Uitgerangeerd? tempo-team van Gemert |Cv-monteur/ loodgieter TUINPLANTEN Medewerker Zeugenhouderij DE ROOYSE WISSEL Schildersbedrijf longe kracht Maak werk van verandering. Als sociotherapeut bij de Rooyse Wissel. werknet Werkelijk goed werk Houthandel H.Janssen Venray /^JoV'n 7 Medewerkers Civiele Dienst Kraanmachinist mob./rups. minigravermachinist PEEL EN MAAS automotive equipment Rond en halfrond hout (ook gefreesd) voor afrasteringen, boompalen, pergola's, taluds, geïmpregneerd, robinia, kastanje. Schuttingplanken fijn bezaagd, gekantrecht en schaaldelen in div. lengtes vlonderplanken, geïmpregneerd of hardhout. Leilindenpalen 3,50, 4 en 5 meter. ROCKY MOUNTAIN speeltoestellen: schommels, met aanbouw. Keuze uit div. modellen, div. klimtoestellen. Picknicktafels groot en klein, tuinbanken stoelen en tafels geïmpregneerd. INSTALLATIEGROEP S~~r rondverzet kT1\ /f achineverhuur IVlj^aarlo tel.(077)477 23 06 GMB Crienen ai saarloos automotive equipment bv in ons bedrijf is per direct een vacature ontstaan voor een Houtwerf te Merselo, Kleindorp 37 Waarom werken bij van Gemert Vraag het eens iemand die bij ons werkt CONIFEREN, KLIMPLANTEN, BOMEN EN SIERHEESTERS Scherpe prijs Duidelijk advies P. Bistervelts De Houbensteyn Groep omvat een groep bedrijven waarin ca. 40 medewerkers enthousiast werken in de varkenshouderij. Bedrijf: "Bosrand" Opleiding indien noodzakelijk is intern mogelijk. Salaris volgens CAO-Dierhouderij met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Het betreft een Fulltime functie Optisport (5 uur per week en 10 uur per week) houbensteyn Houbensteyn BV vraagt Als je in staat bent om méér in tbs-patiënten te zien dan wat ze misdaan hebben. Als je stevig bent, maar niet van beton. Als je zegt watje doet en doet watje zegt. Als je net zo goed met teleur stellingen kunt omgaan als met overwinningen. Als je direct kunt ingrijpen maar ook tot tien kunt tellen. Als je beseft dat successen uit het verleden geen garantie voor de toekomst zijn. Als je een mbo- of hbo-opleiding in de hulpverlening, zorg of welzijn achter de rug hebt en al enige ervaring hebt opgedaan. Als je een baan wilt die er écht toe doet. Dan maak je nu werk van verandering. Als sociotherapeut bij de Rooyse Wissel. Meer weten? Solliciteren? Kijk op voor-de-verandering.nu. Werken bij de Rooyse Wissel. Voor de verandering. Forensisch Psychiatrisch Centrum Donderdag 22 mei 2008 - Pagina 12 voot- Is op zoek naar een representatieve j o die ons team wil komen versterken. Enthousiasme, motivatie en vakman schap of de ambitie vakman te willen worden zijn al goede redenen om bij ons te solliciteren. Buiten groeimo gelijkheden bieden wij goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden.Wij verzoeken iedereen die geïnteresseerd is per brief of email te solliciteren en deze te sturen naar onderstaand adres. INDUSTRIE Montagemedewerker m/v vooreen bedrijf in Venray dat zich richt op de ontwikkeling en productie van schuifdaken voor de automobielindustrie.Je gaat aan de slag als montagemedewerker Je werkt in dag en/of ploe gendienst en kunt per direct aan de slag. Informatie: 0478 58 39 8l,Yamina EJAmriti, Schoutenstraatje 4, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het. Voor meer informatie kunt u bellen en vragen naar Math Arts. Stationsweg 108 5807 AC Oostrum I Venray Tel: 0478-58 12 36 Email: info@arts-schildersbedrijf.nl Arts Schildersbedrijf is een gerenomeerd kleinschalig schildersbedrijf dat hoofdzakelijk opereert in de particuliere sector en utiliteitsbouw. Activiteiten: Glas-Schilder-en Behangwerk. Dit betekent veel variatie in werkzaamheden. Wij werken met een klein hecht team, waarbij "Plezier in het werkhoog in het vaandel staat. Arts Schildersbedrijf is een AF-erkend schildersbedrijf dat streeft naar een hoog kwaliteitsgehalte. Van Gemert Installatiegroep BV Oploseweg 12b 5825 HN Overloon Wij zijn op zoek naar: bij voorkeur ervaring op een zelfstandige wijze zijn werkzaamheden verricht flexibele werktijden, geen 8.00 tot 17.00 uur mentaliteit. Wij bieden: een gezellige collegiale werksfeer moderne machines Voor nadere informatie bel (077) 477 23 06 Schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar: Pratwinkel 5, 5991 NP Baarlo of mail gmb.crienen@planet.nl ambachtstraat 46, 5804 cd postbus 5109, 5800 gc venray tel: 0478 642125 fax: 0478 642105 www.saarloos.com email: info@saarloos.com Saarloos is een der meest vooraanstaande bedrijven in de Benelux op het gebied van inrichting van Automotive werkplaatsen en car- en truckwash installaties. Het bedrijf heeft in zijn soort de langste historie (1919) en voert een zeer breed en gevarieerd programma aan apparatuur, die binnen de eigen technische dienst worden geïnstalleerd, onderhouden, gekalibreerd en gerepareerd. Ons team bestaat uit ruim 50 personen. De Saarlees-directie is ook honderd procent eigenaar, dus korte lijnen en snelle beslissingen! AutoHefbrug Monteur Solliciteren? Wekt dit uw interesse of wilt u meer weten? Graag horen wij van u! Direct solliciteren?: stuur uw brief, liefst met cv, naar de heer Adam Visser, technisch directeur, via post, fax of email (a.visser@saarloos.com). .yee/e/'t f'J t' t' Bezoek onze Tel.: 0478-546338, b.g.g./fax: 581044 Openingstijden: ma.-vr. 8.00-17.00 uur. Zaterdag 10.00-12.00 uur De functie: De primaire taak zal bestaan uit het monteren en installeren van nieuwe hefbruggen in garagebedrijven en auto dealer bedrijven, in het zuiden van Nederland (onder de rivieren). Deze hefbruggen zijn er in vele uitvoeringen van stempel- bruggen tot 2- en 4-kolomsbruggen alsook schaarbrug- gen. Een nieuwe hefbrug plaatsing is een 'feest' voor onze klanten, daar wordt naar uitgekeken omdat de automon teurs de hele dag met de hefbrug moeten werken. Daarbij is altijd alles in een automotive werkplaats rondom de hefbrug gesitueerd en vormt het het kloppend hart van iedere werkplaats. Naast het installeren worden ook werkzaamheden verricht in het kader van onderhoud en reparatie van deze hefbrug gen en eventuele andere servicewerkzaamheden aan andere apparaatuur. Uw woonplaats: Tot 30 km rondom Venray. Zie ook: www.saarloos.com/iob Van Gemert installatiegroep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 75 medewerkers dagelijks bezig zijn met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings en centrale verwarmings-installaties bij particulieren, bedrijven en overheids-instellingen. Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een: Wij zijn met name op zoek naar ervaren monteurs, maar ook gemotiveerde mensen met een werktuigbouwkundige achtergrond die graag in de installatie branche willen werken nodigen wij uit te solliciteren. Wij bieden je een afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een branche met toekomst. Voor info kun je bellen met Jack Brienen. Tel: 0478-507171. Je kunt je sollicitatie via mail sturen naar info@vangemertbv.nl. SOLLICITATIE: Houbensteyn BV Sollicitatie is mogelijk tot uiterlijk 6 juni 2008 KANTOORADRES: Ysselsteynseweg 69, 5813 BK YSSELSTEYN BEDRIJFSADRES: Ysselsteynseweg 78, 5813 BM YSSELSTEYN INLICHTINGEN: Geert Houben, Tel. 06-53211209 O.A. Open: alleen op vrijdag en zaterdag tuincentrum - boomkwekerij Steegse Peelweg 55 LEUNEN Wij bieden: - Goede sociale voorzieningen en salariëring - Bedrijfsauto (voor B-rijbewijs), gsm, tomtom - Gedegen vakopleiding, bedrijfsintern en/of -extern -Zelfstandige functie - Inspraak in werkomstandigheden - Goede werksfeer in een hecht en jong team Wij zoeken: U beschikt over een goed technisch inzicht inzake mecha nische constructies en hebt bij voorkeur een basiskennis van de elektrotechniek en hydraulica. U beschikt liefst al over een rijbewijs B met aanhanger. U communiceert gemakkelijk met onze klanten en voert uw werkzaamheden met zorg uit. U heeft enige kennis van de Engelse taal en u werkt graag zelfstandig. Voor Optisport Facilitair B.V. zijn wij in Venray op zoek naar enthousiaste Wij zijn Optisport Exploitaties, marktleider in het ontwikkelen en beheren van sport- en leisure-accommodaties in heel Nederland. Op 3 oktober 2007 heeft Optisport de Sportijn Group overgenomen, hieronder valt o.a. de Facilitaire afdeling, Optisport Facilitair B.V. geheten. Wij zoeken Enthousiaste en gemotiveerde collega's voor de functie van Medewerker Civiele Dienst. Je bent dienstverlenend ingesteld en flexibel met werktijden. Taken Je bent verantwoordelijk voor het uitvoeren van schoonmaakwerkzaamheden voornamelijk voor sporthal en gymzalen, zodanig dat de uitvoering tijdig en volgens gestelde eisen plaatsvindt. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Venray en omgeving. Wij bieden Een leuke en afwisselende functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Recreatie. Solliciteren Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk je sollicitatie met uitgebreide CV o.v.v. het vacaturenummer. Het vacaturenummer voor 5 uur per week is 08-1031. Het vacaturenummer voor 10 uur per week is 08-1049. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Helma Vervoort (Hoofd Facilitaire Dienst) via 06-52670230.?;^* Contactgegevens: Optisport Facilitair B.V. T.a.v. Helma Vervoort Postbus 68 5854 ZH Bergen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Postbus 433 5800 AK Venray T (0478) 63 52 00 F (0478) 63 52 61 E info@derooysewissel.nl www.voor-de-verandering.nu

Peel en Maas | 2008 | | pagina 12