ff 1 Werk Leuke baan Assistent Accountant MEDEWERKER CHAUFFEUR CjD HERBALIFE Sint jozef 0 John wie zoekt een Job wonen venray Privé XEROX Bel nu: 077-4641978 VERZORGENDE IG (of gelijkwaardige opleiding) m/v PEEL EN MAAS Donderdag 14 augustus 2008 - Pagina 20 L Equipment Supply Planner MA/ What do you do? Manpower* Wij hebben een vacature in ons team voor een fulltime kracht in de bediening. Enige ervaring is wenselijk. "De Swing" is het restaurant clubhuis van Golfcomplex "De Golfhorst". Hier is iedereen welkom voor een hapje en/of een drankje. Voor horeca begrippen hebben we hele regelmatige werktijden. Kom eens langs om de sfeer te proeven en een praatje te maken wie weet is deze baan je op het lijf geschreven. een vraag naar Paul of Ilse Franssen arvato services Assemblage Medewerker M/V What do you do? Manpower' Saldo Administraties Belastingadvies Suezlaan 38 5752 BG Deume Part-time (20 uur per week) voor Accountants -Administratie en Belastingadvieskantoorte Deume. Werkzaamheden: Het verzorgen van financiële administraties van bedrijven, samenstellen van jaarrekeningen, fiscale aangiftes. Opleidingsniveau: HEAO-BE of MBA. Met relevante werkervaring. Op ons moderne kantoor is een prima werksfeer en een gezellig team. Het betreft een functie van 20 uur per week met bereidheid tot overwerken in drukke periodes Ervaring in een gelijkwaardige functie is vereist Info: Sonja Schuurman FA bc 0493-351556 www.saldoadministraties.nl info@saldoadministraties.nl Gezocht een voor een spf vleesvarkensbedrijf te Vredepeel Die in een team van 5 personen wil werken. Alle voorkomende werkzaamheden uitvoert op het bedrijf gelegen aan de Beek- weg. U wordt ingezet bij de diercontrole, het ophokken en het afleveren van dieren. U wordt bekend gemaakt met brijvoede- ring, klimaatsturing en andere processen binnen dit bedrijf. Wij verwachten dat u met de nodige verantwoordelijkheid zelfstandig kunt werken en dat u bereid bent tot het verrichten van weekendwerk. Reacties op deze advertentie kunnen bellen naar, Telefoonnr: 0478-546643 Mobielnr: 06-10923520 Orgadn Paardekopweg 17 5813 AT Ysselsteyn [T] 0493-526262 [F] 0493-526269 www.orgadry.nl Voor het transport van compost zijn wij op zoek naar een INTERNATIONAAL Vrachtauto: Trekker met oplegger Functie-eisen: In bezit van rijbewijs CE Representatief Salaris: Conform CAQ - LEO Voor informatie kunt u zich wenden tot □hr. Tom Bouwman. Telefoon 0493-526262 Planner Deployment Inventory Controller Finance Administrator Cost Accountant Purchasing Coordinator (24 - 32 uren) (24 uur per week) VOOR DE VERPLEEGAFDEIING. LASSERS Past dit profiel bij jou? www.werkenbijjohndeere.nl Kijk op onze website voor meer vacatures Wij zoeken o.a. verfspuiter supervisor logistics administratief medewerker MANAGEMENTASSISTENT Wat houdt de functie in? De baan als equipment supply planner vertaal je de verkoopvraag naar het supply plan inkoopplan. Dit doe je maandelijks. Ook overleg je met leveran ciers als het gaat om leadtimes en zoekt oplossingen voor tekorten. Je hebt een sterke focus op voorraad en servicelevel beheer. Jij mbo+/hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur een logistieke opleiding goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift affiniteit met ERP systemen bekend met MS Office pakket inzicht in logistieke processen vanwege tijdsver schillen ook bereid zijn om incidenteel na 16.30 uur aan vergaderingen/conference calls deel te nemen. Ook starters op de arbeidsmarkt worden uitgeno digd tot een sollicitatie Wij leuke baan voor lange tijd. veel verantwoordelijkheid baan Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl www.manpower.nl ^ubhuis de golfhokst BERTELSMANN De baan binnen deze functie ben je verantwoor delijk voor het assembleren van hoogwaardige pro ducten. Je helpt de hoge kwaliteitseisen van onze opdrachtgever te vervullen en je hebt aandacht voor de waarde van goederen en gaat hier respectvol mee om. Jij lbo+ werk en denkniveau stressbestendig en flexibel in een hectische werkomgeving team- player accuraat enige computerkennis goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift in de Nederlandse taal zelfstandig kunnen werken maar ook in teamverband Wij werk voor lange tijd met kans op vaste baan goede verdiensten leuke werksfeer. Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl www.manpower.nl Herbalife, opgericht in 1980, is een internationale beursgenoteerde organisatie met een eigen ontwikkeling en distributie van hoogwaardige producten ten behoeve van gewichts beheersing en persoonlijke verzorging. Een verkoopteam van meer dan 1.8 miljoen onafhankelijke distributeuren verkoopt Herbalife producten in 66 landen wereldwijd met een netto verkoop van $2.1 miljard. In de EMEA regio is Herbalife actief in 35 landen. Het EMEA hoofdkantoor is gevestigd in Uxbridge (London). In Venray is het EMEA distributie centrum (EDC) gevestigd en met 130 medewerkers dragen we zorg voor de distributie naar individuele distributeuren binnen Europa en naar andere Herbalife distribu tieeen tra wereldwijd. Binnen het EDC hebben we de volgende vacatures: Je overziet de gehele goederenstroom, waarbij de nadruk ligt op de dagelijkse activiteiten ter ondersteuning van een tijdige bevoorrading van en distributie naar landen wereldwijd. Hierbij dien je er voor te zorgen dat het voorraadniveau zo laag mogelijk gehouden wordt. Daarnaast biedt je ondersteuning bij het onderhouden en verbeteren van de planningsystemen (software, processen, werkinstructies). Profiel: MBO werk- en denkniveau, goede communicatieve vaardigheden, een goed organisatorisch vermogen, in staat juiste prioriteiten te stellen, klant- en resultaatgericht, goede kennis van de Engelse taal. Je monitort de voorraadnauwkeurigheid, onderzoekt afwijkingen en initieert verbeteringen in samenwerking met operationele afdelingen. Je analyseert en rapporteert data aan het management en neemt deel aan projecten, gericht op het invoeren van nieuwe logistieke concepten en het verder optimaliseren van bestaande processen/ERP applicaties. Profiel: MBO werk- en denkniveau, affiniteit met geautomatiseerde logistieke ERP systemen (Oracle), analytisch, goede communicatieve vaardigheden, in staat snel en accuraat te reageren, focus op verbeteringen, goede kennis van de Engelse taal. Je ondersteunt de Cost Accountant bij het definiëren, onderhouden en analyseren van standaard kostprijs berekeningen. Je bent verantwoordelijk voor de verwerking van de administratie ten behoeve van de uitzendkrachten (factuur controle, berekening maandeinde reserveringen en diverse rapportages). Je ondersteunt het team bij facturatie werkzaamheden en statistische aangiftes voor diverse landen. Profiel: MBO werk- en denkniveau, accuraat, flexibel, zelfstandig, pro-actief, goede communicatieve vaardigheden, klantgericht, goede kennis van de Engelse taal. Je bent verantwoordelijk voor het definiëren, onderhouden en analyseren van standaard kostprijsberekeningen. Je onderhoudt contacten met diverse afdelingen wereldwijd om accurate en tijdige informatie te verkrijgen over nieuwe en bestaande produkten en projecten. Je bent verantwoordelijk voor het definiëren, onderhouden en updaten van intercompany transfer prijzen. Daarnaast draag je zorg voor de maandelijkse voorraad reconciliation. Je neemt deel aan projecten gericht op implementatie en optimalisatie van processen. Profiel: HBO opleiding (bij voorkeur HEAO-BE of SPD), ervaring in een internationale omgeving, analytisch, accuraat, flexibel, zelfstandig, vasthoudend, pro-actief, goede communicatieve vaardigheden, klantgericht, goede kennis van de Engelse taal. Je bent contactpersoon voor wat betreft alle Non-lnventory inkooporders die geplaatst worden. Je verzorgt/ begeleidt alle administratieve taken en zorgt voor adequate opvolging m.b.t. uitlevering, ontvangst en facturatie van diensten en goederen. Je bent (mede) verantwoordelijk voor selectie van en onderhandeling met leveranciers. Je bent gericht op kostenreducties en procesverbeteringen. Profiel: MBO opleiding (bij voorkeur NEVI 1), inkoop ervaring, goede communicatieve vaardigheden, zelfstandig, klantgericht, accuraat, pro-actief, goede kennis van de Engelse taal. Wij bieden: Wij bieden gevarieerde en uitdagende jobs in een informele werksfeer binnen een internationaal georiënteerd bedrijf. Je werkt met prettige collega's en krijgt volop de gelegenheid tot persoonlijke ontwikkeling. Meer informatie? Voor meer informatie over bovenstaande vacatures verwijzen we je naar www.herbalife.nl waar de uitgebreide vacaturebeschrijvingen te vinden zijn onder 'ons bedrijf en vervolgens 'vacatures Nederland'. Solliciteren? Indien je geïnteresseerd bent in een van bovenstaande vacatures, zien we graag je brief met cv vóór 25 augustus 2008 tegemoet: hrvenray@herbalife.com Herbalife International Luxembourg-Netherlands Branch, Pb 5009, 5800 GA Venray Zorgcentrum Het Zorgcentrum Sint Jozef Meijel zoekt medewerkers die groot belang hechten aan een optimale woon- en werksfeer voor zowel bewoners als personeel. Het Zorgcentrum levert Zorg op Maat aan 61 bewoners, een substitutieproject en bovendien nog een aantal flankerende voorzieningen zoals: tijdelijke opname en dagverzorging. Het Zorgcentrum Sint Jozef is op zoek naar een Functie-inhoud: Verpleegt en verzorgt bewoners in het 24-uurs zorgsysteem. Verricht voorkomende handelingen, waartoe op basis van genoten opleiding en/of bekwaamheid bevoegdheid verkregen is. Begeleidt, stimuleert en assisteert de bewoners bij ADL activiteiten. Verricht alle voorkomende huishoudelijke werkzaamheden. Draagt zorg voor het uitvoeren van het diensten- en behandelplan. Draagt zorg voor een goede rapportage en overdracht en houdt het zorgdossier bij. Voert in samenspraak met de coördinator zorg begeleidingstaken uit t.b.v. de bewoners en hun relaties. Functie-eisen: Beschikt over vakkennis minimaal op niveau 3 verzorgende IG. Affiniteit met psychogeriatrische cliënten. Ervaring in het werken op een verpleegafdeling, waarbij, vanuit visie op klein schaligheid, belevingsgericht gewerkt wordt is wenselijk Binnen gegeven richtlijnen zelfstandig kunnen werken. Open staan voor de zorg-op-maat visie. Goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: Honorering op basis van de CAO-VVT. Informatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij G. Glaassens, teamleider verpleegafdeling tel. 077-4667817 of bij J. Hoebers-Scheffers, Manager Zorg- en Dienstverlening tel. 077-4667878. Schriftelijke sollicitaties gelieve U voor 22 augustus te richten aan: Zorgcentrum Sint Jozef, Kapelkesweg 1, 5768 AW MEIJEL Sollicitatiegesprekken zullen in week 35 plaatsvinden John Deere Fabriek Horst B.V. Energiestraat 16, 5961 PT Horst HRWZ@JohnDeere.com Als onderdeel van de grootste fabrikant van landbouwwerktuigen wereldwijd, produceren wij in Horst spuitmachines en zijn volop in groei. Wij bieden jou de mogelijkheid om deel uit te maken van ons team. Word jij onze nieuwe collega? Door het vertrek van een collega zijn wij op zoek naar een enthousiaste Bijhouden agenda van de vestigingsdirecteur en afdelingsmanagers. Verwerken van inkomende en uitgaande post in een digitaal registratiesysteem. Zelfstandig verzorgen van correspondentie. Voorbereiden en notuleren van vergaderingen en opvolgen van gemaakte afspraken. Zelfstandig verzorgen van rapportages in het kader van kwaliteitszorg. Verantwoordelijk voor het versturen en verwerken van enquêtes. Bijhouden en bewaken van de klachtenregistratie. Ondersteuning PR- en communicatieactiviteiten. Wat verwachten we van jou? Je hebt een afgeronde opleiding op tenminste mbo+-niveau en je hebt ruime ervaring in een soortgelijke functie. Vanzelfsprekend beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden. Daarnaast ben je open, positief-kritisch, collegiaal en een goede teamspeler. Je bent pro-actief, initiatiefrijk en in staat om zelfstandig te werken. Verder beschik je over een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Wonen Limburg is een grote woningcorporatie die actiefis in de hele provincie Limburg. Wij zetten ons in om mensen een fijne woonruimte en leef omgeving te bieden. Daarnaast realiseren wij maatschappelijk vastgoed zoals scholen en medische centra. Onze organisatie bestaat uit zes zelfstandige vestigingen, een businessunit Vastgoedontwikkeling en een centrale organisatie. Wonen Venray is een van de vestigingen. Wat bieden wij? Een leuke job met fijne collega's en een informele werksfeer. De werktijden zijn op dinsdag en donderdag de hele dag en woensdagmorgen. De functie wordt gewaardeerd volgens de CAO Woondiensten. Het salaris ligt tussen 2.343,- en 2.927,- bruto per maand (schaal F) voor een 36-urige werkweek. Daarnaast kennen we prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben jij de geschikte kandidaat? Stuur dan je schriftelijke reactie uiterlijk woensdag 20 augustus naar Wonen Venray, Ans Jeene, Postbus 210, 5800 AE in Venray. Mailen kan ook naar: ans.jeene@wonenlimburg.nl. Voor meer informatie over de functie, kun je vanaf dinsdag 12 augustus bellen naar Wiljo Straten, manager Bedrijfsdiensten, telefoonnummer (0478) 55 46 07. Kijk voor meer informatie over onze organisatie op www.wonenvenray.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Wonen Venray heeft 5.300 woningen in Venray en Meerlo- Wanssum en 48 medewerkers. Eigen verantwoordelijkheid, samenwerking en het zien van kansen zijn onze kernbegrippen,

Peel en Maas | 2008 | | pagina 20