Uitstel invoering topklasse Sa j| Ingezonden Appie Benrida naar TV/Sportijn Jan Verheijen naar SSS'18 Tokat verlaat Volharding Nieuw talent voor Rooyse VK Het gaat om spelinzicht, techniek en dynamiek" Nieuwe jeugdvoetbaltrainers Clubkampioenschappen bij Summa/Red Stars Berden wint voorronde Eindelijk!!! Peel e. VOETBALACADEMY u,tgev www.voetbalacadeiviy.nl www.voetbalacadeiviy.nl ff PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 5 juni 2008 - Pagina 27 KNVB komt in najaarsvergadering met nieuw voorstel SVOC'01 SVV veteranen SV Ysselsteyn Fusie SV Venray en TV/Sportijn rond Gino Taihuttu De VoetbalAcademy voor kinderen van 6 t/m 13 jaar, uit de regio Noord-Limburg Techniek trainingen door professionals voor kinderen. Trainingen vinden plaats op vrijdag avond. Accommodatie van SV Venray Voor meer informatie kijk nu op Hoe zo boos? Manual PDV De Zwaluw Voetbalacademy in september van start SV Leunen SV Oostrum 3 on 3 Basketball Challenge Jumpers'76 Guido Kauffeld Limburgs kampioen Nieuws uit Venray en omgeving leest U in De invoering van een topklasse in het amateurvoetbal is voorlopig van de baan. Afgelopen zaterdag moest in Zeist de algemene verga dering amateurvoetbal een besluit nemen. Zover kwam het niet. Op vrijdagavond werd de stemming al van de agenda gehaald. Gezien de uitkomst van de regio- en dis trictsvergaderingen zou het voor stel worden afgeschoten. Indien dit was gebeurd, dat mocht de topklasse de komende drie jaar niet meer terugkomen op de agenda. Door het voorstel voortijdig in te trek ken, hoeft het uitstel slechts een jaar te zijn. Het plan was om boven de hui dige zes hoofdklassen (drie zaterdag en drie zondag) drie gemengde top klassen in te voeren. De afgevaardigden dienden zater dag een motie in die werd overgeno men door de KNVB. Er wordt een nieuw onderzoek gestart naar de aanpassing van de top van de voetbalpiramide. Dit wordt gedaan door een commissie die breed is samengesteld. Degradatie vanuit de eerste divisie is wel mogelijk, even tueel al vanaf het komende seizoen. De algeheel amateurkampioen krijgt het recht om te promoveren naar het betaalde voetbal. Dat de voetbalclubs in meerder heid het huidige voorstel afwijzen komt vooral door de koppeling die de KNVB heeft gemaakt. Naast de invoe ring van de topklasse worden de ove rige klassen uitgebreid van twaalf naar veertien clubs. Niet zoveer de topklas se maar vooral deze uitbreiding stuit te in sommige districten op veel ver zet. Het Limburgs/Brabantse district Zuid II ziet het in de lagere klassen helemaal niet zitten om van 22 naar 26 wedstrijden per seizoen te gaan. Dit betekent dat er nauwelijks nog sprake kan zijn van een winterstop. Tussen nieuwjaar en carnaval is het voor de kleinere dorpsclubs vanwege alle carnavalsactiviteiten lastig om te voetballen. De praktijk wijst uit dat in deze periode veel wedstrijden om dubieuze redenen worden afgelast. Het grootste bezwaar tegen de topklasse is dat zaterdag de vaste speeldag wordt. De KNVB is hiermee tegemoet gekomen aan de zaterdag clubs die om principiële redenen niet op zondag willen voetballen. Enkele zondagclubs vinden dat de voetbal bond te eenzijdig naar de belangen van de zaterdagclubs heeft gekeken. Ze hebben er moeite mee om zondag als vaste speeldag los te laten. Andere bezwaren zijn de grotere reisafstan den en het verlies van streekderby's. In het nieuwe voorstel, dat wellicht al in de najaarsvergadering wordt behandeld, wordt ook de uitbreiding nog eens goed onder de loep geno men. Mogelijk dat dit onderdeel wordt losgekoppeld van de invoering van de topklasse. De districten zullen wel licht meer vrijheid krijgen in welke mate de klassen worden uitgebreid naar veertien clubs. De bedoeling was dat de topklasse in het seizoen 2009/10 van start zou gaan. Komend seizoen zou er dan een flink versterkte promotieregeling zijn terwijl geen enkele club rechtstreeks zou degraderen. Dit is van de baan. De invoering van de nieuwe compe- titieopzet kan op zijn vroegst in het seizoen 2010/11 ingaan. Het aanko mende seizoen kent dus een normale competitie met de gebruikelijke pro- motie- en degradatieregeling. Een belangrijke factor is dat de FIFA en de mededingingsautoriteit een gesloten competitiesysteem, waarin Nederland bijna uniek is in de wereld, niet langer accepteert. Er moet sowieso een opening komen tussen de amateurs en de eerste divi sie. Vandaar dat de algemene vergade ring amateurvoetbal alvast instemde met de degradatie van een club uit de eerste divisie. Ruud Bruijnis, directeur amateur voetbal, reageerde op de KNVB-site teleurgesteld over de uitkomst van de drukbezochte vergadering. "We hadden een goed plan, waar op voet- baltechnische aspecten geen speld tussen te krijgen was. Ik denk dat de emotie de doorslag heeft gegeven bij de afwijzing van ons voorstel. Ik ben echter wel blij dat we nu de ruimte hebben gekregen om verder te praten over de structuur in de top van de voetbalpiramide. Het is jammer dat we in ieder geval een jaar verloren hebben bij de invoering van de plan nen." Bruijnis meent dat het gat tussen betaald voetbal en amateurvoetbal te groot is. „Wij zijn het enige land waar onder twee professionele divisies zes hoofdklassen hangen in een gesloten systeem. Willen we de voetbalpirami de optimaliseren dan moet de kwali teit in de top worden gebundeld. Drie topklassen zijn volgens de berekenin gen en onderzoeken ideaal, maar daar gaan we nu opnieuw naar kijken." Programma zaterdag 14 juni Toernooi SVOC'01 Dl in Tegelen bij TSC'04 10.00 Programma zondag 15 juni Toernooi SVOC'01 Cl in Tegelen bij TSC'04 10.44 Uitslag Venray 2 (1997)-SW 4-2 Programma zaterdag 7 juni Blerick-SW 15.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via telefoon 06-28612346. Uitslag Veteranen-Leunen 4-0 Programma zaterdag 7 juni Veteranen minitoern.America v. 13.30 De fusie tussen veldvoetbalvereni- ging SV Venray en zaalvoetbalclub TV/Sportijn is definitief rond. Nadat vorige maand de beide ledenvergade ringen instemden met het fusievoor- stel, heeft de KNVB de samenvoeging officieel bekrachtigd. Dit betekent dat met ingang van het seizoen 2008/09 beide verenigingen samen verder gaan onder de naam SV Venray. Op het veld promoveerde Venray onlangs naar de hoofdklasse terwijl TV/Sportijn de eredivisie wist te bereiken. Gino Taihuttu heeft afgelopen zon dag zijn nieuwe club DIO'30 terug gebracht naar de tweede klasse. De Venlose aanvaller, die begin november 2007 werd weggestuurd bij Venray, scoorde beide treffers in de finale van de nacompetitie tegen Varsseveld: 2-0. Het ambitieuze DIO'30 uit Druten, waar komend seizoen vier ex-profs actief zijn, trok tijdens de winterstop Taihuttu aan. VOETBAL IN SPEL LIMBURG GrafischeBron In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventile ren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brieven wordt beperkt tot maxi maal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Graag willen we nog even terug komen op het artikel in Peel en Maas over de overgang van Thijs Hendriks van Merselo naar Ysselsteyn. Het arti kel geeft op zich de feiten redelijk goed weer; alleen de kop was wel erg zwaar aangezet. De manier waarop een en ander is verlopen verdient geen schoonheidsprijs, maar van boosheid of wrijving tussen Merselo en Ysselsteyn is absoluut geen sprake. Griendtsveen vierde onlangs zijn 60- jarig jubileum en het zal je goed doen te horen dat ook daar de Peel en Maas artikelen goed worden gelezen. Toen de delegaties van Merselo en Yssel steyn toevalligerwijs bijna tegelijk binnen kwamen tijdens de receptie, haakte de ceremoniemeester daar ad rem op in door te melden dat Merselo en Ysselsteyn blijkbaar prima door één deur kunnen en zelfs samen naar de recepties komen. Dat laatste was toevallig, maar het eerste klopt vol ledig. We hebben het gebeuren nog even kort besproken en met de ken nis achteraf aangegeven wat anders en beter gecommuniceerd had kunnen worden. Daarna zijn we overgegaan tot de orde van de dag en hebben we ons nog prima vermaakt op de receptie. Dat er van boosheid tussen Merselo en Ysselsteyn geen sprake is, blijkt uit het feit dat we samen gezel lig een pilsje hebben gedronken. Mart Verlijsdonk en Eric van Asten van SVYsselsteyn en Harrie van Hoof en Peter Bouten van SV Merselo Appie Benrida is de nieuwste aanwinst van TV/Sportijn. De talentvolle aanvaller uit Roer mond komt over van Fermonia Boys. Benrida kwam daarvoor uit voor Amicitia. "Het is een aanvaller met een snelle actie", zegt coach Jos van Gerven. "Hij zorgt altijd voor dreiging en hij is doeltreffend. Hij staat altijd hoog op de topscorersüjst." Appie Benrida stond al langer op het verlanglijstje van TV/Sportijn dat nog meer nieuwe spelers kan ver welkomen. Jeroen de Block uit Venlo komt over van Reuver en Gert-Jan Spee keert na een jaar terug op het oude nest. Spee voetbalde afgelopen seizoen bij eersteklasser Gallus/Café de Tijd. Tom van Bergen, veldspeler van SV Venray, traint al een paar weken mee. Wellicht dat ook hij bij de selectie wordt gevoegd. Van Bergen is niet afkomstig van een andere zaalvoet balclub zodat hij geen overschrijving nodig heeft. Afgelopen zaterdag 31 mei is de transferperiode afgesloten. Uit de A-jeugd komen drie spelers over: Vincent Buijssen,Joy Koenen en Koen Verlinden. TV/Sportijn had nog meer ver sterkingen op het oog maar die ble ken niet haalbaar. Toch is coach Van Gerven tevreden over zijn selectie. "Belangrijk is vooral dat er niemand vertrekt. De groep is nu sterker en breder geworden. Ik verwacht dat we in eredivisie in de bovenste helft gaan meedoen." Jan Verheijen van Oostrum voetbalt komend seizoen bij SSS'18. De middenvelder is een van de vier nieuwe spelers in de selectie van de Overloonse twee deklasser. De andere drie aanwinsten zijn Serge van den Berg van SC Woezik, Joey de Bouville van Siol en topscorer Stan van Raaij van DSV Stan van Raay moet bij SSS'18 de opvolger worden van Bas Joosten, die naar Venray ver trekt. De spits uit St. Anthonis werd afgelopen seizoen met zeventien tref fers topscorer bij DSV, dat ongeslagen kampioen werd in de zesde klasse F. SSS'18, dat promoveerde van de derde naar de tweede klasse en onder leiding van de nieuwe trainer John Thijssen (Cuijk) begint aan het sei zoen 2008-2009, neemt afscheid van Geert-Jan Drabbels en Bas Joosten, die beiden naar Venray verkassen. Drab bels gaat voetballen in een lager team in zijn woonplaats en Joosten is een van de aanwinsten in de selectie van de kersverse hoofdklasser. Wout Jans sen (23), de veel scorende middenvel der van SSS'18, is ook benaderd door Venray. Hij is er op gesprek geweest, maar heeft besloten toch in Overloon te blijven. Wout Janssen vormde afge lopen een koningskoppel met Bas Joosten. Volharding heeft niet lang kun nen genieten van de voetbalkun sten van Huseyin Tokat. Tokat, die vlak na de winterstop over kwam van Venray,verlaat de Vier- lingsbeekse vereniging voor het Wijchense Alverna. Het eerste team van Alverna pro moveerde het afgelopen seizoen van de vierde naar de derde klasse. De bal- vaardige en hardwerkende middenvel der kwam vlak na de winterstop over van Venray en speelde in totaal zes duels voor de Vierlingsbeekse twee deklasser. "We vinden het jammer dat hij ons verlaat", zegt secretaris Herman Denen. "Huseyin heeft goed gespeeld, mede dank zij hem hebben we voldoende punten gehaald en zijn we in de tweede klasse gebleven. Van de zes duel die hij heeft meegedaan, hebben we er vier gewonnen. Dat zegt genoeg. We hadden hem graag bij de selectie gehouden." Volharding neemt ook afscheid van aanvaller Jaap de Vlam, die samen met trainer André Corneüssen naar eersteklasser TOP' Oss vertrekt. Ook Sef Peeters en Tom Theeuwen zeg gen Volharding vaarwel. Peeters gaat terug naar Vitesse'08 en Tom Theeu wen speelt komend seizoen weer bij zijn oude club SV United. De nieuwe trainer Stephan Sijbers, die overkomt van Den Dungen, kan een talentvolle nieuwkomer begroeten: Bram Jacobs (18). Jacobs komt over van WV, maar woont in Sambeek. Hij speelde eerder in de jeugd van de Vierlings beekse club. Verder komen Serge Ver- straaten uit Sambeek, Jip Verstegen uit Maashees en Mike Boften uit Rijke voort over uit de eigenA-jeugd. Grootse plannen en ontwikkelingen maakt mensen nieuwsgierig en trekt nieuwe mensen aan. Het nieuws dat de Rooyse VK terug wil naar de divi sie werd bekrachtigd met het binnen halen van twee top volleybaltrainers. Inmiddels zijn er weer drie nieuwe namen te noemen. Het Heren 1 team zal het komende seizoen namelijk ver sterkt worden door Wouter Hebbink, Jürgen Marti en Rob Elens die allen verschillende kwaliteiten bezitten die dit team kan gebruiken. Wouter Hebbink heeft de afgelopen drie jaar zijn spelverdelertalent getoond bij het eerste team van de Flamingo's. De komst van Rudi Kun-Kuti heeft ervoor gezorgd dat deze getalenteerde speler samen met Heren 1 van de Rooyse VK het volleybal naar een hoger niveau wil brengen. Hij ziet veel groeimo gelijkheden voor zichzelf en voor de Rooyse. Als spelverdeler heeft Wouter op 2de divisieniveau veel ervaring opgedaan en weet als geen ander hoe het volleybalspel in elkaar zit. Wou ter gaat leergierig en vol overgave het nieuwe seizoen tegemoet. Jürgen Marti is met zijn 25 jaar volleybalerva ring een echte routinier die het heren team komt versterken. Aangezien hij zelf aangeeft op bijna alle posities uit de voeten te kunnen is het een echte allrounder die de club kan gebruiken. Uitslagen Gemengd D Rapiditas-Manual 8-0 Dames C BSAC-Manual 4-20 Heren B Bevo-Manual 31-14 Dames B Merefeldia-Manual 4-14 HerenA Bevo-Manual 29-17 Programma zondag 8 juni Heren C Manual-Swift 2000 11.50 Dames B Manual-Loreal 12.35 Heren A Manual-Loreal 13.35 Hij heeft verschillende jaren 3de divisie gespeeld bij Particolare en bij Avance heeft Marti het met zijn team voor elkaar gekregen om in twee jaar tijd te promoveren vanuit de promo tieklasse naar de 2de divisie. Hij wil met de heren een mooie prestatie neerzetten en zal zich dan ook voor de vol inzetten om te promoveren en de Rooyse in de divisie te krijgen. Als laatste mag de Rooyse VK Rob Elens verwelkomen. Toen Elens hoor de dat de Rooyse VK mankracht kon gebruiken was de keuze snel gemaakt. Hij is afkomstig van Hovoc en heeft daarvoor bij verschillende clubs in het Westen gevolleybald. Overigens is hij niet geheel nieuw in Venray, want een aantal jaren geleden heeft hij al eerder in het shirt van de Rooyse VK gespeeld. Elens is een enthousiaste volleyballer met ervaring in de pro motieklasse. Hij is een stressbesten dige speler die rust kan brengen in een team. Verrassend volleybal staat bij hem voorop en als buitenaanvaller weet hij zijn steentje dan ook zeker bij te dragen. Uitslag A01 Bergerac; 18 deelne mers, 179 duiven. 1. R Janssen K. 2,16, 18,21 Comb. Hendriks-Arts. 3 R Smits. 4,19 M. Basten. 5,17, 20, 22 Cuppen- Siebers. 6,24 L.Willems. 7,15 Th. Droe sem 8,10,12,13,23,25 H. Litjens. 9,14 Van Haren-Stiphout. IIP. van Houdt. Uitslag M03 Mantes la jolie; 23 deel nemers, 247 duiven. 1, 16 W Bouten. 2, 8, 10, 22 J. Voesten. 3, 4 Van Haren- Stiphout. 5,11 J. van Kessel. 6, 24 M. Voesten en dochter. 7 G. D. Raaijma- kers. 9 H. Peeters. 12,18 C. van Vught. 13,17,19 M. Basten. 14 W Heynen. 15 H. Strijbosch. 20, 25 P. Loonen. 21 L. Snijders. 23 N. van Hoof. Sportnieuws -info Op 5 september gaat in Venray de Voetbalacademy van start. Initi atiefnemers zijn Leon Vievermans uit Venray en John Verkuijlen uit Veghel. "We zijn hier al ruim een jaar mee bezig", vertelt Leon Vievermans. "Het idee is niet nieuw, maar wel nieuw in de regio. Omdat we een professionele organisatie zijn, hebben we niets aan het toeval overgelaten." Volgens John Verkuijlen is het idee ontstaan door het feit dat er in de regio voor een bepaalde leeftijdsgroep (6 tot 13 jaar) te weinig trainingsfacili teiten zijn. 'Daar komt bij dat veel ver enigingen ook nog krap in de mensen zitten en daardoor het niveau van de John Verkuijlen en Leon Vievermans starten in september met de Voetbal academy. trainingen niet altijd hoog is. In onze ogen kunnen jonge voetballertjes bij de Voetbalacademy heel veel leren." "Daarbij gaat het om spelinzicht, techniek en dynamiek", vult Leon Vievermans aan. "De mensen die we daarbij aangetrokken hebben zijn dan ook niet de minsten. De trainersstaf bestaat uit Ruud Vermeer, Stefan Sij bers, Noud Janssen en Jan Poels. Dat geeft aan dat we voor kwaliteit gaan." De Voetbalacademy wordt gehou den op het hoofdveld van SV Venray. "Het is een particulier initiatief dat los staat van SV Venray. We maken alleen gebruik van de accommodatie van de club", stelt John Verkuijlen. "De spe lers krijgen op acht vrijdagavonden training in vier groepen. Elke trainer krijgt zo de groep minimaal twee keer. Bovendien krijgt elke groep een vaste begeleider. Daarvoor zijn onder meer Luc Snijders, Ruud Keijzers en Dave Hendrix aangetrokken. Zij dragen ook zorg voor de binding binnen de groep. De trainingen duren van kwart over zes tot half acht. In totaal is er plaats voor maximaal zestig kinderen." Om de professionaliteit verder te onderstrepen, krijgen de kinderen een volledige outfit in bruikleen. "Wij zorgen voor trainingspak, tas, shirt, broek en sokken, die aan het eind van de cursus weer worden ingeleverd. Zo krijgt de Voetbalacademy ook een uniforme uitstraling", vertelt Leon Viervermans. "Aan het eind van die cursus krijgen de deelnemers ook een rapport waarop hun vaardigheden beoordeeld zijn." In de ogen van Leon en John is er in de regio voldoende animo voor deelname. "We hebben al een aantal inschrijvingen binnen, ook uit de regio.Want we willen benadruk ken dat de Voetbalacademy niet alleen voor spelers uit Venray is." Wie meer wil weten, kan ook kijken op www. voetbalacademy. nl Uit handen van Andre Koolhof van de KNVB hebben zestien cursisten het diploma jeugdvoetbaltrainer ont vangen. Het is deze cursisten gelukt om gedurende tien avonden de vaar digheden van het trainen van jeugd spelers onder de knie te krijgen. De voetbalverenigingen W Leunen, Mer selo, Oostrum, SVOC'01 en Ysselsteyn, maar vooral de jeugdvoetballers, zul len de komende jaren veel profijt heb ben van deze gediplomeerde trainers. De beginnende jeugd van Summa/ Red Stars is onder de loep genomen en men heeft een groei geconstateerd en ook een vooruitgang op het gebied van tafeltennis en beleving. In de beginnende groep hebben zich een aantal nieuwe kinderen gemeld die regelmatig komen opdagen. Enkele daarvan komen niet regelmatig en dit is te zien aan de stand met de punten behaald bij de oefeningen en circuits met allerlei vaardigheids- en coördina tie-elementen. De koppositie in deze groep van zestien kinderen wordt evenals in januari nog steeds ingeno men door Michelle Gerrits met op de tweede plaats zusje Amber Gerrits. Zij kwam van de zevende plaats. Ook flink gestegen is Lotte Martens van plaats dertien naar zeven. De grootste sprong werd gemaakt door Willem van der Zanden en wel van vijftien naar negen met stip. De groep van gevorderde beginners is eveneens gegroeid naar twintig kinderen en ook hier kan men een goede trainingsdeelname en een goede motivatie om vooruit te gaan constateren. Van deze groep gaan er het nieuwe seizoen negen competitie spelen naast de toernooien binnen de afdeling en aan deze toernooien gaan er nog eens vijf meespelen. In deze groep is de nieuwe koploper Nils Ver voort, Maarten Peters gepasseerd en goede derde is Matthian Vaes. In deze groep bevinden zich eveneens een viertal nieuwe spelers naast de door geschoven kinderen uit de beginners- groep. Beide groepen en de ouders en andere belangstellende kunnen op de website van Summa/Red Stars de complete uitgewerkte stand bekij ken. Komende zaterdag worden de clubkampioenschappen gehouden in het tafeltenniscentrum in 't Brukske, waarbij de jeugd begint om 10.30 uur en de senioren om 16.00 uur. De voorronde van de 6e klasse libre is gespeeld in café/zaal De Oldtimer in Venray. Deze voorronde werd georganiseerd door BV OBK uit Venray. Uitslag: 1R. Berden LBC, 10 mp 146.4 procent. 2. M.Verhees OOO, 8 mp 116.4 procent. 3. R.Janssen LBC 6 mp, 108.5 procent. 4.J.Renkens DOS, 6 mp 106.8 procent. 5.W Nabuurs OGO, 6 mp 93.5 procent. 6. J. Voesten OGO, 4 mp 91-9 procent. 7. E. Martens Evenaar/pod., 2 mp 88.4 procent. Na de eerste speeldag zag het er naar uit dat nog alle deelnemers in deze klasse zouden meedoen voor het kampioenschap, maar op de tweede speeldag werd al snel duidelijk dat Berden van LBC plannen had om met het kampioenschap te gaan lopen, dat was ook Verhees niet ontgaan en zette ook zijn beste beentje voor om te gaan voor het kampioenschap, en wat iedereen al wel had zien aankomen gebeurde dan ook de finale partij werd dan ook Berden tegen Verhees. Daar begonnen de zenu wen toch wel een beetje een rol te spelen en het zag er na uit dat Verhees dit zou gaan winnen, maar Berden wist zich een waardig kampioen te tonen en pakte als nog de overwinning. Uitslag Ysselsteyn vet-Leunen vet 4-1 Programma zaterdag 7 juni Veteranentoernooi inAmericav. 13.15 Het Schouwburgplein in Venray staat op zaterdag 14 juni in het teken van de Jumpers'76 3-on-3 Basketball Chal lenge. Vanaf 9.00 uur gaat de jeugd in de categorieën Under 20, Under 16, Under 14 en Under 12 strijden om de bekers. Er wordt gespeeld op een half basketballveld. Nadat het och tendprogramma is afgelopen maken de dames en heren boven de 20 jaar hun opwachting. In alle categorieën is nog plaats voor deelnemers. Verder is er genoeg te zien en te beleven deze dag. Zo gaan de DJ's van eredivisie basketballclub The Matrixx Magixx het schouwburgplein vol blazen met dikke beats en geven de streetdancers van Dance Masters Janssen en Bruce Dance Factory een show. Iedereen is welkom om mee te doen aan het toer nooi. Deelnemers gaan echter nooit met lege handen naar huis. Elke deel nemer krijgt namelijk een goodie-bag met allerlei producten en een toer- nooishirt. Inschrijven kan tot zaterdag 6 juni via www.basketballchallenge. nl. Meer informatie is verkrijgbaar bij Maarten Wijnen via telefoonnummer 06-20556010 of via info@basketball- challenge.nl. Uitslag Cracks-U 16 24-91 Programma zaterdag 14 juni Jumpers'76 3-on-3 Basketball Chal lenge De Limburgse finale biljarten voor jeugdspelers is gehouden in partycen trum De Witte Hoeve. In het librespel wist Guido Kauffeld, lid van VOP/ DWH, zes van de zeven partijen om te zetten in winst en eindigde met twaalf punten, gemiddeld 3 5 5 en een partij gemiddelde van 7.27 en een hoogste serie van 56, als eerste. Hiermee is hij grossier in titels van het afgelopen seizoen; regiokampioen, Nederlands kampioen en nu Limburgs kampioen. Caspar Michels is kampioen 4e klasse libre van de BBHV geworden bij bil jartclub LBC Overloon. Michels wist zes partijen te winnen en behaalde twaalf punten, een gemiddelde van 2.98 en een hoogste serie van 22. Dit was de hoogste serie van het toer nooi.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27