ff 1 VANTILBURG STANDBOUWERS SO EXPO Onverbet DE ROOYSE^-— WISSEL^*®® nders ADMINISTRATEUR ENTHOUSIASTE WERKNE Maak werk van verandering. Als sociotherapeut bij de Rooyse Wissel. Zie jij jezelf hier al tussen zitten? BOUWKUNDIG TEKENAAR (M/V) MEEWERKEND UITVOERDER/MAATVOERDER calculator/ werkvoorbereider ervaren all-round hoveniers ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER 1e MONTEUR HOOFDMONTEUR LUXOR - STUDIO SELECT THEATERS VENRAY bolwerk weekers PEEL EN MAAS L Bouwbedrijf John van Gestel BV Wij zijn: Bouwbedrijf en Betonvlechtwerken John van Gestel bedrijven BV gevestigd in Oirlo en zijn gespecialiseerd in utiliteitsbouw, hallenbouw en betonwerk. Wij hebben werkzaamheden door heel Zuid-Nederland. Voor het bouwbedrijf zoeken wij: Een enthousiaste en gemotiveerde collega voor de functie Taken: Je bent verantwoordelijk voor uitvoering, maatvoering, en contact houden met opdrachtgever, voor een of twee projecten tegelijk. Wij bieden: Een afwisselende functie met goede primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden conform de CAO recreatie. Geïnteresseerd? Dan ontvangen we graag je sollicitatie met C.V. naar onderstaand adres: John van Gestel, Hoofdstraat 44a, 5808 AV Oirlo W-INSTALLATEUR Wij zijn nog steeds op zoek naar een voor o.a. buffetverkoo[ Als je niet alleen naar het verleden van een tbs-patiënt kunt kijken, maar ook naar z'n toekomst. Als je stevig bent, maar niet van beton. Als je betrokken bent, maar ook los kunt laten. Als je net zo goed met teleurstellingen kunt omgaan als met overwinningen. Als je direct kunt ingrijpen maar ook tot tien kunt tellen. Als je beseft dat successen uit het verleden geen garantie voor de toekomst zijn. Als je een mbo- of hbo-opleiding in de hulpverlening, zorg of welzijn achter de rug hebt en al enige ervaring hebt opgedaan. Als je een baan wilt die er écht toe doet. Dan maak je nu werk van verandering. Als sociotherapeut bij de Rooyse Wissel. Meer weten? Solliciteren? Kijk op voor-de-verandering.nu. Werken bij de Rooyse Wissel. Voor de verandering. Forensisch Psychiatrisch Centrum Postbus 433 5800 AK Venray T (0478) 63 52 00 F (0478) 63 52 61 E info@derooysewissel.nl www.voor-de-verandering.nu Donderdag 29 mei 2008 - Pagina 10 Ves Reynders Tuindesign Styling staat al méér dan 25 jaar voor tuinarchitectuur en aanleg van (veelal) particuliere tuinen waarin veel aandacht gaat naar details en kwaliteit in de breedste zin van het woord. Elk project wordt gezien als uitdaging om er iets bijzonders van te maken. Bijzonder in ontwerp, het uiteindelijke resultaat, de kwaliteit en de nazorg waarbij telkens gestreefd wordt naar verbetering op elk gebied. Wegens een sterk groeiende orderportefeuille zijn we op zoek naar een: Functie omschrijving: Minimaal 5 jaar praktische ervaring in de uitvoering calculeren Afgeronde 4-jarige MBO opleiding Aantoonbare praktische en theoretische kennis en inzicht in alle toepassingen van beplantingen Aantoonbare praktische en theoretische kennis en inzicht in bestratingen én bouwkundige zaken zoals vijveraanleg, metselwerk, etc. Ervaring in het maken van technische tekeningen en beplantingsplannen Ambitie om door te groeien in het vak Geen 8 tot 5 mentaliteit Functie omschrijving: Minimaal 2 jaar praktische ervaring in de uitvoering Afgeronde 3- of 4-jarige MBO opleiding Praktische kennis en inzicht in alle toepassingen van beplantingen Praktische kennis en inzicht in bestratingen en bouwkundige zaken zoals vijveraanleg, metselwerk, etc. Ambitie om door te groeien in het vak Geen 8 tot 5 mentaliteit Wil je je verder blijven ontwikkelen in het groene vak en raak je nooit uitgekeken op de veelzijdigheid en uitdagingen die dit werk biedt? Dan is werken bij Ves ReyndersTuin- design Styling een buitenkans. Samen meteen enthousiast team kun je bij ons naast de meer reguliere werkzaamheden je vak uitleven op het gebied van beplantingen, vijveraanleg, bestratingen en bouwkundige voorzieningen. Naast een bij de functie en ervaring passend salaris bieden wij goede secundaire voor waarden. Meer informatie? Bel met Ves Reynders of Wiel Kok. Sollicitatiebrieven met c.v. t.a.v. Wiel Kok, mailen kanookw.kok@tuinenwonen.nl Ves ReyndersTuindesgin Styling -Tuindersweg 3 5981 NA Helden -Tel: 077-3075199 Koot Investments BV en Knoest Horst BV gevestigd te Horst exploiteren een moderne champignonkwekerij met nationale en internationale handelsactiviteiten. Daarnaast zijn ero.a. productiebedrijven, die zich bezighouden met het samenstellen van dozen voor de agrarische sector en het samenstellen van pakketten voor de thuisteelt van champignons. Binnen ons bedrijf is op dit moment de vacature beschikbaar van: 24-32 uur per week De werkzaamheden bestaan o.a. uit: een maandelijkse rapportage aan de directie de verantwoordelijkheid voor de gehele administratie de aansturing van en het leiding geven aan de overige administratieve medewerkers ondersteuning van de directie Functie-eisen/profiel flexibele instelling stressbestendig kennis van administratieve systemen zelfstandig MBO/HBO werk-en denkniveau Aanbod: een dynamische werkomgeving goede arbeidsvoorwaarden afwisselende baan in een informele sfeer Voor meer informatie over deze functie kunt u mailen naar: kootchamp1@planet.nl Uw sollicitatiebrief met C.V. zien wij graag binnen 8 dagen tegemoet. FreshChamp BV, Ruttenweg 2, 5961 PR Horst E: kootchamp1@planet.nl 1 Uitdagende baan... Installatiebedrijf van Tilburg is een bedrijf met 30 werknemers. Gezien onze groei ontstaat er ruimte op de administratieve afdeling. Een uitdagende func tie in een prettige werksfeer bij een groeiende, financieel stabiele organisatie. Takenpakket... factureren werkbonnen, invoeren weekstaten, crediteurenadministratie; jaarlijks voorbereiden audit Veiligheids-certificaat VCA; jaarlijks assisteren bij voorbereidingen jaarrekening; assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden op de afd. administra tie. Wij zijn op zoek naar iemand... op minimaal MBO niveau (3/4) administratie/boekhouding of vergelijk baar; die vernieuwing en verbetering binnen de AO als een uitdaging ziet; die minimaal 24 uur wil werken, fulltime zijn er ook mogelijkheden. Schoolverlaters worden van harte uitgenodigd te solliciteren. Wij bieden arbeidsvoorwaarden conform CAO klein metaal; een gezellige werkomgeving met mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen; goede begeleiding van collega's; mogelijkheid tot het volgen van aanvullende cursussen/opleidingen. Past deze baan bij jou? Aarzel dan niet, stuur je sollicitatiebrief en cv naar loes@mvantilburg.nl of stuur een brief naar: Postbus 6209, 5960 AE Horst V Venloseweg 70a Horst Tel. 077-3988040 info@mvantilburg.nl www.mvantilburg.nl CV-installaties Loodgieterswerk Sanitaire installaties Ventilatie Koeling Warmtepompen Service Onderhoud TEVENS ZIJN WIJ DRINGEND OP ZOEK NAAR EEN U bent gemotiveerd, spreekt algemeen beschaafd Nederlands, goed verzorgd en kan netjes en goed met mensen omgaan. Dan hebben wij misschien een leuke baan voor u. Uw Werkzaamheden: Buffet verkoop en reserveringen opneme Het schoonmaken en houden van de bioscoop in de week dat u werkt. Dit houdt o.a. in 1) Tussen de voorstellingen in de zalen schoonmaken. 2) Het schoonhouden van de foyer en toiletten. 3) Na de voorstellingen poetsen zodat alles voor de volgende dag weer schoon is. U vind het niet erg om in de weekenden en avonduren te werken, (ook in de vakanties zijn wij open). U bent flexibel en kan invallen indien dit nodig is. Goed kunnen tellen en rekenen van belang. Solliciteert u dan naar i leuke en afwisselende baan bij ons in de bioscoop. Luxor Theater Venray Postbus 152, 5801 BV Venray o.v.v. sollicitatie So easy. So Expo. Beursstands ontwerpen en maken, dat is ons lust en leven. So Expo ontwik kelt stands die perfect passen bij elke organisatie, bij elke doelstelling, bij elke boodschap. Dat doen we met hart en ziel. Met vakmanschap en creativiteit. Met een aanpak die u alle zorg uit handen neemt. Vanaf het eerste ontwerp tot het kopje koffie bij de oplevering: So Expo regelt het. Ook als het gaat om interieurs voor bedrijven en winkels. So Expo is een jong bedrijf dat barst van de ervaring. Onze hoogwaardige stands en interieurs komt u wereldwijd tegen. Hoe dat komt? Dat komt doordat So Expo het zijn klanten zo graag zo makkelijk maakt. So Easy. So Expo. Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar enkele (m/v): Functieomschrijving Het voorbereiden en bouwen van stands in teamverband in onze werk plaats maar ook op diverse beurscomplexen in binnen- en buitenland. Functie-eisen Je hebt een enthousiaste en flexibele instelling; je hebt geen bezwaar tegen lange dagen gedurende drukke periodes. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een timmeropleiding en ervaring in de standbouw. Verder beschik je over de nodige creativiteit en inventiviteit. Arbeidsvoorwaarden Een leuke afwisselende baan in een goede werksfeer met jonge mensen gebaseerd op een 40-urige werkweek. De produkten zijn zeer divers. Je salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en er gelden goede secundaire arbeidsvoorwaarden (cao ESAH). Reacties kun je schriftelijk richten aan SO Expo BV. t.a.v. Stefan Martens, De Hulst 13, 5807 EW, Oostrum. Of per Email naar: stefan@soexpo.nl Als gevolg van een groeiende orderportefeuille met betrekking tot advisering in bouwkundige constructieadviezen zijn wij op zoek naar een Vanzelfsprekend heb je affiniteit met het uitwerken van bouwconstructies. Je bent geschikt om in teamverband te opereren en je bent ook zeer goed in staat om zelfstandig landelijk georienteerde bouwprojecten constructief uit te werken. Wij bieden een uitdagende full-time functie (38 uur) in een middelgrote organisatie met jonge en enthousiaste collega's. Wij vragen een bouwkundige opleiding op minimaal MBO-niveau. Stuur je sollicitatie (met CV) naar Bolwerk Weekers, Postbus 213, 5750 AE Deurne of mail naar vacature@bolwerkweekers.nl Meer informatie vind je op www.bolwerkweekers.nl berekend advies Michiel Leesberg is tekenaar. Drinkt thee zonder suiker. Tennist, voetbalt en biljart. Luistert liever naar 3FM dan naar 538. En werkt hier ook al bijna 10 jaar. Miranda is hier bij elkaar al 9 jaar administratief medewerkster (eventjes weggeweest) en Miranda houdt van Marco Borsato. Maar gelukkig voor de rest ook van Radio 538. Blij met de flexibele werktijden. Erik Bolwerk is constructeur. Favoriete nummer is Black van Pearl Jam, Houdt verder van Italiaans: van pizza tot Ferrari. Hij vindt de sfeer op de zaak altijd erg goed. Stefan van Haandel is hier al 10 jaar tekenaar. Met plezier. Ziet zichzelf ooit nog wel als directeur. Zijn favoriete automerk is Volvo. Leon Weekers, 14 jaar geleden begonnen als constructeur, nu mede-directeur. Eet het liefste een uitsmijter als luncfTTfTJmümlt verder van U2 en mountainbiken.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 10