f Koester uw Monument TaT V Zin in huishoudelijk werk bij mensen tnuis? OS m HUIS AANKOPEN??? HULP NODIG!!! Honderdnegenentwintigste jaargang - week 35 - donderdag 28 augustus 2008 Silvie Tonnaer uit Ysselsteyn is winnaar geworden van de publieksprijs van de jaarlijkse fotowedstrijd van Combi Dom Melskens en Nieuwsblad Peel en Maas. Het afgelopen weekend stroomden via de email van de redactie van Peel en Maas hon derden stemmen binnen op de negen geselecteerde foto's voor de publieksprijs. Het werd een nek- aan-nekrace tussen de prachtige foto van Silvie Tonnaer en de foto's van de inzenders Hoex, Arts en van Tilburg. Met bijna 60 stemmen werd Silvie uiteindelijk eerste en mocht uit handen van Fieke van Combi Dom Melskens een prach tige digitale camera van Sony ter waarde van 200 euro in ontvangst nemen. "Ja, een echte verrassing. Dat had ik echt niet verwacht", aldus een enthousiaste witmaar. De foto van Silvie is gemaakt tij dens haar vakantie in Rhodos. In de schemering beukt het water op de betonnen blokken in het water. Het leverde in combinatie met de prachtige gloed van de onder gaande zon een heel sfeervol totaalplaatje op. "Ik vond hem zelf keimooi en dacht lever hem maar in. Ik zie wel of het wat wordt. Na de weekprijs heb ik nu ook de publieksprijs gewonnen. Daar ben ik heel blij mee", aldus een geluk- Silvie (rechts) kreeg uit handen van Fieke van Combi Dom Mels kens cle digitale camera ter waar de van 200 euro overhandigd. kige winnares. Volgende week donderdag wordt de fotowedstrijd afgesloten met de bekendmaking van de prijs van de vakjury. Bwr i John van der Heijden uit Venray heeft de tweede prijs gewonnen met de landelijke fotowedstrijd van alle Combi-fotowinkels in Nederland. Aan deze prijs was een Canon Digitale Spiegelreflex camera ter waarde van 900 euro verbonden. De hoofdprijs (reis New York voor twee personen) ging echter naar 's Gravenzande. Daags voor sluiting van de wed strijd zag van der Heijden het wedstrijdformulier liggen bij Foto Dom Melskens in de Venrayse Schoolstraat. De hoofdprijs naar New York was voldoende lokaas om nog snel in zijn uitgebreide reisfotoarchief op zoek te gaan naar een van de mooiste en meest speciale reisfoto's. Dat bleek al met al nog een behoorlijk lastige klus. Uiteindelijk heeft hij twee foto's ingezonden. Eentje genomen in Brussel en eentje in New York. De Brusselse foto werd de winnende. Terwijl John van der Heijden met zijn zoon TomTom in het Brus selse vliegveld twee jaar geleden aan het inchecken was, bleek dat hun vlucht naar New York over boekt was. Er werden vrijwilligers gezocht die in ruil voor een nieuw (gratis) ticket naar New York een dag later wilden vertrekken. Bij deze deal was uiteraard ook een gratis dagje Brussel inbegrepen. Omdat het stralend weer was trokken vader en zoon de prach tige stad in voor het bezichtigen van een aantal Brusselse high lights. Een van die highlights was het Atomium dat in het kader van het 50-jarige bestaan daarvan in 2008 toen al helemaal opge- poetst/opgepimpt was. Door de prachtige schitteringen bleek het in combinatie met de verrassende compositie een perfecte combi natie voor de op een na mooiste Nederlandse reisfoto. Uit de serie waardevolle boer derijen hierbij een traditionele langgevelboerderij, geen monu ment, gebouwd voor de oorlog begin twintiger jaren aan de Bod- denbroek 13 te Oirlo .Hier zijn de authentieke gevelopeningen gebleven De raamindeling is gewijzigd maar de dakbedekking is authentiek en heeft een over stek. Herkenbaar is de vierdeling van het woongedeelte een deur in het grensvlak tussen woon- en bedrijfsgedeelte komt op deze wijze weinig voor. Herkenbaar zijn verder de mestdeur, de deur van de voergang, en de grote deel- poorten. Ook de gevelindeling van het woongedeelte is authentiek. De raamindeling en de voordeur zijn aangepast aan de nieuwere eisen van de tijd. Bron; Arcitect- Bouwhistori- cus dhr. WBeelen. Namens SVM, G. Peters -ten Have, Jerusalem 7, Venray Koesteruwmonument@ kpnplanet.nl JI JFQ|\yi A IVI C Patersstraat35 5801 ATvenray lwL I CniVIMIMO Einfo@holtermans-vastgoed.nl V A S T G O E D T 0478-511800 of 06-53331412 Bel voor een vrijblijvend adviesgesprek. Lionsclub Venray Peelparel houdt op zondag 14 september Tussen Kunst Kids in het Oda- park in Venray. Dit evenement biedt voor een all in prijs veel kunst en entertainment voor jong en oud. De smakelijke invulling van het evenement Tussen Kunst Kids wordt door Frank Weiten van party en catering De Lekker nij 'tAnker in Merselo opgezet. In samenwerking met Bertus Lieftink (voormalig chef kok van de Hamert) is er een menukaart samengesteld met daarop ver schillende streekgerechten. Op de vraag waarom Weiten het leuk vindt om mee te werken aan een evenement als Tussen Kunst Kids, antwoordt hij: "Ik vind het een uitdaging om een nieuw pro ject op te zetten, daarbij denk ik dat dit evenement vernieuwend is voor Venray; vooral de combi natie van workshops voor ouders en kinderen en lekker eten in een mooie omgeving heeft veel poten tie. Die dag zal ik samenwerken met Bertus Lieftink en mijn col lega Arjan Wienen van ZowyZo. We vullen elkaar goed aan en kun nen zo een professioneel resultaat bieden. Verder spreekt het goede doel, gelijke kansen voor elk kind, mij persoonlijk aan." Op zondag 14 september is er een all in con cept. De kinderen kunnen zich de hele dag vermaken; naast schilde ren zijn er ook workshops dansen, kleien, ballonnen knopen, houtbe werking en djembé. Verder is er een verhalenverteller, een gooche laarshow van een uur, en diverse muzikanten. Kinderen krijgen een knapzak met lekkers, ijs en frietjes toe. Volwassenen kunnen genie ten van een wijnproeverij, een taxatie, een workshop tekenen of schilderen en zich te goed doen aan de lekkere streekgerechten. De opbrengst van dit evenement wordt beschikbaar gesteld voor het project Gelijke Kansen voor elk Kind. In samenwerking met Synthese worden kinderen, die anders niet in staat zouden zijn om deel te nemen aan sport in clubverband en/of muzikale vor ming, gesponsord zodat ze hier wel aan deel kunnen nemen. Ga voor meer informatie naar www. lcvenraypeelparel.nl. Wij vragen hiervoor medewerkers die onder school tijd beschikbaar zijn voor minimaal 3 uur per week. Bel voor informatie of opgave met Ingrid Keijsers van de Zorggroep Noord- en Midden-Limburg telefoon 06-53289429 EL EN MAAS Silvie Tonnaer wint publieksprijs fotowedstrijd Venraynaar Nederlands maakt bijna mooiste reisfoto AANKOOPBEGELEIDING ADVIES IN ONROEREND GOED Kunst voor Kids k

Peel en Maas | 2008 | | pagina 15