FEESTJE! 0641132470 TV Ammerzoden wint tennismasters Lotte en Roel clubkampioenen St. Christoffel Leerlingen Oh Do Kwan geslaagd Zwemmen is een feest Bernie Kuenen wint voor eigen publiek PartyrentVenray PEEL EN MAAS Donderdag 3 juli 2008 - Pagina 24 Mudhunters PC Nobel Sint Jan Merselo HSV De Roerdomp Marjolein Janssen wint LK -44 VENRAY Vooral in de Zomer, wanneer er minder toertochten zijn trainen de Mudhunters in de regio. Zo zijn een aantal bikers naar Nijmegen geweest. Hier waren twee routes en door het heuvelachtige terrein was het af en toe pittig fietsen. Ook de kinderen waren weer op pad en met acht deelnemers is het een stabiel groepje geworden. Aan het einde van de training werden de kinderen door een medewerk ster van het Odapark/theehuis naar binnen genomen om te kijken naar enkele bijzondere fietsen en auto's die daar tentoongesteld stonden. Ook voor komende zondag weer wat meer heuvels in het verschiet. Er wordt waarschijnlijk in niveaugroepen gere den, met voor de minder snellen ook minder kilometers. Mountainbike vereniging Mudhun ters is een recreatieve vereniging. Leden zijn in de leeftijd van 8 tot 60 plus. Het doel is om een grote groep mountainbikers aan zich te kunnen binden. Wanneer je als grote groep samen in en uit rijdt gaat dat op het tempo van de minder sterken. In de kern kan iedereen naar eigen kracht en behoefte op de pedalen trappen. Zo is aan het einde van de training vaak iedereen voldaan en ook moe. Iedereen kan een maand gratis mee- trainen en daarna beslissen of men lid wil worden. Ga voor informatie naar www.mudhunters.nl. Er is binnen de Mudhunters ook plaats voor kinderen van 8 tot 12 jaar kijk hiervoor op de Kidscorner op de site. Planning: Zondag 6 juli, vertrek 8.30 voor een langere training vanuit Venray. 60 km. Met voor minder ster ken afkortingsmogelijkheid. Dinsdagavond training, vertrek 19.00 uur. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. De vereniging van Melderslo heeft een selectiewedstrijd voor pony's gehouden op het terrein in Horst. Luca de Rijck werd met haar pony Hollanda S eerste in de klasse CM1 en behaalde met Dempsey Diamond Star een vierde prijs in de klasse DM1 dres suur. Klinte de Rijck won met Omira de klasse DEZ2 en is hierbij tevens kringkampioen van Noord Limburg in haar klasse geworden. Vera Verstegen behaalde met haar pony Mister een derde prijs in de klasse CB springen. Petra van Dijck heeft inVolkel deel genomen aan een wedstrijd. Met haar paarden Unbelivia werd ze eerste in de klasse L. Ook startte ze Webster in de klasse L en hier behaalde ze de vierde plaats. In de klasse M kwam ze ook van start met Santa Lucia hiermee behaalde zij de vierde prijs en met Un de May was ze negende. Met Feiten startte ze in de klasse Z en behaalde een derde plaats. Sannah Kreuzer heeft met Boyke deelgenomen aan een wedstrijd in Melderslo. Met 74 punten behaalde ze in het bixi-sprin- gen de vijfde prijs. Nieuwe leden zijn van harte wel kom. Jaar-, dag- en weekvergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris Hendriks aan de Pastoor v.d. Gaet- straat 48 in Venray. Hier kan men ook terecht voor inlichtingen via telefoon nummer (0478)582994, 06-23140989 of e-mail info@hsvderoerdomp.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. Uitslag achtste wedstrijd zomer avond competitie: l.A. de Klein. 2. G. Verdonschot. 3.A. van Bakel. 4. J. v.d. Heuvel. 5. H. Ermers. De tweede wedstrijd voor de maas koning is ook gevist: 1. G. Robben. 2.A. van Mill. 3.A. de klein Agenda: 6-7 derde maaskoning bij eenkomst 7.00 uur, er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur. 9-7 tiende en laatste zomeravond competitie, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Vanaf 16 juli tot 6 augustus wordt er elke woensdag onderling gevist op visvijver de Ballonzuil, op dezelfde tijd als bij de zomeravond wedstrijden. Op woensdag 13 augustus beginnen de 50 plus wedstrijden, hiervoor kan men zich aanmelden bij de heer A. de Klein. Voor inlichtingen over wedstrijden kan men contact opnemen met A. de Klein van de wedstrijdcommissie via telefoon (0478)581066, 06-13617597 of via toondeklein@home.nl. De persoonlijke kampioenschap pen handboogschieten van Limburg in de diverse klassen zijn afgelopen weekend in Venray verschoten. De organiserende vereniging Hand boogsportvereniging Diana hield de wedstrijden op sportpark De Wieën. Voor Diana waren er twee deelnemers in de strijd, Harrie Willemse en Hei- men Hendriks. Om de beurt namen ze de koppositie in maar konden dit niet tot het einde volhouden. Uiteindelijk behaalde Willemse een derde plaats. Voor Hendriks was er uiteindelijk nog een vijfde plaats. Daarna was het de beurt aan de le en 2e klas heren, le en 2e klas veteranen en alle dames aan de beurt. De plaatselijke favorie ten bij de heren 1 wisten het net niet waar te maken, Rene Gielens van St. Sebastiaan eindigde op een 4e plaats, Matthias Deul van Diana eindigde als 7e. Bij de heren 2 was er een 3e plaats voor Robert Thijssen van Diana. Marjo lein Janssen van Diana wist met maar liefst 21 punten voorsprong de titel bij de dames 4e klas in haar voordeel te beslissen. In de le klas veteranen was het een onderonsje tussen Theo van den Hurk en Mart Hendriks beide van St. Hubertus Merselo. Na 50 scho ten wist Theo van den Hurk deze strijd in zijn voordeel te beslissen. Zaterdag en zondag wordt er nog gestreden om het team kampioenschap in de diver se klassen. Afgelopen zaterdag is er op het park van tennisclub Rodhe aan de Smakterveldweg gestreden om de titel Master van Zuid Neder land voor jongens tot en met 14 jaar. Dit was een strijd tussen de districtkampioenen van West Bra bant, Midden Brabant, Oost Bra bant en Limburg. In een spannen de finale won TV Ammerzoden met 4-2 van TC Roosendaal Teams uit Roosendaal (TC Roosen daal), Ammerzoden (TV Ammerzo den), Boxmeer (Topspin) en Venray (TC Rodhe) hadden zich via voor ronden geplaatst voor de Masters van Zuid-Nederland. Door loting kwamen de volgende halve finales uit de bus: TC Rodhe-TC Roosendaal en Top- spin-TV Ammerzoden. Beide halve finales begonnen om 10.00 uur en al snel was duidelijk dat dit een heel mooie dag met hoogstaand tennis zou gaan worden. Aan het applaus en de enthousiaste aanmoedigingen van de toeschouwers kon je horen dat ieder een van het tennis aan het genieten was. Na een felle strijd in de enkelpar tijen werd echter duidelijk datTC Roo sendaal en TV Ammerzoden sterker waren dan TC Rodhe (met de spelers Daan van Daelen, Daan Hendriks en Stan Deeks) en Topspin. Beide partij en gingen namelijk met een 4-0 stand de dubbels in. Na onderling overleg tussen de teams werd er besloten dat de dubbels in beide partijen niet meer gespeeld werden omdat de ach terstand niet meer in te halen was. De finale was dus bekend: TC Roosen daal mocht het opnemen tegen TV Ammerzoden. Om 15.00 begonnen de finalisten aan de vier enkels. De enkels gingen dusdanig gelijk op dat er na vier wedstrijden een 2-2 stand ontstond en de dubbels dus de door slag moesten geven. Het niveau van de dubbels was dusdanig hoog dat het publiek haast geen superlatieven meer kon vinden om hun waardering en bewondering te uiten. Nadat TV Ammerzoden een dubbel gewonnen had en in de andere dubbel op een 1-0 voorsprong stond was het kampi oenschap op papier al binnen. De spe lers van TC Roosendaal wilden in de laatste dubbel nog een gelijkspel uit het vuur halen, maar moesten erken nen dat TV Ammerzoden deze dag de sterkste was: 4-2. Lotte Dirkx en Roel Arts pakten de clubtitels tijdens de clubkampioen schappen van St. Christoffel. Roel Arts bij de heren en Lotte Dirkx bij de dames zijn de nieuwe clubkampioenen 2008 van gymnas tiekvereniging St. Christoffel in Venray. Zij waren afgelopen zondag de besten tijdens de clubkampioenschappen die werden gehouden in sporthal De Wet- teling. In de verschillende categorieën werd gestreden om de clubtitels bij de recreanten en wedstrijdgroepen. Uitslagen: Meisjes recreanten 6-7 jaar: Ï.Anne van Son. 2. Iris Sijbers. 3. Lotter Bartels Meisjes recreanten 8-9 jaar: 1Roos Leenders. 2. Lisanne Beurskens. 3. Myrthe Kater. Meisjes recreanten 10-11 jaar: 1. Bo Brands. 2. Sharon Arts. 3. Danjelle Creemers. Meisjes recreanten 12-13 jaar: 1. Kris Smits. 2.Terri Koonings. 3. Nina Brugman. Dames recreanten 14 jaar en ouder: 1. Renée Jenniskens. 2. Puck Rijs. 3. Maud Franssen. Wedstrijdgroep meisjes instap NTS 13: 1. Minke Hesen. 2. Roos Ponjee. 3. Miloe Swinkels. Wedstrijdgroep meisjes instap/ pupil: 1. Ilse vanAss. 2.Anke Kleinlug- tenbeld. 3. Boya Siahaija. Wedstrijdgoep meisjes pupil 1: 1. AshlyArts. 2. Misty Derickx. 3. Maartje van Rossum. Wedstrijdgoep meisjes pupil 2: 1. Amy van Broekhoven. 2. Fleur Caris. 3. Anne-Fleur Lemmen. Wedstrijdgroep meisjes Jeugd: 1. Bette Hebben. 2. Lisa Esveldt. 3. Babs Neervoort. Wedstrijdgroep meisjes junioren: Ï.Tamara van Broekhoven. 2. Celine Hendriks. 3. Jaimy Claessens. Wedstrijdgriep dames Junioren: 1. Josien Raedts. 2. Elke Pelzer. 3. Lynn van Kessel. Wedstrijdgroep dames Senioren: 1. Lotte Dirkx. 2. Maud Verstappen. 3. Angeline Gubbels. Jongens Divisie 7: 1. Bart Jilesen. 2. Kaz van Rooij. 3. Michel Berden. Jongens Divisie 5: 1. Max Philipsen en Quinten Clephas. 3. Xander Clep- has. Jongens Divisie l.Thijn Haverkort. 2. Joost Meijer. 3. Freek van den Brand. Wedstrijdgroep heren: 1Roel Arts. 2. Stan Classens. 3. Koen Raedts. Taekwondovereniging Oh Do Kwan in Venray heeft examens afgenomen. Bijna alle kandidaten konden aan de eisen voor een hogere band voldoen. De geslaagden voor de witgele band: Ebru Guler, Jenny Ge, Yassine Najja, Yoessira Najja enAmin Houbban.Voor gele band slaagden Gianni Djasai, Raja Ouazzi, Samir Houbban en Merwe Guler. Voor geelgroene band slaagden: BenayAltin, BaranAltin, Lisa Ge, Chay- enne Kanhaisingh, Cidar Kanhaisingh en Mert Sarac. Een groene band was er voor Willem Schmitz en er ging een groenblauwe band naar Martijn van der Zwet en Jan-Jaap. De leraren Dolf Berhitu, Peter van Lin en Frank Jans- Beken kregen vanwege hun langdurig lidmaatschap bij de Nederlandse Tae- kwon-do Associatie (NTA) een herin neringsplaquette uitgereikt. Beide leraren zijn dertig jaar lid van de NTA en Jans-Beken kreeg een herinnering vanwege zijn 25 jarig lidmaatschap. Door ziekte kon jubilaris Frans-Jan van Gerven niet aanwezig zijn, maar ook hij is dertig jaar lid van de NTA. Sportnieuws info Nadat MSV Overloon in maart hun jeugdwedstrijd vanwege het slechte weer moest schrappen werd er in het laatste weekend van juni weer een poging gewaagd. Het weer was prach tig. De zware zandbaan lag er perfect bij en MSV Overloon had alles tot in de puntjes geregeld zoals we van hun gewend zijn en niets werd aan het toeval overgelaten. Voor deze wed strijd hadden zich in totaal 199 rijders en alles verliep op rolletjes, MSV Over loon was dan ook in hun nopjes met deze jeugdwedstrijd die als geslaagd genoemd kon worden. Bij de 65 ver snellingen kleine wielen wist Cas van der Heijden beide keren een 12e plek voor zich veilig te stellen wat hem in het dagklassement een 13e plaats opleverde. Ook Tino Broere wist een 13e stek op zijn naam te schrijven door in de manches op een 13e en een 12e posities te worden afgevlagd. Bij de 85 kleine wielen B kwam een prachtige 9e plek in handen van Max van der Heijden, na een felle strijd ein digde hij op een 1 le en een 9e plaats in de manches. Voor eigen publiek werd Jeremy de Vink beide keren op een 8e plaats afgevlagd om ook in het dagklassement een 8e plaats voor zijn rekening te nemen. Met een 16e en een 14e plek in de manches was de 16e plaats in het dagklassement voor Bart Pijpers weggelegd, terwijl Jules Deenen beide keren op een 18e stek werd afgevlagd en werd de 18e man in het algemene klassement. Bij de 85 grote wielen was de 8e plaats voor Bryan Kersten weggelegd door op een 1 le en een 7e plaats de manches af te sluiten en wist Lynn Hubers voor eigen publiek een prachtige wedstrijd te rijden en bezette in de manches een 24e en een 22e plek wat de jonge dame een 24e plaats in het dagklasse ment opleverde. Ook Maik Hubers liet voor eigen publiek zien wat hij waard was en schreef een 30e plek op zijn naam door de manches op een 30e en een 29e plaats voor zich op te eisen. Bij de MX 2 jeugd eiste Rick Simons een 19e stek op en stelde in de man ches een 18e en een 19e plek veilig, terwijl Maud Hubers beide keren 36e werd wat haar op een 28e plek in het dagklassement deed belanden. Bij de Liefhebbers werd Jeffrey Janssen 11e na het rijden van de beide manches die hij beide keren op een 11e plaats wist af te sluiten. Het is al weer voor de MX 1 Inters de 6e kampioens wedstrijd en deze werd op de laatste zondag van juni verreden te Over loon op het circuit de Duivenbosch. Net als gisteren lag de baan er prima bij al werd hij tijdens het rijden wel steeds zwaarder, maar dat deerde de rijders niet, er werd op het scherpst van de snede gereden. De top van de MX 2 Inters ontbrak, want zij hadden een EK wedstrijden in Tsjechië. Ook nu was alles perfect geregeld door MSV Overloon die nu 211 rijders mochten ontvangen. Er waren wel verschillende valpartijen die geluk kig allemaal goed afliepen en MSV Overloon kan dan ook terug zien op een geslaagd motorcrossweekend. Bij de MX 1 Inters eindigde Marc Josephs op een 15e plek door in de manches beslag te leggen op een 18e en een 15e plaats, terwijl Maarten van der Aa met een 15e en een 22e plaats de 18 man werd in het dagklassement. Bij de MX 1 Nationaal wist Bernie Kue nen beide keren het veld van rijders De broers Bernie en Wiel Kuenen voeren de rijders aan in de klasse MX1 Nationaal. Bernie zegevierde uiteindelijk. aan te voeren om voor eigen publiek de grootste beker in de wacht te sle pen en viel Werner Kuenen met een 6e plek net buiten de beker door de manches opeen 5e en een 7e plek af te sluiten. Bij de MX 3 Senioren kwam de 8e plek op naam te staan van Paul Eickmans door op een 9e en een 8e plek te worden afgevlagd en wist Han de Lange een 5e en een 12e stek voor zich veilig te stellen wat hem een 9e plek opleverde in het dagklassement. Voor Marcel Ruyten was de 12e plek weggelegd hij werd 13e en 1 le na het rijden van de manches. In de le man che eindigde Edwin Logtens op een 45e plek in de 2e manche ging hij als 15e over de meet om een 27e plaats op zijn naam te mogen schrijven, ter wijl Mare van Dijck 30e en 40e werd om de 39e plaats in het algemene klas sement voor zich op te eisen. Komen de zaterdag is er een jeugdwedstrijd in Leusden. De afgelopen twee weekenden hebben bij zwemverening Spio in Venray verschillende leerlingen afge zwommen voor hun zwemdiploma. Alle leerlingen hebben hier hard voor geoefend en iedereen is geslaagd. De volgende leerlingen zijn geslaagd voor snorkelen 1Ellis de Swart, Myr the Poels, Nynke Lucassen, Vera de Swart en Renske Willems. Voor snor kelen 2 is Maarten Steeghs geslaagd en voor snorkelen 3: Bart van de Zan den en Dion Rats. Wereldzwemslagen 2: Fatma Khalfallah, Dilara Khalfallah, Selena Willems en Denise Nabuurs. Een week later zijn de volgende leerlingen geslaagd voor hun A-diplo- ma: Sophie Vullings, Ivo Poels, Niels Jenniskens, Celine Hoevenaars, Fenne Janssen,Tom Barthel, Colin Kleuskens, Mathijs ter Woerds, Lisa Henckens, Joyce Willems, Evie Nelissen, Marloes Ceilings, Manon Engels, Imke Vizens, Joelle Bombeeck, Bart van de Laar en Rebica Flinsenberg. Diploma B: Lisa Willems, Femke de Boer, Meivin Janssen, Niek Bastiaans, Ifeanyi Ogueyiofor, Stefano Kupers, Maggy van Hoof, Cas Takken, Thijs Vermeulen, Franka van Beek, Kim van Kessel, Michelle ten Holder, Stephanie Temborg, Demi Hendrix, Sjoerd Clas sens, Wesley Janssen, Jewel van Hel den, Stan Stikkelman.VeraAndriessen, Anouk Arts, Thomas van Kessel, Luna Hesen, Pleuni Vollenberg.Tycho Graat, Yassine Elkasmi, Shyreen Gerrits, Sarah Pirlo en Roy Booteng. Diploma C: Rik Nissen, Nikki Jans sen, Mine Celik, Mohammed Aamis, Abdelilah Benali, Isabel Rooijakkers en Jarno Lamers. Als je het C diplo ma hebt behaald betekent het dat je zwemveilig bent. Zwemvaardigheid I: Ebelien Min, Najib Hilami, Ruben Albers en Stan Ruye. Voor zwemvaardigheid 3: Julia Michiels. Heb je nog geen zwemdiploma en wil je wel je zwemdiploma behalen. Meld je dan nu aan bij zwemvereni ging Spio in Venray. Ze bieden het ABC traject, zwemvaardigheid en sticker zwemmen aan. Instromen vanuit een andere zwemschool is altijd mogelijk in overleg. Vanaf 6 september kun je contact opnemen met 06-28840353 tussen 7.30-10.30 uur en 11.30-14.30 uur. Langskomen kan altijd. Elke zater dag zijn zij te vinden in zwembad in Sprank, Kempweg 70 in Venray. Je kunt langskomen op bovenstaande zwemtijden of neem nu contact op met elementairzwemmen@spio.nl 71o 5803 AP Vtevoy"

Peel en Maas | 2008 | | pagina 24