SVOC'01 B1 derde op NK Midwekers SVOC'01 kampioen ra MGC Venray Straatvoetbal Lake Valley Jeugdbowlen Rooyse VK actief: ActiveRooy 8 K PEEL EN MAAS Donderdag 12 juni 2008 - Pagina 29 Receptie Oranje Wit Manual JBC Venray 80 Mohamed El Ghoul mag na vijf jaar schorsing weer voetballen Op zondag 15 juni in sporthal De Wetteling Tijdens de NK jeugd in Sint Oeden- rode is het Bl-team van korfbalvereni ging SVOC'01 derde geworden. In het eerste duel leverden de korfbalsters een knappe prestatie door Altior na een stroef begin met 8-3 aan de kant te zetten. Het tweede duel werd na een 7-0 achterstand met 7-3 verloren van het sterke Prinses Irene. In het laatste duel moest SVOC'01 winnen van Rosolo om alsnog de eindstrijd te bereiken. Het duel eindigde in een 2-0 zege voor de ploeg uit Reusel waar door SVOC'01 uiteindelijk genoegen moest nemen met een knappe derde plaats op het NK. De korfbalsters van dames midweek SVOC'01 4 hebben voor een unieke prestatie gezorgd door voor de eerste maal in de SVOC-carrière het kampioen schap binnen te slepen. Dit jaar bestaat korfbalvereniging Oranje Wit 35 jaar en is het eerste seniorenteam kampioen geworden in de overgangsklasse. Dit wordt met een receptie gevierd op zaterdag 14 juni vanaf 18.00 uur in de kantine op Sportpark Het Klaverblad in Leu nen. De avond start met een karaoke voor de teams. Om 19.45 uur worden de andere kampioenen, de midweek, A2, BI en de welpen 1 in het zonne tje gezet. Van 20.00 tot 21.00 is er de receptie voor de senioren 1Na afloop van deze receptie barst het feest los, samen met de dj's Roel en Willy. Uitslagen Heren C Manual-Swift 2000 4-20 Dames B Manual-Loreal 21-9 HerenAManual-Loreal 17-27 In de afdelingscompetitie wist tri plet Venray 80 2, bestaande uit Wim van der Meer,Tony Ikkert en Rob Jans sen, tijdens de laatste wedstrijddag afgelopen zondag in Oss de tweede plaats in de le klasse te behouden. Door dit resultaat promoveert dit triplet naar de hoofdklasse van afde ling 5. Triplet Venray 80 3, bestaande uit Frans van Erp, Edgar Ikkert, Annie Geurts en als reservespeler Henk Jan sen, eindigde in de le klasse op de 6e plaats. In de nationale competitie le klasse zone D staat triplet Venray 80 1, na de derde wedstrijddag op een ver dienstelijke vijfde plaats. Op 7 decem ber wordt de laatste dag van de nati onale competitie gespeeld. De derde speeldag van dit onderling toernooi tussen Venray, Grave, Boxmeer en Cuijk wordt zaterdag 14 juni in Grave gespeeld.Aanvang 11.00 uur. In de negende speelronde van de onderlinge competitie deed Bets Wilms (93 slagen en beste dame van de dag) goede zaken door Jo Lit- jens met 6-0 terug te wijzen. Haar score betekende tevens haar beste seizoensprestatie. Gerrit Vermeulen (met 76 de beste speler van de dag) deed wat van hem verwacht werd en klopte Leo Wilms met 5 -1, die echter met zijn score van 85 slagen zeker geen slechte wedstrijd speelde. Het spannende duel der Cuykenaren Ton Hendriks (79) en Henk van Leeuwen (75) werd beslecht in een 4-2 winst voor Henk van Leeuwen, waarbij de eerste ronde de doorslag gaf: Ton 25 en Henk 21, wat tevens een nieuw PR betekende op deze baan. De laat ste twee ronden waren beide spelers gelijkwaardig en speelden daarom tweemaal 27 gelijk. Gerrit Janssen (82) had minder moeite met Pierre Dean (84), dan de uitslag doet vermoeden. De eerste twee ronden was hij supe rieur en dat leidde eveneens tot een nieuw PR op deze baan van 21 sla gen. De laatste ronde vocht Pierre knap terug met een rondje 24, maar Gerrit won toch verdiend met 4-2. Jan Iitjens (89) speelde niet echt een goede wedstrijd tegen Truus van Dijk, die weliswaar dapper weerstand bood en met een haar score van 94, waar mee ze haar beste seizoenprestatie ruim verbeterde, maar kwam toch net iedere keer iets tekort om Jan Litjens te bedreigen: 6-0. Huub Straatman (80) en Harrie Lenssen (85) vochten een verbeten duel uit en na de eerste twee ronden was de stand in even wicht 2 - 2 (54 - 54), zodat de laatste ronde beslissing moest brengen. Huub toonde zich hier de sterkere met een rondje 26, waarmee hij de partij met 4 - 2 in zijn voordeel besliste. Jan van Dijk (80) had geen kind aan Theo Iit jens, die een complete offday had en daardoor kansloos met 6-0 ten onder ging. Karei en Fieke van Ham deden ook van zich spreken door in holesla gen gelijk te eindigen (98), maar Van Ham pakte twee van de drie ronden, waardoor ze met 4-2 wist te zegevie ren. Op de tiende speeldag was Harrie Lenssen (79 en 23 als laagste ronde) duidelijk met 6 -0 te sterk voor Karei van Ham. Huub Straatman, die met 70 slagen de beste speler van de dag was, bleef met zijn score slechts één slag van het baanrecord, dat met 69 slagen op naam van Gerrit Vermeulen staat. Tegenstander Jan Litjens (77) had nu wel een goede dag en bood sterk tegenspel, maar meer dan een puntje zat er echter niet in, waardoor Huub met 5-1 aan de goede kant van de score bleef. Jan Engels (86) had een mindere dag, maar had vooralsnog geen last van tegenstandster Truus van Dijk, die het beste bewaarde tot het laatste en klopte Engels overtuigend met een PR op deze baan van 28 sla gen, waardoor Jan Engels deze matige partij met 4-2 won. Spannend was ook de wedstrijd tussen Gerrit Jans sen (79) en Henk van Leeuwen (82). Na een gelijkspel in de eerste omloop wonnen beide spelers nog één ronde, waarna de lagere totaalscore van Jans sen een 4-3 zege opleverde. Leo Wilms won met 87 slagen overtuigend van Jo Litjens. Litjens revancheerde zich van zijn debakel van de vorige speelronde door zijn opponent Piet van der Eist met 5-1 terug te wijzen. Hij verbeterde tweemaal zijn beste sei zoenprestatie, namelijk 23 als laagste ronde en 85 slagen over drie ronden. Jan van Dijk legde in zijn wedstrijd tegen Gerrit Vermeulen het vuur aan de schenen in deze meer spannende dan goede wedstrijd. Gerrit was de eer ste twee ronden net de baas, maar Jan beslechtte de laatste in zijn voordeel, zodat Gerrit de wedstrijd met 4-2 naar zich toe trok met de cijfers Gerrit Janssen 87 slagen Jan Engels 88 slagen. In de stand kwam Huub Straatman op gelijke hoogte met leider Gerrit Ver meulen (beide 4 punten), maar Gerrit blijft koploper op basis van gemiddel deverbetering: 3,85 - 5,19. Jan Litjens staat met 6 punten op de derde plaats en heeft al vijf punten voorsprong op nummer vier Ton Hendriks (11) en negen punten op Jan Engels, die met 15 punten de vijfde plaats bezet. Bij de dames blijft Miet Clevers het peleton aanvoeren met 16,5 punten voor Truus van Dijk, die met 22,5 punten een halfje voorsprong heeft op Jo Litjens (23 punten). De overige dames volgen op gepaste afstand, waarvan Annie Lit jens met 33,5 punten de vierde plaats bezet. Op de NK lange banen, die in Appelscha werd gehouden heeft Jan Engels een zeer verdienstelijk zevende plaats (263 slagen) weten te behalen. Kampioen werd de voor Bilthoven uit komende Hagenees Roel Groenhuij- sen, die met 230 slagen te titel meer dan verdiende vóór de onttroonde kampioen Mees Bouwman, die 237 slagen nodig had. De thuis spelende Jan Jager verraste door met 250 slagen de derde plaats op het podium voor zich op te eisen. Dit jaar houdt SV Lake Valley weer het bekende straatvoetbaltoernooi. Op vrijdagavond 20 juni gaan tien ploegen strijden om de titel Beste Straatvoetbalploeg van Venray. Het toernooi, gehouden in het centrum van Venray, begint om 19.00 uur. Er wordt gespeeld volgens de futsalregels van de KNVB en er wordt gespeeld op twee velden. Op het veld op het Schouwburgplein gaan de volgende teams spelen: Deurne (met een aantal spelers die dit jaar de titel pakten in de hoofdklasse zondag amateurvoet bal), SSS'18 (onder leiding van Noud Janssen voor het tweede jaar op rij kampioen en gepromoveerd naar de 2e klasse),Venrode spelend in de le klasse van de KNVB Futsalcompetitie, de All Stars (met onder andere Fred Jeuken, Bert Spee en Edward Lins- kens) en het le team van SV Lake Val ley dat dit jaar met een verdienstelijke 5e plaats debuteerde in de Hoofd klasse futsal. In de andere poule, die gespeeld wordt op het Hensenius- plein treden de volgende ploegen aan: TV/Sportijn (onder leiding van Jos van Gerven promoveerde de ploeg dit jaar naar de eredivisie Futsal), SV Leunen (dit jaar net geen kampioen geworden in de 4e klasse), Volharding (de nieu we ploeg van trainer Stefan Sijbers), Gallus/de Tijd (ploeg uit Venray met een heleboel goede jeugdspelers in de gelederen) en tenslotte Jong Lake Valley. Verder kan er wat gedronken en gegeten worden, aan de jeugd is gedacht en het geheel krijgt een muzi kaal tintje door DJ Leon. Nooit eerder heeft deze jeugdcom- petitie zo'n spannende apotheose gekend als dit seizoen. Pinkilllers, dat in het begin van het seizoen Powerball afloste als koploper, liep vervolgens steeds uit en had de titel na driekwart van de competitie al bijna op zak, toen de motor begon te haperen. Na enkele nederlagen, waarbij die tegen rode lantaarndrager Werkende Pins bijna historisch hoog was, kwam toch enig herstel, maar Powerball wilde van geen wijken weten en knokte tot de laatste bal, want meerdere kans hebbers waren er al lang niet meer. Met 4,5 punten voorsprong ging Pinkillers de laatste wedstrijd in en het eigen gemiddelde was de groot ste tegenstander. Maar teamcaptain Richard Addae bleek in grootse vorm en was met 201 546 de beste speler van de dag. Net als Richard had ook Niels de la Roy een uitstekende dag en beiden pakten dan ook het leeu wendeel van de persoonlijke punten, namelijk ieder drie. Meivin Vermeulen en Kilian Martens pakten de overige punten, waardoor er uiteindelijke 20 - 8 zege op het scorebord terecht kwam. Naaste belager Powerball moest eveneens vol aan de bak en wel tegen De Ballengooiers, dat een duidelijk mindere dag kende, mede door het aandringen van het kwartet Willem Denissen met 197 477 en een driepunter, Lisa Jansen met 179/ 467 (hoogste game bij de meisjes) en Jolanda Camps met 167 420 een ook jongste speler Harm Nijssen deed een duit in het zakje met een driepunter, wat uiteindelijk een 24-4 overwin ning tot gevolg had. Helaas voor hen brachten ze de achterstand slechts terug tot een half punt, waardoor Pinkillers toch met de hakken over de sloot het kampioenschap veilig wist te stellen. Werkende Pins, dat de laatste weken opmerkelijke successen boekte, bond in de laatste wedstrijd ook Flying Pins verdiend met 19-9 aan de zegekar. Patricia Camps was met haar serie van 479 de beste bij de meisjes. Ken Litjens was met 183 597 eveneens goed op dreef. Monya Kuysters zorg de nog voor een mooie 169-game en Jelle van Duuren speelde een magni fieke wedstrijd met een driepunter en 123 als hoogste game. Eindstand: 1. Pinkillers 316,0 27193, gevolgd door Powerball met 315,5 27068, Flying Pins met 250,5 24593, De Bal lengooiers met 206,0 23139 en Wer kende Pins dat de laatste plaats niet kon verlaten met 197,0 26268. Het kampioensteam bestaat uit Richard Addae, Niels de la Roy, Mei vin Vermeulen en Kilian Martens. In de Harrie Claessens-League gebeurde geen schokkende dingen meer, allen Ken Litjens had nog een fraaie 203 in petto, maar kon het leidende trio echter niet meer bereiken. Leider Meivin Vermeulen werd dus niet meer bedreigd en won daarmee de Harrie- Claessens-wisseltrofee met 848 pun ten. Quincy Vermeulen bleef met 816 tweede de Jelle van Duuren handhaaf de zich met 792 keurig op de derde podiumplek. Op de slotdag werden de diverse prijzen onder de toeziende ogen van de ouders uitgereikt. De aanmoedi gingsprijzen gingen naar Roel Wolters (+11,19) en Jolanda Camps (19,23), die het afgelopen seizoen hun gemid delde het meest verbeterden. De prijs van de hoogste games ging naar Luke Verhoeven (263) en Lisa Janssen (244) en bij de nieuwelingen naar Thijs Verasdonck (241) en Daisy Harms (218). De hoogste series waren voor Monya Kuysters (670) en Luke Verhoeven (653) en bij de nieuwe lingen naar Jelle van Duuren (648) en Daisy Harms (614). De beste spelers van het seizoen waren Luke Verhoe ven met 164,91 gemiddeld en bij de meisjes Lisa Jansen met een gemid delde van 153,66. De ontwikkelingen binnen de Venrayse volleybalclub gaan razendsnel. Nadat er in febru ari tijdens een ingelaste leden bijeenkomst unaniem gekozen is om het Venrayse volleybal naar een hoger niveau te tillen, is er veel werk verzet. Afgelopen zon dag markeerde de drukbezochte ledenvergadering een mijlpaal voor de vereniging die stappen zet richting divisie. Tevens werd de nieuwe naam van de vereni ging bekendgemaakt: ActiveRooy. De aanwezige leden waren getuige van het afscheid van het voltallige bestuur. Na vaak jaren- en jarenlan ge inzet werd het tijd voor nieuwe impulsen. Gesteund in de wetenschap dat er een enthousiast en capabel stel nieuwe mensen is opgestaan, stond de bestuursverandering in het teken van de toekomst. De plannen die in gezamenlijkheid voorbereid werden, kunnen nu verwezenlijkt gaan wor den door de nieuwe groep bestuur ders! Na jarenlang aan het roer te heb ben gestaan van de Rooyse VK heeft Martin Hendriks de voorzittershamer overgedragen aan Theo Vervoort. Hen driks is een verenigingsman in hart en nieren en heeft jarenlang de club draaiende weten te houden. Bij de viering van het 50-jarig jubileum in 2007 werd hij voor al zijn verdiensten als erevoorzitter van de Rooyse VK benoemd. Piet Hoex heeft met name als penningmeester als geen ander de financiën van de club behartigd en niet zelden voor de broodnodige inkomsten gezorgd. Zijn bijdrage zal dan ook zeker gemist worden. Een bijzonder afscheid viel zowel Jan Dinjens als Gerda Arts ten deel. Din- jens, de regelneef van de club, stond bekend als de bestuurder die achter de schermen bijzonder actief was. Arts zal bij iedereen die als jeugdlid bij de Rooyse heeft gespeeld, blijven de bekendheid genieten. Zij was altijd in de weer voor en met de kleinsten van de club. Arts en Dinjens werden voor alle inzet beloond met het erelid maatschap. Theo Vervoort is de nieu we voorzitter van een bestuur dat in aantal is teruggebracht ten opzichte van de oude situatie. Buiten Vervoort, oud-speler uit het roemruchte verle den van de club, krijgt vier collega bestuurders. Pieter Lamers, ook oud-speler uit de divisieperiode van weleer, is de nieu we penningmeester. Björn Emonts, speler bij het huidige heren 1 team is verantwoordelijk voor technische zaken en Tim Scharn, speler bij Heren 3, behartigt de PR en sponsoring. Peter Heijnen tenslotte, houdt zich bezig met de personele bezetting op alle fronten. Ambitie op het sportieve vlak kent meerdere uitdagingen. Eén daarvan is het beschikbaar komen van voldoende budget om op het hoger niveau te kunnen gaan acteren. Met het smeden van de plannen "Rooy naar divisie" is er daarom hard gezocht naar een clubsponsor. Een sponsor die samen met de Rooyse richting divi sie wil en deze sponsor is gevonden. Peter Heijnen van Active Personeels diensten zag heil in de plannen en wilde de uitdaging aan gaan. Afgelo pen zondag is er dan ook met enthou siasme door het bestuur, de leden en Active personeelsdiensten besloten dat gezamenlijk het avontuur aange gaan wordt. Om deze samenwerking nog eens te onderstrepen is tevens de verenigingsnaam omgedoopt; Rooyse VK is nu ActiveRooy. Met ingang van het seizoen 2008-2009 gaat de club verder onder deze naam. Sportnieuws -info Nog een keer Sjaak, Gerrie en Simon Het eerste voetbaltoernooi van Ooit- Venray is afgelopen zaterdag op sport park De Vloet in Merselo een groot suc ces geworden. Maar liefst 32 teams had- Op de foto met Oud-Ajax. den zich onderverdeeld in acht poules van vier. Na de eerste voorronde meld den zich de coryfeeën van Oud-Ajax in Merselo. Met onder anderen cracks als Sjaak Swart (69 jaar!), Gerrie Miihren en Simon Tahamata werden de vele bezoekers nog een keer getrakteerd op onvervalste Ajax-historie. "Heel blij dat alles achter de rug is" Mohamed El Ghoul heeft zijn straf uitgezeten. De KNVB schorste de voetballer voor vijf jaar na het volledig uit de hand gelopen kam pioensduel tussen HW Helmond en Merefeldia op 8 mei 2003. De inmiddels 27-jarige El Ghoul blijft erbij dat hem onrecht is aange daan en dat hij onschuldig is. Hij zegt er te zijn ingeluisd door zijn toenmalige club HWHelmond. "Ik ben heel blij dat alles achter de rug is. Vijf jaar lang hebben ze mijn droom en grootste hobby afgenomen. Dat was het allererg ste." Door Henk Willemssen De Venraynaar werkt inmiddels in Nijmegen waar hij ook woont. Komend seizoen mag hij weer in KNVB-verband voetballen. Hij gaat in de zaal aan de slag bij SV United. De club heeft zijn thuisbasis in Meerlo maar het eerste team bestaat geheel uit Venrayse spelers. SV United werd tweede in de eerste klasse en promo veerde naar de hoofdklasse. Mohamed El Ghoul trainde het laatste half jaar mee bij TV/Sportijn. "Toch heb ik voor United gekozen. Mijn broertje Samir speelt er en ze hebben een heel talentvol team dat bij elkaar blijft. Uni ted is binnen twee jaar van de tweede klasse naar de hoofdklasse gegaan. Ik hoop met mijn ervaring er iets aan toe te voegen. Ik heb een goed gesprek gehad met coach Hicham Hlimi. Ons doel is de eerste divisie. Dat wil ik zelf ook. Ik ben pas 27 en wil nog het hoogste bereiken." Terug naar 2003. De toen 22-jarige El Ghoul speelt in de zaal bij Trepke Venray dat met grote overmacht kam pioen wordt in de eerste klasse en de hoofdklasse binnenstapt. Het is een sterk team waarin ook Danny Fasen, Jos van Gerven, Dennis Snijder en Gert-Jan Wismans uitkomen. Op het veld is El Ghoul actief bij HW Hel mond dat in de vierde klasse samen met Merefeldia aan kop is geëindigd. Op donderdag 8 mei 2003 vindt in Someren de beslissingswedstrijd plaats om het kampioenschap. Het duel eindigt in 0-0 en wordt steeds grimmiger. In de verlenging komt Merefeldia op 1-0. Arbiter Verhaegh uit Kronenberg heeft al vier keer rood getrokken als Mohamed El Ghoul zijn tweede gele kaart krijgt. De leidsman krijgt niet de kans om de vijfde rode prent tevoorschijn te toveren. De vlam slaat in de pan. Het publiek komt het veld op. Verhaegh krijgt trappen en zijn assistent Peeters, eveneens uit Kronenberg, incasseert enkele klap pen. Beiden liggen uitgeteld op de grasmat. De foto zal daags erna veel voorpagina's halen. Wat er toen pre cies is gebeurd, dat blijft onduidelijk. Een ding is zeker. Mohamed El Ghoul krijgt de allerzwaarste straf. Hij zou de arbiter gemolesteerd heb ben. Iets wat de voetballer tot op de dag van vandaag ontkent. Direct na de ontspoorde wedstrijd vertrekt El Ghoul voor een stage van drie maan den naar Frankrijk. Hij heeft inmiddels overschrijving aangevraagd van HW Helmond naar Helmondia. Half augus tus keert hij terug in Venray. Tot zijn verbijstering verneemt hij de zware straf. "Dan schrik je wel even. Ik wist van niets. Mij is ook helemaal niets gevraagd. Zonder mijn verhaal te kun nen doen, word je zomaar voor vijf jaar geschorst", zegt El Ghoul. "HW had mij al gewaarschuwd dat ik in de problemen kon komen omdat ik naar een andere club ging.Toen ik in Frank rijk verbleef, hebben ze mij de schuld in de schoenen geschoven." De videobeelden en een politierap port konden niets aan de zaak veran deren. "Math van den Bekerom heeft mij daarbij goed geholpen. Maar de KNVB zei dat er geen nieuwe feiten waren. Er was geen reden om mijn schorsing op te heffen. Ze baseer den zich ook op het rapport van de scheidsrechter die zei dat ik de aan stichter was." El Ghoul heeft nog con tact gezocht met de arbiter uit Kro nenberg. "Ik had graag een gesprek gehad met hem. Maar hij hield het af. Enerzijds kan ik het wel begrijpen. Er is toen veel gebeurd en het lag bij hem emotioneel nogal gevoelig." El Ghoul accepteert de schorsing niet en schakelt een advocaat in. "Omdat het met sporten in de vrije tijd is gebeurd, krijg je via de rechts bijstand niets vergoed. Het procede ren zou me duizenden euro's gaan kosten en dat had ik er niet voor over." Hij ging in Helmond zaalvoetballen bij de wilde bond. Daarna speelde hij nog ruim twee jaar in een zaalcompe titie in Boxmeer die eveneens buiten de KNVB om georganiseerd wordt. "Ik heb een tijd meegetraind bij Lake Valley. Die club heeft toen nog zijn best gedaan om gratie te krijgen bij de KNVB. Ook dat verzoek is afge wezen. De laatste anderhalf jaar heb ik me neergelegd bij de straf. Hoe moeilijk het soms ook was. Gelukkig is er nog een zwarte bond zodat ik toch kon blijven voetballen. Want het is mijn allergrootste hobby. Voor mijn schorsing voetbalde ik zes dagen in de week." Hij heeft nog even overwogen om naar TV/Sportijn te gaan. Met de coaches Jos van Gerven en Gert-Jan Wismans heeft hij jarenlang samenge speeld. "Ik zou vooral in het tweede voetballen en dan via de bank minu ten krijgen bij het eerste. Ik heb getwijfeld maar het tweede krijgt er niet zoveel aandacht. Ik denk dat ik bij United belangrijker kan zijn. Met die club kunnen we iets moois bereiken. Eindelijk na vijf jaar ben ik bevrijd. Ik kijk al uit naar de eerste wedstrijd." A-jeugd toernooi TV/Sportijn Voor het vijfde jaar op rij orga niseert TV/Sportijn een KNVB- zaalvoetbaltoernooi voor spelers onder 19 jaar. Het sterk bezette toernooi vindt plaats op zondag 15 juni in sporthal De Wetteling. De opening is om 9.15 uur en de finale wordt tegen 18.00 uur gespeeld. Zeven talentvolle teams, met spelers geboren na 1 januari 1989, strijden om de hoogste eer. "De afgelopen jaren hebben we hier fantastische toernooien gehad", zegt coach Jos van Gerven in zijn voorwoord in het programmaboekje. "Wedstrijden op goed niveau, spor tief gedrag en een redelijke publieke belangstelling." Van Gerven is tevens KNVB-trainer en scout van het jeugd- zaalvoetbal in het district Zuid II. De eerste winnaar werd in 2004 FCH/ Decora Houkes uit Heerlen. De Zuid-Limburgers wonnen na straf schoppen van Dreamboys Rubalas uit Schiedam. Een jaar later was de hoofdprijs wel voor Dreamboys Rubalas. Het won de finale overtuigend van BVP uit Boskoop dat geklopt werd met 3-0. Ook dit jaar zal de club uit Schiedam deelnemen onder de nieuwe naam Groenoord. In 2006 was de titel voor TV/Spor tijn dat in de finale Chabbab Hees uit Nijmegen met 4-2 versloeg. Vorig jaar bereikte TV/Sportijn opnieuw de finale. Daarin was Spartaan'20 uit Rotterdam de sterkste en won royaal met 4-0.De laatste toernooiwinnaar verdedigt dit jaar onder de naam Plein 3/Afri de titel. De vijfde editie belooft weer een spannend toernooi te worden. De zeven teams vormen een sterk deel nemersveld. TV/Sportijn, de finalist van de laatste twee jaar, verschijnt met enkele nieuwe gezichten. Enkele spelers mogen niet meer meedoen omdat ze in 2007 negentien jaar zijn geworden. Het team van de coaches Jos van Gerven en Gert-Jan Wismans bestaat uit tien spelers. De beide doelmannen zijn Martin Michels en Fenne Smits. De veldspelers zijn Dick Saamena (aanvoerder), Gijs Mooren, Tim van den Hurk.Yilmaz Durgun, Joy Koenen, Koen Verlinden, Vincent Buijssen en Eloy Linke. De zes andere deelnemende ploe gen zijn FCK De Hommel (Den Bosch), Plein 3/Afri (Rotterdam), ZW Groenoord (Schiedam), Futsal Hasselt (België), Amicitia (Thorn) en ZSW Ori ent Plaza (Wijchen). De teams spelen zes wedstrijden in een halve competitie. Ieder duel duurt twintig minuten zonder onder breking of wisseling van speelhelft. Het toernooi staat onder leiding van de scheidsrechters Leo Alaerds, Moha med Azerfane en Jan Geurts. De ope ning is om 9.15 uur. Daarna volgt het openingsduel tussen TV/Sportijn en ZSW Oriënt Plaza. Het laatste poule duel wordt om 17.10 uur gespeeld. Even na half zes is de kleine finale tus sen de nummers drie en vier. Tegen de klok van zes uur is de grote finale tus sen de nummers een en twee uit de poule. Direct hierna vindt de prijsuit reiking plaats. Er is ook een prijs voor de beste speler van het toernooi. Er gelden iets andere regels dan in een normale zaalvoetbalwedstrijd. Een speler die de gele kaart krijgt moet een minuut aan de kant blijven. Bij een rode kaart duurt de straftijd drie minuten en mag de betreffende speler ook de eerstvolgende wedstrijd niet in actie komen. Het speelschema:: 09.30TV/Sportijn-ZSW Orient Plaza 09 53Amicitia-FCK/de Hommel 10.16 Futsal Hasselt-Groenoord 10.39 Plein 3/Afri -TV/Sportijn 11.02 ZSW Orient Plaza-Amicitia 11.25 FCK de Hommel-Futsal Hasselt 11.48 TV/Sportijn-Groenoord 12.11 ZSW Orient Plaza-Plein 3/Afri 12.34Amicitia-Futsal Hasselt 12.57 FCK/de Hommel-TV/Sportijn 13.20 Groenoord-Plein 3/Afri 13.43 Futsal Hasselt-ZSW Orient Plaza 14.06Amicitia-TV/Sportijn 14.29 Plein 3/Afri-FCK/de Hommel 14.52 ZSW Orient Plaza-Groenoord 15.15 Futsal Hasselt-Plein 3/Afri 15.38 Groenoord-Amicitia 16.01 FCK de Hommel-ZSW Orient Plaza l6.24TV/Sportijn-Futsal Hasselt l6.47Amicitia-Plein 3/Afri 17.10 Groenoord-FCK/de Hommel 17.33 Kleine finale om 3e en 4e plaats 17.56 Finale om le en 2e plaats 18.20 Prijsuitreiking

Peel en Maas | 2008 | | pagina 29