Blenckers begaan, die het hoofd van Chris van Duijnhoven wist te bereiken. Doelman Niels Nielen werd door de kopbal verslagen: 1-0. En dat al na drie minu ten! Kort daarna ging Mark Blenckers hard in op Bob Crooij. 'Even dimmen', dacht arbiter Roy Theeuwen, die de Vierlingsbeekse aanvaller op geel trakteerde.Toen even later Wout Gom mers en Van Duijnhoven elkaar raak ten in een luchtduel - beiden hadden een consult van de verzorger nodig - leek niets een ouderwetse burenru zie in de weg te staan. Hoe anders was het vervolg. De derby vervlakte gaandeweg in een tam schouwspel. Blenckers vond Ner- min Hamzic die slordig naast mikte. Dit had 2-0 kunnen zijn. Het was ken nelijk het signaal dat de Venraynaren nodig hadden. Met Farid Idrissi in de spits, Freek Thoone op links en Bas Joosten, een beetje hangend aan de rechterzijde, werden de Vierlingsbe kers teruggedrongen. Freek Thoone had bijna succes, maar hij besloot zijn rush laag langs de buitenkant van de paal. Angelo van Mil, die nauwelijks vat kreeg op Van Duijnhoven kreeg, werd door trainer Jan Poels nog voor rust vervangen door Dave Hendrix. De meeste Venrayse dreiging kwam over links via Freek Thoone, die zijn vrije trap gepakt zag door doelman Erik Hubers. De bezoekers kregen meer kansen. Uit een voorzet van Hans Custers schoot Thoone naast. Uit een corner van links knalde Bas Joos ten ineens over. Bij de volgende hoek schop, genomen door Hans Custers, toonde Farid Idrissi het scoren nog niet verleerd te zijn. Hoog opsprin gend kopte hij de 1-1 binnen. Even leek de hoofdklasser door te drukken. Thoone vond Joosten die de bal ver speelde.Tom van Bergen zag zijn vrije trap vanaf achttien meter nipt over het doel gaan. In de blessuretijd van de eerste helft strafte Van Duijnhoven gerommel in de Venrayse defensie af. Na zwak weg werken nam de Volharding-aanvaller de bal ineens op zijn slof: 2-1. Volhar ding bleef zijn grootste troef 'strijd baarheid' uitspelen. Dave Hendrix raakte vanaf links via Freek Thoone de paal. Na ruim een uur toonde Thoone opnieuw aan een goed oog voor de vrije man te hebben. Hij bediende Dave Hendrix op maat die de bal voor het intikken had: 2-2. Ivo van der Weerden, op de weg terug van een zware knieblessure, was na rust in het veld gekomen. Hij kende weinig geluk en moest weer snel naar de kant. Terwijl er niemand in de buurt was, ging hij opnieuw door zijn knie. In de slotfase waren twee dikke kansen niet aan de thuis club besteed. Uit een corner schoot Hendrik Ermers vanaf vijf meter hoog over. Terwijl Sander Oudenhoven vrij voor Niels Nielen naast mikte. De 2-2 was uiteindelijk ook de juiste uitslag. Hans Custers was niet tevre den. Hij hekelde de instelling van zijn ploeg. "We begonnen te slap. Na een kwartier hadden we de wedstrijd al verspeeld kunnen hebben. We zul len dadelijk in de competitie veel fel ler op de bal moeten zijn", zo weet de middenvelder, die bij Geldrop al hoofdklasse-ervaring, opdeed. Jaap Litjens wil zijn kans grijpen om bij FC Eindhoven eerste doelman te worden ten krijgen om het verlies van kwali teit te compenseren." Het uiteindelijke doel van iedere voetballer, op welk niveau ook, is een basisplaats te veroveren. Jaap Litjens denkt er niet anders over. "Ik wil dit seizoen weer beter worden, een com pletere keeper worden, maar het doel is toch om aan het spelen te komen. Ik heb nu aan het wereldje mogen ruiken en proeven en dat smaakt naar meer. In dit tweede jaar wil ik nog meer stappen maken, zodat ik er klaar voor ben als ik de kans krijg. Wanneer dat is? Dat kan bij een blessure van de eerste keeper al volgende week. Als het zover is, zal ik er voor zorgen dat ik er sta. De trainer wil dat ik nu al een contract krijg. Dat geeft aan dat hij vertrouwen in me heeft." Jaap Litjens werkt naast zijn acti viteiten bij FC Eindhoven zeventien uur per week bij een fitnesscentrum in Deurne. En of hij nog niet genoeg om handen heeft, werd hij gestrikt om dit seizoen bij zijn duppie Leunen aan de slag te gaan als assistent-trainer. Op dinsdag en donderdag is hij met trainer Paul Cuppen verantwoordelijk voor de selectie van de vierdeklasser. Op zondag is hij bij de wedstrijden aanwezig. "Ik heb al eerder de Al en BI van Leunen getraind. Dat trainer schap zit er bij me in. Leunen heeft een jonge, gretige selectie met veel potentie. Het is een uitdaging om bij deze groep het beste naar boven te halen." Hij blijft nuchter onder alle aan dacht die hij als speler in het betaald voetbal krijgt. Voor zijn oud-ploegge noten en vrienden blijft hij gewoon Jaap."Maar goed ook, ik ben niet meer of minder dan iemand anders. Ik ben blij dat iedereen mij maar ook gewoon ziet als Taao." SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: ING Bank, Venray Personato Werving Selectie Intratuin, Venray SUMMA Advies Groep B.V. Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen AMBASSADOR MEMBER: Janssen Venray Stucadoors B.V. Gemeente Venray; JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Burgemeester J. Waals Jenniskens Installatie B.V. Wethouder L. Heidens Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten GOLDEN MEMBERS: Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Art.com K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders De Bruijn B.V. Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden De Lekkernij-'tAnker, Merselo Euroshutters Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Eye Watch Security Group Flextronics Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen GGZ Groep Manders Automation van Haren Autobedrijven B.V. Hamilton Makelaardij Manders Verhuur Mari, Wanssum Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers Nelipak B.V. NLW Groep Numac Nederland B.V. Notariskantoren Venray 0TT0 Work Force B.V. Verkeersschool Nottelman Peeten BV Installatietechniek Pansign Communicatie Peka Kroef B.V. PDS Products Plus G. van Dijck Venray Van der Putt Advocaten Price Cleaning B.V. Peelrand Makelaardij B.V. Rabobank, Venray PROF NORM, Jan van Dijck Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. DeEAaBnpakBouwservice B.V. Rooijerie Uitmarkt ABN/AMR0 Bank Saarloos Automotive Equipment, Venray Adecco Salarispoint, Oirlo Administratiekantoor Van Dijck Lenders Selexicon B.V. Argowil B.V Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Atec Aanhangwagens B.WTrailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Sport 2000 Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Steenhandel Kusters Avydo accountants en belastingadviseurs De Swing B.V. Restaurant, America BIAIS Research Technology Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Bax Financieel Advies B.V. Tandartsenpraktijk Venray Bol Accountants, Venray Thuijls Beheer B.V. Boomers Tempo-Team Uitzendbureau Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Thetru B.V. Ten Brinke Hekwerken Thomassen Interieurs BV BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Calmness Sauna - Relaxroom Topsportive Timber Hirsi Europe BV Cocosoft Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Toverland Cornelco Safety Trade Port Trailer Service B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers Uitzendburo Mondial DatZitt Horeca Projectmeubilair VB&C Dinessen Reclame BV, Boxmeer Vera Venray BV Deloitte,Venlo Verstraaten Business Travel Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Verspreidingsburo Periodiek Derksen Dienstverlening Volantis - Hollman Adviseurs Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. Wellness and Sports ERW0LAR B.V. Partycentrum "De Witte Hoeve" Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck WIK0 Investments Feenstra Warmte Totaal Zorg Wiertz Personeelsdiensten Feestcafe De Koets Wonen Venray First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Fortis Bank, Venray Vrienden SV Venray Frank Eibers Assurantie Advies Addit BV Gamma, Venray Feestcafé de Koets Van Gansewinkel B.V. Golfcomplex De Golfhorst Gilde BT Manders Verhuur Gossimijne, bar-bistro Munckhof reizen, Horst van Grinsven Drukkers, Venlo Sport Lavit Healthcare Group, Venlo Taxatiebureau Dirkx van Soest Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Hotel Asteria Van Neerbos Bouwmaterialen Group

Peel en Maas | 2008 | | pagina 17