Van den Hoogenhof wint 50+wedstrijd FEESTJE! 0641132470 Kampioenen DES Tweede plek voor Venray Red Stars succesvol TC Venray degradeert Hockeyheren Venray kampioen De Gagel weer kampioen vydo Partyrent Venray Hoofdsponsor van de heren 1 feliciteert het hockeyteam met het behaalde kampioenschap Boek bestellen? Drukwerk? PEEL EN MAAS HSV De Roerdomp www.vandenmunckhof.nl Mudhunters FAUNALAND VAN GROOTEL www.vandenmunckhof.nl Morteltoernooi in Vierlingsbeek Handbal Manual Jumpers'76 ISBV Venray Nobel PC St. Jan Merselo Paardensport vereniging Ysselsteyn Keizersveld 87 - 5803 AP Venray - Tel. 0478-583097 - info@avydo.nl - www.avydo.nl Donderdag 29 mei 2008 - Pagina 25 Nieuwe leden zijn van harte wel kom. Jaar-, dag- en weekvergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris H. Hendriks, Pastoor v/d Gaetstraat 48 in Venray, Hier kan men ook terecht voor inlichtingen via telefoonnummer (0478)582994, 06-23140989 of via e-mail info@hsvderoerdomp.nl. Zie www.hsvderoerdomp.nl. voor inlich tingen. Op vrijdag 30, zaterdag 31 mei en zondag 1 juni wordt de jaarlijkse karperwedstrijd gevist op visvijver De Ballonzuil, er zijn dan maar een beperkt aantal visplaatsen beschik baar voor het recreatief vissen. Uitslag vierde wedstrijd zomer avondcompetitie: 1. M.Voermans. 2 L. v.d. Hoogenhof. 3. G.Verdonschot. 3. G. Robben. 5. Sj. Philipsen. De tweede wedstrijd tegen Mil- heeze werd gevist op visvijver De Bal lonzuil. De uitslag: l.Van Helmond Milhee- ze. 2. G. v.d. Broek Milheeze. 3. R. San ders Venray. 4. M. v.d. Eynde Milheeze. 5. G.Verdonschot Venray. De totale uitslag na twee wedstrij den is als volgt: 1. L. v.d. Hoogenhof Venray. 2. M. Voermans Venray. 3. M. v.d. Eynde Milheeze. 4. F. v.d. Kerkhof Milheeze. 5 G.Verdonschot Venray Het korps van Venray wist voor het eerst sinds vijf jaar het korps van Milheeze te verslaan. De vijfde zomeravondwedstrijd wordt gevist op woensdag 4 juni, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Voor inlichtingen over wedstrijden kan men contact opnemen met de heerA.de Klein van de wedstrijdcom missie via telefoon (0478)581066,06- 13617597 of toondeklein@home.nl. De uitslag van de vierde wedstrijd van de 50 pluscompetitie: 1. Lambert van den Hoogenhof. 2. RenéWiijnho- ven. 3.Toon Sanders. 4. Wiel Verberkt. 5. Peter Gerrats. Uitslag van de wedstrijd om de beker van Nationale Hengeldag: 1. Ton Deenen. 2.Toon Sanders. 3. Pieter Kunen. 4. René Wijnhoven. 5. Sjaak Theeuwen. De uitslag van tweede wedstrijd van de pickercompetitie: 1. Wiel Verberkt. 2. Marco Classens. 3. Ton Deenen. 4. Jan Sanders. 5. René Wijnhoven. Op zondag 1 juni is de derde wedstrijd van de pickercompetitie. Er wordt gevist in de Maas bij Rob Wijnhoven. Bijeenkomst om 6.45 uur en vissen van 8.00 tot 12.00 uur. Op dinsdag 3 juni starten we met de wedstrijdserie om de vijverkoning. De loting voor deze wedstrijd is uiter lijk 18.00 uur en er wordt gevist van 18.30 tot 21.30 uur in vijver 2. Aan melding voor deze wedstrijd, uiterlijk de donderdag voorafgaande, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311. In het weekend van 30 en 31 mei en 1 juni is de voorjaarswed strijd van de karpervissers. Op vrijdag 30 mei is de eerste wedstrijd om de jeugdcup Noord Limburg. Deze wed strijd wordt gevist van 19.00 tot 21.00 uur in de visvijver in Broekhuizen- vorst. Bijeenkomst om 18.00 uur bij deze vijver. In het kasteelhaventje in Geijsteren zijn nog een aantal ligplaat sen beschikbaar voor visbootjes. De bootjes dienen aan bepaalde eisen te voldoen. De lengte mag maximaal vijf meter zijn, de breedte maximaal 1,7 meter en het motorvermogen maxi maal acht pk. Meer informatie is ver krijgbaar via telefoon (0478)531241. De vergunningen voor 2008 zijn verkrijgbaar bij de verkooppunten. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920. Voor VISpassen en dag- en weektoe- stemmingen kan men ook terecht bij Faunaland van Grootel in Venray en bij van de Ligt Allicht in Wanssum. Dagtoestemmingen zijn verder ver krijgbaar bij het BP tankstation aan de Rijksweg in Well. Zie voor de contribu tiebedragen www.hsvhetalvertje.nl. Vier marathonrijders namen deel aan een marathon in het Belgische Wolfsdonk. Daar was de mogelijk heid om afstanden te rijden tot 110 km.Twee Mudhunters kozen voor die afstand en twee anderen kozen voor de wat kortere variant van 80 km. De omstandigheden waren zo dat het gemiddelde onder de 20 km/h bleef. Het was dus een zware tocht voor deze Mudhunters. Om 9.00 uur vertrok een groep van dertien Mudhunters voor een gevarieerde tocht in de omgeving. Regelmatig een stukje asfalt en voor de rest mooie bospaden vielen deze mannen en vrouwen ten deel. Met aan het einde ongeveer 60 km op de tel ler, waren de meesten om twaalf uur weer thuis. Mountainbikevereniging Mudhun ters is een recreatieve vereniging met fanatieke en heel fanatieke bikers. Als je een keer mee wilt doen dan is dat geen enkel probleem. Iedereen kan een maand gratis meetrainen, daarna beslis je pas of je lid wil worden.AUes wat je nodig hebt is een sterke fiets en een helm. Ga voor informatie naar www.mud- hunters.nl Planning: Zondag 1 juni, vertrek 9.00 voor ronde in de omgeving vanVenray. Zondag 1 juni, vertrek 10.00 uur Kidstraining tot 11.30 uur. Dinsdagavond training, vertrek 19.00 uur. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. DIERENSPECIAALZAAK VENRAY-HORST Van 23 t/m 29 juni organiseert TV Vierlingsbeek weer haar jaarlijkse open toernooi. Inschrijven kan tot en met vrijdag 30 mei in de categorieën damesdub- bel, herendubbel en mix dubbel in de speelsterktes 5,6,7 en 8. Leeftijdsca tegorie: 17+. Inschrijven kan het beste via www.toernooi.nl; doorklikken naar Morteltoernooi. Voor meer infor matie kunt u bellen met 0478-634031. Uitslagen Heren C Manual-Bevo 5-26 Dames C Manual-Loreal 15-8 Heren B Manual-Rapiditas 22-31 Dames B Manual-Bevo 16-7 Dames recr Manual-Inter '69 10-9 Programma zaterdag 31 mei Heren C BSAC-Manual 10.50 Gemengd D Rapiditas-Manual 11.00 Dames C BSAC-Manual 11.35 Heren B Bevo-Manual 12.00 Dames B Merefeldia 15.35 Uitslagen Venlo Sport Crusaders-U 16 61-40 EVBV Octopus 2-U14 7-38 Programma zondag 1 juni Cracks-Ul6 11.45 Twaalf tafeltennissers van de Inva liden Sport- en Belangen Vereniging Venray e.o. hebben deelgenomen aan het Van Lieshout tafeltennistoernooi in Veghel. In de aanloop naar de Neder landse kampioenschappen tafeltennis voor mensen met een beperking op 7 juni in Weert is gebleken dat er nog hard getraind moet worden om daar goed voor de dag te komen. In Veghel vielen slechts twee tafeltennissers in de prijzen. Dit waren Theo van Elfe ren in klasse 6 met een fraaie tweede plaats en 23 wedstrijdpunten. Jan van Gerven had in klasse 2 voldoende aan vier wedstrijdpunten om een derde prijs in de wacht te slepen. Verder behaalde Koen Heideveld in klasse 3 helaas geen wedstrijdpunten. De resul taten in klasse 4 waren beter. Wilbert Litjens behaalde daarin slechts drie punten. Marie-Louise Theeuwen deed het beter met tien punten en Maria Wilmsen eindigde met veertien wed strijdpunten. In klasse 5 behaalde Leo Reintjes geen enkel punt. Eline Jacobs kwam niet verder dan zes punten, net iets minder dan Sandy Aalders die zeven punten behaalde. Ankie Muij- sers scoorde in deze klasse het beste van de ISBV Venray e.o. met zestien wedstrijdpunten. Tenslotte behaalde Harrie Jacobs in klasse 6 nog vijf pun ten. Daarmee werd hij ruimschoots verslagen door Marly Vervoort die maar liefst achttien wedstrijdpunten bij elkaar speelde en daarmee net bui ten de prijzen viel. Op 31 mei volgt nog een toernooi in Lochem. Geldrop was de plaats van han deling van de vijfde speeldag in de Bondscompetitie. Venray 1 speelde daar een degelijke teamwedstrijd, met individueel teveel matige ronden. Over het algemeen werd er zelfs de door alle teams te hoog gespeeld. Alleen leider Geldrop 3 was twee ronden bij machte om iets van de oude glorie te tonen met rondjes van 90 eb 87. De eerste ronde ging dus naar Geldrop 3 met 90 slagen, gevolgd de Venray 1 met 105 slagen onder aanvoering van Gerrit Vermeulen, die met een rondje 23 een prima start kende, Geldrop 4 werd met 108 slagen derde en Venray 2 (116) met Jan Litjens (28) als beste speler, werd zelfs vijfde achter Zicht Nirve, dat 119 slagen nodig had. De tweede ronde was opnieuw voor Gel drop 3, gevolgd door Geldrop 4 (98 slagen) en Venray 1 (102) en was Ger rit Vermeulen (24) opnieuw Venrays beste man. Venray 2 zakte door het ijs met door met 138 slagen slechts als zevende binnen te komen. De tweede helft begon met opnieuw Geldrop 4 als sterkste (97) en herstelde Venray 1 de pikorde door met 104 slagen Gel drop 4 (106) voor te blijven, nu met een rondje 23 van Jan Engels. Venray 2, met een mooie ronde van 25 voor Leo Wilms, eindigde echter op nieuw als zevende, nu echter met 123 sla gen. In de laatste ronde liet Geldrop 3 opnieuw zien, dat er met hen niet te spotten valt en zeker niet in eigen huis. Hun ronde van 87 slagen was de beste van de dag en toonde de supre matie van de aanstaande kampioen aan. Venray 1 (101 slagen) wist in de laatste omloop met opnieuw 23 voor Jan Engels, Geldrop 4 (103) voor te blijven en daarmee opnieuw tweede te worden. Venray 2 liet zich nu zelfs verrassen door het rode licht van de Eindhovense reserves (124) door met 125 slagen als laatste binnen te komen. Geldrop 3 haalde verdiend de volle buit (8 wedstrijdpunten) door met 375 slagen eerste te worden, Ven ray 1 volgde 7 punten en 412 slagen, net voor Geldrop 4 (415 slagen) met 6 punten. De overige teams liepen flink averij op. Zicht Nirve, vierde met 468, haalde vijf punten binnen, gevolgd door Eindhoven 1 (vier met 481), Oirschot (drie met 488), Venray 2 (twee met 502) en als laatste Eind hoven 2 met slechts één punt en 582 slagen. In de stand liep Geldrop 3 (29 punten) opnieuw uit en heeft nu een voorsprong van acht punten op naaste belager Venray 1 met 31 pun ten. Oirschot is met 25 punten nog wel derde, maar voelt de hete adem in de nek van Zicht Nirve met 24 pun ten. Eindhoven 1 (21,5) is nu vijfde met 21,5 punten. Geldrop 4 (18,5) passeerde Venray 2 (16) en staat nu zesde, terwijl Eindhoven 2 andermaal op de laatste plaats bleef, nu met vijf punten. Jan Engels en Gerrit Vermeulen waren de beste spelers van Venray 1 met allebei 102 slagen. Leo Wilms werd beloond voor zijn trainingsar- beid door met 117 slagen zijn team- maten voor te blijven. In de onderlin ge competitie kwam er een wisseling van de wacht. Op de zevende speel dag loste Gerrit Vermeulen Huub Straatman af als nieuwe leider. De beste speler was Jan Engels met 74 slagen en 23 als laagste ronde. Ook Jan van Dijk kwam tot een rondje van 23 slagen. Bij de dames was het Miet Clevers, die met 96 slagen de overige dames de baas was. De laagste ronde (29 slagen) kwam op naam van Miet Clevers, Annie Litjens, Jo Litjens en Bets Wilms. De zevende speeldag leek wel bijltjesdag. Met uitzondering van de spannende wedstrijd tussen Leo Wilms (85) en Jan van Dijk (81), die ondanks een hogere score toch door Leo Wilms met 4-2 werd gewon nen, eindigde alle ander partijen in een 6-0 overwinning, c q nederlaag. Zo kwam de sterk spelende Piet van der Eist tot zijn beste seizoenpres tatie door met 80 slagen Karei van Ham kansloos te laten. Huub Straat man (79) had ook geen tegenstand te duchten van Fieke van Ham, Har rie Lenssen (86) versloeg Truus van Dijk, Jan Litjens (79) was te sterk voor Miet Clevers, Jan Engels (74) klopte Gerrit Janssen verrassend hoog, Theo Litjens (88) hield Annie litjens onder de duim, Gerrit Vermeulen (80), toon de zich de meerdere van Bets Wilms, Henk van Leeuwen (89) had meer moeite met Jo Litjens, dan de uitslag doet vermoeden en Ton Hendriks ver pulverde verrassend Pierre Dean, die helemaal niet in de wedstrijd zat. Na de nieuwe lijstaanvoerder Gerrit Ver meulen (3 punten) volgen de ex-kop- lopers van dit seizoen Huub Straatman (5), Ton Hendriks (7,5) en Jan Litjens met 8 punten. Bij de dames nadert Jo Litjens (20 punten) op kousenvoeten de leidende Miet Clevers, die 15 pun ten heeft vergaard.Truus van Dijk (26) en Annie Litjens (31) zijn de naaste belagers. Op het 45+ toernooi van Duno uit Doorwerth heeft Jan Engels op een verdienstelijke de zesde plaats geëindigd met 95 slagen en kwam daarmee twee slagen te kort voor een podiumplek. Komend weekend neemt Jan Engels deel aan de NK Afdeling 1 (viltbanen) in het Friese Appelscha. Afgelopen zondag vond voor de 31e maal de drielandenontmoeting onder de vlag van de NKS plaats, dit keer in Schelle bij Antwerpen. Ook ditmaal waren Summa/Red Stars jeugdleden geselecteerd om deel te nemen aan deze ontmoeting. Onder de deelnemers waren uit Venray aan wezig de spelers Ernest Cruijsberg en Tom Thijssen bij de jongens junioren, Britt Houwen bij de dames en Rick Pouwels bij de heren. De rest van de selectie bestond uit spelers van Bra bant en Limburg, verdeeld over verder nog jongens junioren en kadetten, meisjes junioren en kadetten, dames en heren. De resultaten waren redelijk te noemen van het Nederlandse team, maar reikten niet verder dan de twee de plaats tussen Belgie en Duitsland. Belgie won de drielandenontmoeting. Bij de jongens junioren speelde Ernest Cruijsberg een goed toernooi en met niet consequent spel won hij desondanks al zijn enkelspelen even als zijn teamgenoot uit Wessem, maar Ernest werd eerste door slechts drie verliezende games te hebben gescoord tegenover de vijf games van zijn team genoot.Tom Thijssen speelde een zeer wisselvallig toernooi en ook zijn spel was niet stabiel genoeg om een vuist te kunnen maken en Tom bleef steken op slechts een keer winst. Bij de senioren ingedeeld waren Britt Houwen bij de dames en Rick Pouwels bij de heren en ook hun resultaten waren wisselvallig. Bij de dames was Britt gekoppeld aan een meisje van Belcrum, die geen partij won. Britt kwam slechts een keer tot winst. Bij de heren was Rick Pouwels ingedeeld in Heren 4 en naast een goed teamresultaat met zijn teamge noot uit Wessem speelde Rick ook een goede enkelspel serie. Rick wist op een na al zijn enkelspelen te win nen en hij scoorde zodoende een mooie tweede plaats, ondanks een pijnlijke hand. Na een verblijf van slechts een jaar degradeert het eerste gemengde ten- nisteam van TC Venray alweer uit de tweede klasse van de landelijke ten- niscompetitie. Na een 8-0 nederlaag bij koploper GTR Geleen is de achter stand op de direct concurrenten, met nog een wedstrijd te spelen, onover brugbaar en is de ploeg van coach Twan Lensen volgend seizoen aan gewezen tot het spelen in de derde klasse. Vooraf aan het duel met GTR had Venray zich al neergelegd bij de degradatie. De toekomstige kampioen uit Geleen herbergt onder andere de nummer 7 van België in zijn gelede ren, en voor de rest alleen maar spe lers met speelsterkte 2. Venray had dus absoluut niet de illusie om met een overwinning, laat staan een paar losse punten, huiswaarts te keren, en daarmee misschien nog een kansje op lijfsbehoud te houden. Het verwachte krachtsverschil liet zich uiteinde lijk duidelijk aftekenen in de score. De enige speler die een beetje in de buurt kwam van setwinst (over winst van de wedstrijd was sowieso geen sprake) was Ruud Geurts. De vete raan aanVenrayse zijde maakt het zijn tegenstander Philippe Brand nog erg lastig en verloor'slechts' met 6-3 7-5. Na een prachtig seizoen pakten de hockeyheren van Venray afgelopen zondag de titel in de reserve vierde klasse. Heeze-Venray 2-3 (0-1). Doel punten Venray: Jules Dorren (2x) en Koen Staal. De hockeyheren van Venray hebben in de laatste speelronde het kampioenschap in de reserve 4e klasse veilig weten te stellen. In de lastige uitwedstrijd met Heeze zou Venray voldoende heb ben gehad aan een gelijkspel. Ze wisten het seizoen met hun vijf tiende overwinning in stijl af te sluiten: 2-3. "Voor aanvang van de wedstrijd waren veel spelers vrij nerveus. Je zag diverse gespannen gezichten tij dens de warming-up", aldus coach Wim Palmen. In de beginfase van de wedstrijd werd duidelijk dat het een lastige middag zou worden. De eerste paar minuten had Venray het moeilijk met balbezit. De hockeyheren ble ven goed rondspelen, maar hadden moeite om kansen te creëren. Het thuisspelende Heeze had hier min der moeite mee. Na een vermeende overtreding (shoot) in de Vënrayse cirkel kreeg de tegenstander vrij eenvoudig een strafcorner. Vanaf de randcirkel werd een schot gelost op het doel. Het bleef 0-0 omdat keeper Wouter Born goed redding bracht. Halverwege de eerste helft wisten de hockeyheren een goede aanval op te zetten via de rechterflank. Verdediger Mark Born wist teamgenoot Reinier Palmen te vinden, die met de bal rich ting de achterlijn liep en vervolgens een voorzet gaf. In de kluts kwam de bal bij topscorer Jules Dorren terecht, die de bal opwipte en hard in het net sloeg. Deze 0-1 kwam als een enorme bevrijding, waardoor de hockeyers wat minder gespannen konden spe len. Heeze kon bijna profiteren, omdat Venray iets lakser begon te spelen na deze voorsprong. In een aanval van Heeze werd een harde voorzet gegeven op een inlopende spits. De Venrayse keeper wist echter te voor komen dat Heeze de 1-1 kon maken. In de counter werd Venray bijzonder gevaarlijk. Een schot van Venray werd gekeerd door de keeper van Heeze. In de counter sloeg Jeroen Wijnhoven de bal op doel, maar wederom wist de keeper redding te brengen. Hierdoor gingen de hockeyheren met een mini male voorsprong de rust in. In de rust sprak het collectief ver trouwen uit in een goede afloop. Mede hierdoor scoorde Dorren zijn dertigste doelpunt van het seizoen. Een harde voorzet van opgekomen verdediger Mark Born wist de aanval ler te bereiken. Hij wist de voorzet met een typisch 'Dorrentje' te verzil veren, 0-2. Na dit doelpunt schakelde Heeze een tandje bij en creëerde enkele kansen. Een ontsnapte aanval ler kwam oog in oog met de uitgeko men Venrayse doelman en sloeg de bal langs de keeper af. Op de doellijn was het verdediger Martijn Cloudt die de aansluitingstreffer voorkwam. Even later kwam de 1-2 alsnog toen een strafcorner werd verzilverd. De hockeyheren kreeg het benauwd na deze aansluitingstreffer. Heeze begon daarentegen weer te geloven in een gelijkspel of overwinning. Een kwar tier na rust kregen de heren uit Heeze wederom een strafcorner, toen een Venrayse verdediger de bal tegen de voet kreeg. Vanaf kopcirkel werd er op doel geslagen, waar de Venrayse lijnstopper niet meer op zijn plek stond: 2-2. De hockeyheren kregen het benauwd nu het kampioenschap weer in gevaar kwam. Slechts één doelpuntje tegen zou het einde bete kenen van de titelaspiraties. Onge veer tien minuten voor tijd kregen de heren wederom een strafcorner tegen. De bal werd op doel geslagen, waar de keeper in eerste instantie met zijn klomp redding bracht. In de rebound pushte Heeze de bal richting het doel, waar wederom de Vënrayse doelman Wouter Born dwars lag. In de counter schoot aanvaller Wijnhoven snoeihard op het doel van Heeze, maar met een goede reflex wist de keeper redding te brengen. Het middenveld van Venray begon weer beter te draaien, mede door een uitstekend spelende Freek Alkemade. Met nog vijf minuten te spelen was de ontlading groot, toen in de counter Dorren gevaarlijk werd. Hij omspeel de de doelman van Heeze en pushte op doel. Om aan alle onzekerheid een einde te maken sloeg middenvelder Koen Staal de bal tegen de plank. Na 70 minuten floot de scheidsrech ter af en sprongen de selectiespelers elkaar in de armen. In een bewogen jaar zijn de spelers enorm naar elkaar toegegroeid en een waar collectief geworden. Aanvoerder Schellens: "We hebben er telkens als team gestaan, waardoor tegenstanders met meer individuele klasse verslagen werden. Dit is echt een kampioenschap van het collectief." Enkele belangrijke spelers ontbraken tijdens de laatste wedstrijd van het seizoen. Björn van Rijn en Roel Creemers gaan volgend seizoen de Venrayse veteranen onder steunen. Bernd Röttgering, die wel bij deze kampioenswedstrijd kon zijn, gaat dezelfde overstap maken. De laatste wedstrijd in de slag om het districtskampioenschap gemengd tot en met veertien jaar is met 5-0 naar de enthousi aste gravelbijters van De Gagel gegaan. De kinderchampagne zorgde voor een vrolijke en natte noot, terwijl het lied We are the champions over de baan galmde. Jules, Sander, Jessy en Ohlin zijn ook dit jaar weer de sterkste in hun klasse gebleken. Het gemengde team van De Gagel is met dit kampi oenschap vier jaar op rij de sterkste. Jules van Baal en Jessy Broers hebben alle vier de kampioenschappen mee gemaakt. Voor Ohlin Cremers is het de derde keer en Sander van Eek maakte twee keer deel uit van het kampioens team. "We hebben dit jaar niet zo heel veel tegenstand gehad", vertelt Jessy, die met haar twaalf jaar de oudste van het team is. "De leukste wedstrijd was de uitwedstrijd tegen Blerick, toen we met 3-2 hebben gewonnen en we veel tie breaks moesten spelen." Ze won nen de thuiswedstrijd tegen Blerick verrassend met 5-0, waardoor ze toen al zeker waren van het kampioen schap. Afgelopen zondag vond de laatste thuiswedstrijd tegen Rohde plaats. Een eenvoudige winst zat er niet in, hoe wel de stand van 5-0 anders doet ver moeden. De meisjesenkel werd pas in de derde set beslist en ook de meisjes dubbel had een super tie break nodig voordat de beslissing viel. De jongens hadden het wat makkelijker, zij won nen hun partijen in twee sets .Alle vier de winnaars volgen hun lessen bij tennisschool De Maascourt van Twan Lenssen en dat blijkt zijn vruchten af te werpen. Hoewel de tegenstanders heel wat jaartjes ouder en koppen groter waren, lieten de kinderen van De Gagel zich hierdoor niet uit het veld slaan. Ze gooiden hun techniek en tactisch inzicht in de strijd en dat leverde resultaat op. De weergoden zijn deze competitie gunstig gezind geweest. Alle zondagen hebben hun naam eer aan gedaan en hebben zich van hun zonnige kant laten zien. In Horst is een selectiewedstrijd voor pony's gehouden. Luca de Rijck reed voor de eerste keer met haar nieuwe pony Dempsey Diamond Star in de klasse DE-MI. Ze wonnen de eerste prijs met maar liefst 205 pun ten. Daarnaast bracht De Rijck haar C pony Hollanda S uit in de klasse Ml en met 192 punten behaalden ze een tweede plaats. Klinte de Rijck startte met Omira in de klasse DE-Z2. Ook zij behaalden een tweede plaats met 250 en 260 punten. Vérder was er voor paarden een selectiewedstrijd in Seve- num. Janine Huibers behaalde met Ibor een vierde prijs met 189 punten in de klasse L2 dressuur. Bianca Enders behaalde met haar paard Zolena op de selectie na het rijden van een nette proef een eerste prijs met 196 punten in de klasse B dressuur. Tijdens een CH in Sevenum behaal de Verne Janssen in de springwedstrijd met haar paard Donut in de klasse B 48,5 stijlpunten en een vierde prijs. Rick Janssen mocht met Ups in de klasse L een tweede prijs in ontvangst nemen. Met Time Out werd Rick in de klasse M eerste en met Pointer werd hij in de klasse ZZ zevende. Petra van Dijck werd met Unbeüvia in de klasse L derde en met Webster won zij in de klasse L de vijfde prijs. Daarnaast won Van Dijck met Santa Lucia in de klasse M de vierde prijs. In de dressuurwedstrijd won Susan Hendriks met Terika in de klasse B met maar liefst 199 punten de vijfde prijs. Ellen van Dijck werd met Wëldla- dy in de klasse B-dressuur eerste met een hoge score van 211 punten. Op de eerste selectiewedstrijd voor paarden in Sevenum zijn de volgende resultaten behaald. Irene Potten werd zesde met Jupiter in de klasse B-dres- suur. Tamara Klaassen behaalde een vierde plaats met Corlienca Z in de klasse B-springen en Irene Potten werd hier vijfde met Jupiter. In de klasse M-springen behaalde Stan Op 't Veld met Heritage Sanessa een achtste nlaats. Sportnieuws Info In het slotweekend van de korfbalcompetitie mocht DES uit Vierlingsbeek nog drie kampioenen begroeten, uitslagen korfbalvereniging DES. De Dl, El en deA2 waren de sterkste in hun poule en mochten de kampioensvlag hijsen. ntanK Rpla<;tinnarl\/kpiir< Belastingadviseurs Accountants

Peel en Maas | 2008 | | pagina 25