Massage in Venray Verzorgingshuis ontruimd vanwege brand begint goed Em-Té EK bu Stichting Date in Venray Ondernemen als roeping Otto sponsort Junior Kamer Geslaagde moederdagactie Partyrent voor geslaagd feest Een actuele kijk op peesblessures Uw hond fris en vakkundig M getrimd Niets! PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Al bijna twee jaar masseert Rick Beerkens op de woensdagavon den in Carola's Slendersalon. Aan gezien hij steeds meer aanvragen krijgt, gaat hij nu ook in de week enden voor particulieren mas seren. Beerkens heeft meer dan vijftien jaar ervaring en heeft door het hele land gemasseerd. Klanten kunnen kiezen uit een zeer ruim aanbod van massages. "Ik heb ook ruime ervaring in het mas seren bij de thermen in Born en Nijmegen", vertelt Rick Beerkens. Een kleine greep uit het aanbod is bijvoorbeeld de klassieke mas sage, de ontspanningsmassage, de hotstone massage, stoelmassage, Chinese hoofd-, nek- en schouder massage, aromamassage, maar ook Guasha-therapie en het zogeheten stresscounseling. "Met de stresscounseling kan ik samen met u een route uitstip pelen om eventueel stress anders te benaderen, c.q. te doen verdwij nen. Dit alles met ademhalingsoe feningen, massages, noem maar op. Ook voor een opleiding tot stoelmasseur kunt u zich ook bij mij opgeven. U ontvangt dan na Rick Beerkens aan het werk als masseur. een succesvol afgesloten examen een officieel erkend diploma. Een certificaat word sowieso verstrekt. Voor een aanbod van workshops verwijs ik u naar mijn website." Bedrijven maken steeds meer gebruik van zijn diensten als stoelmasseur. "Er is immers weten schappelijk bewezen dat door een simpele korte massage het ziekteverzuim zichtbaar is terug te dringen. U kunt altijd contact opnemen voor een eventuele proefsessie. Mocht u een profes sionele massagetafelstoel willen kopen, dan bent u bij mij ook aan het juiste adres. Dit geldt uiteraard ook voor massageproducten, hots- toneproducten, het inrichtingen van uw salon met bijvoorbeeld boeddha's of Balinese geluksdoe- ken." Kijk voor meer informatie ook eens op www.rickbeerkens. nl, of neem contact op via info@ rickbeerkens.nl of telefonisch 06- 11129285 dat laatste bij voorkeur na 17.00 uur. De brandweer had de brand in Het Schuttersveld zaterdagmiddag snel onder controle. De brandweer heeft zater dag een deel van verzorgings centrum Het Schuttersveld in Venray ontruimd, nadat er brand was uitgebroken in een bewonerskamer. De brand is beperkt gebleven tot de bega ne grond, maar de rook hing tot op de derde etage. De bewoners van de vleugel waar de brand uitbrak, werden in andere vleugels van het gebouw ondergebracht. In de loop van de middag zijn de geëvacueerde bewoners weer naar hun kamers teruggekeerd. In Het Schutters veld wonen 135 mensen die ver zorging nodig hebben. De brand ontstond na een kortsluiting in een koelkast op de kamer van een bewoonster. Het alarmsysteem trad meteen in werking, waarna de bedrijfshulpverleners van het verzorgingshuis de bewoonster uit haar kamer wisten te halen. De omliggende kamers werden eveneens geëvacueerd. De inmid dels gearriveerde brandweer wist de brand vervolgens snel te blus sen. In de desbetreffende vleugel van het verzorgingshuis was wel sprake van rookontwikkeling, maar in de loop van de middag konden de eerste bewoners weer terug naar hun kamer. Twee personen met ademha lingsproblemen werden overge bracht naar het ziekenhuis. Vijf personen konden ter plekke wor den behandeld. Directeur Sjaak Aveskamp toon de zich opgelucht over de goede afloop. "Dit is de nachtmerrie van elke directeur. Elk jaar hebben we brandoefeningen in de hoop dat het niet echt gebeurt. Ik ben blij dat die oefeningen nut hebben gehad en mijn BHV'ers goed heb ben gehandeld.'V olgens Aveskamp zat bij enkele bewoners de schrik er goed in. "Andere bewoners daarentegen hebben van de brand helemaal niets gemerkt." Op dinsdag 13 mei ging de actie 'De Leeuwen van Oranje' van start in de Em-Té super markt aan de Bleek 30 in Venray. Vijf weken lang kun nen klanten daar sparen voor unieke leeuwen van Oranje. De complete collectie bestaat uit vijftien bijzondere pluche beren: veertien van spelers en natuurlijk een coach. Supermarkt manager Jos Zijlstra: "Het is altijd weer een bijzondere tijd als het Nederlands elftal moet voetballen. Je merkt het ook aan de klanten.Al weken van tevoren hangt er een bepaalde sfeer in de winkel. Oran je is hét gesprek van de dag: hoe zullen ze presteren, wie gaat er straks uitblinken en halen we de volgende ronde? Allemaal vragen waarop iedereen zo snel mogelijk een antwoord wil hebben. Naast het vele aanbod in speciale Oran jeartikelen, is een verrassende actie met een link naar het komen de EK voor ons dan ook een must. De collectie Oranje leeuwen is echt een schot in de roos! De vijf tien 'mascottes' zijn stuk voor stuk echte collectoritems: grappige, bij zondere en leuke pluche leeuw tjes die gezamenlijk een compleet voetbalteam vormen.Vooral onder jonge klanten spreekt dit enorm aan. Daarnaast is het eenvoudig dit hele elftal, inclusief de reservespe lers en coach, bij elkaar te sparen. Bij iedere besteding van 15 euro geven we al een Oranjemunt weg. Daarnaast leveren vijftien geselec teerde actieproducten wekelijks extra Oranjemunten op. Tegen inlevering van vier Oranjemunten kan de klant al een leeuw naar keuze uitzoeken. Om helemaal in de stemming te komen, versprei den we voorafgaand aan de eer ste actieweek een poster met een wedstrijdschema waar alle wed strijden van het EK op vermeld staan. Als deze poster voor het raam wordt gehangen, maakt men ook nog eens kans op gratis één minuut winkelen, waarvan Em-Té er maar liefst 250 weggeeft.' Vanaf dinsdag regent het al Oranjemun ten in alle Em-Té-winkels, zodat er verwacht wordt dat al in de eerste actieweek complete elftallen wor den weggegeven. Ook is een spe ciale verzameltribune beschikbaar waarop de gespaarde leeuwen kunnen zitten. De lente is bij uitstek de tijd om schoon schip te maken. Oude rommel uit de kasten om ruimte te maken voor nieuwe spullen. Het voorjaar nodigt ook uit om met nieuwe dingen te starten: die cursus die je altijd al hebt willen doen, solliciteren bij een nieuw bedrijf, een vakantie plannen of dromen over een nieuwe relatie. Maar ja, dromen komen zelden vanzelf uit. Wie ook zo graag weer eens met z'n tweeën op vakantie wil? Of gezellig samen een avond je uit? Iemand hebben om mee te praten? Een maatje voor het leven? Dan is Stichting Date hét aangewezen adres. Bijna niemand stapt zomaar op een relatiebe middelingsbureau af. Natuurlijk, man ken ook afwachten. Wellicht komt men waar dan ook toevallig iemand tegen. Maar hoeveel kans heeft men om die persoon te ont moeten die aan het droombeeld voldoet? Om aan die onzekerheid een einde te maken is het zeker geen slecht idee om zich bij een relatiebureau in te schrijven. Stich ting Date bemiddelt al bijna veer tig jaar tussen mannen en vrou wen volgens een geheel uniek systeem. Mannen en vrouwen die zich inschrijven krijgen het part- nerboek. Daarin staan persoon lijke beschrijvingen van degenen die bij Date staan ingeschreven. Daarbij gaat het om gegevens over leeftijd, beroep, uiterlijk, verwach tingen van de partner en dergelij- ke.Al met al geeft dit een duidelijk beeld van de betreffende persoon. Vervolgens is de partnerzoekende aan zet: hij of zij bepaalt zelf met wie hij/zij in contact wil komen. De consulente verstrekt uiteinde lijk de telefoonnummers (schrij ven kan natuurlijk ook). Carola v.d. Brandt, consulente voor regio Venray: "Wij hebben een systeem waarbij de cliënt niet afhankelijk is van de voorstellen die de consu lente doet. We kijken wel over de schouder van de cliënt mee of het een geschikte 'match' is. Ook kun nen wij zien of de desbetreffende dame of heer eventueel al een partner gevonden heeft. Maar ver der staat het de cliënt vrij om in contact te komen met wie hij of zij wil. En dat is niet meer dan nor maal: wie kan er nu beter als jijzelf beoordelen wie er bij je past?" Voor het bedrag aan inschrijfgeld (bij het bepalen daarvan wordt overigens rekening gehouden met de draagkracht van de betreffende persoon) staat men veertien maan den ingeschreven. In die peri ode kan de ingeschrevene zoveel contacten leggen als hij of zij wil. Carola v.d. Brandt: "Uit cijfers blijkt dat 70 procent van de man nen en vrouwen die bij Stichting Date staan ingeschreven binnen die veertien maanden een partner vindt. En 'partner' is dan een breed begrip, variërend van vriendschap en lat-relatie tot zelfs een huwe lijk. Maar hoe het ook uitpakt, het gaat er natuurlijk om dat mensen weer gelukkig worden!" Loopt u ook al heel lang rond met het idee dat u (weer) een relatie zou wil len? En bent u er inmiddels ach tergekomen dat de prins op het witte paard in ieder geval niet op de hoek van de straat te vinden is? Maak dan dit voorjaar een nieuwe start. Voor mee informatie kan men contact opnemen met Carola v.d. Brandt, tel. 0478-511855. Ruim een jaar geleden sloeg Stephan van der Wegen een nieuw weg als ondernemer in. Na bijna 13 jaar samen met een com pagnon een succesvol bedrijf in de automotive sector gerund te hebben, werd het tijd voor een nieuwe uitdaging. In een loods in Ysselsteyn startte Van der Wegen het bedrijf vdWegen Intern Trans port dat zich bezig houdt met de verkoop en verhuur van jonge gebruikte- en nieuwe magazijnma chines. Heftrucks en pallettrucks vormen de core business, maar u kunt er ook terecht voor hand pompwagens of stapelaars. Van der Wegen onderscheidt zich vanwege het feit dat het bedrijf met name voor het rnkb snel kan handelen, ook als het gaat om het bieden van tijdelijke oplossingen. Het tijdelijk plaatsen van machines tegen een aantrek kelijk tarief biedt bedrijven vaak uitkomst bij pieken door seizoens invloeden. Denken we in dit geval bijvoorbeeld aan fruittelers of boomkwekerijen. Van der Wegen onderhoudt goede contacten met importeurs van nieuwe machi nes. Vanwege de concurrerende prijzen en de onafhankelijkheid is Van der Wegen dan ook hét aan spreekpunt bij de aankoop van een nieuwe hef- of pallettruck.Van der Wegen:"Door goed te luisteren naar de wens van de klant, kun je een gedegen advies uitbrengen. Het komt regelmatig voor dat de klant op een verkeerd spoor zit, doordat hem niet bekend is welke de diverse mogelijkheden zijn. Klanten komen vaak te laat tot de ontdekking dat de heftruck die ze hebben gekocht niet geheel vol doet aan hun wensen. En dat pro beer ik nu juist te voorkomen." Door eigen transport kan Van der Wegen binnen de regio direct leveren. "Service staat bij ons hoog in het vaandel. Indien nodig bieden we een vervangende truck aan en wordt de haperende hef truck in onze eigen werkplaats nauwkeurig aan een service- of reparatiebeurt onderworpen." Het internet speelt een grote rol binnen het bedrijf. Stephan van der Wegen: "Het is belangrijk om je bedrijf goed en professioneel te presenteren. Internet is een belangrijk medium dat die presen tatie ondersteunt. Klanten vinden de weg naar mijn bedrijf steeds vaker via het internet, waardoor de verkoop en het verhuur buiten de regio ook uitbreidt." Meer informatie? Kijk op www. vdwegen.com of bel 0653 123109 voor een afspraak. Van der Wegen Intern Transport, Ysselsteynseweg 51, Ysselsteyn. Otto Workforce mag zich de komende drie jaar ambassadeur noemen van Junior Kamer Ven ray. De directie van het Venrayse bedrijf is dit met de serviceciub overeengekomen. Zo zal de naam Otto onder meer verbonden wor den aan de jaarlijkeTour of Taste. Het gegeven dat een onderne ming een serviceclub voor een langere periode sponsort is nieuw voor Venray. Volgens Mark Puin, voorzitter van de Junior Kamer, is dit een verdere stap naar professi onalisering binnen de serviceclub. "We gaan de komende tijd op zoek naar meer "vaste" vrienden zodat de club een stabiele inkom stenbron heeft en zich daardoor beter kan concentreren op de pro jecten en goede doelen." Wel zal de club bij projecten de inciden tele steun van het bedrijfsleven blijven zoeken. "Uiteraard krijgt Otto met deze sponsoring (totaal 15.000 euro, red.) extra exposure" vervolgt Roel Waals, die binnen de Junior Kamer mede belast is met sponsoring. "Ook zullen we de samenwerking regelmatig eva lueren. Daar waar we elkaar van ook zeker doen." Deze week pre- en Maas een nieuw project. Na het gebied Vlakwater is opnieuw voor dienst kunnen zijn, zullen we dat senteert de Junior Kamer in Peel succes van de speeltuin in natuur- een lokaal project gekozen. De Venrayse ondernemers kun nen terugkijken op een geslaagde moederdagactie.Winkelende moe ders kregen daags voor Moeder dag door een groot aantal winke liers rozen overhandigd. In totaal werden 2620 rozen uitgedeeld. Tien van die rozen waren voor zien van een kaartje dat recht gaf op een gratis ontbijtmand die de mensen konden afhalen bij de Albert Heijn-vestiging. Op Vaderdag willen de onderne mers opnieuw een actie houden en de vaders een drankje aanbie den met wederom kans op meer. Winkelende vaders maken dan kans op een kluspakket dat ze bij Corpaint kunnen afhalen. Ed Bastiaansfiliaalmanager van Albert Heijn, overhandigt namens de Venrayse onderne mers een ontbijtpakket. Nieuwe eigenaar voor Barto's Broodjes en IJssalon Na een periode van negen jaar heeft Barto Hulleman zijn in 1999 gestarte zaak Barto's Broodjes verkocht. Barto's Broodjes en de ijssalon zijn per 1 mei jl. overdra gen aan Henririëtte en Frans van de Ven. Zij zullen de broodjeszaak annex ijssalon gaan exploiteren en met de vertrouwde kwaliteit en service voortzetten. De recepturen voor het ambach telijke ijs van de ijssalon zullen als vanouds worden gebruikt zoals die vanuit Francesca destijds zijn overgenomen. Ook de broodjes zaak zal op de vertrouwde wijze worden voortgezet. een abonnement waard Partyrent-Venray is een bedrijf dat sinds dit voorjaar bestaat en is opgericht door Peter Meirmans. Hij loopt al enige jaren met het idee om een eigen bedrijf te beginnen, maar wat ga je doen? Zo kwam hij op het idee om Partyrent-Venray op te richten. Na marktonderzoek en bekijken wat erbij komt kijken om een bedrijf op te richten, heeft hij de stoute schoenen aangetrok ken om het bedrijf te beginnen. Peter Meirmans heeft veel ervaring in commerciële functies en weet hoe je met klanten om moet gaan. Hij heeft partytenten in diversen maten van 3x3 meter tot 10x4 meter en allemaal ook aan elkaar te koppelen tot de grote van 10x8 meter of nog groter, statafels, tafels, stoelen, barkrukken en zijn er ook mogelijkheden voor houten vloe ren en verwarming en vele andere benodigdheden. Erg geschikt voor een feest of andere gelegenheid bij u thuis, bedrijf of vereniging. Bij onbetrouwbaar weer als zeker heid en bij mooi weer als schaduw in de zon. Het is een mans bedrijf en de kracht is persoonlijke aan dacht, flexibele mogelijkheden evt. tot het /elf of laten opbouwen door Partyrent-Venray, professione le uitrusting, afspraak is afspraak en uiteraard betaalbaar. Voor een geslaagd feestje bent u bij het bedrijf aan het juiste adres. Niet voor niks is de slogan, 'Partyrent- Venray, voor 'n geslaagd feestje'. Dat begint al bij het aanvragen van de tarieven en mogelijkheden. Voor informatie kunt u terecht bij Partyrent-Venray. Gevestigd aan Lavendelheide 26 te Venray tel 0478-513063 Of 06-41132470, mailen kan partyrent-venray@ home.nl of www.partyrent-ven- ray.nl. Als een sporter een blessure oploopt is dat vervelend. Zeker als men hierdoor langere tijd niet kunt sporten. Overbelas- tingsblessures leiden er nogal eens toe dat de sportbeoefe ning wordt gestopt. Een goede behandeling door een sport arts, met daarbij oog voor de oorzaak van de overbelasting, kan dit voorkomen. Overbelasting van de achilles pees, schouder en elleboog en de zogenaamde 'springersknie' zijn de vier meest voorkomende peesoverbelastingsblessures. Deze blessures vormen ook het thema van de informatieavond op vrijdag 23 mei door de afdeling Sportgeneeskunde van SMA-Vitaal. Sporters, trainers, verzorgers, coa ches en fysiotherapeuten zijn van harte uitgenodigd op deze informatieavond. De vier meest voorkomende peesoverbelastings blessures worden vanuit verschil lende invalshoeken besproken. Sportarts Rob Eikelenboom gaat in op mogelijke oorzaken, de diag nostiek en de behandeling ervan. Fysiotherapeut Rafaël Alonso- Drenth vult dit verhaal aan met praktische tips en oefeningen. De avond wordt afgesloten door arts Bert Verhoeven met een lezing over Extracorporeal ShockWave Therapie (ESWT). Deze therapie is een innoverende ontwikkeling op het gebied van behandeling van peesblessures. Na de presen taties is er een mogelijkheid tot het stellen van vragen. De avond begint om 19-30 uur en duurt tot ongeveer 21.30 uur. Locatie is het VW Seacon Stadion De Koel in Venlo. Belangstellenden kunnen zich aanmelden door een e-mail te sturen naar info@sma-vitaal.nl. of bij het SMA-Vitaal via telefoon nummer (0478)522777. Meer informatie over de dien sten van SMA-Vitaal en deze infor matieavond zijn te vinden op www. sma-vitaalnl. Wat gebeurt er als U niet adverteert Meer informatie: www.vooralledierenhetbeste.nl Donderdag 22 mei 2008 - Pagina 31 i Dierenkliniek de Oude Melkfabriek onderdeel van Dierenklinieken Horst e.o. Leunseweg 22A Venray-Leunen T 0478 - 58 26 90 I E info@dierenkliniekdeoudemelkfabriek.nl

Peel en Maas | 2008 | | pagina 31